Stranica 307 od 310 PrviPrvi ... 207257297305306307308309 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 15,301 do 15,350 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15301

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ali samo ako imas zivaca se testirat skoro svaki dan... i ne znam, da li si primila booster nakon transfera? Ja nisam, a nekim curama zna dat lazni rezultat(koje su ga primile). Ja navijam da ga napravis i nadam se super, super vijestima

  2. #15302

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Prosli put sam primila taj booster, ovaj put nisam ne znam zasto. Pijem estrofem to valjda nema veze. Mozda probam onda sutra to ce mi biti 8.dan.

  3. #15303

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Najbolje! Sa jutarnjim urinom i mrvicu duze drzi test u urinu... i sretno ti i nadam se super pozitivnom testu

  4. #15304

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Joj hvala, onak sve mi je ravno i ne osjecam nista a bas sam nestrpljiva jer nadam se a opet i ako nista da se ne nadam bas skroz do bete. Javim se

  5. #15305

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Sutra ujutro ga napravi pa da znas na cem si! Ja sam imala osjecaj da sam trudna kad nisam bila, sad kad sam ostala trudna, nikakvog ni osjecaja niti simptoma hahaaha Obavezno javi! I zelim ti od srca da bude pozitivan

  6. #15306

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Test za sada negativan, napraviti cu jos jedan u utorak ali iako nisam skroz nadu izgubila, mislim da bi da je uspjelo bila bar neka svijetla crtica, ali nema je ni pod povecalom.

  7. #15307

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Hmmmm... Napravi ti jos jedan za svaki slucaj! Mozda se sta promijeni, nikad ne znas... koji ti je ovo postupak?

  8. #15308

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Napravit cu, kuputi cu neki drugi za svaki slucaj. Da ne tipkam, evo vidi se iz potpisa...istina da je manji stres sada nego dok smo prvo cekali, ali opet, toliko nadanja i godina pokusavanja ipak mi nije svejedno vidjeti samo jednu crticu.

  9. #15309

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Uletila sam totalno van teme.... Neću se uključivat u raspravu jer ću se samo razmišljajući o tim nelogičnostima i nejasnoćama naživcirati... Nemojte misliti da ignoriram temu.... Samo pokušavam biti chill prije leta i svega... Ali virujte da bi grunula...
    Branca sretan ti put i neka sve dole prođe u najboljem redu!

  10. #15310

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala, domaćice
    Posljednje uređivanje od branca_i : 26.10.2020. at 13:27

  11. #15311

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ma jasno da nije... Imas dosta postupaka iza sebe! Ali glavu gore! Imas vec jedno dijete i mozes uzivati u njemu maksimalno.. A uvjerena sam da ce i braco il seka doc ubrzo! Sam eto, treba cekat da se hrpa stvari poslozi, nazalost...

  12. #15312

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Uletila sam totalno van teme.... Neću se uključivat u raspravu jer ću se samo razmišljajući o tim nelogičnostima i nejasnoćama naživcirati... Nemojte misliti da ignoriram temu.... Samo pokušavam biti chill prije leta i svega... Ali virujte da bi grunula...
    Sretno i sretan put

  13. #15313

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    93

    Početno

    Sretno branca

  14. #15314

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    10dnt test gravignost mini negativan tako da mislim da je to to....
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 27.10.2020. at 08:24

  15. #15315

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Zao mi je bas...

  16. #15316

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam nova ovdje i nova sam u svemu tome, ukratko laik koj pomalo uci. Imam 41 godinu, kcer od 10 godina.
    Danas mi je 3 dan od transfera. Vratili mi dvije, ja sam ih nazvala Aibe.
    Konstanstno imam bol kao da cu dobriti, i malo u krizima probadanje, ne znam da li je to normalno. Trudim se obavljati sve aktivnosti koje trebam, ali ipak dosta i lezim.
    Ostale tri se nisu razvile do 5 dana tako da sam ostala samo na aibeu. Nadam se da ce se barem a ili b primiti...

  17. #15317
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    bunda,
    dobro došla na forum.
    kad je test?

  18. #15318

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    bunda,
    dobro došla na forum.
    kad je test?
    Hvala!! 6.11 idem vadit betu, jos sam uvijek onako kak da velim, sva zbunjena i smotana i citam komentare i iskustva.
    Imala sam jos 3 komada, ali su mi danas javili da se nisu razvile i da nista od smrzavanja.
    Ali nije me to razalostilo ni malo zato sto vjerujem da ce se jedna primiti. Za sada sam full pozitivna...

  19. #15319

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Hvala, pisem po drugi puta jer se jos ne snalazim ovdje ) nesto sam zeznula...
    6.11. Idem vaditi betu i duboko se nadam da ce biti pozitivno. Procitala sam puno komentara, pozitivnih i negativnih i nije nam lako...
    Danas 3 dan, cijeli dan osjecam bol, u trbuhu koja prolazi u noge, krizima, cak mi je u jednom trenu bilo malo muka. Sad ti znaj sta se desava...
    Svi smo ovdje zbog podrske i pozitivnih misli pa tako i ja....

  20. #15320

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Dan 4-ti!!
    Budim se s mišlju: ajde da vidimo kako ce proći taj dan 4. Danas mi je prvi dan da odbijam jutranju kavicu i cigaru. Polu muka mi je. Da li je to psiha, da li je to nešto nešto ili moja prva polu mučnina. Ne znam kako da se osjećam, sretno što sam u ovom stanji, jer muža mantram za sve i ležim ko tuljan po cjele dane ili ludo zbog količine hormona i iščekivanja....
    Ajmo 4 dan, možemo mi to i dalje pozitivno!!!

  21. #15321

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Ja idem raditi betu u ponedjeljak i jedva čekam jer ovo sve izluđuje. mislim da ću se rastati do ponedjeljka. Toliko sam osjetljiva da bih mogla reći " sama njegova pojava me nervira" a kamoli postupci. I onda udri u plač.
    ako je sve to od ovih silnih lijekova, želim prestati s njima. Jer izludit ćemo oboje.

  22. #15322
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    @bunda i domaćica, sretno!

    nije lako čekati rezulate bete nakon postupka, ali možda za sve nisu krivi hormoni
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.10.2020. at 14:47

  23. #15323

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Isprika što ovako upadam. Ne znam di da pitam. Uglavnom, frendica je za punkciju trebala napraviti test na koronu, star 48h. Radila ga je dan prije punkcije i stiglo je pozitivno i propao cijeli slučaj.
    Radi se o privatnoj poliklinici koja radi preko HZZO-a. Pa me zanima dal to inače tako rade. Rečeno joj je da to nije ništa hitno i po životu važno i da može propasti zbog toga slučaj.
    E sad, jajnici je rasturaju. Nadam se da će puknuti ti folikuli i da neće doć do hiperstimulacije. S druge strane nitko je neće primiti na UZV zbog pozitivnog testa.
    Da li netko ima ikakvog iskustva.
    Ako sam na krivom mjestu postavila pitanje, slobodno mi premjestite di treba.
    Ili cure iz Rode, imate vi kakve info vezano za takve slučajeve? Da li imaju pravo prekinuti cijeli postupak?
    Posljednje uređivanje od LF2 : 28.10.2020. at 23:11

  24. #15324
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    LF2 kopirala sam post na temu Poptpomognuta u doba COVID-19

    Ali post ostavljam i ovdje radi vidljivosti.

  25. #15325

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Dobro jutro svima, trudnima i onima koje ce to biti
    Dan 5 kod mene, jutros me probadao ljevi jajnik. Za sada je to sve, dan ke tek poceo i moje osluskivanje simptoma.
    Jucer sam popodne zaspala ko beba, ne sjecam se kada sam zadnji puta tako slatko spavala popodne, da li je to doabar znak vidjet cemo.
    Kakvi su vasi simptomi?

  26. #15326

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro svima, trudnima i onima koje ce to biti
    Dan 5 kod mene, jutros me probadao ljevi jajnik. Za sada je to sve, dan ke tek poceo i moje osluskivanje simptoma.
    Jucer sam popodne zaspala ko beba, ne sjecam se kada sam zadnji puta tako slatko spavala popodne, da li je to doabar znak vidjet cemo.
    Kakvi su vasi simptomi?
    Draga bunda, ja sam imala raznih simptoma ali ne mogu tvrditi ili znati sa čime su povezani. Jajnike osjećam stalno, barem veći dio vremena. grčevi kao da ću dobiti mengu su svakodnevni, ne traju cijeli dan ali se javljaju svaki dan... povremeno probadaje na području amdomena sam imala... grčeve kao probavne probleme sam imala.... mogu nabrajati još ohoho… Koji je uzrok? Ne znam. Količina terapije koju uzimam bi svakako mogla biti glavni razlog... Ovo mi je prvi ET tako da nemam s čime usporediti. Osjetljiva sam jako, naplakala sam se ovih dana kao nikad prije, s mužem u svađi već danima... užas.. U ponedjeljak ćemo znati da li je terapija uzrokovala sve ovo ili ipak ono nešto što svi čekamo .-)

  27. #15327

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Curke, oglusite se na apsolutno sve simptome, samo ce vas izludit! Ja sam u prvom(neuspjesnom)postupku imala sve simptome:mucnina, bolne grudi, pospanost, glavobolja itd.. i nista! Sada u drugom(uspjesnom)apsolutno niti jedan simptom i trudna! Jedino sta sam imala je bio proljev 5dnt, koji me je probudio u 3 ujutro! I 6dnt test jako pozitivan(vratila sam 2 petodnevna). I oshecaj kao da cete dobit mengu je normalan i neka vas ne obeshrabri. To ce trajati cijelo prvo tromjesecje

  28. #15328

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj ruska1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, oglusite se na apsolutno sve simptome, samo ce vas izludit! Ja sam u prvom(neuspjesnom)postupku imala sve simptome:mucnina, bolne grudi, pospanost, glavobolja itd.. i nista! Sada u drugom(uspjesnom)apsolutno niti jedan simptom i trudna! Jedino sta sam imala je bio proljev 5dnt, koji me je probudio u 3 ujutro! I 6dnt test jako pozitivan(vratila sam 2 petodnevna). I oshecaj kao da cete dobit mengu je normalan i neka vas ne obeshrabri. To ce trajati cijelo prvo tromjesecje
    Ruska1986 drago mi je za tvoj uspjeh. Ja se ne opterećujem simptomima, samo sam navela kako se osjećam jer je bunda pitala
    Svi mi osluškujemo svoje tijelo, i inače u životu. Tako da je i ovo normalno.

  29. #15329

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ma ne, skuzila sam.. Nego samo govorim kako je meni bilo jer sam prvi put izludila samu sebe, ali doslovno! A svi simptomi budu toliko varljivi... Ne kazem da nije normalno jer ja bi i sad da idem ponovo kroz sve, oslanjala se na apsolutno svaku sitnicu... Samo sam htjela rec da, iako se ne pojave simptomi, da ne znaci da nece biti uspjesno

  30. #15330

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    A sta sam ja danas napravila. Danas mi je 5 dan i ja inteligentna isla test radit. Kolko tupast moras bit. Naravno da je negativan. I kaj sam napravila, normic popila....
    Uglavnom jos uvijek imam pozitivne misli.
    Domacica i ruska: potpuno se slazem s vama, svima nam je isto, sve smo u istom iscekivanju. Nadam se samo pozitivnom

  31. #15331

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Naravno da ne trebas odmah gledat negativno jer je jos stvarno rano! Tako da se ne daj obeshrabrit..strpi se jos par dana pa onda.. Ukoliko se odlucis radit ranije, slobodno drzi test u urinu malo duze! I moj savjet ti je one trakice koristit a ne npr.Clearblue jer on pokazuje tek nakon sta ti menga kasni, a mi u MPO testove radimo puuuuno ranije... Ja sam koristila one iz Mullera

  32. #15332

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Bas ti hvala na podrsci ljepo je kas imas ovako s nekim za podjeliti svoje misli kakve god bile. Posto smo sve na istim mukama. Muski to ne razumiju

  33. #15333

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Moja beta negativna, u pon zovem VV da cujem kada mogu po smrzlica. Vama cure drzim fige najvece da bete budu pozitivne, fali te pozitive na forumu, svi smo sretniji dok procitamo lijepe vijesti.

  34. #15334

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Bas mi je zao, Sladjo! Bice bolje slijedeci put, sigurna sam!

  35. #15335

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Bunda, ma kod tebe stvarno nista nije sigurno, rano je jos... Druzimo se
    Posljednje uređivanje od ruska1986 : 30.10.2020. at 16:54

  36. #15336

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala, idemo hrabro dalje kako se ti osjecas i koji si vec tjedan?

  37. #15337

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Skoro u 15+5 tt. Sad mi je fenomenalno, prva tri mjeseca mucnine... Uzas! Ali naravno da se ne zalim i zelim svima te mucnine sto prije(naravno, ne u negativnom smislu). Ne mogu ti opisat koliko sam sretna kad neko javi pozitivan test i super betu! Meni je stvarno iz maltene prvog pokusaja uspjelo, ali kada vidim koliko se zene dugo bore.. Ma stvarno, kapa do poda!

  38. #15338

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ne skoro, nego sam 15+5 haha

  39. #15339

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Ma naravno, pisem vam simptome i dan po dan do 6.11. Pokusavam maksimalno odmarati. Ujutro obavim sta trebam a popodne lagano peglam kutnu.. nisam vec 3 dana usisavala i bas me briga

  40. #15340

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ajmee vec, divnooo, ta prva tri su sama po sebi stresna, jos mucnine...ja sam povracala svaki dan ta prva tri mjeseca. Ali sretno i hrabro dalje. A i meni je posebno drago kada nekome postupak uspije jer kada si u ovoj prici, znas koji je to put da bi dosao do te srece tako da, daj boze sto vise uspjesnih postupaka.

  41. #15341

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno, pisem vam simptome i dan po dan do 6.11. Pokusavam maksimalno odmarati. Ujutro obavim sta trebam a popodne lagano peglam kutnu.. nisam vec 3 dana usisavala i bas me briga
    Neka dani brzo produ do bete. A usisavanje, koga briga, prasina nece nikuda pobjeci.

  42. #15342

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Upravo tako. Jos tjedan dana sam u drugom filmu totalno.. ne radim nista. A poslje cu ili da placem ili da me i dalje boli briga

  43. #15343

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    I sta te briga, nece prasina nigdje... Samo odmaraj!

  44. #15344

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Jutro svima, kak ste danas? Meni je danas 6 dan. Probudila sam se i jedino sto sam osjetila su grudi. Sa strane me bole, za sada je to sve. Pijem kavicu i sve normalno...

  45. #15345

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ja se probudila sa grloboljom, kostoboljom i glavoboljom.. Temp.nije strasna, 37 i nest sitno.. Pa se sopam vitaminima! Kad opet pada testic? Ili bas betu cekas?

  46. #15346

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Da nije neka prehlada ili mozda malo pad imuniteta, samo se sopaj da te nesto ne ulovi gadnije.
    Ma ne znam, vidjet cu tamo sljedeci tjedan mozda pred kraj napravim, a mozda cu cekat betu. Vidjet cu kako cu se osjecati, psihicki.... imam jos 6 dana...imam jos za cekat....

  47. #15347

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ma sigurno je prehlada.. Sopam se limunom, mandarinama i cajem! Ja to sve prirodno rjesavam.. inace bi i koju rakijicu drmnula ali sad necu. Pa mozda za jedno 4 dana da napravis test??

  48. #15348

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    E to to, samo puno c vitamina. Ajoj vec me sad panika lovi ma samu pomisao da se opet ne razocaram...

  49. #15349

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Vjerujem! Al ajmo bit pozitivne i mislit da ce ipak to bit to... Ti si trudnica dok se ne dokaze suprotno! ☝

  50. #15350

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Tako se i nosim, kao trudnica hahaha. Danas bili frendovi na rostilju kod nas, a niko ne zna, jer ne zelim da me neko zali ako ne uspije. Moj muz nanasa okolo, a ja samo naredujem. Bas divno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •