Stranica 1 od 310 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno Nakon transfera II

    Dragi naše forumašice i forumaši u iščekivanju…

    Otvaram još jednu novu temu kao nastavak na staru.

    Ovo je topic za razmjenjivanje iskustava, simptoma, osjećaja, stanja …nakon transfera do bete.

    Na prošloj se moglo naći svašta...od navijanja, skakutanja, vibranja, prijavaka, čestitki...ovo nije tema za to...to sve spada u Odbrojavanje.

    Zato vas zaista molim da sve gore navedeno smanjite na minimum i da zaista sve takve aktivnosti preselite na Odbrojavanje. U suprotnom ćemo takve postove mi seliti ili brisati, što ne bismo voljeli jer znamo da vam je svaki vaš post drag i bitan. Osim toga veselimo se i mi svim vašim uspjesima i pridružujemo dobrim željama, ali na pripadajućoj temi

    Molim vas da poštujete ova pravila topica.

    Sretno svima

    Neka svakom od vas na kraju ovog razdoblja iščekivanja bete budu velike i pravilno poduplane

    STARA TEMA

  2. #2
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Bol na ljevoj strani je prisutna od punkcije.... 5 i 6dnt se pojačala, dok jutros 7 dnt sam se probudila s boli ispod pupka (doslovno kad udahnem-boli) zaspala sam ponovno.... probudila sam se s bez one boli-samo me malo žigne....

  3. #3
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    orhideja.,držim fige da se radi o implantantskoj boli,jer ipak je implantacija proces koji traje,nije da se radi o sekundi.
    Kolko dnevne su ti vratili?

  4. #4
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Hvala
    Kad je biokemijska bila....nisam osjetila tu bol....

    2 blacistice :D
    Posljednje uređivanje od orhideja. : 11.12.2013. at 13:29

  5. #5
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Kod mene danas 6dnt i imam pomalo ziganja pri dnu trbuha i pritiskanja na jajnike....posebno nakon utrogestana.....nadam se da je to neki dobar znak.....meni je dr u PFC rekla beta 16. dan nakon et, premda je to subota, onda tek 18 dnt....nadam se da ce to brzo proci, i jos vise se nadam da ce se cekanje isplatiti)))

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    uh,meni danas tek 4dnt,blastocista,jajnici me ubijaju,imam hiper,bili su mi 6cm na dan transfera,dr.mu je naredio strogo mirovanje da mi se jajnici smire ako dodje do trudnoce...do sada sam samo lezala,jutros sam pospremila kucu,bila 2 sata na nogama i sada me jajnici nekako žare,kao da rade...nervozna sam sada zbog toga,ne mogu stalno lezat,a onda kada me pocnu jajnici nabijat brzo legnem i mislim se zašto sam se dizala. Da li bi vi na mom mjestu strogo mirovali? ja jesam 9dana od punkcije

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Rizik od hipera raste ako dodje do porasta bete, svakako bih sto vise mirovala u lezecem polozaju, lagane setnje su pozeljne, ali peglanje i usisavanje nikako, tj bilolakve ponavljajuce radnje.

  8. #8
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    mravak, dobro ti bubekica kaže - kod povećanih jajnika raste opasnost od torzije. miruj kako ti je rečeno. zaboravi na pospremanje (prije svega usisavanje), peglanje i bilo kakve ponavljajuće radnje i naprezanje. nije to za zafrkanciju.

  9. #9
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Mravak, ja ti isto savjetujem da poslušaš savjet doktora. I na kraju krajeva ipak je bolje mirovati kod kuće nego nedaj bože da zbog neposluha dođe to toga da moraš u bolnicu.Sretno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Mirovala sam dosad ,9dana samo krevet i wc,ali sada kada mi je bolje pocela sam se dizat.9 dana nisam dijete vidjela,danas je ostala sa mnom i vec me izmorila...a dr.je rekao strogo mirovanje do bete ili menge...mengu ocekujem 24tog'a uputnica za betu mi je 27og...vidjet cemo sto ce biti prije.
    Posljednje uređivanje od mravak : 14.12.2013. at 15:33

  11. #11
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Gdje li su betočekalice--kakvo je stanje kod vas'?
    meni danas 11dnt i test s ebay-a negativan (vrijednost mu je 3kn)-da li je netko radio njih i kakva su vam iskustva????
    Što se tiče simptoma- (.)(.) su još osijetljive (manje nego prije koji dan), mirišem razne mirise, ali najvise me zabrinjava bol koja me svakodnevno prati....
    boli Više ljevo malo ispod pupka, kad sam skvrčena,sjedim, kad se istegnem itd.....moram leći i opustit se da bol prođe.....
    Menga kasni -danas treći dan (inače je točna kao sat-i u neuspiješnom postupku bila je točna).
    Ima li itko takvih iskustava?
    ujutro idem vadit betu.
    Posljednje uređivanje od orhideja. : 15.12.2013. at 11:44

  12. #12
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    orhideja sretno sutra s betom! obavezno javi!

    meni je isto 11dpt danas i test negativan, u utorak sam mislila ić vadit betu a ne u srijedu na 14dpt

  13. #13
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Orhideja sretno sutra!!! Meni beta teeeek 23.12, ali mislim da ce testic ici bar 21.12. Uh.....prvih 8 dnt izdrzava se nekako....kako cemo dalje upitno je......kako se vi drzite, betocekalice?

  14. #14
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Dani sporo prolaze.a inace lete!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    Dani sporo prolaze.a inace lete!
    potpisujem......
    a ja sam se sva ispuhala...cice me ne bole...hvala Bogu jajnike minimalno osjetim....sve razmišljam do odem izvadit betu 19.12. privatno , tada bi se trebalo znat da li se je mrvica ulovila ili ne....tada će mi biti 14 dana od punkcije....

  16. #16
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Mravak rano je to,nemamora pokazat,to je tek 10dpt,ako nebrojis dan punkcije-to nikad nebroje ginekolozi. Strpí se bar do 12dpt. Meni je prosli put vracena blastocista i 13dpt beta bila 650

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    14-i dan od pukcije beta ce pokazati dal trudnoce ima, ali upozoravam da na osnovu jednog vadjenja i ocekivano malog rezultata ne vjerujem da ces smiriti zivce. Naravno na tebi je da odlucis Sretno!
    I da, dan punkcije je 0-ti dan.

  18. #18
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Orhideja cekamo rezultat

  19. #19
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    klara31 pisaal sam na odbrojavanju......neslavan je rezultat-nedorečen
    2 blacistice..... beta 12dnt 35 ..ponavljanje u srijedu

  20. #20
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Drzim fige za srijedu!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Bok! Nova sam betocekalica. Ufff!! Zanima me ako koja može dati svoje viđenje; u Rodinoj brošuri o neplodnosti je navedeno da je moguće kašnjenje menstrualnog krvarenja nakon terapije Utrogestanom, a ukoliko kasni više od tri dana, potrebno je učiniti ginekološki pregled. Punkcija je bila 29.11., ET (2 blastociste) 04.12., i prema pročitanom po ovom forumu bih mogla računati da bi m mogla nastupiti 14.-i dan od punkcije? To bi bilo 12.12. Beta mi je predviđena za 19.12., naravno da nisam izdržala, pa sam 16.12., znači 12.-i dan ET, popiškila Cblue i dobila veliki minus. M još uvijek nema, a verglanje u trbuhu je prisutno već posljednjih pet šest dana i moglo bi se protumačiti i kao PMS i kao znak trudnoće Šta da mislim? Osim da ništa nije sigurno dok beta ne pokaže Zadnji brevactid 1500 sam primila 09.12. Hvala, i od srca vam svima sretno!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Tochka mislim da se to odnosi na kasnjenje menstruacije nakon prestanka uzmianja utrogestana. dok uzimas utrogestane mozda ni neces prokrvariti bez obzira na ishod postupka, a nakon prestaka uzimanja menstruacija bi trebala stici u roku 3 dana.
    sretno!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Tochka prvotno napisa Vidi poruku
    Bok! Nova sam betocekalica. Ufff!! Zanima me ako koja može dati svoje viđenje; u Rodinoj brošuri o neplodnosti je navedeno da je moguće kašnjenje menstrualnog krvarenja nakon terapije Utrogestanom, a ukoliko kasni više od tri dana, potrebno je učiniti ginekološki pregled. Punkcija je bila 29.11., ET (2 blastociste) 04.12., i prema pročitanom po ovom forumu bih mogla računati da bi m mogla nastupiti 14.-i dan od punkcije? To bi bilo 12.12. Beta mi je predviđena za 19.12., naravno da nisam izdržala, pa sam 16.12., znači 12.-i dan ET, popiškila Cblue i dobila veliki minus. M još uvijek nema, a verglanje u trbuhu je prisutno već posljednjih pet šest dana i moglo bi se protumačiti i kao PMS i kao znak trudnoće Šta da mislim? Osim da ništa nije sigurno dok beta ne pokaže Zadnji brevactid 1500 sam primila 09.12. Hvala, i od srca vam svima sretno!
    Sve smo različite . Ja sam u stimuliranom u 10. mjesecu menstruaciju dobila pod utrogestanima i prije vađenja bête (10. dan nakon transfera trodnevnih 8-staničnih embrija). u 11. mjesecu sam bila na FET-u i uzimala duphastone. Beta negativna, a menstruacija mi je kasnila tjedan dana. Inače imam redovite cikluse. Sretno

  24. #24
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Pozdrav cure, da li je i vama temperatura bila povisena od utrogestana? Meni je skoro stalno od 37 - 37.3

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    To je normalno Meni zna bit do 37.8.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala curkama na odgovoru!
    Nera29, kažu da temperatura hoće biti povišena zbog utrogestana. Meni je nakon et varirala od 36-36,8, inače mi je normalna nešto manje od 36, ali nisam mjerila svaki dan, u tri navrata sam probala znatiželje radi, nisam htjela dalje. Prema tome opet zaključujem da svaka od nas reagira individualno.
    Btw, jutros sam napila trakicu GrGost i opet minus. Sutra gospodja Beta. Čak nemam više ni osjećaj da bi m mogla doći, ništa se ne dogadja u trbuhu, a sisike se malo ispuhale i nisu više tak osjetljive.

  27. #27
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Hvala bubekica, vec sam si pocela mislit da me neka prehlada ili viroza hvata jer niti jednom do sad na utrogestane nisam imala temperaturu al valjda je svaki put drugaciji...

  28. #28
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Kako vama ide cekanje bete?? Meni tek u ponedjeljak beta, ali kontam ujutro aBd testic uraditi....sutra 14 dan od ET....

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    PinaColada mozes vec i sutra testic

  30. #30
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Jutro drage moje....jutarnji testic negativan (((( shock!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    PinaColada,draga bas mi je zao,ali testovi nisu bas previse pouzdani,nemoj prekinuti terapiju dok ne izvadis betu.

    Meni danas 9dnt blst.-vec me 3veceri boli kicma i jajnici kao da cu dobit. jucer me boljela glava ,a jutros se digla iz krevet i glava mi puca,NIKADA nisam imala glavobolje,osim u kasnijoj trud.zbog niskog tlaka...joj... inace procurim 9dnt,a kada sam imala biokemijsku tr.19dnt...

  32. #32
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    PinaColada,izvadi ti ipak betu
    Mravak meni su svi simptomi kao da ću dobili donjeli pozitivnu betu..isto i tebi žekim

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    9dnt blast. test maloprije napravila i dobila tanku blijedu crtu,,je to ok?
    Posljednje uređivanje od mravak : 19.12.2013. at 13:14

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    tanka ili svijetla? koji test?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    gravignost mini od 15kn,glava me tako boli da moram popit neku tabletu.
    cak sam i tlak izmjerila 120/90.
    glava mi puca,otisla sam s posla,lezim u krevetu doma
    svijetla crta
    Posljednje uređivanje od mravak : 19.12.2013. at 13:17

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Mravak to su lijepe vijesti, crta je crta... Kad planiras betu?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    cekat cu sluzbenu 27.12.,ne da mi se bacat 180 kn u vjetar,radije cu sebi kupit nesto za Bozic od te love

  38. #38

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Zadnji put sam imala biokemijsku,vadila 11dnt 3d,beta 44. a sluzbena 22dnt 0. Ovaj put cekam sluzbenu betu i necu se veselit prije vremena.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Onda ti drzimo da ovaj put uspije

  40. #40
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Onda ti drzimo da ovaj put uspije
    X

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    hvala cure!

  42. #42
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    drage moje
    juce mi je bio transfer , danas Bozic mislim se dal je pametno ici u goste, kod mame npr, kratko
    sta mislite ? nisam nikad imala transfer ovako za Bozic

  43. #43
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ma slobodno, crvenkapo, ako si ok i nema frke s jajnicima. sretan Božić i sretno!

  44. #44
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    a sta je sa onim lezanjem prva 2 -3 dana :D

  45. #45
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ma kojim ležanjem? mirovanje se preporučuje samo ako je hiperstimulacija ili neki drugi problem u pitanju. ne brigaj - posjet mami sigurno ne može utjecati na ishod postupka

  46. #46
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Pozdrav cure, danas mi je 9 dnt , bio Fet dvije blastice, dva dana vec osjecam jaku napetost u grudima i osjetljivost sto mi inace nije slucaj ni u pmsu al eto jutros pocelo nekakvo smedje brljavenje, da probam ipak sutra testic napravit ili da otpisem ovaj put? jel imao netko slicno iskustvo?

  47. #47
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Možeš ga već i danas

  48. #48
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    mislis da ce pokazat i bez obzira sto nije jutarnji urin?

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ovisi koji je test. Meni nije bilo razlike jutarnji/popodnevni urin kad je bila biokemijska.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj Nera29 prvotno napisa Vidi poruku
    mislis da ce pokazat i bez obzira sto nije jutarnji urin?
    meni je pokazao onaj najjeftiniji od 14kn sa popodnevnim urinom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •