Stranica 283 od 283 PrviPrvi ... 183233273281282283
Pokazuje rezultate 14,101 do 14,104 od 14104

Tema: Nakon transfera II

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - prekrasno za bebicu. Žao mi je da te baš to sve zadesilo, infekcija i polip. Antibiotici ne bi trebali štetiti, znam da ih je kolegica pila zbog ureaplazme i s bebom je sve o.k. Ne znam što namjerava s polipom!? To sad ne smije dirati...
    Samo da sve bude ok na kraju, za 11 dana tek krecem s antibiotikom po njenom naputku.
    Sad sam 13+0.
    Nista mi nije rekla da ce poduzeti s polipom, vjerojatno samo praćenje... rekla mi je da je moguće krvarenje zbog njega i da se javim ako nešto bude.

Radila sam test nakon pregleda - kombinirani probir - čini mi se da su rezultati u redu.. stigli su mi na mail u roku od 24h.
    Tumačenje nalaza i razgovor o tome na idućoj kontroli.

Skidamo se pomalo sa Crinone gela, stavljam svaki 2. dan, a uskoro svaki 3. dan do konačnog prestanka.

To je to zasad kod nas.

Cure, sretno u novim postupcima, pratim vas i jedva čekam vijest o friškoj trudnici!

Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013

Početno

Antigravity - odlično! Bitno da su ti ovi nalazi dobri... Još kad ukinete Crinone, preporodit ćeš se.

Datum pristupanja
    Mar 2018

Početno

Antigravity odlično za bebu! Za antibiotik ti mogu reci da ne brines. Puno sam i citala o tome i bas mi je prijateljica u trudnoci pila zbog bakterije. Žao mi zbog polipa. Ti i ja se bas pratimo. Ja sam 13+3. Kako kod tebe racunaju trajanje trudnoce? Kod mene je dan punkcije 2 tt. I nisu mi termin odredili, a tebi?

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, rekla bi da ti je u tom ciklusu progesteon bio dosta dobar. Meni se cini da se nedovoljno obraca paznja na taj progesteron, kao stavlja se vaginalno ali pitanje je da li to ima nekog efekta...
    Sretno sa stimulacijom! Ti si u kbc Ri?
    Slažem se, zato sam i privatno vadila, ali i time se uvjerila da donekle imaju pravo što su rekli da mi je progesteron uredan prateći ultrazvučno i da nije potreban test. E sad, da sam vadila i kad sam koristila crinone, dalo bi se usporedit... Ovako niš'. Možda sad ovaj ciklus provjerim ako sve prođe po planu.
    Jesi li dobila m u međuvremenu? Hoće se to tako poremetit; bojim se pomislit što će bit od još više hormona tj. stimulacije
    U Ri sam, da!

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •