Stranica 276 od 310 PrviPrvi ... 176226266274275276277278286 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,751 do 13,800 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13751

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo da se javim, bila sam na uzv i imamo malo srce sto kuca! Sad sam 6+6 tjedana trudna. Evo ja sam imala neprohodne jajovode i 2 izvanmaternicne, nakon cega su mi odstranjeni i 2 puta sam ostala trudna iz prvog pokusaja, prvi put iz ivf i sad iz feta. Tako da je mozda dobra stvar da su mi uklonjeni, veca je vjerovatnost trudnoce.
    Pinky, predivno, ovo ce biti jedan divan Bozic! Sretna ti trudnoca!

  2. #13752

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo da se javim, bila sam na uzv i imamo malo srce sto kuca! Sad sam 6+6 tjedana trudna. Evo ja sam imala neprohodne jajovode i 2 izvanmaternicne, nakon cega su mi odstranjeni i 2 puta sam ostala trudna iz prvog pokusaja, prvi put iz ivf i sad iz feta. Tako da je mozda dobra stvar da su mi uklonjeni, veca je vjerovatnost trudnoce.
    Divno za srceko uzivaj u trudnoći

  3. #13753
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Evo da se i ja javim

  4. #13754
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    9dnt vracen 3 dan 8stanicni a+...danas napravila test negativan....ima li još nade?

  5. #13755
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sally... ima nade. hajde još jedan test za 3-4 dana.

  6. #13756
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Sve bi bilo lakše da nemam sve te simptome (trudničke)....zato sam i napravila test...uglavnom želim svima sreću i naravno veliku betu

  7. #13757

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav cure. Čitam vas već neko vrijeme (zapravo pročitala sam oba podstavka forum Nakon transfera) i vrijeme je da se ja ohrabrim i podijelim priču s vama.
    Suprug i ja već 5 godina radimo na djetetu, od čega smo 3 godine u MPO vodama. Prošla sam 3 inseminacije koje su bile neuspješne, zatim sam krenula u IVF u prirodnom ciklusu koji je prerastao u inseminaciju jer je folikul puknuo prije punkcije. Nakon toga sam odradila dva IVF u stimuliranom ciklusu, od čega su u jednom uspjeli izvući 13 jajnih stanica, ali nažalost nije jedna se nije oplodila, a u drugom su izvukli 9 jajnih stanica, od čega ih je bilo par dobrih koje su oplođene, međutim prestale su se razvijati nakon tri dana, tako da do transfera nije ni došlo. Odlučili smo da ćemo odmoriti godinu dana, budući da su ovu postupci prije navedeni bili odrađeni u godinu i pol, napravili smo dodatne pretrage (kariogram, trobofilijske faktore) i sve je bilo ok. Da napomenem, ne znamo razlog neplodnosti, jer je i suprugov spermiogram i moji nalazi su uredu. Trenutno smo u trećem IVF u stimuliranom ciklusu. Uspjeli su izvući 4 jajne stanice, od čega su se 3 oplodile i jednu su mi vratili nakon tri dana, a druge dvije su pustili da se razviju do blastociste, nakon čega su iz smrznuli. Ja sam imala transfer prošli petak 23.11.2018. i trenutno čekam betu po prvi puta. I trebam je čekati do 12.12.2018., naravno, jer sam u MPO u Rijeci. Do onda ću poluditi.

    Prvih 3-4 dana nakon transfera mislila sam da će me bolovi u trbuhu složiti na pod, grudi su me boljele samo na pogled. Za sad se sve smirilo, zadnjih par dana imam neki pritisak u donjem dijelu trbuha i leđa, ne znam da je to što mi menga treba doć (inače su mi ciklusi na 34-37 dana, a zadnja menga je bila 6.11.2018.). Sinoć sam dok sam stavljala crinone gel vidjela neke sitne smeđe točkice na ostatku gela što tijelo ne upije, i to me ubilo u pojam jer mislim da će mi doć menga za koji dan. Strah me napraviti test, jer se ne želim razočarati. Da li je koja od vas imala takve smećkaste točkice prilokm stavljanja gela i kako je to rezultiralo?

    Ja se ispričavam na dugom postu, morala sam se nekome izjadat. Svima koje čekate želim vam visoke bete

  8. #13758

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    9dnt vracen 3 dan 8stanicni a+...danas napravila test negativan....ima li još nade?
    Ima nade... Meni 9.dan isto bio negativan, ali npr 11.dan isto i ja razočarana i vratim se za 5-10min a ono lagana lagana crtica... Svaki dan sve jača i jača, beta + i sad beba u naručju....

  9. #13759

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    9dnt vracen 3 dan 8stanicni a+...danas napravila test negativan....ima li još nade?
    Jesi ponovila test??

  10. #13760

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    lala2412 tebi je danas 11 dan nakon transfera. Sutra bi svaki test trebao pokazati ako je doslo do trudnoce, cak i ako ga budes u sred dana radila. Rijeka zaista pretjeruje s tim cekanjem do bete.
    Nemoj samo one testove Clearblue raditi....ali niti jedan od tih. Nisu pouzdani. Imaju u ljekarnama Geratherm, Cyclo test i Gravignost Ultra.
    Sretno

  11. #13761
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Pozdrav svim novim borilicama...

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Sve bi bilo lakše da nemam sve te simptome (trudničke)....zato sam i napravila test...uglavnom želim svima sreću i naravno veliku betu
    "Trudnički" simptomi obično nastupe tjednima kasnije, simptomi koje sad osjećaš vezani su za hormonalne promjene s obzirom da si puna hormona, a i pretpostavljam da unosiš vaginalete ili gel dodatno. Što pametnog reći...naravno da još ima nade, ja bih čak rekla da si malo požurila s testom s obzirom da su ti vratili 3-dnevni embrij. Ponovi test nakon 2-3 dana ili jednostavno izvadi betu iz krvi. Sretno u svakom slučaju!

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure. Čitam vas već neko vrijeme (zapravo pročitala sam oba podstavka forum Nakon transfera) i vrijeme je da se ja ohrabrim i podijelim priču s vama.
    Suprug i ja već 5 godina radimo na djetetu, od čega smo 3 godine u MPO vodama. Prošla sam 3 inseminacije koje su bile neuspješne, zatim sam krenula u IVF u prirodnom ciklusu koji je prerastao u inseminaciju jer je folikul puknuo prije punkcije. Nakon toga sam odradila dva IVF u stimuliranom ciklusu, od čega su u jednom uspjeli izvući 13 jajnih stanica, ali nažalost nije jedna se nije oplodila, a u drugom su izvukli 9 jajnih stanica, od čega ih je bilo par dobrih koje su oplođene, međutim prestale su se razvijati nakon tri dana, tako da do transfera nije ni došlo. Odlučili smo da ćemo odmoriti godinu dana, budući da su ovu postupci prije navedeni bili odrađeni u godinu i pol, napravili smo dodatne pretrage (kariogram, trobofilijske faktore) i sve je bilo ok. Da napomenem, ne znamo razlog neplodnosti, jer je i suprugov spermiogram i moji nalazi su uredu. Trenutno smo u trećem IVF u stimuliranom ciklusu. Uspjeli su izvući 4 jajne stanice, od čega su se 3 oplodile i jednu su mi vratili nakon tri dana, a druge dvije su pustili da se razviju do blastociste, nakon čega su iz smrznuli. Ja sam imala transfer prošli petak 23.11.2018. i trenutno čekam betu po prvi puta. I trebam je čekati do 12.12.2018., naravno, jer sam u MPO u Rijeci. Do onda ću poluditi.

    Prvih 3-4 dana nakon transfera mislila sam da će me bolovi u trbuhu složiti na pod, grudi su me boljele samo na pogled. Za sad se sve smirilo, zadnjih par dana imam neki pritisak u donjem dijelu trbuha i leđa, ne znam da je to što mi menga treba doć (inače su mi ciklusi na 34-37 dana, a zadnja menga je bila 6.11.2018.). Sinoć sam dok sam stavljala crinone gel vidjela neke sitne smeđe točkice na ostatku gela što tijelo ne upije, i to me ubilo u pojam jer mislim da će mi doć menga za koji dan. Strah me napraviti test, jer se ne želim razočarati. Da li je koja od vas imala takve smećkaste točkice prilokm stavljanja gela i kako je to rezultiralo?

    Ja se ispričavam na dugom postu, morala sam se nekome izjadat. Svima koje čekate želim vam visoke bete
    Uf, vjerojatno je jedna od najgorih dijagnoza - idiopatska neplodnost. Ja nekako u tu dijagnozu ne vjerujem, mišljenja sam da se nije dovoljno potrudilo pronaći problem jer problem negdje očito postoji. Kod tebe je u nekom trenutku bio očito problem u kvaliteti stanica, što se isto tako očito popravilo s obzirom da si na kraju uspjela doći do blastica za ET. Nadan se da su dani neuspjeha iza vas..

    Ja znam da bih na tvom mjestu već napravila bar jedan test sigurno, a vrlo vjerojatno i betu - makar privatno za sebe, ali to sam ja. Danas ti je 11. dnt trodnevnih... Mislim da za 1-2 dana možeš sa sigurnošću očekivati vjerodostojan rezultat na nekom osjetljivom testu kao što ti je LaraLana već napisala. Isto tako ne razumijem toliko odgađanje vađenja bete u Rijeci, ali pošto smo to stotine puta do sada komentirale...u svakom slučaju želim ti sreću!

  12. #13762

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    lala2412 tebi je danas 11 dan nakon transfera. Sutra bi svaki test trebao pokazati ako je doslo do trudnoce, cak i ako ga budes u sred dana radila. Rijeka zaista pretjeruje s tim cekanjem do bete.
    Nemoj samo one testove Clearblue raditi....ali niti jedan od tih. Nisu pouzdani. Imaju u ljekarnama Geratherm, Cyclo test i Gravignost Ultra.
    Sretno
    Da, tako je. Meni je dana 11 dan nakon transfera. I meni je to užas što Rijeka čeka do tri tjedna za betu. To te baš ubije u pojam. Hvala na savjetu za testiće. Mislim da ću svakako danas se zaletiti u ljekarnu i kupiti jednog od navedenih

  13. #13763

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Uf, vjerojatno je jedna od najgorih dijagnoza - idiopatska neplodnost. Ja nekako u tu dijagnozu ne vjerujem, mišljenja sam da se nije dovoljno potrudilo pronaći problem jer problem negdje očito postoji. Kod tebe je u nekom trenutku bio očito problem u kvaliteti stanica, što se isto tako očito popravilo s obzirom da si na kraju uspjela doći do blastica za ET. Nadan se da su dani neuspjeha iza vas..

    Ja znam da bih na tvom mjestu već napravila bar jedan test sigurno, a vrlo vjerojatno i betu - makar privatno za sebe, ali to sam ja. Danas ti je 11. dnt trodnevnih... Mislim da za 1-2 dana možeš sa sigurnošću očekivati vjerodostojan rezultat na nekom osjetljivom testu kao što ti je LaraLana već napisala. Isto tako ne razumijem toliko odgađanje vađenja bete u Rijeci, ali pošto smo to stotine puta do sada komentirale...u svakom slučaju želim ti sreću![/QUOTE]

    Hvala ti katka22.
    Meni je baš koma to što moramo čekati vađenje bete praktički tri
    tjedna od transfera. Mislim i ja da sam imala očito problema u kvaliteti jajnih stanica i zato nije došlo do oplodnje, odnosno nisu bile zrele za oplodnju u prethodna dva IVF. Danas ću se zaleteti do ljekarne i kupiti testić i vidjet na čemu sam, a svakako napraviti betu do kraja tjedna.
    Sad mi je najveći problem u tome već par dana imam smeđe brvljenje nakon mokrenja, a danas je vidljiva i krv, tako da mislim da je to to, i da moramo dalje.

  14. #13764
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    lala2412, jesi napravila test? Kako si?

  15. #13765
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Izvadila ja jucer betu....više sreće idući put....jadnih 1.2...odtugovala ja jucer cijeli dan i sada sam spremna na nove izazove. Još nisu stigle stvari...Jako sam se nadala

  16. #13766

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Izvadila ja jucer betu....više sreće idući put....jadnih 1.2...odtugovala ja jucer cijeli dan i sada sam spremna na nove izazove. Još nisu stigle stvari...Jako sam se nadala
    Zao mi je! Samo hrabro dalje [emoji1696][emoji1696][emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  17. #13767

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    lala2412, jesi napravila test? Kako si?
    Bok Kadauna,

    jesam, vrag mi nije dao mira i napravila sam 4 testa. Dva sam napravila 11 dnt i dva sam napravila 12 dnt, i svi su pokazali pozitivno. Međutim, ja sam također utorak dobila menstruaciju (barem vjerujem da je menstruacija, jer sam imala jake bolove, puno jače nego inače i jače krvarenje), i tako vjerujem da sam imala biokemijsku. Čekat ću betu i vidjet što dalje. Mada svako jutro regularno osjećam mučnine i ne mogu se nikako naspavat. Ali to vjerujem da je u mojoj glavi. Ne znam vidjet ćemo 12/12/2018 kad idem radit betu što je bilo od svega. Probat ću još jedan test napravit danas ili sutra.
    Hvala na podršci.

  18. #13768

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    43

    Početno

    Cure molim vas za pomoć i savjet ako znate..

    Danas mi je 15dnt trodnevnog embrija, napravila sam dva puta test za trudnoću- 11dnt i 14dnt i oba su bila negativna (zadnji put sam koristila First sign duo iz dm-a) tako da očito trudnoće nema a i nemam nikakve simptome
    Menstruaciju sam po dužini ciklusa trebala dobiti još u petak, ali mi kasni vjerojatno jer koristim crinone. E sad, s obzirom da sam u mpo u Rijeci i po njima bi betu trebala vaditi tek za tjedan dana (stvarno nema smisla više komentirati toliko oduglovačenje) neznam dali da nastavim koristiti crinone ili mogu prestati da dobijem menstruaciju?!? Ima možda netko iskustva? Danas mi je već 32 dan ciklusa, a ciklusi su mi inače na 27-28 dana, prošli tjedan na te dane kad sam trebala dobiti me i trbuh bolio onako kao pred m, ali nisam dobila očito zbog crinone gela.

  19. #13769
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure molim vas za pomoć i savjet ako znate..

    Danas mi je 15dnt trodnevnog embrija, napravila sam dva puta test za trudnoću- 11dnt i 14dnt i oba su bila negativna (zadnji put sam koristila First sign duo iz dm-a) tako da očito trudnoće nema a i nemam nikakve simptome
    Menstruaciju sam po dužini ciklusa trebala dobiti još u petak, ali mi kasni vjerojatno jer koristim crinone. E sad, s obzirom da sam u mpo u Rijeci i po njima bi betu trebala vaditi tek za tjedan dana (stvarno nema smisla više komentirati toliko oduglovačenje) neznam dali da nastavim koristiti crinone ili mogu prestati da dobijem menstruaciju?!? Ima možda netko iskustva? Danas mi je već 32 dan ciklusa, a ciklusi su mi inače na 27-28 dana, prošli tjedan na te dane kad sam trebala dobiti me i trbuh bolio onako kao pred m, ali nisam dobila očito zbog crinone gela.
    Izvadi betu ...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #13770
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Kadauna,

    jesam, vrag mi nije dao mira i napravila sam 4 testa. Dva sam napravila 11 dnt i dva sam napravila 12 dnt, i svi su pokazali pozitivno. Međutim, ja sam također utorak dobila menstruaciju (barem vjerujem da je menstruacija, jer sam imala jake bolove, puno jače nego inače i jače krvarenje), i tako vjerujem da sam imala biokemijsku. Čekat ću betu i vidjet što dalje. Mada svako jutro regularno osjećam mučnine i ne mogu se nikako naspavat. Ali to vjerujem da je u mojoj glavi. Ne znam vidjet ćemo 12/12/2018 kad idem radit betu što je bilo od svega. Probat ću još jedan test napravit danas ili sutra.
    Hvala na podršci.
    Krvarenje ti zaista jos ne znaci neuspjeh, jedino mjerodavna je beta. Puno cura ukljucujuci i mene je imalo ta rana krvarenja. Kod mene je trajalo jednu vecer. Moze biti hematom, kapilarice, pa i biokemijska...ovisi o kolicini krvi...nadam se da si do sad razrijesila nedoumice s betom...

    Citiraj mimmi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure molim vas za pomoć i savjet ako znate..

    Danas mi je 15dnt trodnevnog embrija, napravila sam dva puta test za trudnoću- 11dnt i 14dnt i oba su bila negativna (zadnji put sam koristila First sign duo iz dm-a) tako da očito trudnoće nema a i nemam nikakve simptome
    Menstruaciju sam po dužini ciklusa trebala dobiti još u petak, ali mi kasni vjerojatno jer koristim crinone. E sad, s obzirom da sam u mpo u Rijeci i po njima bi betu trebala vaditi tek za tjedan dana (stvarno nema smisla više komentirati toliko oduglovačenje) neznam dali da nastavim koristiti crinone ili mogu prestati da dobijem menstruaciju?!? Ima možda netko iskustva? Danas mi je već 32 dan ciklusa, a ciklusi su mi inače na 27-28 dana, prošli tjedan na te dane kad sam trebala dobiti me i trbuh bolio onako kao pred m, ali nisam dobila očito zbog crinone gela.
    Vrlo je moguce da crinone ne dozvoljava pocetak krvarenja...kao sto kaze ljube, beta ce rijesiti sumnje. Mislim da ti je test trebao imati barem blagu crtu u vrijeme nakon ocekivanog ciklusa. Ali, nema pravila ni s testovima. Tako da, samo beta...

  21. #13771

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Krvarenje ti zaista jos ne znaci neuspjeh, jedino mjerodavna je beta. Puno cura ukljucujuci i mene je imalo ta rana krvarenja. Kod mene je trajalo jednu vecer. Moze biti hematom, kapilarice, pa i biokemijska...ovisi o kolicini krvi...nadam se da si do sad razrijesila nedoumice s betom...
    Jesam, riješila sam nedoumice s betom, nalaz je nažalost pokazao <1,2. Sad mi nije jasno da li je došlo do biokemijske ili ne...Naime, 11 i 12 dnt napravila sam 4 testa za trudnoću i sva su pokazala pozitivan ishod, a 19 dnt sam napravila betu koja je pokazala gornji rezultat
    Idemo dalje svakako. Ima dvije smrznute blastociste i još pravo na dva postupka - jedan stimulirani i jedan u prirodnom ciklusu.

  22. #13772

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, riješila sam nedoumice s betom, nalaz je nažalost pokazao <1,2. Sad mi nije jasno da li je došlo do biokemijske ili ne...Naime, 11 i 12 dnt napravila sam 4 testa za trudnoću i sva su pokazala pozitivan ishod, a 19 dnt sam napravila betu koja je pokazala gornji rezultat
    Idemo dalje svakako. Ima dvije smrznute blastociste i još pravo na dva postupka - jedan stimulirani i jedan u prirodnom ciklusu.
    Cudno. Mislim da bi na 11dnt trebalo vec pokazati tocan rez zar ne?
    U svakom slucaju..sad ne treba razbijati glavu s time sta se desilo. Zao mi je radi ishoda i zelim ti svi srecu dalje. Biti ce [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  23. #13773

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cudno. Mislim da bi na 11dnt trebalo vec pokazati tocan rez zar ne?
    U svakom slucaju..sad ne treba razbijati glavu s time sta se desilo. Zao mi je radi ishoda i zelim ti svi srecu dalje. Biti ce [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Po meni bi trebalo, ali očito s tim nikad ne znaš. U svakom slučaju idemo dalje. Na konzultacije s doktorom, ići ću također privatno vaditi sve nalaze također za svaki slučaj. Hvala, bit će bolje drugi put

  24. #13774

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni bi trebalo, ali očito s tim nikad ne znaš. U svakom slučaju idemo dalje. Na konzultacije s doktorom, ići ću također privatno vaditi sve nalaze također za svaki slučaj. Hvala, bit će bolje drugi put
    Tako je samo habro i glavu gore i nedajte se [emoji847]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  25. #13775
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Evo mene opet u iščekivanju....24-tog imala sam transfer (taj put 2 blastice) čisto da vam javim da sa mojim 40 god. Dobila sam 15 oocita od kojih ih se oplodilo 12. 5 dan dobili smo 7 blastica. Inače spermiogram katastrofa ja ništa bolje

  26. #13776
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bravo Sally! Držim fige... Odličan rezultat. Jesi li koristila nešto za kvalitetu jajnih stanica ili?

  27. #13777
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    2 dan ciklusa dobila sam injekciju elnova150. Mislim da je to pomoglo. Uglavnom svi su se jako iznenadili

  28. #13778

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet u iščekivanju....24-tog imala sam transfer (taj put 2 blastice) čisto da vam javim da sa mojim 40 god. Dobila sam 15 oocita od kojih ih se oplodilo 12. 5 dan dobili smo 7 blastica. Inače spermiogram katastrofa ja ništa bolje
    Sally drzim fige da se taj vas uspjeh nastavi!!! Bas lijepo za kraj godine!

  29. #13779
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Jučer 8dnt lagani spotting....mislim da i taj put nije išlo...

  30. #13780
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer 8dnt lagani spotting....mislim da i taj put nije išlo...
    Mozda implantacijsko???[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #13781
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Ne vjerujem bile su blastociste....sada sam zvala centar i rekli su mi da nastavim sa progesteronom i sutra da vadim betu. Ja osobno mislim da je to samo produžavanje agonije....baš sam žalosna

  32. #13782

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer 8dnt lagani spotting....mislim da i taj put nije išlo...
    Sally ti vec mozes test napraviti....blastice su u pitanju i to je vec danas 9 dnt ili 14 dno. U bilo koje doba dana danas ce test pokazati ako je trudnoca u pitanju.
    Mozda je to samo zaostala sukrvica od implantacije koja je trebala biti iskreno puno ranije kad su blastice u pitanju.

  33. #13783
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vjerujem bile su blastociste....sada sam zvala centar i rekli su mi da nastavim sa progesteronom i sutra da vadim betu. Ja osobno mislim da je to samo produžavanje agonije....baš sam žalosna
    Draga, ja sam imala blastice od 7dnt do 11dnt imala smedarenje i 11dnt beta bila 231 nakon toga to smedarenje nastavilo se do 12tt posto plus bio u pitanju hematom...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #13784
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Sally ti vec mozes test napraviti....blastice su u pitanju i to je vec danas 9 dnt ili 14 dno. U bilo koje doba dana danas ce test pokazati ako je trudnoca u pitanju.
    Mozda je to samo zaostala sukrvica od implantacije koja je trebala biti iskreno puno ranije kad su blastice u pitanju.
    Curica 21.3 imat ce tri god.iz tog postupka..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #13785
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Cure hvala na potpori....izvadila sam betu stigao je i rezultat....opet moja jadna brojka 1.2

  36. #13786

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala na potpori....izvadila sam betu stigao je i rezultat....opet moja jadna brojka 1.2
    Zao mi je draga

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  37. #13787
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sally- žao mi je. Vratili ste 2 blastice? Jesi li drugi dan, nakon transfera dobila pikicu za potporu?

  38. #13788
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Ništa mi nisu dali

  39. #13789

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Bok cure. Kao što ste vidjele moju priču iz prosinca 2018. godine, nama se nažalost dogodila biokemijska trudnoća nakon vraćanja jednog trodnevnog embrija. Dobila sam 4.12.2018. godine mengu, u međuvremenu samo imali par puta nezaštićene odnose, nismo jako pazili na plodne dane, jer mi iskreno onda nije bilo do toga, nakon ovog neuspjeha. Nakon menge iz prosinca 2018. godine, više nisam dobila, što znači da mi točno kasni 42 dana (6 tjedana). U početku sam imala simptome pms, i još ih imam, nikad mi nije tako kasnilo od kada sam u postupcima, i sad me i dalje bole grudi, imam tu i tamo neke mučnice/vrtoglavice, boli me trbuh i donji dio leđa. Iskreno, strah me napraviti test, jer se ne želim razočarati, ali morat ću ga napraviti da prekinem ovu agoniju. Da li je stvarno moguće da dođe do prirodne trudnoće odmah u ciklusu nakon neuspjelog ivf? Hvala na potpori!

  40. #13790
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Kao što ste vidjele moju priču iz prosinca 2018. godine, nama se nažalost dogodila biokemijska trudnoća nakon vraćanja jednog trodnevnog embrija. Dobila sam 4.12.2018. godine mengu, u međuvremenu samo imali par puta nezaštićene odnose, nismo jako pazili na plodne dane, jer mi iskreno onda nije bilo do toga, nakon ovog neuspjeha. Nakon menge iz prosinca 2018. godine, više nisam dobila, što znači da mi točno kasni 42 dana (6 tjedana). U početku sam imala simptome pms, i još ih imam, nikad mi nije tako kasnilo od kada sam u postupcima, i sad me i dalje bole grudi, imam tu i tamo neke mučnice/vrtoglavice, boli me trbuh i donji dio leđa. Iskreno, strah me napraviti test, jer se ne želim razočarati, ali morat ću ga napraviti da prekinem ovu agoniju. Da li je stvarno moguće da dođe do prirodne trudnoće odmah u ciklusu nakon neuspjelog ivf? Hvala na potpori!
    Moguce[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #13791
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Naravno da je moguce.
    Napravi test, mozda bude ugodno iznenadjenje
    Sretno!

  42. #13792

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Kao što ste vidjele moju priču iz prosinca 2018. godine, nama se nažalost dogodila biokemijska trudnoća nakon vraćanja jednog trodnevnog embrija. Dobila sam 4.12.2018. godine mengu, u međuvremenu samo imali par puta nezaštićene odnose, nismo jako pazili na plodne dane, jer mi iskreno onda nije bilo do toga, nakon ovog neuspjeha. Nakon menge iz prosinca 2018. godine, više nisam dobila, što znači da mi točno kasni 42 dana (6 tjedana). U početku sam imala simptome pms, i još ih imam, nikad mi nije tako kasnilo od kada sam u postupcima, i sad me i dalje bole grudi, imam tu i tamo neke mučnice/vrtoglavice, boli me trbuh i donji dio leđa. Iskreno, strah me napraviti test, jer se ne želim razočarati, ali morat ću ga napraviti da prekinem ovu agoniju. Da li je stvarno moguće da dođe do prirodne trudnoće odmah u ciklusu nakon neuspjelog ivf? Hvala na potpori!
    Aha tebi je zapravo danas 42 dc....citam ma reko nemoguce da toliko bas cekas da ti kasni
    Napravi test.....mislim trebas znati na cemu si radi sebe.
    Ako nije trudnoca odi ginu da se vidi sto je a ako je trudnoca u pitanju sto ti od srca zelim opet je bolje da znas. Sretno i javi nam

  43. #13793

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala cure
    Idem poslije posla u ljekarnu, kupit test, pa šta bude. Svakako će bit ugodno iznenađenje ako pokaže plus
    Moram znati na čemu sam. I tako imam idući tjedan zakazan termin kod doktora da vidimo što ćemo dalje i u koji postupak.
    Javim se kasnije.


  44. #13794

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure [emoji813][emoji813]
    Idem poslije posla u ljekarnu, kupit test, pa šta bude. Svakako će bit ugodno iznenađenje ako pokaže plus
    Moram znati na čemu sam. I tako imam idući tjedan zakazan termin kod doktora da vidimo što ćemo dalje i u koji postupak.
    Javim se kasnije.

    Sretnooo [emoji4]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  45. #13795
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    To bi baš bilo divno iznenađenje...

  46. #13796
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Lala, ima kaj novo???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #13797

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    9

    Početno

    Sorry cure, nisam jučer se stigla javiti. Nažalost ništa, i ovaj put je test pokazao veliki minus
    Danas mi počinje menga, jer sam počela brljaviti pomalo.
    U ponedjeljak idem na konzultacije sa doktorom, pa ćemo vidjet što ćemo dalje. Najgore mi je zapravo što je moj doktor na humanoj u Ri dao otkaz i sad će me šaltat kome drugome
    Bit će bolje drugu puta. Ima dvije smrznute blastociste, pa ćemo možda ovaj put i u FET. Glavu gore
    Hvala cure na podršci, divne ste!

  48. #13798
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Baš šteta! No, srećom pa imaš smrzliće. Sretno!

  49. #13799

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj lala2412 prvotno napisa Vidi poruku
    Sorry cure, nisam jučer se stigla javiti. Nažalost ništa, i ovaj put je test pokazao veliki minus
    Danas mi počinje menga, jer sam počela brljaviti pomalo.
    U ponedjeljak idem na konzultacije sa doktorom, pa ćemo vidjet što ćemo dalje. Najgore mi je zapravo što je moj doktor na humanoj u Ri dao otkaz i sad će me šaltat kome drugome
    Bit će bolje drugu puta. Ima dvije smrznute blastociste, pa ćemo možda ovaj put i u FET. Glavu gore
    Hvala cure na podršci, divne ste! [emoji813]
    Ides na fet ! Samo hrabro i jako dalje [emoji5][emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  50. #13800

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Hej cure. Evo bas zavrsila s pregledom. Sve je ok i krecemo. Dobila sam savjet da krenemo s prirodnim ivf-om da se vidi kakva ce biti reakcija. Dobila sam 3×1 klomifena koje krecem od sutra. Ukoliko vidi da sam preslabo reagirala ce mi dat ampulicu. Prvi pregled je u sri. Kaj vi mislite?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •