Stranica 286 od 310 PrviPrvi ... 186236276284285286287288296 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,251 do 14,300 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14251

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam! Težak je naš put...
    Hay - imamo još smrzlića. Ovo mi je već 5. neuspjeli transfer pa se pitam hoće li mi ikad više uspjeti...
    Meni ce uskoro biti peti transfer...
    Super je sto imate jos eskima!!!

  2. #14252

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    @Vaki, jako mi je žao Mislim si malo poput sarah777: možda ima nade da je implantacija bila kasnije? U svakom slučaju drž' se i nema odustajanja.

    @Hay123, kako bilo na scratchingu? Ja naručena za pon, danas ustanovljena ovulacija.

  3. #14253
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - nema nade. Vadila sam odmah danas betu čisto da znam na čemu sam. 11.dt beta je 0.5. Da je došlo do trudnoće onda bi beta bila mala, ali bi definitivno bila veća od bijedne 0.

  4. #14254
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Vaki, da bila bi makar beta neka mala..
    Steta, zaista..
    Ali ne gubi nadu, mora uspjeti kad tad. Znam da ti je pun klinac jer je i meni vec a ovo mi je bio 3.transfer.
    Vidim ti u potpisu da imate deckica, vidis da mozes to i da ima nade... bit ce sve ok, ne brini

  5. #14255
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vaki, meni je za drugo dijete 6 transfer bio uspješan, isto sam bila očajna i pitala se oće li mi ikad opet uspijet, ali eto dogodio se čudo. Srećom pa imaš smrzliće, i sigurno će se jedan izborit! Odtuguj pa u nove pobjede, sretno!

  6. #14256

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    @Vaki, jako mi je žao Mislim si malo poput sarah777: možda ima nade da je implantacija bila kasnije? U svakom slučaju drž' se i nema odustajanja.

    @Hay123, kako bilo na scratchingu? Ja naručena za pon, danas ustanovljena ovulacija.
    Bok Ladida, nisam bila na scratchu danas, tek drugi tjedan mozda ponedjeljak, utorak. Cekamo jos ovulaciju.

  7. #14257

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Sarah kakva je beta kod tebe danas?

  8. #14258
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah kakva je beta kod tebe danas?
    Nalazi iza 11h mi dolaze na mail. Javim!
    Slabo mi je vec od nervoze...

  9. #14259
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Upravo stigao nalaz... beta je 373.7
    Uduplala se
    Placem od srece...

  10. #14260

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo stigao nalaz... beta je 373.7
    Uduplala se
    Placem od srece...
    Predivno!!! Cestitam ti od srca!!!

  11. #14261
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hvalaaaa

  12. #14262
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Vaki, meni je za drugo dijete 6 transfer bio uspješan, isto sam bila očajna i pitala se oće li mi ikad opet uspijet, ali eto dogodio se čudo. Srećom pa imaš smrzliće, i sigurno će se jedan izborit! Odtuguj pa u nove pobjede, sretno!
    Eto, sad se veselim svom idućem transferu koji je 6. po redu.
    Sarah - to te ja pitam! Sad možeš odahnuti.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 05.06.2019. at 15:24

  13. #14263
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Bome sam odahnula danas, znas.
    Mada sam jos pod dojmom i uzbudjena jako al ajde to je pozitivna uzbudjenost
    U Cito mi rekli nek napravim ultrazvuk 4 tjedna od transfera. To bi bio onaj tjedan od 17.6. ali moje gin nema taj tjedan pa me narucila 13.6., kaze da ce ona moc i tad vec vidjeti. Samo ne znam da li cemo imati otkucaje srca vec tad?
    Posljednje uređivanje od Sarah777 : 05.06.2019. at 16:39

  14. #14264
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sarah - mislim da je to rano za otkucaje. No, bitno je da vidi da je sve o. k. pa ćeš lakše dočekati drugi ultrazvuk. Sretno!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 05.06.2019. at 17:14

  15. #14265

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo stigao nalaz... beta je 373.7
    Uduplala se
    Placem od srece...
    Čestitam!!! :

  16. #14266

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Cestitke, Sarah777

  17. #14267
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hvala cure!

  18. #14268

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Sarah, pratila sam te na drugoj grupi. Kakve super vijesti. Čestitam!

  19. #14269
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj vanush prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah, pratila sam te na drugoj grupi. Kakve super vijesti. Čestitam!
    Hvala, Vanush!

  20. #14270
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Gdje ste cure, sve utihnulo.
    Ajmo...koga se ceka sada, koja je prva na redu?

  21. #14271
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Nestale ste sve....
    Evo moj update, idem na 1.ultrazvuk sada ovaj tjedan u cetvrtak popodne i bas sam uzbudjena jako. Znam da su male sanse da cemo cuti srce vec ali nada umire zadnja

  22. #14272
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sarah - odlično, čekamo s tobom četvrtak.
    Ja pak imam sutra pregled pa ću onda znati kad imam ponovo FET.

  23. #14273

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    @Sarah777
    Bitno da ti dr potvrdi da je za tu fazu sve u redu. I bit će!
    U četvrtak i ja imam pregled tj. redovnu kontrolu.

    @Vaki
    Sretno sutra, javi kakav je dalje plan.


    Cure, samo hrabro!

  24. #14274

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Evo i mene danas s uterobrusha ili scratcinga koji kako kažu daje dobre rezultate kod gniježđenja stanice. Kratko je boljelo kao da trebam dobiti m.
    Zatim sam otišla sestri po lijekove... Gonal pen i bome fino je ona to meni sve objasnila za bockanje i doziranje - pa neću valjda kiksat nešto

  25. #14275

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene danas s uterobrusha ili scratcinga koji kako kažu daje dobre rezultate kod gniježđenja stanice. Kratko je boljelo kao da trebam dobiti m.
    Zatim sam otišla sestri po lijekove... Gonal pen i bome fino je ona to meni sve objasnila za bockanje i doziranje - pa neću valjda kiksat nešto
    Ladida, super da si to rijesila! Da, jednostavno ce ti bit koristit te inekcije kad se uhodas pogotovo!
    Sarah jedva cekamo cetvrtak i tvoje vijesti s ultrazvuka! Pusa svima!

  26. #14276
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    @vaki
    Onda nam javi danas da mozemo pocet odbrojavati skupa s tobom

    @antigravity,
    Kod koje si dr? Ja sam kod Škunce

    @lalida
    Ma gonal je lagan jako za aplicirat ga.
    Nemoj dugo otezat s tim, pogotovo ako nisi bas na ti sa iglama kao ja. Operes ruke, dezinficiras mjesto di ces se piknut, skines cep, stavis iglu, namjestis dozu i pik
    Joj taj gonal ima bas neki svoj miris, kad god ga spomenem, kao da ga mogu i nanjusit. Hahahaha

    @hay
    Hvala, javim ja sve, bez brige.
    Ma bit ce to sve super...

  27. #14277

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku

    @antigravity,
    Kod koje si dr? Ja sam kod Škunce
    Ona mi nije baš odgovarala... Bijah jako davno kod nje. Makar moja frendica je 2 trudnoće vodila kod nje i kaže da joj je više-manje ok.

    Moja isto nije neka sreća i uskoro će u mirovinu, pa sam izabrala profesoricu s humane koja mi se sama ponudila. Tražila sam savjet od nekoliko random liječnika o tome koga odabrati za nadzor nad trudnoćom i svi su rekli isto. Jest da treba taj njezin žestoki pristup izdržat... Govori brutalno kao da si student medicine, a ne osjetljiva trudnica ili žena koja ima problem sa začećem. Ali to je njezin stil...mnoge znaju koje su bile na MPO u KBC RI...
    Sjećam se da si napisala da ne bi kupila ni burek kod nje.

  28. #14278
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Evo me cure. Ništa od mene do 9. mjeseca.
    Na VV primaju u postupak još samo ovaj mjesec i onda više ne rade zbog preuređivanja. Krajem 8. mjeseca očekuju dozvolu za rad od strane Ministarstva i onda startaju ponovo u 9. mjesecu. Poludjet ću od čekanja. Da sam mlađa onda me ne bi ubijalo ovo čekanje, ali ovako..

  29. #14279
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Ona mi nije baš odgovarala... Bijah jako davno kod nje. Makar moja frendica je 2 trudnoće vodila kod nje i kaže da joj je više-manje ok.

    Moja isto nije neka sreća i uskoro će u mirovinu, pa sam izabrala profesoricu s humane koja mi se sama ponudila. Tražila sam savjet od nekoliko random liječnika o tome koga odabrati za nadzor nad trudnoćom i svi su rekli isto. Jest da treba taj njezin žestoki pristup izdržat... Govori brutalno kao da si student medicine, a ne osjetljiva trudnica ili žena koja ima problem sa začećem. Ali to je njezin stil...mnoge znaju koje su bile na MPO u KBC RI...
    Sjećam se da si napisala da ne bi kupila ni burek kod nje.
    Joj da da da, sad si me sjetila, procitala sam vec da si napisala negdje da ce ti ona voditi trudnocu.
    A sretno onda...
    Da, da, bila sam to napisala, bila mi je 1 na folikulometriji, nedjelja je bila... ja i mm nismo k sebi mogli doc kako se ona derala kroz vrata od ordinacije. A onda kad sam usla unutra onda je popljuvala sve sta mi je moja dr (dr.T.S.Š.) rekla vezano za nase lijecenje. Toliko mi se zamjerila sa tim ponasanjem i tako pljuvanjem po vlastitoj kolegici...plus price iz 1.ruke koje su kod nje dozivjele neke od cura loje sam tamo upoznala u cekaonici. Ma bas ruzno...

  30. #14280
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me cure. Ništa od mene do 9. mjeseca.
    Na VV primaju u postupak još samo ovaj mjesec i onda više ne rade zbog preuređivanja. Krajem 8. mjeseca očekuju dozvolu za rad od strane Ministarstva i onda startaju ponovo u 9. mjesecu. Poludjet ću od čekanja. Da sam mlađa onda me ne bi ubijalo ovo čekanje, ali ovako..
    Proletit ce ti to vrijeme do 9.mj...
    Gledaj to sa pozitivne strane, bezbrizno ljeto, uzivanje u suncu i moru, romantika... mozda se i prirodnim putem sta uhvati do tad

  31. #14281

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Sarah koliko ces biti trudna kad budes isla na uzv?
    Meni se na 6+1 tt culo srceko ❤
    Privatno sam isla.
    Nekome se vidi prije nekome kasnije. Sve smo razlicite.
    Mislim da i o visini bete ovisi kolika ce biti na dan uzv.
    Neke zene imaju ogromnu betu a neke ne.
    Ne znam o cemu to ovisi. Nekome se udupla i vise vec duplo a nekome oko 70 posto sto je isto u redu.

    Sretno

  32. #14282
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah koliko ces biti trudna kad budes isla na uzv?
    Meni se na 6+1 tt culo srceko ❤
    Privatno sam isla.
    Nekome se vidi prije nekome kasnije. Sve smo razlicite.
    Mislim da i o visini bete ovisi kolika ce biti na dan uzv.
    Neke zene imaju ogromnu betu a neke ne.
    Ne znam o cemu to ovisi. Nekome se udupla i vise vec duplo a nekome oko 70 posto sto je isto u redu.

    Sretno
    Draga, ultrazvuk je sutra i sutra ce mi biti 5t+ 3d.
    Nekako se ne nadam previse da ce se vec cuti srce... al evo svakako vam javim ovdje sutra navecer sta je bilo na uzv.
    Tako sam i ja trebala ici, od sljedeceg tjedna kada cu biti u 6t + .... al eto, nazalost nece taj tjedan biti moje ginicke pa cemo odraditi taj uzv sutra.
    Posljednje uređivanje od Sarah777 : 12.06.2019. at 12:37

  33. #14283

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Sarah777 vjerujem da će biti ok jer nemam problem s iglama, ma ni mirisima al' znam vrtit u glavi sve moguće scene kako bi moglo biti\ne biti, uf
    Usput, Sarah777 potpisujem ovo što si poručila Vaki za ljeto... Svima nama bih takvo što poželjela

  34. #14284
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Ladida...ne sekiraj se... kad ti dodje nemoć oko bockanja, sjeti se da treba i rodit nakon toga...pa ako se ne mozes piknut, kako ces rodit...
    Hahahahaha tako sam ja sebi govorila.

  35. #14285
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure, baš ste me nasmijale. Meni su se prvi put tako tresle ruke da nisam mogla ni iglu primit u ruke... Sve nakon toga je bilo već rutinski...
    Sarah - onda čekamo da se javiš nakon ultrazvuka.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 12.06.2019. at 23:15

  36. #14286
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, baš ste me nasmijale. Meni su se prvi put tako tresle ruke da nisam mogla ni iglu primit u ruke... Sve nakon toga je bilo već rutinski...
    Sarah - onda čekamo da se javiš nakon ultrazvuka.
    Vaki, i meni isto! I preznojila sam se sva bila i morala sam izac iz kupaone i ic lec na kauc i dignut noge i uzet vode i secera... nevjerojatno koja je moc previse razmisljanja..
    Posljednje uređivanje od Sarah777 : 13.06.2019. at 01:44

  37. #14287

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Sarah, kako je prošlo na UTZu?

    Meni je prošlo super, bebolino živahan i razvija se kako treba. Čak je ovaj put i dragi mogao biti na UTZu, profa je sama predložila, lijepo od nje.

    Za mene mirovanje do daljnjeg, nema kupanja u moru zasad. Spominjala je opet sve loše moguće ishode, ali eto nadamo se da neće doći do toga.
    Kombinirani probir - ok nalaz.

    Uzela mi je bris cerviksa da vidimo stanje nakon terapije antibioticima i dala mi uputnice za laboratorij (krv i UK), pa to idem sutra riješit na polikliniku. Bitno je da nema nikakve upale.

    Sve u svemu, zadovoljna sam kako je proslo. Idući tjedan će biti gotovi svi nalazi.

  38. #14288
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - baš lijepo da je i dragi mogao s tobom, a još ljepše što je bebolino super.
    Ja se ionako već 2 godine nisam u moru okupala jer svaki put dobijem mjesečnicu taman kad dođemo...

  39. #14289
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Antigravity,
    Super, odlicne vijesti! Koliko je velik vec bebac?
    Ajde nek je i dragi vidio sve na uzv, sad mu je sigurno i druga prica u glavi kad je vidio iz prve ruke.

    Moj dragi je nazalost u Saudijskoj, otisao je prosli tjedan u pon i nema ga sad do cca 10.7.
    Al dobro, brzo ce to proc... tako se uvijek tjesim i uvijem proleti tih 35 dana.
    Zato sam povela sestru samnom koja je bila uzbudje a vise od mene dok smo gledale u taj ekran koliko ce ih se pojaviti.

    Stanje je:
    imamo 1 bebicu!
    Ali to nije sve!!! Vidjeli smo i

    Nisam se nadala vidjeti vec srce posto je danas mi 5+3, ali eto... srce je tu i kucka!
    Nismo ga cule jer je premaleno jos, ali smo ga vidjele i ja najsretnija!
    Ostalo je sve u redu i bas kako treba i biti.

    28.6.idem ponovno na ultrazvuk pa da cujemo srceko i provjerimo ako bebica raste pravilno.
    Jedva cekam... nece mi dragi ni tada biti jos tu, povedem mamu taj put hahaha

    Dragom sam sve javila, odusevljen je, ne moze k sebi doc i stalno mi ponavlja, rekao sam ti da ce sve biti u redu, imamo bebicu, postat ces mama a ja tata.. ma bas je odusevljen eto.
    Nakon toliko godina pokusavanja, nek se i nama sreca osmijehnula napokon.

  40. #14290
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity - baš lijepo da je i dragi mogao s tobom, a još ljepše što je bebolino super.
    Ja se ionako već 2 godine nisam u moru okupala jer svaki put dobijem mjesečnicu taman kad dođemo...
    Ma daj, Vaki, pa to je brutalno..
    pa uzmi sljedeci put kontracepcijske pa odgodi stvari dok si na godisnjem.

  41. #14291

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    @Vaki
    Zaista je bilo lijepo.

    Nevjerojatno kako ti se potrefi za more i stvari... Ove godine neka ti bude bez M na moru, inače nije fer!
    Moje pravilo je bilo - ako nije bolna i obilna, stavi tampon i kupanac!

    @Sarah
    Diiiivnooo, baš mi je drago! Mogu mislit kako ste sretni. Sad možeš biti mirnija i radovat se idućem UTZ-u.

    Dragi mi je bio oduševljen, nije mogao vjerovat kako se sve dobro vidi... Prstići na rukama najslađi, pogotovo jer ih je stalno micao.. Ma bio je tako živahan da je izgledalo kao da repa.

    Beba mi je sad veličine avokada tj. odgovara 16. tjednu trudnoće. Kontrola za mjesec dana.
    Nisam isla jutros izvadit krv.. bolna noga i otok, a nema me tko vozit.. ja ne mogu (imam problema s lijevom nogom zadnja 2 mjeseca).
    Čari trudnoće Nema veze, idući tjedan ću sve riješit što trebam, a sad samo chill...

  42. #14292

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Sarah i Antigravity cestitam vam na lijepim vijestima, samo neka tako ide pomalo dalje!
    Bit ce to sve super!

  43. #14293
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    @Vaki
    Zaista je bilo lijepo.

    Nevjerojatno kako ti se potrefi za more i stvari... Ove godine neka ti bude bez M na moru, inače nije fer!
    Moje pravilo je bilo - ako nije bolna i obilna, stavi tampon i kupanac!

    @Sarah
    Diiiivnooo, baš mi je drago! Mogu mislit kako ste sretni. Sad možeš biti mirnija i radovat se idućem UTZ-u.

    Dragi mi je bio oduševljen, nije mogao vjerovat kako se sve dobro vidi... Prstići na rukama najslađi, pogotovo jer ih je stalno micao.. Ma bio je tako živahan da je izgledalo kao da repa.

    Beba mi je sad veličine avokada tj. odgovara 16. tjednu trudnoće. Kontrola za mjesec dana.
    Nisam isla jutros izvadit krv.. bolna noga i otok, a nema me tko vozit.. ja ne mogu (imam problema s lijevom nogom zadnja 2 mjeseca).
    Čari trudnoće Nema veze, idući tjedan ću sve riješit što trebam, a sad samo chill...
    Avokadic maleni
    Znaci u 16.tjednu si sada... a vec znas da je deckic. Pa brzo je to, sta ne?

    Ma sta te noga zeza zbog trudnoce?
    Nek masira dragi

  44. #14294
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah i Antigravity cestitam vam na lijepim vijestima, samo neka tako ide pomalo dalje!
    Bit ce to sve super!
    Hvala draga... joj da...samo nek bude sve ok

  45. #14295

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Avokadic maleni
    Znaci u 16.tjednu si sada... a vec znas da je deckic. Pa brzo je to, sta ne?

    Ma sta te noga zeza zbog trudnoce?
    Nek masira dragi
    A vjerojatno zbog trudnoće se nešto promijenilo, nikad prije nisam imala problem s oticanjem i boli u nozi.

    Za spol sam saznala u 14. tjednu od drugog liječnika (on radi samo s trudnicama u bolnici) i sad je profa uočila isto (nisam joj ništa rekla o mojim prethodnim saznanjima). Idući put će potvrdit, rekla je da još nece pisat u nalaz.

    Sutra ulazimo u 17. tjedan, trbuh raste pomalo, a bome i ja posvuda. Apetit mi je ufff... Mučnine su trajale cca od 7. do 11. tjedna i tad nisam mogla jest ni pit... zato sad treba stavit lokot na frižider.

  46. #14296

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sarah i Antigravity cestitam vam na lijepim vijestima, samo neka tako ide pomalo dalje!
    Bit ce to sve super!
    Hvala.

    Nadam se da ćemo uskoro i tebe pratiti u postupku!

  47. #14297
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    A vjerojatno zbog trudnoće se nešto promijenilo, nikad prije nisam imala problem s oticanjem i boli u nozi.

    Za spol sam saznala u 14. tjednu od drugog liječnika (on radi samo s trudnicama u bolnici) i sad je profa uočila isto (nisam joj ništa rekla o mojim prethodnim saznanjima). Idući put će potvrdit, rekla je da još nece pisat u nalaz.

    Sutra ulazimo u 17. tjedan, trbuh raste pomalo, a bome i ja posvuda. Apetit mi je ufff... Mučnine su trajale cca od 7. do 11. tjedna i tad nisam mogla jest ni pit... zato sad treba stavit lokot na frižider.
    Mi danas napunili 6tjedana. Znaci sutra ulazimo u 7.
    Tocno smo 10tjedana razlike

    Ajme a ja si mislim kako ima nade da cu proc bez mucnina posto nisam do sada bila kipat ni jednom. Bilo mi je u 2 navrata jako lose, i to oba puta ujutro dok sam jos bila u krevetu, ali nekako sam se uspjela smiriti i proslo je...

    Stvarno rano je to da se spol uspio ustanoviti jer svugdje gdje sam citala govore oko 20tog tjedna tek...

    Da, da, lokot i pazi sta papas

  48. #14298

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi danas napunili 6tjedana. Znaci sutra ulazimo u 7.
    Tocno smo 10tjedana razlike

    Ajme a ja si mislim kako ima nade da cu proc bez mucnina posto nisam do sada bila kipat ni jednom. Bilo mi je u 2 navrata jako lose, i to oba puta ujutro dok sam jos bila u krevetu, ali nekako sam se uspjela smiriti i proslo je...

    Stvarno rano je to da se spol uspio ustanoviti jer svugdje gdje sam citala govore oko 20tog tjedna tek...

    Da, da, lokot i pazi sta papas
    Još najbolje da idem na dijetu. Trudim se jesti zdravo, apetit jest pojačan, pa mi traži jest češće ali pomalo. I inače volim papat, samo sad ne smijem vježbat što mi je žao, al tako je kako je...sve za sigurnost bebice!

    Što se tiče spola, i mene je iznenadilo tako rano, no kasnije sam uočila da nije neobično saznati tada (pogotovo za dečkiće), ovisi i o vještinama onoga tko gleda. Postoji grupa na fejsu 'Trudnice 2018/2019/2020' gdje možeš saznati puno korisnih informacija od drugih trudnica.


    Btw. Imamo li nekoga friškog s transfera? Di ste cure?

  49. #14299

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Eh, cure, nadam se da ću i ja za koji mj. pisati o spolu danas počinjem s pikanjem pa ću vas izvještavat.
    Zanima me koliko ste mirovale nakon transfera u stimuliranom potupku? Tj da li ste išli raditi? Znam da nema kupanja ali recimo potočat malo noge u plićaku i to?

  50. #14300

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Evo da vam se malo javim, ja se nadam, ako prodje sve bez nekih novih iznenađenja i bude bilo srece da cu stic u 7.mjesecu na transfer prije g.o.
    Ladida sto se tice mirovanja sve sam vec isprobala, s bolovanjem bez bolovanja s lezanjem, bez lezanja, nema tu nikakvog pravila! S tim da sam morala lezat kad je bila stimulacija zbog hiperstimulacije. Tako da ces vidit. Ako ti je stres na poslu mozda bolje da si doma i bez nekih dodatnih briga!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •