Stranica 275 od 275 PrviPrvi ... 175225265273274275
Pokazuje rezultate 13,701 do 13,717 od 13717

Tema: Nakon transfera II

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Razmisljam da u Petak prije boostera napravim test, kontam mozda bise trebalo sto vidit ... U Subotu bio transfer ujutro i dobila booster 1500jj.

Datum pristupanja
    Nov 2018

Početno

Sretno @lostintranslation!

Mardu, jesi se oporavila bar malo? Mene je ovaj put bas pokosilo, ono bas bas

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno @lostintranslation!

Mardu, jesi se oporavila bar malo? Mene je ovaj put bas pokosilo, ono bas bas
    Ne znam što bih ti rekla... ja još uvijek nisam ni suze pustila, valjda mi se javio neki obrambeni mehanizam pa ni plakat ne mogu. Ne mogu uopce odrediti kako se osjecam... danas mi je doktor poslao listu nalaza koje mi predlaze da napravim prije sljedeceg feta pa sam se sad zabavila oko toga. Proučavam sto uopce ti svi nalazi znace i gdje cu ih napraviti. Sto ti planiras dalje? Imate li smrznutih?

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Razmisljam da u Petak prije boostera napravim test, kontam mozda bise trebalo sto vidit ... U Subotu bio transfer ujutro i dobila booster 1500jj.
    Ne znam sto bih ti rekla, mislim da ti je to prerano... mozda bi bilo pametnije pricekati, ali ne znam vise ništa, cini mi se da nema pravila. U svakom slucaju,sretno!

željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012

Početno

Mardu sta ti dr predlaže da napraviš?

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Mardu ja sam prije ovog feta isla na struganje endometrija pa cemo eto vidit jel to ima kakvog smisla ... Al sam krvarila u kompletu sa mjesecnicom 15 dana ...

Datum pristupanja
    Sep 2018

Početno

Mardu i Sunshine, imate li jos smrzlica za fet, da li planirate sljedeci ciklus pokusati ponovo?

Datum pristupanja
    Nov 2018

Početno

Nemam smrzlica. Imamo samo jos jedan postupak preko hzzo, ivf prirodni.

Godine mi cure, za koji mjesec cu 41, a i M je jako los spermiogram. Neznam uopce sto sada... Ici privatno odmah kod nekog... ili sad odmah ici na taj zadnji ivf? Nisam pametna... Sto predlazete?

Datum pristupanja
    Nov 2018

Početno

Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što bih ti rekla... ja još uvijek nisam ni suze pustila, valjda mi se javio neki obrambeni mehanizam pa ni plakat ne mogu. Ne mogu uopce odrediti kako se osjecam... danas mi je doktor poslao listu nalaza koje mi predlaze da napravim prije sljedeceg feta pa sam se sad zabavila oko toga. Proučavam sto uopce ti svi nalazi znace i gdje cu ih napraviti. Sto ti planiras dalje? Imate li smrznutih?
    Dobro da imas takvog dr, odmah dalje. Da li ti predlaze testove na trombofiliju?

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Mi imamo jos dva smrzlica pa cemo ici na transfer cim napravim sve pretrage. Iskreno,cijeli dan proucavam po forumu sto uopce sve ove pretrage znace, gdje da ih uradim, koliko cu cekati na njih i nalaze itd. Kad sam prvi put vidjela ove sve kratice imala sam osjecaj da na kineskom pise. doduse, nisu mi ni sad bas sve jasne,ali otprilike sam shvatila o cemu je rijec.
    Preporucio mi je:
    -Antikardiolipinska antitijela, alac, antitrombin III
    -faktori II i V (Leiden), MTHFR, PAI-1, ACE
    -koagulogram: protrombin, protein C, protein S i homocistein
    I rekao je da bi svakako ovaj put radio i SE.

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Mardu jako mi je žao da je beta ipak negativna, katastrofa.

Sunshine, ipak izvadi betu za svaki slučaj, testovi nikad nisu 100% pouzdani.

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam smrzlica. Imamo samo jos jedan postupak preko hzzo, ivf prirodni.

Godine mi cure, za koji mjesec cu 41, a i M je jako los spermiogram. Neznam uopce sto sada... Ici privatno odmah kod nekog... ili sad odmah ici na taj zadnji ivf? Nisam pametna... Sto predlazete?
    Ne znam sto bih ti savjetovala, mozda da podete u privatnika na razgovor pa da vidite sto ce vam reci i savjetovati pa da onda odlucite.

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Mardu radila sam sve ove pretrage, antikardiolipinska antitijela, aLac (i ANA profil, B12, homocistein i D-dimere) sam radila privatno u poliklinici Imunomed, ostale pretrage sam napravila u Vinogradskoj! Obavezno ih napravi...

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Subshine suosjećam. Odi odmah u prirodnjak, posebno ako si bila sad u stimuliranom, možda bude koji folikul više od ostataka stim. u tijelu. Nakon toga pravac privatnik, u nove pobjede u novoj godini.

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj lostintranslation prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu ja sam prije ovog feta isla na struganje endometrija pa cemo eto vidit jel to ima kakvog smisla ... Al sam krvarila u kompletu sa mjesecnicom 15 dana ...
    Ja sam htjela ici prije ovog pokusaja, ali nismo mogli tako da cemo ovaj put sigurno. Jel tebi doslo do nekih komplikacija kad si toliko dugo krvarila? Ne cini mi se da sam citala da je to uobicajeno?!

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu radila sam sve ove pretrage, antikardiolipinska antitijela, aLac (i ANA profil, B12, homocistein i D-dimere) sam radila privatno u poliklinici Imunomed, ostale pretrage sam napravila u Vinogradskoj! Obavezno ih napravi...
    Napravit cu ih sigurno, nego se moram organizirati jer u mom gradu se te pretrage ne mogu napraviti pa mi je to mali problem. Placaju li se ti nalazi kad se rade u bolnici?

Datum pristupanja
    Oct 2018

Početno

Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam htjela ici prije ovog pokusaja, ali nismo mogli tako da cemo ovaj put sigurno. Jel tebi doslo do nekih komplikacija kad si toliko dugo krvarila? Ne cini mi se da sam citala da je to uobicajeno?!
    Da ja sam krvarila sve to mjesecnice otp 7 dana, nije puno al opet sam krvarila. I kad sam osla pogledat endometrij odgovaramo je danu otprilike ... tako da ko zna sto je to bilo, nije ni Poljaku jasno. Al ja cesto imam krvarenja meni taj moj endometrij inace nije bas jasam. Trebalo bi sve hormone provjerit ocigledno ... PS. pocela sam sutri dan nakon transfera piti eutirox jer mi je TSH3.8. Recimo kad sam ostala trudna sa mojom djevojcicom, tada sam prije Feta pila eutirox i spustila TSH na 1. Neka istrazivja kazu da je to bitno ...

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •