Stranica 272 od 310 PrviPrvi ... 172222262270271272273274282 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,551 do 13,600 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13551

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Mardu, odmah javi! jedva cekam tvoj rezultat

    ma neznam sto da mislim. imam tako male sanse zbog svojih godina, pa se bojim i nadati uopće...

  2. #13552

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro sam, osim sto me probava mucila par dana, vjerojatno od utrogestana. sutra cu raditi test, bit ce 11.dnt i 5. dan nakon boostera. Meni tvoji simptomi zvuce obecavajuce i ja bih na tvom mjestu u ponedeljak napravila test
    I ja sam ovo htjela napisati da bi napravila test u ponedjeljak. To su sunshine trodnevni embriji i nema greske na 10 dan od transfera.
    Neces nas valjda drzati u neizvjesnosti

    Mardu bravo
    Odmah ujutro otvaram da vidim sto ces javiti ❤

  3. #13553
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mardu i ja čekam!

  4. #13554
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mozda...ima pcos i zato se upravo pitam sto se dogodilo. S takvim amh zene dobijaju 75 ili 100 i.j. i puno puno vise jajnih stanica.
    Kod vas obe onda mi nestu tu ne stima. ili nisu dobro postavljene dijagnoze ili su greske u laboratoriju za nalaz od AMH.
    Ja sam na AMH od 7 pmol na 150 i.j gonala od 5 dana ciklusa dobila 3 jajne stanice i 2 prekrasna embrija.
    Ima i varijanta gdje je dobra i dijagnoza i nije greška laba za AMH ali su oslabljeni neki receptori...to je naša Kadauna imala...tek kad bi se roknula dozom od tipa 5 gonala bi njen potencijal zabljesnuo. Ali to je malo rjeđi problem pa takve pacijentice mahom imaju potrošena po 2-3 postupka uludo dok se to ne skuži.

  5. #13555

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Znam za Kadaunu! Nisam to htjela pisati jer je bas iznimno rijetko i znam da i sama kad je rekla doktorima da su se svi bojali hipera. Al bas 5 da je roknula ne zelim tvrditi.....davno je to bilo

  6. #13556

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Neznam kako se moze pogrijesiti dg za pcos. To je jasno vidljivo na uzv, osim toga taj amh je povisen jako. Ja imam pcos, jako visok amh, nikad nisam u ivf dobijala gonala vise od 75, mozda 150 jednom, zbog straha od hiperstimulacije. Dobijala bih od 0-3 js. Sad sam dobijala 225 gonala svaki dan i dobili smo 5js i sve je bilo ok.
    Mislim da taj visok amh nije stvarni i realni pokazatelj rezerve kod pcosa.
    Posljednje uređivanje od Sunshine610 : 16.11.2018. at 18:14 Razlog: Ispravak

  7. #13557

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Mene uhvatila neka gadna viroza, temperatura, glo, sinusi. Lezim cijeli dan

  8. #13558

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Cure hvala na podršci, odmah cu vam javiti, nadam se lijepe vijesti! koliko se radujem sto je sutra taj dan, toliko me i strah sto ce test pokazati....

  9. #13559

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Mene uhvatila neka gadna viroza, temperatura, glo, sinusi. Lezim cijeli dan
    Uff, bas mi je žao...sto uopće smiješ piti za prehladu i temperaturu?

  10. #13560

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    @Mardu draga, Boze mili tko ce docekati jutro, ha?

  11. #13561

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    @pinky, drzi se! Nakon stresa ti se organizam opustio, i i sad te trese, ali proci ce i biti ce sve super!

    I ja zakurila 37.4. Jel to ipak malo previsoko?
    Dole mi je pritisak uffff, opet jace danas, kao da cu procurit svaki cas.

  12. #13562
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    @pinky, drzi se! Nakon stresa ti se organizam opustio, i i sad te trese, ali proci ce i biti ce sve super!

    I ja zakurila 37.4. Jel to ipak malo previsoko?
    Dole mi je pritisak uffff, opet jace danas, kao da cu procurit svaki cas.
    Povisena temperatura dobar znak!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #13563

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Što da vam kažem, jutros nisam nimalo pametnija nego jučer... Sinoć sam napravila test (clearblue) i nije bio dobar jer se uopće nije pojavila testna crta Poludila sam i odlučila pricekati jutro. Jutros sam napravila test (iz mullera) i negativan je... Pošto sam imala još jedan (isto iz mullera, ali drugačiji) napravila sam i njega i on je pozitivan! I sad sam zbunjena i ne znam kako je to moguće, prvo neispravan test pa onda u 5 min negativan pa pozitivan...

  14. #13564

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Mardu pisala sam koje testove da uzmes. Odnosno koji su najpouzdaniji. Imaju tri razlicita i jedan mora biti u ljekarni od ta tri.
    CB je najgori moguci test sto ima.
    Iz Mullera i DM-a isto tako jer nisu pouzdani eto sto se kod tebe i pokazalo. Zao mi je da se nerviras bezveze.
    Odi u ljekarnu po druga dva testa pa ponovi jedan danas slobodno popodne i jedan sutra ujutro.
    Sretno.

  15. #13565

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    @Mardu - a drame kod tebe!! Dobro kaze LaraLana, u ljekarni uzmes i danas ponovis. Ja mislim da si ti pozitivna :skace:
    Ovaj prvi nije dovoljno osjetljiv bio, a ne bi pokazalo drugi poz da nisi!
    Izludit ces nas!! Lol

  16. #13566

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Što da vam kažem, jutros nisam nimalo pametnija nego jučer... Sinoć sam napravila test (clearblue) i nije bio dobar jer se uopće nije pojavila testna crta Poludila sam i odlučila pricekati jutro. Jutros sam napravila test (iz mullera) i negativan je... Pošto sam imala još jedan (isto iz mullera, ali drugačiji) napravila sam i njega i on je pozitivan! I sad sam zbunjena i ne znam kako je to moguće, prvo neispravan test pa onda u 5 min negativan pa pozitivan...
    Mardu, možda su ti ovi iz mullera različite osjetljivosti.
    Držim fige!

  17. #13567

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Preporučam Intim plus.Ako je negativan nema nikakvih čudnih sjena a ako je pozitivan ima jasno ocrtane linije.

  18. #13568

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Nina jesi sigurna? Zar nisu cure i za njega pisale posto je plave boje da plavi testovi mogu imati evaporacijske crte!!!
    Ja se njega nisam usudila raditi.

    Geratherm i Gravignost Ultra daleko najpouzdaniji i nikada nisam procitala a i cula da je lazno pozitivan ili negativan bio.

  19. #13569

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Mardu ta dva iz Mullera jesu razlicite osjetljivosti kao sto je vec netko i napisao al ti toplo preporucam da uzmes dva ista testa i ponovis da vidis dal ce tamniti.
    Ovo je igra zivaca s tri razlicita testa i eto cure nek vam to bude skola da se ne stresirate i lupate glavu a moze tako jednostavno biti.

  20. #13570
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Cure, trebam mišljenje, iskustva ili šta već. Priča je malo duža.

    28.9. mi je bila zadnja M. Transfer blastice, FET, je bio 16.10. 8 dnt sam imala pozitivan test, ali sa tako blijedom drugom crtom da se jedva vidjela. 9 dnt beta 38.3. Za 2 dana, 11 dnt beta 28.1. Ginekologica zaključuje da je to biokemijska jer beta pada. 1.11. sam prokrvarila, mislila sam da sam dobila M, mada je bilo krvarenje slabije nego inace. Krvarenje je trajalo nekih 5 dana.

    Ovaj tjedan u utorak sam opet prokrvarila, jedan dan jače, onda opet slabije. Jučer sam bila kod svog MPO dr. na konzultacijama. Radio mi je uzv i u maternici se vidi GV i ŽV sa plodom od 2mm. Odmah me poslao vaditi betu. Beta je 6676. U pon mu javljam betu jer jučer više nisu radili.

    Meni ništa više nije jasno. Krvarim i dalje malo, mirujem. Svjesna sam da je plod premali za ove tt, ali opet čitam da ima svakakvih iskustava.

  21. #13571

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Dino posto si jucer bila na uzv to je bar dobro da se vidjelo da je plod u maternici.
    Ja bi svakako otisla u pon.opet kod mpo dr a ako dobijes nekakve nedaj boze bolove pravac bolnica.
    A bas se zakompliciralo....drz se.
    Kao sto i sama znas i svjesna si toga da svasta moze biti i svakakvih prica ima.

  22. #13572

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    I u pon.opet betu ponovi!

  23. #13573

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    @Mardu - a drame kod tebe!! Dobro kaze LaraLana, u ljekarni uzmes i danas ponovis. Ja mislim da si ti pozitivna :skace:
    Ovaj prvi nije dovoljno osjetljiv bio, a ne bi pokazalo drugi poz da nisi!
    Izludit ces nas!! Lol
    Baš tako, prava drama! Ne znam ni sama što bih mislila, baš me ovo sve izludilo

  24. #13574

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Evo poslala sam muža u ljekarnu po test i nije bio nego intimplus za kupiti i sad evo čitam što je Libra napisala Nadam se da će me on ipak razriješiti muka, iako tek će beta u ponedjeljak pokazati pravo stanje. Da sam znala da će se ovako iskomplicirati ne bih ni radila test. Sljedeći put, ako ga bude, ću biti pametnija.

  25. #13575

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Zaboravila sam napisati, sto se tice osjetljivosti ova dva testa iz mullera, pise da je ista...pa eto ne znam onda objasniti razliku, jer i meni bi to bilo najlogicnije

  26. #13576

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Evo poslala sam muža u ljekarnu po test i nije bio nego intimplus za kupiti i sad evo čitam što je Libra napisala Nadam se da će me on ipak razriješiti muka, iako tek će beta u ponedjeljak pokazati pravo stanje. Da sam znala da će se ovako iskomplicirati ne bih ni radila test. Sljedeći put, ako ga bude, ću biti pametnija.
    Ne znam gdje zivis u kojem gradu a vecinom u ljekarnama imaju bar 2 do 3 razlicita testa. Sto je tu je....napravi taj intimplus i uzdajmo se u njega.

    Apropos tih testova s plavi reagensom tako su cure tu pisale i ja nisam iz tog razloga nikada popisala niti jedan
    Mozda ti je i zbog tog CB ispao na kraju ne vazeci.
    Zaci da ipak ima nesto u tome....jojjjjj ti glupi testovi.

    Kad ces raditi intimplus?

  27. #13577

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam gdje zivis u kojem gradu a vecinom u ljekarnama imaju bar 2 do 3 razlicita testa. Sto je tu je....napravi taj intimplus i uzdajmo se u njega.

    Apropos tih testova s plavi reagensom tako su cure tu pisale i ja nisam iz tog razloga nikada popisala niti jedan
    Mozda ti je i zbog tog CB ispao na kraju ne vazeci.
    Zaci da ipak ima nesto u tome....jojjjjj ti glupi testovi.

    Kad ces raditi intimplus?
    Krivo sam napisala,nije bio nijedan od ovih sto su cure preporucile i onda je on uzeo ovaj... ne znam kad cu ga raditi...mislim se bi li popodne ili sutra ujutro. Uglavnom, javim rezultate cim ga napravim

  28. #13578

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Mardu navijamo na najjace ~~~~~~~~~~~
    Sto se testa tice mozes ga i danas tokom dana napraviti s tim da oko 3 sata nisi piskila i obavezno u casu pipi pa onda umaci test da ne bi bilo da popisas cijeli test i opet ne vazeci. I toga je ovdje znalo biti :/

  29. #13579

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu navijamo na najjace ~~~~~~~~~~~
    Sto se testa tice mozes ga i danas tokom dana napraviti s tim da oko 3 sata nisi piskila i obavezno u casu pipi pa onda umaci test da ne bi bilo da popisas cijeli test i opet ne vazeci. I toga je ovdje znalo biti :/
    Hvala! Nisam znala da 3 sata prije testa ne smijem piskiti.... hvala na informaciji,ako se odvazim i napravim popodne, javim odmah rezultat...

  30. #13580

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Sunshine i flare kako ste vi danas,ima li kakvih novih simptoma?

  31. #13581

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Mardu, ma trebalo bi biti sve oki. Ja nekako mislim da hoce. i na tvom mjestu ne bih izdrzala do sutra, ali bolje da cekas. Navijam za tebe!

    i da, gdje je flare? javii mene zanima sto je sa njom.

    Dino84 - samo se drzi uputa, i miruj. Ne mozgaj se previse, normabeli ako treba, pa sto dragi Bog da.

    Ja danas 9dpt, sve isto kao i jucer, napetost dole, kao pred pms varira, grenutno jako slabo, a temp 37,3 danas. Sve se mislim, da kakve sam srece, da je to samo viroza neka, i da cu procurit za koji dan... raspolozenja od euforije, do beznadnosti i tako u krug...
    Posljednje uređivanje od Sunshine610 : 17.11.2018. at 12:37

  32. #13582
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu, ma trebalo bi biti sve oki. Ja nekako mislim da hoce. i na tvom mjestu ne bih izdrzala do sutra, ali bolje da cekas. Navijam za tebe!

    i da, gdje je flare? javii mene zanima sto je sa njom.

    Dino84 - samo se drzi uputa, i miruj. Ne mozgaj se previse, normabeli ako treba, pa sto dragi Bog da. [emoji813]

    Ja danas 9dpt, sve isto kao i jucer, napetost dole, kao pred pms varira, grenutno jako slabo, a temp 37,3 danas. Sve se mislim, da kakve sam srece, da je to samo viroza neka, i da cu procurit za koji dan... raspolozenja od euforije, do beznadnosti i tako u krug...
    Moja temp.jutarnja danas 37.6 a nemam nikakve viroze a M treba doci za 2dana...jucer bilo 37.5 a prije dane 37.4 i 37.3...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #13583
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj dino84 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, trebam mišljenje, iskustva ili šta već. Priča je malo duža.

    28.9. mi je bila zadnja M. Transfer blastice, FET, je bio 16.10. 8 dnt sam imala pozitivan test, ali sa tako blijedom drugom crtom da se jedva vidjela. 9 dnt beta 38.3. Za 2 dana, 11 dnt beta 28.1. Ginekologica zaključuje da je to biokemijska jer beta pada. 1.11. sam prokrvarila, mislila sam da sam dobila M, mada je bilo krvarenje slabije nego inace. Krvarenje je trajalo nekih 5 dana.

    Ovaj tjedan u utorak sam opet prokrvarila, jedan dan jače, onda opet slabije. Jučer sam bila kod svog MPO dr. na konzultacijama. Radio mi je uzv i u maternici se vidi GV i ŽV sa plodom od 2mm. Odmah me poslao vaditi betu. Beta je 6676. U pon mu javljam betu jer jučer više nisu radili.

    Meni ništa više nije jasno. Krvarim i dalje malo, mirujem. Svjesna sam da je plod premali za ove tt, ali opet čitam da ima svakakvih iskustava.
    Dino84, držim ručnonožne fige da ovo kod tebe ispadne jedna od čudesnih priča! Zasad, ima sve elemente toga

  34. #13584

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Sunshine i Mardu, evo me. Bodrim vas od doma <3 <3
    Kod mene 9dnt, ne boli ništa, ne žiga, ne bole sise(al mene nikad u životu nisu boljele, pa ne znam). Smirila sam se, nekako sam spremna pa šta bude. Tamo između 5-7dnt mislila sam da ću prolupati, molila sam za bilo kakav znak, ali ništa. Sad sam se smirila i dobro sam. Kupila sam test, ali pričekat ću još. Ponosna sam na sebe jer nisam pišnila danas a 9dnt. Možda i od straha.
    Jedino jučer i danas onako bockanja dolje ali to je toliko malo i kratko da na momente pomislim da umišljam i da psiha radi svoje.

    K tome svemu još uvijek sam pozitivna i očekujem plus, a ne mogu vam ni objasnit otkud mi ta pozitivnost.
    Ovih danas je kod mene i sunce izašlo prekrasni su dani pa dio vremena sam i na svježem zraku, i kratim vrijeme sad kuhajući ručak, čak sam i kolačić uspjela završit

    Kako se vi držite?

  35. #13585

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja temp.jutarnja danas 37.6 a nemam nikakve viroze a M treba doci za 2dana...jucer bilo 37.5 a prije dane 37.4 i 37.3...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube555, a mozda si trudna? Jesi li i ti u postupku?
    Sto uopće to znaci? Citam, to moze biti dobar znak jer izlucivanje progesterona povecava temp.

  36. #13586

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu, ma trebalo bi biti sve oki. Ja nekako mislim da hoce. i na tvom mjestu ne bih izdrzala do sutra, ali bolje da cekas. Navijam za tebe!

    i da, gdje je flare? javii mene zanima sto je sa njom.

    Dino84 - samo se drzi uputa, i miruj. Ne mozgaj se previse, normabeli ako treba, pa sto dragi Bog da.

    Ja danas 9dpt, sve isto kao i jucer, napetost dole, kao pred pms varira, grenutno jako slabo, a temp 37,3 danas. Sve se mislim, da kakve sam srece, da je to samo viroza neka, i da cu procurit za koji dan... raspolozenja od euforije, do beznadnosti i tako u krug...
    Lijepo su to simptomi i mislim da ce to biti jedan lijepi +... drzim fige da u ponedjeljak javis lijepe vijesti!

  37. #13587

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Sunshine i Mardu, evo me. Bodrim vas od doma <3 <3
    Kod mene 9dnt, ne boli ništa, ne žiga, ne bole sise(al mene nikad u životu nisu boljele, pa ne znam). Smirila sam se, nekako sam spremna pa šta bude. Tamo između 5-7dnt mislila sam da ću prolupati, molila sam za bilo kakav znak, ali ništa. Sad sam se smirila i dobro sam. Kupila sam test, ali pričekat ću još. Ponosna sam na sebe jer nisam pišnila danas a 9dnt. Možda i od straha.
    Jedino jučer i danas onako bockanja dolje ali to je toliko malo i kratko da na momente pomislim da umišljam i da psiha radi svoje.

    K tome svemu još uvijek sam pozitivna i očekujem plus, a ne mogu vam ni objasnit otkud mi ta pozitivnost.
    Ovih danas je kod mene i sunce izašlo prekrasni su dani pa dio vremena sam i na svježem zraku, i kratim vrijeme sad kuhajući ručak, čak sam i kolačić uspjela završit

    Kako se vi držite?
    Ma super je da si tako pozitivna, svaka cast! Pricekaj onda i ti do ponedjeljka pa nas ti i sunshine zajedno iznenadite velikim +.
    A to sto se tice nekih znakova i simptoma te skroz razumijem... stalno se osluskujemo i na najmanji trzaj reagiramo i tako same sebe izludujemo...ali valjda to tako treba biti.

  38. #13588

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ma super je da si tako pozitivna, svaka cast! Pricekaj onda i ti do ponedjeljka pa nas ti i sunshine zajedno iznenadite velikim +.
    A to sto se tice nekih znakova i simptoma te skroz razumijem... stalno se osluskujemo i na najmanji trzaj reagiramo i tako same sebe izludujemo...ali valjda to tako treba biti.
    Ne mogu više čekati simptome i ležati, poludila bi skroz. Mislim da bi mi bilo gore da imam hrpuu simptoma i da na kraju bude minus. Ne znam šta je gore.
    Moje mrvice su trodnevne osmostanične pa mislim da je još rano. Iako smo sve mi različite. Nadaaam se da još sutra neću pišnut

  39. #13589

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Marduuu auff bas si sad dala sebi misliti, ali taj jedan test nije bezveze pozitivan! Ja sam radila sa clearblue, oko 30 kn je bio. Cure s temperaturama- jako dobar znak, meni je u prvoj trudnoci bila u pocetku oko 37,3. Ja jos uvijek bolesna, zvala kliniku, rekli su mi paracetamol ili nisku dozu andola smijem. Temperatura 38,7 jucer, danas nesto manje. Nadam se da nece nastetiti bebici

  40. #13590
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555, a mozda si trudna? Jesi li i ti u postupku?
    Sto uopće to znaci? Citam, to moze biti dobar znak jer izlucivanje progesterona povecava temp.
    Nisam u postupku ali pokusavamo prirodno...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #13591

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Flare - mi smo na istom 9dnt, i takodjer 3-dnevni zameci. Citala sam da je kod tih 11ti dan najranije za test. Ja mislim da cu isto u pon, ili utorak, a tako me strah. Svi simptomi ne moraju bas nista znaciti. Ovih dana sam se nacitala raznih prica i simptoma, i na nasim, i stranim forumima i stranicama, i jednostavno - nema pravila, simptomi imaju svakakve uzroke, a ne mora bit nista. Evo, meni su se danas tijekom dana svi simptomi smirili, cak mi ni dojke vise nisu onako napuhane. Vise neznam sto da mislim...

    Mardu - cekamo tvoj novi test, pa da slavlje i sluzbeno pocne!

  42. #13592
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Cure, evo mene kao podrska cekalicama. LaraLana, saljem pozdrave i poljupce tebi i tvojim pilicima...pozdrav svim novim curama od mene i mog decka od 12 cm!
    Sto se tice simptoma... sve su simptomi i nista su simptomi. Vjerujte mi, ono sto smo mi same sebi sposobne napraviti sa osluskivanjem simptoma....je neobjasnjivo.
    U mom zadnjem dobitnom postupku zavrsila sam 5.dnt 2 blastice na hitnoj u uzasnim bolovima sa zacepljenjem bubreznih kanala. Imala sam sve ovdje nabrojene simptome do tada. Na raznim uzv naravno nista se ne vidi jos u materistu. Osim da je endo uzasno tanak bez naznaka trudnoce. Mpo dr podize razinu estrofema koju pijem nakon fet-a i uvjerava me da jos nije nista gotovo.
    Dan nakon, odvratni test iz Mullera koji radim taj 6.dnt jer nisam primila booster i racunam da se trudnoca s blasticom mora bar u naznaci vidjeti. Pokazuje minus ko kuca i ja otpisujem sve. Vracam se raditi nakon dva dana, pocinjem piti antibiotike za bubrege koje mogu i trudnoce predostroznosti radi i radi zatvaranja bolovanja i planiranja nekog sluzbenog puta reda radi vadim betu koja taj 9.dnt iznosi 239. Sokirala sam i sebe samu i sve cure ovdje koje su me pratile.
    Sto zelim reci...zene razlicito reagiraju. Sa implantacijom cesto se desi pad imuniteta koji dovede do npr. povisene temperature, cak i viroze sto ispada dobar znak za trudnocu. Kod mene je dovelo do upale bubreznih kanala. Grudi su obicno jako osjetljive zbog utrica koje sve uzimamo, bile su i moje i jos su, a u 14. sam tjednu trudnoce. Probadanja, boluckanja, nadutost posljedica su punkcija, terapija i svega sto prolazimo u postupcima. Realno, to nisu simptomi tako rane trudnoce, to krene tek u 7.,8. tjednu. I da zakljucim temu simptoma- ustvari nema simptoma nekoliko dana nakon implantacije...ima izuzetaka kod cura koje osjete bol, imaju lagano krvarenje...ali sve znamo da to nije pravilo. Sto zelim reci, ucinite si uslugu, rasteretite glavu, muza/prijateljicu pod ruku i vani, u kino, na kavu...sto god. Zdrava glava je takodjer jako vazan, ali zanemaren faktor u cijeloj prici. Znam da mi je lako mudrovati sada kad sam radila slicno sto i vecina vas ovdje, ali zaista bih vas zeljela da mogu postedjeti nepotrebnog stresa. Zelim vam srecu do neba svima da sto prije odete s ovog podforuma...
    Mardu, moj ti je savjet da se ne mucis vise s testovima. Turbo je rano, ne treba ti gledati vise minuse ili moguce lazne pluseve zbog boostera...sacekaj ponedjeljak i napravi betu. Ona ce ti razrijesiti sve dvojbe i sumnje, a ja ti od srca zelim da nas razveselis s velikom brojkom.

  43. #13593
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Ne znam tocno o kojoj se curi radi, ali nesto postova unatrag pricalo se o stimulaciji PCOS-ovke i losoj reakciji sa samo 3js. Kao PCOS-ovka, usudila bih se tvrditi da nije pogodjena stimulacija, odnosno da ti gonal ne odgovara. I to je katastrofa rezultat. Tako meni nije odgovarala Elonva 150 s kojom sam dobila 9js, a od njih samo 2 losije blastice. Za pcos osobu to je jako los rezultat. U sljedecoj stimulaciji krenuli smo s dugim protokolom ciklus prije (pikala sam se od 21.dc prethodnog ciklusa), isli smo s vecim dozama gonala, preko 20 js ne sjecam se tocno, dobili fantasticnih 6 blastica na kraju, od kojih smo u odgodjenom FET-u vratili dvije i ostala sam trudna. Jos 4 imamo na cuvanju. Razumijem da pametan dr zeli izbjeci hiper, ali to se ne moze s preniskim dozama stimulacije. Moja dr svjesno je isla plesati po granici hipera, ali je to najbolji nacin za postici najbolji rezultat. Preslabe stimulacije jednostavno takve jajnike ne pokrenu. To je moje iskustvo i pokazalo se ispravnim u dva postupka gdje sam na isti nacin sa rubnim hiperom ostala trudna. Curi savjetujem porazgovarati malo sa dr i popricati barem o razmatranju dugog protokola i promjeni stimulacije.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 17.11.2018. at 15:39

  44. #13594

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam tocno o kojoj se curi radi, ali nesto postova unatrag pricalo se o stimulaciji PCOS-ovke i losoj reakciji sa samo 3js. ..... Razumijem da pametan dr zeli izbjeci hiper, ali to se ne moze s preniskim dozama stimulacije. Moja dr svjesno je isla plesati po granici hipera, ali je to najbolji nacin za postici najbolji rezultat. Preslabe stimulacije jednostavno takve jajnike ne pokrenu. To je moje iskustvo i pokazalo se ispravnim u dva postupka gdje sam na isti nacin sa rubnim hiperom ostala trudna. Curi savjetujem porazgovarati malo sa dr i popricati barem o razmatranju dugog protokola i promjeni stimulacije.
    katka22 - potpuno se slazem sa tobom. Da sam bar znala ovo (i ja sam pcos-ovka), prije pocetka hormonski stimuliranih ivf-a, ne bih izgubila 3 od 4 pokusaja preko HZZO-a. I ne samo to, izgubili smo i predragocijeno vrijeme, sto je jos i najvaznije od svega. Davali su mi preniske doze gonala (75), i dobila sam 0js, pa 1js, pa onda napokon 3 js, ali sa 150 gonala. Sve od njihovog straha od hiperstimulacije, vjerojatno opravdanog doduse, ali meni nije donio uspjeha. Promijenila sam dr, kliniku, sada u ovoj zadnjoj dobijala sam 225 gonala, i dobili smo cak 5 js (a bilo je 11 folikula), a nije bilo ni traga hiperstimulaciji. Netko bez pcosa bi mozda dobio 10 - 15 js, ali za pcos i 5 je super! Ni sama nisam pametna, nisam specijalist, ali nekada im ne treba ni slijepo vjerovati, vec se dobro raspitati i traziti druga rjesenja. Mi cemo definitivno, i ako ovaj put bude neuspjeh, ici dalje, ali opet sa visim dozama. Ove niske doze su, bar meni, samo gubitak i vremena i novaca.

  45. #13595

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, evo mene kao podrska cekalicama. LaraLana, saljem pozdrave i poljupce tebi i tvojim pilicima...pozdrav svim novim curama od mene i mog decka od 12 cm!
    Sto se tice simptoma... sve su simptomi i nista su simptomi. Vjerujte mi, ono sto smo mi same sebi sposobne napraviti sa osluskivanjem simptoma....je neobjasnjivo.
    U mom zadnjem dobitnom postupku zavrsila sam 5.dnt 2 blastice na hitnoj u uzasnim bolovima sa zacepljenjem bubreznih kanala. Imala sam sve ovdje nabrojene simptome do tada. Na raznim uzv naravno nista se ne vidi jos u materistu. Osim da je endo uzasno tanak bez naznaka trudnoce. Mpo dr podize razinu estrofema koju pijem nakon fet-a i uvjerava me da jos nije nista gotovo.
    Dan nakon, odvratni test iz Mullera koji radim taj 6.dnt jer nisam primila booster i racunam da se trudnoca s blasticom mora bar u naznaci vidjeti. Pokazuje minus ko kuca i ja otpisujem sve. Vracam se raditi nakon dva dana, pocinjem piti antibiotike za bubrege koje mogu i trudnoce predostroznosti radi i radi zatvaranja bolovanja i planiranja nekog sluzbenog puta reda radi vadim betu koja taj 9.dnt iznosi 239. Sokirala sam i sebe samu i sve cure ovdje koje su me pratile.
    Sto zelim reci...zene razlicito reagiraju. Sa implantacijom cesto se desi pad imuniteta koji dovede do npr. povisene temperature, cak i viroze sto ispada dobar znak za trudnocu. Kod mene je dovelo do upale bubreznih kanala. Grudi su obicno jako osjetljive zbog utrica koje sve uzimamo, bile su i moje i jos su, a u 14. sam tjednu trudnoce. Probadanja, boluckanja, nadutost posljedica su punkcija, terapija i svega sto prolazimo u postupcima. Realno, to nisu simptomi tako rane trudnoce, to krene tek u 7.,8. tjednu. I da zakljucim temu simptoma- ustvari nema simptoma nekoliko dana nakon implantacije...ima izuzetaka kod cura koje osjete bol, imaju lagano krvarenje...ali sve znamo da to nije pravilo. Sto zelim reci, ucinite si uslugu, rasteretite glavu, muza/prijateljicu pod ruku i vani, u kino, na kavu...sto god. Zdrava glava je takodjer jako vazan, ali zanemaren faktor u cijeloj prici. Znam da mi je lako mudrovati sada kad sam radila slicno sto i vecina vas ovdje, ali zaista bih vas zeljela da mogu postedjeti nepotrebnog stresa. Zelim vam srecu do neba svima da sto prije odete s ovog podforuma...
    Mardu, moj ti je savjet da se ne mucis vise s testovima. Turbo je rano, ne treba ti gledati vise minuse ili moguce lazne pluseve zbog boostera...sacekaj ponedjeljak i napravi betu. Ona ce ti razrijesiti sve dvojbe i sumnje, a ja ti od srca zelim da nas razveselis s velikom brojkom.
    Katka, potpisujem svaku tvoju rečenicu! Najvaznije je, ali i najteze, ostat pribran u ovim situacijama i ne razbijati glavu svakim "simptomom" kojeg osjetimo.... sto se tice mog testa, potrudit cu se da ga ne napravim sutra, ali nisam sigurna da cu uspjeti. u svakom slucaju, ako i napravim test,sto god da pokaze znam da moram uzeti s rezervom do bete. Hvala ti puno sto nam svima dajes potporu! Sretno i uzivaj u svojoj sreci!

  46. #13596

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Marduuu auff bas si sad dala sebi misliti, ali taj jedan test nije bezveze pozitivan! Ja sam radila sa clearblue, oko 30 kn je bio. Cure s temperaturama- jako dobar znak, meni je u prvoj trudnoci bila u pocetku oko 37,3. Ja jos uvijek bolesna, zvala kliniku, rekli su mi paracetamol ili nisku dozu andola smijem. Temperatura 38,7 jucer, danas nesto manje. Nadam se da nece nastetiti bebici
    Ovo nisam mogla ni zamisliti da ce mi se dogoditi, ali eto, mozda tako treba biti! Tebe je bas dobro uhvatila ta viroza, nadam se da ti nece dugo trajati i da ces uskoro uzivati u ostvarenoj trudnoci.

  47. #13597

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Dakle cekamo rezultate za:
    Mardu - 11dnt
    Flare - 9dnt
    Ljube555 - prirodan ciklus
    Sunshine610 - 9dnt

    I navijamo za Dino84 i Pinky pie da do kraja trudnoce sve bude dobro.

    Nadam se da sam sve dobro napisala, i da nikog nisam izostavila?!

  48. #13598

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle cekamo rezultate za:
    Mardu - 11dnt
    Flare - 9dnt
    Ljube555 - prirodan ciklus
    Sunshine610 - 9dnt

    I navijamo za Dino84 i Pinky pie da do kraja trudnoce sve bude dobro.

    Nadam se da sam sve dobro napisala, i da nikog nisam izostavila?!

  49. #13599

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Bravo Sunshine!

  50. #13600

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Dino84 stvarno jako čudno, dakle imala si FET blastice, bila je biokemijska, 01.11. si dobila mengu, trajala 5 dana, onda si krvarila 13 dc, što može biti ovulacijsko krvarenje... Ili se možda jedna blastica podijelila u dvije i ta druga se kasno implantirala? Čudno mi je da bi se radilo o prirodnoj trudnoći, danas ti je 17 dc, beta je sky high, a plod 2mm? Što to znači, kojem tt to odgovara? Niš mi nije jasno, jer ako je riječ o prirodnoj trudnoći iz ovog ciklusa - ne znam da bi ti se plod već mogao vidjeti?! A ranije si vadila betu i ona je padala, totalno sam zbunjena?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •