Stranica 291 od 310 PrviPrvi ... 191241281289290291292293301 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,501 do 14,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14501

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Tesko hay da suprug ide opet na Tese pa cekati nalaze jel sve u redu i opet rizik...ne znam mozda kad me prodje hehe

  2. #14502

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Lady ponovi svakako jos jedan test danas ili sutra!!!!

  3. #14503

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Laralana nazalost ponovila sam jutros,isto sve,nema druge crtice nigdje,danas je moj dan za plakanje hehe...

  4. #14504
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    B]@Nemasekiracije[/B], prodaja na Rodinom forumu je zabranjena!
    Obrisala sam tvoje prouke na temama koje moderiram. Molim te da više ne oglašavaš prodaju, ako ti je nešto ostalo od suplemenata - možeš pokloniti.
    http://forum.roda.hr/threads/65433-O...99#post3112399
    Posljednje uređivanje od Inesz : 30.07.2019. at 17:01

  5. #14505

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Cure, danas je 8dnt. Simptoma nikakvih. Danas sam bila kod ginekologice i rekla joj da se ništa ne događa. Kaže ona ma događa se kako ne. Kada ste vi radile test? Vraćena je blastica 5. dan. Ja sam mislila sutra ali moram na put a mislim da ni + ni - nebi preživjela pa ću pricekat subotu.

  6. #14506

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana mozes sutra vec raditi testic, moze pokazati,ali ne mora značiti... Ja sam imala sve simptome i nista nije bilo,,,tako da ne mora značiti ako ne osjetis nista da je vec gotovo,,cuvam fige za plusic

  7. #14507

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti. Mislim da ću u subotu napraviti test jer sutra moram vozit a ako napravim test, šta god on pokazao neću biti sposobna za ništa. Lady kako si ti?

  8. #14508
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ivana- ja sam radila već 6.dt i onda se već vidjela lagana crtica. Sretno!

  9. #14509

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Uh ja sam nekako mislila da ću odmah raditi test a sada kada je došlo do toga ispada da me strah.
    U svakom slučaju, javim rezultat

  10. #14510
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Znam kako ti je, no ionako ćeš o tome razmišljati čitavo vrijeme. Sretno, kad god radila test!

  11. #14511

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana mogla si uraditi testic da nas ne drzis u neizvjesnosti hihihi...ja sam to sve potisnula negdje daleko,stalno razmisljam zasto je to tako sve,ali nemam odgovor nikako...ali bit Ce sve dobro,treba uzivati u zivotu

  12. #14512

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    A bas razmišljam kako sam mogla da. Hahaha
    Mislim da bi bilo bolje u jutro pa ću sutra. Mada imam veću količinu testica pa mogu ponavljati hahaha.
    Ma da imam koji smrzlic u rezervi bilo bi lakše. Znaš kako je...

  13. #14513

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Cure evo me sa direktnim prijenosom. Napravila dva testa. Oba dva minusa ko kuca. U utorak ću izvadit betu ali mislim da je to to.

  14. #14514
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ivana - grlim! Sto puta sam već ušla na forum da provjerim kakvo je stanje kod tebe.

  15. #14515

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Aaaaa hvala ti šta mislis. Tužna sam ali to znate sve koje ste ovo prošle. Idemo dalje. Ne znam kako ali nekako.

  16. #14516

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaa hvala ti šta mislis. Tužna sam ali to znate sve koje ste ovo prošle. Idemo dalje. Ne znam kako ali nekako.
    Ivana Probaj se fokusirat na nesto drugo na neko vrijeme i onda ce ti doc volja za dalje!!! Barem kod mene to tako funkcionira!

  17. #14517

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Da imaš pravo. Idem isplanirati neko putovanje pa ću onda dalje.
    Ovo mi je bio prvi postupak i bio mi je bas tezak i psihički i fizički i govorila sam da više u drugi ne idem. A sada ipak razmišljam kako ću ići ponovo. Ovo je ko neka lagana ovisnost hahaha

  18. #14518

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana zao mi je bas sam mislila da Ce to uspjeti od prve,,,glavu gore odmori se i onda u nove pobjede...

  19. #14519

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Evo moje bete 14.3

  20. #14520
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Jao! Biokemijska trudnoća? Hoćeš li ponavljati betu?

  21. #14521

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Naručila me ginekologica sutra na ultrazvuk. Ne kužim zašto. Moja je na godišnjem pa ju mijenja neka druga. Pa tražit ću sutra da uputnicu za ponavljanje.

  22. #14522

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,nova sam ovde i bas bez iskustva U procesu smo cekanja bete nakon icsi. Uradila sam test 8.i 9.dnt i bio je pozitivan. Nazalost od 8.dnt sam dobila blago braon krvarenje,koje se 9.dana pretvorilo u svetlo crveno. Da li neko ima iskustvs sa tim ili zna bilo sta ?

  23. #14523
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Cvrcak93 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,nova sam ovde i bas bez iskustva U procesu smo cekanja bete nakon icsi. Uradila sam test 8.i 9.dnt i bio je pozitivan. Nazalost od 8.dnt sam dobila blago braon krvarenje,koje se 9.dana pretvorilo u svetlo crveno. Da li neko ima iskustvs sa tim ili zna bilo sta ?
    Naz.gin.da ti pojaca dozu utrogestana i otidi na uzv...

    Mozda imas hematom pa on stvara krvarenje

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #14524

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Curke oprostite, nije me bilo neko vrijeme. Držim fige svima koje čekaju rezultat i nama koje nismo uspjele da imamo više sreće idući put. Eto, meni očito hormoni malo podivljali. Nakon negativne bete s nestrpljenjem čekam idući ciklus da idemo dalje, a sad nikako da dođe, kasni mi već 12 dana. Niiisaaam ostala u međuvremenu trudna :D sigurno, jer nemam jajovoda, jedino ako laboranti nìsu pogriješili s betom. Eto, kad nije trebala doći, došla je, a sad nikako. Mislim da mi se sve poremetilo od silnih hormona.

  25. #14525
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Moguće da ti se poremetilo, ako nisi trudna... Meni je isto znala dosta kasniti nakon postupka.

  26. #14526

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Tako sam ja nakon hipera cekala sljedeći ciklus da idem na transfer i m nikako doci. Jedva ju cekala a ona nikako. Dva tjedna kasnila. I onda sam uz tablete ju dobila i poslije toga transfer i eto dobitan bio... Hvala Bogu ☺️☺️☺️

  27. #14527
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure, da vam javim. Trudna sam!!! Sretna sam kao malo dijete. Danas sam bila na pregledu i slušala kako kuca srčeko mojoj bebici.

  28. #14528
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da vam javim. Trudna sam!!! Sretna sam kao malo dijete. Danas sam bila na pregledu i slušala kako kuca srčeko mojoj bebici.
    Imas pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #14529

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Ajme Vaki, divno!!! Čestitke!!! Neka sve bude dalje kako treba!
    Jesi li upoznata s tim kolika je uspješnost Repromed poliklinike? Iz potpisa vidim da si tamo išla.

  30. #14530

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, da vam javim. Trudna sam!!! Sretna sam kao malo dijete. Danas sam bila na pregledu i slušala kako kuca srčeko mojoj bebici.
    Ovo je najdivnija vijest!!! Čestitam draga, neka sve bude savršeno!

  31. #14531
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala vam!
    Hay - ne znam točno kolika im je uspješnost, ali znam dosta cura koje su tamo ostvarile trudnoću. Doktor je izvrstan imunolog, a mene je to kopkalo. Embriolog pak je jedan od najvećih stručnjaka kod nas, pogotovo za mušku neplodnost pa smo se tako i odlučili probati kod njih.

  32. #14532

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Hvala ti Vaki na odgovoru! Istrazit cemo malo gdje krenuti dalje i svaki savjet i informacija je dobrodošla!
    Sretnooo dalje i javljaj kako napredujete!

  33. #14533

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Čestitke Vaki ☺️
    Cure, držim fige da jesen donosi uspjeh svima vama...
    Kod mene sve ok, nalazi probira uredni, unatoč godinama, iščekujem skori UZV. Večeras ide zadnji Crinone, i konačno sam se stigla okupati u moru...

  34. #14534

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    Do transfera jos nisam stigla no nadam se da cu ovdje dobiti odgovor, sigurno vise znate od mene koja tek idem u prvi postupak.
    Drugi dan ciklusa trebam vaditi hormone (a priori ovom ciklusu pila sam estrofem), donijeti nalaz i taj isti dan krenuti s protokolom. Tako mi je receno. Medutim, dobila sam danas(petak u 20h), cini mi se da se nakon 16 sati racuna kao da je prvi dan ciklusa zapravo u subotu.
    Sto znaci nedjelja ce mi biti 2 dan, ovo mi je prvi ivf pa ne znam sto ciniti. Traziti nekog privatnika da mi izvadi hormone u nedjelju 2 dc, nalaz donijeti u ponedjeljak i krenuti s protokolom 3 dc?
    Ili jednostavno izvaditi hormone 3 dc i tada donijeti na humanu?
    Ili se praviti da je danas 1.dc bez obzira sto sam dobila tek u 20 h, izvaditi hormone sutra i krenuti s protokolom?
    Ne znam da li moje pitanje zvuci glupo, ali nemam iskustva pa sam zabrijala da je od iznimne vaznosti krenuti sa stimulacijom 2 dc?

  35. #14535

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Nisi napisala gdje si u postupku? Petrova vadi hormone svaki dan, pa i nedjeljom, za pacijentice koje su kod njih u postupku. I da, danas ti je tek 1dc, ako si dobila sinoć.

  36. #14536

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    60

    Početno

    U Splitu sam. Od hormona trebam izvaditi e2,p4, lh da vidimo s cim cemo krenuti. Nekakav plan je bemfora/cetrotide. Trebala sam krenuti od 2 dc no ne znam hoce li puno utjecati na rezultat ako krenem od 3 dc. Ne mogu vjerojavati da mi 2 dc bas pada u nedjelju, kao da nikad nista ne moze po planu

  37. #14537
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Mi smo uvijek kretali 3.dc pa mislim da to i nije tako strašno.

  38. #14538
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo uvijek kretali 3.dc pa mislim da to i nije tako strašno.
    Kako si draga??? Krenuli simptome i koliko brojis vec???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #14539
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ljube - uh! Mučnine od jutra do mraka. Sve mi diže želudac, mirisi najviše... Sad sam točno 9. tjedana trudna i čekam da se mučnine barem malo smanje. Ostalo je sve o. k.

  40. #14540
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube - uh! Mučnine od jutra do mraka. Sve mi diže želudac, mirisi najviše... Sad sam točno 9. tjedana trudna i čekam da se mučnine barem malo smanje. Ostalo je sve o. k.
    Hvala dragom bogu!!!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #14541

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    I ja sam znala krenuti 3dc bez problema. Nije to kasno...

  42. #14542

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Evo i ja malo zalutala pa vidim
    VAKI!!
    Čestitam sreća najveća!
    Kod mene i dalje pauza do 10.mj. U međuvremenu, ništa...
    Ne znam zašto mi lice i vrat divljaju s prištevima, a hormonska slika kao u redu. Ima li netko problem s tim?

  43. #14543
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pozdrav cure!
    Oprostite sto upadam u temu ali imam jedno pitanje!

    I ivf postupku, ukoliko ne zelimo zamrzavati, kako to onda ide? Najavim da ne zelim zamrzavanje pa se punktira samo onoliko koliko se planira nazad vratiti? Ili punktiraju sve pa se oplodi samo 1-2 i uniste neoplpdene jajne stanice?
    Kolko sam shvatila da se ne unistavaju vec oplodene jel?
    Bila sam na VV danas na dog za insemenaciju, ali nisam to pitala soc.radnicu jer se nisam sjetila u svemu tome.
    Mi iskreno ne bi htjeli nista zamrzavati pa me zanima kako to onda ide?

  44. #14544

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ako sam dobro shvatila vi idete na inseminaciju? Kod inseminacije nema punkcije niti zamrzavanja.

  45. #14545
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ja bih ti savjetovala da dobro razmislite. Svaka stimulacija je fizički (i psihički) zahtjevna. Određen broj jajnih stanica ne znači nužno da ćete imati i toliko embrija, a nakon transfera ne znači da ćeš odmah ostati trudna. To bi značilo da u slučaju neuspjelog transfera moraš svaki puta ponovno odraditi stimulaciju i punkciju jajnih stanica, čekati da prođe vrijeme u slučaju neuspjelog postupka (moja klinika kaže max 3 stimulacije godišnje), trošiti postupke koji idu na račun HZZO-a, a kasnije sama plaćati ako ne uspije, a zamrznutih embrija nema, a nažalost nema garancije da će postupci biti uspješni.
    Dobro, dobro razmisli prije takve odluke, pogotovo ako još nisi s ivf-om počela pa možda nisi u potpunosti ni svjesna što te očekuje.

  46. #14546
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ivana, idemo na insemenaciju ali se raspitujem unaprijed.

    Munkica, ja ne znam da li sam ja dobro shvatila. Ali ako ostanu zamrznuti embriji mi smo nakon pet godina obavezni placati 1000kuna godisnje njihovo cuvanje htjeli, ne htjeli. Ja sam mozda nesto krivo shvatila, jer po tome ja mogu biti baba od 80god i placati cuvanje embrija. Meni se opcenito ne svida ideja da oni stoje smrznuti godinama, pogotovo ako odlucimo da necemo vise od jedne trudnoce, jer eto ne vjerujem sustavu.

    E sad, ako sam ja krivo nesto povezala, ili ako imate kakavu informaciju ili ne znam...link ili nesto...i ako imate volje, pomagajte.

    I hvala vam unaprijed, stvarno nemam ideju di da se obratim...

  47. #14547
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Stvarno ne znam kako funkcionira cuvanje zametaka u Hr, ali i zakoni se mijenjaju. Razumijem sto zelis reci, ali vrlo je nezgodno ako odlucis ne smrzavati, a transfer ne uspije...
    Uglavnom, zelim ti srecu s inseminacijom

  48. #14548
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma znam da, jasno mi je sve kaj si mi napisala i znam da si u pravu. Mozda ni ne dodemo do toga.

    Ima li kakvo odbrojavanje za nas koji smo u postupcima raznim? Momentalno sam na odbrojavanju "prije zaceca"?

    Munkica, hvala! Sretno od srca svima ovdje!

  49. #14549
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - Sretno, draga! Mene su tek sad napali prištići pa mislim da je to ipak od hormona.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 08.09.2019. at 13:50

  50. #14550

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ladida ja sam godinama imala probleme sa sitnim prištićima po licu i dekolteu, najgore bi bilo preko ljeta. Dok se nisam odlučila ići baš redovno na tretmane za lice, čišćenje, mikrodermoabrazija, laser protiv akni i razne pizdarije, to je jedino upalilo. Naravno, kreme su bile neizostavne, najviše mi je pomogla Reviderm Decontract odnosno argy skin, dušu dalo, samo treba biti uporan. Ne bih znala zašto je to tako, prestara sam za akne, ali očito nisam :D
    Jagodicabobica prvo vi odradite 1. stimulirani postupak sa blagom stimulacijom, da vidiš kako uopće reagiraš na stimulaciju i kakve su ti kvalitete js. Obično i kod zdravih žena sa super rezervom, bude oko 10 js sa slabijom stimulacijom, a od tih 10 js, možda doguraju do 2-3 blastice koje su spremne za transfer ili zamrzavanje.. a i pitanje je hoće li ti se odmah prvi embrij primiti, tako da svakako preporučam blagu stimulaciju pa da vidiš kako to ide kod vas.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •