Stranica 269 od 310 PrviPrvi ... 169219259267268269270271279 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,401 do 13,450 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13401

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Bok cure, nisam bila neko vrijeme al vas pratim. Tako mi je drago pročitati ovako lijepe vijesti i toliko pozitivnih beta. Meni je danas bio transfer, drugi dan i to dvije cetverostanicne stanice. Kaže embriologica da je bolje šta prije vratiti dok ja baš tako i ne mislim. Al eto naučila sam da pravila nema. Jel ima neko slična iskustva?

  2. #13402

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, nisam bila neko vrijeme al vas pratim. Tako mi je drago pročitati ovako lijepe vijesti i toliko pozitivnih beta. Meni je danas bio transfer, drugi dan i to dvije cetverostanicne stanice. Kaže embriologica da je bolje šta prije vratiti dok ja baš tako i ne mislim. Al eto naučila sam da pravila nema. Jel ima neko slična iskustva?
    Hej draga nemoj tako.
    Moja djeca su dvodnevni embriji. Nisu blizanci vec iz dva postupka imam prvo curicu pa decka. Znaci dva puta su mi vratili dvodnevne embrije i jako sam ponosna na njih ❤❤
    I tebi zelim isto
    U prvom postupku sam betu vadila na 12 dan i bila je vec debelo preko 100!!!! Sretno

  3. #13403

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, nisam bila neko vrijeme al vas pratim. Tako mi je drago pročitati ovako lijepe vijesti i toliko pozitivnih beta. Meni je danas bio transfer, drugi dan i to dvije cetverostanicne stanice. Kaže embriologica da je bolje šta prije vratiti dok ja baš tako i ne mislim. Al eto naučila sam da pravila nema. Jel ima neko slična iskustva?
    Mamiblue, sretno...sto se tice vracanja, puno je cura ostalo trudno s cetverostanicnim, tako da se opusti i cekaj betu koja ce, nadajmo se, pokazati trudnocu

  4. #13404

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Pozdrav!
    Trenutno sam u prvom postupku. Transfer je bio 8.10. U idući ponedjeljak vadim betu.
    Meni se oplodila samo 1 stanica te mi je nakon 2 dana vraćena. Trostaničan je zametak. Embriologica je rekla da nije idealno ali da nije ni tako loše.
    Sada vidim da neke niste zadovoljne sa četverostaničnim... Koji je dan vraćen?
    Imam li ikakve šanse?

  5. #13405

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Drugi dan u oba postupka. Prvi put 4-st. i 5-st. Drugi put 4-st. i 6-st. Naravno da ima sanse!!! Najgore je ostati bez transfera. Koliko si stanica dobila sad u postupku?

  6. #13406

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    U 6 folikula bilo je 6 jajnih stanica ali se samo jedna oplodila. Mislim da nisu bile dovoljno zrele jer su na dan štoperice bile 1,6.

  7. #13407

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Pozz cure,nije me bilo od 2014 godine,tada sam bila u postupku i ostala trudna i rodila djevojcicu.... Tada na forumu dopisivanje bilo sa laralanom i bas mi drago kad vidim da je 2 srecice dobila

  8. #13408

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Sada ponovno postupak et bio2.10. 2 blastociste i 11 dnt,12 dnt test pozitivan danas beta1,14 cijeli svijet mi se srušio jer sam se nadala,ali sta bi,sutra Ce biti lakse

  9. #13409

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Samo da javim - imamo srce i trenutno smo u devetom tjednu!

  10. #13410

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sada ponovno postupak et bio2.10. 2 blastociste i 11 dnt,12 dnt test pozitivan danas beta1,14 cijeli svijet mi se srušio jer sam se nadala,ali sta bi,sutra Ce biti lakse
    Samo glavu gore. Ako je bilo jednok biti ce opet! Ja sam tek na aih postupcima..i eto iskreno jedva cekam da prodju i da krenem na ivf
    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim - imamo srce i trenutno smo u devetom tjednu!
    Cestitammmm [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  11. #13411

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Zelim svu sreću curama koje cekaju betu ili vec znaju pozitivne rezultate,nadam se i ja da Ce sljedeci put biti dobitni

  12. #13412
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim - imamo srce i trenutno smo u devetom tjednu!
    Odlicno draga...nek tako nastavi! Mi se pratimo s tjednom razlike, mi smo 10.

  13. #13413

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim - imamo srce i trenutno smo u devetom tjednu!
    Super, cestitam!

  14. #13414

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sada ponovno postupak et bio2.10. 2 blastociste i 11 dnt,12 dnt test pozitivan danas beta1,14 cijeli svijet mi se srušio jer sam se nadala,ali sta bi,sutra Ce biti lakse
    Samo hrabro, misliti pozitivno i bit će opet!

  15. #13415

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure,nije me bilo od 2014 godine,tada sam bila u postupku i ostala trudna i rodila djevojcicu.... Tada na forumu dopisivanje bilo sa laralanom i bas mi drago kad vidim da je 2 srecice dobila
    Draga lady555 drago mi je da te opet vidim na ovoj temi. Sjetim se cesto i tebe i Ledemo je takodjer s nama tipkala. Sve tri smo rodile u par dana
    Ja sam se zbog godina malo pozurila u drugi postupak tako da nam je djecacic stigao u lipnju.

    Zao mi je da je ovaj put ishod bio negativan al glavu gore i u nove pobjede.
    Jeste opet u Petrovoj bili? Jel imas sto smrznutih embrija?
    Puno pusa vam saljemo ❤

  16. #13416

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Opet Petrova,imali smo 6 oplodjenih,ali 5 dan ostale samo 2 blastice,bez zamrznutih,bas sam razocarana,

  17. #13417

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Svi kazu ima vremena,ali bas sam zamisljala kako Nece biti velika razlika između djecice, sada kada skupimo novce opet u nove pobjede.... Jos nisam dobila mengu,ne znam kada ce

  18. #13418

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Cure kada ste odlazile na BO na ivfu? Dali je nuzno od punkcije do bete? Pitam radi kombinacije s poslom.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  19. #13419

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kada ste odlazile na BO na ivfu? Dali je nuzno od punkcije do bete? Pitam radi kombinacije s poslom.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Ja nisam išla na bolovanje jer mi posao nije fizički zahtjevan. Nisam radila samo dan nakon transfera i tako cu i sad nakon feta.

  20. #13420

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kada ste odlazile na BO na ivfu? Dali je nuzno od punkcije do bete? Pitam radi kombinacije s poslom.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Nisam sigurna, mozda ce se netko javiti tko je to koristio, ali mislim da mozes uzeti 21 dan bolovanja od punkcije do bete.

  21. #13421
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Na stranicama hzzo-a postoji Pravilnik o rokovima najduljeg trajanja bolovanja ovisno o vrsti bolesti. Ovisno o tome koju će ti šifru tvoj gin upisati, imaš bolovanje do 14 ili do 21 dan. Nigdje nije specificirano da je bolovanje baš od punkcije. Mi živimo u Zadru, idemo na ivf kod Škvorca, pa zbog tih putovanja uzimam bolovanje od druge folikulometrije do dan nakon transfera. Sve ovisi kad ti je punkcija, meni je 11. ili 12. dc.

  22. #13422
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Prekinimo šutnju!

    Punkcije jajnika "na živo", bez upotrebe odgovarajućeg načina otklanjanja boli,
    protivne su suvremenim medicinskim praksama i predstavljaju ozbiljno kršenje dostojanstva žena i prava na zaštitu od nepotrebne boli i patnje.

    Lajkajte i pratite Rodinu Fb stranicu:
    https://www.facebook.com/PrekinimoSutnjuRoda/
    Posljednje uređivanje od Inesz : 19.10.2018. at 13:49

  23. #13423

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam sigurna, mozda ce se netko javiti tko je to koristio, ali mislim da mozes uzeti 21 dan bolovanja od punkcije do bete.
    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Na stranicama hzzo-a postoji Pravilnik o rokovima najduljeg trajanja bolovanja ovisno o vrsti bolesti. Ovisno o tome koju će ti šifru tvoj gin upisati, imaš bolovanje do 14 ili do 21 dan. Nigdje nije specificirano da je bolovanje baš od punkcije. Mi živimo u Zadru, idemo na ivf kod Škvorca, pa zbog tih putovanja uzimam bolovanje od druge folikulometrije do dan nakon transfera. Sve ovisi kad ti je punkcija, meni je 11. ili 12. dc.
    Hvaka cure. Ma u principu ja bi radi posla sto manje bolovanja, ali to necu znati dok ne krene postupak i ne vidim kako ce mi biti..
    Imate info koliko mjeseci koji nalaz moze biti?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  24. #13424
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Pretpostavljam da misliš koliko stari nalazi mogu biti. Mogu ti reći kako je kod Škvorca, za ostale ne znam.
    Brisevi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci.
    Papu sam sama ponovila nakon godinu dana, iako mi nije ništa spominjao.
    Uzv dojke sam isto ponovila na redovitoj kontroli, nevezano uz ivf.
    Spolni hormoni su mi stari godinu dana, rekao je da to ne trebam ponavljati, jer su mi ti nalazi bili odlični i ne očekuje da se nešto promijenilo u godinu dana. Ako su ti prije hormoni problem, možda i njih treba ponoviti.
    Amh sam radila prije pola godine na svoju ruku, sve 5, ne treba opet.
    Krvna grupa, naravno, i dalje vrijedi.
    Markere nismo ponavljali, mislim da su od prošle godine.
    Spermiogram nije tražio novi, ali nama je ovo u zadnjih god dana 4. postupak kod Škvorca, tako da biologinja prati taj dio.
    A za bolovanje - ionako na poslu ne moraš i ne možeš reći kad se vraćaš. Ako ti je ovo prvi postupak, nikako ne možeš znati kako će tvoje tijelo reagirati.

  25. #13425

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj cerepaha prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da misliš koliko stari nalazi mogu biti. Mogu ti reći kako je kod Škvorca, za ostale ne znam.
    Brisevi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci.
    Papu sam sama ponovila nakon godinu dana, iako mi nije ništa spominjao.
    Uzv dojke sam isto ponovila na redovitoj kontroli, nevezano uz ivf.
    Spolni hormoni su mi stari godinu dana, rekao je da to ne trebam ponavljati, jer su mi ti nalazi bili odlični i ne očekuje da se nešto promijenilo u godinu dana. Ako su ti prije hormoni problem, možda i njih treba ponoviti.
    Amh sam radila prije pola godine na svoju ruku, sve 5, ne treba opet.
    Krvna grupa, naravno, i dalje vrijedi.
    Markere nismo ponavljali, mislim da su od prošle godine.
    Spermiogram nije tražio novi, ali nama je ovo u zadnjih god dana 4. postupak kod Škvorca, tako da biologinja prati taj dio.
    A za bolovanje - ionako na poslu ne moraš i ne možeš reći kad se vraćaš. Ako ti je ovo prvi postupak, nikako ne možeš znati kako će tvoje tijelo reagirati.
    Ovo je lijepi detaljno ! Znaci na briseve zapravo jedino treba paziti! Hvala ti [emoji8][emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  26. #13426
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim - imamo srce i trenutno smo u devetom tjednu!
    Vec 9? Ajme kako leti! Cestitam i uzivaj(te) dalje

  27. #13427

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Cure iz Petrove,da li se na dan vadjenja bete javlja na onaj salter gdje su i ambulante?nalaz posalju mailom ili kako?

  28. #13428

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Megan88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure iz Petrove,da li se na dan vadjenja bete javlja na onaj salter gdje su i ambulante?nalaz posalju mailom ili kako?
    Ide se direktno u laboratorij i napomene se da posalju nalaz na mail...sa uputnicom naravno za vadenje

  29. #13429

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala ti. Ali uputnicu (onu internu) vjerojatno prvo moram podic na salteru? Kolko vremena se ceka nalaz,ako znas? Hvala jos jednom

  30. #13430
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Megan88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Ali uputnicu (onu internu) vjerojatno prvo moram podic na salteru? Kolko vremena se ceka nalaz,ako znas? Hvala jos jednom
    Interna se podize na salteru, s njom ides u labos, kazes da zelis da ti nalaz posalju mailom, meni je stizao oko podne isti dan. Sretno!

  31. #13431

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Interna se podize na salteru, s njom ides u labos, kazes da zelis da ti nalaz posalju mailom, meni je stizao oko podne isti dan. Sretno!
    Hvala!

  32. #13432

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    65

    Početno

    Info za Petrovu (ako to vec nije stara vijest),preuredjuju lab za krv i trenutno je preseljen u podrum gl.zgrade pored odjela za uzv tj tam gdje se ide na pregled kod anesteziologa

  33. #13433
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    10 dnt- 109
    12 dnt- 217
    14 dnt- 464
    Transfer 1 blastice.
    Jel to dobar rast?
    Odlican!!!![emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
    Sretno do kraja [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #13434

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Sigurno??? Drugima se podupla pa jos i malo vise.. po 150% je visa za dva dana.. pa sam vec danima u strahu da vec otpocetka neide kako treba

  35. #13435
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno??? Drugima se podupla pa jos i malo vise.. po 150% je visa za dva dana.. pa sam vec danima u strahu da vec otpocetka neide kako treba
    Sigurno, ne brini!!! Mislim ako prva u jedna vrijeme a druga malo kasnije i tak i to ti je igra ulogu....


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #13436
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno??? Drugima se podupla pa jos i malo vise.. po 150% je visa za dva dana.. pa sam vec danima u strahu da vec otpocetka neide kako treba
    Vrijednost HCG-a (mIU/ml) očekivano vrijeme «dupliranja» u satima
    < 1200 48-72
    1200-6000 72-96
    >6000 >96


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #13437
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ne treba da strogo duplanje od 48sati...tvoja je dobra i ne brini...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #13438

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala!!! Koliko sam pratila druge zene, citala forume i slicne stranice, svima je beta nakon 2 dana bila vise od duplog.

  39. #13439

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Suncokret nemoj si stres nepotrebno raditi. Beta ti se uredno i skolski dupla. Pa i tvoja je treca visa nego duplo od duge, sta nije!!!!
    U oba svoja postupka sam samo po jednom vadila betu i nisam ju ponavljala.
    Kod nekih zene je jednostavno visa a kod nekog manja beta. Nismo svi isti.
    Sretno i opusteno dalje cekaj prvi uzv ❤

  40. #13440

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Bila sam u bolnici zbog hipera pa su mi tamo vadili betu, nebi je ni vadila vec 10dnt. A kad sam vidla da je sruga jedva dupla, panika je odradila svoje pa sam iskoristila uputnicu i otisla izvaditi jos jednu.
    Nadam se da ce na uzv sve biti kako treba, malo me taj sporiji rast pokolebao.

  41. #13441

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Dal si procitala sve postove na temi za statistiku bete nakon transfera? Ako nisi procitaj sve pa ces vidjeti da ima svakakvih slucajeva pa i takvih da se uopce nije uredno duplala beta pa cak do jako niskih pocetnih beta i na kraju sve hvala bogu u redu.
    Probaj se opustiti...prosetaj, citaj, smij se i eliminiraj stres na najmanje jer ti to sad nikako ne treba

  42. #13442

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala ti!!! Bas si draga i unijela si mi pozitive

  43. #13443

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti!!! Bas si draga i unijela si mi pozitive

  44. #13444

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Evo da se i ja javim, jutros radila test. (14dan nakon transfera 2 cetverostanicne drugi dan) Jeeeeedva vidljiva crtica. Isla odmah izvadit betu, ona je 32,6 ......mislim da je to ipak biokemijska

  45. #13445
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Mamiblue,
    ponovi ipak betu.

    Sretno!

  46. #13446

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim, jutros radila test. (14dan nakon transfera 2 cetverostanicne drugi dan) Jeeeeedva vidljiva crtica. Isla odmah izvadit betu, ona je 32,6 ......mislim da je to ipak biokemijska
    Ponovi betu draga. Drzim fige [emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  47. #13447
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Mamiblue prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se i ja javim, jutros radila test. (14dan nakon transfera 2 cetverostanicne drugi dan) Jeeeeedva vidljiva crtica. Isla odmah izvadit betu, ona je 32,6 ......mislim da je to ipak biokemijska
    Jooooj, obavezno ponovi betu! Sretno!

  48. #13448

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Ponovit ću je svakako, al se bojim da je ovo ipak biokemijska, premala je....

  49. #13449

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Joj bojim se i ja... jedino ako je rađen ICSI, onda je navodno sporiji rast bete. Svakako ponovi. Za mene osobno i moje iskustvo, sve preko 100 je dobro, ostalo kida živce i lomi srca, uz poneki dobar razvoj situacije. Sretno!

  50. #13450

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Nije, ivf, jučer bio 14dnt cetverostanicnog

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •