Stranica 96 od 310 PrviPrvi ... 46869495969798106146196 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,751 do 4,800 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #4751

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Nisam pisala vec neko vrijeme ali vas sve pratim. Cestitam svim cekalicama, a tuznice, vi glavu gore i u nove pobjede. Sta te ne ubije to te ojaca. Moj ce slucaj nekima nadam se biti motivacija. Pred 10 dana sam isla na fet. Vratili su mi 2 blastociste. Nocas oko 4 sata me je probudio san o pozitivnom testu. Ustala sam i isla pisnuti test i pojavio se veeeliki plus. Izbezumila sam se i jedva cekala jutro jer sam odlucila otici vaditi krv da vidim kolika je beta. Beta mi je danas, 10 dnt 753,2. Ja sam u soku!!!!!!

  2. #4752

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam pisala vec neko vrijeme ali vas sve pratim. Cestitam svim cekalicama, a tuznice, vi glavu gore i u nove pobjede. Sta te ne ubije to te ojaca. Moj ce slucaj nekima nadam se biti motivacija. Pred 10 dana sam isla na fet. Vratili su mi 2 blastociste. Nocas oko 4 sata me je probudio san o pozitivnom testu. Ustala sam i isla pisnuti test i pojavio se veeeliki plus. Izbezumila sam se i jedva cekala jutro jer sam odlucila otici vaditi krv da vidim kolika je beta. Beta mi je danas, 10 dnt 753,2. Ja sam u soku!!!!!!
    Ajmeee betetina ceeeestitam od

  3. #4753

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Volim ovakav šok
    Motivirajuće je svakako.
    Sretna sam zbog tebe! A sad pomalo i uzivaj @cvjetiću

  4. #4754

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Trebam pomoć...sinoć sam primila štopericu, sutra je punkcija i sad sam primijetila sukrvicu. Endometrij je oko 6 mm...plan je zamrznuti. Strah me da ne krene neko krvarenje? I da neće omesti punkciju.

  5. #4755

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Draga @LF, ne znam otkud sukrvica nakon štoperice, ali nadamo se da nije ništa zabrinjavajuće!!
    Tako da sad što je tu je, ujutro ti je punkcija pa se pokušaj umiriti. To je jedino što sad možeš i trebaš.

  6. #4756

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    A i to što kažeš...sta je tu je. I sama znaš...puno je tu koraka do uspjeha. Žao mi je tvoje bete, nadam se da si bolje i da razmišljas što dalje Bit će, jednom mora

  7. #4757

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    hvala drage moje

    Malo se sredim i nastavljamo........
    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    A i to što kažeš...sta je tu je. I sama znaš...puno je tu koraka do uspjeha. Žao mi je tvoje bete, nadam se da si bolje i da razmišljas što dalje Bit će, jednom mora
    Mislim da to nece smetati kod punkcije, javi se kako je proslo.

  8. #4758

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Dvije stanice. Bumo sutra vidli kak napreduju. Nešto se ne čine ok. A ona sukrvica jucer je možda bila i ovulacija jedne jer su trebale biti tri. Po estradiolu.

  9. #4759
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    goldenB kada ti je prvi uvz?
    LF2 sretno

  10. #4760

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj Leona29 prvotno napisa Vidi poruku
    goldenB kada ti je prvi uvz?
    LF2 sretno
    U ponedjeljak se moram cut s doktorom vezano za drugu betu pa ce mi tad rec.
    Posljednje uređivanje od goldenB : 26.06.2016. at 15:50

  11. #4761
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Super, sretno.. Oćeš voditi u Mpo ginekologa trudnoću ili u svog soc. ginekologa?

  12. #4762

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    U MPO cu voditi definitivno.

  13. #4763

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Sretno dalje @Golden!!

  14. #4764
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Glow žao mi je…
    LF2 sretno!!
    Cvjetic555 čestitam!!! Možda su dvojčeki . Jel ponavljaš danas betu?

  15. #4765

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala cure! Sutra ponavljam betu. Bas je bio vikend pa nisam uspjela uputnicu dobit, a privatno nemam gdje izvadit. Cestitam svima koje ste uspjele, a ostalima zelim srecu od sveg srca da uspije sljedeci puta!

  16. #4766

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Jedna je ok, sutra moram nazvat da vide dal će zamrznuti ili će morat raditi transfer?
    Kako će raditi transfer ak prvenstveno ne mogu zbog tankog endometrija? Nisam znala da to tako ide. Nisam jučer stavljala utrogestane jer nisam mislila da postoji ova mogućnost? Da ih krenem uzimati ili? Nisam ni stigla pitati kak me iznenadila.

  17. #4767
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    LF
    ne moraš pristati na tranfer. traži da se embrij zamrzne.

  18. #4768

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Opće ne kuzim zašto su to predložili? Jel oni procjene da se možda neće moći zamrznuti pa da je bolje kako tako vraćati? Javim sutra što će biti. Nadamo se da će izdržati! Pa kolko sam upoznata, ne mora biti blastocista da se zamrzne?

  19. #4769

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    LF
    ne moraš pristati na tranfer. traži da se embrij zamrzne.
    Inače je plan bio zamrznuti a danas ta priča...

  20. #4770
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ne mora biti blastocista. zamrzavati se mogu i dvodnevni i trodnevni embriji.

    ako endometrij nije pravilan i zadovoljavajuće debljine, male su šanse za implantaciju.

    u kojoj si klinici?

  21. #4771

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Znam to za endometrijj, zato mi nema ni smisla jer su rekli da će upravo zbog toga i zamrznut. E sad, jedino ako embriologica nije upoznata s tim pa je to tako rekla. U Petrovoj. Nist mi ne preostaje neg nazvat sutra, sad sta je tu je...neću si razbijat glavu. I nadat se najboljem. Btw, Jel netko zna kad mogu na transfer nakon histeroskopije?

  22. #4772

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Prvi UZV mi je krajem iduceg tjedna, a danas sam ponovo betu vadila 1750

  23. #4773
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    GoldenB, nisam popratila prvu betu, ali ova mi se čini odlična!

    Cure, molila bih za jedan savjet, a vezano na komentare o prijenosu više blastocista o čemu se pisalo na prethodnim stranicama.
    Čekaju nas dvije smrznute blastice iz 2. ivf-a (ukupno je bilo 4 blastice). Odmah su transferirane dvije blastice, ostvarena je trudnoća (jedna gestacijska, registrirani otkucaji), ali nažalost je prerano završila u 9tt. Prema riječima embriologa, sve 4 blastice su bile odlične.
    Nakon prvog ivf-a, trasferirana su dva osmostanična embrija, rezultat je moj mali dječak

    e sad, koliko sam pratila stranice ove teme, čini mi se da se većina odluči na prijenos dvije blastice ili mi se možda samo čini..
    Iako zadnja trudnoća nije dobro završila, ipak mi se čini odlično da sam iz oba transfera uspjela zatrudniti, pa sve nekako naginjem mišljenju da idemo na single embryo transfer

  24. #4774

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Naš prvi IVF dobili smo 3 savršene blastice. Embriolog mi reko s obzirom da su savršene i da sam mlada (hm...34g) da bi bilo najbolje ic na single. Ja bila sigurna da ću ostat trudna i da hoću blizance, rekla sam ipak bi vratila dvije...pitala Jel s tim nešto riskiram, na to moj mpo kaže ne...samo ćete imat viseplodnu trudnoću. Vratili dvije i ništa od toga. Poslije vratili jednu opet ništa.
    Ne znam što bi ti rekla...navodno ako je sve savršeno preporučuju single transfer. E sad....

  25. #4775
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Meni su vraćene dvije blastice, jedna dobra, jedna lošija. Za ovu lošiju je biologica rekla da ako ne želim njen transfer da ju mora pustiti još dan da vidi te fragmentacije i sa sumnja da će dočekati smrzavanje. Ali isto tako su mi biologica i doktor objasnili da postoji neka teoretska šansa za višeplodnu trudnoću radi dvije vraćene blastice, jer teoretski ta lošija blastica ima mali postotak da ipak ne ode u jaku fragmentaciju i da se primi. Nije bila velika vjerojatnost, ali morali su me upoznati s tim.

    Muž i ja smo se već i prije transfera dogovorili da idemo u SET, ako je dobra blastica, a ako nije, tj. ako će biti lošije, idemo na transfer 2. To je max. Pa kad smo čuli stanje te dvije blastice, odlučili smo se na transfer obje. Idući put ću, ako se pojavi isti scenarij, ići na SET, pa vidjeti ima li razlike.

    Makar mislim da je to relativno ... Mislim da mi je nedostajalo malo sreće

  26. #4776
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure! Sutra ponavljam betu. Bas je bio vikend pa nisam uspjela uputnicu dobit, a privatno nemam gdje izvadit. Cestitam svima koje ste uspjele, a ostalima zelim srecu od sveg srca da uspije sljedeci puta!
    cvjetic555 jesi vadila betu danas?

  27. #4777

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Evo da javim, radit će mi ipak transfer bez obzira što mi je tanak endometrij. Kaže da joj se baš ne čini ok, da ako je zamrznu teško da će se moći odmrznuti i da je bolje da se ipak ide na transfer jer ima slučajeva da se i kod tankih endometrija uspjelo ugnjezditi. A ne znam više što da mislim...šanse nam baš nisu nekakve realno. Nit sam uzimala utriće nakon aspiracije, nit zna doktorica da moram na heparin. Sutra joj moram reći, ionako ga trebam uzimati od transfera. Hoću uspjet to sve napraviti opće?
    Jel ima pozitivnih ishoda sa tako slabim zamecima i tako tankim endometrijem uopće?
    I na sve to mislim da mi i dalje ide neka sukrvica...i mislim da nije od punkcije.

  28. #4778

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    cvjetic555 jesi vadila betu danas?
    Jesam, beta je danas 5088,6. Kako si ti?

  29. #4779
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Cvijetić555, vauu, koja beturina.

    LF2, ne znam šta bih ti rekla, ako dr. kaže da ne izgleda baš najbolje, možda je stvarno bolje napraviti sviježi transfer. Možda se javi netko od cura s iskustvom tanjeg endometrija.

    Frixie, odlučila sam se na SET, pa ako ne uspije, praktički već idući mjesec mogu ponovno po drugu blasticu. Voljela bih blizanačku trudnoću, ali nakon komplicirane prva trudnoće i poroda s jednom bebom, vježbica i doktora, strah me prijevremenog poroda i svih problema koje on nosi

  30. #4780
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    LF,
    Kakvi su ti embriji?
    Koliki endometrij?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.06.2016. at 17:01

  31. #4781

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    LF,
    Kakvi su ti embriji?
    Koliki endometrij?
    Endometrij od 6 d.c 6.2mm počeo padat...zadnji prije aspiracije mi je bio 15 d.c cca 5.7mm.
    Dvije jajne stanice koje su se već kod aspiracije činile nezrele. Od njih ostala jedna koja nije bajna pa mi je embriologica rekla da se one dobro dijele ali ne kako treba...da neće izdržati zamrzavanje nikako. I da se napravi transfer jer je dovoljno da se od tih stanica jedna počinje dijeliti u maternici. I da su imali uspjeha i kod tanjih endometrija. U nedjelju bila aspiracija, sutra transfer. Kak se to računa? Trodnevni?

  32. #4782
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, beta je danas 5088,6. Kako si ti?
    Ogromna beta, čestitam, dvojčeki sigurno !!!! Javi nam poslije pregleda.
    Ja sam ok, u iščekivanju sljedećeg pregleda tek za dva tjedna.

  33. #4783

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Meni je nakon punkcije tj. na dan kad je trebao biti transfer endometrij bio oko 5 mm i dr mi je predlozio zamrzavanje jer su sanse za uspjeh s ovako tankim endometrijem bile vrlo male (gotovo nikakve). No ja sam imala 2 blastociste za zamrzavanje. Tako da sam isla na FET

  34. #4784
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Endometrij od 6 d.c 6.2mm počeo padat...zadnji prije aspiracije mi je bio 15 d.c cca 5.7mm.
    Dvije jajne stanice koje su se već kod aspiracije činile nezrele. Od njih ostala jedna koja nije bajna pa mi je embriologica rekla da se one dobro dijele ali ne kako treba...da neće izdržati zamrzavanje nikako. I da se napravi transfer jer je dovoljno da se od tih stanica jedna počinje dijeliti u maternici. I da su imali uspjeha i kod tanjih endometrija. U nedjelju bila aspiracija, sutra transfer. Kak se to računa? Trodnevni?
    Draga, uh žao mi je radi ovakvog rezultata postupka. dobro je da si razgovarala s embriologicom. očito da je sad najbolja opcija učiniti transfer. sretno!

  35. #4785

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je nakon punkcije tj. na dan kad je trebao biti transfer endometrij bio oko 5 mm i dr mi je predlozio zamrzavanje jer su sanse za uspjeh s ovako tankim endometrijem bile vrlo male (gotovo nikakve). No ja sam imala 2 blastociste za zamrzavanje. Tako da sam isla na FET
    Tak su i meni predložili....ko je znao da će stanice biti takve kvalitete. Opće nisam znala da ova mogućnost i postoji da mi vrate. Kažem, nisam ni utrice stavljala nakon aspiracije.
    A bumo vidli. Sa savršenim blasticama nam nije uspjelo...možda će sa nesavršenim
    Ionako kod mene sve nekako naopako...
    A možda me endometrij i iznenadi....da sam znala ubila bi se u ananasu i cikli....a mogli su mi i neki estrofem ponuditi.
    Sve u svemu, šanse su male. Ne nadam se ničemu.
    @cvetka... tebi sretno!
    I curama koje su trudne...mirnu vam trudnoću želim jer ste to zaslužile!
    Posljednje uređivanje od LF2 : 28.06.2016. at 20:11

  36. #4786

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, uh žao mi je radi ovakvog rezultata postupka. dobro je da si razgovarala s embriologicom. očito da je sad najbolja opcija učiniti transfer. sretno!
    Lijepo je ona meni sve objasnila. Bumo vidli. Nekako mi cijeli ovaj postupak nije stimao. Ili je ciklus bio loš ili mi menopur nije pasao jer do sad nismo imali problema sa oplodnjom. Niti prirodno niti IVF. Problem je bio zadržati.
    Hvalaa. Budem se pazila, al na posao ću već preksutra....

  37. #4787

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Tak su i meni predložili....ko je znao da će stanice biti takve kvalitete. Opće nisam znala da ova mogućnost i postoji da mi vrate. Kažem, nisam ni utrice stavljala nakon aspiracije.
    A bumo vidli. Sa savršenim blasticama nam nije uspjelo...možda će sa nesavršenim
    Ionako kod mene sve nekako naopako...
    A možda me endometrij i iznenadi....da sam znala ubila bi se u ananasu i cikli....a mogli su mi i neki estrofem ponuditi.
    Sve u svemu, šanse su male. Ne nadam se ničemu.
    @cvetka... tebi sretno!
    I curama koje su trudne...mirnu vam trudnoću želim jer ste to zaslužile!
    Ponekad nas neke stvari sasvim neocekivano iznenade, treba biti optimistican. Nadam se da ces bas ti dozivjeti jedno takvo ugodno iznenađenje.

  38. #4788

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Službeno, čekalica!
    3x2 utrogestana vaginalno.
    Ima netko savjet di da uzimam Clexane a da toliko ne peče!

  39. #4789
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    LF2 sretno !!!

  40. #4790

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    LF sreeetno

  41. #4791

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Hvala cure. Nemam iskustva sa trodnevnim. Ak izvadim betu 10 dana od transfera hoće nešto pokazat?
    Posljednje uređivanje od LF2 : 29.06.2016. at 18:15

  42. #4792
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sretno svima!
    LF, koliko stanični je bio zametak?

  43. #4793

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno svima!
    LF, koliko stanični je bio zametak?
    Vjeruješ da mi je rekla i da sam zaboravila. Samo sam zapamtila da je jedna trećina dobra i da je bitno da se ona u maternici počinje dijeliti. I da je jučer gledala statistike i da imaju uspjehe sa tankim endometrijem. Nisu se sekirali oko zametka previše. Više oko endometrija. Radili mi transfer sa UZV i jedva je uspjela nastimati da ga vidi opće
    Možda osmostanicni? Nisam ziher.

  44. #4794
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure. Nemam iskustva sa trodnevnim. Ak izvadim betu 10 dana od transfera hoće nešto pokazat?
    Ja sam uvijek imala trodnevne. Pričekaj 14 dan.

  45. #4795

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    24

    Početno

    LF meni je 10dnt pokazao pozitivan test trodnevnog embrija,vjerojatno ce i betu,a za heparin ti mogu savjetovati da ga ne dajes preplitko vjerojatno te zato i pece.
    Sretno!!!!!

  46. #4796

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj adriaa prvotno napisa Vidi poruku
    LF meni je 10dnt pokazao pozitivan test trodnevnog embrija,vjerojatno ce i betu,a za heparin ti mogu savjetovati da ga ne dajes preplitko vjerojatno te zato i pece.
    Sretno!!!!!
    Hvala ti. Tak ću napravit i u trbuh. A sestra mi je dala doslovce ispod kože u ruku, peklo jako.

  47. #4797
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    LFsretno!! I svim cekalicama puno sreće! <3
    Cvijetic čestitam na predivnoj beti!! Tebe se sjećam još s teme VV, baš mi je drago!!

  48. #4798
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti. Tak ću napravit i u trbuh. A sestra mi je dala doslovce ispod kože u ruku, peklo jako.
    Nema pravila. I meni je pokazala sestra plitko, ispod kože u ruku. Nisam ništa osjetila. Sestra na odjelu me piknula okomito u nogu, ništa. Ponekad peče, ponekad ne. Ponekad je masnica, ponekad ne. Pikamo se u ruku i noge.
    I da...Clexane napsram Fraxiparina je mačji kašalj.
    Ako zapeče, stati i polako nastaviti.

  49. #4799

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Hvala cure, danas ću si dat sama pa ću s vremenom se naviknuti. Daj Bože da se devet mjeseci navikavam.
    Nego...evo što psiha radi...bocka me na mjestu točno gdje je doktorica držala sondu od UZV.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 30.06.2016. at 11:29

  50. #4800

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Jel ima još netko da čeka betu?
    Neko nema guzve...ljeto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •