Stranica 248 od 310 PrviPrvi ... 148198238246247248249250258298 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 12,351 do 12,400 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #12351

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Nikako ulovit vremena i sad ovo procitam!!!
    Ajme Ljube sto ce bit kod tebe veselo
    Mrena negdje sam te zraknula s testom
    Kad je beta sutra??
    I da, nema Pautljcice..
    Posljednje uređivanje od Astoria : 08.05.2018. at 19:51

  2. #12352
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Nikako ulovit vremena i sad ovo procitam!!!
    Ajme Ljube sto ce bit kod tebe veselo
    Mrena negdje sam te zraknula s testom [emoji38]
    Kad je beta sutra??
    I da, nema Pautljcice..
    Javi mi se na broj mob.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #12353
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga... neznam dal bi bila vesela ili tuzna... hvata me panika , strah i sve kaj mogu nabrojati.. treba to iznositi bar do 32tt.. peta trudnoca..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Sto da ti drugo kazem osim da te razumijem iako se ne mogu naravno skroz poistovjetiti s tobom. Za tebe je ocito onaj gore imao neki plan i ja se iskreno nadam da ces uspjeti prevladati prvo sve strahove, a onda i sve izazove koji te ocekuju. Nemas drugog izbora osim ici dan po dan i uz pomoc pilica doma i cijele ostale ekipe lagano gurati naprijed. Ti si definitivno prva ovakva prica koju sam ja ikad procitala na ovim stranicama, a tu sam 13,14 godina, i svakako tvoj slucaj ulijeva i nadu drugim zenicama s tvojom dijagnozom. Jer ipak, uz zacepljene jajovode i neuspjesne pokusaje MPO ostvariti 3 prirodne trudnoce, pogotovo sad sa 2 ili cak 3 mrve..ja bi rekla da je to za neku vrstu legende. Pricat ce se o tebi ljube po ovim stranicama jos godinama, a sve sto ti sad trebas je posvetiti se sebi, mrvama i naci psihicki mir. Sretno draga...

  4. #12354
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto da ti drugo kazem osim da te razumijem iako se ne mogu naravno skroz poistovjetiti s tobom. Za tebe je ocito onaj gore imao neki plan i ja se iskreno nadam da ces uspjeti prevladati prvo sve strahove, a onda i sve izazove koji te ocekuju. Nemas drugog izbora osim ici dan po dan i uz pomoc pilica doma i cijele ostale ekipe lagano gurati naprijed. Ti si definitivno prva ovakva prica koju sam ja ikad procitala na ovim stranicama, a tu sam 13,14 godina, i svakako tvoj slucaj ulijeva i nadu drugim zenicama s tvojom dijagnozom. Jer ipak, uz zacepljene jajovode i neuspjesne pokusaje MPO ostvariti 3 prirodne trudnoce, pogotovo sad sa 2 ili cak 3 mrve..ja bi rekla da je to za neku vrstu legende. Pricat ce se o tebi ljube po ovim stranicama jos godinama, a sve sto ti sad trebas je posvetiti se sebi, mrvama i naci psihicki mir. Sretno draga...
    Hvala draga od sveg srca!!!! Bas si dala snaga sa svojima rijecima... samo boga molim neka mi da snagu zdravlja i bebicama takoder...i da sve prode dobro!!!!

    U utorak cemo znati sto posto dal bude prokucalo srceko u 3 GV ili ipak bude ostala prazna ta GV!!!!

    DRAGI ZENICE NIKAD NE ODUSTAJTE OD SVOJIH ZELJA I SNOVA!!!! CUDA UVIJEK DOGADAJU!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #12355
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga od sveg srca!!!! Bas si dala snaga sa svojima rijecima... samo boga molim neka mi da snagu zdravlja i bebicama takoder...i da sve prode dobro!!!!

    U utorak cemo znati sto posto dal bude prokucalo srceko u 3 GV ili ipak bude ostala prazna ta GV!!!!

    DRAGI ZENICE NIKAD NE ODUSTAJTE OD SVOJIH ZELJA I SNOVA!!!! CUDA UVIJEK DOGADAJU!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    I azuriraj potpis...ipak je odlican sada

  6. #12356
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    I azuriraj potpis...ipak je odlican sada
    [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #12357

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Nikako ulovit vremena i sad ovo procitam!!!
    Ajme Ljube sto ce bit kod tebe veselo
    Mrena negdje sam te zraknula s testom
    Kad je beta sutra??
    I da, nema Pautljcice..
    Upravo sam izvadila prvu betu! Sad iscekivanje

  8. #12358

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Ajme lijepih vijesti..cestitke svima.
    Ljube555 super,neka ti je skolska trudnoca,bit ce sve ok,cuvaj se.
    Nadam se da cu vam se pridruzit brzo,sutra idem na kozultacije za 2.stimulurani.

  9. #12359
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme lijepih vijesti..cestitke svima.
    Ljube555 super,neka ti je skolska trudnoca,bit ce sve ok,cuvaj se.
    Nadam se da cu vam se pridruzit brzo,sutra idem na kozultacije za 2.stimulurani.
    Hvala draga, nadam se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #12360

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Zvjezdice sretno!
    Ljube nam je svima digla prosjek posteno
    Mrena ja vjerujem u veeeliku betu jer sam negdje procitala cini mi se a je bio testic :p

  11. #12361
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdice sretno!
    Ljube nam je svima digla prosjek posteno
    Mrena ja vjerujem u veeeliku betu jer sam negdje procitala cini mi se a je bio testic :p
    Jooooj

    Hvala draga!!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #12362

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ljube ovo je stvarno ČUDO od Boga! Želim ti sve najbolje i puno snage i zdravlja da izdržiš sve avanture koje te čekaju! Ti si ženo moja inspiracija!

    Mrena čekamo te! Nisi radila test, imaš volju od čelika. I bolje, beta je jedina mjerodavna, ostalo je kidanje živaca :D

  13. #12363
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ovo je stvarno ČUDO od Boga! Želim ti sve najbolje i puno snage i zdravlja da izdržiš sve avanture koje te čekaju! Ti si ženo moja inspiracija!

    Mrena čekamo te! Nisi radila test, imaš volju od čelika. I bolje, beta je jedina mjerodavna, ostalo je kidanje živaca :D
    Puno hvala, draga!!!!![emoji2]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #12364

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala cure na svim lijepim rijecima!! Ja sam danas vadila drugu betu i iznosi 16.dnt 4177!!
    Drugi petak je uzv pa cu znati vise!!
    Do tada ista terapija i radim laganini...

  15. #12365

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Blizanci 100%

  16. #12366
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj patuljcica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na svim lijepim rijecima!! Ja sam danas vadila drugu betu i iznosi 16.dnt 4177!!
    Drugi petak je uzv pa cu znati vise!!
    Do tada ista terapija i radim laganini...
    Moja bila ako izracunati kao postupak bila16dnt 4192

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #12367

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Mislite da su blizanci? Ajmee vidjet cemo

  18. #12368

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Cure moje je li vi i dalje radite? Ja sam mislila raditi do godisnjeg, a onda od jeseni na cuvanje, drugi petak cu vidjeti sve nakon pregleda..
    Imam i dalje istu terapiju duphastone, folacin i andol..kak je kod vas?

  19. #12369
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Blizanci 100%
    Ja bi se usudila reci cak i trojke...jedna se blasta podijelila lako moguce... necemo coprat, cekamo uzv, ali ako je po nekoj statistici bete, bar je dvoje!

  20. #12370

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Svemu se veselimo i jednom cudu i ako su i dva cuda i njima se veselimo

  21. #12371

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Ajme na to nisam mislila da bi se blasta podijelila!!! U petak cemo sve znati!! Huh, jos deset dana..ali tako i tako je rano pa sad ne bi pretpostavljam nista ni vidjeli..

  22. #12372
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Moj postupak se mozda odgadja. Nalaz P4 je previsok i sutra moram ponavljati njega i Fsh, dakle danas ne idem s Enolvom. Bas sam tuzna i to uopce nije dobar znak...ipak je to kasnjenje ovog ciklusa bilo radi nekog konkretnog razloga iako je uzv jutros bio super, obostrano se naziru antralci, nema cista...

  23. #12373
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj patuljcica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje je li vi i dalje radite? Ja sam mislila raditi do godisnjeg, a onda od jeseni na cuvanje, drugi petak cu vidjeti sve nakon pregleda..
    Imam i dalje istu terapiju duphastone, folacin i andol..kak je kod vas?
    Ja folacin i utrogestan 3×2

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #12374
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj postupak se mozda odgadja. Nalaz P4 je previsok i sutra moram ponavljati njega i Fsh, dakle danas ne idem s Enolvom. Bas sam tuzna i to uopce nije dobar znak...ipak je to kasnjenje ovog ciklusa bilo radi nekog konkretnog razloga iako je uzv jutros bio super, obostrano se naziru antralci, nema cista...
    Bas mi je zao!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #12375
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj patuljcica prvotno napisa Vidi poruku
    Svemu se veselimo i jednom cudu i ako su i dva cuda i njima se veselimo
    [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #12376
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja na porodiljnom jos od prije. A da nisam tako odmah bi isla na komplikaciji. Moj gin.ne da da radi se u trudnoci.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #12377

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj postupak se mozda odgadja. Nalaz P4 je previsok i sutra moram ponavljati njega i Fsh, dakle danas ne idem s Enolvom. Bas sam tuzna i to uopce nije dobar znak...ipak je to kasnjenje ovog ciklusa bilo radi nekog konkretnog razloga iako je uzv jutros bio super, obostrano se naziru antralci, nema cista...
    Nije jos nista gotovo..Tako je i meni bilo u prvom postupku,prvo vadenje P4 visok,iduci dan se spustio i krenuli sa stimulacijom.
    Postupak bio dobitan!
    Isto zelim i tebi!

  28. #12378
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Kolko uopce je pozeljna razina P4 za uc u stimulaciju? Moj je 2,43 na 2.dc.

  29. #12379
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije jos nista gotovo..Tako je i meni bilo u prvom postupku,prvo vadenje P4 visok,iduci dan se spustio i krenuli sa stimulacijom.
    Postupak bio dobitan!
    Isto zelim i tebi!
    Rijeci ti se pozlatile...
    Po onome sto citam, neznatno je povisen, trebao bi biti ispod 2,2 otprilike... a valjda ce past sutra

  30. #12380

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Evo da i vama prijavim, beta 1318 12dnt, vracene 2 5-dnevne blastice. U petak vadim ponovo betu, ako se dupla u pon uzv

  31. #12381
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku

    DRAGI ZENICE NIKAD NE ODUSTAJTE OD SVOJIH ZELJA I SNOVA!!!! CUDA UVIJEK DOGADAJU!!!!
    Ljube, nisam na ovoj temi, ali već imam dovoljno staža u odbrojavanju na drugom podforumu. Pozvala sam cure da pročitaju tvoju priču (i citirala sam tvoj post). Šaljem ti puuuno ~~~~~da ti ova trudnoća prođe što mirnije i bez komplikacija. U svakom slučaju, meni je tvoja priča (situacija) uljepšala dan . Sretno

  32. #12382

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Mrena cestitke!!!! Divna beta!!! Bas mi je drago!!! I super mi je kako imas rano uzv!! Ne znam zasto ja imam tek za 10 dana...ja cu se uciti strpljenju

  33. #12383

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Katka, zao mi je..ali mozda se jos i okrene situacija!

  34. #12384

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Joooooj cure cestitam na lijepim betama!!!
    Bit ce puno bebica za Novu Godinu
    Katka mozda se jos stanje okrene pa startas, kad je sve ostalo ok..
    Ljube ja vidim da ce se o tebi snimati film i pisati price

  35. #12385
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, nisam na ovoj temi, ali već imam dovoljno staža u odbrojavanju na drugom podforumu. Pozvala sam cure da pročitaju tvoju priču (i citirala sam tvoj post). Šaljem ti puuuno ~~~~~da ti ova trudnoća prođe što mirnije i bez komplikacija. U svakom slučaju, meni je tvoja priča (situacija) uljepšala dan . Sretno
    Hvala draga, od sveg srca!!!!![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #12386
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Joooooj cure cestitam na lijepim betama!!! [emoji813][emoji813][emoji813]
    Bit ce puno bebica za Novu Godinu
    Katka mozda se jos stanje okrene pa startas, kad je sve ostalo ok..
    Ljube ja vidim da ce se o tebi snimati film i pisati price
    Jooooj draga!!!! Ne zelim biti poznata... samo zelim i svaki dan molim da sve bude uredu i do kraja prode bez komplikacija!!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #12387

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Toooo, samo pozitivne bete, yes! Čestitam Mrena, visoka beta To ti je prvi postupak ili?

    Katka, ja sam uvjerena da bi ti p4 trebao pasti uskoro.. budući da ti je menga kasnila, vjerojatno je progesteron ostao dosta visok... Ne znam koliko treba biti za ulazak u postupak, nisam ga apsolutno nikad vadila prije postupka. Sutra ga opet vadi pa nas iznenadi!

  38. #12388

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Da, ovo mi je prvi put

  39. #12389

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ovo mi je prvi put
    Bravo Mrena i meni je prvi put+ sto nije bilo nikakvih simptoma..jel kod tebe bilo cega?

  40. #12390
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Toooo, samo pozitivne bete, yes! Čestitam Mrena, visoka beta To ti je prvi postupak ili?

    Katka, ja sam uvjerena da bi ti p4 trebao pasti uskoro.. budući da ti je menga kasnila, vjerojatno je progesteron ostao dosta visok... Ne znam koliko treba biti za ulazak u postupak, nisam ga apsolutno nikad vadila prije postupka. Sutra ga opet vadi pa nas iznenadi!
    ...to uskoro se nadamo da će biti danas, jer danas bi trebala krenuti sa stimulacijom kad mi je 3.dc. Daljnje odgađanje nije moguće jer je onda prekasno za početak stimulacije. Krv sam izvadila, nalaz je oko podne pa ću sve znati tada. Uz P4 trebala sam izvaditi i FSH...nadam se da neće biti nekih iznenađenja.
    Ustvari, drago mi je da moja dr. vodi računa o svemu ovome jer nam to ustvari povećava šanse i za uspješan odgovor na stimulaciju, a samim time i za uspjeh u postupku što i je jedini cilj. Koliko god je muka ako dođe do dodatnog čekanja jedan ciklus, bitan je ostvariti konačni cilj. Čitala sam malo o tom problemu s P4 jučer i ustvari shvatila da je on jako važan u ovoj fazi ciklusa i da dok nije u granicama prihvatljivim za postupak skoro da nema ni smisla ulaziti, jer tijelo jednostavno ne reagira kako treba. Pa si sad brijem u glavi da je to još jedan dodatni faktor s kojim ćemo povećati šanse za uspjeh, kako god ispalo. Samo pozitiva. U prošlom pokušaju ga nisam vadila...ustvari u ni jednom pokušaju do sada ga nisam vadila u ovoj fazi.

    Nego ajmo mi na veselije teme. Mi žene moje imamo trenutno hrpu trudnica. Nabrojati ću samo neke kojih se trenutno mogu sjetiti: Astoria, aska, mrena, ljube (nadopunite me , znam da ih fali još)...i sve su blizanci ako se ne varam! Pa to je fantastično!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 10.05.2018. at 09:41

  41. #12391
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    ...to uskoro se nadamo da će biti danas, jer danas bi trebala krenuti sa stimulacijom kad mi je 3.dc. Daljnje odgađanje nije moguće jer je onda prekasno za početak stimulacije. Krv sam izvadila, nalaz je oko podne pa ću sve znati tada. Uz P4 trebala sam izvaditi i FSH...nadam se da neće biti nekih iznenađenja.
    Ustvari, drago mi je da moja dr. vodi računa o svemu ovome jer nam to ustvari povećava šanse i za uspješan odgovor na stimulaciju, a samim time i za uspjeh u postupku što i je jedini cilj. Koliko god je muka ako dođe do dodatnog čekanja jedan ciklus, bitan je ostvariti konačni cilj. Čitala sam malo o tom problemu s P4 jučer i ustvari shvatila da je on jako važan u ovoj fazi ciklusa i da dok nije u granicama prihvatljivim za postupak skoro da nema ni smisla ulaziti, jer tijelo jednostavno ne reagira kako treba. Pa si sad brijem u glavi da je to još jedan dodatni faktor s kojim ćemo povećati šanse za uspjeh, kako god ispalo. Samo pozitiva. U prošlom pokušaju ga nisam vadila...ustvari u ni jednom pokušaju do sada ga nisam vadila u ovoj fazi.

    Nego ajmo mi na veselije teme. Mi žene moje imamo trenutno hrpu trudnica. Nabrojati ću samo neke kojih se trenutno mogu sjetiti: Astoria, aska, mrena, ljube (nadopunite me , znam da ih fali još)...i sve su blizanci ako se ne varam! Pa to je fantastično!
    Cekamo tebe draga sa istom ishodom...
    I da nama pridruzis se cim prije!!!![emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #12392

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Javi situaciju s nalazom Katka. Slažem se, mi smo svi jako nestrpljivi, no neke procese, poput ovog, ne možemo na silu. Po meni, radije da odgodite pa povećate šanse u idućem ciklusu, nego da prolaziš muku i isčekivanje i onda ništa.

    Daaa, jako puno trudnica, nisu svi blizanci ja mislim! Astoria i Mrena čekaju uzv koliko sam upratila. Kako divno, i mi ćemo tako uskoro, sigurna sam!

  43. #12393
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo me. P4 malo pao, danas je 2,34. Jos uvijek ne krecem sa stimulacijom, sutra opet ponavljam. Kaze dr. da je idealno oko 1,6. Sad se to cini do neba daleko...ali vidjet cemo sutra, zasad jos nije sve propalo.

  44. #12394
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me. P4 malo pao, danas je 2,34. Jos uvijek ne krecem sa stimulacijom, sutra opet ponavljam. Kaze dr. da je idealno oko 1,6. Sad se to cini do neba daleko...ali vidjet cemo sutra, zasad jos nije sve propalo.
    Ja vjerujem da to sve bude dobro!!!![emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #12395
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Javi situaciju s nalazom Katka. Slažem se, mi smo svi jako nestrpljivi, no neke procese, poput ovog, ne možemo na silu. Po meni, radije da odgodite pa povećate šanse u idućem ciklusu, nego da prolaziš muku i isčekivanje i onda ništa.

    Daaa, jako puno trudnica, nisu svi blizanci ja mislim! Astoria i Mrena čekaju uzv koliko sam upratila. Kako divno, i mi ćemo tako uskoro, sigurna sam!
    Astoria cini se bila na prvom uzv??? Ili sam nesto pobrkala

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #12396

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Katka kod mene je 1
    Patuljcica
    Ljube sutra idem na drugi
    Posljednje uređivanje od Astoria : 10.05.2018. at 13:16

  47. #12397
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Astoria prvotno napisa Vidi poruku
    Katka kod mene je 1
    Patuljcica
    Ljube sutra idem na drugi
    I kod mene bio na 1uzv jedan, na drugom 2, na 3 tri... u utorak cemo viditi dal prokucalo 3srceko

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #12398

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Daj ljube nemoj me strasit
    Jedno je kod mene i beta je upucivala na 1

  49. #12399

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Ja idem na uzv tek za tjedan dana, drugi petak (strpljen spasen...) Mozda to sad kad vidim nije ni lose jer ce onda valjda znati tocan broj

  50. #12400

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Super Katka vidiš da pada.. a što se tiče toga da je kasno iza 3 dc ući u postupak, ne slažem se, jer sam znala ulaziti i koji dan kasnije. No, sve smo mi drukčije. Uglavnom, sutra ćeš znati idete li u postupak ili ne, do tada probaj iskoristiti ovaj dan da si nekako ugodiš.

    Astoria super! Patuljcica, kad budeš išla imat ćeš već i srčanu akciju i sve, možda je bolje samo jednom ići, a ne par puta pa isčekivati, prvo GV, pa srce, pa nikad kraja.
    Posljednje uređivanje od Djevojka_sa_sela : 10.05.2018. at 14:05

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •