Stranica 293 od 310 PrviPrvi ... 193243283291292293294295303 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,601 do 14,650 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14601

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Test je Babyrapid.. Probacu i ujutru sa drugim koji je 20miu (neki Quick). Ja nisam nasla osjetljiviji od 20

  2. #14602

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Test je Babyrapid.. Probacu i ujutru sa drugim koji je 20miu (neki Quick). Ja nisam nasla osjetljiviji od 20
    Cula sam za ta oba testa ali ih ja nisam radila. Svakako napravi i javi! Sretno

  3. #14603

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Rezultat bete 1,2..Ovaj put nista a na proljece nadam se Prag. Srecno svim zenama - cujemo se u aprilu i da budete sve trudne i debele

  4. #14604

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Helou

    Prijavljujem FET 2 vrlo dobre blastice u srijedu, 30.10.
    Isli smo u prirodnom ciklusu ali je morao piknuti folikul jer nije sam pukao, znaci punkcija je bila 24.10
    Danas 6dnt i osim sto sam napuhana i sva jadna nemam simptoma

  5. #14605

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Stalno racunam, ali zasto je meni tranafer radjen 6 dan? Blastice su u pitanju
    Ok, punkcija je bila oko 14:30h ali opet, zasto 6 dan?! Danas sam to skontala

  6. #14606

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Evo, ženice da i ja napisem svoje iskustvo, amh 7, nakon maticne mlijeci 8,5
    Ugl, 3 postupka su iza mene, 1.inseminacija sa klomifenima, 4 folikula, biokemijska
    2.Bemfola 3 dana 225, jos 2 dana 150, 5 folikula, 3 oplođene, sve 3 vracene, beta 0
    3.dugi protokol, od 23.dana decapeptyl, od 2.dana gonal 250, od 5-9 gonal 200, 10-ti dan bemfola 200- 7 folikula, 5 js,3 oplođene, jedna prezivjela do 4 dana i vracena...cekamo betu.
    Ugl, izgleda da mi se najvise isplati popit 3 tabletice klomifena a ne pikati se 20 dana.

  7. #14607

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Rokas dan punkcije je nulti dan.

  8. #14608

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Aha - pardon, sad brojim, peti dan bi ti bio 29.10. Ako je blastica započela hatch onda je bolje transfer napraviti bez problema i šesti dan. Gdje si u postupku? Vjerujem znaju što rade.

  9. #14609

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Dolazi li iko na ovaj forum..i ja imam ms i zanima me da li jos pisete o ms.

  10. #14610

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    73

    Početno

    gdje si bila u postupcima?

  11. #14611

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Odlično majci. Ja danas, 12dc dobijam štopericu, u subotu vađenje. Imam dva komada od 18,5mm, a treci se nadzire od 15mm, ali ne polažu nade u njega. Uglavnom, drzim nam fige. Sa niskim amh ovo je ajme.
    Eej kako napreduje? Meni danas 10.dan od transfera, vec lagano luda. Imala sam svakakvih simptoma, danas nista. 5.dan su mi krenuli gadni grcevi, mislila sam da cu dobiti ali nista. Stavljam Utrogestane doduse. Ugl dva dana kasni menga a u srijedu beta pa cemo vidjeti.

  12. #14612

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj mejan prvotno napisa Vidi poruku
    gdje si bila u postupcima?
    Vinogradska

  13. #14613
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Emicka,

    dobro došla na forum.
    Na ovoj temi piše se o iskustvima nakon transfera embrija iz postupaka izvantjelesne oplodnje (IVF-a).

    Ako trebaš IVF, pregledaj i druge teme teme na podforumu: http://forum.roda.hr/forums/87-Potpomognuta-oplodnja
    Tema o IVF-u je puno i aktivne su.

    Pravila foruma zahtjevaju odobrenje prvih poruka novoregistriranih članova. Pravila foruma:
    http://forum.roda.hr/threads/54572-Pravila-ovog-foruma

    Trebaš napisati još 4-5 poruka na u skladu sa postojećim temama, a nakon toga ćeš i sama moći otvoriti novu temu i ostvariti opciju primanja i slanja privtnih poruka.

    Nadam se da ćeš na odgovarajućim temama ovog foruma dobiti odgovore o pitanjima vezanim uz multiplu sklerozu.

    Sigurna sam da ćeš o IVF-u na ovom podforumu u okviru odgvarajućih tema dobiti odgovore i podršku vezanu uz problematiku neplodnosti.

    Koliko mi je poznato, ovdje piše jedna divna žena koja se bori s MS i neplodnošću. Nadam se da čita i da ćete moći ovdje javno ili preko privatnih poruka na forumu komunicirati o problematici multiple skleroze.

    Sretno!

  14. #14614

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Ja sam kod dr L.
    Jucer beta 209
    Zadnji brevactid 1500 je bio 4.11
    Dva testa su bila pozitivna, ali sam se bojala da su od inekcije (boostera)....
    Ne mirujem i nemam simptoma
    Stomak me ne boli
    Sike ispuhane, malo boluckaju kad ih dirnem, nisu tamne, nemam zile, ne piskim cesto, nije mi muka, nemam ni jedan simltom... Eto
    Pila sam andol 100 od punkcije po jedan, pila vitamine, folnu i magnezij, prije tranafsera jedan diazepam 0.2 jer sam cula da ce mi smanjit kontrakcije maternice i kao da moze pomoci
    Drzite se i javljajte se

  15. #14615

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure nova sam,prvo zelim svim cekalicama srpljenje kao i samoj sebe,2.10sam prvi put isla na punkciju,nazalost 4dnt ja sam pocela brljaviti i neuzspjesna trudnoca.prokrvarila sam 7dan nakon transfera,isla sam opet ovaj put u prirodni ciklus,vraćena mi je blacostistica.danas mi je 4dnt malo mi dojke pocele biti osjetljive i povremeno osjetim kao da cu dobiti menstruaciju.betu vadim 18.11
    Recite mi vi svoja izkustva??

  16. #14616

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Rokas jesi ponavljala betu? Čini mi se da ste uspjeli

  17. #14617
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Rokas - čestitam. Sjećam te se još od prije pa me baš veseli da vam je uspjelo. Mislim da s drugog foruma...
    Ostale cure - sretno!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 13.11.2019. at 19:56

  18. #14618

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Ima li smisla radit test 7 dan nakon blastica? Stalno mislim da cu dobit, nikakvih simptoma

  19. #14619
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Koka0904 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li smisla radit test 7 dan nakon blastica? Stalno mislim da cu dobit, nikakvih simptoma
    Mozes

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #14620

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Ok. Strpit cu se jos pa sutra 8 dan napravim.. I do sad mi crinone ne bi iscurio, a zadnja dva dana mi se to dogodi? Jel moguce da ne stavim dobro?

  21. #14621

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Evo cure, druga beta 625,a treca 1877.... Sutra nam je prvi pregled kod dr L
    Javim se

  22. #14622

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Koka normalno je da nemas simptoma. Ako nisi primala boostere mozes slobodno napraviti test.

  23. #14623
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ne brini, višak uvijek iscuri. Ja ne mogu bez dnevnih uložaka, sva bih bila mokra zbog tog curkanja od gela.

  24. #14624

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Imamo dvije gs.... Pregled za 7 dana opet... Bez kometara sam ❤️

  25. #14625
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bravo! Sretno dalje...

  26. #14626
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Pozz curke, dugo me nije bilo
    Sutra mi je 6dpt blastice (FET), ima li smisla pišnuti test?
    Primila sam štopericu 6.11. ali mislim da je to sve otišlo već...?

  27. #14627

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    MonaLi ja ne bih tako rano piskila bez obzira jrsam ili nisam primila booster..... Nikaf nisam prije 9dnt i to kad su blastice u pitanju odnosno kad prodje 14 dana od punkcije (ovulacije)... Sto ces ako ti je negativan? Hices plakat ili se mkzes iskulirat i ne mislit na to? Znam da bih se ja sekirala i umirala...

  28. #14628
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj rokas prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi ja ne bih tako rano piskila bez obzira jrsam ili nisam primila booster..... Nikaf nisam prije 9dnt i to kad su blastice u pitanju odnosno kad prodje 14 dana od punkcije (ovulacije)... Sto ces ako ti je negativan? Hices plakat ili se mkzes iskulirat i ne mislit na to? Znam da bih se ja sekirala i umirala...
    imaš pravo, evo nisam danas radila test, nadam se da ću i sutra biti karakter Užas kako je teško čekati, prošli put sam operirana na 5dnt i vadili su mi betu zbog toga i bila je 10, pa možda evo test ne bi idući dan to ni prepoznao još...

  29. #14629

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    MonaLi sretno.... Izdrzi jos malo samo ❤️
    Ja sam danas 5+5 i nemam nikakvih simptoma. Nije da bih voljela da sad povraćam hahaha al bar nesto
    Samo me stomak boli, lagani grcevi
    Jedva cekam pregled

  30. #14630

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav, cure moje. Do sada još nisam nikada vadila betu jer bih procurila u vrijeme kada bih i inače trebala dobiti menstruaciju. Da li ste je vi nekada i unatoč kvarenju vadili?
    Danas mi je 10d et i od sinoc pri brisanju ima vodenih smeckastih i svijetlo crvenih mrlja, a danas i curkaju. Bolovi kao pred menstruaciju (koja bi trebala sutra doći).
    Pitam vas zato što sam više puta pročitala da su moguća krvarenja, a bila je trudnoća. Beta mi je inače zakazana za 27.11.

  31. #14631
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, cure moje. Do sada još nisam nikada vadila betu jer bih procurila u vrijeme kada bih i inače trebala dobiti menstruaciju. Da li ste je vi nekada i unatoč kvarenju vadili?
    Danas mi je 10d et i od sinoc pri brisanju ima vodenih smeckastih i svijetlo crvenih mrlja, a danas i curkaju. Bolovi kao pred menstruaciju (koja bi trebala sutra doći).
    Pitam vas zato što sam više puta pročitala da su moguća krvarenja, a bila je trudnoća. Beta mi je inače zakazana za 27.11.
    Ako blastica mozes vec sutra izvaditi betu radi sebi , ustvari mozes i napraviti sutra test najosjetljivi i vec bi trebalo pokazati... ja nakon transfera blastice pocela smedariti od 7dnt a 11dnt beta bila 231 i tako smedarenje sa tragovima krvi bilo skoro do 16tt ... danas curica stara 3.5god...

    SRETNOOOOO

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #14632
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj rokas prvotno napisa Vidi poruku
    MonaLi sretno.... Izdrzi jos malo samo ❤️
    Ja sam danas 5+5 i nemam nikakvih simptoma. Nije da bih voljela da sad povraćam hahaha al bar nesto
    Samo me stomak boli, lagani grcevi
    Jedva cekam pregled
    Meni su u prošloj trudnoci simptomi krenuli u 7tt, mučnine i tako sve do 12tt, tako da uživaj u pozitivnoj beti bez simptoma Ja sam tek puuuuno kasnije imala te grceve tj stezanje dole...

    Danas mi je 7dpt, nisam radila test jer sam ujutro žurila na posao, eto to me izvuklo
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 20.11.2019. at 08:45

  33. #14633

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Ma mene samo stomak boli, grci, sve ostalo ok. Isto u prosloj trudnoci simptomi krenuli od 8tj....
    U petak sam na pregledu kod dr L
    Ne znam, kad sam prvi put ostala trudna nisam se ovoliko bojala svega, nekako sam bila "normalnija" hahaha
    Sad se svega bojim, strahujem hoce biti sve ok...
    Ti jos malo izdrži

  34. #14634

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    ladida kod mene kad krene brljanje to je značilo da je sve gotovo i nikad nisam vadila betu. Nisam stigla jer sam dobila kak spada...
    Sretno
    Posljednje uređivanje od rokas : 20.11.2019. at 09:06

  35. #14635
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, cure moje. Do sada još nisam nikada vadila betu jer bih procurila u vrijeme kada bih i inače trebala dobiti menstruaciju. Da li ste je vi nekada i unatoč kvarenju vadili?
    Danas mi je 10d et i od sinoc pri brisanju ima vodenih smeckastih i svijetlo crvenih mrlja, a danas i curkaju. Bolovi kao pred menstruaciju (koja bi trebala sutra doći).
    Pitam vas zato što sam više puta pročitala da su moguća krvarenja, a bila je trudnoća. Beta mi je inače zakazana za 27.11.
    Da li se radi o blastici? Ako možeš napravi test prije, ako ne dobiješ M. Nema tu pravila, neke krvare, neke ne... držim fige

  36. #14636
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Evo me samo da pozelim srecu MonaLi!!
    Nadam se da nije protiv pravila...

    I naravno sretno svima ostalima

  37. #14637

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Danas sam kao procurila, ali nije kao inače. Više je brljavo sve... Inače vraćena 3.dan 2 embrija
    Nema druge nego još pričekati kraj dana, a od pišanja testova sam odustala od prošlog puta

  38. #14638

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Ladida zao mi je, evo iskreno se nadam da ce sve bit ok i da ovo nije M.....
    Javi nam se

  39. #14639

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Pitanje, jel normalno da me stalno boli stomak? Znaci boli me od transfera kao da cu svaki cas dobiti..... Rekla sam na pregledu doktoru, on kaze da je to ok, naravno da bih cula vasa iskustva i mišljenja
    Posljednje uređivanje od rokas : 20.11.2019. at 17:29

  40. #14640

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala, Rokas. Ali mislim da je to to - menstruacija. Takva je čudna, a nije ni čudno od svih tih hormona vjerovatno. Idemo dalje, druge nema.
    Ne mogu ti nazalost nista pomoci vezano uz bolove jer nikad jos nisam zatrudnila, ali mislim da bi to moglo biti onako kako Dr. kaze. Sve se mijenja; širi, raste... Pa zato vjerovatno bolovi. Ako nisu jaki, sigurna sam da nisu razlog za brigu i da će brzo sve sjest na svoje

  41. #14641
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me samo da pozelim srecu MonaLi!!
    Nadam se da nije protiv pravila...

    I naravno sretno svima ostalima


    Ja prijavljujem da sam jučer 7dpt popodne, imala plusić na testu
    Još ne vjerujem...

  42. #14642
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Rokas - sasvim normalno da dole boli, maternica raste polako i još svašta nešto se dole događa I mene evo svaki dan sve jace nekako dole boli, zato sam i radila test jer mi bilo sumnjivo. Mene oko jajnika najviše bolucka...

    Ladida - baš jako krvariš? Koji ti je dpt?

  43. #14643

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    MonaLi jeeeeee ❤️❤️
    Cestitam na plusiću

    Pisala sam dr pa kaze da je to sve ok..
    Sutra sam kod njega
    Posljednje uređivanje od rokas : 21.11.2019. at 08:19

  44. #14644

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Drage moje evo da vam se i ja pridruzi....danas mi je 10 dan o transfera, grudi malo bole pa malo me, pojavile mi se neke bubuljice kao pred sami pms, jutros sam imala i jutarnje preznojavanje...pa vas molim za misljenje i pomoc...betu radim u ponedeljak, ili subotu ako ne izdrzim do tada ... Da li mislite da ima nade ili je to ipak pms ! Punoo vas pozdravljam sve

  45. #14645

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Rokas - sasvim normalno da dole boli, maternica raste polako i još svašta nešto se dole događa I mene evo svaki dan sve jace nekako dole boli, zato sam i radila test jer mi bilo sumnjivo. Mene oko jajnika najviše bolucka...

    Ladida - baš jako krvariš? Koji ti je dpt?
    Monali....koje si jos simptome imala ? Da li utrogestan koristis i da li je vaginalno ili oralno, ja oralno a sada mi kao malo krenuo i neki sekret ooet kontam da je pred pms tako sam zbunjena

  46. #14646

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Mala simptomi trudnoce i PMS-a su jednaki tako da se ne mkras sekirat... Ja sam se sva osula od utrogestana, ouna sam bubuljica, stomak me boli kao da cu dobiti svakincas, a trudna sam. Napravi test, ipak ti je vec 10dnt, jesu blastice ili?

  47. #14647

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Blastice su u pitanju...a sve me neki strah, mada sam po svom kalendaru danas trebala dobiti...mada i to znam da je preko utrogestana nemoguce...
    Reci mi je li ga koristis oralno i vaginalno ?
    Ja oralno a sada mi krenu neki bjeli kremasti iscjedak...soryy na ovako detaljnom opisu

  48. #14648

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    Mala zasto oralno? Kazu da je najbolje vaginalno....
    Ja sam ti uvijek dobila M pod utrogestanima, normalno, kao da nista i ne stavljam.....
    Kod mene je kremasti iscjedak normalna pojava, a kontam i ostalima...

  49. #14649

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    59

    Početno

    I - slobodno piski test
    Sretno

  50. #14650

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Pa ja ne znam, tako od pocetka i citala sam po forumima da je bolje vaginalno...i bas sam zbunjena, i prvi put sam isto oralno....
    A ne znam da li da predjem samostalno bez konsultacije dr.na vaginalno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •