Stranica 145 od 310 PrviPrvi ... 4595135143144145146147155195245 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,201 do 7,250 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #7201
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    To pikanje i boluckanje je normalno za t nije od progesterona, nesto se pokusava zadrzati, drzim da uspije! I mene je pikalo sa suprotne strane od ovulacije.
    Yarmmai - neces piskit?

  2. #7202
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    ma možda već sutra odem izvadit betu - onak za dušu. Sutra mi 11 dnt - pa ak ima šta trebalo bi se vidjet

  3. #7203
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Da, trebalo bi, 14 dpo
    Znaci mozda bude dobrih vijesti sutra! Navijam!

  4. #7204
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Sybila pozlatile ti se riječi
    mene još zna pikati i kad se naprežem, sad sam skužila kad sam se sagnula da obrišem kolač koji mi je pao na pod
    yarmmai ja sam isto iz prirodnog ciklusa i nadam se za obje da je to naš bebač a ne nešto x
    ti si dva dana prije mene i nadam se da će ti beta biti velikaaa!

  5. #7205

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Cure drage, i ja u prirodnom ciklusu 8 st vraćena 3. dan, a pms boluckanja do prekjucer bilo stalno i opadala pozitiva.
    A onda nam se @sjuskica javila da je ona zatrudnila s tim pms signalima pa se opet ludo nadam, što ćeš..... Jučer se smanjilo boluckanje i taj neki jaki pritisak, danas sam 8 dan nt... Još predugih 6 dana do bete.... Javim se. Sretno sretno svima!!!
    Posljednje uređivanje od glow : 10.03.2017. at 12:01

  6. #7206

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    E da, @Sibila i ja velim - riječi ti se pozlatile!!! <3

  7. #7207

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    I mene je bolilo na suprotnoj strani od ovulacije! Sretno curee!!!

  8. #7208

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @mimsiiiiii ❤
    Srce će mi iskočiti od dobrih vibri, uf moram se skulirati....
    Sretno sretno do neba......

  9. #7209
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    imamo jedan 4-staničan(ja), jedan 6-staničan(yarmmai) i jedan 8-staničan(glow), svi vračeni 3dan, sve sa istim simptomima ajme nadam se trima velikim betama!

  10. #7210
    Pipe avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Grad Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Bok cure, meni je danas 21dnt i cekam uzv koji je 21.3. da vidimo <3. Jutros su mi isto pocela probadanja s lijeve strane. Bila su prije koji dan bas kada sam isla doktorici pa sam joj to spomenula. Rekla je da se javim ranije ako bude problema, a na to nije nista rekla. Posto vidim da vas dosta muci ista stvar mozda je to relativno normalno onda.

  11. #7211
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure sretno. Vibram iz prikrajka za velike bete.

  12. #7212

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Curke ja danas 4dnt i sad na wc papiru mi ostalo svijetlo smede(ko zilice)..bila sam na fetu,blastice,skroz sve prirodno do transfera...mengu bi trebala dobit 13-15.3. E sad me brine da nije to pocetak menge jer mi uvijek oko 5dana prije ide smede. Uhhh...

  13. #7213
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    imamo jedan 4-staničan(ja), jedan 6-staničan(yarmmai) i jedan 8-staničan(glow), svi vračeni 3dan, sve sa istim simptomima ajme nadam se trima velikim betama!
    a jesmo se našle! Cure, sretno svima! Stvarno mi ovi isti simptomi nekako daju nadu!

  14. #7214
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Bond - mislim da se ne moraš brinuti. Može biti impementacija (jej) a može biti neka zaostala krv od FET-a. Mislim da je to sve ok!

  15. #7215

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Bond..
    Yarmm..
    Fusa..
    Glow..
    SRETNO NAM ❤❤

  16. #7216

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Dobro vam Sybila kaže...pikanje je normalno...ja kad trebam kihnuti ili se nakašljati,umirem od parajuće boli....
    Kad sam bila prošli tjedan u Rijeci rekli su nam da se primilo jer smo tako rasterećeni ušli u to...mi naime nismo imali nikakve nade u prirodni postupak...ja sam se već pripremila za veljaču i stimulaciju...došli smo tamo i iznenadili se da se oplodilo...i mi smo se veselili samoj činjenici da smo došli do transfera (prvi put je pukao folikul,drugi put se nije oplodio)...
    Nema lošijih embrija...svi se oni unutra lijepo mogu dijeliti i primiti!

    Iako nisam betočekalica,nadam se da ne smeta kad vam natipkam nešto tu...
    Volim vam pružiti podršku i nadu u pozitivnu betu!!

  17. #7217
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Pina kakva je situacija?

  18. #7218

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Hvala @sjuskica, baš lijepo. Sretno ti dalje s trudnoćom

  19. #7219
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    joj mrzim ovo čekanje...neka čim prije prođe, sve sam više uvijerena da ništa od toga...jučer počela bradavice osjećati, peku, nemam više probadanja nikakva. Ne vijerujem simptomima, jer ih uvijek imam tonu. M trebam dobiti u ponedjeljak, vjerujem da će na vrijeme doći bez obzira na crinone gel...malo sam pesimistična danas, no bude prošlo
    Vi ostale čekalice?
    I hvala cure na podršci

  20. #7220

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Jutro @fusa i meni se tako raspoloženje mijenja jer stalno nešto osluškuješ pa kad sve baci na 0 bodova, sva ova muka dobije na težini. Neizvjesnost je prevelika u 2 preduga tjedna iščekivanja. Valjda je i normalno da poludiš nekad. Velika je to igra živaca - u kojoj je najgore šta se ne smijemo živcirati hehe

  21. #7221

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Drage dame sretan Dan zena!
    Kod mene beta radjena 2.3. divna 1096, dva dana nakon 2562.
    Medjutim jutros mi blago krvarenje ;( u shoku sam- bila kod ginica, ne moze fino vidjeti jos je to sve minijaturno, dobila injekcije progesteron i mirovanje! Imate li slicna iskustva sa pozitivnim ishodom? Nadam se da nisam offtopic! ?
    PinaColada, kako si?
    Nadam se da je krvarenje stalo.

  22. #7222

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    joj mrzim ovo čekanje...neka čim prije prođe, sve sam više uvijerena da ništa od toga...jučer počela bradavice osjećati, peku, nemam više probadanja nikakva. Ne vijerujem simptomima, jer ih uvijek imam tonu. M trebam dobiti u ponedjeljak, vjerujem da će na vrijeme doći bez obzira na crinone gel...malo sam pesimistična danas, no bude prošlo
    Vi ostale čekalice?
    I hvala cure na podršci
    Cure, nemojte brinut sto probadanja nema stalno. Tako je i mene peckalo 3-4 dana i onda stalo i isto sam mislila da nist. Tek poslije je opet pocelo, ali nakon bete. To vam je normalo.
    A ovo za bradavice zvuci odlicno!!

  23. #7223
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nemojte brinut sto probadanja nema stalno. Tako je i mene peckalo 3-4 dana i onda stalo i isto sam mislila da nist. Tek poslije je opet pocelo, ali nakon bete. To vam je normalo.
    A ovo za bradavice zvuci odlicno!!
    joj hvala ti bio pozitivan ili negativan ishod, vi koje ste uspijele, vaše riječi toliko puno znače.
    Znam da nikakvi simptomi ne moraju ništa značiti, sama sam kraljica simptoma a nikad plusa vidjela nisam tako da mi preostaje samo čekanje do tog 12, 13dpt da napravim test....valjda bi se onda trebalo vidjeti ako je

  24. #7224

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Cure, neće mi poslodavac produžiti ugovor! Na određeno sam do utorka, a u srijedu idem na betu.
    Kaj sad? Mislila sam da će rezultat biti par dana prije pa se dogovorit na komplikacije, al eto danas mi saopćili vijest.... Stalno mi produžavali ugovor dosad. Ima li koji savjet, dal da se negdje prijavim u slučaju t, da dobijam prosjek ili šta.
    Posljednje uređivanje od glow : 11.03.2017. at 13:35

  25. #7225
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Glow a da betu izvadis u ponedjeljak? Pa ako je ok odes na komplikacije prije nego ti istekne ugovor?

  26. #7226

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Slazem se s Jolicom. Ak si trudna, beta ce u ponedjeljak vec sigurno pokazat. 14 dan nakon ovulacije bi trebala bit iznad 50.

  27. #7227
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, neće mi poslodavac produžiti ugovor! Na određeno sam do utorka, a u srijedu idem na betu.
    Kaj sad? Mislila sam da će rezultat biti par dana prije pa se dogovorit na komplikacije, al eto danas mi saopćili vijest.... Stalno mi produžavali ugovor dosad. Ima li koji savjet, dal da se negdje prijavim u slučaju t, da dobijam prosjek ili šta.
    ajme! jel zna da radiš na trudnoći? takve bi trebalo tući! Mislim što ga košta da te opet prijavi i tak će te država plačati kad odeš na komplikacije!? Neznam kakav je ali ako možeš pričati s njim, pa nek ti produži ugovor...ako ne reci da ćeš ga prijaviti, negdje bi se to trebalo moć prijavljivati, pogotovo sad kad nam je demografska slika u banani, pa potiču rađanja na maximum.

  28. #7228
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Evo da se i ja prijavim ovdje. Sada sam 9 dnt 2 blastociste. Od simptoma imam blagu mučninu s vremena na vrijeme, ali možda je od utogestana. Test planiram napraviti u ponedjeljak ujutro, a beta mi je u srijedu.

    Glow, na žalost mislim da ako ti istekne ugovor o radu čak i da izvadiš betu prije isteka svejedno se s istekom moraš prijaviti na HZZ i primaš naknadu kao nezaposlena osoba od HZZ-a, ne od HZZO-a. Koliko znam dužna si obavijestiti HZZO o otkazu ako ti istekne ugovor o radu kada si već na čuvanju trudnoće. Najbolje ti je nazvati direkno HZZO i pitati.
    Od HZZO-a dobivaš naknadu tek kada rodiš ako si nezaposlena. Na žalost, tako je kod zaposlenja na određeno... žena uopće nije zaštićena u slućaju trudnoće.

  29. #7229

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @Anči upravo tako, ne mora mi produžiti ugovor i nemam prava za vrijeme trudnoće.
    Ne cure, gazda ne zna, jedva sam na postupak išla kroz GO jer nisam htjela da se kroz bolovanje vidi da radim na t. Nije dobra osoba nažalost.
    U pon da izvadim betu? To mi je 11 dan nt. Mislim si ako Bog da t, da se prijavim idući tjedan kod kuma u firmu na 20 mjeseci jer mogu imati max prosjek, radim dugo, vezani staž. I odma bih na komplikacije. Jel to izvedivo?
    Posljednje uređivanje od glow : 11.03.2017. at 15:58

  30. #7230

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Ali idemo na veseliju temu, odlučila u pon vaditi betu!! Pa to je VEĆ preksutra hahaaaa!!
    @mimsi tnx

  31. #7231

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Cure test sad popiškila kućni test, clearblue. Odlučila i točka. Pokazalo PLUS za t!!!!!! Ako je ranije jeda da nije greška??????

  32. #7232
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    Cure test sad popiškila kućni test, clearblue. Odlučila i točka. Pokazalo PLUS za t!!!!!! Ako je ranije jeda da nije greška??????
    ajme super ako se jasno vidi trebalo bi to biti to! nisam ljubitelj tih testova ali ne mora značiti. kad si ti imala transfer? 2.3. ili 3.3.?

  33. #7233
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    i da, svakako si probaj srediti da dobivaš naknadu, jer si zaslužila. probaj se raspitati, ja ti to još baš neznam. I svakako javi kad saznaš

  34. #7234

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    Cure test sad popiškila kućni test, clearblue. Odlučila i točka. Pokazalo PLUS za t!!!!!! Ako je ranije jeda da nije greška??????
    Ajmeee glow Odlicnoooooo!!!
    Ma nevjerujem da je greska! Ja bih jos na tvom mjestu ponovila sutra ujutro s nekim drugim testom, za svaki slucaj.

  35. #7235

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @fusa šok i nevjerica!!
    Pa i ja mislim da plus ne bi trebao biti greška, sad odoh po još jedan da ponovim ujutro, a u pon na betu.
    Nakon 6 godina i bezbroj testova, ovo je prvi "+" aaaaa

  36. #7236

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @mimsi!! Hvala
    Ja u čudu, sve gledam, ma da nije istekao rok testu haha!!
    Ujutro ponovim naravno <3

  37. #7237
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj glow prvotno napisa Vidi poruku
    @fusa šok i nevjerica!!
    Pa i ja mislim da plus ne bi trebao biti greška, sad odoh po još jedan da ponovim ujutro, a u pon na betu.
    Nakon 6 godina i bezbroj testova, ovo je prvi "+" aaaaa
    ma joj ne mogu ni zamisliti kako ti je ja bi skakala do plafona! baš mi je drago da ti je uspijelo! nadam se da će se plusić sutra samo podebljati a u pon da beta bude do krova

  38. #7238

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Glow odlicno, lijepa vijest...bas mi je drago da ti je uspijelo! Navijam za lijepu betu.

  39. #7239
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Glow cestitam i drzim fige....ovo je izgleda godina nas sto smo vec dugo na ovim temama znaaam posao je prebitan, ali pokusaj naci nacin da se radujes maloj srecici-a to ce se vec nekako srediti

    Cure hvala sto pitate za mene, krvarenja hvala Bogu nema, primila sam depo progesteron, mirujem i cekam ponedjeljak i uzv ))) bolucka me stomak ponekad, ali valjda kako skoro cijeli dan prelezim, samo osluskujem gdje sta zaboli....

  40. #7240

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Drage moje, hvala vam svima puno!
    Nestvarno mi je zbilja, ali sam stvarno sretna.
    Nisam našla test da ujutro ponovim jer u mom selu ljekarne radile do 5. Čekam pon i vadim betu.
    Za posao se ne brinem, poznajem situaciju pa sam spremna, već će se riješiti, najvažnije je pitanje bebice.
    Sad čekanje do beta potvrde.
    Big hug cure i sretno nam svima <3

  41. #7241
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Glow, čestitam na plusiću.
    Evo, ja sam si rekla da neću raditi test do ponedjeljka ali na kraju nisam izdržala i napravila sam ga jutros (clearblue).... i plusić velik ko kuća.
    Mislim da ću ponoviti još jedan test u utorak, ali neki drugi, da ne ispadne da je bio lažno pozitivan rezultat. Beta tek u srijedu.
    Sve ne vjerujem.

    Svim betočekalicama puno sreće i da nas sve dočekaju velike bete.

  42. #7242
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Curke čestitam! Divne vijesti!
    Moj savjet je da pri ponavljanju testa uzmete ili cb digital ili neki s crvenom crticom (geratherm, gravignost, cyclo test)

  43. #7243

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Jao čestitam @Anči!!
    Ja sutra na betu!! Sad nestrpljiva, valjda će biti sve u redu......
    Sretno

  44. #7244

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @Anči i ja radila s clearblue! Dao nam Bog lijepu veliku betu!! Hajde pls javi rezultat drugog testa da potvrdimo kako je sve ok s clrblue. Ja neću drugi test raditi jer sutra vadim betu. Sretno <3
    Posljednje uređivanje od glow : 12.03.2017. at 10:20

  45. #7245
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala, cure!
    Mislim da ću uzeti geratherm, njega sam već koristila, a nije preskup.

    Glow, tebi držim fige sutra!

  46. #7246
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,jel zna koja da li je 7.dnt I 8.dnt prekasno za impantaciju?
    U potpisu su mrve koje su vracene pa ja ne znam kako da gledam onu tablicu kaj se dogada po danima od transfera.
    Pretpostavljam da je mojim mrvama trebalo 1-2 dana vise da se uopce razviju.
    Od jucer imam povremene blage bolove u maternici....jave se mozda 2-3 puta na dan.
    Tipicno za nadolazecu mengu
    U proslom stim mi je menga,tj. iscjedak krenuo vec 8.dnt.....tako da od danas sa srrahom idem na wc
    Oprostite na dugom postu

  47. #7247

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Bravo GLOW!!! Predivna vijest!!!
    Pina, bas sam sretna da je sve ok!

    Ja sam imala transfer 5.dan 3.3. I 3 testa su pokazala plusic! :D
    Za Betu je Dr rekao da cekam!
    Jel mogu sutra otic, jel to prerano?

  48. #7248
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Cure čestitam na +! baš je lijepo kad se zaredaju
    snelly držim fige da ne dođe M¨! A inače dobiš M bez obzira na progesteron? Nadam se da su ti se to gnjezdile mreve
    Ja sam isto imala 4-stanični pa računam malo duže treba za sve skupa...ako uopće treba...meni M treba sutra doći, neznam kako ću reagirati pošto mi je prvi postupak, ako ne dođe u utorak radim test.

  49. #7249

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @šarlota toooo!
    I ja imala tr 3.3.
    I idem sutra vaditi betu znači na 11. dnt što je dan ranije od preporuke doktora.
    Al idem zbog tehničkih stvari na poslu, moram si prijavu prebaciti preksutra.
    To je manje bitno od toga da sam danas popodne na gravignostu (jucer clearblue) OPET DOBILA POZITIVAN TEST!!
    Pojavila se kasnije, blaga druga crtica trudnoće ( još je uvijek rano i 2x pozitivni testovi hihi). Danas mi je 10.dan i to iz druge dnevne mokraće.
    Sretna ko prase. Nisam mogla dočekati sutra betu. Bože pomozi i sutra. Saljem zagrljaje mojim suborkama, hvala svima na savjetima i pomoći!!

    @pina jupiiii, sretno dalje kako ide nakon bete protokol??
    Posljednje uređivanje od glow : 12.03.2017. at 15:02

  50. #7250

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @fusa i @snelly držim fige da M ne dođe. Makar se sa simptomima menge nemojte zamarati jer ih svi imamo od svih terapija!! Sretno, javljajte <3

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •