Stranica 292 od 310 PrviPrvi ... 192242282290291292293294302 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,551 do 14,600 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14551
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma skuzila sam da sam se previse opteretila scenarijem koji jos nije ni u planu. Tipicno za mene. Tako da sam si sad fokus i istrazivanje odvukla u smjeru inseminacije, a dalje cu mozgati kad i ako do toga dode.
    Sad prvo me ceka druzenje sa klomifenom pa da vidim kakvo ce to iskustvo biti.
    U svakom slucaju hvala vam cure na informacijama. Vibram za sve vas i zelim vam svima srecu!!

  2. #14552
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Došla sam odbrojavati sama sa sobom

    Beta 1.10. Kaže dr. da su šanse oko 60%.

  3. #14553

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Došla sam odbrojavati sama sa sobom

    Beta 1.10. Kaže dr. da su šanse oko 60%.
    Aaa sretno!!!
    Jel to FET?

  4. #14554
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Munkica, sretno!!

  5. #14555
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala vam

    Je, fet je. Imamo 3 embrija. Kazu da su jako lijepi. Na mater i cacu, valjda.
    Sretna sam jer je dr rekao da smijem vjezbati. Cak da bi bilo pozeljno, a s malim djetetom mi treba neki ispusni ventil.

  6. #14556
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Htjedoh reci, imali smo 3 embrija. Jedan je u meni, 2 u frizeru.
    Sad je sve na Majci prirodi...

  7. #14557
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Munkice, sretno!
    Jel se kod vas radi SET u i FET-u? Ta preostala dva su ti isto posebno smrznuta ili skupa?

  8. #14558
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Smrzavaju se odvojeno. Prema zakonu moze samo jedan embrij u prvom i drugom pokusaju do 36 godina, od 36 2 embrija u prvom i drugom pokusaju i 3 u trecem. Nakon 40 godina nema limita.
    Sad imam 36, ali sam vec bila trudna iz prvog icsia pa onda samo jedan.

    Hvala!
    Posljednje uređivanje od Munkica : 20.09.2019. at 15:01

  9. #14559
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure, sretno!
    Rominka - tebe se sjećam od davnina, sad vidim da si trudna pa moram čestitati! Sretno do kraja!

  10. #14560
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala Vaki
    valjda je doslo i nasih pet minuta. Idemo dan po dan.

  11. #14561
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Rominka, bas mi je drago

  12. #14562
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Uhvatila me viroza. 38.7. Prekrasno...
    Pijem paracetamole i nadam se da embrij nece otici u kajganu. Jos cu pricekati do testa.

  13. #14563

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Uhvatila me viroza. 38.7. Prekrasno...
    Pijem paracetamole i nadam se da embrij nece otici u kajganu. Jos cu pricekati do testa.
    Bolje mozda ako mozes da ne pijes nista. Ja sam poslije transfera isto imala virozu. Prelezala ju i BINGO. nije to tako ni lose. Padne imunitet pa se bolje hvata. Jer tijelo embrij shvaca kao strano tijelo. A ako je imunitet slab tijelo se nemoze obraniti i onda ostanes trudna

  14. #14564
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Cini mi se bolje popiti paracetamol nego imati visoku temperaturu. Sinoc je temporalna bila 41. Dugotrajne visoke temperature uzrokuju denaturaciju proteina sto nikako nije dobro za razvoj embrija.

  15. #14565
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Pisnula test danas 10 dnt. Negativan. Rekla bih banana. Imamo jos 2 smrzlica pa ce se valjda neki od njih primiti.
    Vadim betu po programu u utorak, ali stvarno ne ocekujem nista.
    Nekako mi se cini da bi bilo cudo da se embrij primio. Temperatura 41, smrsavila zbog viroze par kila, dijete bolesno, ne spavam danima...
    Pozitivno je sto idemo u Andaluziju i ne da cu se najesti pata negre nego cu se ubiti dok ne nateknem od soli ko krafna
    Idemo dalje u 12. mj

  16. #14566
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Shit, Munki.
    Al 12.mj. je praktički tu, 2 ciklusa udaljen.
    Dobar provod u Andaluziji!

  17. #14567
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala, Ardjo!
    Nekako je sve islo naopako od transfera Sad je pomalo i smijesno.
    Mi smo odlucili ponovo probati u 12. jer ce nam 10. i 11. biti puni nekih dogadjanja pa mi se ne da opet razmisljati hoce li se sve poklopiti.

  18. #14568
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Nego, nisam jutros bacila test odmah u smece. Ostao je kraj umivaonika i uhvatim mm kako ga trese ko toplomjer i ponovo gleda ne bi li rezultat bio pozitivan Umrla sam od smijeha!

  19. #14569
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A jaadan

  20. #14570

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, djevojka sa sela - za lice! Trenutno isprobavam skintegru, ali prištevi izlaze, ne mogu im ništa... Trenutno. A i pijem sam već 3.dan estrofem i nije mi ni jasno zašto. Čitala sam da je to za endometrij, a meni je endometrij idealan uvijek bio. Sad za koji dan sam u Ri pa ćemo vidjeti kakvu ću stimulaciju dobiti...
    Netko je napisao da je Repromed dobar za mušku neplodnost... Kako je liječe?
    Pozdrav svima!

  21. #14571
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo i mene k vama. Svima zelim plusice od srcaa. Bio mi je transfer u ned, znaci sad je 2dnt, 2 blastice, nista nije bilo za smrznuti. Cicke osjetljive sve drugo ok. Betu vadim 31.10. I pokusavam bit samo opustena i optimisticna, nije uvijek lako, dani su godine spori

  22. #14572

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene k vama. Svima zelim plusice od srcaa. Bio mi je transfer u ned, znaci sad je 2dnt, 2 blastice, nista nije bilo za smrznuti. Cicke osjetljive sve drugo ok. Betu vadim 31.10. I pokusavam bit samo opustena i optimisticna, nije uvijek lako, dani su godine spori
    Samo strpljivo, držim fige da bude dobitni!
    Evo i ja prijavljujem 5dnt (blastica). Od simptoma bolne i veće grudi i probadanje dole, slično menstrualnim grčevima. Meni je beta 29.10. Prvi postupak je u pitanju, mislila sam da će čekanje bit i gore. Još uvijek sam ok

  23. #14573

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Sretno cure
    Dosla sam vam samo dati podrsku! MalaM lijepe simptome imas

    Ja sam od onih koja je nestrpljiva pa sam testice radila dosta rano al su i bili pozitivni
    Kod mene su bili dvodnevni embriji i 10 dan od transfera je jasno bila vidljiva crtica.
    Tako da vi s blasticama bez problema mozete 7 ili 8 dan vec test raditi.
    Sretno

  24. #14574

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno cure
    Dosla sam vam samo dati podrsku! MalaM lijepe simptome imas

    Ja sam od onih koja je nestrpljiva pa sam testice radila dosta rano al su i bili pozitivni
    Kod mene su bili dvodnevni embriji i 10 dan od transfera je jasno bila vidljiva crtica.
    Tako da vi s blasticama bez problema mozete 7 ili 8 dan vec test raditi.
    Sretno
    Hvala!
    Ja sam primila booster na dan transfera i jučer opet tako da meni nema smisla radit test kad će svakako bit pozitivan
    Ovo moram prijavit, ne znam jel netko imao slično iskustvo..Jučer 5dnt.
    Noćas me probudila jaka bol dole i nekako sam se dovukla do wc-a..odjedanput me oblio hladan znoj, zacrnilo mi se, problijedila ko krpa.. mislila sam da ću past u nesvjest, nenormalna slabost. Nekako sam uspila muža probudit. Trajalo je nekih 10min... Kasnije kao da ništa nije bilo. Ta bol za mene nije neka prejaka bol (inače imam jako jako bolne menstruacije) da bi mi ovako loše došlo. Ne znam šta bi mislila.. Nisam baš čula za ovaj simptom al sam sigurna da je nešto značilo, sad je l loše ili dobro, vidit ćemo..

  25. #14575

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Mala nemam pojma dal ti je to od boostera mozda ili od implantacije. Implantacija ipak traje par dana.
    Ja sam u obje trudnoce imala to preznojavanje 7 ili 8 dan od transfera.

    Boosteru treba 6 dana da izadje iz organizma, tako smo tu na forumu cini mi se zakljucili!

  26. #14576
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Peti dan nakon transfera sam bila u trgovini, na blagajni kad me takva luda bol zafrcila, preznojila sam se i jedva izasla iz trgovine. Potonule su mi ladje, nesto sam nakon toga 6 dan krvaruckala i sad smo 10tt. Nikad prije nisam osjetila da me tako probolo. Do sad sam samo citala da je to cak i ok. Tako da, pomalo. Ne zuri s testom zbog booatera.

  27. #14577

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Peti dan nakon transfera sam bila u trgovini, na blagajni kad me takva luda bol zafrcila, preznojila sam se i jedva izasla iz trgovine. Potonule su mi ladje, nesto sam nakon toga 6 dan krvaruckala i sad smo 10tt. Nikad prije nisam osjetila da me tako probolo. Do sad sam samo citala da je to cak i ok. Tako da, pomalo. Ne zuri s testom zbog booatera.
    Meni se ista stvar dogodila samo 4dnt, dakle dan prije ovoga što sam napisala gore. Ovo na 4dnt nisam ni spomenula. Znači isto sam bila u dućanu samo sam ja čekala da mi teta nareže salamu .
    Užasna bol, isto nikad tako jako i oštro, u sekund me oblio hladan znoj.Sve što sam držala u ruci sam morala odložit. Došla kući i nisam se više makla sa kauča.
    Ugl.javim ovdje ishod Neću ni raditi test,
    u utorak svakako idem vaditi betu.. držite fige

  28. #14578
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Cure, 5dnt, 10dno, glavobolja strasna i mucnina. Svadam se sa sobom pisnut test ili ne

  29. #14579
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Ipak sam pinula. Vidi se blijeda crtaa...ne mogu vjerovat

  30. #14580

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Ipak sam pinula. Vidi se blijeda crtaa...ne mogu vjerovat
    Jeeeeej Čestitam

  31. #14581
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bubamara39 jesi li ponovila test ili vadila betu mozda?

  32. #14582

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Zdravo svim devojkama, vidim da ima dosta pozitivne energije pa sam se odlucila prikljuciti i nadati se zajedno sa vama..
    Meni je danas 5dnt, 2xdvodnevna - jedan dvocelijski jedan cetvorocelijski. Nemam nikakve veelike simptome sem sledece:nadutost, bol grudi i abdomena na dodir i kada stavljam utrogestan vaginalno - dole je sve natečeno

  33. #14583
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Bubamara39 jesi li ponovila test ili vadila betu mozda?
    Daaa, isti dan sam vadila betu i bila je 11.5 sto je ok za 10dno, jucer ponovila test i to onaj jeftini mullerov i isto se vidi crta

  34. #14584
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo svim devojkama, vidim da ima dosta pozitivne energije pa sam se odlucila prikljuciti i nadati se zajedno sa vama..
    Meni je danas 5dnt, 2xdvodnevna - jedan dvocelijski jedan cetvorocelijski. Nemam nikakve veelike simptome sem sledece:nadutost, bol grudi i abdomena na dodir i kada stavljam utrogestan vaginalno - dole je sve natečeno
    Isti simptomi su bili i meni, samo sto su mivracene 2 5dnevne blastice. 4dnt sam se ispuhala, sise prestale boljet, trbuh nista, sutradan migrena i dan nakon plus. Os trica isto dole oritacija i dao mi rojazol, sve se smirilo, ne koristim dnevne, cesce se perem i to samo cistom vodom i par puta dnevno mijenjam gacice jer to izlazi li izlazi
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 27.10.2019. at 09:56

  35. #14585

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Bubamaro hvala ti na odgovoru. Moj post je bio nepotpun ne znam kako..

  36. #14586

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Nije mi nikakva iritacija dole nego kao da je materica nateklaaa i sve ostalo tamo unutra

  37. #14587

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Draga Bubamaro, hvala na odg. Prethodni post nije bio potpun a novi nece da se objavi . Zapravo nemam dole nikakvu iritaciju nego kao da je sve unutra nateklo - i materica i sve okolo.. Danas mi je tek 5dnt dvodnevnih embrija - treba li da osjecam ikakve simptome? Novost je od jutros dijareja.. A inace mi se konstantno piski ... Ali nista do testa..Imam jos dugih 7 dana Bubamaro - tebi su blaste u pitanju tako da mislim da nismo bas u istom sosu. VIdjela sam da je procenat uspjeha za moje malce bas bas mali... ALi se ipak nadam

  38. #14588
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Bubamaro, hvala na odg. Prethodni post nije bio potpun a novi nece da se objavi . Zapravo nemam dole nikakvu iritaciju nego kao da je sve unutra nateklo - i materica i sve okolo.. Danas mi je tek 5dnt dvodnevnih embrija - treba li da osjecam ikakve simptome? Novost je od jutros dijareja.. A inace mi se konstantno piski ... Ali nista do testa..Imam jos dugih 7 dana Bubamaro - tebi su blaste u pitanju tako da mislim da nismo bas u istom sosu. VIdjela sam da je procenat uspjeha za moje malce bas bas mali... ALi se ipak nadam
    Sve je to tako individualno. Kao rano jest, al i meni je bilo rano i prerano i svejedno sam.osjecala svasta, od povecan8h jajnika i pritiska do cicki preosjetljivih, pa sve to prestalo kad je hlava zaboljela,i evo boli 6.dan

  39. #14589
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bubamaro jesi li i betu opet vadila?

  40. #14590

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Ti makar imas simptom da te boli glava a ja ne - nista.. Mogla bih na maraton - e tako se osjecam

  41. #14591
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo meeee, beta 128.91, 9dnt! U cetvrtak ponovo. Al ginic kaze da je to toooo, jako sam sretna. I vama svima zelim da sto prije osjetite ovo. Ljubim vas

  42. #14592
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo meeee, beta 128.91, 9dnt! U cetvrtak ponovo. Al ginic kaze da je to toooo, jako sam sretna. I vama svima zelim da sto prije osjetite ovo. Ljubim vas
    [emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #14593

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Svaka cast bubamaro!

  44. #14594
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bubamaro, super!! Sad polako prema kraju <3

  45. #14595

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Bubamaro, hvala na odg. Prethodni post nije bio potpun a novi nece da se objavi . Zapravo nemam dole nikakvu iritaciju nego kao da je sve unutra nateklo - i materica i sve okolo.. Danas mi je tek 5dnt dvodnevnih embrija - treba li da osjecam ikakve simptome? Novost je od jutros dijareja.. A inace mi se konstantno piski ... Ali nista do testa..Imam jos dugih 7 dana Bubamaro - tebi su blaste u pitanju tako da mislim da nismo bas u istom sosu. VIdjela sam da je procenat uspjeha za moje malce bas bas mali... ALi se ipak nadam
    Moje obje trudnoce su od dvodnevnih embrija i jako sam ponosna na njih!!!
    Ja sam vec na 10 dnt imala pozitivan test. Gravignost ultra od 10 miu osjetljivost.
    Ja sam imala simptome od 4 dnt kao da cu dobiti i negdje 7 ili 8 dnt jutarnje preznojavanje.
    Grudi su bile osjetljive al to mislim da je od uzimanja progesterona.
    Prvi put sam betu vadila na 12 dnt a drugi put 15 dnt.
    U potpisu pise kolika je bila.
    Tebi zelim isto

  46. #14596

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure cestitam

  47. #14597
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - Ja sam bila kod njih zbog muške neplodnosti. Embriolog je baš bitan kod takve situacije, a Patrik ima super opremu i znanje pa nekako uspijeva odabrati najbolje plivače.

    Bubamaro - čestitam!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 31.10.2019. at 17:51

  48. #14598
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ladida - Ja sam bila kod njih zbog muške neplodnosti. Embriolog je baš bitan kod takve situacije, a Patrik ima super opremu i znanje pa nekako uspijeva odabrati najbolje plivače.

    Bubamaro - čestitam!
    Draga, koliko vi vec gurate??? Koji spol??? Kako osjecas se???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #14599

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    LaraLana hvala ti puno ali ja odradih jutros test (osjetljiv na 25miu) i negativan je. 10dnt dvodnevnih

  50. #14600

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana hvala ti puno ali ja odradih jutros test (osjetljiv na 25miu) i negativan je. 10dnt dvodnevnih
    Koji si test radila, kako se zove?
    Ja bi svakako ponovila i sutra i prekosutra, treba dati sansu jos par dana jer nikad se ne zna kad je bila implantacija!

    Tako da nemoj to jos odpisati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •