Stranica 301 od 310 PrviPrvi ... 201251291299300301302303 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 15,001 do 15,050 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15001

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure u stimulaciji mi se ocito TSH povisio, al hvala Bogu uspilo je beta je visoka i sad smo u 5 tjednu..jucer sam vadila krv TSH 3.7, doktor mi je rekao odma pojacati dozu thyroxina na 50 mg, mene sad zanima mogu li ja uz to uzimati i vitamine u kojima ima 150 j joda???
    Čestitam!
    Možda bi ipak bilo najbolje da za jod pitaš svog dr...
    Ja osobno nemam iskustva s tim.

  2. #15002

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Dobar dan cure, imam jedno pitanje.
    Sve one koje su trebale sada na IVF, a ne mogu radi situacije, do kada su vam odgođeni postupci za sada?
    Pretpostavljam da prije lipnja/srpnja neće biti moguće ići na postupke...

  3. #15003

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svim čekalicama bete, svu sreću vam želim.. onima koji su dočekali svoju sreću želim da ih ta sreća do kraja prati..
    Prelistala forum milion puta dok sam čekala betu.. i dočekala sam je 12dnt3dt beta je 547.6

  4. #15004

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima... želim svim čekalicama bete da je dočekaju, one koje su već imale sreće da ih ta sreća prati do kraja

  5. #15005

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Čestitam Mimibey!
    Koji ti je pokusaj ovo bio?

  6. #15006

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Druga ponovljena beta 1209

  7. #15007

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Cure moze pomoc

  8. #15008

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Vracene dvije blastice, beta 15 dt 797, 17 dt 1498. Na prvom ultrazvuku doktorica vidi samo jednu gestacijsku vrecicu, tjedan dana iza vidi i žumanjcanu vrecicu, ali ne vidi plod. Kaze moram vam reci da mislim da vasa trudnoca nije uredna jer za 6+2 plod se treba vidit i naruci me za 7 dana na pregled. Ja sam naravno bila u komi i nisam mogla cekati otisla sam na hitnu, na kojoj je doktorica iz prve ugledala jos jednu g. i ž. Vrecicu, da li je moguce da se to razvilo u ova tri dana od kad sam bila kod svoje doktorice... inace zadnja menstruacija je bila 28.02., a oni racunaju tjedan trudnoce po danu punkcije koja je bila 9.3....hvala vam unaprijed, jako sam zbunjena i tuzna i sve

  9. #15009
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Azoivi,

    pokušaj se smiriti i polako dočekati novi ultrazvuk. Novi ultrazvuk je skoro, za koji dan, zar ne?

    Jesam dobro razumjela, na 6+2 i 6+5 tt, 2 dr na dva ultrazvuka nisu vidjeli embionalni odjek ("plod")?

    Piše li ti na nalazima ultrazvuka kolike su gestacijske i kakav im je oblilk? Kolike su mjere žumančane vrećice?

  10. #15010

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Na 6+2 je rekla dijete reagira, ali ga ne vidim i ona je vidila samo jednu gestacijsku, al na slici sam i ja vidila 1 gestacijsku. Nakon toga sam ja otisla na hitnu 6+5 gdje su mi otkrili jos jednu g.v. i ž.v, nista drugo nisu ni gledali. Mislim katastrofa osjecaj. I inace ja sam od zadnje menstruacije tada bila trudna 5+5 prvi pregled, odnosno 6+2 drugi pregled, ali oni racunaju od dana punkcije tjedan trudnoce.

  11. #15011
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Trudnoca se racuna od prvog dana zadnje m i nikakva punkcija tu nema biti nikakvo mjerilo. Doktori tako znaju uplasiti i zbuniti zene da je to ravno katastrofi i jako me to ljuti. Kako ginekolog moze tako reacunati trudnocu!!????

    Po zadnjoj m ti si danas 6+3 tt.
    Kad si bila to na prvom uzv 6+2 tt?

    Kako je Inesz rekla probaj se smiriti i da, dal ti je napisala kakve mjere za GV i ŽV? Jel pravilnog oblika?

    U ovakvoj ranoj trudnoci i dan dva igra veliku ulogu za uzv jer se plod razvija brzinom munje.
    Nekome se tek na punih 7 tt vide otkucaji pa vjerujem da ce i kod tebe biti tako.
    Sretno draga i javi...kad ti je to iduci uzv?
    Posljednje uređivanje od sara79 : 13.04.2020. at 09:57

  12. #15012

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ako moja doktorica krivo racuna tjedne trudnoce, onda u meni postoji jos neka nada, posebno sto nije bila sposobna pronaci drugu gestacijsku vrecicu a zna da su vracene dvije blastice. Jedna ž.v. je velicine 2.7mm, a druga koja je otkrivena prekjucer je 1.8 mm, gestacijske vrecice nije mjerila. Sutra cu pokusati otici na 3D kod privatnika ili sta mislite da jos malo pricekam?

  13. #15013
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Ako moja doktorica krivo racuna tjedne trudnoce, onda u meni postoji jos neka nada, posebno sto nije bila sposobna pronaci drugu gestacijsku vrecicu a zna da su vracene dvije blastice. Jedna ž.v. je velicine 2.7mm, a druga koja je otkrivena prekjucer je 1.8 mm, gestacijske vrecice nije mjerila. Sutra cu pokusati otici na 3D kod privatnika ili sta mislite da jos malo pricekam?
    Mozes otici i vec bi trebala cuti srceko[emoji3][emoji3][emoji3]

    Sretno draga!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #15014
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Odi radije u srijedu ili cetvrtak kad budes 6+5 ili 6+6 tt da vidis kako i ova druga od 1.8 mm napreduje.
    Cini mi se da je i kod mene tako u tim tjednima bila velicina oko 2.7 mm....morala bi pogledati.
    Neznaju svi niti odraditi uzv niti izmjeriti precizno pa tako da samo polako i odi privatno na uzv do cetvrtka pa ces sve znati.
    Posljednje uređivanje od sara79 : 13.04.2020. at 11:25

  15. #15015

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Hvala vam cure na ovim rijecima...utjesile ste me!

  16. #15016
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Računanje trudnoće pd prvog dana zadnje mjesečnice bazira se na 28-dnevnom cilusu u kojem se ovulacija događa 14. dan.
    Za većinu spontano ostvarenih turdnoća, ovakav način računanja je sasvim dovoljno precizan.

    Međutim, kod spontano ostvarenih trudnoća u dugačkim ili kratkim menstruacijskim ciklusima, uobičajeno je napraviti korekciju tjedana trudnoće prema nalazim ultrazvučnog pregleda i ne držati se strogo onog - trudnoća se računa od prvog dana zadnje mjesečnice.

    Korekcije trajanja trudnoće jako su važne npr. za određivanje termina porođaja za žene koje imaju dugačke menstruacijske cikluse, pa ako je ovulacija bila 21. dan ciklusa, a ne 14., ta korekcija trajanja trudnoće može dovesti do označavanja terminske trudnoće kao prenešene i spriječiti nepotrebnu raniju indukciju porođaja.

    Kod Azoivi je punkcija bila rano, 11. dan ciklusa, njena ginekologica ispravno je korigirala trajanje trudnoće prema punkciji jer se punkcija računa kao dan ovulacije.
    Ako je punkcija bila 9. 3., danas je ta trudnoća točno 7 tjedana.

    Azoivi, ostaje ti samo smireno pričekati koji dan i otići na ultrazvuk (2 D ultrazvuk će biti dovoljan, važao je da bude iskusan liječnik za detektiranje nalaza rane trudnoće). Znam da ti je grozno teško, ali ništa, baš ništa ne možeš učiniti. Polako, što možeš mirnije pričekaj novi pregled.
    Sretno!

  17. #15017

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Računanje trudnoće pd prvog dana zadnje mjesečnice bazira se na 28-dnevnom cilusu u kojem se ovulacija događa 14. dan.
    Za većinu spontano ostvarenih turdnoća, ovakav način računanja je sasvim dovoljno precizan.

    Međutim, kod spontano ostvarenih trudnoća u dugačkim ili kratkim menstruacijskim ciklusima, uobičajeno je napraviti korekciju tjedana trudnoće prema nalazim ultrazvučnog pregleda i ne držati se strogo onog - trudnoća se računa od prvog dana zadnje mjesečnice.

    Korekcije trajanja trudnoće jako su važne npr. za određivanje termina porođaja za žene koje imaju dugačke menstruacijske cikluse, pa ako je ovulacija bila 21. dan ciklusa, a ne 14., ta korekcija trajanja trudnoće može dovesti do označavanja terminske trudnoće kao prenešene i spriječiti nepotrebnu raniju indukciju porođaja.

    Kod Azoivi je punkcija bila rano, 11. dan ciklusa, njena ginekologica ispravno je korigirala trajanje trudnoće prema punkciji jer se punkcija računa kao dan ovulacije.
    Ako je punkcija bila 9. 3., danas je ta trudnoća točno 7 tjedana.

    Azoivi, ostaje ti samo smireno pričekati koji dan i otići na ultrazvuk (2 D ultrazvuk će biti dovoljan, važao je da bude iskusan liječnik za detektiranje nalaza rane trudnoće). Znam da ti je grozno teško, ali ništa, baš ništa ne možeš učiniti. Polako, što možeš mirnije pričekaj novi pregled.
    Sretno!
    Znaci ipak je dobro izracunala...sad mi jos nije jasno kako onda sa 6+2 nije vidjela drugu g.i ž. Vrecicu koja nije bas ni mala...ili je moguce da se ona razvila u 3 dana kad sam bila kod druge doktorice na 6+5?

  18. #15018
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Moram priznati da u svom mpo stazu i citajuci ovaj forum nisam cula da je gin korigirao trajanje trudnoce uzimajuci u obzir punkciju.
    To mi ima smisla ako je nekome iznimno kasno bila punkcija ovo sto Inesz pise na 21.dc i da se to onda uzima u obzir ako se na uzv sa 6 plus nesto dana ne cuje srce.

    Ovo di su punkcije na 11 ili 12 dan a ne na 14 po skolski mislim da ne igra neku veliku ulogu. To je moje misljenje.
    Meni je u dobitnom ivf postupku punkcija bila 11.dc i trudnocu su mi racunali od prvog dana zadnje m.
    Trodnevni embriji.

    Ovo sto Inesz isto pise da je korekcija vazna za odredjivanje termina poroda. Sve to stoji i sve je to tocno ali se ni u spontanoj trudnoci ne zna kad je tocno doslo do zaceca i na uzv uvijek stoji kad pisu mjere da postoji 10 posto +/- odstupanja u tome sto uzv aparat izmjeri.

    Tako da Azoivi strpi se jos 2...3 dana i odi na uzv.
    Privatno negdje i kod dr koji ima iskustva.
    Sretno!

  19. #15019

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Sutra ujutro cu zvati i naruciti se na 3 D ultrazvuk...nadam se najboljem

  20. #15020

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Cure evo me sa ultrazvuka nisam mogla izdrzati, kuca 1 ❤ junacko, drugu bebicu smo isto pronasli ali nema jos otkucaja...doktorica sokirana izracunom trudnoce, kaze da sam danas 6+2 i nikako drugacije i da je plod u skladu s tim, nije mi nista rekla koliki je....toliko sam se isplakala i zivcirala zbog nicega...

  21. #15021
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure evo me sa ultrazvuka nisam mogla izdrzati, kuca 1 [emoji173] junacko, drugu bebicu smo isto pronasli ali nema jos otkucaja...doktorica sokirana izracunom trudnoce, kaze da sam danas 6+2 i nikako drugacije i da je plod u skladu s tim, nije mi nista rekla koliki je....toliko sam se isplakala i zivcirala zbog nicega...
    Hvala bogu[emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #15022

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Da hvala Bogu...rekla mi je da kraj drugog ploda koji je malo manji ima neke tekućine, da zbog toga moze i ne mora nestati, ali ovaj veci je super i njemu ta tekucina ne smeta! Uglavnom ona je zadovoljna i kaze da je sve u redu!

  23. #15023
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Cestitam
    Zelim ti urednu i dosadnu trudnocu

  24. #15024

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Hvala i na rijecima podrske kad je trebalo i na cestitkama

  25. #15025
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Cure evo me sa ultrazvuka nisam mogla izdrzati, kuca 1 ❤ junacko, drugu bebicu smo isto pronasli ali nema jos otkucaja...doktorica sokirana izracunom trudnoce, kaze da sam danas 6+2 i nikako drugacije i da je plod u skladu s tim, nije mi nista rekla koliki je....toliko sam se isplakala i zivcirala zbog nicega...
    Sjajne vijesti! Čestitam!

    A za tjedne trudnoće, ako je punkcija bila 9.3., jučer na pregledu je to bilo 7 tjedana i dva dana. Zašto je ovo važno? Zato jer se punkcija predstavlja dan ovulacije i embrionalni razvoj počeo je dan nakon punkcije. Za nalaze ultrazvuka u ovako ranim trudnoćama svaki dan puno znači.

    Prema datumu zadnje mjesečnice trudnoća je nešto manja - 6 tjedana i 5 dana.

    Najvažnije u ovoj priči je da je registrirana srčana akcija. Sretno do kraja!

  26. #15026

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Moj ginekolog kaza da ne dolazi u obzir izracun od MPO doktorice, zena inace ima 70 godina i doslovno mi je rekla da je ne zanima izracun tih novih i modernih doktora da ona racuna 6+2, a to nije ni prvi dan posljednje menstruacije ni dan punkcije vec nesto izmedu...ali to me vise i ne zanima, vazno mi je samo da kuca ❤. Hvala cure!

  27. #15027

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Drage cure, da li je ikome nepravilno duplanje bete donijelo normalnu trudnocu I zdravu bebu? Meni je prva beta bila 1800,druga 3300. Hvala na odgovoru

  28. #15028
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Emanuel1,
    dobro došla na forum!


    Koji si dan nakon transfera? Koliki je razmak između beta? Kad je prvi ultrazvuk?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 22.04.2020. at 09:29

  29. #15029
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Emanuel1 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, da li je ikome nepravilno duplanje bete donijelo normalnu trudnocu I zdravu bebu? Meni je prva beta bila 1800,druga 3300. Hvala na odgovoru
    Beta ti je dobra...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #15030

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Cure do kojeg tjedna trudnoce ste uzimale aspirin? Ja sam na clexanima, radi straha os hiperstimulacije doktorica mi ih je propisala, a sad mi je rekla da ih ostavim nekako mi se cini rano za 8tt tek tako ih ostaviti? Citam po forumima najranije 12 tt...

  31. #15031

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Mala pomoć, 2 trodnevna Fet-a.
    9dnt kreće mi svijetlo smedji iscjedak i traje do 10dnt popodne, jučer 11dnt vadim betu 102. Danas 12dnt mi opet krene neki smečkasti iscjedak. Zna li netko do čega može biti?

  32. #15032
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Moze biti od implantacije. Ja sam tako smedjarila (ponekad je bilo i malo krvi kod brisanja) do 8-9 tt.
    Sretno!

  33. #15033
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala pomoć, 2 trodnevna Fet-a.
    9dnt kreće mi svijetlo smedji iscjedak i traje do 10dnt popodne, jučer 11dnt vadim betu 102. Danas 12dnt mi opet krene neki smečkasti iscjedak. Zna li netko do čega može biti?
    Garava drzim fige da je to ovaj put to
    Znale su cure tu pisati da su iz nepoznatih razloga znale smedjariti do cak 12 tt. Kod nekih i friska krv i na kraju sve ok.
    Predpostavljam da ces sutra ponavljati betu pa ne bi bilo lose da provjetis i progesteron!
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od sara79 : 24.05.2020. at 00:00

  34. #15034
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala pomoć, 2 trodnevna Fet-a.
    9dnt kreće mi svijetlo smedji iscjedak i traje do 10dnt popodne, jučer 11dnt vadim betu 102. Danas 12dnt mi opet krene neki smečkasti iscjedak. Zna li netko do čega može biti?
    Moze biti da je hematom... ja sam smedarila od 7dnt do 16tt

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #15035

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    hvala na odgovorima..
    jučer je bilo u jednom navratu to, kasnije i danas opet ništa. Ma strah me svega sad, jooj ima li kraja stresu
    Sara79 u utorak ponovo vadim

  36. #15036

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Ima li koja čekalica? Meni bi trebala biti punkcija negdje ovaj vikend.
    Garava13, ima li novosti kod tebe?

  37. #15037

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj _Bubi_ prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li koja čekalica? Meni bi trebala biti punkcija negdje ovaj vikend.
    Garava13, ima li novosti kod tebe?
    Curke danas 8 dan od feta 2 trodnevne mrvice (radjena metoda asisting hatching) radila test jucer i jutros negativni ... sta mislite po vasem kad bi se moglo znati prije bete jer je nemogu docekati.... simptome prepisujem utricima

  38. #15038

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Pozdrav

    nova sam na forumu pa se nadam da će mi netko možda moci odgovoriti na ovih par pitanja koja mi se vrte po glavi.

    Muž i ja u postupku ivf-a.
    Ja imam 30 god i mene svi nalazi odlični (ginekolog mi je rekao da ne mogu biti bolji), nikad nikakvi problemi, doslovno nikad upala, nikad vaginalete Itd.
    Muž dobio nalaz da su mu spermici spori.

    Kako njega često nema doktorica u Rijeci mi je predložila da preskočimo inseminaciju i idemo na ivf u prirodnom ciklusu.

    Imala sam aspiraciju/punkciju u ponedjeljak 15.06.2020. Rekli su mi da je lijepa velika jajna stanica.
    U četvrtak 18.06.2020. sam bila naručena na embriotransfer, rekli su mi da je oplođena postupkom ICSI i transfer sam imala taj dan.

    Nazaost kako mi je prvi put nisam pitala niti su mi rekli da li je bio 4/6/8 stanični zametak nego su ga samo ubacili

    Zanima me kada bi mogla najranije na test, jer su me na betu naručili tek 09.07. tj. 21 dan nakon transfera? A to mi je bas dugo za čekati

    Ciklusi su mi inače na 28 dana - ovulacija 14 dan.

  39. #15039
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Zenapomorca, sretno... Test trodnevnog embrija možeš 11/12 dana nakon transfera, koristi prvi jutarnji urin.

  40. #15040

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    1latica hvala puno ♥️

    Ima li još netko da je u čekanju testa/bete kao ja?

  41. #15041

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Tanano, mozda da ponovis test sutra/prekosutra?
    ZenaPomorca, da mozes 11/12 dnt, ako nisi primila nakon transfera koju dodatnu injekciju bHCG-a. Ja sam je zadnji put primila 5 dana nakon transfera pa sam morala cekati prvo da mi izide iz organizma da nebih dobila lazno pozitivni test...

    P.s. meni danas punkcija bila i dobili smo 5 js. Bas sam sretna napokon jer su zadnji put bile samo 2.
    Ovim iskusnijim od mene, je li vam se cini da je 5 js ok?

  42. #15042

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Bubi želim ti puno sreće da dočekamo te plusiće

    Nisam primila ništa osim štoperice prije punkciju i sad stavljam Crinone gel.

    Prva četiri dana nakon transfera me bolio trbuh i grčeve lagane sam imala. Danas peti dan vise ništa pa me to malo brine...

  43. #15043
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Bubi, onako i nije neki bajni rezultat 5js. Svakako bolje nego dvije. Bitno da su zrele, da se oplode i fino razvijaju. Sretno...

  44. #15044

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Zenice, jedno informativno pitanje? Da li je moguce da ICSI bebica budu vece po izracunu ultrazvuka od onog sto ginekolog racuna po zadnjoj menstruaciji ili je to individiualno?

  45. #15045
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Azoivi mislim da je sve to individualno +/- koji dan.
    Meni je punkcija bila 11/12 dan ciklusa, ET 15dc, pa je gin UZV racunao po ZM i sve je uvijek štimalo dan dva gore/dolje.
    Ni mi MPO trudnice, ni one koje prirodno ostvare trudnoću nisu trudne prva dva tjedna računanja, al ginekolozi tako računaju.

  46. #15046

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Pozzdrav, evo danas transfer jedne blastociste i sad put mora na odmor☺️ valjda ce zivci izdrzati do bete.. Nego naravno zaboravila sam pitati dr, sto sa odnosima? Mozemo? Ne mozemo?

  47. #15047
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Koka, sretno...
    Nama je bin zabranio odnose do bete.

  48. #15048
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Cure, prvi put idem na IVF (planirana je insemincija ali smo se zbog ovih korona okolnosti i mog mioma ipak odlučili za IVF) pa vas molim vas savjet iz vaših iskustava.
    Naime, sama ću ići na put od cca 500km pa me zanima imate li kakve savjete za povratak nakon transfera, nadajmo se da će ga biti? Je li avion dopušten dan nakon transfera? Autom se ne usudi ići sama a bus/vlak su mi previše truckavi i predugo traje...

  49. #15049

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    47

    Početno

    Hvalaa, i ja tebi također sve najbolje želim, dočekat ćemo mi te plusiće.
    oplodile su se na kraju 4 od 5, kaže dr. da je za sada zadovoljan, a transfer je u subotu..
    Koka sretno i tebi.
    Nekako je lakše kad čekaš s nekim beticu, bar meni.
    ERA,meni je dr preporučio zadnji put da ne putujem prva 2 dana doma nakon transfera, a da senakon toga vraćam doma autom... Mislim da svaki dr ima neke svoje preporuke..

  50. #15050
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Bubi, hvala ti na informacijama bas ću vidjet ću kakve će preporuke imati ovaj liječnik...
    Sretno u subotu i jos sretnije u idućim tjednima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •