Stranica 288 od 310 PrviPrvi ... 188238278286287288289290298 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,351 do 14,400 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14351
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Woow kakve vijesti ovdje!
    LaLuna, cestitam! Bravo! Neka sve bude super i skolski do kraja!!

    MariNala, zelim ti svu srecu da i ti docekas svoju betu!
    Na koji dan ti je bio transfer? 3.ili 5.?

    (I meni bila vracena 2 embrija na 3.dan i cekali ultrazvuk da vidimo koliko ih ima, kad ono 1 srce. Nema veze, bitno da se makar 1 uhvati dobro i ne pusta ) kad gledas realno, lijepo je to sigurno kada su blizanci u pitanju, ali razmisli realno koliko je manja vjerojatnost komplikacija i koliko lakse ce zena iznjeti trudnocu.

  2. #14352

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    @Sarah kad već pitaš Marinalu koji dan je vraćena stanica, zanima me o čemu to ovisi koji dan se vraća?

  3. #14353
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Pa vidis ja sam bila mislila (jer sam nailazila na takve tekstove) da kada je transfer 5.dan tj kad se transferiraju blastociste, da onda postoji veca sansa da se uhvati. S druge strane pak, cure su me ovdje uvjerile da osmostanicni embrij (3 dana star) ima isto jako dobre sanse da se uhvati kao i blastocista (5 dana star embrij).
    A sad kad doktori odlucuju koji dan ce ih vratiti, gledaju na to koliko ih imas i koje su kvalitete. Ako na 3.dan npr imas doata pravilnih osmostanicnih embrija onda ce cekat sa transferom da bude na 5.dan. A ako npr i nemas bas puno embrijica onda nece riskirat cekat 5.dan nego ce ti ih vratit vec na 3.dan. Da li ima jos koji kriterij, ne znam.
    Recimo nama je bila velika fragmentacija u pitanju, zbog toga nisu u kbc htjeli cekat 5.dan kad sam tamo imala zadnji put transfer nego smo ga napravili na 3.dan. Uzasno los rezultat je bio, od 10 js imali smo drugi dan oplodjenih 7 a na 3.dan samo 1 je bio dobar, ostali subimali veliki stupanj fragmentacije.
    Dok recimo sad u zadnjem postupku koji smo isli radit privatno u St poliklinika Cito...imala sam 16 js, od toga 13 zrelih, od toga 9 oplodjenih, a od toga smo na 3.dan bili na tome da smo imali 4 savrsena osmostanicna embrija. 2 su mi vratili (evo, 1 se uhvatio) a 2 su zaledili u 1 slamcicu. Za nas, to je bio odlican rezultat jer nikada jos nismo bili dosli do tako velikog broja dobrih embrija a kamo li do toga da smo imali smrzlice. Sas evo imamo 1 srceko koje kuca u meni a imamo i 2 smrzlica koja nas cekaju u splitu da dodjemo po njih.

  4. #14354

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno


  5. #14355

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Ladida, hvaaalaaa!

  6. #14356

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala cure ☺️
    Treba sad dočekat taj ultrazvuk... držim fige i ostalima da uspiju transferi, budu velike bete i sve školski

  7. #14357
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    LaLuna - sad se lakše diše... Čestitam!

  8. #14358

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Vraćeni su mi 3. dan. Sad ne mogu dočekati 8.7. da vadimo betu, ovo su mi najdulji dani neizvjesnosti, ali nekako imam dobar osijećaj.

  9. #14359
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Oces piskit koji test prije bete?

  10. #14360

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    LaLuna super!!!! Čestitam!!!

    MariNala, sretno i tebi!!
    I ja sam bila na transferu, ali u ponedjeljak pa se pratimo.

  11. #14361

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Već sam priredila test, vjerojatno budem u pon, nadam se da to nije pre rano.

    Tinca18, držim fige.

  12. #14362

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    hvala MariNala, nadam se da nam bude pozitivno.

    Betu vadiš tek 8.7? meni su rekli da mogu već 5.7.

  13. #14363

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    @Vaki, cuvam se i pazim, ali dragi prvo pokupio pa me ipak uspio zarazit par dana kasnije i to ti je to. No kužim da sam osjetljivija u trudnoći...baš je drugo stanje. Izdržat cemo beban i ja.

    @LaLuna, divna beta, bravooo i čestitam!

    @MariNala, Tinca18, želim vam plusice i lijepe bete!

    @Ladida, neka bude najsretniji transfer! Puno sreće!

  14. #14364

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    @Ladida, neka bude najsretniji transfer! Puno sreće![/QUOTE]
    Hvala, Antigravity
    Ti i tvoj bebač ste uistinu jaki. Nadam se da će i moja mrvica sutra tako: primit se jako i ne napuštati me
    HAY123, di si mi ti? Ima li te u čekaoni

  15. #14365

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Zaoravo mi na papiru piše 6.7., ali je to subota, pa su mi rekli da je možda pametnije da vadim u pon, nego dan ranije.

  16. #14366

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Da budem iskrena, cijeli postupak mi nije toliko teško pao koliko sad ovo iščekivanje i neizvjesnost.
    Svima nam želim sreću.

  17. #14367

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Totalno razumijem to iščekivanje, neizvjesnost... Ali brzo prođe to vrijeme do prve bete, vidjet ćeš.

    Mogu reći da sam se počela učiti strpljenju provodeći vrijeme na humanoj, prije i za vrijeme trudnoće. Otkad sam trudna su najveće gužve ikad jer imaju jednog liječnika manje... Znači, prije me izluđivalo to čekanje reda i često kašnjenje na posao, otkazivanje postupaka svaki mjesec zbog nekog problema, a zatim su krenuli napokon postupci... Pa iščekivanje plusića, a onda svake bete, svakog nalaza i ultrazvuka. Mislim da to više nikad ne prestaje, uvijek nešto čekaš i strepiš. Inače sam bila vrlo nestrpljiva osoba, ali vidim po sebi da se ipak popravljam po tom pitanju.

    @Ladida, javi kako je bilo i kako se osjećaš. Navijamo za tebe i mrvicu!

  18. #14368

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, Antigravity još jednom
    Evo me, ležim s mrvicom i dragim. Od 2 oplođene, ipak smo 1 vratili iako je jedan dio mene toliko htio obje pa da se bar jedna primi, ali nekako je prevagnuo savjet dr. Da sam još mlada i da je prvi stimulirani. Vidim da je embriologica više bila za 2, pošto sam izgleda low responder... Ali na pregledu prije tranfera ipak se ustanovilo da su mi jajnici puni folikula i da, ako ne dođe do trudnoće, ćemo morat počet ranije s lijekovima (ako sam dobro shvatila ) 2. Stanicu ostavili smo da se razvija do 5.dana pa će mi znati reći nešto više u utorak. Inače, vraćen je 8stanični embrio, a ovaj s 9 čekamo
    Pozdrav svima

  19. #14369

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ladida, super za danasnji transfer! Opusti se i grij mrvicu, mada se neces morat previse trudit jer je ionako vruce! Hehehehehe
    Bila i ja danas na folikulometriji kaos koliko ljudi je cekalo.... punkcije, transferi nisam dugo vidjela toliku guzvu

  20. #14370

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ladida, super za danasnji transfer! Opusti se i grij mrvicu, mada se neces morat previse trudit jer je ionako vruce! Hehehehehe
    Bila i ja danas na folikulometriji kaos koliko ljudi je cekalo.... punkcije, transferi nisam dugo vidjela toliku guzvu
    Hvala, Hay123
    Bome, da! Ja sam se skoro popiškila čekajući :-O

  21. #14371
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - čuvaj mrvicu!
    Hay - sretno!
    Ja sam pak bila mišljenja da je sad manja gužva jer su polako pripreme za godišnji...

  22. #14372

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ladida - čuvaj mrvicu!
    Hay - sretno!
    Ja sam pak bila mišljenja da je sad manja gužva jer su polako pripreme za godišnji...
    Da Vaki, to sam i ja mislila, ali cini se da dosta zena hvataju ovaj zadnji ciklus prije ljetne pauze!
    Ides i ti uskoro u transfer?

  23. #14373
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Totalno razumijem to iščekivanje, neizvjesnost... Ali brzo prođe to vrijeme do prve bete, vidjet ćeš.

    Mogu reći da sam se počela učiti strpljenju provodeći vrijeme na humanoj, prije i za vrijeme trudnoće. Otkad sam trudna su najveće gužve ikad jer imaju jednog liječnika manje... Znači, prije me izluđivalo to čekanje reda i često kašnjenje na posao, otkazivanje postupaka svaki mjesec zbog nekog problema, a zatim su krenuli napokon postupci... Pa iščekivanje plusića, a onda svake bete, svakog nalaza i ultrazvuka. Mislim da to više nikad ne prestaje, uvijek nešto čekaš i strepiš. Inače sam bila vrlo nestrpljiva osoba, ali vidim po sebi da se ipak popravljam po tom pitanju.

    @Ladida, javi kako je bilo i kako se osjećaš. Navijamo za tebe i mrvicu!
    Lijecnik manje? Koga vise nema??

  24. #14374
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hay - mene su otpilili... Moram čekati 9. mjesec! Ah, to čekanje. Tu se stvarno naučimo strpljivosti.

  25. #14375

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Sarah777
    Nema Dr. Manestra, osim kad povremeno dođe na ispomoć. Prešao je u Medico. Dakle, Dr. Šepić je na velike solo, pošto profesoricu viđam jaaako rijetko. I tu i tamo vidim kojeg stažista, dvoje me i pregledalo...

  26. #14376
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah777
    Nema Dr. Manestra, osim kad povremeno dođe na ispomoć. Prešao je u Medico. Dakle, Dr. Šepić je na velike solo, pošto profesoricu viđam jaaako rijetko. I tu i tamo vidim kojeg stažista, dvoje me i pregledalo...
    Opa! Mislim da mu je to genijalan potez jer mibse cini da ga je kbc ri samo sputavala.

    Btw kod nas novosti,
    Jucer bili na 2.uzv, sve je savrseno, bebica lijepo narasla, ima vec centimetar i pol. Srce kuca savrseno, sve mjere su kako i trebaju biti za ovaj tjedan trudnoce. Danas smo 7 +5.

  27. #14377

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Sarah baš predivno ❤️ Ja jedva čekam da me zovu za ultrazvuk... cure koje čekaju 9. mjesec, izguštajte se i iskupajte i za nas koje ne možemo ☺️

  28. #14378
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Joj to si nam dobro pozelila... nek se makar nakupaju za nas. Da...nis od mora ovo ljeto :/

  29. #14379

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Antigravity još jednom
    Evo me, ležim s mrvicom i dragim. Od 2 oplođene, ipak smo 1 vratili iako je jedan dio mene toliko htio obje pa da se bar jedna primi, ali nekako je prevagnuo savjet dr. Da sam još mlada i da je prvi stimulirani. Vidim da je embriologica više bila za 2, pošto sam izgleda low responder... Ali na pregledu prije tranfera ipak se ustanovilo da su mi jajnici puni folikula i da, ako ne dođe do trudnoće, ćemo morat počet ranije s lijekovima (ako sam dobro shvatila ) 2. Stanicu ostavili smo da se razvija do 5.dana pa će mi znati reći nešto više u utorak. Inače, vraćen je 8stanični embrio, a ovaj s 9 čekamo
    Pozdrav svima
    Zvuči odlično! Bit će trudnoća!!

  30. #14380

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Opa! Mislim da mu je to genijalan potez jer mibse cini da ga je kbc ri samo sputavala.

    Btw kod nas novosti,
    Jucer bili na 2.uzv, sve je savrseno, bebica lijepo narasla, ima vec centimetar i pol. Srce kuca savrseno, sve mjere su kako i trebaju biti za ovaj tjedan trudnoce. Danas smo 7 +5.
    Supeeer vijesti

  31. #14381

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Sarah i LaLuna, izdržat ćete vi bez kupanja kada imate vaše bebice u buši To je baš savjet doktora? Ja se baš pitam bi li bilo loše dok čekam test i betu, a na bo sam, malo si uljepšat vrijeme na plaži, i malo se osunčati (naravno, ne na jakom suncu). Sutra sam u KbcRi pa ću i pitati. U međuvremenu sam si naručila neke superosjetljive testove koji navodno hoće pokazati 7 dana prije očekivane m. ovih sam dana pregledala više filmova nego u 2 mjeseca, počela sam čitati nedovršene knjige, slušam opuštajuću glazbu i spavam i plačem... Nadam se, Antigravity da će biti to to

  32. #14382

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ladida navijam za tebe i tvoju mrvicu!!! Znamo sve, sve nam je to vec poznato razne emocije nakon transfera kroz koje prolazis su sasvim normalna stvar! Mene svaki put neka nervoza opere, kao trebala bi bit opustena a nisam pa se nerviram zasto nisam i tako u krug... heheheheh
    Kako to da si vec sutra opet na Kbcu?

  33. #14383

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    hay123 idemo vidjet što je s drugom stanicom

  34. #14384

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    hay123 idemo vidjet što je s drugom stanicom
    Aha, znaci drugu su pustili do blastice pa ce vam sutra rec jel prezivila do petog dana! Bilo bi puno zgodnije da se to moze saznat preko telefona!

  35. #14385

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Da, preporuka dr. radi Crinonea mislim, dakle nema kupanja u moru, bazenu... citiram... ništa ne smije u rodnicu osim gela

  36. #14386

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Cekalice kako ste?
    Ima kakvih simptoma ili testića?

  37. #14387

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    tinca18 danas sam isla vidjeti sto je s drugom stanicom, dal' se razvila do blastice, međutim nije
    Nadamo se da je mrvica u meni još živa, ali nekako mi je pouzdanje palo Nemam nekih simptoma koje bih mogla povezati s implantacijom, osim superosjetljivih grudi, koje su takve cca još od štoperice. Kako si ti?

  38. #14388

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Joj da! I grozna mi je probava

  39. #14389

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Ladida nemam ni ja nikakvih simptoma, osim koje si spomenula... ali evo, beta je lijepa i jedva čekam uzv. Trebam regulirat štitnjaču, pa mi je pojačana doza eutyroxa a endokrino kaže uzeti i 2 kapi joda pa me jako zanima koja su vaša iskustva? Uz prenatal, naravno...

  40. #14390

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Ladida, zao mi je zbog blastice, moras se nadati da ce mrvica u tebi rasti.
    Ja nemam vise bas nekih simptoma, svi nestali osim danasnje vroglavice

  41. #14391

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    LaLuna tjesim se tvojim neimanjem simptoma.
    Danas mi je 8dnt 3dnevnih pa me zanima da li da radim testic ili da cekam betu u petak??

  42. #14392
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    LaLuna tjesim se tvojim neimanjem simptoma.
    Danas mi je 8dnt 3dnevnih pa me zanima da li da radim testic ili da cekam betu u petak??
    Ja nisam imala simptome i prvi test sam radila na 9 dnt 3 dnevnih i bio je pozitivan.
    Geratherm test sam radila od 10 miu osjetljivost.
    Ponovila sam jos dva do bete koju sam na 14 dnt vadila.
    Pise u potpisu.
    U pravilu moze i ranije.

    Cure nek vam je sretno svima

  43. #14393
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Zapravo ne pise beta u potpisu vec sam tamo na temi za statistiku pisala.

  44. #14394

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ladida, nemoj bit jako zalosna radi embrija, jako cesto se dogodi da on ne dodje do blastice! Zapravo je veca steta sto ti nisu ubacili oba dva ali vrlo vjerojatno ovaj sto ti nisu ubacili ne bi ni dosao do blastice. Ovaj sto ga cuvas u sebi nadajmo se da je bio bolji zato su ga odlucili ubaciti, drzim fige!
    Sto simptoma tice, usporena probava, osjetljive bradavice, bolne grudi ja to pripisujem progesteronu... Test mozete pisati 10dnt za 3 dnevni embrij, trebalo bi tad pokazati!

  45. #14395
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    LaLuna tjesim se tvojim neimanjem simptoma.
    Danas mi je 8dnt 3dnevnih pa me zanima da li da radim testic ili da cekam betu u petak??
    Tinica jesi radila test?

  46. #14396
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Oprosti Tinca18 :/

  47. #14397

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Nisam danas, nisam ga ni kupila jos, aaaaaaa...
    Idem u ljekarnu popodne pa cu vjerojatno sutra ujutro.

  48. #14398

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Evo uradila test onaj super osjetljivi, i negativan.
    Danas mi je 9dnt, mislite li da li bi mogla sutra na betu, sluzbeno bi trebala u petak, al ako je negativno, moram u pon na posao, pa bi morala znati....

  49. #14399

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Koliko dugo čekate nalaz bete nakon vađenja krvi?

  50. #14400

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Kad vadim ujutro, ako hocu nalaz na mail dođe oko 15h.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •