Stranica 185 od 310 PrviPrvi ... 85135175183184185186187195235285 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,201 do 9,250 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #9201
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Mene muce valunzi,pogotovo nocu.Budim se u znoju pa mi je hladno i tako u krug.A i mislim da mi se cerviks spusta.Rekla sam sebi da se necu zamarati svim tim simptomima ali ne mogu si pomoci.
    Da, bas tako, prvo mi hladno pa se budim sva preznojena. To je od progesterona, tako sam citala negdje na forumu.
    A kad spominjes cerviks, ja sam od prekjucer primjetila da mi je nesto drugacije kad stavljam utrice. E, sad, sramim se priznati, ali ja bas pojma nemamje se se spustio, podigao, skratio, omeksao...bas nikad za nikad ne bih mogla biti ni ginekolog ni primalja, ja to nista ne kontam, samo primjetim da mi je drugaciji osjecaj, kao da je unutra vise prostora.
    Ajde me, molim te, malo educiraj, ako znas nesto vise. Ili posalji neki link gdje je to objasnjeno, pls.

  2. #9202

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ma ne znam ni ja puno.Osjetim razliku ali suprotno,manje prostora.Pa zato pretpostavljam da se spustio.I ja ucim hehe,tu su cure spominjale pa sam malo isla guglati ali nisam naisla bas na neki clanak posebno.

  3. #9203
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne znam ni ja puno.Osjetim razliku ali suprotno,manje prostora.Pa zato pretpostavljam da se spustio.I ja ucim hehe,tu su cure spominjale pa sam malo isla guglati ali nisam naisla bas na neki clanak posebno.
    Nasla sam ovo:

    " Jedan od načina da bolje upoznate svoje tijelo i ciklus je provjera položaja cerviksa. Na taj način ćete primijetiti sve promjene koje se događaju tijekom mjeseca i prepoznati najplodnije dane u mjesecu. Pomoći će vam da lakše prepoznate dolazak ovulacije, bez obzira na to planirate li trudnoću ili ne.

    Ako ste pratili položaj cerviksa i bilježili ovulaciju, a još uvijek ne možete začeti, vrijeme je da se obratite stručnjaku. Žene koje su mlađe od 35 godina i pokušavaju začeti dulje od godine dana, kao i žene koje su starije od 35 godina i pokušavaju začeti dulje od 6 mjeseci, svakako trebaju potražiti savjet liječnika.

    Kako provjeriti položaj cerviksa?

    Provjeravanje položaja cerviksa treba malo izvježbati. Najbolje je da to radite nakon tuširanja ili kupke.

    Uvijek operite ruke prije nego počnete provjeravati položaj cerviksa. Pobrinite se da nokti nisu predugački kako ne bi došlo do ozljeda.

    Sjednite, čučnite ili stanite s jednom nogom podignutom na rub kauča ili kade. Važno je da svaki put položaj cerviksa provjeravate u istom položaju.

    Nježno gurnite jedan ili dva prsta u vaginu. Osjetite ćete cerviks, nalazi se na prednjem dijelu vagine (prema pupku).

    Položaji cerviksa

    Položaj i tekstura cerviksa se mijenja tijekom ciklusa. Tijekom menstrualnog krvarenja, cerviks se spušta, tvrd je i pomalo se otvara kako bi se otpustila krv. Na dodir će vas podsjećat na vrh nosa.

    Nakon završetka menstrualnog krvarenja, cerviks ostaje nisko i ostaje tvrd, a otvor prema maternici se polako zatvara.

    Kako se ovulacija bliži, tako se cerviks podiže i postaje mekši i vlažniji.

    Pri samom početku ovulacije, cerviks na dodir podsjeća na usne i otvara se kako bi omogućio protok sperme. Ponekad se može činiti da je nestao, a to znači da je postao toliko mekan da se stopio sa zidovima vagine i podignuo toliko visoko da ga ne možete dohvatiti prstima. Ovo je vaše najplodnije razdoblje i savršeno vrijeme da probate začeti.

    Nakon ovulacije cerviks se iznova spušta i postaje čvršći, opet podsjeća na vrh nosa. Otvor će se smanjiti. Ovo se može dogoditi odmah nakon ovulacije, ali i nekoliko sati ili nekoliko dana poslije ovulacije.

    Ako je došlo do začeća, cerviks se podiže i postaje mekši. Otvor se polako zatvara. Trebate imati na umu da je ovo drugačije kod svake žene i nije potpuno pouzdan pokazatelj trudnoće.

    Nije svim ženama ugodno samostalno izvoditi ovakve preglede, ali je ovo odličan način da bolje upoznate svoje tijelo. Na ovaj način možete kontrolirati svoje plodne i neplodne dane i lakše planirati začeće. "

  4. #9204
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    E, sad, jedino sto iz ovog mogi zakljuciti je da sam trebala vec mjesecima ranije "ispipavati situaciju" da bih sad znala kategorizirati ovu promjenu. I opet "treba imati na umu da je drugacije kod svake zene i nije siguran pokazatelj trudnoce. "
    Meni se cini da mi iz ovih opisa najbolje odgovar ovaj gdje je cerviks nestao, stopio se sa zidovima vagine. Ali sto bi to sad znacilo? Da upravo ulazim u najplodnije razdoblje i samo sto nisam ovulirala?
    Slabo ce meni ovo pomoci, draga.

  5. #9205

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    To sam nasla i ja hahaha.Nisam nikad pratila do sad pa evo ne znam ni ja.Beta ti je ipak najbolji pokazatelj.To jedino znam.I nije meni pred menstruaciju svaki ciklus isti pa eto nije cak ni sad u postupcima.Prvi sam imala posve drugacije simptome nego sad.Tako da ne samo sto je svaka zena drugacija vec je i zenama svaki ciklus moguce drugaciji a vjerujem i trudnoca.

  6. #9206
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Testovi su i jutros negativni ( i Wondfo i GraviGnost), ali B+ mogu zvati tek za sat i pol ( rade od 8h).

  7. #9207
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Jutros nema tragova krvi, samo uobicajeni bijeli iscjedak sa viskom Utrogestana.

  8. #9208
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Onda još ima nade Šaljem ti veliki zagrljaj i držim najveće fige!

    Ja odoh opet vaditi svoju betu.

  9. #9209
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Curke, javite lijepe vijesti, sretno

  10. #9210
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Hvala cure!
    Upravo sam zvala B+. Javila se sestra. Rekla sam da sam bila u postupku i da sam jutros napravila test koji je negativan i kad bih trebala raditi betu u krvi. Ona je rekla da sacekam, nasla moje podatke i onda mi odgovorila da ukoliko je test danas negativan, betu u krvi uopce ne moram vaditi. Ja sam se zbunila i pitala, sto s terapihom Utrogestanima, da onda i to prekinem i odgovorila je sa da. Neka prekinem terapiju i sacekam mjesecnicu. Ako ne prokrvarim za 5 dana da im se javim.
    Nisam ocekivala ovakav odgovor i zapravo sam jos zbunjena. Jutros sam nakon redovno stavila utrice.

  11. #9211
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Molim te, izvadi betu privatno, radi svog mira i mira tvog partnera.
    Ovo prvi put cujem.

  12. #9212
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Munki, sretno ti danas s drugom betom!

  13. #9213
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Molim te, izvadi betu privatno, radi svog mira i mira tvog partnera.
    Ovo prvi put cujem.
    Sve i radimo privatno. I ja to mislim da bih najradije otisla u Sunce i trazila na svoju ruku da izvadim betu. Mislis li da bih mogla vec danas da ne cekam ponedjeljak? Danas mi je 14- dan nakon aspiracije, a 11dpt.

  14. #9214
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mislim da bi beta danas trebala biti pozitivna ako je doslo do trudnoce.

  15. #9215
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja znam da B+ ne trazi betu ako je test negativan, vec neko vrijeme. Samo traze test 14dpo. Bas sam ti neki dan mislila napisati
    I meni bilo cudno,al sam se navikla i potvrdila da ako mi taj dan test minus, i beta je takva

    Mozes vec danas privatno vaditi

  16. #9216

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Izvadi danas betu privatno.

  17. #9217
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja znam da B+ ne trazi betu ako je test negativan, vec neko vrijeme. Samo traze test 14dpo. Bas sam ti neki dan mislila napisati
    I meni bilo cudno,al sam se navikla i potvrdila da ako mi taj dan test minus, i beta je takva

    Mozes vec danas privatno vaditi
    Hvala Vrci!
    Jos procesuiram, tesko mi je prihvatiti da je sad to kraj - kraj. Ja testove radim vec cetvrto jutro i svi su negativni, nije me jutrosnji iznenadio. Ali sto da je sad zena zbilja cekala bas ovaj dan i prvi put radila test, a test lazno negativan. I odmah treba prekinuti terapiju i time unistiti svaku sansu?! To mi je nekako previse olako nakon svega sto prodjes kroz postupak. Deseci papira su potrebni da bi svaki dio postupka bio pravno legalno ispravan i sad odjednom obican test i telefonski poziv i kraj.
    Meni treba "closure", nesto crno na bijelo. A mislim da bi i njima ipak trebala ta beta biti potrebna, pa bar zbog neke statistike.

  18. #9218
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Neozbiljno je pouzdat se u testove za koje znamo da mogu biti neprecizni i netocni.
    Jedino je krvni test potpuno pouzdan i u ovako ozbiljnim situacijama jedini dopustiv da se sa sigurnoscu moze reci da je to to.
    Bas me zacudila ta politika.

  19. #9219

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    I ja smatram da radi svog mira treba uvijek izvaditi krv pa da imas crno na bijelo i closure kako kazes.I onda odbolujes i kreces dalje ako je negativno.

  20. #9220

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Cure moje iskustvo je ovakvo nakon prvi et isto napravila test i to 2.bile negat Vadim betu isto a zelja da ostanem mi nije dala da vjerujem da ni je doslovno do trudnoće. Poslje bețe kupim ponovo test kazem muzu ovaj lab.ni je uredu. I tak sam se navikla na negativne bete i strah od test. Sad kad mi je uspjelo 8dnt napravila test popodne i vidilo se plus. Drugi dan naj jeftinije test isto poz onda 14dnt normalno bila i beta poz. Sretno svima da sto prije dodete do poz.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  21. #9221
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Cure, upravo su mi javili da beta raste, ali sporije nego su očekivali. Ne znam vrijednosti. U utorak imamo konzultacije s dr. pa ću pitati.

    U srijedu sam naručena na ultrazvuk i novu betu. Nekako mi sve to ne zvuči dobro. Baš sam u komi

  22. #9222
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    MP,
    Pa meni ovo zvuci jako cudno, da prekidas terapiju bez da si betu izvadila....
    Mislim da su to stvarno rijetki koji provode takvu praksu !
    Nikako nemoj prekidati s utrogestanima dok ne izvadis betu !
    Vjerovatno bi test vec bio poz, u vecini slucajeva, da je doslo do T, ali svatko je drukciji i stvarno ne mora biti i tebi kao i vecini !
    Sretnoo

  23. #9223

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Joj,Munkice..Nadam se da sve bude ok,vjerujem da ti je sad svasta u glavi.Drzi se,bit ce dobro

  24. #9224

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Machupicchu, potpisujem sve sta su cure rekle..
    Odi izvaditi krv i sretnoooo!

    Munkica,mogu misliti kako se osjecas ali glavu gore,vjeruj u svoju mrvicu i vjerujem da ce biti sve ok!
    Sretno!!

  25. #9225

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Aska,kako si ti?

  26. #9226

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Glavobolje me opet pocele patiti,bas su jake.Nemam dobar osjecaj ali necu test raditi osim ako ne krenem krvariti.
    Kako si ti? Jesi bolje?

  27. #9227
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,
    Da li su ti vratili dva embrija??
    Moguce mozda u tom slucaju da jedan embrij ipak se prestao razvijati, pa ti tu moze biti nepravilno duplanje !
    Ali nemoj tu betu bas shvacati zdravo za gotovo !
    Ja osobno znam curu koja je imala blizance, u 5 tt prokrvarila, zavrsila u bolnici, beta se nije uopce duplala svakih 48 h i rodila je dvije zdrave bebe, doduse ranije, ali nema to veze s betom !
    Stvarno to ne mora nista znaciti !
    Svi smo razliciti ! Nemoj se odmah brinuti !

  28. #9228
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala vam na podršci, cure!

    Aska, trenutačno samo mislim kako sam mogla biti tako glupa i veseliti se kad sam i sama znala da je prerano. Praktički sam već bolnicu za porod birala...

    Hvala, milasova. Trudim se, ali mi ne ide pa se bolje ne pretvarati. Imam fore još par sati za tugovanje prije nego mi nahrupi familija koju bih najradije poslala doma da nisu putovali 1500 km.

    Mono, nisu, samo jedan embrij su vratili. Gđa/teta koja me zvala iz bolnice samo prenosi upute od doktora. Pretpostavljam da ako su me u srijedu naručili na betu i uz da ipak očekuju da će se nešto vidjeti, odnosno da bi se do tada trebalo nešto vidjeti na ultrazvuku. U srijedu će biti točno 4 tjedna od oplodnje.

  29. #9229

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Munkice,nisi ti glupa.I ja bih se na tvom mjestu poveselila koja sam inace pesimist.I ne mora uopce ispasti lose.Kad si inace trebala ici na pregled? Isto tako ili su te sad ranije zvali?

  30. #9230
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ispravak, nisam glupa. Osjećam se glupo
    Nisam uopće pitala za uz do sada. Na njihovoj stranici piše da je 5 tjedana od transfera, ali piše i da se krv vadi 2x tjedno pa sam ju vadila svakih 7 dana.

  31. #9231
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Munkica, ti nemaš vrijednost te druge bete? Nisi dobila nalaz? Na koje dane nakon transfera si vadila bete?

    Cure puno dobrih vibri za sve~~~~~~~~~~~~~~

  32. #9232

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Nemoj se ti ni osjecati glupo.Sasvim je normalno da se radujes.Tu je najvise glupo sto ti nisi ni vidjela nijedan nalaz i nemas pojma vrijednosti bete.

  33. #9233

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se ti ni osjecati glupo.Sasvim je normalno da se radujes.Tu je najvise glupo sto ti nisi ni vidjela nijedan nalaz i nemas pojma vrijednosti bete.
    X

    Drzi se Munkica..
    Teska je ova borba..

    Aska, nisam mislila da ce me ovoliko potresti neuspjeli postupak,ali je..
    Trebat ce mi neko vrijeme da se skroz oporavim,i kad budem skroz dobro krecem u novi pokusaj..

  34. #9234

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ah,milasova znam kako ti je.Tako ni sama nisam bila svjesna kako ce me potresti kad se to desilo.Vec me strah toga opet prolaziti.Daj si vremena,vidjet ces proci ce i htjet ces krenuti opet.Sasvim je normalno da tugujes.Samo kad naidjem na neki video ili clanak o neplodnosti meni oci zasuze.

  35. #9235
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,
    Kolika ti je bila beta??
    I.koji dpt? 14 si vadila?

    Aska, Milasova,
    Pratim vas ! Drzim velikeee figeeeee da Milisovi uspije slijedeci, nakon sto malo dodje k sebi...a Aski ovaj !
    I.ostale cure MP, punoooo sreceee !!!!

  36. #9236

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono,hvala

  37. #9237
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Beta hCG <0.098 IU/L
    U Suncu pokvaren aparat za centrifuguranje pa sam otisla u drugi najblizi lab, Breyer na Bundeku i evo sad imam svoju betu, crno na bijelo.
    Sad mogu prekinuti s utricima i oplakati svpje embrije koji nisu uspjeli.
    Munki, draga, ne tuguj, rano je za tugu. Slazem se s Askom da je glupo jedino to sto te stalno drze u tom neznanju i tako vazne vijesti prenose neodredjenim opisnim pridjevima, svatko ima pravo znati konkretne vrijwdnosti i sve cinjenice! A dok ih ne saznas, veseli se svemu cemu mozes. Smijes se nadati i trebas se nadati. Ja ti drzim fige i vibram do kraja!~~~
    Milasova, evo imas i sestru, placem ko'kisna godina i trebat ce mi vremena da se oporavim.
    Cure, hvala svima na dobrim zeljama, divne ste! Cijeli se dan pitam samo kako itko moze ponovo i ponovo kroz ovo prolaziti...

  38. #9238

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Machu, jako mi je zao!!!
    Treba se skupiti , odtugovati i ici dalje..
    Sta cemo drugo..

  39. #9239

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Uh,Machu zao mi je.Rasplakah se i ja.

  40. #9240
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Machu, jako mi je zao!!!
    Treba se skupiti , odtugovati i ici dalje..
    Sta cemo drugo..
    Znam., draga. Pokusavam gledati sve dobro sto imam i volim u svom zivotu, tj.ljude koje imam i volim. Sretna sam sti mi je MM danas cijeli dan mogao biti sa mnom. Poslije vadjenja krvi u tom drugom labu, odveo me na kavu u Vincek i pocastila sam se njihovom tortom, sto mjesecima nisam ni pomisljala. Srezala sam secer na minimum, pazila sta jedem, boostala se vitaminima i saplementima...Stvarno sam pokusala uciniti sve sto je u mojoj moci da nam uspije, oboje smo.
    Poslije smo setali parkom i pricali sta je krenulo po zlu, a sta sad mozemo napravit...Mislim da bi bilo lijepo da se na kraju svakog postupka pacijentima daju zavrsne konzultacije, gdje bi sva ta pitanja mogli proci sa doktorom koji je vodio postupak..Razocarana sam nacinom na koji su nas ostavili da visimo u zraku.

  41. #9241
    MachuPicchu77 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Uh,Machu zao mi je.Rasplakah se i ja.
    Molim te nemoj jos! I tebi vibram pozitivu do kraja~~~
    Tvoji folikuli su ipak bili bar 3-5mm veci od mojih kad si dobila stopericu, a vratili su ti blastice. Ovaj ces put uspjeti!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  42. #9242

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ja sam Machu na kontroli nakon postupka imala takav razgovor i vecina mi je toga objasnjena.S obzirom na lose jajne stanice i po njemu neizvedive tj rizicne operacije doktor mi je i rekao da ne odustajem i da treba pokusavati IVF. Pitaj sve na iducim konzultacijama.

    Saljem ti zagrljaj.Bit ce jos prilika samo ne odustaj.
    Posljednje uređivanje od aska : 22.09.2017. at 19:54

  43. #9243
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Cure moje....

    Jako mi je žao, Machu. Šaljem ti veliki zagrljaj. Odtuguj, popij koju, odmori se i u nove pobjede!

    Milasova, ja sam nakon jednog ciklusa klomifena dva dana tulila bez prestanka. Nisam mislila ni približno da će me toliko pogoditi. Uvijek znaš da je neuspjeh isto mogućnost, ali kad se na kraju nakupe emocije, teško ih je ignorirati.

    E, sad što se mojih beta tiče - 1. puta sam vadila 12 dnt, a danas je 18 dnt.
    Nije da me drže u neizvjesnosti nego cijeli postupak u bolnici je automatiziran da bi se što manje čekalo. Tako da svaki puta moje nalaze obrađuje doktor koji je taj dan zadužen za to i unosi u sustav, odnosno moj bolnički "file", s uputama o terapiji i pretragama. Upute dolaze do tzv. daily monitoring deprtmenta koji ih prenese meni.
    Koliko znam oni ne mogu vidjeti povjerljive podatke o mom liječenju, odnosno nalaze, i raspravljati o njima. To može samo doktor, a oni samo prenose upute.
    Mogu predati zahtjev za uvid u podatke mimo dr., ali budući da račun iz bolnice čekam 2 mjeseca, lakše mi je dogovoriti konzultacije.
    Srećom, dr. ću vidjeti u utorak (i srećom ona je iz naših krajeva pa ponekad malo zaobiđe pravila pa ubrza postupke da ne moram predugo čekati) pa ćemo vidjeti kakva je beta i koje su prognoze. Ili ćemo planirati trudnoću ili novi postupak.

    Hvala vam svima što brinete! Velike pusetine svima

  44. #9244
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    MP, grlim

  45. #9245
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Munkice, aska, sretno, cure

  46. #9246
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Machu,

    Jojjj, jako mi je zaoooo !!!! Samo hrabro daljeeee !!!

  47. #9247

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Pozdrav svima, danas mi je 3 dan pt 3-dnevnog 5-staničnog, pred jutro su me probudili bolovi kao da mi netko nož zabija, trajalo je kojih 15-20 minuta i smirilo se, zaspala sam ponovo. Kad sam se digla, još uvijek malo osjetim napetost, ali ne takvu više. To ne miriši na dobro, jelda? Nikad do sad me nije tako bolilo.

  48. #9248
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Nina,
    Pa moguce da je implantacija??!
    Znale su cure pisati da imaju strasne bolove. Meni.osobno to nije bilo tako ! Ali stvarno je moguce da je implantacija.

  49. #9249

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Mislim da je prerano za nju, tek je 6. dan od punkcije.
    A i bolovi su bili grozni, takvi su bili dok sam imala vanmaterničnu, samo što su manjeg inteziteta nego tad.
    Posljednje uređivanje od NinaDrv : 23.09.2017. at 09:10

  50. #9250

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj NinaDrv prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je prerano za nju, tek je 6. dan od punkcije.
    A i bolovi su bili grozni, takvi su bili dok sam imala vanmaterničnu, samo što su manjeg inteziteta nego tad.
    Nemoj od sad krenuti sa pesimistom. Mozda je implant. Nema pravile bas. Zelim ti puno puno sreće da uspije.

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •