Stranica 302 od 310 PrviPrvi ... 202252292300301302303304 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 15,051 do 15,100 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15051

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Pozz...
    Pišem vam prvi put, premda vas pratim odavno...
    Meni je ovo prvi IVF, super sam reagirala na stimulaciju, 16 jajnih stanica, 9 oplodjenih iz kojih se razvilo 7 blastocista... 5 dan nakon punkcije na naš zahtjev jedna blastocista vraćena... Po riječima biologa, odlična... E sad... Danas mi je 7dnt, os drugog do petog sam osjećala zatezanje po stomaku, kao leptirici i jučer 6dnt užasan umor.... I to je to... Jel imao netko nešto slično? Beta 13dnt... Hvala...

  2. #15052

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Cure pozz... Prvi put pišem, al pratim vas već dugo... Prvi mi je IVF, super sam reagirala na stimulaciju... 16 jajnih stanica, oplodilo se 9 i od toga 7 blastocista.. Na naš zahtjev vraćena 1 blastocista pet dan nakon punkcije, a 6 smo zamrznuli... E sad... Danas mi je 7dnt i od simptoma od 2 do 5 dana zatezanje u trbuhu, kao leptirici... Jučer, 6 dnt užasan umor... Danas ništa... Šta mislite? Hvala vam...

  3. #15053

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Bubi, hvala ti na informacijama bas ću vidjet ću kakve će preporuke imati ovaj liječnik...
    Sretno u subotu i jos sretnije u idućim tjednima
    Hvala ERA! A kad ti kreces u postupak?

  4. #15054
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Idem ovaj ciklus, a taman trebam dobiti ovih dana pa onda 3 dc krećem s lijekovima.
    Posljednje uređivanje od ERA : 26.06.2020. at 08:21

  5. #15055

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Danas 8 dnt clearblue test jasno pozitivan, da li je moguće da je to od ostataka štoperice. Primila sam ju prije 13 dana.

  6. #15056

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Već treći put pisem poruku, nekako kao da mi se izbrišu ili ni ne objave...

    Bila sam nestrpljiva i jutros napravila test, došao je bas lijepo pozitivan (clearblue).

    Požurila onda privatno izvaditi betu, (8 dnt - 33,6)

    Strah me da to nisu ostatci štoperice ( primljena prije 13 dana)

  7. #15057

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Trešnjica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz...
    Pišem vam prvi put, premda vas pratim odavno...
    Meni je ovo prvi IVF, super sam reagirala na stimulaciju, 16 jajnih stanica, 9 oplodjenih iz kojih se razvilo 7 blastocista... 5 dan nakon punkcije na naš zahtjev jedna blastocista vraćena... Po riječima biologa, odlična... E sad... Danas mi je 7dnt, os drugog do petog sam osjećala zatezanje po stomaku, kao leptirici i jučer 6dnt užasan umor.... I to je to... Jel imao netko nešto slično? Beta 13dnt... Hvala...
    Super rezultat!
    Mozes vec test raditi kad je blastica u pitanju!
    Sretno

  8. #15058

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj ZenaPomorca prvotno napisa Vidi poruku
    Već treći put pisem poruku, nekako kao da mi se izbrišu ili ni ne objave...

    Bila sam nestrpljiva i jutros napravila test, došao je bas lijepo pozitivan (clearblue).

    Požurila onda privatno izvaditi betu, (8 dnt - 33,6)

    Strah me da to nisu ostatci štoperice ( primljena prije 13 dana)
    Nisu to ostatci stoperice, ne brini.
    Meni su dvodnevni embriji vraceni.
    10 dnt poz test...beta kod prve trudnoce na 12 dnt 139.

    Tako da mislim da je to, to. Ponovi betu svakako da vidis dal se pravilno dupla.
    Pa tko bi cekao 21 dan od transfera....

  9. #15059

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Bubi, hvala ti na informacijama bas ću vidjet ću kakve će preporuke imati ovaj liječnik...
    Sretno u subotu i jos sretnije u idućim tjednima
    Ja sam se najnormalnije vracala dan nakon transfera doma, avionom! I normalno se ponasala nakon transfera.
    Mirovanje nije preporucljivo niti je garancija da ce se embrij primiti!
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 27.06.2020. at 07:45

  10. #15060
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Zenapomorca čestitam, sretno do kraja.
    Ja sam ti jadna od rijetkih nesretnica koja je 6 dana (primila na dan ETa i 5 dana kasnije) nakon boostera imala lažno pozitivan test, već sutradan je bio negativan.

  11. #15061

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Super rezultat!
    Mozes vec test raditi kad je blastica u pitanju!
    Sretno
    LaraLana hvala na odgovoru...
    Bila sam nestrpljiva pa sam 8dnt napravila test i dvije crtice.... Danas za svaki slučaj još jedan i opet pozitivan... Sreća do neba... Vama cure želim isto

  12. #15062

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Trešnjica čestitam!

  13. #15063

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    ZenaPomorca i Trešnjica čestitaaam!!! Ajme divno, sad se fino veselite i uživajte!
    Ja sam jučer bila na transferu, 5 dan nakon punkcije, vratili mi dvije mrvice, sad čekanje..
    Kaže dr da je jedna odlična, druga vrlodobra, tako da se nadam najboljem.

    jeste sve to vec radile test ili ima još koja čekalica osim mene?

  14. #15064

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala ti, tebi takodjer čestitke i da ti sve bude u redu do kraja...

  15. #15065

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Bubi hvala... Baš sam presritna šta je uspilo (nadam se) iz prve... A i da ima nešto smrzlića, da se ne moram opet bockat... Tebi su isto vraćene blastice? Sad samo odmaraj, uhvatit ce se bar jedna, morrraaaa

  16. #15066
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    LaraLana hvala ti za info. znači, avion nije nikakav problem, samo da dode do transfera...
    Bome super, cure, toliko lijepih vijesti na temi zadnjih dana )), čestitam vam od srca!
    Bubi, sad se nekog hobija dohvati, da dani brze prolaze.
    Posljednje uređivanje od ERA : 28.06.2020. at 21:30

  17. #15067

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj _Bubi_ prvotno napisa Vidi poruku
    ZenaPomorca i Trešnjica čestitaaam!!! Ajme divno, sad se fino veselite i uživajte!
    Ja sam jučer bila na transferu, 5 dan nakon punkcije, vratili mi dvije mrvice, sad čekanje..
    Kaže dr da je jedna odlična, druga vrlodobra, tako da se nadam najboljem.

    jeste sve to vec radile test ili ima još koja čekalica osim mene?
    Ima cekalica ima, nikako docekati taj cetvrtak. Meni je ovo treci pokusaj i zaista se nadam pozitivan

  18. #15068

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Trešnjice hvala i ja sam pozitivna bas. Da, vracene su mi blastice. :D
    ERA, da, mislim i ja da je hobi bitan, meni osobno moje biljcice, vrijeme mi puno brze prode tako.
    Micad, ovaj cetvrtak vec? Zelim ti puuuno srece
    Mislim da je i Koka napisala da je cekalica s nama na stranici prije.

  19. #15069

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Cestitke na plusicima!!! Meni je beta tek u pon ali mislim da cu napravit test u petak, to je deveti dan nakon 5dnevnih...za sad pokusavam ne mislit, skroz normalno se ponasam i idem se kupati svaki dan pa mi je malo lakse

  20. #15070

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Koka0904 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitke na plusicima!!! Meni je beta tek u pon ali mislim da cu napravit test u petak, to je deveti dan nakon 5dnevnih...za sad pokusavam ne mislit, skroz normalno se ponasam i idem se kupati svaki dan pa mi je malo lakse
    Koka sretno i javi nam lijepe vijesti u petak!

  21. #15071

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Nista, ni sjene
    Posljednje uređivanje od Koka0904 : 03.07.2020. at 09:40

  22. #15072

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Koka, bas mi je zao... Ali svejedno ponovi test u ponedjeljak, nikad se ne zna..

  23. #15073

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Micad prvotno napisa Vidi poruku
    Ima cekalica ima, nikako docekati taj cetvrtak. Meni je ovo treci pokusaj i zaista se nadam pozitivan
    Micad, ima li kod tebe novosti?

  24. #15074

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Sretno svim cekalicama ♥️
    Ja isto čekam betu i dalje, tek u četvrtak (21 dan nakon transfera), ali za sada je sve super, nema naznake M i ponovila par testova svi pozitivni...

    Koka pitanje, vidim da si napisala da se ideš kupati svaki dan?
    Meni je doktorica zabranila nakon transfera bilo kakvo kupanje (kada, bazen i more). Rekla je da samo pod kratki tus smijem i to je to.

    Se vi ostale kupate u moru ili?

  25. #15075
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Zena pomorca, nama gin (poliklinika Cito St) isto savjetovao ne kupanje u moru i kadi do bete, pa onda do prvog pregleda...
    Čestitam na +...
    Sretno svima

  26. #15076

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj ZenaPomorca prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno svim cekalicama ♥️
    Ja isto čekam betu i dalje, tek u četvrtak (21 dan nakon transfera), ali za sada je sve super, nema naznake M i ponovila par testova svi pozitivni...

    Koka pitanje, vidim da si napisala da se ideš kupati svaki dan?
    Meni je doktorica zabranila nakon transfera bilo kakvo kupanje (kada, bazen i more). Rekla je da samo pod kratki tus smijem i to je to.

    Se vi ostale kupate u moru ili?
    Meni je sestra nakon transfera rekla prvih par dana ne, ali kasnije moze, ali bez ikakvih skakanja u more i sl. Ja sam bila 2 puta ali sam usla samo jednom, cuvala se sunca i naravno presvukla se da ne stojim u mokrom. Mislim da bi tu moglo bit problem ako se ide kupati na mjesta gdje je puno ljudi i/ili zagadeno more radi opasnosti od bakterija...

  27. #15077

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Dr mi je rekla da ne prvi dan ali onda mogu jer ono ce se ili ugnijezditi ili ne i ne mogu ja tu nista.. Normalno nisam se kupala nesto pretjerano niti skakala, otisla bi oko 6 na plazu i 5-10min napravila jedan mali dir i obavezno presvlacenje vani.. A ove god nije pretjerana guzva na plazi pa je more cisto
    Posljednje uređivanje od Koka0904 : 04.07.2020. at 22:20

  28. #15078

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Moda ovisi od doktora so doktora...
    Meni je bas strogo zabranila čak i kadu i bazen. Rekla je ni slučajno nikakvo kupanje prva 3 mjeseca... govorila je da nije samo zbog bakterija nego može naštetiti pri samoj implantaciji, ali se ne sjećam točno zašto...bila sam Uzbuđena nakon transfera pa nisam zapamtila...

  29. #15079
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Micad, Bubi ima li kakvih situacija ili novosti kod vas? Kako se osjećate?

  30. #15080

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Evo, za sada ok. Imam neke simptomice, ali sve to moze biti i od ljekova pa nisam ni sama pametna... Ugl nekad lagano stezanje u donjem dijelu trbuha i leđa i ono što mi je malo čudno odbojnost na kafu (inace sam veliki kavopija, inace, bas se kontroliram da nebi pretjerala)
    Sutra bi vec mogla raditi test jer bii mi booster trebao izaci iz organizma,a za betu sam narucena u petak jer sub ne rade. Svakako mislim da nebi trebalo biti rano jer je beta 13dnt 5dnevnih blastica...
    Kako si ti ERA, ima li novosti? :D

  31. #15081
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Bubi, bas se nadam da je ta odbojnost na kavu pravi i dobar znak. Javi nam ujutro i da je test pozitivan.
    Posljednje uređivanje od ERA : 08.07.2020. at 15:35

  32. #15082
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @bubi, nezz zasto mi je prolazi poruka, uglavnom ja sam danas imala punkciju. Samo su 3 JS i sad kreće iščekivanje..
    Posljednje uređivanje od ERA : 08.07.2020. at 15:36

  33. #15083

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    ERA, nadam se i ja, a što se tvoje punkcije tice, bitno da su kvalitetne i da se uhvate! Jesu ti sto govorili oce bit transfer 3. ili 5. dan?

  34. #15084

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Evo radila jutrost test, nazalost negativan...

  35. #15085
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Zao mi je Bubi

  36. #15086
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Zao mi je Bubi, baš baš mi je zao. sad odtugujte svoje i glavu gore za daljnje planove.

    Mene je upravo zvao doktor, oplodile su se 2 JS od 3. Sutra je transfer. Vidim da vi imate uglavnom 3 ili 5 dan pa se bojim da od ovog neće biti nista. Nista ne očekujem i lagano se pripremam da mi je ovo prvi i zadnji IVF pokušaj...

  37. #15087

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je Bubi, baš baš mi je zao. sad odtugujte svoje i glavu gore za daljnje planove.

    Mene je upravo zvao doktor, oplodile su se 2 JS od 3. Sutra je transfer. Vidim da vi imate uglavnom 3 ili 5 dan pa se bojim da od ovog neće biti nista. Nista ne očekujem i lagano se pripremam da mi je ovo prvi i zadnji IVF pokušaj...
    Ne gubi nadu.
    Moj dvostanicni zametak,vracen nakon dva dana, mi upravo trenira zivce u dnevnom boravku.

  38. #15088

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je Bubi, baš baš mi je zao. sad odtugujte svoje i glavu gore za daljnje planove.

    Mene je upravo zvao doktor, oplodile su se 2 JS od 3. Sutra je transfer. Vidim da vi imate uglavnom 3 ili 5 dan pa se bojim da od ovog neće biti nista. Nista ne očekujem i lagano se pripremam da mi je ovo prvi i zadnji IVF pokušaj...
    Hvala draga, bas tako cemo i uciniti. Nema predaje, samo naprijed... Vjerovatno ce mi trebati par dana da procesuiram sve malo. Doci ce i nas dan. <3
    A za tvoj transfer ti zelim sve, sve najbolje i bit ce sve ok, samo pozitivno. Obavezno nam se javljaj kako ide.

  39. #15089
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @perla5, sad si me bas nasmijala. Hvala ti, nadam se da će i mene tako pilati za koju godinu.

    @bubi, samo hrabro dalje i bit će, mora jednom uz toliku volju i zelju..

    Ja sam sad u dilemi što ću sutra. Pokušati s transferom oba, ili jedan pokušati zamrznuti. Zbilja nezz..

  40. #15090

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Bubi jedan negativan test ne mora značiti ništa...probaj barem još jedan

  41. #15091

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Era sretno sutra na transferu, šaljem ti pozitivne misli

    Ja sam jutros imala službeno vađenje Bete - 7162 (21dnt).

    Sretno svim ostalim cekalicama ♥️

  42. #15092

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je Bubi, baš baš mi je zao. sad odtugujte svoje i glavu gore za daljnje planove.

    Mene je upravo zvao doktor, oplodile su se 2 JS od 3. Sutra je transfer. Vidim da vi imate uglavnom 3 ili 5 dan pa se bojim da od ovog neće biti nista. Nista ne očekujem i lagano se pripremam da mi je ovo prvi i zadnji IVF pokušaj...
    Era, 2 ivf postupka, dvoje djecice, oba puta vraceni dvodnevni embriji. Prvi put 4 stanicni i 5 stanicni, drugi put 4 stanicini i 6 stanicni.
    Prvi ivf je bio 2014-te i umalo da ce ti biti transfer na isti datum kao i meni u 07.2014.
    Sretno najsretnije
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 09.07.2020. at 23:42

  43. #15093

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj ZenaPomorca prvotno napisa Vidi poruku
    Era sretno sutra na transferu, šaljem ti pozitivne misli

    Ja sam jutros imala službeno vađenje Bete - 7162 (21dnt).

    Sretno svim ostalim cekalicama ♥️
    Cestitam!

  44. #15094
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @zenapomorca, bas lijepa beta, bravo! Nadam se da će i dalje nastaviti tako mirna i dosadna trudnoća.

    @laralana, čitala sam MMu tvoj post i odmah bismo potpisali takav rezultat ,hvala na ohrabrenju.

    Danas je bio transfer, vratili smo oba embrija pa se sad dalje nadamo. Dobila sam fotku UZVa na koje se vide dvije točkice i totalno me obuzela sreća i nada. Divan osjećaj, nisam to očekivala.
    Nakon toga tuš- kartica za placanje prolazi a nema razloga zašto. Onda probaj a drugom, pa u banku, pa na bankomat pa na kraju MM u RH uplatio.. Onda sam morala otići na neki pregled jer nekad ne mogu disati (kad duže pričam ili hodam) pa mi je dr.dao neku inhalaciju, radio spirometriju i rekao da dođem u ponedjeljak na kontrolu...
    Sve se iskomoliciralo, ležala sam možda 15min nakon transfera...

  45. #15095

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Era ne brini uopće, ni ja nisam dugo ležala nakon transfera...

    Prvi dan (odnosno nulti) sam doma mirovala, ali već drugi dan sam bila po kavama i na nogama, u šetnjama Itd...
    Usisavala, čistila, pospremala, dizala madrace i mijenjala posteljinu :D

  46. #15096

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Cure, hvala vam svima.
    Vadila sam ja danas betu jer je traze, ali negativna.
    Sve mi je jasno da ne može odmah, ali uvijek postoji neki crv sumnje je li samnom sve ok... Zašto nije uspjelo ovaj put itd... ali sve znate i same. Ugl ovo nam je bio 2.IVF/ICSI, a bili smo prije toga ina 2 insemenacije. Sad cekamo naš prvi FET, nadam se uspješan
    Era sretno i da beta bude velika velika
    Zena pomorca, cestitam! super vijesti :D

    p.s. jeste morale čekati nakon IVF-a za FET ili se može odmah ici ciklus iza? Mi smo imali pauzu 4mj prije ovog sad IVF-a.

  47. #15097
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @zenapomorca, super, najnormalnije si nastavila živjeti i sve odlično ispalo . Pokušat ću se podsjetiti tvojih riječi kad počnem pretjerivati s oprezom.

    @bubi, tnx. Ako je ovo već moralo biti negativno, makar idete na FEt. Koliko imate smrznutih?

  48. #15098

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Imamo jednog smrzlića. Evo dogovoreno je da sad u iducem ciklusu idem na scratching endometrija pa ciklus nakon na FET. Ima li koja cura mozda iskustva s tim?

  49. #15099

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Cure ne znam na koju bih temu smjestila ovo pitanje, učinili mi se da je najbolje ovdje. Krenula sam u stimulaciju kao pripremu za postupak ovaj mjesec i danas saznam da trebam imati neku malu operaciju na zubu. Vjerovatno ću nakon toga morati uzeti antibiotik.
    Šta vi mislite jel može to utjecati na postupak. Operacija zuba je zakazana na 23dc, a transfer bi trebao biti oko 26-17dc. Sta mislite?

  50. #15100

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Transfer 16-17dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •