Stranica 306 od 310 PrviPrvi ... 206256296304305306307308 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 15,251 do 15,300 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15251

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj ruska1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, nisam ni ja imala ovaj put nikakvih simptoma! Bas nikakvih.. A prosli put, kad sam isla na inseminaciju, svasta sam osjecala:i muka i glavobolja i napuhanost i sise.. Ovaj put nist! Samo sam imala proljev tocno 6dnt i ucinio mi se cudan nekako... Ne znam kako bi to opisala, a probudio me u 4 ujutro. Tako da se nemoj lovit za simptome! Lijepo napravi test 12 dnt i onda ces vidit.
    Bubi, hvala ti! Mozda se pokaze nesto na slij pregledu, ko zna!
    Mislim da meni menga ipak sutra stiže, taman kad i treba, na 24.dan ciklusa, sve simptome sam danas dobila koje inače dobijem i čekam da prokrvarim, znam svoje tijelo. Nadala sam se da će mi utrogestani barem malo odgoditi mengu ako ništa. Ništa, malo odmora, pa idem na 2.IVF, nadam se uspješniji. Menga stiže, tu nema sumnje nimalo.

  2. #15252

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ali i meni ti je takav osjecaj bio, i jos uvijek traje ali malo manje.. Svaki put sam isla na wc i gledala dal sam dobila! Bas me i trbuh bolio i sve...

  3. #15253

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Draga moje evo da se i ja pridružim, molim sve divne Zenice koje mogu da mi pomognu, u velikoj sam dilemi, a i preruzna

  4. #15254

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Nedostaje Dion poruke, uglvanom radila sam transfer blastociste 26.08, betu zbog drugih razloga uradim 02.09....koja je bila 0,1... Dr kažu zao nam je prekini s terapijom, nisam ni prokrvarila i ništa...
    Da li ima neko iskustva djevojke... Da li postoji mogućnost da je rano, ima li neko iskustva, i sl. Molim vas pomagajte

  5. #15255

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Pa ne znam, meni se to cini stvarno rano! Obicno se test radi 12 dnt i onda ako je pozitivan, vadi se beta. Kad su blastociste, moze se vec i 10 dnt napravit. Tebi bi to bio 7 dan tek.. Zasto si morala tako rano betu vadit?

  6. #15256

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Pa išla sam hematologu i onda sam vadila krv, i reko ajde ujedno izvadim i betu jer neću moći narednih par dana, kada je došao rezultat ja se iznenadim, javim svo dr. Misleći da će reći da ponovim ili nesto i zamislite svi kažu zao nam je prekinite s terapijemo, ja ne mogu sve da vjerujem
    Ali eto... I sada sam bas zbunjena, a vidim da nema bas niko, niko da je tako rano radio betu, pa bar neko iskustvo

    I nije mi jasno zašto onda na nalazu forsiraju 14.dan beta...

  7. #15257

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Pa, to kazem.. 12 dan se tek test radi.. Sad ne znam kolika bi trebala biti beta na taj dan kad si vadila jer su sve vrijednosti za tek od 12 dana(ako se ne varam). Sta koristis od lijekova? Ja duphaston i utrogestan i na tvom mjestu bi nastavila koristit bar do 12 dnt pa onda radila test.. Ako je negativan, onda bi prekinula terapiju! Ali ti moras odlucit za sebe... Samo da je rano, fakat je!

  8. #15258

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    E upravo to sam i tražila bar po netu, da vidim kolika je na taj dan nakon transfera blstice, kontam reko možda znaju da mora bar malo veća biti... Ali ne mogu da prondadjem
    Ma utrogestan, i estrafon i primala fragmin... Hematolg mi isključila fragmin... Ja sam nastavila sa utrog. Mada sam ga smanjila, meni je ovo 4 transfer bar bi do sada krvarila, kao u inat još i ne krvarim...
    Ma užas uzas, msm da se hvatam za slamku nažalost...

  9. #15259

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Da, bas cudna situacija... Gle, probaj napravit test 10 dnt oa ces vidit. Svakako javi!

  10. #15260

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Ja ovdje na forumu sto sam vidjela da je netko tako rano vadio betu za blasticu je bio 8 dnt i iznosila je 80 i nesto koliko mi je ostalo u sjecanju.
    Blastica se u pravilu isti dan krene implantirani nakon transfera i u pravilu to traje tako 3 dana. Nakon zavrsetka implantacije treba proci bar 2 dana da kucni test pokaze pozitivan rezultat sto nerijetko i zene imaju vec na 6 dnt pozitivan kucni test. Tako da u pravilu 9 dan po meni bi sbe zene mogle ici vaditi betu kad je u pitanju blastica. Zasto da bezveze uzima terapiju ako nije doslo do trudnoce.

    Malamimica mislim da bi beta ipak bila pozitivna na 7 dnt pa bar i vrlo mala da je doslo do trudnoce ali radi svog mira napravi sutra test nekakav koji je siguran tipa Gravignost ultra ili Geratherm, to su 10 miu osjetljivost.
    Ako ne bude onda zbilja zao mi je jer bi trebao sad vec debelo pokazati.

  11. #15261

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Hvala vam...
    I ja tako mislim,ali kada se mi jadni nadamo, što kažu zaista nada poslednja umire, ali čudni su mi i ti dr. Da se tako ponašaju, ja ne mogu jos da vjerujem... Ja sam inače postupak u Pragu radila, i znam da su blstice u tom stadijum, i da oni forsiraju tako 14 dana, a kada se ovako nesto desi samo kažu zao nam je... Pa to je užas, užasa... I onda kao jadnik po netu tražiš

  12. #15262

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Drz se, nema druge..

  13. #15263

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Pa bas, sada malo čitam postove ruska čestitam od ❤️❤️❤️ divno je to čuti...
    Ostalim držim palceve za nastavak svega...
    Ja kao nikad do sada... Bar da mi krene bilo kakav iscjedak... Ali eto sve me krenulo

  14. #15264

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Hvala ti!

  15. #15265

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Glupo je da ne mozes nikoga nist konkretno pitat... Cekaj, sto sad dalje? Nisu ti ni rekli dal bi opet trebala vadit betu ni nist? Kazem, meni je samo cudno sto je tako rano vadjena...

  16. #15266

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    @Malamimica
    Zaista mi je čudno da su ti preporučili prekinut terapiju. To je zaista rano. Meni su sugerirali tek nakon 12 dana ET vaditi Betu pa i tad ako nisam sigurna pričekat 2 dana i ponovo vadit. Sve to može jako varirat.
    Možda da još se konzultiraš sa još jednim dr (neznam gdje radis postupak) ili nekim u timu liječnika koji te vodi.

    https://artemeda.hr/beta-hcg/

  17. #15267

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj ruska1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Glupo je da ne mozes nikoga nist konkretno pitat... Cekaj, sto sad dalje? Nisu ti ni rekli dal bi opet trebala vadit betu ni nist? Kazem, meni je samo cudno sto je tako rano vadjena...
    Napisala je gore da je isla hematologu i vadila je krv i usput je i betu izvadila.

  18. #15268

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Malamimica danas si 10 dnt i mozes i sad pisnut test. Ako si ipak trudna pokazati ce

  19. #15269

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Kuzim to... Samo kazem da mi je cudno da su joj tako rano terapiju prekinuli.. Ja sam vracala petodnevne embrije i receno mi je da prije 12 dana ne radim test. Da zene rade i ranije, ali da se u pravilu radi tek 12 dan. Kuzim o cem pricas, ja sam radila test 6 dan pa mi je vec bika blijeda crta.. Al sam isto tako na drugom forumu citala kako je cura radila test 9 dan i nist i svejedno morala ic vadit betu i ispalo da ipak je trudna bila! Znam da je to vjerovatno iznimka i da je beta najpouzdanija, al mozda je ipak rano za odustat.

  20. #15270

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Bar onda test jos napravi, za svaki slucaj..

  21. #15271
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Malamimica prvotno napisa Vidi poruku
    Nedostaje Dion poruke, uglvanom radila sam transfer blastociste 26.08, betu zbog drugih razloga uradim 02.09....koja je bila 0,1... Dr kažu zao nam je prekini s terapijom, nisam ni prokrvarila i ništa...
    Da li ima neko iskustva djevojke... Da li postoji mogućnost da je rano, ima li neko iskustva, i sl. Molim vas pomagajte
    Draga Malamamica, beta je, na žalost negativna.
    Znam da ti je teško, da se mučiš, da ne želiš povjerovati. Sve to je ljudski i normalno. Šaljem ti veliki zagrljaj.

    Rano si radila betu, ali 7 dana nakon transfera blastociste, nalaz bHCG-a ako je trudnoća u pitanju svakako bi bio pozitivan tj. veći od 5.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 06.09.2020. at 05:19

  22. #15272

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    54

    Početno

    Drage moje da vam se javim da sam jutros radila i test koji je zvanični negativan, i jedna veliki minu - - - - -,
    Hvala vam svima, zaista ste divne!
    Ali eto zamislite samo vi i tih dr. Koji nas do 14 dana drže na tabletama, a ako se vec 8ili 9 može nešto znati pa čemu to, i sada me to dodatno izludjuju.
    Ali ok nema sta idem dalje, ovo mi je bio fet tako da planiram u novi postupak... Nadam se da se moze. Hvala vam ❤️❤️❤️❤️

  23. #15273

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Drzimo fige!

  24. #15274

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Malo kasnim ali evo, ja sam vadila betu 8dnt i bila je 33 (privatno na svoju ruku iz znatiželje)

    Nisu bile blastice nego trodnevni embrijic...testic je već taj 8dnt bio jasno pozitivan.

    Sada sam u ušla u 14 tjedan jedne lijepe i mirne trudnoće

  25. #15275

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Jao, super vijest! Mislim da sam negdje davno na forumu citala tvoje postove.. Bas mi je drago...

  26. #15276

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    26

    Početno

    Hvalaaa ...Također čestitke, želim ti jednu mirnu i dosadnu trudnoću kao sto je moja :D

    Ni jedne jedine mučnine, nikakve želje za hranom ni gađenje nisam imala. Ni trbuh nije izašao ni centimetra...
    Da ne znam nikad ne bi pomislila da sam uopće trudna.
    Čekamo dečkića

  27. #15277

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Jaoooo, super

  28. #15278

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo da se i ja ovdje pridruzim.Danas mi je 8dnt.Transfer bio 3 dan,2 dobra zametka (rijeci embriologice). osjecam se prilicno normalno.Tu i tam koje probadanje.Jedino danas malo jaci priatisak,skoro cijelo vrijeme,al onak tek tolko da osjetim.Od ostalih simptoma nista.Beta tek 6.10.

  29. #15279

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Kad ces radit test?

  30. #15280

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Mislim da necu prije bete,previse me strah razocarenja.Nit neznam kad bi najranije mogla?
    Jucer sam krivo napisala,danas tek mi je 8 dnt.

  31. #15281

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Pa mozes ti vec i sad, ali sigurno bi ti 10dnt trebao test pokazati...

  32. #15282

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Jos su odluciti.Osjecam se nekako "prazno", vise nemam ni probadanja,nisam napuhnuta,doduse nisam uopce bila od pocetka,sise ne bole.

  33. #15283

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Neka te to nista ne dira! Sise se uopce nisu pokazale kao pravi simptom:nekog bole, a nije trudan, mene nisu, a trudna! Dok ne napravis test i betu, uopce se nemoj zamarat simptomima

  34. #15284

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo od simptoma nista i dalje.ali sam danas poslije wca primjerila na papiru mali,mali,svijetlo smedi,skoro prozirni iscjedak pomijesan s utricima.Da li bi se to moglo protumaciti kao implantacijsko krvarenje,posto mi je vec 11 dnt,pa se bojim da je kasno za implantacijsko,li je vjerojatnije da stize menga?

  35. #15285

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    I da,napravila malo prije test jer imam osjecaj da cu dobiti mengu i test je negativan

  36. #15286

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Stigao nalaz bete..negativan je al bi svejedno vase misljenje jer ne razumijem sta to znaci.. rezultat <2.30 referentni interval: do 5,00.
    Nemam pojma kak to iscitati,dal je biokemijska,il nije ni to,il sta ?

  37. #15287

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Airad - navratila sam na ovaj forum i vidim da ti nije nitko odgovorio. Sa sigurnošću točno ne znam ni ja, takva vrijednost je bila i kod mene u kolovozu... al mislim da je to način kako laboratorij izvodi to... jer kao do 5 je čak moguće da postoji u žena i inače u krvi tog hcg-a...

  38. #15288

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Bok curke, moja orva beta 13 nakon transfera 659, 15 dan 1256. Dali je to u redu? Doktor nista ne govori nego da ponovim za dva dana.

  39. #15289
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Iva 2209, to je super beta. Sretno dalje!

  40. #15290

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Imam pitanje ako je netko mozda imao slican slucaj...u subotu sam imala transfer jedne blastice i uz curkanje od utrica, jucer primjetim na gacicama neku mrvicu kao zrno rize, ali onako ljigavo krvavu, sorry na opisu ali bas me zabrinula jer ne znam da li je moguce da je to tijelo odbacilo tu blasticu...jer ne znam sta bi to drugo moglo biti.

  41. #15291

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    To ti je spotting. Meni su rekli da je to cesta pojava nakon transfera! Ja nisam imala, ali su me upozorili da se ne prepadnem... Bez brige

  42. #15292

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    I ne brigaj, nece i ne moze blastica ispast, samo postoji mogucnost da se ne primi...

  43. #15293

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Upozorili su i mene da je moguce nakon nekoliko dana, u dobitnom postupku mi se tjedna iza transfeta pojavila krv u par brisanja ali ovo je bilo bas drugacije i cudno. Nadam se da sam u krivu.

  44. #15294

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ma sigurno je ok... Mozda je to i nesto od transfera, ko ce ga znat...

  45. #15295

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hehe, pa i meni je to bilo cudno da bi ispala ali to mi je u tom trenutku jedino palo na pamet.

  46. #15296

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ma svakom bi, bez brige... I meni bi al sam se sjetila kako je to jedna forumasica opisala:to ti je kao da radis sendvic i stavis tu blasticu izmedju i stisnes jako, jako, jako... Nema sanse da ispadne! Eto tako i je...

  47. #15297

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Malo sam zbunjena po pitanju utrogestana. Do sada mi je gin uvijek davala od 100mg a ovaj put poslala recept od 200mg a kao trebala bi 3x2 stavljati, na Vv mi nisu naglasili od koliko mg i s obzitom da sam uvijek od 100 imala nisam ni razmisljala o tome. S tim da mi je dr.jukic naglasila da mogu dozu povecati na 4x2 ako ce biti potrebe. Dobivate li vi iza transfera od 100 ili 200mg?

  48. #15298

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam stavljala 3×2, uopce ne znam koliko je to mg

  49. #15299

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Kada bi mi bilo pametno najranije napraviti test, danas ravno tjedan dana iza transfera blastice...imam trakicu first sign...nemam zivaca cekati betu do 30.10.

  50. #15300

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ja sam radila 6 dnt i pokazala se crta, isto je bila blastica! Ja bi sigurno napravila na tvom mjestu, ali ako se i pokaze negativno, nemoj mislit da nist od tog, mozda je samo rano! Meni je cak i tom testu bio istekao rok prije godinu dana i isla ga bzvz napravit i pozitivan

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •