Stranica 284 od 310 PrviPrvi ... 184234274282283284285286294 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,151 do 14,200 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14151
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Uspješnost IVF-a od 60%,70% pa čak i 90%!?

    Mnoge privatne klinike, kako u Hrvatskoj tako i u Europi, nastojeći privući što veći broj neplodnih parova, prikazuju uspješnost IVF-a višestruko većom nego što u stvarnosti jest.

    Ovo namjerno zavaravanje pacijenata protivno je etičnom postupanju u medicini i osobito okrutno prema ranjivoj skupini ljudi koji trebaju IVF.
    Članak o raširenoj praksi prodaje "lažnih nada" neplodnim parovima klinika u Španjolskoj, Češkoj, Cipru i Grčkoj.

    https://www.independent.co.uk/news/h...d1G0tuCtmpF-XI

    RODA - Roditelji u akciji je više puta ukazivala na problematiku neetičnog oglašavanja uspješnosti liječenja MPO postupcima na web stranicama privatnih klinika.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 25.05.2019. at 08:03

  2. #14152
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Cure, imate kakve simptome?
    Mene cice ubijaju, bradavice osjetljive fuuul.
    I spava mi se non stop, kako se dignem, pojedem npr dorucak, vuce me da idem lec na kauc i ubit oko kao da nisam cijelu noc spavala...
    A jucer sam se rasplakala nekoliko puta u toku dana, samo suze krenule ko lude, mm me gleda i ne vjeruje da placem a za 10sec se smijem..
    Je li moguce da svi ti utrici i boosteri imaju utjecaja tolikog na moje hormone i da mi je sve to od toga?
    Ili se mogu potajno veselit da su to super znakovi?
    Kako je vama?

  3. #14153

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Cure beta je 83,4! Prije 40h je bila 25,5 ! Kaze doktorica...odmaraj i vidimo se na uzv!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  4. #14154
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure beta je 83,4! Prije 40h je bila 25,5 ! Kaze doktorica...odmaraj i vidimo se na uzv!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Bravo, pa to su super vijesti!!!
    Čestitam i nek bude sve skolski do kraja

  5. #14155
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sarah - sve je to individualno, ali kad sam ja ostala trudna bradavice su mi bile osjetljive od 4.dt pa se nadam da je to i kod tebe slučaj.
    Nemasekirancije - već sam dosadna sa čestitarenjem, ali ne mogu si pomoći. Presretna sam što si ostala prirodno trudna nakon onoliko tuge i neuspjelog postupka.

  6. #14156

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Hvala ti Vaki draga! Sad cekam tebe [emoji7][emoji7][emoji7] hvala svim curama. Lakse se sad dise..sad dan po dan, ostalo je u necijim drugim rukama !

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  7. #14157
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure beta je 83,4! Prije 40h je bila 25,5 ! Kaze doktorica...odmaraj i vidimo se na uzv!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

    Čestitam!!!

  8. #14158

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure beta je 83,4! Prije 40h je bila 25,5 ! Kaze doktorica...odmaraj i vidimo se na uzv!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Super!!! Di ces bolje!!! Pomalo sada dalje!

  9. #14159

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Nemasekirancije, prvo da ti čestitam, neka sve bude super i dalje, divna vijest!!!


    Onda vidim da se spominjao AMH... Moje iskustvo u KBC Ri: mene je dr. M 2 puta slao vadit AMH (+ ostali hormoni) i ispostavilo se da je ispod granice i pao je još malo 2. put nakon nekoliko mjeseci. Zato je za mene IVF u prirodnom bio najbolja opcija i da dobijemo kvalitetnu j. st. Stimulacija bi dala max 3 jajne st. (njegove riječi).


    Inače, drage moje, u međuvremenu sam proživjela dramu od srijede kasno navečer.

    Prvo sam lagano prokrvarila svjezu krv nakon tusiranja koja se pojačala dok sam se brisala ručnikom. Jako smo se zabrinuli i dragi me odveo u bolnicu. Tamo se krvarenje smirilo i odmah su me pregledali u spekulima i utz, bebici srce kuca, ja zatvorena. Doktor kaže da je najvjerojatniji uzrok polip, ali da može biti početak spontanog što se nadamo da nije. Miom je odmah ispod posteljice i kaže da je to nezgodno. Dobar znak je što me ne boli. Napisali su nalaz i pustili me doma.

    Sat vremena kasnije idem leći sretna što je bebica ok kad ono osjetim curenje...dižem se iz kreveta, krv šiklja po podu, šprica po zidovima, dragi se zaledio od šoka, grabim prvi ručnik pri ruci i stavljam između nogu...i to onaj veliki kao hotelski, cijelog sam iskrvarila, dragi mi donosi drugi isto tako velik... ja mu kažem zovi hitnu, ovo je gotovo, krenulo je ono... i na kraju izbacila nešto veličine pola šake, slabo nam došlo automatski. Svaka nada je umrla u nama... ležala sam na podu kupaonice i dalje curim malo manje nego prije par minuta prije. Hitna je brzo stigla (a živim na 5. katu bez lifta)...Doktorica je rekla da je to veliki ugrušak što je ispalo, ali svejedno crne misli su prevladale...nekako su me na stolici spustili iz stana i uveli u kola. Bolnica je srećom relativno blizu.

    Došla u bolnicu, opet kod iste ekipe, pitaju dal boli, kažem da ne...samo neugoda..odmah na utz...spremna na najgore...kad ono bebici srce kuca! Odlučuju me zadržati. Krvarenje se smirilo i to je svakako bio dobar znak. Cijelu noć nisam oka sklopila od šoka i stresa.

    Ujutro su me obradili (krv, mokraća, tlak, temp), te su mi rekli da prije vizite vijećaju što će sa mnom. Odlučili su zadržati me i dalje, pojačan nazor nad trudnoćom... Najvažnije im je bilo da se krvarenje ne ponavlja i da nema boli... išlo je malo samo kod mokrenja, ali rekli su da nakon onakvog izljeva je to normalno.

    Sutradan ujutro stiže vizita, odlučuju uzet uzorak s polipa za papa test i tretirati njegovu površinu da više ne raste i ne izaziva krvarenja. 7 dana vaginalnog antibiotika...Rekli mi da će napisati otpusno pismo u roku od par sati i da je preporuka mirovanje, kontrola za 7 dana u dnevnoj bolnici.

    Eto, to su novosti kod mene, danas sam došla k sebi od svega.
    Nadam se da će nekoga utješiti da izljevi svježe krvi ne moraju značiti da je sve gotovo, pogotovo ako nije prisutna bol ili trudovi...koliko god izgledalo kao u horor filmu.

    I jedna zanimljivost...jučer je taj isti dr. rekao da odmah ukinem Crinone, da polipi rastu u trudnoći zbog djelovanja hormona i da je tu Crinone utjecao..
    Baš me zanima kako će profesorica komentirati kad budem išla kod nje na kontrolu jer ona to nije spominjala, a još sam je bila pitala dal je moguće da je u trudnoći to naraslo...ona je uvjereno rekla da je morao biti prije...a bila sam masu puta na pregledima i nevjerojatno da ga nitko nije uočio jer se sad "vidi iz aviona".
    To mi je prvi (uočen) polip u životu.

  10. #14160
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Cure beta je 83,4! Prije 40h je bila 25,5 ! Kaze doktorica...odmaraj i vidimo se na uzv!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Bravoooooo

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #14161

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Ajme Antigravity, ajme. Sva sam se stresla. Neopisivo mi je žao da si taj stres prošla i nadam se da će sve biti u redu. Ne mogu sad to ni zamisliti. Neka si u bolnici, sigurnije je puno. Nevjerojatno mi i da uopce iz rodnice moze toliko krvi izaci. Hvala Bogu na snaznoj bebici.

  12. #14162
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - jao, draga! Sva sam se naježila. Srećom pa ti je beba pravi borac. Baš ste se napatili... Za Crinone gel sam čula da zna izazivati bezopasna krvarenja u ranoj trudnoći, ali da je nešto bolji od utrogestana pa ga zato preporučaju. Misliš da ti od utrogestana ne bi narastao?

  13. #14163

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    @Kengurica
    Hvala ti. Da, zaista je nevjerojatno. Takve količine krvi nikad u životu nisam vidjela. Zaista je dobro sve ispalo obzirom kako je izgledalo i zahvalna sam svemiru što mi je beba živa.

    @Vaki
    Ne znam više što da mislim draga, možda sama vaginalna primjena progesterona (bez obzira koji je) žešće djeluje na polip od oralne primjene. U svakom slučaju on je zabranio Crinone zbog polipa da ne potiče daljnji rast. Mislim da polip nije postojao prije trudnoće (štogod profa rekla) ili je bio toliko minijaturan prije divljanja trudničkih hormona da ga nitko nije uočio.
    Joooj samo da se ne ponovi više i da beba lijepo napreduje i dalje..
    Imam još uvijek stare krvi i sukrvice, ali rekli su na zadnjem pregledu da je to očekivano i da ne brinem.


    @Sarah777
    Tvoji simptomi zvuče obećavajuće. Kada planiraš radit testić?

  14. #14164
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Antigravity kakav horror
    Koji si ti sad tt? Ako sam dobro izračunala po potpisu, tebi bi ionako sad svaki čas ukinuli progesteron pa nema veze, ali da se to desilo tipa prije 12tt, ja ne bih ukidala bez konzultacije s reproduktivcem. Gdje ti je taj polip, jesi imala i koji hematom usput?

  15. #14165

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    @Vaki mislim da misli doktor opcenito progesteron jer kad je meni jedan sarlatan rekao da imam polip koji btw nemam mi je rekao da oni u trudnoci rastu jer se opcenito hrane hormonima. Po tome pretpostavljam da vaginalna primjena progesterona samo jos pojacava sve. Ja sam se vec u 12.tt pocela skidati s utrica i do kraja 12tt bila bez njih, ali nastavila duphastone piti koji sam u 14. Tt maknula u dogovoru s dr zbog glavobolja, ali njega bi mi inace duze ostavio. U ovoj fazi posteljica vec proizvodi dosta progesterona tako da mislim da ne trebas brinuti sto su ti ukinuli. Osim toga pod nadzorom si.

  16. #14166
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Antigravity, citam i ne vjerujem da se to uopce moze desiti, kao neke scene iz horora...
    Nije ugodno biti u bolnici ali mozes se vise opustiti nego da si pustena kuci. Bit ce to sve super, sigurna sam, tvoja bebica se cvrsto uhvatila i ne pusta
    Imas li jos kakvih novosti od dr.?

    Bome, i meni sve ovo kod mene zvuci obecavajuce ali kao skulirana sam skroz..
    Testic bi mogla u cetvrtak, sta kazete? Tad ce mi biti 10dnt. A ic cu i betu izvadit i nisam pametna kad da to napravim.

  17. #14167

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    @Sarah betu ti je vec 14 dana nakon punkcije ok vaditi. To je dan kad su neke stvari vec jasne. Ja sam test napravila 9dnt trodnevnog, ali to je rano. Ako ces si moci posloziti da ako je taj dan negativno da to jos nije to i ne potonuti onda ga mozes i tak rano.

  18. #14168

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity kakav horror
    Koji si ti sad tt? Ako sam dobro izračunala po potpisu, tebi bi ionako sad svaki čas ukinuli progesteron pa nema veze, ali da se to desilo tipa prije 12tt, ja ne bih ukidala bez konzultacije s reproduktivcem. Gdje ti je taj polip, jesi imala i koji hematom usput?
    U 12. TT prema mengi, ali beba odgovara 13. TT a to je ok zbog ranijeg transfera (potvrdila profka).

    Trebala sam Crinone stavljati još do idućeg utorka i to svaki 3. dan jer sam na "skidanju", tako da zapravo jednu/dvije aplikacije neću odraditi.

    Hematom nitko nije spomenuo ni prije ni kasnije.

    Specijalizantica na odjelu mi je pokušala objasniti što se dogodilo i ja sam shvatila da se oko polipa skupljala krv i da je tamo nastao taj veliki ugrušak i iskrvario van. Valjda sam dobro shvatila...

    Nisam u bolnici od petka popodne, imat ću kontrolu idući petak na istom mjestu (odjel za trudnice u KBC-u, ne sjećam se stručnog naziva ).


    @Sarah
    Možeš vidjet meni u potpisu kad sam radila testove i bete ako će ti pomoći.

  19. #14169

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    @Sarah
    3. dan nakon punkcije je bio transfer čisto da moji testovi i bete budu jasniji.

    @Argente
    Polip ima 1.5 cm. Kreće iz vrata maternice prema cerviksu. Takvi su najčešći u trudnoći ako sam sve točno popratila.

  20. #14170
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    @Sarah betu ti je vec 14 dana nakon punkcije ok vaditi. To je dan kad su neke stvari vec jasne. Ja sam test napravila 9dnt trodnevnog, ali to je rano. Ako ces si moci posloziti da ako je taj dan negativno da to jos nije to i ne potonuti onda ga mozes i tak rano.
    Ali vec 9.dnt si imala pozitivan test pa mislim da bi mogla u cetvrtak jer ce mi rada biti 10.dnt
    I moji su bili transferirani na 3.dan isto

  21. #14171
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    A dragi mi odlazi na platformu 3.6.pa bih voljela da imamo neki rezultat vec do tada...

  22. #14172
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Dobro jutro cure.
    Ja sam koma jutros. Nisam mogla spavat ovih dana nikako nego na ledjima koliko su me cice bolile...ma ni taknut se.
    Nocas idem ja u wc u 4 ujutro, i nesto mi cudno... popipam si ja cicke... bol minimalna... skoro nista..
    I sad mi se samo vrti po glavi zasto je to tako, znaci li to da mi je tijelo odbilo embrijice i da se vise ne razvijaju unutra ili... ne znam sta da mislim ali sam malo prestravljena i pocinjem mislit na najgore

  23. #14173

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Sarah, cini mi se da je nedavno netko pisao kako mu se sve ispuhalo isto tako kao tebi i bila je trudna. Isto tako normalno ti je da jedan dan osjetis cice, drugi dan ne i tako sve u krug. Hormoni divljaju! A razumijem te da non stop osluskujes simptome

  24. #14174
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Znaci najbolje da prestanem i cekam vadjenje bete...
    Ma tijesim se i ja tako stalno, pogotovo jer zbog utrica ne znam da li su simptomi od njih ili od moguce trudnoce..
    A pritisak oko jajnika je i dalje prisutan...
    Okej, prestajem se proucavat, bit ce to sve super, samo opusteno...

  25. #14175

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci najbolje da prestanem i cekam vadjenje bete...
    Ma tijesim se i ja tako stalno, pogotovo jer zbog utrica ne znam da li su simptomi od njih ili od moguce trudnoce..
    A pritisak oko jajnika je i dalje prisutan...
    Okej, prestajem se proucavat, bit ce to sve super, samo opusteno...
    Ako ne možeš izdržati, napravi test s digitalnim clear blue 9. dnt.

    Što se tiče simptoma, usporedba moja 2 postupka (kopirala svoj post s druge teme):

    "Simptomi oba puta - "menstrualni" grčevi, stalno osjećaj da ću dobit M, temperatura.

    1. pokušaj završio padom temperature od 8. dnt, znojenjem po noći, negativnim testovima, spottingom i nastupom prave menge 11. dnt.

    2. pokušaj - dodatni simptomi: ostaci Crinone gela većinom crvenkaste boje, bolne cicke sa strane samo na dodir, temperatura i danas (9.
    dnt) iznad 37 i + na digitalnom testu."

  26. #14176
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sarah - ako možeš izdržati do bete, skidam kapu! Ja bih već sad piškila po testovima, ali tek mi je 3.dt pa do implantacije još nije ni moglo doći.

  27. #14177
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Sarah, pratim splitsku temu, pa znam da si u Citu. Pretpostavljam da si dobila booster par dana nakon ETa, pa pazi s testom. Ja sam nesretnica kojoj je 6. dan nakon boostera test bio lazno pozitivan. Sretno svima

  28. #14178
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj 1latica prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah, pratim splitsku temu, pa znam da si u Citu. Pretpostavljam da si dobila booster par dana nakon ETa, pa pazi s testom. Ja sam nesretnica kojoj je 6. dan nakon boostera test bio lazno pozitivan. Sretno svima
    Da... booster sam dobila na dan transfera i 1 za doma dobila -bila sam u petak kod svoje dr da mi to zapici. Sta mislis koliko dana nakon boostera jos moze test bit lazno pozitivan?

  29. #14179
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah - ako možeš izdržati do bete, skidam kapu! Ja bih već sad piškila po testovima, ali tek mi je 3.dt pa do implantacije još nije ni moglo doći.
    Hahahahah
    A trudim se... nisam jos ni testove kupila
    Koliko ih ti vec imas u pripemi?
    Hahahhaha

    A ne znam kad da ga piskim jer sam na tom boosteru pa me strah lazno pozitivnog.
    Sljedeci tjedan u pon idem vadit betu, to je sigurno.
    A do tad cu popiskit koji test, mozda u cetvrtak... :p
    Posljednje uređivanje od Sarah777 : 27.05.2019. at 23:18

  30. #14180
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ne možeš izdržati, napravi test s digitalnim clear blue 9. dnt.

    Što se tiče simptoma, usporedba moja 2 postupka (kopirala svoj post s druge teme):

    "Simptomi oba puta - "menstrualni" grčevi, stalno osjećaj da ću dobit M, temperatura.

    1. pokušaj završio padom temperature od 8. dnt, znojenjem po noći, negativnim testovima, spottingom i nastupom prave menge 11. dnt.

    2. pokušaj - dodatni simptomi: ostaci Crinone gela većinom crvenkaste boje, bolne cicke sa strane samo na dodir, temperatura i danas (9.
    dnt) iznad 37 i + na digitalnom testu."
    Hm... meni je dole oko jajnika pritisak, ne bih cak rekla da mi je kao pred menstruaciju, vise mi je....kako da to objasnim...kao da mi neko dole vakum drzi
    Hahahhahaha jel dobro objasnjenje

  31. #14181
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Da... booster sam dobila na dan transfera i 1 za doma dobila -bila sam u petak kod svoje dr da mi to zapici. Sta mislis koliko dana nakon boostera jos moze test bit lazno pozitivan?
    Ovisi od koliko i.j. si dobila booster!?
    Od 1500 i.j. jako brzo izadje iz tijela. 5-ti dan slobodno od boostera ako je od 1500 mozes raditi test.
    Najpouzdaniji su Gravignost ultra ili Geratherm.

    P.S. od boostera kad ostanu ostaci to su na testu ipak bljedunjave i vrlo cudne crtice. Znaju biti i isprekidane.
    Sve sam probala i testirala.

    Sretno cure svima

  32. #14182
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Mene su isto cice bolile a bradavice uzas. Nisam se mogla taknuti. Grudnjak nisam nosila. Isto su ptestale biti osjetljive negdje oko 8 dana od transfera trodnevnih embrija. Nocu sam se uzasno znojila.
    Tako da za simptome nema pravila al eto uvijek sam ih osluskivala kao i svaka od vas i nadala se najboljem i za svaki postupak sam govorila " ovaj ce uspjeti, ovaj ce biti dobitni...mora"
    Posljednje uređivanje od sara79 : 28.05.2019. at 08:13

  33. #14183

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Danas sam bila na uzv pregledu nakon što je dr Susanj ustanovila da sam 2.dan ciklusa imala poveći fulikul na lijevom j.
    I puknuo je. A danas ih je vidljivo nekoliko na desnom i jedan od 13mm
    Nije mi jasno ako mi je prošli ciklus ovulacija bila na lijevom, pa sam prije nekoliko dana za vrijeme m imala folikul na lijevom (dakle novi ciklus) , a sad su na desnom. Dr Manestar nije ništa komentirao, vježbenica je rekla da nije pravilo da uvijek bude ov lijevo pa desno i to je to. U petak opet uzv. Ali sad mi više ništa nije jasno.
    Da li je moguće da mi od prošlog ciklusa nije poknuo folikul i sad u ovom je (jer mjereći bazalnu nisam ni vidjela pad kad sam dobila m, a inače bude pad) i da ipak ovulira desni j. Za ovaj ciklus. Da li je tko imao ovakvih iskustava?

    @antigravity, citala sam sto si sve prosla neki dan Drago mi je da ste dobro i nadam se da ćeš čim prije počet uživat u trudnoći

  34. #14184
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - da nije puknuo folikul, pretvorio bi se u cistu. Meni je najčešće ovulacija na lijevom jajniku, ali baš u ovom postupku je desni preuzeo većinu posla. Nikad se ne zna koji će ovulirati.

  35. #14185

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Pridruzujem se ovoj temi i sve Vas pozdravljam

  36. #14186
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Cure su tu po forumu pisale da se 5 dana nakon boostera moze raditi test, ja sam ga radila 6. dan (CB digital) i bio je pozitivan. Sutradan negativan. Vjerojatno sam ja jedna od rijetkih, al eto samo da znas da se i to zna dogoditi. Sretno ti

  37. #14187

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila na uzv pregledu nakon što je dr Susanj ustanovila da sam 2.dan ciklusa imala poveći fulikul na lijevom j.
    I puknuo je. A danas ih je vidljivo nekoliko na desnom i jedan od 13mm
    Nije mi jasno ako mi je prošli ciklus ovulacija bila na lijevom, pa sam prije nekoliko dana za vrijeme m imala folikul na lijevom (dakle novi ciklus) , a sad su na desnom. Dr Manestar nije ništa komentirao, vježbenica je rekla da nije pravilo da uvijek bude ov lijevo pa desno i to je to. U petak opet uzv. Ali sad mi više ništa nije jasno.
    Da li je moguće da mi od prošlog ciklusa nije poknuo folikul i sad u ovom je (jer mjereći bazalnu nisam ni vidjela pad kad sam dobila m, a inače bude pad) i da ipak ovulira desni j. Za ovaj ciklus. Da li je tko imao ovakvih iskustava?

    @antigravity, citala sam sto si sve prosla neki dan Drago mi je da ste dobro i nadam se da ćeš čim prije počet uživat u trudnoći
    Evo da ti se javim malo! Kod mene je uglavnom desni jajnik aktivan jos do sada nisam cula (u zadnje dvije godine barem) da mi je prirodno folikul bio na lijevom jajniku! Hehejehehe
    I ja sam jutros bila dole na Kbc Ri kod dr M, mozda smo se srele, cak nije bilo neke guzve danas i u petak sam narucena opet!

  38. #14188

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    @vaki, meni je inače praćenjem uvijek do sad bilo jednom desni pa lijevi... Ali mi nije jasno ako je bila rana ovulacija i sad je folikul puknuo, kako sad desni ima folikule; šta ću onda imati dvije ovulacije ovaj mjesec? Čini mi se da se to sve zbrčkalo otkako smo počeli sa štopericama, crinoneom i dr.
    Btw drago mi je da si napokon imala transfer i želim veliku betu!

    @hay123 pa sigurno smo se vidjele, moramo se onda i upoznat! I ja sam se iznenadila s današnjom manjom gužvom i činjenicom da sam stigla na posao ja sam ti ona visoka curka, sjedila na klupici pod prozorom
    U petak i meni uzv
    Posljednje uređivanje od Ladida : 28.05.2019. at 18:33 Razlog: Moram izmjenit rečenicu

  39. #14189

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila na uzv pregledu nakon što je dr Susanj ustanovila da sam 2.dan ciklusa imala poveći fulikul na lijevom j.
    I puknuo je. A danas ih je vidljivo nekoliko na desnom i jedan od 13mm
    Nije mi jasno ako mi je prošli ciklus ovulacija bila na lijevom, pa sam prije nekoliko dana za vrijeme m imala folikul na lijevom (dakle novi ciklus) , a sad su na desnom. Dr Manestar nije ništa komentirao, vježbenica je rekla da nije pravilo da uvijek bude ov lijevo pa desno i to je to. U petak opet uzv. Ali sad mi više ništa nije jasno.
    Da li je moguće da mi od prošlog ciklusa nije poknuo folikul i sad u ovom je (jer mjereći bazalnu nisam ni vidjela pad kad sam dobila m, a inače bude pad) i da ipak ovulira desni j. Za ovaj ciklus. Da li je tko imao ovakvih iskustava?

    @antigravity, citala sam sto si sve prosla neki dan Drago mi je da ste dobro i nadam se da ćeš čim prije počet uživat u trudnoći
    Hvala ti, za mene samo mirovanje i nada da će bit ok. 3 puta dnevno me ulove suze, vjerojatno hormoni me peru u kombinaciji sa strahom.
    I dalje imam sukrvicu, al tješim se što je doktor rekao da će tako biti, samo da nije obilno...

    Svaki dan je pobjeda za mene, za nas. Jedva čekam petak da idem na kontrolu na 4. kat, a ako budem ok, spustim se do humane da predam kopiju nalaza od tog događaja jer nisam ništa javila. A i moram se naručit na redoviti pregled kod profke. Ona je tjedan dana prije na pregledu otkrila polip i predvidjela da će biti neke krvi u trudnoći zbog njega i sad ću joj to moći potvrditi, nažalost.

    Sretno u novom postupku, voljela bih da ti se napokon posreći!
    Znači dr. M opet uskače? Ne može se riješit KBC-a hehe, neka, bolje da ima više liječnika dolje... i to je premalo.


    @Vaki
    Za tebe i mrvicu

  40. #14190

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    @vaki, meni je inače praćenjem uvijek do sad bilo jednom desni pa lijevi... Ali mi nije jasno ako je bila rana ovulacija i sad je folikul puknuo, kako sad desni ima folikule; šta ću onda imati dvije ovulacije ovaj mjesec? Čini mi se da se to sve zbrčkalo otkako smo počeli sa štopericama, crinoneom i dr.
    Btw drago mi je da si napokon imala transfer i želim veliku betu!

    @hay123 pa sigurno smo se vidjele, moramo se onda i upoznat! I ja sam se iznenadila s današnjom manjom gužvom i činjenicom da sam stigla na posao ja sam ti ona visoka curka, sjedila na klupici pod prozorom
    U petak i meni uzv
    Rekla bi da su za sada Vaki i Sarah jedine nakon transfera i cekaju betu? Jesam li u pravu?

    Draga Ladida, nisam popratila tko gdje sjedi, skoro svaki put budu neki novi ljudi, ja obicno na prolazu budem tamo kod vrata! Heheheheh to mi je po navici vec!

  41. #14191
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Da, da... cekam betu..
    Mada sam danas ujutro napravila kucni test i pozitivan je ali ne zelim se jako jos veselit...

  42. #14192
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - rijetkost je, ali su moguće 2 ovulacije. Tko bi ga znao, bitno da sve dobro prođe.
    Antigravity - samo polako, sve će biti o.k.!
    Sarah - ja bih već slavila, naravno da si porezna... No, to je već veliki plus. Čestitam

  43. #14193
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - rijetkost je, ali su moguće 2 ovulacije. Tko bi ga znao, bitno da sve dobro prođe.
    Antigravity - samo polako, sve će biti o.k.!
    Sarah - ja bih već slavila, naravno da si oprezna... No, to je već veliki plus. Čestitam

  44. #14194
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sorry na duplom postu. Napisala sam porezna, a htjela sam reći oprezna. Na kraju sam objavila dva posta. Ah!

  45. #14195
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Vaki,
    Skuzila sam, nisam porezna, ali oprezna jesam

    Pa u 7.mj prosle god sam isto imala pozitivan test i naplakali smo se od srece i onda smo za 5 dana plakali od tuge... zato sad to uzimamo sa nekom rezervom... sretni smo jako ali, cekajmo ponedjeljak jos i vadjenje bete pa cemo bit jos sretniji.
    A tek ultrazvuk i zvuk srca...sanjam to

  46. #14196
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Na žalost, znam kako vam je bilo. Prošla sam to u 9. mjesecu. Ja bih ju već danas vadila koliko sam nestrpljiva, da sam u tvojim cipelama. Sretno!

  47. #14197

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Sarah, nadam se da ćete u pon slaviti!!
    Korak po korak

  48. #14198
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    sarah jesi ponavljala test?

    vaki kak je kod tebe?

  49. #14199
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    @Vaki
    I mi smo nestrpljivi uuuzaaasno al tako smo odlucili i evo odbrojavamo do ponedjeljka tad ce biti 14dnt

    @Antigravity
    Joj, drzimo fige da bude tako i da beta bude ogromna!

    @Sara
    Jesam, jesam. Kupila sam test za svaki dan da imam sad do ponedjeljka hahahaha
    Pozitivan je i jutros i kaze mm da je danas crta jos tamnija nego jucer.

  50. #14200
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    sarah jesi ponavljala test?

    vaki kak je kod tebe?
    Joj, nervoza na stotu. Stalno pipam grudi i osluškujem tijelo. Do jučer me sve živo boljelo, a danas se smanjio intenzitet pa me hvata panika. Eto, luda glava.
    Kako si nam ti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •