Stranica 298 od 310 PrviPrvi ... 198248288296297298299300308 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,851 do 14,900 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14851

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Martina, bitno da se i jedna oplodila, samo hrabro dalje...

  2. #14852

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Hvala Marija...

  3. #14853

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Moja prva inseminacija neuspjesna

  4. #14854

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Žao mi je Marijana! Si radila test ili?

  5. #14855

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Martina1990 i meni je u prvom pokusaju bio malo broj jajnih stanica a imam 27 godina. Izvukli 6, 4 se oplodilo a 2prezivjele. Vracene mi drugi dan. Bili su iznenadjeni negativno rezultatom.. Tako da nas ima jos. Nadam se i uz tebe sam svakako - razmisljaj pozitivno kao ja i uzmi koenzim q10 da pijes.. Ja cu u sledeci postupak brzo. Tvoja mrvica cw ostati sa tobom

  6. #14856

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Hvala Durmire...Nadam se,sto mi drugo preostaje,sta bude bit ce..svakako nema odustajanja

  7. #14857

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Marijana jesi li radila test.? Da li je uspjela inseminacija?

  8. #14858

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Radila sam test, negativan je. Sad cu zvat bolnicu da vidim sto dalje

  9. #14859

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Moram preskocit ovaj ciklus, pa se javit iduci.
    Paola jesi isla privatno? Isto bi inseminaciju ili?

  10. #14860

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    11

    Početno

    To su antibiotici za ivf postupak.

  11. #14861

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Martina1990 sretno!
    Meni je isto stimulacija od 10-11 folikula pala na samo 2 JS jer su se folikulici u nekom trenutku prestali razvijat i izdvojila su se samo 2-3 vodeca folikula. Mislim da su iz tog razloga na kraju u mom slucaju isli na ICSI, da nisu ne znam bi li imali obe oplodene...
    U svakom slucaju sretno i nadam se da ti je ta dobitna!

  12. #14862

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Hvalaaa Bubi... Ja sam ti također imala puno folikula ali samo par njih su ba kraju bili vodeci...i eto dobila 3 j.s i jedna se oplodi..ja sam stvarno zadovoljna jer nisam ni to ocekivala..e sad cekamo sta bude,bude...sretno Bubi i tebi

  13. #14863

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    @Martina1990, sve ce to bit super vidit ces. p.s. isto smo godiste

    Marijana 12.07 i ja sam ti prvo isla na insemenacije, 2 za redom i bila sam na klomidu. Koliko te jos insemenacija ceka?

    Meni se beta blizi, danas mi je 11dnt i koliko god jedva jedva cekam taj testic sve me vise strah da cu ugledati jos jedan minus.. Jucer su me ponovno jajnici probadali, a ja odmah sretna ko prasica jer sam promislila da mi mozda HCG raste jer su me bolili svaki put nakon boostera

    Sad smo 3 cekalice, ako sam dobro popratila? Munkica ima li kakvih novih simptoma ?

  14. #14864

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    11

    Početno

    Da li je neka od vas imala slobodnu tecnost unutra. Ne znaju od cega je ali je nastavljen proces priprema za ivf.

  15. #14865

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Bubi, rekla mi je 2 inseminacije, al bi ja rado preskocila drugu. Sumnjam da ce ona htjet preskociti jer su nalazi uredni

  16. #14866

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Ja sam u beti u postupku. Koristim letrozol. Rekla doktorica da se ne treba preskakali mjesec. Danas 10 DC I folikumetrija

  17. #14867
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Martina1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaa Bubi... Ja sam ti također imala puno folikula ali samo par njih su ba kraju bili vodeci...i eto dobila 3 j.s i jedna se oplodi..ja sam stvarno zadovoljna jer nisam ni to ocekivala..e sad cekamo sta bude,bude...sretno Bubi i tebi
    Naravno Martina, tebi sada ostaje nada u uspjeh postupka, i to je ono što ti od srca želim.
    Moguće je da ovaj 1 embrij rezultira rođenjem djeteta, ali ipak bi bilo za tebe i tvog partnera puno bolje da ste imali veći broj embrija...

    Jedan 2-dnevni embrij kao rezultat stimulacije kod mlade žene s dobrim nalazima i bez značajnijeg utjecaja muškog faktora, ne može se smatrati dobrim ishodom liječenja.

    Bit IVF-a je kreirati veći broj embrija jer se time povećavaju izgledi za rođenje djeteta.

    Uspješnost IVF-a direktno je povezana s brojem embrija koji se dobiju.

    U grubo, računa se da je u prosjeku potrebno 4-5 blastocista (5-dnevnih embrija) za rođenje 1 živog djeteta.

    Prolaziti stimulirani postupak za 1 dvodnevni embrij, kada to nije izgledan ishod - npr. kod žena čija je rezerva jajnih stanica gotovo posve ispražnjena, ili kod žena koj slabo odgovaraju na stimulaciju, predstavlja vrlo, vrlo trnovit put...

    Osobno ne bih bila zadovoljna ishodom takve stimulacije, osobito jer si već imala jedan stimulirani u kojem se nije dobila niti jedna jajna stanica.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 25.01.2020. at 09:54

  18. #14868
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Martina1990 , smijem li pitati koliki ti je amh? Jesu li brojali antralce na pocetku ciklusa?
    Shvacam srecu imati bar 1 embrij, ali ako gledamo statistiku da je potrebno u prosjeku 15ak jajnih stanica za jedno zivorodjeno dijete, dobiti 3js (ili niti jenu) u stimuliranom je los rezultat. Po tome, a u korist statistici, trebalo bi ti barem 5 stimuliranih s ovim boljim ishodom kako bi uspjela. Na zalost hzzo ih ne pokriva toliko. Malo postupaka imamo, svaki oduzima dragocijeno vrijeme (i odredjenu zalihu js) i trebali bi teziti optimalnoj stimulaciji s desetak js.
    Naravno, kod poor respondera to ne ocekujemo, ali kod nekoga kod koga su svi nalazi dobri, zapitam se tko je sfusao..
    Nemojte biti zadovoljne slabim rezultatima i zivjeti s idejom da je potreban samo jedan embrij. Trazite objasnjenja i sudjelujte u svom postupku na nacin da vam lijecnici objasne i daju optimalnu stimulaciju, za optimalan rezultat ovisan o vasim godinama i dijagnozama.

  19. #14869

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    I ja sam cekalica, fet dva embrija 2.dan.. beta u pon, test mozdaaaa danas napravim..ceka spreman al nikak da ga uhvatim.. simptomi, nista upecatljivo, bol u donjem djelu leda jos od transfera (rekla bi i od izlezavanja).. nekad jaca nekad slabija, tu i tamo nesto probode, al nista da bi se drugacije osjecala.. cekalice moje, kada su vama bete? Sam ja prva il?

  20. #14870

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Suncokret777 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je neka od vas imala slobodnu tecnost unutra. Ne znaju od cega je ali je nastavljen proces priprema za ivf.
    Meni nekad vele da iman slobodne tekucine kad sam na pregledu..
    Dijagnoza
    ja: operirana endometrioza
    on:sve ok

  21. #14871
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nekad vele da iman slobodne tekucine kad sam na pregledu..
    Dijagnoza
    ja: operirana endometrioza
    on:sve ok
    Slobodna tekucina znabiti od klomifena i nakon O... tako mi rekao gin... pa ko bude od klomifena onda najvjerojatno od lijekova koji povezani za postizanje O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #14872

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam cekalica, fet dva embrija 2.dan.. beta u pon, test mozdaaaa danas napravim..ceka spreman al nikak da ga uhvatim.. simptomi, nista upecatljivo, bol u donjem djelu leda jos od transfera (rekla bi i od izlezavanja).. nekad jaca nekad slabija, tu i tamo nesto probode, al nista da bi se drugacije osjecala.. cekalice moje, kada su vama bete? Sam ja prva il?
    i meni je beta u pon
    mozda i ja sutra napravim test, vidit cu...

  23. #14873

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj _Bubi_ prvotno napisa Vidi poruku
    i meni je beta u pon
    mozda i ja sutra napravim test, vidit cu...
    Dva 3.dan su kod tebe? Simptomi do sada?

  24. #14874
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sutra cu test napraviti, a beta je u utorak.

  25. #14875

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra cu test napraviti, a beta je u utorak.
    Koji dan je tvoj embrij, radi se o klasicnom et ili fetu?

  26. #14876

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Dva 3.dan su kod tebe? Simptomi do sada?
    Da, dva 3.dan.
    prvih par dana su me probadali jajnici, ja mislim 2. dan nakon ET malo samo u donjem dijelu stomka, ali nista predugo, par puta me probolo i proslo.
    (.)(.) su bile bolne, sad su samo napuhane... dva puta sam se preko noci jako preznojila prije nekoliko dana.
    Ustvari navise to probadanje jajnika nakon ET i nakon svakog boostera i jucer opet poceli malo... E da i imam bas pojacan iscjedak, ali je jako vodenast... S tim da stavljam utrice pa je sve skupa malo pomijesano.... Je li itko od vas imao taj vodenasti?
    sve simptome se ja mislim moze pripisati silnim hormonima, iako se ipak malo nadam i da je koji od njih ipak dobitni, ne znam ni sama...
    Kod tebe?

  27. #14877

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam cekalica, fet dva embrija 2.dan.. beta u pon, test mozdaaaa danas napravim..ceka spreman al nikak da ga uhvatim.. simptomi, nista upecatljivo, bol u donjem djelu leda jos od transfera (rekla bi i od izlezavanja).. nekad jaca nekad slabija, tu i tamo nesto probode, al nista da bi se drugacije osjecala.. cekalice moje, kada su vama bete? Sam ja prva il?
    sorry tek sad vidim da si vec napisala..

  28. #14878

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Cice i pospanost su tipicni simptomi utrica.. nakon posla dodem doma, prebacim se na krevet i u roku min spavam ko top.. ostalo, kod mene nista posebno, bol u ledima od drugog dan transfera, ne znam vise dal od izlezavanja prvih dana (al bas su me par dana rasturale), jajnici tu i tamo nesto, al meni uobicajeno kad sam imala operac...iscjedak isto ne mogu procjeniti kad stavljam utice.. A nista, test/beta ce jedini istinu pokaziti..
    Posljednje uređivanje od Marija01 : 25.01.2020. at 12:38

  29. #14879

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    koji ti je ovo postupak?
    meni je prvi IVF pa iskreno nemam s cim bas usporedit.
    znaci sutra bi Munkica, Marija01 i ja mogle praviti test?
    Joooj cure, zelim vam svu srecu i da se sve veselimo sutra!

  30. #14880
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Koji dan je tvoj embrij, radi se o klasicnom et ili fetu?
    5 dana star embrij, fet.
    Zapravo, toliko sam uvjerena da se primio da ne prihvacam niti jednu drugu opciju. Za sada
    Test radim da se pripremim jer rezultate bete priopcavaju telefonom. Jednom sam se nakon cjelodnevnog iscekivanja poziva tako rasplakala da zena s druge strane nije prestala ponavljati kako joj je zao. Od tada test prije bete.
    Inace, sam skroz super. Imam malo zeleno crven trbuh od injekcija progesternona, ali sam vec otupila na tu bol.
    Sretno sutra! Tipkamo se s rezultatima kakvi god oni bili

  31. #14881

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ovo mi je prvi stimulirani postupak, nisam ni isla na AIH zbog operacije.. odma se dr odlucio na stimulirani postupak, dobili smo 11 stanica, 6 zametaka. Zbog ljetna pauze jedan mi je vracen odma, a 5 je smrznutih 2.dan.. na ljetno se zametak nije primio, ovo sad mi je1 fet s dva embrija.. jos me 3 smrzlica cekaju na vuku..
    Nakon operacija mi je pala zaliha jajnih stanica, AMH iznosi 14, a imam 29 godina
    Posljednje uređivanje od Marija01 : 25.01.2020. at 15:22

  32. #14882

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Bubi i Munkica gdje ste bile u postupku?

  33. #14883
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    U Belgiji

  34. #14884

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Cure drzim palceve za test sjutra! Pratim i nadam se za vas!

  35. #14885

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    11

    Početno

    Marija01 hvala puno

  36. #14886

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Curke ja napravila test i negativan.. ne znam dal bi opce nastavila s hormonima.. ima li smisla se dalje trovati..

  37. #14887

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja napravila test i negativan.. ne znam dal bi opce nastavila s hormonima.. ima li smisla se dalje trovati..
    Bas mi je zao... Mozda da ponovis opet test za svaki slucaj.. Koji ti je dan?

  38. #14888

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Durmire hvala!
    p.s. ja sam radila u Splitu kod dr. Š.

  39. #14889

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Zao mi je marija, ali strpi se jos do bete sa terapijom, za svaki slucaj.

  40. #14890

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj _Bubi_ prvotno napisa Vidi poruku
    Bas mi je zao... Mozda da ponovis opet test za svaki slucaj.. Koji ti je dan?
    Tocno prije dva tjedana sam bila na transferu..

  41. #14891

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Evo cure i ja jutros piskila test i negativan...
    Kad pogledam pod jakim svjetlom vidim neku jako jako tanku naznaku gdje bi ta druga crtica trebala biti, ali vjerujem da je to od boostera ili nesto. 13.dnt mi je i mislim da bi se sad vec trebalo vidjeti da su se mrve uhvatile...
    p.s. i MM je vidi ali samo pod tim istim svjetlom... to mi dava neku mini nadu za sutra iako mi je jasno da je sad vjerovatno gotovo i da idemo opet ispocetka...
    svakako sutra moram poci na betu.
    Munkica sad nam ostajes jos ti. Navijamo za tebe!

  42. #14892

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Zao mi je Bubi.. ne preostaje nam drugo nego to prebroditi i idemo dalje.. mene cekaju jos 3 smrzlica, nadam se da ce barem 1 uplatiti... Munkice drzimo fige!

  43. #14893
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Zao mi je, cure.
    Moj test je pozitivan. Clear blue digital 2-3 tjedna kaze. Beta je u utorak, a nakon toga se nadam da ce sve ici po ps-u.
    Inace, tsh mi je bio 3.1. Malo me to brinulo, ali je dr rekao da nove smjernice kazu da je ok do 4. Jos uvijek povremeno dojim (i to je rekao da je ok) i trcim

  44. #14894
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Cure zao mi je

    Munkica cestitam!
    Moj tsh je takodje bio preko 3...tocnije 3.75 i isto smo se vodili novim smjernicama. I tako cijelu trudnocu.
    Ft4 je bio na samoj gornjoj granici 21 i dr rekao to je u redu i nema potrebe povisavati terapiju.
    Probali jesmo al se nisam dobro osjecala i otkucaji srca su bili odmah povisoki.
    Sretno

  45. #14895

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Bravo Munkice! Ti si od pocetka bila pozitivna i treba svima da si nam primjer! Da ti sve ide po planu.. Bubi - meni se isto znala pojaviti bas bas tanka linija - jedva vidljiva a da mi je beta 60. Ipak sacekaj nalaz krvi!

  46. #14896

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Munkice cestitaaam!! nek ti trudnoca bude skolska! Javljaj i dalje kako ide i betu naravno pa da se veselimo.

    Marija drzim fige za tvoje smrzlice, sigurno te bebica ceka da dodes po nju.

  47. #14897

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo Munkice! Ti si od pocetka bila pozitivna i treba svima da si nam primjer! Da ti sve ide po planu.. Bubi - meni se isto znala pojaviti bas bas tanka linija - jedva vidljiva a da mi je beta 60. Ipak sacekaj nalaz krvi!
    Hvala draga na utjesi.
    jao to bi bilo divno... Mogu se samo jos malo nadat do sutra onda, nece naskodit. Nisam nikada do sada vidjela nikakvu ni naznaku plusa.. ovo je prvi put, ali sam isto ocekivala da cu se vise ponadat vidim li tako nesto.. znam da sanse nisu neke, al eto beta ce rec svoje.

  48. #14898

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    E i cure imam jedno pitanje jer ja to prvi put vidim na uputama testa za trudnocu.
    Pise ovako: "Tvari koje imunoloski interferiraju poput onih upotrebljenih u terapiji antitijelima mogu ponistiti test."
    ne znam ima li to ikakve veze s kortikosteroidima?

  49. #14899

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Munkice cestitam! I ja sam isto na kortikosteroidima, al ne znam ako to ima veze..

  50. #14900
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj _Bubi_ prvotno napisa Vidi poruku
    E i cure imam jedno pitanje jer ja to prvi put vidim na uputama testa za trudnocu.
    Pise ovako: "Tvari koje imunoloski interferiraju poput onih upotrebljenih u terapiji antitijelima mogu ponistiti test."
    ne znam ima li to ikakve veze s kortikosteroidima?

    Bubi, nema veze s korticima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •