Stranica 228 od 228 PrviPrvi ... 128178218226227228
Pokazuje rezultate 11,351 do 11,364 od 11364

Tema: Nakon transfera II

Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Pozrav svima! Cestitam na plusicima i lijepim betama i da uzivate sljedecih 9mjeseci.
    Ja sam bila na fetu,skroz priprodni ciklus, tek nakon ovulacije uzimala sam duphastone,a poslje transfera utrogestane,decortin i clexan.Meni je danas 3dnt 2blastice. Ja apsolutno nista ne osjecam,ko da nisam ni bila na transferu i to me brine. Tako je bilo i prosli mjesec i beta bila 0. Izluduje me to nepostojanje simptoma.
    Jel ima koja da nije uopce imala nikakva pikanja i grceve?

Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016

Početno

KitKat i Bond.. želim Vam puno strpljenja u čekanju i pozitivne bete..
    Bond sto se simptoma tiče ja isto u ovom postupku nisam imala ni jedan do kraja 5 dana i početka 6 kad je počelo sa boli u donjem djelu leđa, osjetljivosti grudi i pojačanog iscjetka..
    Danas sam se skroz smirila, nakon sto sam jučer pola večeri plakala muzu nad svojom sudbinom i tražila razloge zašto!!!
    Svjesna sam da nemogu ništa napraviti, ako je suđeno da se primi primiti će se, ak ne idemo dalje, u ovom postupku sam stvarno pretjerala sa googlom i testovima od 6dt, ne kažu doktori bezveze da se Beta vadi 12dt...

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Ajme Antonija Mia tek sam sad vidjela...predivnooo..Presretna sam zbog tebe! Neka se samo tako fino i nastavi!

______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

cure obzirom da sam danas imala embriotransfer i pise mi na nalazu bolovanje preporuceno..zanima me da li ste vi radile na tranfera ili odmarale?

Posljednje uređivanje od Carrot : 24.02.2018. at 13:35

KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016

Početno

Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    cure obzirom da sam danas imala embriotransfer i pise mi na nalazu bolovanje preporuceno..zanima me da li ste vi radile na tranfera ili odmarale?

Ja uvijek uzimam bolovanje.

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Mene isto to zanima. Danas mi je 3 dnt pa me zanima je li mogu danas npr. usisavati i raditi po kući malo... kako vi?

Datum pristupanja
    Mar 2017

Početno

Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Mene isto to zanima. Danas mi je 3 dnt pa me zanima je li mogu danas npr. usisavati i raditi po kući malo... kako vi?
    Meni su rekli da ne dizem nista vise od 1kg. Setala sam, da imam cirkulaciju dobru, vise puta , krace setnje.

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku

Pozeljno je izbjegavati pregibe u predjelu trbuha. Znaci, usisavanje, podizanje tereta (mokra roba), pranje poda. Sigurno ti nije kuca toliko sporka da ne moze muz usisati, i da sve to ne moze cekati jos dva tj. da znas na cemu si.

Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Citiraj Bond prvotno napisa Vidi poruku
    Pozrav svima! Cestitam na plusicima i lijepim betama i da uzivate sljedecih 9mjeseci.
    Ja sam bila na fetu,skroz priprodni ciklus, tek nakon ovulacije uzimala sam duphastone,a poslje transfera utrogestane,decortin i clexan.Meni je danas 3dnt 2blastice. Ja apsolutno nista ne osjecam,ko da nisam ni bila na transferu i to me brine. Tako je bilo i prosli mjesec i beta bila 0. Izluduje me to nepostojanje simptoma.
    Jel ima koja da nije uopce imala nikakva pikanja i grceve?
    ima ima koje nisu imale simpt a trudne bile...nismo sve iste!! drzim fige,nemoj odma potonuti...sretno

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Kate Split, hvala na savjetu, nisam znala da je baš toliko striktno.
    Rominka, ja bih to više iz dosade, stalno sam kući i malo sam već izluđena, ali naravno da sam ostavila usisivač i sve čim sam ovo pročitala. Stvarno nisam znala da je baš tako. Inače, mene zadnja 2 dana prate bolovi kao da ću dobiti...zanimljivo. Ili ću procuriti (iako mi je čudno da već nisam s obzirom na tu bol) ili se pojavio novi zanimljivi simptom, iako nepovezan s trudnoćom, jer me ta bol prati nekako od trasfera još...
    Posljednje uređivanje od vikky : 24.02.2018. at 21:04

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Vikky, mozda realno to uopce ne pomaze, ali u pitanju je i psiha. Pojela bi se ziva da se ti se nesto dogodi. Pa onda kad vec ides u sve to, nije ni problem pustiti sve te poslove i prepustiti nekome drugom. Zar ne? Opusti se i uzivaj sad. Prosetaj se, upijaj sunce

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Rominka, u pravu si skroz... Već se sada jedem živa jesam li možda zeznula, no ok. Od sada, mirujem. I ne znam kako kod vas, ali kod mene dere debela bura, tako da me zrak neće vidjeti tako lako. Bit će najljepše kući ovih dana

Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Kako ste danas?
    Danas mi je 4dnt i imam lagani pritisak ko da imam mengu,pa prestane pa opet lagano. E sad...dali je to nadolazeća m ili...nista drugo ne osjećam.

KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016

Početno

Danas 1dnt, jucer na transferu dr vidio blagi hiper na uzv ali smo ipak napravili transfer jer su bili odlicni embriji. Od jutros sam mrvicu jace napuhnuta. S obzirom da mi je ovo vec treci hiper ne panicarim ali malo me pere griznja savjest sto sam ipak pristala na svjezi transfer. Bojim se da ce to umanjiti sanse. Inace, ovo mi je prvi transfer nakon kojeg sam dobila fragmine tako da i tu polazem nade. Utješite me....

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •