Stranica 279 od 310 PrviPrvi ... 179229269277278279280281289 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,901 do 13,950 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13901

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala!

    Nije bila lažna crtica na Cyclo testu iako je bila jako svijetla - jedva vidljiva. Danas Clear blue digital je pozitivan! Sad dan po dan, u srijedu (14dnp) idem privatno izvadit betu. Trbuh me boli kao da cu dobit, trta me full. Ali moj prvi plusek je tu!!!

    Koja je mogućnost da je to ostatak štoperice primljene 4.3. u 22:30? Moram dodati malo svoje paranoje...
    Stoperica Brevactide 5000.

  2. #13902
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Stoperica Brevactide 5000.
    Mislim da ti je vec jako mala sansa da su to ostaci stoperice, ipak je to vec 2 tjedna. I zato cestitam na plusu!! ))

  3. #13903
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ajde po betu da ti i sluzbeno cestitamo

  4. #13904

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala vam, javim rezultat svakako!

  5. #13905

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav svima i cestitke visokim betama i plus testovima
    Ja sam danas 9.dan et, firs sign test u vecernjim satima kaže "ništa"
    Temperaturu mjerim od 5. Ili 6. Dana kada mi je dragi rekao da sam vruća. Kada god izmjerim, a većinom je to popodne ili navečer, uvijek je 37.1, 2, 4... Tako da još se nadam iako slabo znam o tome

  6. #13906

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima i cestitke visokim betama i plus testovima
    Ja sam danas 9.dan et, firs sign test u vecernjim satima kaže "ništa"
    Temperaturu mjerim od 5. Ili 6. Dana kada mi je dragi rekao da sam vruća. Kada god izmjerim, a većinom je to popodne ili navečer, uvijek je 37.1, 2, 4... Tako da još se nadam iako slabo znam o tome
    Savjetujem da si uzmeš Clear Blue digitalni i testiraš s prvom jutarnjom, ali pričekaj 11. dnt.
    Mislim da je temp dobar znak.
    Sretno!!!

    Mene malo manje šarafi u trbuhu i pala mi je temp na 36,8
    Imala sam sexy san noćas što mi se inače jako rijetko događa.
    Jedva čekam sutra izvadit betu i samo se nadam da će biti ok brojka za tu fazu. I naravno - da neću procurit.

    https://www.drmalpani.com/images/hcg.jpg
    Posljednje uređivanje od Antigravity : 19.03.2019. at 08:54

  7. #13907

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Savjetujem da si uzmeš Clear Blue digitalni i testiraš s prvom jutarnjom, ali pričekaj 11. dnt.
    Mislim da je temp dobar znak.
    Sretno!!!

    Mene malo manje šarafi u trbuhu i pala mi je temp na 36,8
    Imala sam sexy san noćas što mi se inače jako rijetko događa.
    Jedva čekam sutra izvadit betu i samo se nadam da će biti ok brojka za tu fazu. I naravno - da neću procurit.

    https://www.drmalpani.com/images/hcg.jpg
    Ajoj, krenulo mi neko smeđarenje... ne lajkam to.

  8. #13908
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - jesam li ti rekla da imaš super simptome! Bravo za +, ne brini toliko zbog krvarenja. Mnogima se to događa. Eto, nisam htjela spominjati Kenguricu jer nije na meni da prenosim njena iskustva, ali se sama javila pa vidiš da je ona imala slična iskustva, a sve je o. k.!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 19.03.2019. at 13:31

  9. #13909
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - draga, malo si uranila s testom. Znam da si nestrpljiva, ali napravi test opet za 2 dana kao što ti je rekla i Antigravity. Sretno!

  10. #13910

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - jesam li ti rekla da imaš super simptome! Bravo za +, ne brini toliko zbog krvarenja. Mnogima se to događa. Eto, nisam htjela spominjati Kenguricu jer nije na meni da prenosim njena iskustva, ali se sama javila pa vidiš da je ona imala slična iskustva, a sve je o. k.!
    Hvala! Danas sam se testirala s Gravignost mini negdje između 12-13h i za pol' minute je došla 2. crtica. Sutra idem po prvu betu, pa ćemo vidjet dalje... I smedjarenje se napokon smirilo.

    Hvala na podršci!!

  11. #13911

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Dakle, beta iznosi 173!!!

    11.dnt 3-dnevnog 8-staničnog embrija.

    Moram priznat da nisam očekivala da će biti tako velika na 14. dan nakon aspiracije/ovulacije.

    Jučer popodne mi je bila baš jarko crvena KRV na aplikatoru, baš sam se osjećala nikako do navečer kad sam se malo smirila.

  12. #13912
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Cestitam, sretno dalje!

  13. #13913

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, beta iznosi 173!!!

    11.dnt 3-dnevnog 8-staničnog embrija.

    Moram priznat da nisam očekivala da će biti tako velika na 14. dan nakon aspiracije/ovulacije.

    Jučer popodne mi je bila baš jarko crvena KRV na aplikatoru, baš sam se osjećala nikako do navečer kad sam se malo smirila.
    Supeeer! Samo nek se dupla!
    I meni je dakle 11. Dan danas ali jutros nisam pišnula štapić. Sutra ću, a možda i navečer ako ne izdržim. Nema nikakvog iscjetka, trbuh lagano bolucka i od jučer bole mišići na rukama i nogama, a nisam vježbala

  14. #13914

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam, sretno dalje!
    Hvala!!

  15. #13915

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Supeeer! Samo nek se dupla!
    I meni je dakle 11. Dan danas ali jutros nisam pišnula štapić. Sutra ću, a možda i navečer ako ne izdržim. Nema nikakvog iscjetka, trbuh lagano bolucka i od jučer bole mišići na rukama i nogama, a nisam vježbala
    Hvala ti, sretno i javi (nadam se super vijesti)!

    Koji datum su ti stavili za službenu betu? Meni je napisala 28.3. tako da ima još vremena... Možda odem opet privatno izvadit u međuvremenu, ali moram još razmislit o tome.

  16. #13916

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Joj Antigravity sjajno! Sjajno! Meni je 10dnt trodnevih (kod mene su dva, al sumnjam da su se oba primila) beta 180 bila. Tu smo negdje. Sretno s duplanjem pa onda sretno i dalje!

  17. #13917

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Antigravity, meni 29.3... Dan kasnije, možda jer je meni 6stanični embrio vraćen? Pohvalili su ga kao predivnog, ali evo maloprije napravila testić i samo jedna crtica

  18. #13918

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Još uvijek se nadam da je minus zbog toga što sam u zadnjih sat vremena išla 3-4 puta na wc, i da je mokraća previše razrijeđena

  19. #13919
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - beta ti je super! Inače se beta vadi za dva dana da vidiš duplanje i opuštenije čekaš ultrazvuk. Nisu ti tako rekli u klinici? Ginekolog ti treba dati još jednu uputnicu, zašto bi plaćala bezveze... Za tu lovu kupi nešto za bebu.
    Ladida - jesi mi ti nestrpljiva... Takvo će ti i dijete biti...

  20. #13920

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Još uvijek se nadam da je minus zbog toga što sam u zadnjih sat vremena išla 3-4 puta na wc, i da je mokraća previše razrijeđena
    Joj nikako s razrijeđenom, zato bolje piški na test ujutro. Navijam da je minus krivi rezultat!!!

    Ne kužim kako određuju kad je beta... meni je prošli put 3. dan bio čak 12-stanični, pa mi je profka stavila betu 2 dana više nego ovaj put. Ali ovaj put je bila druga doktorica pa možda i o tome ovisi.

    Jesi li bila prva ili druga na transferu? Ja sam bila zadnja, pretpostavljam da smo bile isti dan.

  21. #13921

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - beta ti je super! Inače se beta vadi za dva dana da vidiš duplanje i opuštenije čekaš ultrazvuk. Nisu ti tako rekli u klinici? Ginekolog ti treba dati još jednu uputnicu, zašto bi plaćala bezveze... Za tu lovu kupi nešto za bebu.
    Ladida - jesi mi ti nestrpljiva... Takvo će ti i dijete biti...
    Nitko mi ništa nije rekao. Bila sam privatno vadit jer je moja ginićka na GO od prošlog petka, pa je ne mogu žicat uputnicu.
    KBC Ri napiše na nalazu nakon transfera kad se vadi beta, a to bude gotovo 3 tjedna nakon transfera.
    Ova moja se vraća s GO tek u ponedjeljak popodne.

    Ne znam što napravit osim u petak opet iskeširat 165 kn... ili bolje da ne znam, pa čekat....

  22. #13922

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Antigravity sjajno! Sjajno! Meni je 10dnt trodnevih (kod mene su dva, al sumnjam da su se oba primila) beta 180 bila. Tu smo negdje. Sretno s duplanjem pa onda sretno i dalje!
    Hvala puno!

  23. #13923
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - onda čekaj... Javi u Rijeku pozitivnu betu pa će te naručiti na ultrazvuk. Onda se fino opusti, uživaj u trudnoći i čekaj ultrazvuk.

  24. #13924

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Vaki, a znam, nestrpljiva ja - šta ću

  25. #13925

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Antigravity, da! Prvaaa, onda smo zajedno odmarale u sobi, ti do prozora

  26. #13926

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity, da! Prvaaa, onda smo zajedno odmarale u sobi, ti do prozora
    Tako je, cimerice!!
    Sretno s idućim testićem

  27. #13927

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Ma, drage moje. Ništa od mene ovaj mjesec. Procurila nisam, više ni ne osjećam da će biti sutra, a trebala bi (26.) Mislim da mi se ciklus vraća na 28. Dan zbog fitoterapije koju koristim, a smeđeg kojega inače ima, ovaj put nema iz istog razloga ili crinone gela. Nemam sta drugo više mislit obzirom da danas, 12et nema ni približno druge crtice na testu

  28. #13928

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, drage moje. Ništa od mene ovaj mjesec. Procurila nisam, više ni ne osjećam da će biti sutra, a trebala bi (26.) Mislim da mi se ciklus vraća na 28. Dan zbog fitoterapije koju koristim, a smeđeg kojega inače ima, ovaj put nema iz istog razloga ili crinone gela. Nemam sta drugo više mislit obzirom da danas, 12et nema ni približno druge crtice na testu
    Žao mi je draga, možda postoji još šansa. Još malo strpljenja, nije gotovo dok god menga ne dođe. Ne znam što drugo da ti kažem, drži se, znam da nije lako. :hug:

  29. #13929

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je draga, možda postoji još šansa. Još malo strpljenja, nije gotovo dok god menga ne dođe. Ne znam što drugo da ti kažem, drži se, znam da nije lako. :hug:
    Hvala

  30. #13930

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Ladida bas mi je zao. Drzi se.
    Antigravity, vadis betu danas?

  31. #13931

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Ladida zao mi je. Drzi se

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  32. #13932

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala svima na podršci!
    Evo držim se bolje nego prije par dana kad sam i plakala i ludila od iščekivanja... Sad sam smirenija kad znam na čemu sam

  33. #13933

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Ali recite mi, da li imate iskustva da zbog korištenja crinone gela men. Kasni?

  34. #13934

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    U IVF kasnjenje menge nista ne znaci odnosno, prirodno menga dodje kad se naglo srusi progesteron u tijelu, a to ga sad stavljas u obliku crinone gela. Kad prestanes nakon par dana prokrvaris. Nekad zene i ranije prokrvare pod progesteronskom terapijom, ali cesce ne. Dakle ono racunanje kad trebas dobiti i da li ti kasni u IVF nema nikakvog smisla.

  35. #13935

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ja sam betu vadila na uputnicu od mpo i drugi put od svog ginica. Ali u bolnici ako vadis na placanje je cca 60kn... Ne treba ici u privatne klinike i toliko placati... Jedino ako svaka bolnica ima svoju cijenu

  36. #13936

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj stars001 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam betu vadila na uputnicu od mpo i drugi put od svog ginica. Ali u bolnici ako vadis na placanje je cca 60kn... Ne treba ici u privatne klinike i toliko placati... Jedino ako svaka bolnica ima svoju cijenu
    U privatnoj mi je ok što zaista bude brzo gotovo - vađenje krvi i rezultat koji stiže mailom za cca 2-3 sata. Neusporedivo je s "kampiranjem" u državnoj... A da košta puno, košta... no u ovoj igri živaca ipak sam odabrala ići privatno 2 puta. MPO kod nas ne daje uputnicu prije određenog datuma, a soc. gin. mi je na GO... Valjda će bit sve ok. To je najbitnije od svega.

  37. #13937

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Ali recite mi, da li imate iskustva da zbog korištenja crinone gela men. Kasni?
    Moguće je da ne dolazi zbog gela. Recimo ja sam počela brljavit dok sam koristila Crinone u prvom postupku. I kad sam dobila 2 minusa na testovima u naredna 3 dana (a curkanje se lagano pojačavalo), odlučila sam prestat s gelom i nakon toga pošteno procurila.

    Znalo mi se dogodit da dobijem M dok koristim Duphaston (sintetski progesteron), ali rijetko. Inače sam ga koristila za regulaciju ciklusa pošto nisam imala redovne M. Čak i potpuno odsustvo iste što naravno nije nikako bilo dobro. Tako da su me Duphići spašavali.

    Kakvo je stanje kod tebe? Možda da zvrcneš humanu ako ne znaš što napraviti (prestati ili nastaviti s gelom).

  38. #13938

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Antigravity kolika je druga beta. Ma ja sam platila betu jer mi je i blize i sve. Dok kod zagrebackih bolnica nadjem parking poludim.

  39. #13939

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity kolika je druga beta. Ma ja sam platila betu jer mi je i blize i sve. Dok kod zagrebackih bolnica nadjem parking poludim.
    Upravo stigla na mail: 693
    Srca mi lupa 100 na sat!!!!

    Danas sam vadila krv.
    Posljednje uređivanje od Antigravity : 23.03.2019. at 11:04

  40. #13940
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo stigla na mail: 693
    Srca mi lupa 100 na sat!!!!

    Danas sam vadila krv.
    Jupi jupi jeeeeee

  41. #13941
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Vadila si u srijedu i danas?

  42. #13942

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Vadila si u srijedu i danas?
    Tako je. Jučer nisam mogla.

    Idući put idem preko uputnice, treba se strpit sad do četvrtka.

  43. #13943
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Odlicna ti je beta, lijepo raste, cestitam

  44. #13944

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicna ti je beta, lijepo raste, cestitam
    Hvala puno, nadam se da će biti sve dobro i dalje.

  45. #13945

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Moguće je da ne dolazi zbog gela. Recimo ja sam počela brljavit dok sam koristila Crinone u prvom postupku. I kad sam dobila 2 minusa na testovima u naredna 3 dana (a curkanje se lagano pojačavalo), odlučila sam prestat s gelom i nakon toga pošteno procurila.

    Znalo mi se dogodit da dobijem M dok koristim Duphaston (sintetski progesteron), ali rijetko. Inače sam ga koristila za regulaciju ciklusa pošto nisam imala redovne M. Čak i potpuno odsustvo iste što naravno nije nikako bilo dobro. Tako da su me Duphići spašavali.

    Kakvo je stanje kod tebe? Možda da zvrcneš humanu ako ne znaš što napraviti (prestati ili nastaviti s gelom).
    Razmišljala sam nazvati ali nekako mi neugodno subotom, da me ne otpile :D A jutros osjećam lagano boluckanje u trbuhu, ništa strašno. Samo znam da mi je zadnjih dana teže umetnut crinone, sve je "stisnuto" dolje :D
    Čestitke tebi, pa od nas tri u sobi taj dan, jednoj je moralo uspijet!

  46. #13946

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    U IVF kasnjenje menge nista ne znaci odnosno, prirodno menga dodje kad se naglo srusi progesteron u tijelu, a to ga sad stavljas u obliku crinone gela. Kad prestanes nakon par dana prokrvaris. Nekad zene i ranije prokrvare pod progesteronskom terapijom, ali cesce ne. Dakle ono racunanje kad trebas dobiti i da li ti kasni u IVF nema nikakvog smisla.
    Shvaćam. I mislila sam si da je tako nešto. Možda pričekam još do pon, pa ćemo vidjet šta kažu. Hvala

  47. #13947

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Razmišljala sam nazvati ali nekako mi neugodno subotom, da me ne otpile :D A jutros osjećam lagano boluckanje u trbuhu, ništa strašno. Samo znam da mi je zadnjih dana teže umetnut crinone, sve je "stisnuto" dolje :D
    Čestitke tebi, pa od nas tri u sobi taj dan, jednoj je moralo uspijet!
    Hvala puno, samo neka bude sve ok i dalje. Još nisam svjesna, valjda od svih tih strahova...

    E vidis, ne znam kako je prošao par u sredini...
    Ne znam ni kako mi je prošla cimerica iz prvog postupka, nisam je vidjela. Njoj je bio 2. ili 3. postupak, nadam se da je uspjela.

    Tebi zelim da čim prije dođeš do pozitivnog testa i lijepe bete.

  48. #13948

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Ladida ako si nemirna i mislis da nesto nije ok zovi, to je nase zdravlje. Ja se tako ustrucavala javiti doktoru da me nesto boli jer sam vec mislila da umisljam kad ono fakat imam cistu.
    Antigravity cestitam i sretno i dalje! Ja vise nisam vadila betu nego cekanje pregleda.

  49. #13949

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity cestitam i sretno i dalje! Ja vise nisam vadila betu nego cekanje pregleda.
    Hvala ti!

  50. #13950
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - super ti je beta. Sad se možeš opustiti.
    Ladida - žao mi je draga. Sigurna si da stiže mjesečnica?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •