Stranica 228 od 310 PrviPrvi ... 128178218226227228229230238278 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,351 do 11,400 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11351

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Pozrav svima! Cestitam na plusicima i lijepim betama i da uzivate sljedecih 9mjeseci.
    Ja sam bila na fetu,skroz priprodni ciklus, tek nakon ovulacije uzimala sam duphastone,a poslje transfera utrogestane,decortin i clexan.Meni je danas 3dnt 2blastice. Ja apsolutno nista ne osjecam,ko da nisam ni bila na transferu i to me brine. Tako je bilo i prosli mjesec i beta bila 0. Izluduje me to nepostojanje simptoma.
    Jel ima koja da nije uopce imala nikakva pikanja i grceve?

  2. #11352
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    KitKat i Bond.. želim Vam puno strpljenja u čekanju i pozitivne bete..
    Bond sto se simptoma tiče ja isto u ovom postupku nisam imala ni jedan do kraja 5 dana i početka 6 kad je počelo sa boli u donjem djelu leđa, osjetljivosti grudi i pojačanog iscjetka..
    Danas sam se skroz smirila, nakon sto sam jučer pola večeri plakala muzu nad svojom sudbinom i tražila razloge zašto!!!
    Svjesna sam da nemogu ništa napraviti, ako je suđeno da se primi primiti će se, ak ne idemo dalje, u ovom postupku sam stvarno pretjerala sa googlom i testovima od 6dt, ne kažu doktori bezveze da se Beta vadi 12dt...

  3. #11353

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Ajme Antonija Mia tek sam sad vidjela...predivnooo..Presretna sam zbog tebe! Neka se samo tako fino i nastavi!



    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  4. #11354

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    cure obzirom da sam danas imala embriotransfer i pise mi na nalazu bolovanje preporuceno..zanima me da li ste vi radile na tranfera ili odmarale?

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    Posljednje uređivanje od Carrot : 24.02.2018. at 13:35

  5. #11355
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    cure obzirom da sam danas imala embriotransfer i pise mi na nalazu bolovanje preporuceno..zanima me da li ste vi radile na tranfera ili odmarale?

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    Ja uvijek uzimam bolovanje.

  6. #11356

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Mene isto to zanima. Danas mi je 3 dnt pa me zanima je li mogu danas npr. usisavati i raditi po kući malo... kako vi?

  7. #11357

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Mene isto to zanima. Danas mi je 3 dnt pa me zanima je li mogu danas npr. usisavati i raditi po kući malo... kako vi?
    Meni su rekli da ne dizem nista vise od 1kg. Setala sam, da imam cirkulaciju dobru, vise puta , krace setnje.

  8. #11358
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Mene isto to zanima. Danas mi je 3 dnt pa me zanima je li mogu danas npr. usisavati i raditi po kući malo... kako vi?

    Pozeljno je izbjegavati pregibe u predjelu trbuha. Znaci, usisavanje, podizanje tereta (mokra roba), pranje poda. Sigurno ti nije kuca toliko sporka da ne moze muz usisati, i da sve to ne moze cekati jos dva tj. da znas na cemu si.

  9. #11359
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Pozrav svima! Cestitam na plusicima i lijepim betama i da uzivate sljedecih 9mjeseci.
    Ja sam bila na fetu,skroz priprodni ciklus, tek nakon ovulacije uzimala sam duphastone,a poslje transfera utrogestane,decortin i clexan.Meni je danas 3dnt 2blastice. Ja apsolutno nista ne osjecam,ko da nisam ni bila na transferu i to me brine. Tako je bilo i prosli mjesec i beta bila 0. Izluduje me to nepostojanje simptoma.
    Jel ima koja da nije uopce imala nikakva pikanja i grceve?
    ima ima koje nisu imale simpt a trudne bile...nismo sve iste!! drzim fige,nemoj odma potonuti...sretno

  10. #11360

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Kate Split, hvala na savjetu, nisam znala da je baš toliko striktno.
    Rominka, ja bih to više iz dosade, stalno sam kući i malo sam već izluđena, ali naravno da sam ostavila usisivač i sve čim sam ovo pročitala. Stvarno nisam znala da je baš tako. Inače, mene zadnja 2 dana prate bolovi kao da ću dobiti...zanimljivo. Ili ću procuriti (iako mi je čudno da već nisam s obzirom na tu bol) ili se pojavio novi zanimljivi simptom, iako nepovezan s trudnoćom, jer me ta bol prati nekako od trasfera još...
    Posljednje uređivanje od vikky : 24.02.2018. at 21:04

  11. #11361
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Vikky, mozda realno to uopce ne pomaze, ali u pitanju je i psiha. Pojela bi se ziva da se ti se nesto dogodi. Pa onda kad vec ides u sve to, nije ni problem pustiti sve te poslove i prepustiti nekome drugom. Zar ne? Opusti se i uzivaj sad. Prosetaj se, upijaj sunce

  12. #11362

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Rominka, u pravu si skroz... Već se sada jedem živa jesam li možda zeznula, no ok. Od sada, mirujem. I ne znam kako kod vas, ali kod mene dere debela bura, tako da me zrak neće vidjeti tako lako. Bit će najljepše kući ovih dana

  13. #11363

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Kako ste danas?
    Danas mi je 4dnt i imam lagani pritisak ko da imam mengu,pa prestane pa opet lagano. E sad...dali je to nadolazeća m ili...nista drugo ne osjećam.

  14. #11364
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Danas 1dnt, jucer na transferu dr vidio blagi hiper na uzv ali smo ipak napravili transfer jer su bili odlicni embriji. Od jutros sam mrvicu jace napuhnuta. S obzirom da mi je ovo vec treci hiper ne panicarim ali malo me pere griznja savjest sto sam ipak pristala na svjezi transfer. Bojim se da ce to umanjiti sanse. Inace, ovo mi je prvi transfer nakon kojeg sam dobila fragmine tako da i tu polazem nade. Utješite me....

  15. #11365
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    KitKat sretno!
    Vikky radije odmori, prošeći, lezi. Ja nisam ništa radila dva tjedna po kući, sve fizički teško je radio md, išlo nam je u prilog sto smo prišli tjedan otputovali na vikend pa ionako nismo bili doma. Jučer je posaugao i oprao pod, ja sam pokušala ali bas osjećam pritisak dolje onda i ne usudim se. Radije ne. Drži se i samo veselo !
    Bond ni ja nisam imala neke lude simptome, počeo je pritisak dolje tek 7-8dnt-a. Kriza isto tu negdje. Prvih skoro tjedan dana apsolutno nikakvih promjena. Nemoj klonuti, koliko je bili trudnoća sa nikakvim simptomima. Ništa to ne naći.

    Cure samo ostanite vesele i pozitivne, opuštene koliko god možete (ja sam mrzila kad ni je to netko rekao ali fakat je istina) i sve polako! To je najbitnije ❤️!

  16. #11366

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Isabel, hvala

    KitKat - evo da probam utješiti - pravila uistinu nema, a čitajući 100 tema ovdje na forumu, naišla sam na milijun slučajeva kojima je upalilo kad nije bilo sve idealno posloženo, kao i na milijun onih gdje je sve bilo po špagi, pa nije upalilo. Zato uistinu nema smisla brinuti o tome

    Bond - kod mene je isto, s obzirom da me zadnja dva dana presijeca dolje - tako mi je i bilo nakon prvog transfera. Identično. Ovaj menga osjećaj nisam imala prvi put, pa je možda i dobro s obzirom da mi prvi put nije upalilo... tko će znati, ali samo pozitivno naprijed. I sama se trudim biti pozitivna i bas se nadam ovaj put. Prvi put nisam imala toliku nadu :/

  17. #11367
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Isabel, Vikky hvala cure! Dan po dan, polako

  18. #11368
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav! Evo da vas ja utjesim meni je bilo pozitivno a nisam imala simptome.

    Ali sad ko da me neka viroza hvata, izmjerila sam danas 37.2 i zari me u glavi kao inace kod viroze. Ne znam brine me sad da se to ne pogorsa i ne pode nesto po zlu od tog, zvati cu sutra doktora.

  19. #11369

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Šljokica - jesi još na utrogestanu možda? Temperatura i taj osjećaj mogu biti i od njega, nadam se da je tako.

    Imam pitanje - danas mi je 4dnt i totalni sam na knap s fragminima i točno 13-ti dan ostajem bez njih. Meni bi (uz taj razlog) iz više razloga odgovaralo vaditi betu 12 dnt - je li to prerano? Ili već tada mora pokazati - jer moram znati zbog fragmina. P.s. fet nije bio s blasticama

  20. #11370
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nije prerano

  21. #11371
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    iva sutra da te beta razveseli od srca ti zelim

  22. #11372

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Svima koje danas vade betu neka je sretno i da vas razveseli lijepa brojcica
    Meni danas 5dnt i na poslu sam od danas. Malo su me danas pocele bolit cice i nista drugo. Nisam napuhana i nemam temperaturu. Mjerim svaki dan al ne prelazi 36,6.
    Sljokica razveselila si me,a jesi imala temp.i bila napuhana? Vjerojatno ti je pao imunitet pa te malo ulovilo.
    Vikky ja idem vadit betu na 9dnt blastica jer se tad mora vidjet(uvijek tad vadim jer ne mogu izdrzat vise a i da se ne pikam s heparinima bez veze).

  23. #11373
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Carrot kako si??

  24. #11374
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Svima koje danas vade betu neka je sretno i da vas razveseli lijepa brojcica
    Meni danas 5dnt i na poslu sam od danas. Malo su me danas pocele bolit cice i nista drugo. Nisam napuhana i nemam temperaturu. Mjerim svaki dan al ne prelazi 36,6.
    Sljokica razveselila si me,a jesi imala temp.i bila napuhana? Vjerojatno ti je pao imunitet pa te malo ulovilo.
    Vikky ja idem vadit betu na 9dnt blastica jer se tad mora vidjet(uvijek tad vadim jer ne mogu izdrzat vise a i da se ne pikam s heparinima bez veze).
    ja sam napuhnuta od transfera i evo do danas 13.dnt i dalje kaj da sam loptu progutnula,ali nije to mjerilo ima tu zena koje su ostale trudne iako nisu bile napuhnute...A za tempicu ja ju nisam mjerila kad ju mjeris i kako?

  25. #11375
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Napuhana sam cijelo vrijeme, to je od utrogestan, pijem ih jos uvijek.
    Sretno cure s betama!

  26. #11376
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva86, sretno danas! Biti će super beta !
    Antonija Mia, ti sutra vadiš na 14dnt?
    Vikky, nije prerana beta 13dnt. Ja imam Clexane al ti uzimaš Framin, inaće bi ti poslala par komada da imaš...
    Sljokicaa, kad je opet pregled? Ovaj tjedan ili idući?
    Bond, lagani pritisak kao pred M i bolne cice, super, zvuči odlično!

    Ja sam jučer imala neke tupe bolove podvečer i to i u jajnicima i oko pupka, sve me nešto pritiskalo, probadalo i ko neke lagane kontrakcije... Baš sam se malo ustrtarila. Kasnije sam pročitala da je sve to kao normalno dok god ne boli jako i dok se javlja povremeno pa se nadam da je i dalje sve u redu. Za cca tjedan dana mi je prvi pregled .

  27. #11377

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Isabel, nego što, nego je sve ok, ipak je to sve velika promjena u tijelu / organizmu, mora biti nekih naznaka Moja beta bi bila 12 dnt, ne 13 dnt, nadam se da je i to ok. Vadit ću onda u ponedjeljak.

    Bond - ovo za heparin je jedan od razlloga zašto bih i ja voljela ranije. Izluđuje me. Stvarno mi je iz nekih razloga puno gore nego prvi put, užasno me bole injekcije i svugdje mi ostaju rane od uboda i podljevi. Nakon prvog transfera mi nije bilo ni približno tako grozno i nisu ostajali podljevi

    Sretno svim curama koje čekaju betu!
    Posljednje uređivanje od vikky : 26.02.2018. at 10:58

  28. #11378
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Iva86, sretno danas! Biti će super beta !
    Antonija Mia, ti sutra vadiš na 14dnt?
    Vikky, nije prerana beta 13dnt. Ja imam Clexane al ti uzimaš Framin, inaće bi ti poslala par komada da imaš...
    Sljokicaa, kad je opet pregled? Ovaj tjedan ili idući?
    Bond, lagani pritisak kao pred M i bolne cice, super, zvuči odlično!

    Ja sam jučer imala neke tupe bolove podvečer i to i u jajnicima i oko pupka, sve me nešto pritiskalo, probadalo i ko neke lagane kontrakcije... Baš sam se malo ustrtarila. Kasnije sam pročitala da je sve to kao normalno dok god ne boli jako i dok se javlja povremeno pa se nadam da je i dalje sve u redu. Za cca tjedan dana mi je prvi pregled .
    jep na otpusno pise da ju radim 1.03...al to bu taman kod drugog vadenje(bete)

  29. #11379
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,
    Moja Beta je danas 192,7 na 10 blastica, na 8 dan je bila 112,7.. nije se poduplala.. između vađenja je prošlo 46 sati..
    Sad sam opet na sto muka....
    Zaista se nadam da je ovaj scenarij koji cure spominju. Držim fige!

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam drage moje, uspjele ste me malo utješiti, sve prolazimo isto pa znamo kako svaki neuspjeh boli..
    znam da mi nema druge nego čekati..
    negdje sam pročitala da kod ICSI oplodnje Beta sporije raste, i malo se time utješila..
    U pon vadim ponovno pa ću bit pametnija..
    Javi nam nalaz, znaš da čekamo s tobom...
    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Od danas selim k vama! Vraćene jedna morula i blastica na cuvanje
    Dobrodošla i sretno dalje, dan po dan...

  30. #11380
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 1dnt, jucer na transferu dr vidio blagi hiper na uzv ali smo ipak napravili transfer jer su bili odlicni embriji. Od jutros sam mrvicu jace napuhnuta. S obzirom da mi je ovo vec treci hiper ne panicarim ali malo me pere griznja savjest sto sam ipak pristala na svjezi transfer. Bojim se da ce to umanjiti sanse. Inace, ovo mi je prvi transfer nakon kojeg sam dobila fragmine tako da i tu polazem nade. Utješite me....
    Ja sam, doduše tada jako mlada (24 g.) i davno (prije 13 g.) imala transfer sa istim stanjem, lagani hiper. Oni su ga zvali lagani, meni je bilo strašno, sve me bolilo, bila natečena i napuhnuta, osjećala strašno jajnike, išla čak nakon transfera par dana išla u bolnicu na infuziju....ali je bio uspješan. To želim i tebi...
    Iako je do 20. tt bilo non stop probadanja i boluckanja pa sam češće morala na uzv, sve je na kraju ispalo dobro. Bol je od ludo povećanih jajnika...

  31. #11381
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Iva86, sretno danas! Biti će super beta !
    Antonija Mia, ti sutra vadiš na 14dnt?
    Vikky, nije prerana beta 13dnt. Ja imam Clexane al ti uzimaš Framin, inaće bi ti poslala par komada da imaš...
    Sljokicaa, kad je opet pregled? Ovaj tjedan ili idući?
    Bond, lagani pritisak kao pred M i bolne cice, super, zvuči odlično!

    Ja sam jučer imala neke tupe bolove podvečer i to i u jajnicima i oko pupka, sve me nešto pritiskalo, probadalo i ko neke lagane kontrakcije... Baš sam se malo ustrtarila. Kasnije sam pročitala da je sve to kao normalno dok god ne boli jako i dok se javlja povremeno pa se nadam da je i dalje sve u redu. Za cca tjedan dana mi je prvi pregled .
    Ovaj cetvrtak ponovo pregled, biti ce taman prvi dan 7tt. Ne znam da li da se nadam srceku ili ne jos?

    Da to ti je normalno ne brini.

  32. #11382
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam, doduše tada jako mlada (24 g.) i davno (prije 13 g.) imala transfer sa istim stanjem, lagani hiper. Oni su ga zvali lagani, meni je bilo strašno, sve me bolilo, bila natečena i napuhnuta, osjećala strašno jajnike, išla čak nakon transfera par dana išla u bolnicu na infuziju....ali je bio uspješan. To želim i tebi...
    Iako je do 20. tt bilo non stop probadanja i boluckanja pa sam češće morala na uzv, sve je na kraju ispalo dobro. Bol je od ludo povećanih jajnika...
    Hvala ti

  33. #11383
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Sljokicaa, mi smo ful slične po T. Meni je danas 6+4 prema dzm a vidim tebi 6+5 jel? Ma ja sam jako kasno imala transfer, tek 26.dc tak da je moja trudnoća de facto za točno tjedan dana manja od ove koju dzm odredi. Ja ću na svom pregledu biti službeno 7+4 jer idem idući ponedjeljak no zapravo trudnoća bude tjedan dana manja. E sad, isto se nadam srčeku i to bi bilo divno ali i ako vidimo GV+ŽV i da je sve okej isto budem jako sretna.

    Na 7tt bi se lijepo moglo vidjeti srčeko ali i ne mora još, sve ovisi kad je bio transfer, koliko je bio star embrio i kad je bila implantacija .

    Bude sve okej, vidjeti ćemo i čuti mi ta naša srčeka kad tad - nadam se ovaj ili sljedeći tjedan!

  34. #11384
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    danas je vani prava mecava,pitanje dal bum zutra isla vaditi betu...pada li ga pada

  35. #11385

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Pozz cekalice!
    Prijavljujem se na odbrojavanje,danas vracen jedan cetverostanicni embrij...drzimo mu fige da se lijepo ugnjezdi.

  36. #11386
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Cure moja Beta danas je 567,1.. prije tri dana je bila 192,7.. nadam se da je to ok..
    Ak ipak ću ja još ponoviti za dva dana..
    Toliko sam brinula što se nije podupla ali ipak raste!!! Danas mi je 13 dan blastic..
    Ipak se moja mrva drži!!
    Hvala sto ste mislile na mene..

  37. #11387
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Opa Iva cestitam !Odliiiicna beta !!! [emoji4][emoji4]

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  38. #11388

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Antonia mia mjerim ju kad god se sjetim,cca 3puta dnevno, evo i sad mjerila i 37 je. Nadam se da se nesto dobro desava. Preksutra cu radit test nikako docekat. Bit ce tad 7dnt i posto su blastice nadam se da ce pokazat plusic
    Iva86 cestitam na lijepoj beti i samo neka pravilno raste!

  39. #11389
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moja Beta danas je 567,1.. prije tri dana je bila 192,7.. nadam se da je to ok..
    Ak ipak ću ja još ponoviti za dva dana..
    Toliko sam brinula što se nije podupla ali ipak raste!!! Danas mi je 13 dan blastic..
    Ipak se moja mrva drži!!
    Hvala sto ste mislile na mene..
    pozdrav..

    Iva, moja beta na 13dnt blastocista bila 555 i nesto... a 11dnt bila 231 i nesto tvoja beta za 13dnt odlicna..
    ne brige budi.... sretno do kraja[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #11390
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Antonia mia mjerim ju kad god se sjetim,cca 3puta dnevno, evo i sad mjerila i 37 je. Nadam se da se nesto dobro desava. Preksutra cu radit test nikako docekat. Bit ce tad 7dnt i posto su blastice nadam se da ce pokazat plusic
    Iva86 cestitam na lijepoj beti i samo neka pravilno raste!
    BT se mjeri ujutro prije ustajanja...meni je po danu bila od 37,5 do 37,8....neznam zasto se zurite s testovima...od 6dnt pa nadalje samo se zbedirate nepotrebno...drzim ti fige

  41. #11391
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Sljokicaa, mi smo ful slične po T. Meni je danas 6+4 prema dzm a vidim tebi 6+5 jel? Ma ja sam jako kasno imala transfer, tek 26.dc tak da je moja trudnoća de facto za točno tjedan dana manja od ove koju dzm odredi. Ja ću na svom pregledu biti službeno 7+4 jer idem idući ponedjeljak no zapravo trudnoća bude tjedan dana manja. E sad, isto se nadam srčeku i to bi bilo divno ali i ako vidimo GV+ŽV i da je sve okej isto budem jako sretna.

    Na 7tt bi se lijepo moglo vidjeti srčeko ali i ne mora još, sve ovisi kad je bio transfer, koliko je bio star embrio i kad je bila implantacija .

    Bude sve okej, vidjeti ćemo i čuti mi ta naša srčeka kad tad - nadam se ovaj ili sljedeći tjedan!
    Da ja sam 6+5 ali sam imala transfer na 16dc. Sretno na pregledu!

  42. #11392
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva86, čekala sam cijeli dan da se javiš! Super beta
    Posljednje uređivanje od Isabel : 27.02.2018. at 00:13

  43. #11393
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva86, čekala sam cijeli dan da se javiš! Super beta!!! Bravo! Čestitam!!
    Antonija potpuno se slažem, ja isto smatram da test prije barem 9dnt može donijeti samo bediranje i dodatnu brigu, al kako god tko voli... Mi s veseljem dočekamo svaki plusić!
    Sretno cure i laku noć!

  44. #11394
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Pitanjce prije spavanja: dokad se uzima Decortin?
    Ja sam nastavila dalje sa cijelom svojom FET terapijom jer mi nitko nis nakon pozitivne bete nije rekao za to pa me zanima kad se sto prekida tj. dokad pije? Decortin mi recimo prvi nekako vise nema smisla...
    Euthyrox 1x2
    Estrofem 2x2
    Duphastone 3x1
    Decortin 2x1
    Crinone gel 1x1
    Clexane 1x1

  45. #11395
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Nista danas od moje bete,zanosi snjega toliko da ni ralice ne stignu cistiti...nema veze do petka vele smirivanje pa pem do petka test nisam ponovila danas mi je 14dnt,cicobolja uhh,zgaravica,prepone ,glad i nesanica...nisam uopce opterecena s betom naprotiv smirena sam jer sam uvjerena da je sve uredu obzirom na dodatne simptome...cekalice drzim fige a vama koje ste docekale daj boze da bude sve uredu

  46. #11396
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanjce prije spavanja: dokad se uzima Decortin?
    Ja sam nastavila dalje sa cijelom svojom FET terapijom jer mi nitko nis nakon pozitivne bete nije rekao za to pa me zanima kad se sto prekida tj. dokad pije? Decortin mi recimo prvi nekako vise nema smisla...
    Euthyrox 1x2
    Estrofem 2x2
    Duphastone 3x1
    Decortin 2x1
    Crinone gel 1x1
    Clexane 1x1
    Zar ti ne pise na otpusno pismo? Ja sam u PFC i sve mi pise kad i od kojeg tj prestajem a za decortin pise prekinuti posle 12tj...od 13 do 14 tj terapiju postepeno iskljuciti...neznam di si bila na fetu al vjerujem da se jos nesmije ukinuti...

  47. #11397
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Isabel, ja sam kod dr. Škvorca imala et prošli tjedan. Meni je rekao da decortin pijem do 7 tjedna negdje. Jedino nisam pitala da li se odjednom prekine ili se smanjuje doza pomalo.

  48. #11398
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala cure. Ma onda ću ja nastaviti do pregleda koji mi je za 6 dana pa onda pitati za nastavak terapije.
    Antonija bravo za simptome i za pozitivan stav! Beta će biti divna kad god ju izvadiš . Svaka ti čast na strpljenju!
    Sljokicaa meni je et bio na 26.dc dakle punih 10 dana kasnije od tebe. Dugo nismo mogli dobiti dovoljno debeli endometrij i baš je nekako usporeno rastao. Nema veze , samo mi je zanimljivo kak su u biti različito "stare" trudnoće a po kalkulaciji smo samo jedan dan razlike.
    Bubba i Cerepaha sretno i pozitivno dalje! Dan po dan i brzo prođe čekanje .

  49. #11399
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Drage moje čekalice šaljem Vam veliki zagrljaj

    Kod mene se dans malo lakše diše, još ću ponoviti u srjedu betu onda čekam ultrazvuk..

    Bond uzmi test sa rezervom i ne brni previše ako bude negativan, i sama sam nestrpljiva i uvijek prije vremena radim test, ovog puta sam napravila nekih 5 testova od 6 do 8 dana dok nisam betu izvadila, i bile su neke sjene a neki su bili i negativnini....

    Isabel jesi se naručila na ultrazvuk, koji dan nakon transvera ideš?

  50. #11400
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Iva86, sad se malo opustii uživaj !
    Ja sam se jučer naručila - pregled mi je u ponedjeljak 5.3. Tada će mi biti 28dnt.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •