Stranica 13 od 310 PrviPrvi ... 311121314152363113 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #601

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Papagaj

  2. #602

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    60

    Početno

    OK hvala vam, poslušat ću.

  3. #603

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Drage betacekalice,danas mi je 9. dan nakon transfera 2 blastice a vec od 4. dana smedjarim.Juce sam radila test i blijeda crtica je tu i jos uvijek ne vjerujuci napravim jos jedan test,i on je pozitivan ali na zalost to smedjarenje je istog inteziteta,kao trag kad se obrisem znaci,vec 5 dana tako i tek sam sad u panici! Doktorica je rekla da mirujem i da primim inekciju depoprogesterona i dodjem u ponedjeljak da vadim betu...

  4. #604
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    tiinna nemam ti nista pametnog za reci osim da poslusas doktoricu. Sretno !
    A sada imam par pitanja. Kako ste vi zene izlazile na kraj sa utricima? Znaci koristim ih kao vaginalete i imam osjecaj da pola toga popada van. I umorna sam za poludjeti. Transfer je bio u prije dva dana, ne radim nikakve teske fizicke poslove. Pospremanje po kuci to ni nije. Setam ali ne pretjerano i ne jer ne zelim.Sada setnjiom zovem odlazak u trgovinu. O i kako bi htjela ali nemam snage, pada mi koncetracija, probada me ako duze stojim,ma uzas. Ne sjecam se vise dali je tako bilo i prije. A imala sam samo 2 stanice, sta bi bilo da ih je bilo vise.

  5. #605
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ček šta su ipak bile 2 stanice? Ja sam skužila da one druge na kraju ipak nije bilo?
    Ja osobno od utrića nisam imala niti jednu jedinu nuspojavu,osim kad sam ih jednom uzela oralno i taj put sam vidjela sve zvijezde na nebu iduća 24 sata i ne bih ni najgorem neprijatelju dala da ih uzme oralno..ali stvarno nisam bila ni umorna niti me probadalo..Da je malo kasnije tvoj post napisan odmah bi ti napisala da su to sigurno simptomi trudnoće,ali ovako je nažalost još uvijek vjerojatno utrić u pitanju..
    Žene pišu često da osjećaju umor, probadanja, usporavanje probave i debljanje od utrogestana i duphastona, a meni sve suprotno..Ja čak gubim višak vode iz tijela kad sam na njima i čak još bolju probavu imam..pa sad ti budi pametan..

    Jedino u biti što mi je bilo od utrića je neka jaka vaginalna upala desetak dana nakon transfera..ali mislim da je to došlo od pretjeranog čačkanja,a ne od samog utrogestana..

    Stavi utriće što je moguće dublje i ostani ležati desetak minuta..iscuriti će ti naknadno malo,ali mi je doktor kad sam ga pitala rekao da je to što iscuri ukalkulirano u potrebnu dozu tako da se za to ne sekiraj..

  6. #606
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    red punktirana su 2 folikula, dobili 1 j.s.. Dali je ovaj drugi bio prazan ili se nije oplodio nisu mi nista ni rekli. A ja od nervoze u iscekivanju nisam se sjetila ni pitati.
    Hm debljanje bas i ne, napuhana sam kao balon ali to mi je normalno. Problema sa stolicom nemam, kao galeb sam , tj trckalicu imam. Povezujem je sa folacinom, kad sam zaboravila popiti sve je bilo ok.A ni ne jedem previse pa ...
    Nadam se da su dobro iskalkulirali jer ja kada stavim utrice prije spavanja ujutro kada se dignem i napravim par koraka sva sam kao da sam se popiskila , a i po danu fuj. Ako ne nadjem dobitnu soluciju da to uguram sto bolje navuci cu i ja neku upalu od stalnog nosenja ulozaka.Razmisljala sam upotrijebiti onaj aplikator, mozda pomogne.
    Jucer sam se malo nasminkala, stavila rumenila i bila kod prijateljice a njena mama ce mi, joj sta si mi tako blijeda, izgledas jako umorno, tebi nije dobro srce ? Ubila me zena u pojam.
    Eto sta se desava kad se planira. Namjeravala sam na duge setnje,suncanje, sadjenje cvijeca, sredjivati kucu, sve polagano bez zurbe. A sada nista. Nemam snage ni za ono osnovno. Osjecam se kao trut.

  7. #607
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    red punktirana su 2 folikula, dobili 1 j.s.. Dali je ovaj drugi bio prazan ili se nije oplodio nisu mi nista ni rekli. A ja od nervoze u iscekivanju nisam se sjetila ni pitati.
    Hm debljanje bas i ne, napuhana sam kao balon ali to mi je normalno. Problema sa stolicom nemam, kao galeb sam , tj trckalicu imam. Povezujem je sa folacinom, kad sam zaboravila popiti sve je bilo ok.A ni ne jedem previse pa ...
    Nadam se da su dobro iskalkulirali jer ja kada stavim utrice prije spavanja ujutro kada se dignem i napravim par koraka sva sam kao da sam se popiskila , a i po danu fuj. Ako ne nadjem dobitnu soluciju da to uguram sto bolje navuci cu i ja neku upalu od stalnog nosenja ulozaka.Razmisljala sam upotrijebiti onaj aplikator, mozda pomogne.
    Jucer sam se malo nasminkala, stavila rumenila i bila kod prijateljice a njena mama ce mi, joj sta si mi tako blijeda, izgledas jako umorno, tebi nije dobro srce ? Ubila me zena u pojam.
    Eto sta se desava kad se planira. Namjeravala sam na duge setnje,suncanje, sadjenje cvijeca, sredjivati kucu, sve polagano bez zurbe. A sada nista. Nemam snage ni za ono osnovno. Osjecam se kao trut.
    hm,nije meni to baš toliko puno curilo..nisam uložak morala nositi
    možda ako ti ne paše da pitaš ginekologa da ti crinone gel propiše? S njim je puno lakše..mada je jako skup pa ovisi kakav ti je ginekolog..
    ja ti ipak sumnjam da je za umor kriv utrić..jer ipak on djeluje lokalno samo kad ga tako stavljaš..ne bi trebao izazivati umor..možda si iscrpljena od svog tog stresa oko postupka pa te sad opalilo kad je sve gotovo..

  8. #608
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    hm,nije meni to baš toliko puno curilo..nisam uložak morala nositi
    možda ako ti ne paše da pitaš ginekologa da ti crinone gel propiše? S njim je puno lakše..mada je jako skup pa ovisi kakav ti je ginekolog..
    ja ti ipak sumnjam da je za umor kriv utrić..jer ipak on djeluje lokalno samo kad ga tako stavljaš..ne bi trebao izazivati umor..možda si iscrpljena od svog tog stresa oko postupka pa te sad opalilo kad je sve gotovo..

    Hm, kod mene ide kao i po obicaju sve naopako, rodila sam se na zadak pa biti ce da je to to.Neznam drugacije.

  9. #609
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Neka vas ne brine to što iscuri, to je višak! Meni nekad, i nakon 2 sata ostane na papiru gotovo cijela kuglica pa doktorica kaže da je to o.k. Tijelo uzme koliko mu treba... Ja sam isto bila umorna i pripisivala sam to utricima, a sad kada znam da sam trudna mislim da je možda bilo od toga. Uglavnom, tebi želim da ti je to zbog toga jer se mrvica čvrsto primila.

  10. #610
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    i meni ovaj umor miriše na trudnoću!!

    To je bio moj prvi simptomT, krenuo od imlatacije tj, od 6dnt dva dvodnevna embrija..

  11. #611
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Hvala cure na lijepim zeljama ali malo je prerano za trudnicke simptome. Biti ce da je to reakcija na utrice, koje ocito moje tjelo apsorbira u minimalnim kolicinama. Ili kako red kaze nakupljeni ili bolje receno potisnuti sres , jer sam si bas cool ovaj put.U svakom slucaju plan za dalje je miksanje nekih travnatih sokica i lagana tjelovjezba za podizanje energije.
    Imal li koja cura za preporuciti neke vjezbice da je radila i nakon transfera ? MM mi sjedi za vratom da sta bas mi to sada treba a ja bi ipak probala nesto.

  12. #612

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    cure,tražite crinone gel umjesto utrogestana,ja sam se preporodila s njim... pogotovo ako radite nakon transfera...

  13. #613
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    cure,tražite crinone gel umjesto utrogestana,ja sam se preporodila s njim... pogotovo ako radite nakon transfera...
    eh ja sam tražila svog mpo doktora da mi napiše crinone umjesto utrogestana, ali se slatko nasmijao i rekao da će on napisat,ali da poznavajući moju soc. ginekologicu koja ni uputnicu za vađenje bete ne daje da mogu bit sigurna da neću vidjeti taj crinone..jer soc. ginekolog može propisati i drugi,jeftiniji lijek,a ne nužno onaj koji specijalist navede..Tako i bilo..A da ga se kupuje košta 350-400kn...

  14. #614
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na lijepim zeljama ali malo je prerano za trudnicke simptome. Biti ce da je to reakcija na utrice, koje ocito moje tjelo apsorbira u minimalnim kolicinama. Ili kako red kaze nakupljeni ili bolje receno potisnuti sres , jer sam si bas cool ovaj put.U svakom slucaju plan za dalje je miksanje nekih travnatih sokica i lagana tjelovjezba za podizanje energije.
    Imal li koja cura za preporuciti neke vjezbice da je radila i nakon transfera ? MM mi sjedi za vratom da sta bas mi to sada treba a ja bi ipak probala nesto.
    alo..slušaj muža! Pitat ćemo Manestra da li bi svojoj ženi to sve dozvoljavao kad govori da nema medicinskih dokaza da sve to šteti..Ja vjerujem 95% da ne šteti,ali radi onih 5% mi se ipak ne riskira.Radi se o 2 tjedna i ajde ta 2 tjedna ipak čisti, spremaj, hodaj, idi na kave,čitaj..al ne kupaj se, nemaj odnose i ne vježbaj..just for case..
    Posljednje uređivanje od red pepper : 02.06.2014. at 08:09

  15. #615

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Odradila upravo transfer treci dan...2 zametka vracena od 4 st. 6 st... Ima li takvih slucaja da je upalilo? Znam da ima ali treba mi pozitivnih slucajeva. Hvalaaa


    Failure is part of success

  16. #616
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    alo..slušaj muža! Pitat ćemo Manestra da li bi svojoj ženi to sve dozvoljavao kad govori da nema medicinskih dokaza da sve to šteti..Ja vjerujem 95% da ne šteti,ali radi onih 5% mi se ipak ne riskira.Radi se o 2 tjedna i ajde ta 2 tjedna ipak čisti, spremaj, hodaj, idi na kave,čitaj..al ne kupaj se, nemaj odnose i ne vježbaj..just for case..
    skoro tri tjedna do bete. Ma nemam koncetracije za citanje, more je hladno ne pada mi napamet kupati se dok jos ni sandale nisam obula, odnose nemam sa kim na da hocu, a ni nebi, mm radi po cijele dane. Ali moram se necim zaokupiti. Raditi ne idem jer i ovako sam umorna, a tamo trenutno vlada opca ludnica. I tako preostaje mi samo

  17. #617
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    ahaha..umrla sam od smijeha popodne..Gledala sam sa mobitela i na mobu mi ne pokazuje smajliće nego mi je umjesto smajlića pisalo "štrik"..ja sam mislila da ima za staviti neki smajlić koji se objesio pa da ti preostaje samo da se objesiš

  18. #618
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    ahaha..umrla sam od smijeha popodne..Gledala sam sa mobitela i na mobu mi ne pokazuje smajliće nego mi je umjesto smajlića pisalo "štrik"..ja sam mislila da ima za staviti neki smajlić koji se objesio pa da ti preostaje samo da se objesiš
    Čitam i oooo blesače jedne!

  19. #619

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    a jesi me nasmijala RP

    Pak pa neces valjda cekati 3 tjedna do bete? I nadam se da cemo jednom na kavicu s obzirom da zivimo u istom gradu.. saljem ti ~~~~~~~~~~~~

  20. #620
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    E pa dotle nismo dosli jos!
    Samo da znate neznam ni strikati pa i to odpada. Morati cu traziti na netu upute.
    vatra ma ne pada mi napamet cekati toliko. Drugi vikend ce me sigurno zasvrbiti prstici. Bila sam danas kod gin, radi bolovanja i kaze ona nemojte puno sjediti, radje lezite. Imate neku pametnu zasto ? I da ako vadim betu kod nas u labu ceka se rezultat 5 dana . Tako da cu zaprasiti za Pulu. Sve to naravno ako docekam vadjenje bete.

    P.S. vatra tvoja mama me spasila u subotu prije punkcije kada sam zaboravila uzeti uputnicu za muza a trebala mi za ponedjeljak ujutro. Stvarno mi je laknulo kad sam vidjela da je ona dezurna.
    I svakako moze kavica javi kada ti pase ja sam na bolovanju.

  21. #621
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj emiro prvotno napisa Vidi poruku
    Odradila upravo transfer treci dan...2 zametka vracena od 4 st. 6 st... Ima li takvih slucaja da je upalilo? Znam da ima ali treba mi pozitivnih slucajeva. Hvalaaa


    Failure is part of success
    Emiro, bilo bi bolje da su 8-stanični.

    3. dan 6-stanični, znam da ima trudnoća , 4-stanični na 3. dan nije baš perspektivan embrij.

    Gdje si bila u postupku?

  22. #622

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Da svjesna sam toga...u petrovoj sam bila u postupku od 5 j.s.samo su te dvije bile za vracanje.ovo mi je treci pokusaj ali ne odustajem. Da taj zilavko od 6 stanica opstane nista mi vise ne treba!


    Failure is part of success

  23. #623
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj tiinna prvotno napisa Vidi poruku
    Drage betacekalice,danas mi je 9. dan nakon transfera 2 blastice a vec od 4. dana smedjarim.Juce sam radila test i blijeda crtica je tu i jos uvijek ne vjerujuci napravim jos jedan test,i on je pozitivan ali na zalost to smedjarenje je istog inteziteta,kao trag kad se obrisem znaci,vec 5 dana tako i tek sam sad u panici! Doktorica je rekla da mirujem i da primim inekciju depoprogesterona i dodjem u ponedjeljak da vadim betu...
    tiinna jesi vadila betu?

  24. #624

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Juce na 12 dpt bila je 395 a i smedjarenje je skoro sasvim prestalo,danas samo tackica...

  25. #625
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Tiinna cestitam

  26. #626
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Tiinna cestitam
    Cestitam

  27. #627
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    evo meni je uspilo sa 2 četverostanična na 2.dan vraćena,imam poz.betu
    sretno!!

    tiina čestitam
    Posljednje uređivanje od KLARA31 : 05.06.2014. at 10:45

  28. #628
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Klara cestitam!!!ali cetverostanicni embrio na drugi dan je bas kako i treba biti..

  29. #629

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    34

    Početno

    cure, evo mene k vama....
    3.6. smo imali transfer dvije blastice, ostale nam dvije za smrznuti....ovo nam je prvi IVF, nakon 3 AIH-a....
    čekanje....

  30. #630

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Klara cestitam,odlicna beta Kada su te narucili za ulz. meni je termin 12.6. i ovo cekanje mi teze pada nego iscekivanje bete tim vise jer svako jutro pronadjem neku smedjkastu tackicu
    Ostalim betacekalicama

  31. #631
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Evo i mene uskoro nazad na ovu temu. Danas pala prva pikica u drugom stimuliranom (Gonal F) i veselim se svakom novom danu postupka jer smo za toliko bliže bebi. Ne nužno da će upaliti ovaj postupak, al radimo na tome.
    Ovaj put smo ubacili i melatonin između zadnje i ove M.

    Svim sretnicama čestitke, ostalima

  32. #632

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Pak,emiro,dubyaki i ostale cekalice,jeste li zive,ima li kakvih simptomcica,kada su termini za bete?Znam,dan kao godina i meni je jos uvijek,brojim jos 4 dana do 1.ulz. navijam za vas i visoke betice!

  33. #633

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Joj ja sam vec luda od cekanja, najgori dio postupka! Imam klasicne simptome pms-a...boli me stomak kao da cu dobit m.i to vec treci dan lagano kao grcevi neki.meni je beta 16.6. pa cemo sve znati.


    Failure is part of success

  34. #634
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ja sam napravila test 9.dnt i negativan je, uz to krenuo neki smdjei isjedak nakon utrica i stao. Isti dan krenuli uzasni bolovi u trbuhu nisam sjediti mogla i digla mi se temp. preko 38. Biti ce neka upala se stvorila od silnog cackanja.Nakon sto sam popila tabletu sve se smirilo i sada vise nicega nema. I sada vjesticu. Betu vadim u utorak tako da imam i papir za pokazati dr. Inace bi trebala vaditi 16.6. ali to mi je preeeedaleko za cekati.
    Cure u iscekivanju da bude sve po planu!

  35. #635
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam napravila test 9.dnt i negativan je, uz to krenuo neki smdjei isjedak nakon utrica i stao. Isti dan krenuli uzasni bolovi u trbuhu nisam sjediti mogla i digla mi se temp. preko 38. Biti ce neka upala se stvorila od silnog cackanja.Nakon sto sam popila tabletu sve se smirilo i sada vise nicega nema. I sada vjesticu. Betu vadim u utorak tako da imam i papir za pokazati dr. Inace bi trebala vaditi 16.6. ali to mi je preeeedaleko za cekati.
    Cure u iscekivanju da bude sve po planu!
    implantacija

  36. #636
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    implantacija
    Red ti si u punom navijackom raspolozenju.Kad bi barem, iz tvojih usta u cije god usi

  37. #637
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Da,zagrijavam se za svjetsko nogometno prvenstvo

  38. #638

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Pak,i sama znas s obzirom da nisu blastice prerano si radila test a sto se tice tvojih simptoma i ja sam osim temp. sve to imala od 4.dpt,tada je i spoting krenuo.Sto se tice temperature tu nisam mjerodavna,jutarnja je uvijek od 35.8-36,preko dana 36.3. 5.dpt je bilo i krvi i pravi menstrualni simptomi i ja sam bila ubijedjena da ce vjestica doci.

  39. #639
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Sretno svima
    Zna li netko kako mozemo povecati sanse za implantaciju, sta mi mozemo ciniti? Pokusavam nesto naci na netu a ne uspijeva..

  40. #640

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    34

    Početno

    joj žene....ja vadim betu 16.6.....baš sam pisala na odbrojavanju kako mi je loše i sve me boli i omamljena sam i jako mi je težak ovaj put. ovo nam je prvi ivf i moram reć da nisam mislila da ću se ovak loše osjećat....od simptoma imam jako bolne cice, prvih 5 dana sam samo gledala di ću se naslonit da odspavam, vukla se okolo ko krepana mačka, a kulminiralo je sa drugom injekcijom brevactida 8.6. kad sam drugi dan imala najgori dan do sada....od plakanja, bolova, smušenosti....jučer me isto jako presjeklo dolje kod maternice, ko menstrualni grč, ali na najjače! ne znam....mislim da niš od ovog puta, ne osjećam da je to to. možda i griješim, al meni je lakše očekivat najgore, nadat se najboljem
    sretno svima koje čekamo!

  41. #641

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    @dubyaki i meni je beta 16.6. ako vjestica ne dođe prije :/ simptoma ima i nema...ne slusam ih vise nego cekam konkretan rezultat pa sto bude.


    Failure is part of success

  42. #642

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    34

    Početno

    Evo nakon svih problema i bolova, ja sam jucer na petak 13-ti ujutro oko 3 zavrsila na hitnoj sa HS! 10dnt! Bolovi uzasni, a nista protiv bolova ne daju. Dobila 4kg u dva dana....uglavnom smiruje se.....opseg se smanjio, mene ne boli vise, mjerim kolicinu unesene i ispiskene tekucine. Ali zbilja me izluduje vec ovaj postupak.

  43. #643
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    7dnt 2blastice (fet), test negativan--rano je još,zar ne??

    već par dana konstantno osijetim probadanje, pulsiranje, bol (izmjenjuje se) s ljeve strane...danas je jako izraženo
    ima li netko s sličnim simptomima--a da nije bila trudnoća??

  44. #644

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno Nakon transfera II

    Evo ja danas 14 dnt i jos nisam uzela uputnicu za vadit Betu a vec sam prokrvarila tocno kao sat! Lagano se vjestica probija ali cu svejedno sutra vadit betu da sam sigurna da je i ovaj put gotovo.cure ne odustajte nikad! Jace smo od svakog neuspjeha!



    Failure is part of success
    Posljednje uređivanje od emiro : 16.06.2014. at 11:56

  45. #645
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Svim curama želim puno sreće.
    Meni je jučer vracen 1 osmostanicni embrio. Vađenje bete je 1.7.

  46. #646
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Zdrava prehrana,pozitivne misli,smjeh,bez stresa,puno odmaranjanja...bla bla,cini mi se imat srece je najvaznije

  47. #647

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Moja beta 0,2 eto toliko za ovaj put...idemo dalje ali s malom pauzicom da se odmorimo od svega!


    Failure is part of success

  48. #648
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    Zdrava prehrana,pozitivne misli,smjeh,bez stresa,puno odmaranjanja...bla bla,cini mi se imat srece je najvaznije
    Da, najvažnije je kak ti se potrefi. Nema tu nekih pravila i sve je to previše složeno da bismo znale formulu što raditi da zatrudnimo.
    A najgore su mi priče - previše razmišljate o trudnoći, trebate se opustiti pa ćete zatrudniti, digni noge u zrak nakon seksa, pij sok od ne znam čega, moja šogorica je zatrudnila jer je pila one neke vitamine. Ili ak mislim pozitivno zatrudnjet ću, valjda ću izmeditirati bebu.
    Ljudi koji nisu u ovome nemaju pojma, a imaju potrebu nešto "pametno" reći pa ga drobe. A mi moramo biti pristojne i slušati to.

  49. #649
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Jel ima ovdje medju nama još netko iz RIJEKE da je u iscekivanju nakon transfera? Da iscekujemo u drustvu

    Svima palčevi stisnuti
    Klara 31, da smijeha, smijeha, uživanja, biti sretan sada i ovjde...koliko god mogu reći da mi to nije u svakom trenutku lako, čini mi se da to je formula!

  50. #650
    gigii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    61

    Početno

    Nešto me brine.... Od punkcije do sada (vec dva tjedna) često mokrim a zadnjih dana me i malčice i pecka i kao crveni se okolo izvana. Kako sam nakon transfera, brine me šta ću s tim.
    Nisam ništa uzimala čak ni urološki čaj jer me strah šta to sve uglavnom potiče na čišćenje...A imam u sebi svoje drage mrvice.

    Nadam se da im ta infekcija ili šta već je, neće ništa.
    A da ne pričmo da mi je frka kada stavljam utriće, a ne znam da li to urološko je nešto bezveze ili... Istobvremeno se ne usudima 3x dnevno (koliko stvaljam utriće) prati intimnim gelom da se ne stvori kiselost... Uh uh.

    Jel netko imao ovakva iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •