Stranica 91 od 310 PrviPrvi ... 41818990919293101141191 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,501 do 4,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #4501
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Najbitnije da je bebica ok !! To me uvijek strah sa utrićima da ne odem preduboko, nikad ne znam. I ja sam za dva tjedna ponovo na pregledu, do tad moram obaviti krv, urin,....

    Sretno svim curama!!!!

  2. #4502

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Sadie krivo smo se sporazumjele! mislila sam opčenito da
    je velika razlika između privatnika i državne bolnice!
    ma i ja sam si razmišljala da kupim u zagorskog lijekove i gotovo!
    poslat cu im mail da vidim koliko ce me ispasti sve skupa!
    E da mislim da ti je beta super
    PinaColada i svim ostalim čekalicama i koje krecu u postupak sretno

  3. #4503

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Razlika privatno i drzavno je u pristupu, kracem cekanju ili mislite da bolje rade...u smislu daju drugaciju terapiju nego u drzavnom?

  4. #4504

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    moja beta samo 50....
    Posljednje uređivanje od tihaa : 03.06.2016. at 13:20

  5. #4505
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Tiha koji je to dnt?nisam upratila. Blastice ili trodnevni?

  6. #4506

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    blastice 14dnt, doktorica kaže da ponovim betu al da se previše ne nadam jer je vjerojatno biokemijska

  7. #4507

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Tihaa, zao mi je. Meni je deset dan tansfera dviju blastica bila 35 i bila je biokemijska. Tada sam proguglala sve teme o beti nakon transfera ne bi li našla koji sličan slučaj a da je dobro završilo, i našla sam ali bili su rjetki. Tako da šansa da nije biokemijska postoji, ali je mala vjerojatnost.

  8. #4508
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    14dnt blastice zaista je malena. Znam jedan slucaj di je niska beta imala pozitivan kraj ali rijetkost je.. ali, ako te ista tjesi, i biokemijska je nekakav znak da mozes ostati trudna, samo je sad pitanje da se sve poslozi kako treba.. drzi se

  9. #4509
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj tihaa prvotno napisa Vidi poruku
    blastice 14dnt, doktorica kaže da ponovim betu al da se previše ne nadam jer je vjerojatno biokemijska
    Vjerojatno je

    Meni je 15 dnt morule bila 67, druga beta savršeno poduplana i onda krvarenje

    Isto sam tada guglala kao manijak, nailazila na slučajeve niskih beta i sretnih ishoda, ali su, nažalost, bili u manjini. Ipak, držim ti fige da i ti budeš u toj manjini

  10. #4510
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Curke, ja sam doma, danas sam točno 7 tjedana pustili su me doma jer nisam više krvarila, bili na uzv prije, sve ok i bebici srčeko kuca, presretna sam!! ali i dalje malo u strahu no trudim se stalno biti pozitivna....moram strogo mirovati, krevet wc, ali ništa nije teško, samo da sve bude ok!
    Žao mi je Tihaa za betu..
    Frixie, Pina i sve ostale curke koje čekate, zelim vam puno sreće i lijepu betu!!!!
    Rebeca, Leona, Jejja i ostale trudnice kako ste?? nisam znala da moze bit krvarenje ako se utrići gurnu preduboko...i meni ih je već dosta...

  11. #4511
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj LemonK prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, ja sam doma, danas sam točno 7 tjedana pustili su me doma jer nisam više krvarila, bili na uzv prije, sve ok i bebici srčeko kuca, presretna sam!! ali i dalje malo u strahu no trudim se stalno biti pozitivna....moram strogo mirovati, krevet wc, ali ništa nije teško, samo da sve bude ok!
    Žao mi je Tihaa za betu..
    Frixie, Pina i sve ostale curke koje čekate, zelim vam puno sreće i lijepu betu!!!!
    Rebeca, Leona, Jejja i ostale trudnice kako ste?? nisam znala da moze bit krvarenje ako se utrići gurnu preduboko...i meni ih je već dosta...
    Baš mi je drago da je sve u redu.. Baš sam danas pomislila na tebe, i na Katjušu nje nikako nema ne javlja nam se.. Ja sutra ulazim u 7tt. A eto treba stvarno prepaziti kod toga kako ih gurate. Odvratni su mi.. A što se tiće općenito imam užasne mučnine, sve sto pojedem povratim, spavam dosta i često me bole leđa i sve me bolie

  12. #4512
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Hej cure, evo me.. Cekam pregled pa sam sva nervozna, nadam se da ce biti sve ok.
    Krvarenja nema, sve se smirilo, osin nadutosti i nesto veceg apetita, nista.. Ako je sve ok, neka ovako i potraje jer se stvarno dobro osjecam..
    Otkad sam krvarila pa mi je dr rekao da pijem utrice, tako sam i nastavila, bilo me bas ne kako strah vratiti se na vaginalno da ne bi opet krenulo. Vidjeti cu sad na pregledu sto ce reci..
    Drago mi je da ste vi curke dobro, unatoc manjim brigama.. I da ste vidjele srceka

    Sretno svim cekalicama, cestitke plusicima..

    Jejja kad si ti na humanoj na pregledu?

    Sent from my JY-S3 using Tapatalk

  13. #4513

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Hvala cure al nažalost moja beta je pala. Sad radimo pauzu.

    Trudnice uživajte u trudnoći, a svima koje ste u postupku držim fige za veliku betu.

  14. #4514
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    žao mi je tihaa, drži se

  15. #4515
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Zao mi je tihaa...
    Katjusa 15og sam na pregledu.. nikako docekat.. kod mene nema simptoma.. cicke bole kad spavam na trbuhu i to je to..

  16. #4516

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Meni je danas 13. dan nakon et. Osjecam se dobro i nikakvih posebnih simptoma nemam. Jedino...11. dan (prekjucer) primijetila sam blaaaaago smeđi trag na gacicama. Jucer jedva primjetan, danas ujutro - kao par tockica. Nije krv, nije puno, ali me brine. Ponekad me malo zaboli kao pred mengu (po kalendaru bi trebala stici za 2-3 dana), cice me cak i ne bole jako. Betu vadim u cetvrtak, moram priznati da me je ovo bas zdrmalo... . Ima li netko slicne simptome?

  17. #4517
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav, brar!!!! Mozda hematom a mozda implan.krvar. ja sam imala smedarenje od 9dnt blastocista i tako mi to trajalo do 9tjedna trudnoce i kasnije jos bilo u par navrata!!!!! 13dnt trebala sam vaditi betu ali sam vadila betu 11dnt zbog tog smedarenja i bila 231 i nesto. I test bio naravno pozitivan. Dalje vidi moj potpis!!!! Sretno i da zavrsi isto kao i kod mene

  18. #4518
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Brar, napravi test!!!!

  19. #4519

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, brar!!!! Mozda hematom a mozda implan.krvar. ja sam imala smedarenje od 9dnt blastocista i tako mi to trajalo do 9tjedna trudnoce i kasnije jos bilo u par navrata!!!!! 13dnt trebala sam vaditi betu ali sam vadila betu 11dnt zbog tog smedarenja i bila 231 i nesto. I test bio naravno pozitivan. Dalje vidi moj potpis!!!! Sretno i da zavrsi isto kao i kod mene
    Smedarenje!!!
    Sad sam se čak i nasmijala...
    Priekat ću danas još, nadam se da se neće nešto pooršati, a sutra odoh vaditi betu... Trebala sam u etvrtak, ali radi ovog svega otići ću sutra; nije valjda neki bed. Pa, neka sile svemira odluče...

  20. #4520
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Jao jejja slažem se, nikako dočekati, ja se evo spremam pa idem, nisam spavati mogla Simptomi isto više ih nema nego ima..

    brar ako ti je 13 dan nakon et, kako bi tek za 2-3 dana trebala dobiti? Je li ti vraćen trodnevni ili petodnevni? U svakom slučaju, meni to sve dobro zvuči za lijepu betu

  21. #4521

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Trodnevni. Ti si imala isto takve simptome? I sve je bilo ok?

  22. #4522
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Ja sam imala krvarenje i smedarenje kombinirano, beta je uredno rasla.. A sad evo cekam prvi pregled i nadam se da ce biti ok.
    I grcenje u trbuhu plus nadutost su mi cijelo vrijeme najveci simptomi.
    Sretno, i javi se sa betom ili kad test napravis

    Sent from my JY-S3 using Tapatalk

  23. #4523
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Bok curke, pratim vas svaki dan, ali slabo pišem jer toliko mi je loše od mučnina da samo mogu ležat, isto tako svaka bol, pritisak odmah mi stvara strah a nekako dani slabo prolaze. Stalno me nešto probada i nešto mi je.. A dragim mojim čekalicama želim visoke bete i plusiće. a nama trudnjačama što normalniju trudnoču bez krvarenja, bolova itd..

  24. #4524
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas 13. dan nakon et. Osjecam se dobro i nikakvih posebnih simptoma nemam. Jedino...11. dan (prekjucer) primijetila sam blaaaaago smeđi trag na gacicama. Jucer jedva primjetan, danas ujutro - kao par tockica. Nije krv, nije puno, ali me brine. Ponekad me malo zaboli kao pred mengu (po kalendaru bi trebala stici za 2-3 dana), cice me cak i ne bole jako. Betu vadim u cetvrtak, moram priznati da me je ovo bas zdrmalo... . Ima li netko slicne simptome?
    I kod mene je kao kod Katjuše bilo i krvarenja i smeđarenja i već tri tjedna to traje, hematom je kod mene razlog. Jedan dan prokrvarim, tri dana smeđe, tri dana ništa i ispočetka. S tim da zadnji put je bilo jako malo krvi, nadam se da sad već prolazi. Isto imam nekad kao menstrualne bolove, a cice me baš ne bole, osjetim samo da su malo teže. Kod mene je sve ok, nadam se da će i kod tebe biti!!!!

  25. #4525
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    I kod mene je kao kod Katjuše bilo i krvarenja i smeđarenja i već tri tjedna to traje, hematom je kod mene razlog. Jedan dan prokrvarim, tri dana smeđe, tri dana ništa i ispočetka. S tim da zadnji put je bilo jako malo krvi, nadam se da sad već prolazi. Isto imam nekad kao menstrualne bolove, a cice me baš ne bole, osjetim samo da su malo teže. Kod mene je sve ok, nadam se da će i kod tebe biti!!!!
    Joj rebecca pa što se to događa sve imamo neki problem sa tim vražijim krvarenjem, nadam se najboljem, bitno da je bebica ok, sve ostalo se da preživjeti..

  26. #4526
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Evo mene s pregleda, imamo srceko, ali i hematom, tako da mirujem do daljnjega. Krvarenja nema vec danima.
    Za dva tjedna kontrola da vidimo stanje, kod moje soc gin.
    Mirnija jesam, mrvu sam vidjela, sad opet cekanje
    Srerno cure, svima se nesto malo zakompliciralo alo neka bude sve ok na kraju..

    Sent from my JY-S3 using Tapatalk

  27. #4527
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Katjusa iš iš hematom! Samo miruj i vec ce se on apsorbirati. Super da kucka srceko, samo mirno i bit ce sve ok prosla sam to i evo ga skoro dvogodisnjak spava pored mene unatoc zlocestom hematomu koji mi je sve zivce odnio..
    Ja jos 2 dana do pregleda i ne mogu docekati...

  28. #4528
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    Vjerujem da će biti ok, laganini odmaram i čekam, nema mi druge. Koliko sam vidjela, nisu hematomi toliko ni neuobičajeni.. Samo neka bude sve ok i svo zlo s tim...
    Proći će još i ta dva dana pa ćeš vidjeti mrvu, koliko ćeš biti tt?
    Rekao mi dr.M da se nada da se vidimo na porodu :D

  29. #4529

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Zaboravila sam vam reći; pijte vrkutu. Pomaže da se plod zadrži, jako je korisna za maternicu, meni je smirila smeđarenje. Sigurno će i kod hematoma pomoći. Ta biljka je nama ženama eliksir zdravlja.
    Posljednje uređivanje od brar : 09.06.2016. at 10:48

  30. #4530
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Ja se nekako ne bih igrala sa biljnim pripravcima uz propisane lijekove. Koliko znam vrkuta potiče rast progesterona, a velika većina nas prije transfera i nakon smo na utrićima, duphastonima i to maksimalne doze (progesteron). Na par mjesta sam čak naišla da se vrkuta ne preporuča trudnicama.

  31. #4531

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nekako ne bih igrala sa biljnim pripravcima uz propisane lijekove. Koliko znam vrkuta potiče rast progesterona, a velika većina nas prije transfera i nakon smo na utrićima, duphastonima i to maksimalne doze (progesteron). Na par mjesta sam čak naišla da se vrkuta ne preporuča trudnicama.

    Istina. Sad sam i ja pročitala. Meni je rečeno da male doze ne mogu škoditi, ali ju ipak više neću piti. Što je sigurno - sigurno je.

  32. #4532
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Bok curke, danas mi je 7dp5dt, simptoma vise nemam nego imam, ohrabrujem se da sutra pisnem test, a u ponedjeljak vadim prvu betu.
    Simptomi su bili malecki crveni tragovi na wc papiru, dva dana na par sekundi i minuta menga bolovi, jučer glavobolja na trenutke, a cicke su skroz normalne. Nisu niti napete niti bolne.

    katjusa, rebecca i lemon samo vi jos malo odmarajte, znam da je zamorno, ali samo jos malo, a onda nek sve bude lijepo skolski do kraja.

    brar kakva je beta?

    jejja kako je prošao pregled?

    Svim cekalicama zelim srecu!

  33. #4533

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav svima! nisam jos ovdje pisala iako vas zadnjih dana puno citam. Mi smo odradili svoj prvi ivf na sv.duhu i sad cekam betu (17.6). Danas mi je 6dpt dvije osmostanicne mrve, nemam posebnih simptoma...nesto malo cicke i to je to..svima zelim srecu!!!

  34. #4534

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Frixie, Mimsi...sretno.
    BrAr kad će beta?
    Ja danas dobila i nadam se od sutra krećem na stimulaciju.
    Zanima me jel' netko nakon punkcije išao raditi? Tipa, punkcija oko 7-8, na posao oko 13h? Naravno, ako imam manje folikula, manje od 10 (nisam neko od većeg broja). Zadnji put mi je super prošla, pod anestezijom kratkom. A poslije sam bila normalna, ko da se ništa nije desilo.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 10.06.2016. at 06:08

  35. #4535

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Evo upravo idem vaditi betu. Ja ti nisam isla raditi nakon punkcije i dobro je da nisam. Boluckalo me nakon toga sigurno jos 3-4 dana; imala sam 9 komada .

  36. #4536
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    mimsi dobro došla i želim ti jednu veliku betu, na simptome se nemoj previše oslanjati jer i meni su bili nikakavi a na kraju bila velika betica, brar sretno i drzim fige da je beta velika.LF2 ja nebih nikad isla nakon punkcije radit prvo radi medikamenata koje dobijes za samu punkciju protiv bolova, mene osobno osamute pošteno da citav dan prespavam, a ni ja nisam bog zna sto po pitanju js. Razmisli i vidi...

  37. #4537

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala cure! Rijeci vam se pozlatile... Da vas jos pitam, jesu li dopusteni odnosi dok se uzima utrogestan? Mozda je glupo pitanje...al eto Inace, moj dragi i ovak bjezi od mene, kaze strah ga da nest ne poremeti

  38. #4538
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Ja sam imala odnose,ako dodje do trudnoće,a nadam se da bude,bit ćeš cijelo vrijeme na njima! Sad kad strogo mirujem, sad nema odnosa
    A inače meni punkcija bila strašno bolna, 8 js, dva dana nisam bila za ništa..nisam ni pomišljala na posao do transfera, a uredski je..

  39. #4539

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Jutros vadila betu. Mislim da ni ne moram čekati rezultate Došla kući i ova moja smeđarenja od 3 dana danas su valjda dosegla vrhunac. Skroz smeđi jaki iscjedak, tako da se bojim da je ovaj put uzaludan...

  40. #4540
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Mimsi ja uopce nisam prakticirala odnose jer mi nitko nije ni rekao dali se može ili ne, samo sad kad sam imala iscjedak, sukrvicu, onda mi je dr rekao da izbjegavamo odnose neko vrijeme. Doduse ni ne privlace me nešto od samog straha. LemonK kako si mi? Kakvo je stanje u tebe?

  41. #4541
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    brar nadam se da će te ipak beta iznenaditi, drži se
    Meni je dr baš na transferu rekao da nisu preporučeni odnosi do bete, pa nismo prakticirali.. A ni poslije zbog krvarenja..
    Mimsi i Frixie sretno cure
    LF2 čime se pikaš od sutra? Ne bi ti ni ja preporučila da odeš raditi nakon punkcije, eventualno da si u prirodnom pa imaš 1 js.. Ali ni takva punkcija ne prođe svima isto..
    Jejja čekamo info

  42. #4542

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    I ja drzim fige brar! Sto se posla tice, moj ginekolog mi nije htio dat bolovanje uopce nego tek od transfera do bete...na dan punkcije sam ga dobila samo zato sto imam 2 sata voznje do zga...i drugi dan radit. Imala sam 6 stanica, nije bas puno, al svejedno me boljelo..srecom pa je posao uredski..koliko vidim, jako se razlikuju ginici po tom kak daju bolovanje...

  43. #4543
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros vadila betu. Mislim da ni ne moram čekati rezultate Došla kući i ova moja smeđarenja od 3 dana danas su valjda dosegla vrhunac. Skroz smeđi jaki iscjedak, tako da se bojim da je ovaj put uzaludan...
    brar, nemoj gubiti nadu.... ja sam smedi iscjedak imala svaki dan i to sa tragovima krvi od 9dnt do 9tjedna trudnoci... na 11dnt blastocista beta bila 231.... i onda jos u par navrata u 12 tjednu i16tjednu.....rezultat vidi se u potpisu.... sretno draga

  44. #4544

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti Katjusa! i ja tebi zelim urednu trudnocu!! <3

  45. #4545

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Menopurom ovaj puta.
    Opće ne znam dal da danas racunam prvi dan menge? Više mi je ko neki sppoting. Mozda krene, a možda tek sutra? Kak vi računate prvi dan. Meni su rekli ako dođe poslije 17h da drugi dan racunam kao prvi.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 10.06.2016. at 14:42

  46. #4546
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    I ja drzim fige brar! Sto se posla tice, moj ginekolog mi nije htio dat bolovanje uopce nego tek od transfera do bete...na dan punkcije sam ga dobila samo zato sto imam 2 sata voznje do zga...i drugi dan radit. Imala sam 6 stanica, nije bas puno, al svejedno me boljelo..srecom pa je posao uredski..koliko vidim, jako se razlikuju ginici po tom kak daju bolovanje...
    Ovo za bolovanje mi je strašno, nije mi jasno zašto rade probleme, kao da ih nemamo i previše. Ja moram priznati da je moj po tom pitanju super, bez problema sam dobila čak i za folikulometrije. Sretno!!

  47. #4547

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Da,da...ma uzas! Jedva sam dobila za te dane kad sam na folikulometriji. Prvo je bio malo zbunjen, kao sta ce mi bolovanje, pa reko nemogu bit na dva mjesta u isto vrijeme! Imam ukupno 5 sati voznje samo...ma joj..no dobro

  48. #4548

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    brar, nemoj gubiti nadu.... ja sam smedi iscjedak imala svaki dan i to sa tragovima krvi od 9dnt do 9tjedna trudnoci... na 11dnt blastocista beta bila 231.... i onda jos u par navrata u 12 tjednu i16tjednu.....rezultat vidi se u potpisu.... sretno draga
    Stigao nalaz;

    0,5 ref vrijednost 0-5

    Eto...znala sam...

  49. #4549

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Brar, glavu gore i idemo dalje. Sve će biti u redu

  50. #4550

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala ti. Ali, bas me zaboljelo. Sto uopce znaci tih 0.5? Ako su ref. vrijednosti 0-5? Naravno da do dr. mogu tek u ponedjeljak...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •