Stranica 235 od 310 PrviPrvi ... 135185225233234235236237245285 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,701 do 11,750 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11701

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Betu nisi uopce radila? Znam da do potvrde od bete traze koristenje terapije ,ja i kad sam prokrvarila nastavila sam do bete

  2. #11702

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Betu nisi uopce radila? Znam da do potvrde od bete traze koristenje terapije ,ja i kad sam prokrvarila nastavila sam do bete
    Nisam vadila..a i odgovara mi da mi malo kasni,da mi se ciklus malo pomakne jer mi muz dolazi kuci jednom mjesecno par dana i to bi mi bilo ok da je on ovdje kad treba jer ovako koristimo zamrznuto sjeme.iako kazu da je to isto ali mislim da je svjeze ipak svjeze.

  3. #11703

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Navijamo za vas 2 slj.ciklus! [emoji738]
    Naravno, i za sve ostale koji se spremaju!
    Neka bude baby boom!

  4. #11704
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama

  5. #11705

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Cestitam KitKat!

  6. #11706

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama
    Cestitam,bravo

  7. #11707

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala [emoji813][emoji813] ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama
    Dva srculenca...woooow [emoji173][emoji173]

    p.s. jesi i imala ET 24.2. kad i ja? Zar nije to onda 6+3 tjedan...
    I htjela sam te pitati jesi li vidjela na 1.uzv da su 2 trudnoce ili tek sad?

  8. #11708

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Čestitam....

  9. #11709
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Dva srculenca...woooow [emoji173][emoji173]

    p.s. jesi i imala ET 24.2. kad i ja? Zar nije to onda 6+3 tjedan...
    I htjela sam te pitati jesi li vidjela na 1.uzv da su 2 trudnoce ili tek sad?
    Racunaju 6+6 po zm a 6+3 po transferu ali pisu 6+6 na papir. Na 1.uzv prosli petak smo vidjeli 2 gv sa zv a onda je bilo 5+3 po transferu tj. 5+6

  10. #11710
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    KitKat, predivno ❤️ neka sad sve ide easy do kraja.

  11. #11711

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Racunaju 6+6 po zm a 6+3 po transferu ali pisu 6+6 na papir. Na 1.uzv prosli petak smo vidjeli 2 gv sa zv a onda je bilo 5+3 po transferu tj. 5+6
    a daaa...i meni se racuna po zm....a vjerojatno je bila 3 dana nakon tvoje...malo sam zabrijala krivo...
    Uglavnom...cuvaj svoja srculenca i sretno vam! [emoji173][emoji173][emoji173]

  12. #11712
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    KitKat, predivno ❤️ neka sad sve ide easy do kraja.
    Rominka, hvala ti! I tebi sretno dalje

  13. #11713
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    a daaa...i meni se racuna po zm....a vjerojatno je bila 3 dana nakon tvoje...malo sam zabrijala krivo...
    Uglavnom...cuvaj svoja srculenca i sretno vam! [emoji173][emoji173][emoji173]
    Carrot, hvala

  14. #11714
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama
    Cestitam!!!

  15. #11715

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure, danas 4dnt meni se stomak i grudi potpuno ispuhali vjeeovatno nista od ovog puta

  16. #11716
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, hvala ti! I tebi sretno dalje
    Hvala draga malo me trta sad hvata, ali u globalu ja sam klasa optimist.

  17. #11717

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas 4dnt meni se stomak i grudi potpuno ispuhali vjeeovatno nista od ovog puta
    Ne tako razmisljati!

  18. #11718

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Mislim da 4 dnt ne bi trebalo osjećati posebne simptome,osim posljedice punkcije..stvarno mislim da je rano za bilo kakvu nervozu

  19. #11719
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama
    Wow KitKat82 čestitam !!

  20. #11720
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Mala88 4dnt je prerano , znam da ti je tesko, i da ti dani sporo prolaze , ja sam bila uzasno nervozna i negativna pa me beta iznenadila.
    malo se još strpi, nemam sto drugo pametno reci .
    Sretno!

  21. #11721
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    Wow KitKat82 čestitam !!
    Hvala, Iva777

  22. #11722
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Eto i mene tu! Pridruzujem vam se!

  23. #11723

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Drage moje hrabrice dns nakon živčanog sloma(otišla piškiti poslije ručka-obrisala sukrvicu s grudama crinone gela)-u isto vrijeme piškim u čašicu i idem raditi test za trudnoću 9dnt-trodnevne mrvice.iskoristim test,ne čekam ni punu minutu,bacam ga nazad u kutiju i odlazim do MM-a.Raspad sistema,plačem,vičem hoću mamu...MM me smiruje i pazite on meni govori ali to je normalno u mpo malo krvi.ja se raspadam,izbacujem kroz plač sve iz sebe.U tom momentu zove me moj sin da dodjem po njega kod bake.Ustajem,idem opet piškiti da vidim kakava je krv! Nema nista,uzimam test iz kutije i imam sta za vidjeti...dvije crtice...e tek onda sam imala sumanute izmjene raspoloženja i sama sebi sam govorila da sam IDIOT!!!!
    a sada treba prezivjeti smireno do utorka i uvjeriti se s betom crno na bijelo da smo ovaj put uspjeli..

  24. #11724

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje hrabrice dns nakon živčanog sloma(otišla piškiti poslije ručka-obrisala sukrvicu s grudama crinone gela)-u isto vrijeme piškim u čašicu i idem raditi test za trudnoću 9dnt-trodnevne mrvice.iskoristim test,ne čekam ni punu minutu,bacam ga nazad u kutiju i odlazim do MM-a.Raspad sistema,plačem,vičem hoću mamu...MM me smiruje i pazite on meni govori ali to je normalno u mpo malo krvi.ja se raspadam,izbacujem kroz plač sve iz sebe.U tom momentu zove me moj sin da dodjem po njega kod bake.Ustajem,idem opet piškiti da vidim kakava je krv! Nema nista,uzimam test iz kutije i imam sta za vidjeti...dvije crtice...e tek onda sam imala sumanute izmjene raspoloženja i sama sebi sam govorila da sam IDIOT!!!!
    a sada treba prezivjeti smireno do utorka i uvjeriti se s betom crno na bijelo da smo ovaj put uspjeli..
    Super,cestitam.bit ce sve ok,samo smireno do utorka.bit ce to velika beta

  25. #11725

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Ja danas procurila,ali malo krvi,vise kao neki spoting cijeli dan,sad neznam da li da danas racunam kao prvi dan posto je bilo i krvi ili?

  26. #11726

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas procurila,ali malo krvi,vise kao neki spoting cijeli dan,sad neznam da li da danas racunam kao prvi dan posto je bilo i krvi ili?
    Ja sam uvijek računala kad je počela baš prava krv

  27. #11727
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ajme Hope mila! Koji scenarij! Drzum fige na najjace! ❤️

  28. #11728

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala vam puno drage moje, ma vi ste moja podrska! Strasna, jesili i ti imala transfer? Kada?

  29. #11729

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Pozdrav cure, moze pomoc, nakon punkcije sam imala uzasne bolove u jajnicima, napuhnuta grozno, jucer imala transfer, doktoru rekla, on pogleda I kaze da mi je desni jajnik povecan na 9 cm, blagi hiper, mene rasturaju ledja I osjecam zarenje u jajnicima, imam temperaturu 37.5 jeli to sve normalno, nisam se nikad ovako osjecala?

  30. #11730
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam puno drage moje, ma vi ste moja podrska! Strasna, jesili i ti imala transfer? Kada?
    Da, da... jucer... u subotu... 2 blastice.

  31. #11731
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tonkica jel mokris? Pij puno tekucine i prati koliko mokris!

  32. #11732

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Zeljkice sve u redu s mokrenjem, idem redovno, jutros mi je lakse, zari ali manje boli, I imam 37.5, valjda ce sad ici na bolje.

  33. #11733
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Tonkica samo prati moliko mokris i ako ti bude gore odnosno ako osjetis da teze dises javi se doktoru.
    Pij dosta tekucine, pazi da se ne naprrzes, ofmaraj.
    sve sam to prosla, znam da je jako neugodno.
    Nadam se da bude sve ok

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  34. #11734
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj KitKat82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas na 6+6 vidjela dva mala ! Neponovljiv osjećaj kojeg želim brzo svima vama
    Ona velika beta je nekako ukazivala na dvije mrve, iako nije pravilo...sretno dalje..

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje hrabrice dns nakon živčanog sloma(otišla piškiti poslije ručka-obrisala sukrvicu s grudama crinone gela)-u isto vrijeme piškim u čašicu i idem raditi test za trudnoću 9dnt-trodnevne mrvice.iskoristim test,ne čekam ni punu minutu,bacam ga nazad u kutiju i odlazim do MM-a.Raspad sistema,plačem,vičem hoću mamu...MM me smiruje i pazite on meni govori ali to je normalno u mpo malo krvi.ja se raspadam,izbacujem kroz plač sve iz sebe.U tom momentu zove me moj sin da dodjem po njega kod bake.Ustajem,idem opet piškiti da vidim kakava je krv! Nema nista,uzimam test iz kutije i imam sta za vidjeti...dvije crtice...e tek onda sam imala sumanute izmjene raspoloženja i sama sebi sam govorila da sam IDIOT!!!!
    a sada treba prezivjeti smireno do utorka i uvjeriti se s betom crno na bijelo da smo ovaj put uspjeli..
    Eto vidiš...bravo,bravo...

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas procurila,ali malo krvi,vise kao neki spoting cijeli dan,sad neznam da li da danas racunam kao prvi dan posto je bilo i krvi ili?
    I dalje nisi radila betu? Za potvrdu? Inače su meni rekli da krvarenje računam kad krene baš pravo, iako mi je nakon prošlog neuspješnog postupka recimo bilo čak oskudnije nego ciklusi inače i točno na očekivani dan menzisa...

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, moze pomoc, nakon punkcije sam imala uzasne bolove u jajnicima, napuhnuta grozno, jucer imala transfer, doktoru rekla, on pogleda I kaze da mi je desni jajnik povecan na 9 cm, blagi hiper, mene rasturaju ledja I osjecam zarenje u jajnicima, imam temperaturu 37.5 jeli to sve normalno, nisam se nikad ovako osjecala?
    Kao što su cure rekle, pij dosta tekućine (čak preporučaju izotonične napitke) i pokušaj mirovati. Prošla sam to dva puta i znam kako bol može biti neugodna, trajat će neko vrijeme. U slučaju trudnoće moguće je da se i pojača pa se nemoj prestrašiti...sretno dalje!

  35. #11735

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Ma procurila jucer bas jako i danas mi isto.idemo za dva tj po jos 3 smrznute js,nadamo se najboljem..javljam vam se..sretno svima.ovaj tj mislim malo napravit krvnu sliku i pitat svoju dr.opce prakse za inz.rezis.posto mi moj ginekolog rekao da mi moze dat uputnicu samo ako ima neki nalaz od specijaliste,mislim doslovno ih moras molit za neke stvari,neznam kakav je to problem

  36. #11736
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma procurila jucer bas jako i danas mi isto.idemo za dva tj po jos 3 smrznute js,nadamo se najboljem..javljam vam se..sretno svima.ovaj tj mislim malo napravit krvnu sliku i pitat svoju dr.opce prakse za inz.rezis.posto mi moj ginekolog rekao da mi moze dat uputnicu samo ako ima neki nalaz od specijaliste,mislim doslovno ih moras molit za neke stvari,neznam kakav je to problem
    Slažem se, ponekad moraš sama inzistirati da bi napravila neke pretrage koje nisu standardne. A zašto sumnjaš na IR? Imaš neke simptome ili? Kakve su vam uopće dijagnoze, ne vidim u potpisu... oprosti ako sam nešto propustila, teško je sve zapamtiti...
    Ponekad se teško pomiriti s porazom, pa se hvatamo za svašta. Znam sebe, nekad sam znala biti skoro razočarana s nekim nalazima jer tako mi je bilo teže pripisati krivicu za neuspjeh... ponekad jednostavno ne uspije bez obzira na savršene preduvjete. Kad bi se otkrilo zašto se implantacija u idealnim uvjetima ne dešava svi bi naši problemi bili riješeni, ali to je jedino što se vjerojatno nikad neće desiti...

  37. #11737

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala cure na savjetima, uf danas sam super kako mi je bilo, znaci koliko sam vas shvatila, sad kad sam to imala tribalo bi mi se vratiti ako je ostvarena trudnoca, znaci ako to ne osjetim opet nista od pozitivne bete?

  38. #11738

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se, ponekad moraš sama inzistirati da bi napravila neke pretrage koje nisu standardne. A zašto sumnjaš na IR? Imaš neke simptome ili? Kakve su vam uopće dijagnoze, ne vidim u potpisu... oprosti ako sam nešto propustila, teško je sve zapamtiti...
    Ponekad se teško pomiriti s porazom, pa se hvatamo za svašta. Znam sebe, nekad sam znala biti skoro razočarana s nekim nalazima jer tako mi je bilo teže pripisati krivicu za neuspjeh... ponekad jednostavno ne uspije bez obzira na savršene preduvjete. Kad bi se otkrilo zašto se implantacija u idealnim uvjetima ne dešava svi bi naši problemi bili riješeni, ali to je jedino što se vjerojatno nikad neće desiti...
    Ma ja sam dosta kila dobila u zadnje vrijeme,nisam debela ali sam popunjena hahaha.kolesterol mi je bio povisen,moja privatna ginekologica kod koje sam bila i kod koje sam pocela sa klomifenom,bezuspjesno,ona mi je bila preporucila da idem to napravit i svaki put kad bi bila dosla kod nje me pitala pazis na kilazu,nemoj se podebljat.nakon nje sam krenula na humanu i nisam to napravila i sad bi htjela.inace moj problem su polic.jajnici i nemam ovulacije,ali prosle godine kad sam bila kod nje je bilo sve ok i odjednom se meni sve to poremetilo,izostala mi menst i zato sumnjam da mi mozda sve to zbog kilaze i da smrsavim da bi mi se sve vratilo u normalu ali nemogu,tesko mi je.ne sumnjam da imam ali znam da to moze bit problem zato bi htjela ic provjerit.
    Sory ja se raspisala..
    Posljednje uređivanje od Zvjezdica* : 26.03.2018. at 15:01

  39. #11739
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na savjetima, uf danas sam super kako mi je bilo, znaci koliko sam vas shvatila, sad kad sam to imala tribalo bi mi se vratiti ako je ostvarena trudnoca, znaci ako to ne osjetim opet nista od pozitivne bete?
    Tonkica, ne mora značiti. Evo moj primjer iz ovog dobitnog ciklusa. Ulovio me hiper nakon punkcije odmah drugi dan (imali 10js) i trajao par dana nakon transfera koji je bio 5.dan. Do bete sam se skroz ispuhala i vec otpisala postupak jer sam se isto vodila time da će se hiper pojacavati sa rastom bete. 12dnt iznenađenje, beta 690 a četiri dana poslije 3930, a ja i dalje bez hipera osim kaj su me jajnici žigali. Tako da je sve moguće, nemoj gubiti nadu. Sretno

  40. #11740
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja sam dosta kila dobila u zadnje vrijeme,nisam debela ali sam popunjena hahaha.kolesterol mi je bio povisen,moja privatna ginekologica kod koje sam bila i kod koje sam pocela sa klomifenom,bezuspjesno,ona mi je bila preporucila da idem to napravit i svaki put kad bi bila dosla kod nje me pitala pazis na kilazu,nemoj se podebljat.nakon nje sam krenula na humanu i nisam to napravila i sad bi htjela.inace moj problem su polic.jajnici i nemam ovulacije,ali prosle godine kad sam bila kod nje je bilo sve ok i odjednom se meni sve to poremetilo,izostala mi menst i zato sumnjam da mi mozda sve to zbog kilaze i da smrsavim da bi mi se sve vratilo u normalu ali nemogu,tesko mi je.ne sumnjam da imam ali znam da to moze bit problem zato bi htjela ic provjerit.
    Sory ja se raspisala..
    A čuj, kile naravno ničemu ne doprinose. Ako si svjesna da imaš viška kila i to ti smeta vjerojatno bi bilo najbolje da ih se pokušaš riješiti. Prvi korak rješavanja problema je osvještavanje same sebe da ga uopće imaš. Krvne pretrage stanja organizma pa tako i šećera uopće neće štetiti, dapače. Evo, ja sam u sklopu nekih redovnih pregleda prije neki dan napravila sistematski pregled (uzv dojki, abdomena, proširene krvne pretrage uz jetrene probe) i možeš mislit kako sam se šokirala kad sam digla nalaz koji ukazuje na potencijalni problem s jetrom, odnosno, sve jetrene probe su duplo veće nego što bi trebalo biti, a od zadnje stimulacije prošlo je više od 3 mjeseca... Želim samo reći, mi u našim postupcima unosimo komplicirane lijekove u svog organizam, neki potiču debljanje, neki i različite druge probleme, svakako se trebamo često kontrolirati pogotovo ako sumnjamo na nešto. Dakle, ako jedeš kao i inače, a debljaš se, tome osim šećera može biti uzrok i poremećaj funkcije štitnjače (dokazivo putem jednostavne pretrage krvi ili uzv). Provjeri se pa ćeš biti mirna. I možda čak malo odmori do sljedećeg pokušaja, bar jedan ciklus... psihički mir je jednako važan za potencijalni uspjeh. Svu sreću ti želim

  41. #11741

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala Katka
    Sretno cure svima

  42. #11742

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Hvala Katka22 i mislila sam napravit pauzu,jos cu probat ovaj mjesec i onda do drugog stimuliranog cu napravit pauzu,treba mi,psihicki sam nigdje i umjesto da sam mirna ja sam sve nemirnija.sretno i tebi..

  43. #11743

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Drage moje evo dns vadila betu nažalost 13.64! Ovoga puta mrve se jesu primile ali se nisu izborile... Nisam tuzna,ali imam 101 na pameti.sutra je novi dan

  44. #11744

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo dns vadila betu nažalost 13.64! Ovoga puta mrve se jesu primile ali se nisu izborile... Nisam tuzna,ali imam 101 na pameti.sutra je novi dan
    Ajme bas mi je zao...glavu gore i naprijed u nove pobjede.imas smrzlica ili?

  45. #11745

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hope draga zao mi je. I sama sam prosla to prosli mjesec i sada se bojim istog ishoda. Koji ti je danas dan?

  46. #11746

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Nemam ni iz prvog ni drugog postupka! U svakom postupku samo po 2 oplođene i njih vraćamo.sad se barem nesto najavilo.doktor kaze da ponovim betu...pa eto cisto radi mira u kuci...sad cekanje 2-3 mj da mogu opet u postupak

  47. #11747

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hope draga zao mi je. I sama sam prosla to prosli mjesec i sada se bojim istog ishoda. Koji ti je danas dan?
    11 dan trodnevnih embrija

  48. #11748

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje evo dns vadila betu nažalost 13.64! Ovoga puta mrve se jesu primile ali se nisu izborile... Nisam tuzna,ali imam 101 na pameti.sutra je novi dan
    Hope1234 žao mi je. Drži se

  49. #11749
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Hope1234 žao mi je. Drži se
    Joj Hope mila... ❤️ drzi se! Znam da je tesko...

  50. #11750

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam ni iz prvog ni drugog postupka! U svakom postupku samo po 2 oplođene i njih vraćamo.sad se barem nesto najavilo.doktor kaze da ponovim betu...pa eto cisto radi mira u kuci...sad cekanje 2-3 mj da mogu opet u postupak
    polako i strpljivo...bit ce!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •