Stranica 289 od 310 PrviPrvi ... 189239279287288289290291299 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,401 do 14,450 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14401

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Tinca18, u kojoj si klinici kada već betu možeš vaditi u petak, tj. 11dnt?
    Zao mi je da je -, i ja sam htjela raditi 9 dan, tj. U ned. Beta mi je navedena tek' za 18.7.
    Možda se sutra stvari promijene jesi kupila više testova?

    Pozz, Mare202. Ja mislim da je beta gotova isti dan (privatno sigurno), eventualno 2. dan (ispravite ako grijesim, jer nisam još radila)

  2. #14402

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Kupila sam jos jedan za jutarnji urin.
    U Beti+ sam, rekli su test 14 dana od punkcije, a to je u petak.

  3. #14403
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Kod nas su nalazi isti dan.
    Nadam se da je još rano, ipak je tek 9.dt.

  4. #14404
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj 202Mare prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko dugo čekate nalaz bete nakon vađenja krvi?
    Ja sam bila dosla na polikliniku ri za vadit betu...bilo je 7 i 10 ujutro. Red do ceste. MM dobio fraz kad je vidio pa kaze sjedaj u auto idemo u medico. U medicu obavila sve za 30ak minuta, iza 11h salju nalaz na mail. Toplo preporucam tu soluciju.

  5. #14405
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Cure nemojte se bedirat negativnim kucnim testovima, ponovite za par dana... 9dnt, ako je embrij 3 dana star transferiran...znaci to je 12 dana. Cekajte bar 14 dana tj 11dnt... evo pogledat cu bas kasnije kojo dnt je meni bio pozitivan kucni test. ...ne mogu se sad pomaknut sa kauca, mucno mi je

  6. #14406

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala,ja sam u Osijeku tako da cu vidjeti kako je ovdje.

  7. #14407

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Ja sam jutros imala bolove kao pred menstruaciju, 6dnt. Proljev još uvijek.
    Mislim da znam kakav me rezultat čeka

  8. #14408
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Piješ magnezij? Od njega zna biti takva stolica, a taj osjećaj kao pred mjesečnicu je isti kao kad zatrudniš...

  9. #14409

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Piješ magnezij? Od njega zna biti takva stolica, a taj osjećaj kao pred mjesečnicu je isti kao kad zatrudniš...
    Joj Vaki, nije magnezij Prije nego sam počela s lijekovima, prestala sam uzimati sve vitamine i minerale koje sam pila (tako su preporučili) i onda taj proljev sad više ne znam točno jel od štoperice ili punkcije traje ali cca. i to većinom u jutarnjim satima. Ništa strašno, ali već me muči. Idem sutra doktoru zatvorit bo, pa ću mu reći za to.

  10. #14410

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jutros imala bolove kao pred menstruaciju, 6dnt. Proljev još uvijek.
    Mislim da znam kakav me rezultat čeka
    Drzim fige da nije od menstruacije nego da se mrvica sve dublje ugnježđuje!
    Ja sam te bila skuzila da imas zatvor! Hmm kako su visoke temperature i ako uzimas mlijecne proizvode bit ce ti mozda od toga!

  11. #14411

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala svima na ohrabrenju
    Šta bih ja bez vas

  12. #14412

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jutros imala bolove kao pred menstruaciju, 6dnt. Proljev još uvijek.
    Mislim da znam kakav me rezultat čeka
    Bolovi ne moraju bit los znak, hoće to i u ranoj trudnoći. Drži se, bit će sve ok.

  13. #14413

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure nemojte se bedirat negativnim kucnim testovima, ponovite za par dana... 9dnt, ako je embrij 3 dana star transferiran...znaci to je 12 dana. Cekajte bar 14 dana tj 11dnt... evo pogledat cu bas kasnije kojo dnt je meni bio pozitivan kucni test. ...ne mogu se sad pomaknut sa kauca, mucno mi je
    Ajme Sarah, točno znam kako ti je, bila sam baš sretna kad su prestale te mučnine.. Drzi se!

    Slažem se za Medico, 2 puta sam izvadila betu tamo i sve je bilo brzo gotovo.

    Glede testova, uzmite si digitalni ako radite tako rano. Meni je u neuspješnom postupku 9.dnt pokazao minus i zbilja je tako bilo. A u uspješnom mi je 9.dnt pokazao + (3-dnevni 8-stanicni embrij).

  14. #14414

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Evo mene, napravila sam već tri testića i negativni. Čak sam i u utorak lagano prokrvarila, sad se još jedino tiješim da je možda jedna mrvica ostala pošto su vraćene dvije, ali najbolje da se pripremim na negativnu betu s obzirom na negativne testove. Mislim da bi se ipak bio plusić da sam trudno s obzirom da je danas 14. dan od transfera.

  15. #14415

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    MariNala, baš mi je žao, mislim da bi ti testovi trebali biti pozitivni ako je 14dnt, ali beta će pokazati najbolje.

    Ladida, nadam se da su bolovi od implementacije, i da je već danas bolje


    Evo da prijavim i ja, nakon dva negativa testa, beta isto negativna 1.2 11dnt.

  16. #14416
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Uh, cure baš mi je žao.

  17. #14417

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Zao mi je Marinala i Tinca18
    Grozno je toliko iščekivati, pa ništa! Sva sreća, jake smo pa idemo dalje
    Na mene se danas moj dr izderao da šta kompliciram i pitam kad bi najranije mogla pišnut test, da oni ionako mogu ispast lažno pozitivni zbog brdo hormona koje sam uzimala i uzimam. Čekajte betu!
    Ušutkao me skroz i rastužio.
    Jučer sam bila neopisivo dobre volje, nije bilo više bolova kao pred m. Ali navečer je krenulo oštro probadanje u jajnicima, onako na prepad svaki put i tako i jutros malo. Nekako mi se čini da ima zaostalih folikula? (primjećeni na transferu)

  18. #14418

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Zao mi je za ove negativne testove i bete, nije lako, treba biti borac i iscupat se i izvuc snagu nakon pada
    Ladida vrijeme je za jedan pozitivan ishod!

  19. #14419
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - kako to misliš? Nisu ti ih sve punktirali pa su ostali? Inače, meni nikad nisu testovi bili lažno pozitivni, a napišala sam ih se...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 05.07.2019. at 15:07

  20. #14420

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Vaki, ni meni nije jasno što se dogodilo. Valjda je to kod mene sporo išlo i nije bilo dohvatljivo\vidljivo bo, ne znam... I doktorica je bila iznenađena i rekla da izgleda da ipak nisam low responder. Vidjet ćemo...

  21. #14421

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    A što se tiče mog dr. Nek' samo baljezga, ne može ni zamisliti koliko smo nestrpljive ja ću svejedno pišnut jedan u ned, pa jedan u pon i tako dok ih ima i ja vjerujem da nema toliko mogućnosti da budu lažno pozitivni

  22. #14422

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Cure, negdje sam pročitala... "između ivf pauza, možeš raditi prirodnjake svaki ciklus..." pa me zanima na što se to odnosi, pošto sam ja svoje prirodnjake ispucala. Da li se to može u mom slučaju raditi u Kbc uz plaćanje ili bih trebala negdje privatno? Koliko cca koštaju prirodnjaci?

  23. #14423
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Možeš i u klinici, tamo plaćaš kao i kod privatnika. Mislim da je to oko 4000 kn.

  24. #14424

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    9dt - test negativan

  25. #14425
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Evo mene opet u petak vraćene 2 blastice(krio) nadam se da taj put cemo napokon viditi taj plusić. Odmah nakon transfera bolovi u donjem dijelu trbuha koji i dalje traju...15.7 vadimo betu ako u međuvremenu ne dobijem

  26. #14426

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav, Sally. Sretno
    Zanima me tvoje iskustvo s IVF poliklinikom. Možda bih između ivf pauza potražila spas privatno u prirodnom ciklusu dok čekam. Može i pp da ne idemo offtopic

  27. #14427

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    9dt - test negativan
    Draga Ladida, bas mi je zao, probaj i sutra pisnut, embrij ti je bio trodnevni pa nikad se ne zna mozda je bilo prerano. Iskreno sam se nadala da ce kod tebe bit nesto od ovog transfera! Ja jos na folikulometrijama, drugi tjedan bi trebala na transfer ako bude srece!
    Sally, sretno, drzim figeee

  28. #14428
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Marinala, Tinca18, Ladida... zao mi je cure...
    Ne gubite nadu, pokazati ce se i taj plusic kad tad. Samo strpljenja i pozitivno misliti! Drzim vam fige za sljedece postupke.
    Ako ikako mozete, preporucam vam da odete privatno u neku od poliklinika. Ili, imate i poliklinike koje uzimaju odredjeni broj pacjentica preko hzzo pa se raspitajte malo. Znam da to radi isto jedna dobra poliklinika u samoboru, joj ne mogu se sjetiti trenutno kako se zove..

  29. #14429

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, Sarah. Mislim da je to poliklinika Škvorc. navodno i betaplus ima preko hzzo, ali manje. Međutim, za CITO i IVF sam ipak čula da su najuspješnije. Budem im se obratila pa ću, nadam se, odlučiti najbolje

  30. #14430

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Sarah. Mislim da je to poliklinika Škvorc. navodno i betaplus ima preko hzzo, ali manje. Međutim, za CITO i IVF sam ipak čula da su najuspješnije. Budem im se obratila pa ću, nadam se, odlučiti najbolje
    Sto je sa poliklinikom Podobnik? Jel bio netko tamo? Nisam sigurna koliko imaju uspjeha i koliko rade postupke... Cula sam da imaju jako dobre embriologe sto je isto dosta bitno!

  31. #14431
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - možda je ipak malo rano za test?
    Kod Podobnika radi dr. Alebić, a njega puno hvale.
    Kod Lučingera kao embriolog radi Lana, a kod Radončića radi Patrik. Za njih sam čula da su odlični embriolozi. Za druge ne znam, što ne znači da nisu dobri.
    Sally i Hay-sretno!
    Ladida - tebi također!

  32. #14432
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Mene odmah nakon transfera pocelo probadati u donjem dijelu trbuha, danas je 3dnt a i dalje me probada tako da sam zvala polikliniku. Prof kaže da to neće utjecati na ishod i da si popijem nešto protiv bolova. Una li netko iskustva sa takvim bolovima?????

  33. #14433
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Sarah. Mislim da je to poliklinika Škvorc. navodno i betaplus ima preko hzzo, ali manje. Međutim, za CITO i IVF sam ipak čula da su najuspješnije. Budem im se obratila pa ću, nadam se, odlučiti najbolje
    Tako je, da, Skvorc. Meni je bila njih preporucila moja gin jer je imala dosta zena koje su kod njih ostvarile svoju trudnocu.
    MM i ja smo onda se bili raspitivali, zvali ih, to je bio cca 11.mj prosle godine ali nisu tada bili jos imali info da li ce primati pacjente preko hzzo i koliko. Pa kao kontaktirat cemo ih kasnije..
    U medjuvremenu smo mi i dalje istrazivali i odlucili se za Cito polikliniku u Splitu, i eto u meni raste nasa Cito bebica sada. Danas evo smo napunili 9tjedana trudnoce.
    Cito svakako preporucam, ne zato sta je nama uspjelo iz prve, nego zato sta su tamo svi tako dragi, strucni, na raspolaganju kad ih god trebas, da li preko mobitela ili maila ili u zivo.. sve su nam uvijek objasnili detaljno i mm je bio odusevljen sa njima. A kad je on odusevljen sa nekim dr onda je to stvarno to...
    Ako ti bude trebalo vise info o tome kako mi je isao postupak kod njih, pitaj me slobodno.
    Platis ali bome znas sta si platila tamo...
    Posljednje uređivanje od Sarah777 : 08.07.2019. at 13:02

  34. #14434
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Mene odmah nakon transfera pocelo probadati u donjem dijelu trbuha, danas je 3dnt a i dalje me probada tako da sam zvala polikliniku. Prof kaže da to neće utjecati na ishod i da si popijem nešto protiv bolova. Una li netko iskustva sa takvim bolovima?????
    Ako ces pit nesto protiv bolova, ako bas ne mozes izdrzat, onda si popij lupocet ili lekadol, to je dozvoljeno u trudnoci (ako baaaas moras uzet tabletu).
    Nisam nakon niti jednog transfera imala bolove. Da nije tebi hiperstimulacija u pitanju??

  35. #14435
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Sarah - vratili su mi smrzlice (blastociste). A i sama mislim da nema potrebe piti tablete više je u pitanju zabrinutost nego bol....

  36. #14436

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, Sarah777, razmišljam ja i o CITU ali Zg mi je bliže. Iako za uspjeh mi ne bi bilo mrsko ni u Češku :D
    Najviše me brine kako to sve obaviti npr. U CITU pošto je privatno i na temelju čega bih dobila bolovanje. Kako je kod vas tekao sad ovaj proces? Koliko ste često putovali od početka do transfera? Sve me zanima!

  37. #14437
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Mene odmah nakon transfera pocelo probadati u donjem dijelu trbuha, danas je 3dnt a i dalje me probada tako da sam zvala polikliniku. Prof kaže da to neće utjecati na ishod i da si popijem nešto protiv bolova. Una li netko iskustva sa takvim bolovima?????
    Mozda je u pitanju implantacija jer blastocista se doslovno odmah krene implantirati pa to zna i boliti.
    Znaci nakon transfera se izlijeze i krene implantacija kojoj treba par dana 3-4 dana.
    Jos ako primjetis sutra prekosutra malo smedjkastog onda je vjerojatno to.
    Sretno!

  38. #14438
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - dok ti cure ne odgovore, bolovanje dobiješ na temelju toga što će ti doktor napisati preporuku za mirovanje. Nema veze što ideš privatno.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 08.07.2019. at 16:14

  39. #14439
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Joj Saro79 (imenjakinjo i generacijo) iz tvoja usta u Božije uši ....jako mi je teško nadati se nakon svih ovih poraza...kažem svejedno mi je kako bude bilo ce biti a opet je to samo jedna velika laž...itekako ce mi biti teško ako i ovaj put ode po zlu....do onda pokušavam biti pozitivna❤

  40. #14440
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah - vratili su mi smrzlice (blastociste). A i sama mislim da nema potrebe piti tablete više je u pitanju zabrinutost nego bol....
    Eto vidis, sad si i sama sebe smirila.
    Samo opusteno i mislit pozitivno!
    Drzim fige za lijepu betu!

  41. #14441
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Sarah777, razmišljam ja i o CITU ali Zg mi je bliže. Iako za uspjeh mi ne bi bilo mrsko ni u Češku :D
    Najviše me brine kako to sve obaviti npr. U CITU pošto je privatno i na temelju čega bih dobila bolovanje. Kako je kod vas tekao sad ovaj proces? Koliko ste često putovali od početka do transfera? Sve me zanima!
    Mozda ti je zg blize ali ako je cito bolji onda se vise isplati malo dalje otici

    Mi smo imali sljedecu situaciju,
    MM je platformas, na poslu je 35 dana pa je 35 dana doma. Bila sam u teskoj paranoji ako cu dobit stvari na vrijeme da stignemo sve obaviti kada on se vrati kuci (zakazan let za doma mu je bio 1.5.) a meni po nekoj reguli stvari trebale doc oko 13.5. Al kako su mi prosle stvari kasnije, uzasno me bilo strah da ce i ovaj put i da necemo stic. Tako ja reagiram na stres, kasne mi stvari... I u dog.sa dr.iz Cita sam uzela kutijicu kontracepcijskih tableta kako bi po prestanku dobila stvari pa da stignemo sve na vrijeme.
    Dragi dosao kuci 1.5., ja dobila stvari nekoliko dana nakon toga i pocela se bockat sa Gonalom. (Gonal sam imala kod sebe jer sam ga uzela iz Cita kada smo bili kod njih u ozujku na 1.konzultacijama i dogovoru). Dakle pocela sam se bockat i javila se u Cito da sam krenula sa tim. Na 6.dan treba biti 1.folikulometrija, a nama je taj 6.dan padao na subotu 11.5.i rekao je dr da dodjem u 8h ujutro na uzv. Onda smo se uhvatili booking.com i rezervirali si smjestaj od petka 10.5. pa do 24.5. (ako se dobro sjecam datuma, znam da je bio cetvrtak zadnji dan). Racunala sam to tako da sam uzela u obzir transfer na 5.dan plus dodatni dan da bas se ne tresuckam u autu nakon transfera.
    U petak nakon mog posla, dragi spremio stvari i psa i dosli su po mene na posao i krenuli smo za St. Stigli tamo oko 22h, smjestili se i isli spat i u sub ujutro smo u 8.bili na 1.uzv na kojem mi je odredjena dalja terapija, doza...sve.
    U pon,13.5., nazvala sam svoju gin da mi otvori bolovanje. Stavljaju to na neku sifru "postupci vezani za potpomognutu oplodnju" ili tako nekako se zove i na temelju toga imas pravo na 14 dana bolovanja.
    Transfer je eto bio na 3.dan, ponedjeljak je bio...a nama rezervacija do cetvrtka... nismo izdrzali vise pa smo u srijedu ujutro spakirali stvari i pravac rijeka
    Bolovanje mi je isticalo a imala sam jos nekoliko dana do bete.. kucni test vec bio pozitivan ali me bilo strah vjerovati jer sam bila na boosterima. Zvala sam gin nek mi produzi bolovanje za jos tih tjedan dana i stavila je to na sifru neku komplikacije vezane za postupak potpomognute oplodnje. Za nekoliko dana vadila sam betu, a 2 dana nakon toga ponovila betu. Javila svojoj gin nalaze i prebacila mi je bolovanje na komplikacije u trudnoci. Rijeseno

    Sori ako ima typo gresaka, tipkam preko mobitela.

  42. #14442
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Saro79 (imenjakinjo i generacijo) iz tvoja usta u Božije uši ������....jako mi je teško nadati se nakon svih ovih poraza...kažem svejedno mi je kako bude bilo ce biti a opet je to samo jedna velika laž...itekako ce mi biti teško ako i ovaj put ode po zlu....do onda pokušavam biti pozitivna❤
    Sally

    Kako si danas?
    Znam da je svaki neuspjeh tezak! Meni je trebalo 7 postupaka za jedno dijete!!!!
    Posljednje uređivanje od sara79 : 09.07.2019. at 08:25

  43. #14443
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Više me ne probada, sada bol u trbuhu kao pred menzis a grudi pulsiraju....kako drugima? Ima po koja sretna vjest da nam malo digne moral Sretno svimaaaaa❤

  44. #14444

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, Sarah777. Javila sam se CITU, prvo cu im poslat dosadašnje nalaze pa ćemo se dog za dalje (kad smo već kod toga, nisam nikad kopirala nalaze, sve je u Ri. Daju li oni karton samo za kopiranje?)
    Jako smo brzo iskomunicirali i dr je odmah rekao da nije pobornik prirodnjaka jer je mala uspješnost.
    Inače kod mene 11dt i ništa. Nema druge crtice... Maloprije počeli opet menstrualni bolovi (4 dana do m) i ne znam ima li više smisla nastaviti s crinoneom.

  45. #14445
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, Sarah777. Javila sam se CITU, prvo cu im poslat dosadašnje nalaze pa ćemo se dog za dalje (kad smo već kod toga, nisam nikad kopirala nalaze, sve je u Ri. Daju li oni karton samo za kopiranje?)
    Jako smo brzo iskomunicirali i dr je odmah rekao da nije pobornik prirodnjaka jer je mala uspješnost.
    Inače kod mene 11dt i ništa. Nema druge crtice... Maloprije počeli opet menstrualni bolovi (4 dana do m) i ne znam ima li više smisla nastaviti s crinoneom.
    Ma joj ne prekidaj crinone na svoju ruku. Ako se desi pozitivan rezultat na kraju, samo ces mislit zasto si bila prekinula sa tim. Izdrzi jos malo, pa taman dobila stvari...

    U kbc ri odi slobodno pitat svoje nalaze. Neke ce ti dat, neke ces slikat a neke ce ti oni kopirat. Mene to isto bilo zabrinulo ali nije bilo nikakvih problema, sestrice tamo su super drage

  46. #14446
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Heeej curke, gdje ste, sta ima novoga?

  47. #14447
    sally avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    ROVINJ
    Postovi
    57

    Početno

    Evo mene 7dnt mestrualni bolovi...još uvijek imam vjere nekako bez obzira na bolove neka pozitiva me pere ponedjeljak je dan-x

  48. #14448

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Bili na prvom UZV i kuca ❤️
    Kakvo olakšanje cure moje...

  49. #14449
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj sally prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene 7dnt mestrualni bolovi...još uvijek imam vjere nekako bez obzira na bolove neka pozitiva me pere������ ponedjeljak je dan-x
    Sretno!!! Drzim fige!! Javi nam obavezno!

  50. #14450
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj LaLuna prvotno napisa Vidi poruku
    Bili na prvom UZV i kuca ❤️
    Kakvo olakšanje cure moje...
    Ajmeeee!!! Prediivna vijest!! Bravo! Čestitam!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •