Stranica 174 od 310 PrviPrvi ... 74124164172173174175176184224274 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,651 do 8,700 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #8651
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Hadasa oooooodlicna beta!!!!cestitam!!!

  2. #8652
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavljuje betu od 2410,6 ...srce do neba
    Pitanjce,nastaviti s utrićima ili ne?
    Čestitam!!!! Sretno dalje!

  3. #8653
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Wow koja beta. Hadasa Čestitam!

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  4. #8654
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure , velika je da. Nadam se da to nije nikakav problem

  5. #8655
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure , velika je da. Nadam se da to nije nikakav problem
    Ma nije problem. Koliko su ih vratili i koji je dnt?
    Moja beta je bila tolika na 11 dnt i kucaju dva srca

  6. #8656
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Dvije su mi vratili petodnevne, beta je na 14 dana , ipak vadim još jednom i u petak . Pretpostavljam da ću morati jednom i kod njih na pregled u Zg?

  7. #8657
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno


    danas sam imala transfer, jedna petodnevna blastica, tako da i ja odbrojavam do 14 dnt tj. 12.07.

  8. #8658
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Neka je sa srećom Mala28....

  9. #8659

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Nazalost moja trudnoca se zavrsila sa miscarriage

  10. #8660
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Nazalost moja trudnoca se zavrsila sa miscarriage
    Zao mi je edina

  11. #8661
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Nazalost moja trudnoca se zavrsila sa miscarriage
    maaaa neeeee
    Jesi doma? Zao mi je!

  12. #8662

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Jesam doma. Prestala sam sa inekcijama i sad cekam da pocnem krvariti

  13. #8663

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Edina, žao mi je. U kojem tj si bila? Jesi li imala krvarenje? Bolove?

  14. #8664
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Zao mi je Edina

  15. #8665

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Trebala sam biti u 9 sedmici ali bebe prestala rasti u 7 sedmici. Nemam nikakvo krvarenje jos

  16. #8666

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Evo i mene napokon na odbrojavanju do bete... Moram biti jakooo strpljiva jer je nešto manje od 3 tjedna do bete, nadam se da ću dočekati jer je ovaj put vraćen jedan savršeni zametak
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 03.07.2017. at 13:17

  17. #8667
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala sam biti u 9 sedmici ali bebe prestala rasti u 7 sedmici. Nemam nikakvo krvarenje jos
    Ne znam sto bih ti rekla, jer ja jos uvijek, od 21.06. nisam prokrvarila i sad u sri idemna pregled. Malo mi je i frka vec. 21.06. sam prestala sa svime (utrici, estrofem i clexane), medjutim nisam dobila. Bojim se da me nije estrofem zeznuo.

  18. #8668

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Rominka,
    Ja sam uz estrofem prokrvarila rekordno brzo vec 24dc..

  19. #8669

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Ja sam evo tek danas pocela malo krvariti

  20. #8670

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Hej cure da se i ja javim. Danas mi je 6dan od transfera blastociste. jučer me bolilo kao pred M., da bi se navečer pojavilo malo krvi na gacicama, i kad bih se obrisala. Jutros gotovo i nije bilo da bi se danas popodne opet pojavilo. Znam da moze bit implatacijsko, al nekako mi sve miriše da je to M. koja ne može da krene normalno od utrogestana. Jel moguće da je došla tako rano??

  21. #8671
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Mami, meni je tako došlo, 6-7dnt blastice. Prvi puta u životu ikad tako rano, inače dođe danima nakon zadnjeg utrića

  22. #8672

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Nazalost moguce je. Meni je krenulo tako 5 dan dvaput, ali vec 12h od pocetka krvarenja je bilo jako obilno (cak obilnije od obicnog menzisa). Nadam se da tvoje nije kao moje. Do negativnog testa 10dana od transfera, nije gotovo

  23. #8673

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Ma ni meni nikad tako rano ne dođe al ko zna možda se od svega više i to poremetilo. Ne mogu prestat uzimat utrogestane a opet 6 dan rano mi je i za betu i za test. Za pop..dit

  24. #8674

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Znam da. Ja sam koristila crinone i prestala sa njim jer ga nisam imala kako stavljat, tako da meni je brzo krenulo. Pravi se da nije uspjelo, a test napravi i onda se ili ugodno iznenadi ili vec biti vec pripremljena. Ja sam bila i na hitnoj (uvjerena da je implatacijsko), ali me doktor tamo pitao da li liči na menzis koji imam inace i kad sam potvrdila, rekao je da to neuspjeh. Napravili su mi i test tamo i bio je bijel. Betu nisam vadila jer bi me dotoklo da se narucujem za betu 0. Moji ciklusi su oko 26 dana, a tada su bili 24.

  25. #8675

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Ma već sam se isplakala, a najgore mi je to šta moram čekat još koji dan da bi mogla il betu izvadit ili test da bi bila sigurna

  26. #8676

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Mami, može biti, iako po tome sto si napisala iskreno ne izgleda mi, tako da ri zelim uspjeh.

    Cure, sta kazete na kupanje u moru? Pitala na punkciji i dobila zeleno svijetlo, ali na transferu nisam i sada ne znam... Brisevi uvijek čisti ko suza, i samo sam se malo smocila, bez da diram kritično područje ali neću dugo moći tako...
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 04.07.2017. at 19:21

  27. #8677
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Mami, može biti, iako po tome sto si napisala iskreno ne izgleda mi, tako da ri zelim uspjeh.

    Cure, sta kazete na kupanje u moru? Pitala na punkciji i dobila zeleno svijetlo, ali na transferu nisam i sada ne znam... Brisevi uvijek čisti ko suza, i samo sam se malo smocila, bez da diram kritično područje ali neću dugo moći tako...
    Preporuku ćeš od dr dobiti da se ne kupas zbog bakterija i sl. Sve je to za slucaj da se kasnije ne grizes ako ide nešto krivo. Tako su meni dr rekli. Ako je more čisto odluka je na tebi.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  28. #8678
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Mamiblue mi se pratimo
    I ja sam danas 6 dnt blastice i ja sam jutros vec oplakala.
    Nemam krvarenje ali sam se ispuhala, pala je bt, prestala sam pisati po noci i tak..

  29. #8679

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Da, pratimo se. Nemoj se nervirati radi temp. Ona zna biti zavaravajuca radi utrogestana stoga glavu gore. Meni krvarenje i dalje, onako u tragovima na ulosku i kad se obrisem, baš crvene boje. Koliko god se trudim i ne želim nadat puno kad ulazim u postupak opet je ta nada i velika želja tu i dalje prisutna.

  30. #8680

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Preporuku ćeš od dr dobiti da se ne kupas zbog bakterija i sl. Sve je to za slucaj da se kasnije ne grizes ako ide nešto krivo. Tako su meni dr rekli. Ako je more čisto odluka je na tebi.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Upravo to što kažeš... Pitala danas i nije mi zabranjeno nego čisto u vidu mog mira ako nešto ne bude u redu da se ne grizem, no kupat ću se jer znam da neće biti ono "krivo je more"... Zatrudnila sam vec ljeti i bilo je sve ok pa i ako ovaj put, nedaj boze, ne bude, ne smatram da je radi mora... Kupanje mi godi i opusta me pa možda mi i pomogne dodatno, a more je super čisto i nema gužve na plažama gdje idemo...
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 05.07.2017. at 14:45

  31. #8681
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Cure moje ste vadile betu na svetom duhu preko interne uputnice...kakav je protokol?
    Koliko se ceka nalaz?

  32. #8682
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Evo i mene 6dnt nakon feta 2 blastice , jedna dobra jedna malo losija .3 i 5 dnt sam.imala jaka.probadanja u.maternici ali kratko cca 5 sekundi .cicke 0 bodova , trbuh nista napuhan.lagani pms od danas i lagana vrtoglavica ali to moze bit i od utrica .
    beta 14.7 .
    nikakvih posebnih simptoma osim toga , prije sam uvijek imala hrpu ali to prepisujem stimulaciji .ovo mi je prvi fet pa mi je sve drugacije i puno opustenije.
    Dr mi je zabranio kupanje upravo zbog raznih bakterija .
    Sve cekalice sretno!


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  33. #8683
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    uf nisam ni napisala da nemam simptoma , odem u wc i rozi trg pomijesan s utricima ?!?!?! Sta sad? ! Zvala doktorw kaze moze biti i dobro i lose , nastavljam s terapijom .....a tako sam bila opustena do sad

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  34. #8684
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    iva777 znam da je teško,ali probaj se opustiti . Baš kako su i cure rekle,simptomi T su slični Pms-u,a utrići isto dosta zavaraju . Sretno

  35. #8685

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    97

    Početno

    Iva, meni je tako bilo 6 dan blastociste Pa je krenila M. Šta ne znači da će tako i kod tebe. Može bit implatacijsko a može i početni znaci M.

  36. #8686
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Znam da moze biti super , a moze biti i lose .Nada umire zadnja.znam da nista nemogu uciniti nego biti strpljiva .
    Jos uvijek je prisutno to rozo - smedje krvarenje sa prozirnim iscjetkom ..nikad tako rano nisam imala krvarenje nikakvo uvijek bi mi m dosla na dan bete . A ko ce ga znat ! bista , vidjet cemo kako ce se razvijati sljedece dane . Fala cure!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  37. #8687

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Iva, držim palceve da je to pozitivno, bile bi na samo 2 dana razlike u tom slučaju. Ma vjerujem u pozitivan ishod!!!

  38. #8688
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Iva777 pozdrav, i ja sam imala tako isto i zavrsilo se dobrim ...curica ima 15mjeseca.... Zelim ti svu srecu ovog yvijeta i od svega srca!!!! Jedina sam pocela od 10 dana nakon transfera smedi iscjedak imat pa prelazilo i u jako krvarenje sve do 12tjedna ...a simptome nisam imala ama bas nikakve jedino taj rozi iscjedak 7dan i nakon tog smede

  39. #8689
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    ljube sjecam se tvog slucaja , isto nikad nisam imala nikakva krvarenja do sad .nikakve druge simptome nemam skoro sam zaboravila da sam u postupku , do danas .lagano me boli trbuh , iscjedak se sad smanjio, mirujem cijeli dan jer uz taj iscjedak osjecam jaku slabost i vrtoglavicu i zujanje u usima.
    Jos koji dan pa cu sve znati.
    Racunam jos koji dan pa cu sve znati . e kako mi je do sad vrijeme prolazilo od danas dani kao vjecnost.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  40. #8690
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Iva, držim palceve da je to pozitivno, bile bi na samo 2 dana razlike u tom slučaju. Ma vjerujem u pozitivan ishod!!!
    Hvala ti , vidim ti si imala 3.7 transfer , 2 dana nakon mene . i tebi fige za uspjeh

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  41. #8691

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti , vidim ti si imala 3.7 transfer , 2 dana nakon mene . i tebi fige za uspjeh

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Ti vadis betu 14.7.? Nama daju puno kasnije da vadimo, a ako docekamo, onda je u pravilu to to... Ne znam da li ću se ranije testirati, muz me uvijek nagovori, ali iskreno ne bi voljela valjda zbog straha iako sto je tu je... Simptomi grcevi tu i tamo, par puta na dan

  42. #8692

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Cure, drzim fige
    P.s. cini mi se da ako postoji neko mini krvarenje i onda stane, to je implatacijsko, a menzis ne staje kad krene, nego bude sve obilniji (bez obzira na utrice). Bar to je bio moj slucaj.

  43. #8693
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Ti vadis betu 14.7.? Nama daju puno kasnije da vadimo, a ako docekamo, onda je u pravilu to to... Ne znam da li ću se ranije testirati, muz me uvijek nagovori, ali iskreno ne bi voljela valjda zbog straha iako sto je tu je... Simptomi grcevi tu i tamo, par puta na dan
    da, sluzbeno vadim betu 14.7 .inace uvijek radim testove od 7dnt al ovaj put necu nema sanse.... nadam se do bete ili ako bude bas jako krvarenje tad cu napraviti.Znam da u Rijeci daju 3 tjedna nakon transfera do bete, treba to izdrzati.
    Danas jako malo smedje skoro se i ne vidi trenutno nema nikakvog krvarenje i nadam se da ce tako ostati.
    Jutros opet ona jaka probadajuca bol vise puta nisam se mogla ispraviti.


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  44. #8694
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Najdužih 14 dana u životu do bete,probadajuću bol sam imala i ja+druge simptome koji su mi bili više za mengu. Zvuči dobro. Želim ti veliku betu

  45. #8695
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Hadasa iz tvojih usta u Bozje usi !
    Pms lagano , ali nista strasno , samo ta opca slabost je prisutna. (.)(.) nista bas nista
    Hvatam se za slamku, a svjesna da ne mogu nista uciniti osim cekati.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  46. #8696

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Ni mene (•)(•) nista, inace me uvijek bole u pms-u. To mi je skoro najveca nada...

  47. #8697
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Mene su počele boljeti tek poslje Bete ,nisam bila ni malo pozitivna 99 % sam cekala da procurim,dok sam držala rezultat u ruci već sam se htjela vratiti na šalter i reci da su nekaj pogriješili . Želim vam čim prije taj osjećaj . Tek nakon par dana je sve sjelo na mjesto i sad sve osjećam i boli . Naravno tu su sad neki drugi strahovi,ali ovaj put je pun tih nekih sitnih prepreka . Samo hrabro do cilja

  48. #8698
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Hadasa, nadam se da cemo i mi tvojim putem
    Zelim ti urednu i skolsku trudnocu!
    Ja imam jos duuugih 5 dana do bete , krenulo je treniranje strpljenja i zivaca !


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  49. #8699

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Hadasa, da, bas tako je i kod mene bilo u ranijim trudnoća. Već sam znala da sam trudna pa su krenuli simptomi. Sretno do kraja!

    Iva, to je najgore razdoblje... lako je prije biti hrabar, ali kad se već možeš testirati a čekaš kako su rekli, e to je vec druga priča. Nek nam bude sretno!

  50. #8700
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Hadasa, da, bas tako je i kod mene bilo u ranijim trudnoća. Već sam znala da sam trudna pa su krenuli simptomi. Sretno do kraja!

    Iva, to je najgore razdoblje... lako je prije biti hrabar, ali kad se već možeš testirati a čekaš kako su rekli, e to je vec druga priča. Nek nam bude sretno!
    mala-bebica bas tako, do tad izvjestavamo i osluskujemo simptome.
    Definitivno kod mene danas nema vise nista krvarenja ni rozo ni smedje nista!


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •