Stranica 280 od 310 PrviPrvi ... 180230270278279280281282290 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,951 do 14,000 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13951

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Vaki nemam pojma više ništa
    Nekako si mislim da su današnji testovi pouzdani, pa ako jučer 13.dan et s jutarnjim urinom nije došla druga crtica... Onda mora da kasni. Sutra je 28.dan ciklusa, možda se vraća na staro jer je ciklus prije godinu bio točan. A sad malo šeta od 25_27
    Vidjet ćemo u pon
    Posljednje uređivanje od Ladida : 23.03.2019. at 16:30 Razlog: Greška

  2. #13952

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Ant8gravity cestitam ! Drzite se curke

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  3. #13953

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - super ti je beta. Sad se možeš opustiti.
    Vaki, bila si cijelo vijeme u pravu dok sam si ja sa svojim simptomima otpisivala postupak.
    Barem je netko vjerovao...

    Cure, hvala što ste čitale moje paranoje, smeđarenja, bolove.. i slale riječi utjehe i pisale o svojim sličnim iskustvima. Već mi prolaze novi strahovi kroz glavu, samo ću se sad skulirat jer nema smisla opterećivati se sa svakom sitnicom.

  4. #13954

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Nemasekirancije, hvala ti!
    Posljednje uređivanje od Antigravity : 23.03.2019. at 19:25

  5. #13955

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Meni su odmah nakon transfera napisali uputnicu internu. Vadila sam na uputnicu od svog ginica. Nalaz gotov za 1h. I na placanje je gotov tada bio. Tri puta sam vadila. Jednom cak uranila nakon 45min bio nalaz gotov

  6. #13956
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - javi nam se još koji put s lijepim vijestima nakon ultrazvuka... Neka ti bude školska trudnoća!

  7. #13957

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - javi nam se još koji put s lijepim vijestima nakon ultrazvuka... Neka ti bude školska trudnoća!
    Naravno, javit ću se! Jako se nadam za tebe da će ti ovaj zadnji bespl. postupak biti uspješan, tako da ću pratit što se događa.
    I hvala ti na lijepim željama.

    U četvrtak mi je službena beta preko uputnice.
    Sutra popodne idem do svoje gin. "prijavit" trudnoću i sve što treba.

    Cure, pratim vas i navijam za uspješne aspiracije i transfere, pluseve na testovima i lijepe bete.

  8. #13958
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala, draga!

  9. #13959

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, draga!


    Noviji simptomi kod mene - stalno sam gladna, ali se odupirem..jedva. A kad jedem, usred jela me ulovi zgaravica i riga mi se.
    I ne mogu se napit tekućine, žedna non stop.

    Moja gin. mi ne da uputnicu za sluzbenu betu, kaze da se javim na humanu za sve što trebam, tako da sutra idem kod njih...
    Molit cu ih da mi naprave bris čim prije jer me svrbucka od vikenda, a strah me za moju mrvu pošto sam prošle godine imala problema s upalama.

    Ladida, što ima kod tebe? Jesi li se javila na humanu?

  10. #13960
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Možda možeš koristiti probiotik (onaj vaginalni)... Nisam sigurna smiju li trudnice. Pročačkaj malo...

  11. #13961

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala na pitanju, danas došla menstruacija (29.dc). Jučer me bolio trbuh i prestala sam stavljati crinone, i ubrzo je krenuo spotting smeđi, a jutros i krvarenje. Maloprije je pljusnuo van jedan ogroman ugrušak (ne znam kako bih to nazvala) sa svim ostatcima gela... Od tada me i prestao boliti trbuh.
    Zvala sam humanu ali pošto mi je ovo bio drugi prirodni ivf, trebam prvo na konzultacije jer sljedeći je stimulirani, a obzirom da kaže sestra da to već i od 2.dc ide... Ovaj ciklus pauza... Shrvana sam, šta reć.
    Na misli mi dolazi riječi sestre "ispucala ste prirodne..." a što ako ispucam i ostale, kako dalje? Znam da je to daleko, ali eto, pomislila sam... Od danas sam počela i s mjerenjem bazalne. Pa da i to probam!
    Antigravity, sretno još jednom. Meni je drago da je jednoj od nas uspjelo i sigurna sam da će sve biti u redu.
    Vaky, kako je kod tebe stanje?

  12. #13962
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - baš mi je žao draga. Totalno se kužimo... Znam kako se osjećaš, ali kad ponovo kreneš u postupak odmah će te primiti neka pozitiva.
    Ja sam ti sad u fazi stimulacije jajnika. Bockam se od 3. dc i sve je, hvala Bogu, o. k.! Malo me pere nervoza kako će se razvijati situacija, ali čekala sam 6 mjeseci na postupak pa sam sretna da se nešto dešava. Uvijek nešto čekamo...

  13. #13963

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Vaki, kako to funkcionira s lijekovima tj. Stimulirani, o čemu ovisi, sama se bockaš? Kako s poslom? Svaki savjet je dobrodošao

  14. #13964

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na pitanju, danas došla menstruacija (29.dc). Jučer me bolio trbuh i prestala sam stavljati crinone, i ubrzo je krenuo spotting smeđi, a jutros i krvarenje. Maloprije je pljusnuo van jedan ogroman ugrušak (ne znam kako bih to nazvala) sa svim ostatcima gela... Od tada me i prestao boliti trbuh.
    Zvala sam humanu ali pošto mi je ovo bio drugi prirodni ivf, trebam prvo na konzultacije jer sljedeći je stimulirani, a obzirom da kaže sestra da to već i od 2.dc ide... Ovaj ciklus pauza... Shrvana sam, šta reć.
    Na misli mi dolazi riječi sestre "ispucala ste prirodne..." a što ako ispucam i ostale, kako dalje? Znam da je to daleko, ali eto, pomislila sam... Od danas sam počela i s mjerenjem bazalne. Pa da i to probam!
    Antigravity, sretno još jednom. Meni je drago da je jednoj od nas uspjelo i sigurna sam da će sve biti u redu.
    Hvala. Drži se, bit će ti uspješan idući, vidjet ćeš. Samo hrabro!

    Danas zovem humanu jer simptomi upale mi se pojačavaju. I to uz oralne probiotike koje koristim na dnevnoj bazi, a s kojima sam krenula prije postupka baš zbog toga da mi ne dođe ništa, ali eto... Kud sreće da je samo neka iritacija od Crinone gela.

    Moja gin. me samo preusmjerila na humanu, i za uputnicu za betu i za bris...
    Na kraju ću opet u Medicu završit ako ni ovi mi neće pomoći.
    Posljednje uređivanje od Antigravity : 26.03.2019. at 08:52

  15. #13965

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Vaki, kako to funkcionira s lijekovima tj. Stimulirani, o čemu ovisi, sama se bockaš? Kako s poslom? Svaki savjet je dobrodošao
    ako ti sta pomogne, ja sam bila na stimuliranom, dobila pikice sestra ti sve objasni kako i sta. i pikas se svaki dan. ja osobno sam otvorila bolovanje i za vrijeme cijele terapije sam bila na bolovanju. neke zene idu na posao i sve se moze. pikanje traje 3 sekunde. ja sam zbog stresnog posla radije bila doma.
    ovo sto pitas o cemu ovisi, neznam tocno na sto mislis. mi smo isli na ivf i stimulirani da dobijemo vise jajnih stanica za oplodnju. i eto fobili ih 15kom, od njih po rijecima biologa vecina se oplodila, ali samo 3 doslo do blastica. usla u hiper pa odgoda transfera, pa su ih smrznuli. u sljedeci ciklus isla prirodno, cekali ovulaciju i onda isao transfer i eto me 10tt sam sad. uhvatilo se od prve

  16. #13966

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    terapiju ti odreduje dr . koliko smatra da je za tebe potrebno, netko dobije vise jajnih stanica a netko par komada. ovisi o terapiji a ovisi i o tebi. a kasnije i o dobrom tajmingu za stopericu da nebi folikuli bili nezreli ili prezreli... ja nisam mogla vjerovati koliko tih stavki ima koje se moraju pogoditi da bi rezultiralo trudnocom... ali polako sigurno i sve ide na svoje

  17. #13967

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala. Drži se, bit će ti uspješan idući, vidjet ćeš. Samo hrabro!

    Danas zovem humanu jer simptomi upale mi se pojačavaju. I to uz oralne probiotike koje koristim na dnevnoj bazi, a s kojima sam krenula prije postupka baš zbog toga da mi ne dođe ništa, ali eto... Kud sreće da je samo neka iritacija od Crinone gela.

    Moja gin. me samo preusmjerila na humanu, i za uputnicu za betu i za bris...
    Na kraju ću opet u Medicu završit ako ni ovi mi neće pomoći.
    Znači ovako, rekla mi je med. sestra da u četvrtak dođem po uputnicu i odmah odem izvadit krv. Kad bude gotov nalaz, doktorica će odlučit vezano za bris i sve ostalo. Znači još malo strpljenja.

    Pa evo, ako bude netko imao sličnu situaciju u KBC Ri... da zna kako ide oko vađenja bete i svih novonastalih problema.

  18. #13968
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - stars ti je već sve napisala. Ja se bockam od 3.dc, prije nego što idem na posao. Svaki drugi ili treći dan idem na ultrazvuk kako bi pratili folikule i korigirali stimulaciju ako zatreba. Punkcija je najčešće između 12. i 14.dc, ovisno o veličini folikula. Ja ti nisam na bolovanju, stignem nekako sve iskombinirati.
    Sretno, draga!
    Antigravity - uh, baš se to moralo sad upaliti. Bilo bi predobro da nešto ne zeza.. Budu ti valjda nešto dali...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 26.03.2019. at 17:04

  19. #13969

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala stars.
    Lijepo je kad je iz prve. Nadam se da će meni prvi stimulirani uspjeti

  20. #13970

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala i tebi na odgovoru, Vaky! Super je što stigneš s poslom iskombinirat. Meni je Rijeka udaljena 1 i po sat, pa će to malo teže biti. Još bi i uspjelo kad bih znala da ću među prvima folikulometriju obaviti, pa bih i stigla u drugu smjenu od 11, ali svi znamo kako to funkcionira :D Malo me grize to izostajanje s posla i nekako mi se čini da šefica koluta očima kad joj kažem kad me neće bit ali što ću joj ja :D imamo to pravo.
    Antigravity, možda ti daju progesteron oralno, i meni je smetalo crinone, peckalo me sve više pred kraj... Dok se nije iščistilo menstruacijom. Bit će sve dobro ❤️

  21. #13971
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ja ti isto putujem skoro 2 sata do klinike, ali zamolim da idem među prvima ako nije problem pa sam oko 10.30h već na poslu. Bitno je da se ti dobro osjećaš, ostali nisu toliko bitni. Ni moji nisu najsretniji na poslu, ali me nije briga. Ovo mi je važnije od njihovih mišljenja.

  22. #13972

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    nije vezano za temu ali vidim da vas dosta putuje, neznam dali znate da imate pravo na putni nalog ako vam je klinika u drugom gradu. na kontrolama sam upoznala curu kaj putuje iz zadra u zagreb o svom trosku. ja sam imala putni nalog i za svaki put dobila povrat putnih troskova. pa ako kome pomogne

  23. #13973

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj stars001 prvotno napisa Vidi poruku
    nije vezano za temu ali vidim da vas dosta putuje, neznam dali znate da imate pravo na putni nalog ako vam je klinika u drugom gradu. na kontrolama sam upoznala curu kaj putuje iz zadra u zagreb o svom trosku. ja sam imala putni nalog i za svaki put dobila povrat putnih troskova. pa ako kome pomogne
    Ja nigdje bez putnog

  24. #13974

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Izvadila sam krv... za 3 sata idem na humanu po nalaz i kod doktorice zbog tih simptoma upale.

    Temp. mi je pala sinoć a jutros još više... to me malo brine jer mi je cijelo vrijeme, pogotovo od prvog plusa bila 37-37,2.
    A svašta čitam na netu.. da to nije dobar znak kad padne jutarnja (većinom strane web stranice). Poludit ću..totalna paranoja.

  25. #13975
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - ja to nisam nikad mjerila. Stvarno se nepotrebno izlažeš stresu. Beta ti se lijepo dupla pa nema potrebe da se nerviraš oko temperature.

  26. #13976

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Žene drage ima li koja koristan savjet , nakon neuspješnog prvog ICSI pokušaja (problem u MM, samnom za sad sve u najboljem redu) trenutno sam u pripremi za embrio transfer , danas 13 dan ciklusa endometrij 10,5 sve super, međutim TSH koji inače držim pod kontrolom lthyrox 25 za vrijeme postupka, jutros ponovno 4,6 a progesteron jako nizak! Da li je moguće d je progesteron toliko nizak zbog estrogena koji uzimam 3x1?? Molim vas za koji koristan savjet

  27. #13977
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Azoivi - za povećanje progesterona ćeš dobiti utrogestane ili crinone gel pa mislim da zbog toga nećeš imati problema. Što se tiće štitnjače, jesi li možda bila pod stresom kad si vadila krv pa da ti je zato TSH skočio? Javi se endokrinologu, možda ti poveća dozu. Sretno!

  28. #13978

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - ja to nisam nikad mjerila. Stvarno se nepotrebno izlažeš stresu. Beta ti se lijepo dupla pa nema potrebe da se nerviraš oko temperature.
    Imaš pravo... baš se izluđujem.

    Doktorica kaže - to vam je nepotvrđena tj. biokemijska trudnoća.
    Okrutno zvuči, ali takva je ona... Za 2 tjedna je ultrazvuk, dobit ću termin kad naprave raspored.

  29. #13979
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ma šta priča gluposti! Kad je biokemijska trudnoća onda beta ne raste tako lijepo kao tebi, nego pada. Vidim da ti je sad preko 4000 i to je više nego o.k.! Sad bih je papučom po glavi...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 28.03.2019. at 18:05

  30. #13980

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ma šta priča gluposti! Kad je biokemijska trudnoća onda beta ne raste tako lijepo kao tebi, nego pada. Vidim da ti je sad preko 4000 i to je više nego o.k.! Sad bih je papučom po glavi...
    Kao zasad je tako dok se ne dokaže utz-om. Zanimljiv pristup, jel'da...
    To valjda da me beta ne zavede previše i da dalje mogu biti paranoična. Not cool.

    Btw. korišteni su izrazi: biokemijska, nepotvrđena i početna T. Ovo zadnje je ajd' ok.


    Vaki, kakvo je kod tebe stanje? U kojem si danu ciklusa?


    Ladida, kad su ti konzultacije? Nemoj se gristi zbog posla, nije vrijedno. Znaš što ti je prioritet.


    Azoivi, ne brini oko progesterona, sve ti je Vaki napisala. Ja sam prije IVF-a jako dugo bila na Duphastonu (sintetski progesteron) da bi uopće mogla imati mengu. Dizala sam progesteron 11-25.d.c. da bi 2-3 dana nakon pada progesterona došla M. Samo od sebe se nažalost nije događalo redovno.
    A sad sam na Crinone gelu (prirodni progesteron) za potporu trudnoći nakon ET-a i koliko vidim - radi svoj posao.


    Glede putovanja, svaka vam čast cure.. uz sve treba i to izdržati.

  31. #13981
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - uh, baš me uzrujala ta tvoja doktorica... Kao da se nisi dosta napatila pa te još ona nepotrebno spušta.
    Meni je 12. dc i još sam na stimulaciji. Pregled u subotu, sve ide prema planu pa sam zadovoljna.

  32. #13982

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Antigravity, polako. Beta prelijepo raste i moj doktor bi ti rekao, kad prvi koraci budu tako lijepi onda ocekujemo da sve dalje ide lijepo. Naravno da su prva tri mj rizicna u svakoj trudnoci no vecina trudnoca svejedno prezivi ta prva tri mj.

  33. #13983
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Antigravity jel to Smiljka, haha, legenda...ne brini za temp, nije mjerodavno pod progesteronom

  34. #13984

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity jel to Smiljka, haha, legenda...ne brini za temp, nije mjerodavno pod progesteronom
    Nije bilo teško pogodit.

    Neću se više bavit temperaturom, naučila sam lekciju.

  35. #13985

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity, polako. Beta prelijepo raste i moj doktor bi ti rekao, kad prvi koraci budu tako lijepi onda ocekujemo da sve dalje ide lijepo. Naravno da su prva tri mj rizicna u svakoj trudnoci no vecina trudnoca svejedno prezivi ta prva tri mj.
    Tako i ja mislim uglavnom i hvala ti što me podsjećaš u kojem smjeru treba razmišljati.
    Jedva čekam ultrazvuk i nadam se najboljem!

  36. #13986

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - uh, baš me uzrujala ta tvoja doktorica... Kao da se nisi dosta napatila pa te još ona nepotrebno spušta.
    Meni je 12. dc i još sam na stimulaciji. Pregled u subotu, sve ide prema planu pa sam zadovoljna.
    Odlično, drago mi je. Bit će sve dobro!

  37. #13987

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Žene, da li se to inace događa? Nakon IVF-a sam normalno dobila M 28 dan, kao i uvijek, znaci nikad nemam s tim problema, prestala sam sa utrićima i sljedeci dan menga. Sljedeci mj. (ovaj) kasni već 5 dana , trudna nisam, betu sam vadila. Jel moguce da mi se sve zbrckalo od tih ljekova?

  38. #13988

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Žene, da li se to inace događa? Nakon IVF-a sam normalno dobila M 28 dan, kao i uvijek, znaci nikad nemam s tim problema, prestala sam sa utrićima i sljedeci dan menga. Sljedeci mj. (ovaj) kasni već 5 dana , trudna nisam, betu sam vadila. Jel moguce da mi se sve zbrckalo od tih ljekova?
    Kad si prestala s utricima? Trebala bi ti M doći u roku 1-5 dana nakon prestanka. Najčešće nakon 2-3 dana M pokuca na vrata. Javi se liječniku ako ne dođe nakon 7 dana od prestanka.

  39. #13989

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Nadia, moj drugi stimulirani je takav scenarij imao. Stovise, ja sam na kraju morala duphastone piti jer mi preko 40 dana nije ta druga menga dosla.

  40. #13990

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Zaboravih reci da je sve moguce i normalno nakon postupka.

  41. #13991

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Kad si prestala s utricima? Trebala bi ti M doći u roku 1-5 dana nakon prestanka. Najčešće nakon 2-3 dana M pokuca na vrata. Javi se liječniku ako ne dođe nakon 7 dana od prestanka.
    Nakon utrica je sve bilo ok, dan kasnije menga. Sad sljedeci ciklus, nisam bila u postupku niti na ljekovima, a ono ništa...

  42. #13992

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    A ništa, pricekat cu do pon, pa vidjet sa doktoricom šta dalje.

  43. #13993

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    A ništa, pricekat cu do pon, pa vidjet sa doktoricom šta dalje.
    Mozda ti da Duphaston ako ne dođe samo od sebe kao što je bio slučaj kod Kengurice. Bit će sve ok, ne brini.

  44. #13994

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Tako i ja mislim uglavnom i hvala ti što me podsjećaš u kojem smjeru treba razmišljati.
    Jedva čekam ultrazvuk i nadam se najboljem!
    Stavili mi utz tek za 2 i pol tjedna...

  45. #13995
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ah! To divno čekanje...

  46. #13996

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav ja sam nova
    Zanima me trebam li odustati ili se jos nadati
    9 dan nakom et napravila sam test koji je bio negativan
    Sto mislite?

  47. #13997

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ja bi na tvome mjestu pokušala jos jednom. Meni je 9dpt blastica clearblue pokazao jedva jedva vidljivu sjenu.

  48. #13998

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj tratincica97 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav ja sam nova
    Zanima me trebam li odustati ili se jos nadati
    9 dan nakom et napravila sam test koji je bio negativan
    Sto mislite?
    Ponovi definitivno danas ili sutra. Sretno, javi nam!

  49. #13999

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ah! To divno čekanje...
    Ipak me moja gin. ubacila za utz iduci tjedan, yay! Tako da još 9 dana čekanja što je bolje od još 15 dana čekanja za utz na humanoj.
    Nadam se naravno da će sve biti na svom mjestu, bez neugodnih iznenađenja. Strah me ulovi tu i tamo, ali ne mogu ništa napravit nego čekati trenutak istine.

    Ušla sam u 6. TT; od simptoma - prsa me bole posvuda, tu i tamo mi dođe slabo ali ništa specijalno. Dosta sam umorna i svaku drugu noć ne mogu zaspati... pa svakakvi snovi.. I napuhana sam ko balon. Od lijekova - ujutro Crinone gel, navečer Polygynax zbog simptoma upale. Ne preporučuje se u trudnoći ali morala mi je nešto dati jer je upala veće zlo. Moram zvati sutra za rezultat brisa, pa ćemo vidjet što dalje po tom pitanju.

    Vaki, kako je prošlo u subotu? Nadam se da je i dalje sve po planu!

  50. #14000

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Antigravity, kad si imala transfer? Ja 4.3. trodnevnih i meni ispada da sam tek usla u 6. tjedan. A mislim da si ti malo iza mene imala pa me to zbunjuje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •