Stranica 304 od 310 PrviPrvi ... 204254294302303304305306 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 15,151 do 15,200 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15151

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Cure evo meni danas 7dpt ..juce zadnji Brevacid 1500 i nastavljam sa utrogestanom 3x2.. od simptoma jedino grudi povjecane i ujutru osjetljive ali posle ne... I ponekada imam onaj osjecaj kao da cu dobiti ili mozda umisljam

  2. #15152

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Bok cure! Konačno vam se mogu pridružiti i ovdje na forumu - nakon jučerašnjeg prvog transfera jedne dvodnevne. Beta mi piše tek 9.8., a dok sam došla doma skužila sam da je to nedjelja. Betu neću vaditi u klinici vv, nego u najbližoj bolnici tako da ih ne mislim zvati ni pitati u vezi tog -9.8., ali zanima me radi li se to i inače beta tako kasno, ispada 16 dnt???
    Za pon 27.7.sam dobila još ampulu decapeptyla (čitam malo o tome i nisam sigurna koja je uloga tog???), a 3x2 utrogestana do bete...
    Čitam vaše objave o simptomima nakon et, ja još nemam ništa, prerano je...

  3. #15153

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Era, upadam kao padobranac.... Inače, suprug mi isto ima azoo i u početku je odbijao sve. Teško se mirio s dijagnozom. Onda je nakon dosta vremena prošao 1. biopsiju i pri tom mu našli materijala za 4 ivf/icsi koji su prošli neuspiješno. Onda je sam doslovno trčao na 2. biopsiju pri kojoj nije ništa nađeno. To je bilo prestrašno. O donaciji ni čuti.... Nakon pola godine se skulirao i evo upravo smo u Skopju na dogovoru.... Tako da iz svog iskustva mogu ti reći da ne gubiš nadu... E da, i moj dragi se ruši kod običnog vađenja krvi!

  4. #15154

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav curke,
    evo da se požalim. Danas mi je 9 dpt. Transfer 5.dan jedne, po rijecima embriologa, blastociste vrhunske kvalitete. Jučer sam dva puta radila test, ujutro i popodne i oba puta ispao je blago pozitivan, dakle s jedva vidljivom crticom, no bila je tu. Jucer navecer neposredno prije spavanja uslijedili su grcevi s lijeve strane donjeg dijela trbuha. Trajali neko vrijeme i prosli sami od sebe. Jutros radim test s prvom mokracom i slijedi sok: negativan je! Dakle, neutjesna sam. Iza mene je jedan spontani i jedna vanmaternicna nakon cega sam se odlucila na potpomognutu. Cure, ima li koja od vas slicno iskustvo i je li trudnoca samo tako mogla otici s onim sinocnjim grcicima?

  5. #15155
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Era, upadam kao padobranac.... Inače, suprug mi isto ima azoo i u početku je odbijao sve. Teško se mirio s dijagnozom. Onda je nakon dosta vremena prošao 1. biopsiju i pri tom mu našli materijala za 4 ivf/icsi koji su prošli neuspiješno. Onda je sam doslovno trčao na 2. biopsiju pri kojoj nije ništa nađeno. To je bilo prestrašno. O donaciji ni čuti.... Nakon pola godine se skulirao i evo upravo smo u Skopju na dogovoru.... Tako da iz svog iskustva mogu ti reći da ne gubiš nadu... E da, i moj dragi se ruši kod običnog vađenja krvi!
    Branca_i, hvala ti za ovo iskustvo, znaš li možda kakvi su mu bili hormoni prije te biopsije na kojoj su našli materijala za ICSI?
    Drago mi je da se skulirao i da ste krenuli po novu šansu i nadam se da će vam što prije i postupak krenuti. Znam koliko to iščekivanje zna ubiti čovjeka... Haha, evo, drago mi je da moj nije endem s tim vađenjem krvi. Sretno, sretno od srca!
    Btw. Ja definitivno ispadam, beta danas došla ispod 0,1... Racionalno je to očekivano, ali srcem nadano da ce biti cudo. Nema čuda za nas...

    Hvala svima curama na svim ovim temama sa svim avjetima, jako ste mi puno pomogle. Lakše je bilo sve ovo proci...

    Elinan, jesi li radila jednake testove, možda ne taj od jutros manje osjetljiv.. zbilja nemam nikakvog pametnog savjeta...
    Posljednje uređivanje od ERA : 27.07.2020. at 08:53

  6. #15156

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Elinan, jesi li radila jednake testove, možda ne taj od jutros manje osjetljiv.. zbilja nemam nikakvog pametnog savjeta...[/QUOTE]

    Da, bili su isti testovi. Jutros sam opet radila test. Slaba, s dosta mašte vidljiva crtica. 10.dan nakon transfera blastociste. Prekosutra vadim betu. Ne nadam se previse s obzirom na rezultat testa.

  7. #15157

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Branca_i, hvala ti za ovo iskustvo, znaš li možda kakvi su mu bili hormoni prije te biopsije na kojoj su našli materijala za ICSI?
    Drago mi je da se skulirao i da ste krenuli po novu šansu i nadam se da će vam što prije i postupak krenuti. Znam koliko to iščekivanje zna ubiti čovjeka... Haha, evo, drago mi je da moj nije endem s tim vađenjem krvi. Sretno, sretno od srca!
    Btw. Ja definitivno ispadam, beta danas došla ispod 0,1... Racionalno je to očekivano, ali srcem nadano da ce biti cudo. Nema čuda za nas...

    Hvala svima curama na svim ovim temama sa svim avjetima, jako ste mi puno pomogle. Lakše je bilo sve ovo proci...

    Elinan, jesi li radila jednake testove, možda ne taj od jutros manje osjetljiv.. zbilja nemam nikakvog pametnog savjeta...
    Prije prve biopsije fsh mu je bio 32.83, lh 8.39, estradiol 63.90, testosteron 14.24, i svi oni drugi su mu bili ok (shbg, ukupni testosteron, slobodni i bioraspoloživi). A prije druge biopsije sve je skočilo. Fsh mu je bio 51.72, lh 12.27, estradiol i testosteron i dalje dobri. Prolaktin je uvijek bio dobar. Uglavnom fsh i lh su mu pokazivali veliko oštećenje tako da nije baš bilo neke nade taj drugi put.
    Era, želim ti puuuno sreće kojim god putem krenuli. I kad se čini beznadno uvijek na kraju se nađe ono malo nade, na ovaj ili onaj način. Samo sve mora sjesti na svoje mjesto, valjda, nadam se.

  8. #15158
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @branca_i, MMu je fsh bio oko 25-30, lh dosta nizak a testosteron uvijek na najnižoj granici. Uzet ćemo si vremena pa vidjeti što dalje. Tebi želim puno sreće u Skopju da bude prva dobitna, pratiti ću vas tamo
    @elinan, sretno sutra!

  9. #15159

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Era, hvala punoooo....

  10. #15160

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    @branca_i, MMu je fsh bio oko 25-30, lh dosta nizak a testosteron uvijek na najnižoj granici. Uzet ćemo si vremena pa vidjeti što dalje. Tebi želim puno sreće u Skopju da bude prva dobitna, pratiti ću vas tamo
    @elinan, sretno sutra!
    Nazalost beta 12-i dan od feta samo 37.14, pretpostavljam biokemijska. Moj gin je puno optimisticniji od mene pa savjetuje nastavak terapije i vadenje bete u petak.

  11. #15161
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Ovaj petak, danas? Jesi li išla?
    Moguće da gin ima dobrih iskustava od prije pa je dao takvu preporuku. Ja bi gurala s time do kraja, dok ima imalo nade. Sretnoo!

  12. #15162

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Kada bi vi radili najranije test, danas mi je 8D iza transfera, trodnevni embrij, ali odmah iza punkcije sam dobila neku inekciju, nesto su hcg spominjali i par dana iza transfera sam si piknula decapeptyl, pa me strah da to ne bi utjecalo na test ako ima veze s tim, u prvom postupku nisam dobila te inekcije pa me strah sada prerano raditi test. A beta mi je tek za tjedan dana.

  13. #15163

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja, ja idem vaditi betu dan prije tebe (10.8.), pise 9.8., al to je nedjelja i do nalaza ionak ne bi mogla do pon(10.8.) popodne... a test ni ja ne znam kad je najpametnije raditi, za sad je jos vjerujem prerano zbog te injekcije hcg-a... da ne bi test pokazivao njene ostatke...
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 04.08.2020. at 22:28

  14. #15164

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Meni su u obe trudnoce na 10 dnt testovi bili pozitivni. Koristila sam one super osjetljive od 10 miu. Gravignost ultra.
    To je zbilja rano pokazalo za dvodnevne embrije.
    Realno se za dvodnevne test radi na 12 ili 13 dnt a trodnevni i prije.
    Za blastice se zna da se moze puno prije.
    8 dan je sasvim siguran da pokaze plus.

    Decapeptyl ne utjece na ishod testa.
    Vi koje ste primile boostere nakon transfera trebate cekati jedno 6 dana da to izadje iz organizma.

    Sretno cure

  15. #15165

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Era kako is, jesi pokusala razgovarati s M ?

  16. #15166

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Btw. Ja sam test radila 8dnt (trodnevni embrij) i bio je jasno pozitivan Clearblue. Primila sam samo štopericu prije punkcije.

    Sada čekamo napuniti 3 mjeseca da možemo razglasiti lijepe vijesti.

  17. #15167

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala cure, pricekat cu do vikenda za svaki slucaj, u proslom postupku sam radila 9dnt ali blastica je bila u pitanju, sada me nekako strah rano s obzirom da je beta tek iduci tj. a i nemam jos hrabrosti napraviti test. Ivana, drzimo si fige

  18. #15168

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Držim fige Sladja. I tebi i sebi!!!
    Ja ću s testom pričekati subotu ujutro, nije neki najosjetljiviji kojeg imam doma, iz Mullera neki, a treba ga potrošiti, nemam ni ja hrabrosti prije kad je beta tak kasno, valjda dr.zna zbog čega...
    Nisam imala nikakvo krvaruckanje ni smeđuckanje (od implantacije), samo neke grčeve oko jajnika i ponekad neko čudno štipanje u maternici...

  19. #15169

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    Cao. Nova sam ovdje, iako sam pročitala sve postove na ovoj temi. Ovo mi je 3 ivf/icsi, prvi put biohrmijska, drugi put nije bilo transfera.
    Danas 9dnt 3dnevni embiji, jedan 4st, drugi 5st, malo sporiji, ali fini, bez fragmentacija.
    Simptomi- 4dnt čitavi dan ziganje u materici, tačno na istom mjestu. Uveče t38.5 paracetamol, ujutro 5dnt t38.5 paracetamol. Plašim se te visoke temperature...
    Juče 8dnt test negativan, od sinoć neki pritisak kao pred menst...I danas povremeno.
    Svima koje su u postupku ili čekaju betu puni sreće...
    Lakše je sa vama...

  20. #15170

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Bok, cure! Evo da se prikljucim i ja... Ovo mi je drugi postupak! Prvi inseminacija u 6om mjesecu, neuspjesno i sada IVF u 31.07. Izvadili mi 19 js, oplodjeno 12 a na kraju opstala samo 2 embrija, ali vrhunske kvalitete. Vratili smo oba i sad cekamo 12.08.za radit test ili vaditi betu.. Ko ce izdrzat!!

  21. #15171

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav,
    22.7. imala sam punkciju 12 jajnih stanica, od kojih 8 zrelih. Pet ih se oplodilo, a 2 blastice su mi vratili 27.7. Ostale nisu preživjele za zamrzavanje.
    Danas mi je 10 dan nakon transfera (ICSI) i otišla sam izvaditi betu jer više nisam mogla izdržati.
    Beta je 36.4. U ponedjeljak idem ponovo pa da vidimo je li raste. Nažalost u subotu nemam gdje izvaditi Još malo čekanja

  22. #15172
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @zenapomorca, Hej draga, hvala ti što se sjetiš. Nisam još, čekam da se sve slegne i da se sama sa sobom dogovorim što i kako u svim opcijama.. Pokušavamo riješiti stambeno pitanje pa tako odvraćam misli od svega i maksimalno izbjegavam tuđu djecu .
    Brzo će vam proletjeti još tih nekoliko tjedana pa ćete podijeliti svoju sreću s drugima. kako se ti osjećaš? Jesu li jako udarili simptomi?

  23. #15173

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Evo, cure, ja isla naoravit test jer sam imala jedan kojem je istekao rok trajanja i pokazala se jako blijeda, al vidljiva crtica... 6dnt mi je... Je moguce da se vec tako rano moze pokazati na testu ili nije? Naravno, pricekat cu jos do 12.08.pa ic vaditit betu, ali ovo nije los znak? Uzimam i obzir da je testu istekao rok trajanja pa i tu moze svasta bit.. Stopericu sam dobila prije aspiracije pa nije od toga...

  24. #15174

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Sjetim se bas često pomalo onda, tempom koji tebi odgovara i pozitivne misli i sve će biti super!

    A sto se tiče simptoma, doslovno nemam nikakvih.
    Osim sto sam malo umorna, bas ništa iako nam je danas započeo 10ti tjedan. Nemam želje za hranom niti mučnine. Možda idem malo češće na wc, ali i prije sam išla često pa ne znam.

    Viđam po društvenim mrežama slike trudnica u 12 tjednu s lijepim trbuscicima već, a kod mene ništa, ni milimetra... :D nadam se da je to normalno.

  25. #15175
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Eto još ćeš izbjeći i mučnine prvog tromjesečja! Mislim da te ne treba brinuti što se trbuščić ne vidi, mojoj prijateljici je s 4 mjeseca doslovno bio nepostojeći, kasnije samo lagano narastao i do poroda bila samo kao dječja lopta. Beba rodena najnormalnije veličine.
    Hvala ti još jednom na pitanju. Kad išta ja sama sa sobom pa onda s njim vidim sigurno ću negdje ovdje tipkati.

  26. #15176

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    Evo i mene opet...
    11dnt3dn jutros test -
    Juce trebala dobiti, nisam... Od simptoma ništa, ni pms, ni trudnoće, kao da nisam bila u postupku.
    Ipak, još uvijek se nadam da je prerano za test, da je kasnija implantacija bila, da je icsi pa beta sporije raste, bla, bla, bla...

  27. #15177

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Objavila sam post, ali mi uz nekog razloga nije prikazan jos.. Ugl, meni je danas 7 dnt, a jucer sam napravila neki testic kojem je rok istekao ali se pokazala jako blijeda, jedva vidljiva crtica... Znam da je prerano, ali me razveselilo... naravno da sam svjesna da je i rok testa istekao i da je prerano ali je lijepo vidjet dvije crtice

  28. #15178

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Evo ja radila test, 12dnt negativan kao kuca, ono, pod povecalom sam trazila drugu crtu, first sign test, za tri dana tek beta ali ono, sve nade su pale u vodu, cisto sumnjam da se ista moze promjeniti iako od jutra citam forume i nije da je nemoguce, ali eto...vama cure koje cekate drzim fige.

  29. #15179

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Žao mi je Sladja, kod mene isto, test jucer negativan (Mullerova test trakica, malo čudan test jer ne znas gdje trazit drugu crtu), al pokazalo bi da sam trudna valjda
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 08.08.2020. at 11:21

  30. #15180

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    U prošlom postupku, i ja sam rano ujutro radila test 12dnt i bio je negativan, beta popodne 34, niska ali pravilno se duplala... Nije se dobro završilo, ali razlog je bila moja trombofilija... Tako da nije još sve gotovo.
    I meni danas 12dnt, simptoma ništa, baš ništa, test juče negativan, ali sacekacu betu.
    Srećno.

  31. #15181

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Eh, sta reci

  32. #15182

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Cure jako mi je žao, baš sam se nadala da ćete vi prekinuti negativan niz. Rekla bih vam da pričekate betu, ali i ja sam već nakon testa znala da nije uspjelo i ne volim se loviti za te nepostojeće slamke. Uzmite si vremena za sebe, bolujte, žalujte, sve znate... <3

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  33. #15183

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Steta, cure! Al drzte se!!!

  34. #15184

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    A betu moramo vaditi bez obzira na testove kao za svaki slucaj ili cisto zato jer je takvo pravilo? I znam da nije tema, ali mozda mi tu netko prije odg...uglavnom, ako sam ja isla na tri inseminacije uz klomifen i jednom sam dobila 4 folikula ali 2 js koje su punktirane ali nije doslo do oplodnje i nije bilo et, to se bez obzira racuna kao prirodni ivf? Mislim, tako mi je i dr.sada rekla kada sam joj pricala kao imam onda pravo jos na jedan prirodni koji sam sada potrosila. I kako oni to uopce prate s obzirom da sam ja na inseminacije isla na Sv.Duh i onda nastavila pricu na VV.

  35. #15185

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma sustav sigurno povlači tvoje podatke preko mbo i sve vide od prije, s obzirom da su meni odnekud povukli broj mobitela koji ne koristim vec najmanje 3-4 godine...
    Betu svakak treba izvaditi jer im treba javiti, zbog njihove statistike, ali i zbog sebe, kod nekog kasnije dolazi do implantacije pa test prerano ne pokaze, a beta ipak da

  36. #15186

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja, ja jos uvijek nisam izgubila nadu, a imam i jos jedan takav Mullerov test koji cu napravit u pon prije bete, ako ne prije, tek tolko da ga potrosim jer je bas bezvezni... držim i tebi fige da si prerano radila test
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 08.08.2020. at 21:17

  37. #15187

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ma zacudilo me sto sada kada sam dosla sada u postupak sve me ispitivala jer kao izgubili su im se podatci od prije 6god. Ali da, logicno je da nas prate jer mnogi mijenjaju bolnice. Ja cu sutra ponoviti isto tek toliko jer imam jos jedan doma.

  38. #15188

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I mene je mnoge stvari ispitivala valjda tri put jer je neki novi program, pa drugi put opet- a stvari koje ima sve i u fasciklu - lakse im pitati nego traziti i unositi u komp...sretno Sladja, a i svima ostalima koji čekaju betice il testice

  39. #15189

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Meni 9dnt i test pozitivan

  40. #15190

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Nadajmo se da ce tako i ostat!

  41. #15191

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Super Ruska 1986
    Miki - kakve su ti stavljali dvodnevne/trodnevne/blastice da je 12.dan bio test neg, a beta 34?

  42. #15192

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    Dvodnevne, dvije 4celijske...

  43. #15193

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    10

    Početno

    Ruska, čestitam na pozitivnom testu, držim fige da beta bude ogromna...
    Meni juče 12dnt dva testa negativna, ujutro i uveče, tako da gubim nadu za ovaj put. Sjutra beta pa cu znati na čemu sam.
    Ostalim čekalicama srećno...

  44. #15194

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Gdje da trazim uputnicu za vadjenje bete? Kod ginica ili ? I gdje onda to mogu ic vadit? Ako moram vadit dva puta, onda bi radije preko uputnice... Ako ide, naravno...

  45. #15195

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Meni ginic dao uputnicu za vađenje bete

  46. #15196

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I da, vadi se u najblizoj ustanovi, s tim da treba pitat dr., iako on odma i napise na uputnici, gdje... kod mene ne mogu u laboratoriju doma zdravlja npr., jer to ne rade, nego u bolnici...
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 09.08.2020. at 10:57

  47. #15197

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Aha, znaci nisi imala problema oko dobivanja uputnice? Jer sam citala da nekoj zeni ginic nije dao uputnicu jer on misli da je vadjenje bete glupost

  48. #15198

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ako si dobila na zadnjem papiru iz klinike da piše nakon et izvaditi betu hcg mora ti dat uputnicu pod obavezno!

  49. #15199

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Nisam.. Dobila sam samo da 12 dnt napravim test i javim u kliniku... Mislis da mi nece onda dati? Jer oni kao obicno cekaju dok se na ultrazvuku ne vidi nest...

  50. #15200

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Mislim, otici cu ja privatno, ali reko ako se moze preko uputnice... Budem njih u kliniku zvala u srijedu(jer mi je to 12 dnt) pa da vidim sta ce mi oni rec... Mozda to mogu i kod njih napravit...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •