Stranica 93 od 310 PrviPrvi ... 43839192939495103143193 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,601 do 4,650 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #4601

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Glow bas si me sad nasmijala
    Ma jesam,da,uzas...malo sam cool i onda tak nest pa zabrijem.
    Prvi put mi je na ivf-u nakon skoro 4 god pokusavanja..pa mi sad sve to novo. I krenuli smo onak..turisticki..svjesni da rijetkim sretnicima uspije bas odmah..al ono, nada uvijek postoji! Ali i strah...
    Hvala ti, i ja tebi zelim srecu i veeliku betu!

  2. #4602

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Hej hvala ti - navijamo za betinu i po
    Pa mi smo iste, i meni 1. IVF nakon gotovo 5 god pokušaja...
    Eto, kakva divota da ovo bude naše vrijeme, (zamisli tu onog smajlića kaj plješće, ne znam gdje su, hahaha!!!)

    I da se razumijemo, nisam ja ništa bolja pa kad pišem, jasno se podsjećam DA SE STRPIMMMMMM
    Posljednje uređivanje od glow : 13.06.2016. at 21:46

  3. #4603

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hahaha, Glow, ovo je super! Ni ja ne znam di je taj koji pljesce a najvise ga volim! mozda si vec negdje napisala ali nisam vidjela, gdje si u postupku? Ja na SD-u.

  4. #4604

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Ja sam u Škvorca

  5. #4605

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Drage moje, evo ja sam nova pa samo da se javim.
    Ukratko AMH nizak MM sve u redu. Punktiralo mi je 5 folikula od toga 4 oplodilo IVF metodom i 10.6 sam imala transfer 2 8stanicna od 3 dana i dva su zamrznuli. Prema rijecima embriologinje svi su dobrinpa nije morala birati po prioritetu... uglavnom, sad sam i ja cekalica i u fazi odbrojavanja (uf danas je tek 4 dnt). Kazu miruj i nemoj se opterecivati,... hmmm to mi ie smijesno, mogu donekle mirovati ali kako se ne opterecivati hahaha. Pusa svima*))

  6. #4606

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Ja saljem poruke i objavi ih tek nakon nekoliko dana....

  7. #4607

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Ides cesto na wc zbog utrogestana, on djeluje diureticki.

  8. #4608

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj goldenB prvotno napisa Vidi poruku
    Ja saljem poruke i objavi ih tek nakon nekoliko dana....
    Zato jer si nova. Tak je i meni na početku.
    Sretno s čekanjem.

  9. #4609

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Ugl. Evo necu pisati po treci put cijeli tekst. Imala sam transfer 10.6 i sad sam popularna cekalica ))

  10. #4610

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Jutro cure,
    @goldenB dobrodošla i da skupa dočekamo velike bete!!

    Ja radim pa mi taj dio dana brže prođe, ali sve nadoknadim čim izađem iz ureda!

    #čekalica 6.dan, nestrpljiva.

  11. #4611

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    @glow blizu smo razlika samo jedan dan )))

  12. #4612
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam vam reći; pijte vrkutu. Pomaže da se plod zadrži, jako je korisna za maternicu, meni je smirila smeđarenje. Sigurno će i kod hematoma pomoći. Ta biljka je nama ženama eliksir zdravlja.
    zbilja nije u redu na ovaj način savjetovati uzimanje biljnih pripravaka. Biljke sadrže velik broj kemijskih spojeva čije djelovanje uopće nije ispitano, osobito nije ispitano na djelovanje u trudnoći i tijekom stimulacije.

  13. #4613
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    goldenB sretno, zanima me ako nije problem gdje si radila postupak?
    Posljednje uređivanje od Leona29 : 15.06.2016. at 17:11

  14. #4614

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj Leona29 prvotno napisa Vidi poruku
    goldenB sretno, zanima me ako nije problem gdje si radila postupak?
    U Cita u Splitu.

  15. #4615
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Super, jer znam da kod niskih AMH opcenito u Kbc Split kiksaju s postupcima..

  16. #4616

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Evo bas citam po forumu kako cesto u kbc ni jednu js ne izvuku, a "napumpaju" te hormonima... meni je uspjelo 4 sto je vise nego dobro za moje stanje i sva cetri su dobre kvalitete.

  17. #4617
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Da zato sam te pitala gdje si odradila, jer vidim da si u potpisu napisala da si iz Splita.. Neznam ništa lijepo nisam za KBC Split čula..

  18. #4618

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Evo već 4. dan injekcije menopura u guzu ...ispada da nije tako strašno. Plus od danas još orgalutran u trbuh.

  19. #4619

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo već 4. dan injekcije menopura u guzu ...ispada da nije tako strašno. Plus od danas još orgalutran u trbuh.
    LF, kako dobiješ u guzu? Je li daješ doma ili ideš u kliniku? Zašto se ne može više potkožno? Taman sam se ispraksirala.nadam se da to nije u svim klinikama. Ti si u petrovoj?

  20. #4620

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj lea13 prvotno napisa Vidi poruku
    LF, kako dobiješ u guzu? Je li daješ doma ili ideš u kliniku? Zašto se ne može više potkožno? Taman sam se ispraksirala.nadam se da to nije u svim klinikama. Ti si u petrovoj?
    Da, u Petrovoj. To samo menopur, kao...po novom. Gluposti. Išla sam kod njih, al sam im rekla da mi daju za doma. Na poslu me pika jedna sestra. A sad za vikend će me frendica ili dečko. Il ću ic kod njih.

  21. #4621
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Golden B, koliki ti je amh ?
    Izgleda da sam od ovih beto cekalica najbliza.....huh....ali kako se priblizava dan za betu-nervoza raste....koji dnt planirate vadit betu?
    Drzim fige za sve nam velike beteeee

  22. #4622
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Evo cure da vam se malo javim. Bila sam danas na pregledu i sve je ok . Sad smo 8+4, veliki 2,2 cm, vide se i rukice i nogice. Sljedeći pregled je za mjesec dana i tad više nisam kod mpo ginekologa. I da, nema više hematoma .

  23. #4623

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, u Petrovoj. To samo menopur, kao...po novom. Gluposti. Išla sam kod njih, al sam im rekla da mi daju za doma. Na poslu me pika jedna sestra. A sad za vikend će me frendica ili dečko. Il ću ic kod njih.
    Baš bez veze. ja sam prošli put bila na menopuru, sad krećemo s puregonom, nadam se da je tu sve ostalo isto. Hvala, sretno i javi kako folikulići napreduju!

  24. #4624

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Golden B, koliki ti je amh ?
    Izgleda da sam od ovih beto cekalica najbliza.....huh....ali kako se priblizava dan za betu-nervoza raste....koji dnt planirate vadit betu?
    Drzim fige za sve nam velike beteeee
    6 mi je amh i lose reagiram na lijekove, malo af na lijevom jajniku.

  25. #4625

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @rebecca čestitke i sretno!!!! Stvarno lijepe i ohrabrujuće vijesti za pročitati

    @Pina istina za nervozu..
    Mene panika lovi sad kako se bliži termin vađenja. A na ET dan mi se činilo neizdrživo dugo... Eto tako to ide.

    @Golden tu smo s betama, @Pina je i malo prije. Svima nam želim ostvarenje velikih lijepih betica!

    I svim ostalim "beta čekalicama" naravno, puno sreće!
    Posljednje uređivanje od glow : 15.06.2016. at 23:47

  26. #4626
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ovo s Menopurom mi je totalna glupost. Cijelo vrijeme se davao u špekec, a sad odjednom je bolje u mišić.

    Moj amh je 25. Al je do 1. trudnoće došlo tek od 7. zametka. Što mi vrijede tolke js, kad imam jajnike pune mućaka. Nemojte se bedirati s niskim amh, dok god dobivate dobre zametke. Sad smo imali fet blastice (jedina koju smo dobili od ukupno 30 js) i odmah se primila. Nakon 2 stimulirana skužili smo u čemu je naš problem. Kak vrijeme prolazi (tj. čekamo da došu do bc), zameci propadaju. Divni su 3. dan, al do 6. jedva koji bude iskoristiv.

  27. #4627
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    E, da. Čestitke svim sretnicama i ~~~~ svima koje ih trebaju.

    Ja čekam uzv. Otkad sam već vadila bete, drugu nisam ni napisala u potpis jer ne znam je li točna ili zabuna. Sad si sve mislim, jesam li ja stvarno trudna. Toliko je vremena prošlo od bete, a još ni jedan pregled nisam imala (nije do dr-a, već nisam mogla). Sutra bih trebala vidjeti malo srčeko.

  28. #4628
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure da vam se malo javim. Bila sam danas na pregledu i sve je ok . Sad smo 8+4, veliki 2,2 cm, vide se i rukice i nogice. Sljedeći pregled je za mjesec dana i tad više nisam kod mpo ginekologa. I da, nema više hematoma .
    Bravo rebecca bas mi je drago..

  29. #4629
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Rebecca i ja jučer bila na pregledu, jučer smo bili 8+3, isto vidjela rukice, nogice, beba je 2.21cm, ma predivno, suze mi išle!! Cure želim vam svima lijepe bete i ovakvo veselje i sreću!! <3

  30. #4630
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Hvala svima!! LemonK super, super, nas dvije se pratimo !!

    Svim curama sretno!!!!!

  31. #4631

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Cure cestitam
    @Glow @Pina kako ste ???

  32. #4632

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Nama nije uspjelo ovaj put... beta 0.11 Za kontrolu sam naručena tek 20.7., užas!
    Cure, sretno, želim vam ishod puno bolji od mog

  33. #4633
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Nama nije uspjelo ovaj put... beta 0.11 Za kontrolu sam naručena tek 20.7., užas!
    Cure, sretno, želim vam ishod puno bolji od mog
    Mimsi draga zbilja mi je zao, glavu gore, odmori se i u nove pobjede..

  34. #4634

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala Leona29! Ma već sam otplakala u utorak i jučer kad su testovi bili negativni, tak da sam danas samo otišla po službenu potvrdu... Ali neka, sad ću se tek zainatit!!!

  35. #4635
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    <1,20
    To je nazalost moj rezultat.....nakon predugih 6 sati cekanja nalaza (((
    Cekalice zelim vam drugaciji scenarij!

  36. #4636
    Katjuša avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    196

    Početno

    mimsi i Pinacolada jako mi je žao cure
    Neka su vam to zadnje negativne bete

  37. #4637

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala ti, Katjuša! Iz tvojih usta u Božje uši Tebi želim ugodnu trudnoću!
    PinaColada, žao mi je... ali glavu gore! Bit će! Samo je pitanje vremena!
    Sad se opasno bacam na podizanje kvalitete jajnih stanica, totalno sam nabrijana I naravno, uživanje u ljetu...

  38. #4638
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Mimsi i pinacolada jako mi je žao!

  39. #4639

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Mimsi i Pina bas mi je zao neka je ovo zadnja negativna beta...

  40. #4640

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    @Mimsi @Pina
    Pa pretužna sam zbog vas, hajde kao mimsi, obje se zainatite pa neka budu zadnje loše bete i da se uskoro osjećamo kao @LemonK i @Rebecca kojima pak čestitam i želim svu sreću dalje!!

    Ja radim betu idući tjedan u četvrtak i jako se bojim jer me kao i uvijek pred ciklus, grče jajnici

  41. #4641

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Glow ne razmisljaj o tome jer meni je s prvim ditetom bilo kao u obicnom PMSu... nikakva razlika samo se taj PMS nastavio

  42. #4642

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Draga @Golden, hvala ti od srca na ovome

  43. #4643

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    I tebi želim lijepu veliku betu drugi tjedan, #DanRazlike

  44. #4644

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    46

    Početno

    Ufff (drzim fige) najdraze mi je kad kazu ne opterecuj se ma normalno je da se opterecujem i opterecivqt cu se jer to zelim

  45. #4645
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Danas je bio uzv i vidjeli smo srculence. E, sad se osjećam ko službena trudnica.

  46. #4646
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj goldenB prvotno napisa Vidi poruku
    Ufff (drzim fige) najdraze mi je kad kazu ne opterecuj se ma normalno je da se opterecujem i opterecivqt cu se jer to zelim
    Naravno da hoćeš jer ti je stalo. Meni su famozni ljudi koji kažu da se trebam opustiti i onda ću zatrudnjeti. Mislim da oni ne kuže da trudnoća nije rezultat mentalnog truda već do nje dođe malo drukčije. Čak i jedan lik iz mpo voda.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 17.06.2016. at 21:35

  47. #4647

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala vam, cure!

  48. #4648

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Cure, molim vas za pomoć!!!
    Upravo sam bila kod svog soc. ginekologa koji mi je rekao da se ni ne čudi što nismo uspjeli jer sam koristila estrofem! Da se to daje starijim ženama, tipa 40 god., a nipošto mlađima, tipa meni koja imam 29 god. kaže da to ubija sve što je imalo dobro!
    Odmah mi je na pamet pao moj AMH od 8,3 pa sam mu rekla da možda zbog toga - jer ipak sam po njegovoj vrijednosti slična ženama starijim od sebe, al on se i dalje ne slaže i savjetuje mi da neizravno pitam mpo dr. zašto to uzimati, a ako opet neuspijemo da ga na svoju ruku ne uzimam.

    Zatim, utrogestan, zašto vaginalno kad je bolje oralno! tako on kaže! Ja koliko vidim, sve cure ga uzimaju vaginalno...

    Ne moram vam ni govoriti u kakvom sam šoku i koliko sam ljuta! Naprosto ne mogu vjerovati da bi bilo koji mpo dr. koji pošteno radi svoj posao bio toliko neinformiran da prepiše tako nešto i stvarno se nadam da ovaj moj priča bedastoće!

    Molim vas, šta vi kažete???

  49. #4649
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, molim vas za pomoć!!!
    Upravo sam bila kod svog soc. ginekologa koji mi je rekao da se ni ne čudi što nismo uspjeli jer sam koristila estrofem! Da se to daje starijim ženama, tipa 40 god., a nipošto mlađima, tipa meni koja imam 29 god. kaže da to ubija sve što je imalo dobro!
    Odmah mi je na pamet pao moj AMH od 8,3 pa sam mu rekla da možda zbog toga - jer ipak sam po njegovoj vrijednosti slična ženama starijim od sebe, al on se i dalje ne slaže i savjetuje mi da neizravno pitam mpo dr. zašto to uzimati, a ako opet neuspijemo da ga na svoju ruku ne uzimam.

    Zatim, utrogestan, zašto vaginalno kad je bolje oralno! tako on kaže! Ja koliko vidim, sve cure ga uzimaju vaginalno...

    Ne moram vam ni govoriti u kakvom sam šoku i koliko sam ljuta! Naprosto ne mogu vjerovati da bi bilo koji mpo dr. koji pošteno radi svoj posao bio toliko neinformiran da prepiše tako nešto i stvarno se nadam da ovaj moj priča bedastoće!

    Molim vas, šta vi kažete???
    mimsi evo ja sam trudnica koja još uvijek koristi estrofem, imam isto godina kao i ti.. Tako da je to sve individualno.. Mislim da tu tvoj ginekolog malo pretjeruje. Nisu nasi mpo dr bas toliko neinformirani. Malo cudno od tvog dr..

  50. #4650

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala Leona29!

    Evo sad čitam da je to potpora žutom tijelu i da služi za podebljanje endometrija kako bi se pospješila implantacija. Pa mislim stvarno ne mogu vjerovat kak si ljudi svašt dopuštaju i kakve dezinformacije šalju.
    Mislim, nova sam u svemu tome, ovo mi je prvi ivf i naravno da ne znam sve cake. S druge strane, trebalo mi je 4 god. da dođem do ovoga jer sam slušala različite dr. koji su me uvjeravali da je "sve ok" i stvarno sad više nemam živaca za rekla-kazala.
    Ali vjerujem svojoj mpo dr. na Sv. Duhu i sigurna sam da je ipak bolja u tome o soc. ginekologa.... Baš me ljuti takav pristup kod ovako osjetljivih stvari...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •