Stranica 242 od 310 PrviPrvi ... 142192232240241242243244252292 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,051 do 12,100 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #12051

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Kengurice, meni je drugi stimulirani (trenutni) postupak bio puno uspješniji što se tiče broja jajnih stanica, nadam se da će i tebi biti!
    Ljube, čestitam od <3 Astoria, držim fige za petak

  2. #12052
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Provy prvotno napisa Vidi poruku
    Kengurice, meni je drugi stimulirani (trenutni) postupak bio puno uspješniji što se tiče broja jajnih stanica, nadam se da će i tebi biti!
    Ljube, čestitam od <3 Astoria, držim fige za petak
    Hvala vam cure!!!! Neznam i kaj bi mogao tad viditi... posto bit ce tek 4+6..
    Tako rano nisam nikad bila na uzv...
    Danas 4+2

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #12053

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Ljube čestitam!!!!!!!!!!!!! sretno dalje!!!!!!!!!!!!!

    Kengurica žao mi je........... samo hrabro naprijed!!!

    Astoria, Provy kako prolazi čekanje do bete? mirujete ili sve normalno?

    Meni je tek 4 dpt, tako da te pratim Provy, koji ti je postupak?

  4. #12054

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    11 dpt, davnas je i sluzbeni dan za m
    Od sutra kasni
    Hm..ja bas strogo mirovala nisam jer imam jednu od 5 god, velika i nije zahtjevna al ono, ne mozes lezat cijeli dan
    Kuhala sam 2-3 dan, jedino nisam vozila 4-5 dana drugo manje vise sve osim naravno tezih kucanskih, dizanja i sl..
    Posljednje uređivanje od Astoria : 24.04.2018. at 08:50

  5. #12055
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    11 dpt, davnas je i sluzbeni dan za m
    Od sutra kasni [emoji38]
    Hm..ja bas strogo mirovala nisam jer imam jednu od 5 god, velika i nije zahtjevna al ono, ne mozes lezat cijeli dan [emoji38]
    Kuhala sam 2-3 dan, jedino nisam vozila 4-5 dana drugo manje vise sve osim naravno tezih kucanskih, dizanja i sl..
    Kada padni testic????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #12056
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube čestitam!!!!!!!!!!!!! sretno dalje!!!!!!!!!!!!!

    Kengurica žao mi je........... samo hrabro naprijed!!!

    Astoria, Provy kako prolazi čekanje do bete? mirujete ili sve normalno?

    Meni je tek 4 dpt, tako da te pratim Provy, koji ti je postupak?
    Hvala puno!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #12057

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Hej Tinca, meni je ovo drugi stimulirani postupak. Vratili mi 2 blastice 5. dan, a imamo i 4 smrzlića Ovaj postupak smo bili u Mariboru. Rekli su mi da ne mirujem, samo da ne radim ništa fizički teško. Uzela sam bolovanje tjedan dana. Prošli put sam prokrvarila 8dpt pa sad strahujem od nadolazećeg petka k'o sam vrag... Prijepodne nekako više mirujem, dok popodne malo prošetam, nekad malo skuham i tako

  8. #12058
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta 0. Moram priznati da sam ocekivala.
    Žao mi je...

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, u cetvrtak beta 58.14 a danas 303.65!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Vidiš da je sve u redu, i neka tako i ostane...

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure!!!! Neznam i kaj bi mogao tad viditi... posto bit ce tek 4+6..
    Tako rano nisam nikad bila na uzv...
    Danas 4+2

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ne znam ima li smisla uopće raditi uzv prije kraja 6. ili tek 7. tjedna. Znam da ti se to čini kao vječnost, ali ženo, trudna si...i zaista pokušaj uživati u tome što opuštenije možeš. Pa realno, tek si trebala dobiti menzis ovih dana, nema se na uzv još što vidjeti...imala si sreće da si ostvarila prirodnu trudnoću koja nema baš nikakve indikacije problema, i u većini slučajeva niti trudničku knjižicu nećeš dobiti prije možda 8. tjedna. Stvarno se sad probaj ubaciti u raspoloženje trudničkog uživanja... Sretno dalje!

  9. #12059
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je...



    Vidiš da je sve u redu, i neka tako i ostane...



    Ne znam ima li smisla uopće raditi uzv prije kraja 6. ili tek 7. tjedna. Znam da ti se to čini kao vječnost, ali ženo, trudna si...i zaista pokušaj uživati u tome što opuštenije možeš. Pa realno, tek si trebala dobiti menzis ovih dana, nema se na uzv još što vidjeti...imala si sreće da si ostvarila prirodnu trudnoću koja nema baš nikakve indikacije problema, i u većini slučajeva niti trudničku knjižicu nećeš dobiti prije možda 8. tjedna. Stvarno se sad probaj ubaciti u raspoloženje trudničkog uživanja... Sretno dalje!
    Na pocetku 3mjeseca sestra me narucila na papa test 27.4 posto god.kontroliram inace...a tad nisam znala da bude trudnoca uopce ... i sada tako pogodilo da imam 27.4 papa test i trudnoca...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #12060

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kada padni testic????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ne znam Ljube, u petak sam primila zadnji brevacid..
    Sad koliko ima smisla radit test??
    Bojim se da ne bi bio lazno pozitivan pa razocaranje jos vece

  11. #12061
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam Ljube, u petak sam primila zadnji brevacid..
    Sad koliko ima smisla radit test??
    Bojim se da ne bi bio lazno pozitivan pa razocaranje jos vece
    Sad ću ja bubnut bezveze, ali tko pita ne skita... Brevactid u svom sastavu ima hcg? Znaš li? Sjećam se da su meni pri primanju takvih boostera rekli da je potrebno minimalno 5 dana da izađu iz organizma, a to dodatno ovisi o količini jedinica koliko si primila...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 24.04.2018. at 13:30

  12. #12062

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ma i ja sam jos friska u svemu, al koliko sam skuzila (prva 2 dana kvazi mirovanja sam citala do besvijesti forume brevacid ima hcg a onaj decaptyl nema. Primila sam 1500 u petak

  13. #12063
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ma i ja sam jos friska u svemu, al koliko sam skuzila (prva 2 dana kvazi mirovanja sam citala do besvijesti forume brevacid ima hcg a onaj decaptyl nema. Primila sam 1500 u petak
    E pa to me i zanimalo, nisam zapamtila imena lijekova, a znam da postoje oni sa ili bez hcg-a. Znači ako tvoj ima...stoji ono što sam malo prije napisala, mora proći minimalno 5 dana. Znači, možda već sutra neki test, ali s velikom rezervom. A možda je najbolje ne igrat se s živcima i čekat još koji dan za betu...Držim fige!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 24.04.2018. at 14:03

  14. #12064
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Astoria, sačekaj još dva dana za testić. Ja sam nesretnica koja je 6 dana nakon brevactida popiškila + na digitalcu, dan nakon je ipak bio -. Uh, kad se sjetim i sada mi dođe slabo.
    Sretno cure svima

  15. #12065

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Eh..to se i ja mislim Ljube, cas bi htjela znat prije bete pa onda nebi i tako se vrtim uokrug
    Latica nemam ja tako nesto moderno nego onaj za 13kn iz mullera i jos jedan od 23
    Ako sacekam jos 2 dana to je cetvrtak a u petak vadim betu

  16. #12066

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Menga bolovi se pojacavaju, bojim se da je to to...

  17. #12067

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Nadam se da nije Kako je jutros?

  18. #12068

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Jutros zasad nista. Nemoram ni rec da sam luda
    Jos samo 2 dana!!
    Kako ste vi ostale curke?

  19. #12069

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Super, valjda vještica neće ni doći, držim fige!!!

    Evo, mene od jučer baš panika hvata. Imam osjećaj kao da mi grudi više nisu toliko natekle k'o prvih dana pa sad već mislim da ništa od toga jer mi je tako bilo zadnji put. S druge strane, stomak mi uopće nije napiren, a zadnji put je bio pa opet ništa. Nisam pametna i izluđujem sve oko sebe, a tek je 6dnt

  20. #12070
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Poz.cure.... danas sa jednom primjetila rozi iscjedak pri brisanju koji bio samo jednom... i u strahu isla sam vaditi betu... u pon.bila 303.64 danas 799.58

    Malo me lovi strah kaj bi to moglo biti??? Danas 4+4

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #12071

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    ovo je pravi vrtuljak emocija, simptoma, ludila, svega..
    Ja evo od jutros imam osjecaj da me trbuh zateze ko da sam radila trbusnjake
    Grudi me bole valjda od prvog gonala pa se po njima ne mogu ravnat
    Bole me i sad al cini mi se mrvicu manje nego prije, oko punkcije sam imala osjecaj da ce explode.
    Pa ti sad znaj, nema pravila s nicim..

  22. #12072

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ljube ja mislim da to nije nista strasno s obzirom da ti je beta ok. Mozda se jos netko javi ja nemam iskustva s tim..

  23. #12073

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Sto kazete na test sutra? U petak sam primila brevacid 1500.
    Jel moguce da je ispario?

  24. #12074

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Evo, meni 5dpt, od simptoma bas nista posebno, jedino napuhnut trbuh i stalan pritisak jos od transfera.
    Odmaram malo po malo, ali ne mirujem strogo jer bi poludila od dosade aaaaaaa.
    Astoria neznam ti za test nazalost, al ja poznam sebe i ja cu rađe betu nego test.

    Provy koji dan ces ti na betu?

    Ljube i ja mislim da nije nista strasno, ne brini.

  25. #12075

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ja vec sad i sluzbeno ludim, nemojte zamjerit
    A mislila sam da je punkcija najgori dio, oh kako sam se prevarila

  26. #12076

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    10

    Početno

    ljube cestitam...sto se tice rozeg iscedka ja sam ga imala oko 2nedelje,sve ok..tako da ne brini,bice to ok

  27. #12077
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj SofiA1 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube cestitam...sto se tice rozeg iscedka ja sam ga imala oko 2nedelje,sve ok..tako da ne brini,bice to ok
    Strahu sam vanmatericne trudnoci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #12078
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Strahu sam vanmatericne trudnoci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Draga ljube....rekla sam ti neki dan i želim ti ponoviti jer mi je žao da si u ovolikom stresu. Kod vanmaterične trudnoće koju sam ja imala dva puta, beta nikad ne raste ovako pravilno kao kod tebe. Smiri se i zaista, probaj se malo opustiti. To roskasto krvarenje kod tebe je vjerojatno bilo ništa, jako je često u ranim trudnoćama, kod VM krvarenje je krvavo, jače, češće, praćeno jakim bolovima. Ti si samo obično normalno trudna... uživaj u tome. Za desetak dana već ćeš na uzv moći vidjeti da je najvjerojatnije sve ok.

  29. #12079
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga ljube....rekla sam ti neki dan i želim ti ponoviti jer mi je žao da si u ovolikom stresu. Kod vanmaterične trudnoće koju sam ja imala dva puta, beta nikad ne raste ovako pravilno kao kod tebe. Smiri se i zaista, probaj se malo opustiti. To roskasto krvarenje kod tebe je vjerojatno bilo ništa, jako je često u ranim trudnoćama, kod VM krvarenje je krvavo, jače, češće, praćeno jakim bolovima. Ti si samo obično normalno trudna... uživaj u tome. Za desetak dana već ćeš na uzv moći vidjeti da je najvjerojatnije sve ok.
    Hvala draaga!!!!! Jednostavno strah jace od mene.... u petak uzv ....

    Nema vise iscjedka...grcevi imam jedino povremeno....

    Imala sam i ja vanmatericnu prije 7god.prije ivf postupka... i taj strah jednostavno stoji... jedino mala utjeha tada je test pokazao poz.dosta kasnije vec sa 6tt a beta sa 8tt bila 2200... imala sam smede krvarenje u dan menstruaciji koje trajalo 5dana... a u ovom slucaju drugace...

    U petak bi beta trebala biti oko 1600 pa valjda bude gin.nesto vidio da je bar dal je u maternice plod...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #12080

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    46

    Početno

    Pozdrav svim čekalicama bete! Dugo već čitam sve ove forume, ali se nisam nikad pridružila, iako su mi sve ove priče bile utjeha puno puta
    Danas mi je 6dnt 3 dvodnevna embrija, jedan je bio obečavajući, već 6-stanični, a druga dva tako-tako. Beta je tek 04.05.

  31. #12081
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj srdela prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim čekalicama bete! Dugo već čitam sve ove forume, ali se nisam nikad pridružila, iako su mi sve ove priče bile utjeha puno puta
    Danas mi je 6dnt 3 dvodnevna embrija, jedan je bio obečavajući, već 6-stanični, a druga dva tako-tako. Beta je tek 04.05.
    Sretno draga!!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #12082

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Dobrodošla srdela! Mojoj frendici su tako vratili 2 trodnevna embrija i sad evo ima klinju od 2 godine tako da držim fige

    Tinca,meni je beta 2.5. Ko živ ko mrtav do onda. Ludim od sinoć kako se približava famozni 8dnt kad sam prošli put prokrvarila...Pokušavam ne misliti na to, dolaze me frendice na kavu, ali evo u popodnevnim satima kao da neki klik u mozgu dobijem, jooooj

    Astoria, još malo do bete, strpi se, možeš ti to

    Ljube, drago mi je da je prestalo, valjda te više neće zamarati glupi iscjedak iako to u ranoj trudnoći nije neoubičajeno.

  33. #12083
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Poz.cure.... danas sa jednom primjetila rozi iscjedak pri brisanju koji bio samo jednom... i u strahu isla sam vaditi betu... u pon.bila 303.64 danas 799.58

    Malo me lovi strah kaj bi to moglo biti??? Danas 4+4

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube znam kako ti je. Strah je jacinod razuma. Meni je tako krenuo prvi spontano i kad sam u ovoj T vidjela rozi iscjedak odjurila sam na hitnu i tamo je na uzv sve bilo OK. Dr je rekla da je vjerojatno implatacijsko. Nikad vise se nije pojavilo. Napomena da mi beta u prvoj T nije rasla vec je padala, a tebi je Ok. Tako da se ne brini i mantraj da ce sve biti ok. To mene spasava.

  34. #12084

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Pozdrav srdela!
    Uh, srecom sam imala popodne obaveze pa nisam mislila ma test. Al naravno cim sam stigla opet sam pocela mislit o njemu
    Sutra je 13dpt a brevacid je bio 7dpt, pa valjda je vec ispario?!
    Pojest cu se do petka.
    Ljube kako si, prestalo je?

  35. #12085

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Ma Astoria ja mislim da nakon 6 dana valjda taj brevactid kvragu nije vise nutra. Ja sam 7 dana nakon brevactida napravila probni test i nije bio pozitivan.

  36. #12086

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Kengurice dođe mi kao melem na ranu
    Meni je sutra 6 dan od njega, razapinjem sama sebe zbog testa al nekako bi mozda vise volila znat da se ne sokiram u petak. Jesi ti pravila neki skupi?
    Ja imam neka 2 iz mullera

  37. #12087

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Dobrodosla srdela.
    Provy i ja cu betu najvjerojatnije 2.5. pa cemo vidjeti.
    Astorija brzo ce petak!!!!

  38. #12088

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Astoria,možeš napraviti test sutra .Pošto ti je 13. dnt test bi trebao biti lijepo pozitivan a od Brevactida bi bila samo blijeda crtica ako se još zadržao u krvi .
    Ja sam jednom testirala treći dana nakon Brevactida i bila je jako ,jako blijeda crta.
    Sretno!!

  39. #12089

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Imala sam s ebaya neke ne najjeftinije. Iz Engleske, ne od kineza. Drzim fige za plus, ali poslozi si jednu stvar, ako je minus nije sve gotovo. Zato je meni lakse bilo test napraviti ranije jer je jos postojala nada da beta iznenadi, ali zadnje dane nisam test radila.

  40. #12090

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Ako me nema sutra pala sam u nesvijest
    Nina sutra mi je 13dpt a transfer je bio 3 dan iza punkcije.
    Uh uh vec vidim da padam u svakom slucaju

  41. #12091

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    7dnt, grudi me uopce ne bole vise Nekad osjetim sitne grčeve, ali to je sve.

  42. #12092
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav srdela!
    Uh, srecom sam imala popodne obaveze pa nisam mislila ma test. Al naravno cim sam stigla opet sam pocela mislit o njemu [emoji38]
    Sutra je 13dpt a brevacid je bio 7dpt, pa valjda je vec ispario?!
    Pojest cu se do petka.
    Ljube kako si, prestalo je?
    Nemam iscjedak... to je bilo samo jednom jucer!!!! Suttra na uzv pa cemo sve viditi i znati na cemo smo. Beta bi sutra trebala biti oko 1600 bar da vidimo dal je na mjestu tockica!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #12093
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Ako me nema sutra pala sam u nesvijest [emoji38]
    Nina sutra mi je 13dpt a transfer je bio 3 dan iza punkcije.
    Uh uh vec vidim da padam u svakom slucaju [emoji38]
    Ti bi mogla danas i testic napraviti[emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #12094
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga ljube....rekla sam ti neki dan i želim ti ponoviti jer mi je žao da si u ovolikom stresu. Kod vanmaterične trudnoće koju sam ja imala dva puta, beta nikad ne raste ovako pravilno kao kod tebe. Smiri se i zaista, probaj se malo opustiti. To roskasto krvarenje kod tebe je vjerojatno bilo ništa, jako je često u ranim trudnoćama, kod VM krvarenje je krvavo, jače, češće, praćeno jakim bolovima. Ti si samo obično normalno trudna... uživaj u tome. Za desetak dana već ćeš na uzv moći vidjeti da je najvjerojatnije sve ok.
    Dal tebi od prve bete nije bilo dobro ili????? Opet imam taj rozi iscjedak cim sam kihnula

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #12095
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja krenula kod gin.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #12096

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Evo mene zene moje
    Popisala sam crticu jutros!! Sad jel od t ili brevacida znat cemo ujutro
    Jutros se pojavila, malo je blijeda al se dobro vidi, stavila bi sliku al ne znam kako.
    Ljube pokusaj se ne brinuti ili da odes sutra na betu opet radi svog mira

  47. #12097
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene zene moje [emoji38]
    Popisala sam crticu jutros!! Sad jel od t ili brevacida znat cemo ujutro
    Jutros se pojavila, malo je blijeda al se dobro vidi, stavila bi sliku al ne znam kako.
    Ljube pokusaj se ne brinuti ili da odes sutra na betu opet radi svog mira
    Krenula sam kod gin.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #12098

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Javi nam sto je bilo

  49. #12099
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Drzite mi palce da bude sve uredu....

    Nemam opet iscjedka

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #12100

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Astoria super, nadam se, ma sigurna sam da ce beta potvrditi crticu!!!!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •