Stranica 275 od 310 PrviPrvi ... 175225265273274275276277285 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,701 do 13,750 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13701

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Razmisljam da u Petak prije boostera napravim test, kontam mozda bise trebalo sto vidit ... U Subotu bio transfer ujutro i dobila booster 1500jj.

  2. #13702

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Sretno @lostintranslation!

    Mardu, jesi se oporavila bar malo? Mene je ovaj put bas pokosilo, ono bas bas

  3. #13703

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno @lostintranslation!

    Mardu, jesi se oporavila bar malo? Mene je ovaj put bas pokosilo, ono bas bas
    Ne znam što bih ti rekla... ja još uvijek nisam ni suze pustila, valjda mi se javio neki obrambeni mehanizam pa ni plakat ne mogu. Ne mogu uopce odrediti kako se osjecam... danas mi je doktor poslao listu nalaza koje mi predlaze da napravim prije sljedeceg feta pa sam se sad zabavila oko toga. Proučavam sto uopce ti svi nalazi znace i gdje cu ih napraviti. Sto ti planiras dalje? Imate li smrznutih?

  4. #13704

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Razmisljam da u Petak prije boostera napravim test, kontam mozda bise trebalo sto vidit ... U Subotu bio transfer ujutro i dobila booster 1500jj.
    Ne znam sto bih ti rekla, mislim da ti je to prerano... mozda bi bilo pametnije pricekati, ali ne znam vise ništa, cini mi se da nema pravila. U svakom slucaju,sretno!

  5. #13705
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mardu sta ti dr predlaže da napraviš?

  6. #13706

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Mardu ja sam prije ovog feta isla na struganje endometrija pa cemo eto vidit jel to ima kakvog smisla ... Al sam krvarila u kompletu sa mjesecnicom 15 dana ...

  7. #13707

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Mardu i Sunshine, imate li jos smrzlica za fet, da li planirate sljedeci ciklus pokusati ponovo?

  8. #13708

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Nemam smrzlica. Imamo samo jos jedan postupak preko hzzo, ivf prirodni.

    Godine mi cure, za koji mjesec cu 41, a i M je jako los spermiogram. Neznam uopce sto sada... Ici privatno odmah kod nekog... ili sad odmah ici na taj zadnji ivf? Nisam pametna... Sto predlazete?

  9. #13709

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što bih ti rekla... ja još uvijek nisam ni suze pustila, valjda mi se javio neki obrambeni mehanizam pa ni plakat ne mogu. Ne mogu uopce odrediti kako se osjecam... danas mi je doktor poslao listu nalaza koje mi predlaze da napravim prije sljedeceg feta pa sam se sad zabavila oko toga. Proučavam sto uopce ti svi nalazi znace i gdje cu ih napraviti. Sto ti planiras dalje? Imate li smrznutih?
    Dobro da imas takvog dr, odmah dalje. Da li ti predlaze testove na trombofiliju?

  10. #13710

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Mi imamo jos dva smrzlica pa cemo ici na transfer cim napravim sve pretrage. Iskreno,cijeli dan proucavam po forumu sto uopce sve ove pretrage znace, gdje da ih uradim, koliko cu cekati na njih i nalaze itd. Kad sam prvi put vidjela ove sve kratice imala sam osjecaj da na kineskom pise. doduse, nisu mi ni sad bas sve jasne,ali otprilike sam shvatila o cemu je rijec.
    Preporucio mi je:
    -Antikardiolipinska antitijela, alac, antitrombin III
    -faktori II i V (Leiden), MTHFR, PAI-1, ACE
    -koagulogram: protrombin, protein C, protein S i homocistein
    I rekao je da bi svakako ovaj put radio i SE.

  11. #13711

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Mardu jako mi je žao da je beta ipak negativna, katastrofa.

    Sunshine, ipak izvadi betu za svaki slučaj, testovi nikad nisu 100% pouzdani.

  12. #13712

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam smrzlica. Imamo samo jos jedan postupak preko hzzo, ivf prirodni.

    Godine mi cure, za koji mjesec cu 41, a i M je jako los spermiogram. Neznam uopce sto sada... Ici privatno odmah kod nekog... ili sad odmah ici na taj zadnji ivf? Nisam pametna... Sto predlazete?
    Ne znam sto bih ti savjetovala, mozda da podete u privatnika na razgovor pa da vidite sto ce vam reci i savjetovati pa da onda odlucite.

  13. #13713

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Mardu radila sam sve ove pretrage, antikardiolipinska antitijela, aLac (i ANA profil, B12, homocistein i D-dimere) sam radila privatno u poliklinici Imunomed, ostale pretrage sam napravila u Vinogradskoj! Obavezno ih napravi...

  14. #13714

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Subshine suosjećam. Odi odmah u prirodnjak, posebno ako si bila sad u stimuliranom, možda bude koji folikul više od ostataka stim. u tijelu. Nakon toga pravac privatnik, u nove pobjede u novoj godini.

  15. #13715

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu ja sam prije ovog feta isla na struganje endometrija pa cemo eto vidit jel to ima kakvog smisla ... Al sam krvarila u kompletu sa mjesecnicom 15 dana ...
    Ja sam htjela ici prije ovog pokusaja, ali nismo mogli tako da cemo ovaj put sigurno. Jel tebi doslo do nekih komplikacija kad si toliko dugo krvarila? Ne cini mi se da sam citala da je to uobicajeno?!

  16. #13716

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu radila sam sve ove pretrage, antikardiolipinska antitijela, aLac (i ANA profil, B12, homocistein i D-dimere) sam radila privatno u poliklinici Imunomed, ostale pretrage sam napravila u Vinogradskoj! Obavezno ih napravi...
    Napravit cu ih sigurno, nego se moram organizirati jer u mom gradu se te pretrage ne mogu napraviti pa mi je to mali problem. Placaju li se ti nalazi kad se rade u bolnici?

  17. #13717

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam htjela ici prije ovog pokusaja, ali nismo mogli tako da cemo ovaj put sigurno. Jel tebi doslo do nekih komplikacija kad si toliko dugo krvarila? Ne cini mi se da sam citala da je to uobicajeno?!
    Da ja sam krvarila sve to mjesecnice otp 7 dana, nije puno al opet sam krvarila. I kad sam osla pogledat endometrij odgovaramo je danu otprilike ... tako da ko zna sto je to bilo, nije ni Poljaku jasno. Al ja cesto imam krvarenja meni taj moj endometrij inace nije bas jasam. Trebalo bi sve hormone provjerit ocigledno ... PS. pocela sam sutri dan nakon transfera piti eutirox jer mi je TSH3.8. Recimo kad sam ostala trudna sa mojom djevojcicom, tada sam prije Feta pila eutirox i spustila TSH na 1. Neka istrazivja kazu da je to bitno ...

  18. #13718

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala cure na potpori, i svojevrsnoj sucuti. Svi se tu nekako razumijemo i zajedno titramo, nadamo... placemo i veselimo se... mislim da cemo sad odmah iskoristiti taj prirodnjak, pa ako ne uspije, kod privatnika, odmah oko nove godine...
    Koga biste mi preporucili u Zgb? Cula sam da je Lucinger odlican...

    MARDU - svakako napravi ove pretrage. Tvoj ginekolog ti mora dati uputnice za sve. Ne placaj ako ne moras, to su jako skupe pretrage. Mislim da samo laboratorij u Vinogradskoj radi te trombofilijske pretrage, ali da svi laboratoriji u drzavi vade krv i salju u Zgb, pa pitaj.

    Svu srecu cekalicama!

  19. #13719

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Drage curke, nisam vas ja napustila, dapače, pratim vas iako imam plus.
    Od sveg srca vam želim da uspijete, ništa drugo.
    Ja radila betu pa sad čekam, nekako bit ću potpuno mirna kad napravim je 1-2 puta pa ću moći uživati u trudnoći. I dalje sam pozitivna i vjerujem da će sve biti u redu.

    lostintranslation ja bi vam preporučila da ne radite test, mislim da je rano, a i ukoliko bude minus samo ćete biti u stresu, a možda nepotrebno.


    Svu sreću drage borilice želim, od srca.
    Posljednje uređivanje od flare : 21.11.2018. at 10:52

  20. #13720

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Mardu, ako doneseš uputnicu ne plaćaš ništa.

  21. #13721

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Flare hvala na savjetu. A evo vidit cu hocu izdrzat. Ja imam osjecaj da vidim minus da nebi se bockala sa jos jednom stopericom

  22. #13722

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na potpori, i svojevrsnoj sucuti. Svi se tu nekako razumijemo i zajedno titramo, nadamo... placemo i veselimo se... mislim da cemo sad odmah iskoristiti taj prirodnjak, pa ako ne uspije, kod privatnika, odmah oko nove godine...
    Koga biste mi preporucili u Zgb? Cula sam da je Lucinger odlican...

    MARDU - svakako napravi ove pretrage. Tvoj ginekolog ti mora dati uputnice za sve. Ne placaj ako ne moras, to su jako skupe pretrage. Mislim da samo laboratorij u Vinogradskoj radi te trombofilijske pretrage, ali da svi laboratoriji u drzavi vade krv i salju u Zgb, pa pitaj.

    Svu srecu cekalicama!
    I ja sam cula da je Lucinger odlican,ali ja se nadam da ti nece trebati, nego da ce ovaj put biti uspjesan ja sam vec danas zvala raspitat se za ove nalaze pa cu nastojati sto prije to napraviti.
    Flare, drzim fige za veeeliku betu

  23. #13723

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Kakve su ovo pretrage? Meni ih nitko nikad nije niti spomenio a dosta sam neuspjeha imala ...

  24. #13724
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve su ovo pretrage? Meni ih nitko nikad nije niti spomenio a dosta sam neuspjeha imala ...
    Testovi za trombofiliju.

  25. #13725

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Flare, iiiii? Kolika je beta? ajde napisi nam malo lijepih vijesti

  26. #13726

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Flare, iiiii? Kolika je beta? ajde napisi nam malo lijepih vijesti
    Ej draga hvala Bogu u redu za sada. 12dpt beta 110,14dpt 274 ,rekli su super i da ne treba ponavljat. Naruceni za prvi uzv i sad odmaramo i rastemo

  27. #13727

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga hvala Bogu u redu za sada. 12dpt beta 110,14dpt 274 ,rekli su super i da ne treba ponavljat. Naruceni za prvi uzv i sad odmaramo i rastemo
    Bravo Flare!

  28. #13728

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Ceeeestitam!!!!

  29. #13729

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Ja radila danas test 6DPT i negativan. Onaj digitalni jako osjetljivi. Mislim da nista od mene ni ovaj put. Blastice su i sigurna sam da bi se nekakv svijetla vidila ....

  30. #13730

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga hvala Bogu u redu za sada. 12dpt beta 110,14dpt 274 ,rekli su super i da ne treba ponavljat. Naruceni za prvi uzv i sad odmaramo i rastemo
    Supeeeer! Čestitam!

  31. #13731

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Ja radila danas test 6DPT i negativan. Onaj digitalni jako osjetljivi. Mislim da nista od mene ni ovaj put. Blastice su i sigurna sam da bi se nekakv svijetla vidila ....
    Ja mislim da je to prerano da ti pokaže...

  32. #13732

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Ja radila danas test 6DPT i negativan. Onaj digitalni jako osjetljivi. Mislim da nista od mene ni ovaj put. Blastice su i sigurna sam da bi se nekakv svijetla vidila ....
    Primila si booster nakon transfera????

  33. #13733

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    jesam bas nakon transfera i cisti minus je danas 6 D nakon transfera

  34. #13734
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    I meni se čini da je to prerano!

  35. #13735

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Danas 7 DNT isto cisti minus radjeno sa Primotestom znaci obicni nije digitalni. Nisam uzela booster kako je planirano, jer kontam ako nije uspjelo da se ne bockam vise

  36. #13736

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 7 DNT isto cisti minus radjeno sa Primotestom znaci obicni nije digitalni. Nisam uzela booster kako je planirano, jer kontam ako nije uspjelo da se ne bockam vise
    Ne znam sto bih ti rekla, mislim da si prerano radila test. Ja bih na tvom mjestu pricekala jos par dana pa izvadila betu.

  37. #13737

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Evo me i danas cisti minus, nije mi jasno 3 transfera zaredom sa potpuno savrsenim blasticama i neuspjeh. Do cega moze biti? Ja nebih vise isla na mpo nego bih radije usvojila dijete, al posto je to jos teze od Mpo razmisljala sam pokusat mozda negdje vanka ...

  38. #13738
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me i danas cisti minus, nije mi jasno 3 transfera zaredom sa potpuno savrsenim blasticama i neuspjeh. Do cega moze biti? Ja nebih vise isla na mpo nego bih radije usvojila dijete, al posto je to jos teze od Mpo razmisljala sam pokusat mozda negdje vanka ...
    Može biti do godina (i vjerojatno jest). Općenito, žene od 25 godina puno lakše ostvaruju trudnoću i rođenje djeteta od žena koje imaju 35. Tako je to kod IVF-a i kod spontanih trudnoća. Priroda čini svoje. U razmaku od 10 godina jajne stanice značajno gube "kvalitetu" tj. sposobnost stvaranja zametka koji će dati vijabilnu trudnoću.

    No, ne znači da sljedeći transfer neće dati trudnoću koja će završiti rođenjem djeteta
    Posljednje uređivanje od Inesz : 25.11.2018. at 08:38

  39. #13739
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me i danas cisti minus, nije mi jasno 3 transfera zaredom sa potpuno savrsenim blasticama i neuspjeh. Do cega moze biti? Ja nebih vise isla na mpo nego bih radije usvojila dijete, al posto je to jos teze od Mpo razmisljala sam pokusat mozda negdje vanka ...
    Nema pravila, ja sam uvijek imala savršene blastociste, pa nam je za drugo trebalo dugo da uspije, tek iz 6 postupka i tad je bio fet transfer 3 dan, tako da blastociste nisu garancije uspjeha, isto sam se pitala zasto neće ako su savršene! Znam da ti je teško al glavu gore i uspjeh će doć samo treba bit uporan! I da teško je, jako teško, grlim jako!

  40. #13740

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    39

    Početno

    Ovaj put sam rekla da je zadnji, iskreno ne bih se beskonacno dugo izlagala svi silnim bockanjima hormonima. A sad sam opet u nedoumici. Moj problem ubiti su zacepljeni jajovodi hidrosalpings, ispunjeni tekucinom. Na americkim siteovima se savjetuje obavezno uklanjanje jajovodima u losem stanju zbog toksicnosti, al evo poslala sam mail Poljaku, mozda nebi bilo ludo poci na Laparaskopiju svakako...

  41. #13741
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj put sam rekla da je zadnji, iskreno ne bih se beskonacno dugo izlagala svi silnim bockanjima hormonima. A sad sam opet u nedoumici. Moj problem ubiti su zacepljeni jajovodi hidrosalpings, ispunjeni tekucinom. Na americkim siteovima se savjetuje obavezno uklanjanje jajovodima u losem stanju zbog toksicnosti, al evo poslala sam mail Poljaku, mozda nebi bilo ludo poci na Laparaskopiju svakako...
    Zao mi je...vjerojatno ces odmakom malo vremena promijeniti i nacin razmisljanja vezano za buduce postupke.
    Vezano za tvoja razmisljanja o odstranjivanju losih jajovoda... ja sam odstranila oba. Doduse, u drugacijim situacijama, nakon dvije vanmatericne. Ali u razgovorima koje sam sa raznim dr vodila nakon toga, svi do jednog su mi rekli da je pozeljno kod losih jajovoda odstraniti ih bas zbog toksicnosti i loseg okruzenja za embrij koje mogu izazvati. Ja ti svakako to preporucam, jer ruku na srce, mogucnost prirodne zdrave trudnoce koju imas s takvim jajovodima, cini mi se da je puno manja od potpomognutog zaceca u zdravom okruzenju nakon sto ih odstranis. Tako sam ja sebi racionalizirala situaciju...(tjeseci se usput da mi se svakako nece moci vise desiti odvratno iskustvo vanmatericne trudnoce koje postoji i visoka je sa takvim jajovodima...).
    Sto god odlucila, zelim ti srecu...

  42. #13742
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj put sam rekla da je zadnji, iskreno ne bih se beskonacno dugo izlagala svi silnim bockanjima hormonima. A sad sam opet u nedoumici. Moj problem ubiti su zacepljeni jajovodi hidrosalpings, ispunjeni tekucinom. Na americkim siteovima se savjetuje obavezno uklanjanje jajovodima u losem stanju zbog toksicnosti, al evo poslala sam mail Poljaku, mozda nebi bilo ludo poci na Laparaskopiju svakako...
    Ma daj, pa ionako ti ničem ne služe osim što ti smanjuju šanse za IVF trudnoću i povećavaju šansu za vanmaterničnu. Van s tim i imaš puno veće šanse da ti sljedeći transfer bude dobitan! I ja sam BTW ostala u prvom trasferu nakon vađenja jajovoda s hidrićem.

  43. #13743

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    43

    Početno

    Bok cure, evo da vam se pridružim ako mogu

    Moj prvi IVF u prirodnom ciklusu, punktirana stanica... embriologica je rekla da je stanica bila zrela i pravilna, oplođena isci metodom zbog lošijeg spermiograma... na 3 dan napravili su mi transfer 5-staničnog embrija, rekli su mi da nakon 3 dana embrij treba imati između 4-8 stanica.. e sad, koliko sam uspjela naći na internetu bolje je kad je parni broj stanica, ali pravilo je da pravila nema. ima li možda netko od vas iskustva sa peterostaničnim?
    Čekam betu, nastojim se opustiti i ne razmišljati previše ali mi baš i ne ide

  44. #13744
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, evo da vam se pridružim ako mogu

    Moj prvi IVF u prirodnom ciklusu, punktirana stanica... embriologica je rekla da je stanica bila zrela i pravilna, oplođena isci metodom zbog lošijeg spermiograma... na 3 dan napravili su mi transfer 5-staničnog embrija, rekli su mi da nakon 3 dana embrij treba imati između 4-8 stanica.. e sad, koliko sam uspjela naći na internetu bolje je kad je parni broj stanica, ali pravilo je da pravila nema. ima li možda netko od vas iskustva sa peterostaničnim?
    Čekam betu, nastojim se opustiti i ne razmišljati previše ali mi baš i ne ide
    ja sam ti isto imala u prirodnom 3dan 4staničan-isto icsi, nažalost nije uspijelo. ali ima primjer gdje su takvi manji uspijeli tako da ne gubi nadu. u kojoj si klinici?

  45. #13745

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ti isto imala u prirodnom 3dan 4staničan-isto icsi, nažalost nije uspijelo. ali ima primjer gdje su takvi manji uspijeli tako da ne gubi nadu. u kojoj si klinici?
    Fusa, hvala ti na odgovoru.

    Ja sam u KBC Rijeka. Embriologica mi je sve rekla prije transfera i još me pitala ako imam kakvih pitanja, ali onako sretna što je uopće došlo do transfera nisam uopće razmišljala i bilo mi je dovoljno to što je rekla. Tek kasnije sam pročitala da bi embriji na 3 dan u pravilu trebali biti 6-8 stanični pa si sad razbijam glavu što je moj manji...joooj, ubit će me to guglanje

  46. #13746
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    mimmi i ja sam ti bila u kbc RI u prva dva icsi u prirodnom i druga dva icsi u stimuliranom i tamo sam uvijek dobila treći dan 4st, imala jedan i 5st i čak dva 6st ali jako loša...neznam zašto ali nisam još nikog čula u RI da je kod icsi-ja dobio onako kako bi trebalo biti. Nadam se da da će tvoj borac uspijeti.
    Dino84 nisi ništa javila kakvo je stanje kod tebe, jesi išla na uzv?
    Da ne ispadne da sam se samo ubacila, pisala sam ja prije cca god dana,kad sam još bila u postupcima u RI, sad vas s vremena na vrijeme pratim i navijam

  47. #13747

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    mimmi i ja sam ti bila u kbc RI u prva dva icsi u prirodnom i druga dva icsi u stimuliranom i tamo sam uvijek dobila treći dan 4st, imala jedan i 5st i čak dva 6st ali jako loša...neznam zašto ali nisam još nikog čula u RI da je kod icsi-ja dobio onako kako bi trebalo biti. Nadam se da da će tvoj borac uspijeti.
    Dino84 nisi ništa javila kakvo je stanje kod tebe, jesi išla na uzv?
    Da ne ispadne da sam se samo ubacila, pisala sam ja prije cca god dana,kad sam još bila u postupcima u RI, sad vas s vremena na vrijeme pratim i navijam
    Znam da im baš nažalost i nije neka statistika, meni je ovo bio prvi ivf u prirodnom pa mi je još sve novo.
    U kojoj si ti fazi Fusa? Liječiš se negdje dalje ili? Ja sam razmišljala na početku da krenem odmah privatno, ali kako je to u Zagrebu ovo u Rijeci mi je bilo praktičnije, a i zasada su se pokazali ok i susretljivi.. prošla sam samo inseminacije, ali od njih i nisam puno očekivala jer su me odmah upozorili da stopa uspjeha baš i nije visoka.

  48. #13748

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da im baš nažalost i nije neka statistika, meni je ovo bio prvi ivf u prirodnom pa mi je još sve novo.
    U kojoj si ti fazi Fusa? Liječiš se negdje dalje ili? Ja sam razmišljala na početku da krenem odmah privatno, ali kako je to u Zagrebu ovo u Rijeci mi je bilo praktičnije, a i zasada su se pokazali ok i susretljivi.. prošla sam samo inseminacije, ali od njih i nisam puno očekivala jer su me odmah upozorili da stopa uspjeha baš i nije visoka.
    Fusa molim te ako mi možeš samo pojasniti kakav bi to trebao biti embrij kod icsi? Meni su rekli da bi nakon 3 dana trebao biti između 4-8 stanica...

  49. #13749
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Kod ICSI-ja isto tako kod IVF-a treći dan se očekuje da embrij ima 8 stanica, može on imati i 7,6,5...pa opet biti uspiješan postupak, ali manja je vjerojatnost za to.... Prošla sam to, tražila po netu uspješnost 4st na 3dan, mislim da je bila jedna cura kojoj je uspijelo, ali meni nije i to tri transfera sa 4st na 3 dan...
    Ja sam sad imala neuspješan Fet 1blastociste, pa idem sad dalje kopat koje pretrage još mogu napravit prije zadnjeg stimuliranog ivf-a preko hzzo-a.

  50. #13750

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Cure samo da se javim, bila sam na uzv i imamo malo srce sto kuca! Sad sam 6+6 tjedana trudna. Evo ja sam imala neprohodne jajovode i 2 izvanmaternicne, nakon cega su mi odstranjeni i 2 puta sam ostala trudna iz prvog pokusaja, prvi put iz ivf i sad iz feta. Tako da je mozda dobra stvar da su mi uklonjeni, veca je vjerovatnost trudnoce.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •