Stranica 266 od 310 PrviPrvi ... 166216256264265266267268276 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,251 do 13,300 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13251

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    5dp5dt - plus ko kuća!
    Cestitammmm

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  2. #13252

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    November, čestitam!!!

  3. #13253
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    5dp5dt - plus ko kuća!
    Dragaaaaaa, cestitke!

  4. #13254
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Katka cestitam! I ja sam kao Kadauna sklona reci "mrvice"

    November! Cestitam ti od srca

    Ginger, dodji na kavu, da se napokon upoznamo

  5. #13255

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje cure, ja sam zeljela da vam se obratim jer znam koliko ovdje napisana iskustva znace. Ja sam do juce stalno citala vase komentare i uporedjivala sa svojim simptomima. Moje iskustvo je sledece: u braku sam malo vise od godinu dana, prije 2 mjeseca dijagnostikovana mi je hipotireoza, pocetni autoimuni tireoiditis, ostalo je sve u najboljem redu kod mene. Prije godinu dana smo bili prvi put na pregledu jer u nasim familijama postoje slucajevi steriliteta, tada postavljena dijagnoza mom muzu je astenoteratozospermija i kao sto to uvijek biva, pola svijeta ti se srusi u momentu jer je za mene najveca kazna provesti zivot bez potomstva. Moj muz ima 28, a ja 29.godina. Ove godine u avgustu odlucimo zapoceti proces vantjelesne. Nakon stimulacije dobili smo samo 4 zrele jajne celije, ali perfektnog kvaliteta. Doktor kaze da nije dobio reakciju na stimulaciju kakvu je ocekivao, dali su mi kratki protokol i minimalnu dozu zbog perfektnog hormonskog statusa i godina. Od te 4 oplode se sve 4, ali samo jedna se lijepo razvila. 1 embrion vracen 5.dan. 10.dan od et beta oko 430. Simptomi su bili nista specijalno, grudi bez reakcije, bolovi u stomaku kao menstrualni, nekad cak i jaci. Noc prije vadjenja bete sam bila ubjedjena da ce menstruacija uskoro da krene. Razlika je jedino sto se bol potpuno smirivao poslije nekog vremena, nije se pojacavao kao pred menstruaciju. I sad cekamo svoj prvi ultrazvuk. Nadam se da ce nase iskusrvo nekom pomoci jer je meni dostao pomogao ovaj forum dok sam cekala svoju betu.

  6. #13256

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala vam

    Poučena prijasnjim dogadajima, suzdrzana sam u veselju, cekam betu drugi tjedan - onu ponovljenu za dva dana

  7. #13257

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Wow Magdalena, kakva poticajna priča, hvala što si je podijelila. Svima nama pomaže svaki post, makar da nas utješi ili razveseli, da pratimo tuđe puteve dok ne dođe vrijeme za naš! Čestitam!

    November, čestitke također! Cure, neka se vaša baby dust zalijepi za sve nas

  8. #13258
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam

    Poučena prijasnjim dogadajima, suzdrzana sam u veselju, cekam betu drugi tjedan - onu ponovljenu za dva dana
    Sve ce biti super, vidjet ces. Kod tako ranog jasno vidljivog plusa beta ne bi smjela razocarati. Ja sam npr. 4dnt imala minus pa jesi vidjela kakva mi je bila beta 9.dnt... kad planiras vaditi betu?
    Ja sam u iscekivanju mog uzv sutra. Koliko se veselimo, jos je veca nervoza. Nadamo se najboljem.

  9. #13259

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve ce biti super, vidjet ces. Kod tako ranog jasno vidljivog plusa beta ne bi smjela razocarati. Ja sam npr. 4dnt imala minus pa jesi vidjela kakva mi je bila beta 9.dnt... kad planiras vaditi betu?
    Ja sam u iscekivanju mog uzv sutra. Koliko se veselimo, jos je veca nervoza. Nadamo se najboljem.
    Biti ce to sve ok ! Drzimo fige [emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  10. #13260

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Katka jel bio uzv? Kako je proslo?

  11. #13261
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo me...
    Sve je super, tocno kako treba biti. Jedna mrvica, 7 mm, žv, gv i nazire se srcana aktivnost. Sve bas kako treba biti u skladu s tjednima.
    Hvala dragom Bogu

  12. #13262
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    krasnih li vijesti

  13. #13263

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me...
    Sve je super, tocno kako treba biti. Jedna mrvica, 7 mm, žv, gv i nazire se srcana aktivnost. Sve bas kako treba biti u skladu s tjednima.
    Hvala dragom Bogu
    Bravo za mrvicu hrabricu i za tebe mama

  14. #13264

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me...
    Sve je super, tocno kako treba biti. Jedna mrvica, 7 mm, žv, gv i nazire se srcana aktivnost. Sve bas kako treba biti u skladu s tjednima.
    Hvala dragom Bogu
    Superrr! Bas divne vijesti draga! Sad se mozes malo opustiti i uzivati

  15. #13265

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me...
    Sve je super, tocno kako treba biti. Jedna mrvica, 7 mm, žv, gv i nazire se srcana aktivnost. Sve bas kako treba biti u skladu s tjednima.
    Hvala dragom Bogu
    Cestitam!! Zelim ti mirnu trudnocu do kraja!

  16. #13266

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Milasova, kako si ti?

  17. #13267

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Milasova, kako si ti?
    Ja sam bas sinoc bila na hitnoj jer mi se dvaputa ponovio krvavo-smedi iscjedak..
    Nista preobilno ali dovoljno za strah..
    Sve je ok,nema hematoma..
    Nadam se da je ovo zadnji put jer nemam snage vise za takve stresove..

    A ti? Kod tebe sve cisto nadam se..

  18. #13268

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me...
    Sve je super, tocno kako treba biti. Jedna mrvica, 7 mm, žv, gv i nazire se srcana aktivnost. Sve bas kako treba biti u skladu s tjednima.
    Hvala dragom Bogu
    Bravo..zelim ti mirnu trudnocu☺

  19. #13269

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bas sinoc bila na hitnoj jer mi se dvaputa ponovio krvavo-smedi iscjedak..
    Nista preobilno ali dovoljno za strah..
    Sve je ok,nema hematoma..
    Nadam se da je ovo zadnji put jer nemam snage vise za takve stresove..

    A ti? Kod tebe sve cisto nadam se..
    Joj tacno shvatam taj strah, i ja se tako osjecam. Iako je proslo oko 5 nedjelja od zadnjeg krvarenja ja svako malo provjeravam imali li kakvih tragova da ce opet poceti. Na mom zadnjem uzv hematom je jos uvjek bio tu. E sad u ponedeljak mi je opet uzv pa da vidimo kakva je situacija.

  20. #13270

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Moja beta je u utorak. Dosta me bolucka trbuh, kao beka nadutost, pritisak, ziganje dolje. Test nisam ponavljala. Inace sve normalno osim sto piskim 30x dnevno i bar 5x nocu.

  21. #13271

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Pozz cure, danas mi je 12.dpt i napravila sam test koji je,nazalost, pokazao samo jednu crticu.

  22. #13272
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Kafka, jako lijepe vijesti - čestitam!!!

    November, jako jako mi je drago radi tebe!! Saljem ti veliki zagrljaj!

  23. #13273
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Nazalost, lose vijesti. Krvarenje i pms bolovi. Trenutno u stanju mirovanja i tuge. Necu vjerojatno ici na hitnu, cekat cu jutro. Popila utrice i sve sto mogu je cekati...

  24. #13274

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure, danas mi je 12.dpt i napravila sam test koji je,nazalost, pokazao samo jednu crticu.
    Tek sad vidim da mi nije ostao dio poruke. Sto mislite ima li sanse da beta ipak nude pozitivna?

  25. #13275

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    November i ostale curke ako sam koga ispustila cestitke!!
    Jojjj Katka upravo sam dosla zbog tebe da vidim koliko ima mrvica, mozda nije sve tako strasno bilo je dosta slucajeva pa zavrsilo dobro.
    Mislim na tebe i javi

  26. #13276
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    katka, želim ti mirnu noć. Imaš ti dovoljno utakmica u nogama da znaš da ništa ne znaš, dok vrijeme ne pokaže svoje.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  27. #13277

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Nazalost, lose vijesti. Krvarenje i pms bolovi. Trenutno u stanju mirovanja i tuge. Necu vjerojatno ici na hitnu, cekat cu jutro. Popila utrice i sve sto mogu je cekati...
    Katka,drzi se! I sama sam prosla kroz to i prvu i evo sad ovu trudnocu..
    Znas sve i sama..mirovanje i to je to..
    Vjerujem da ce se mrva izboriti!
    Ali jako mi je tesko kad vidim koliko nas ovdje ima stresnu trudnocu..

  28. #13278
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Ipak sam otisla na pregled sinoc. Mrva je tu, sve djeluje kao i neki dan na prvom uzv. Krvarenje je oskudno kaze dr, nije to kolicina krvi za spontani...sad mogu samo cekati jos koji dan i napraviti kontrolu da vidimo hocemo li vidjeti srcanu akciju ili zavrsiti pricu na najtezi nacin ovako rano.
    Nismo se tome nadali, nije bilo naznaka nikakvih i bas me iznenadilo. I dalje nema ni hematoma i nije mi jasno odakle krvarenje. Nemam ni bolova, ali neki mi je cudan osjecaj u abdomenu.
    Nastojat cu biti pozitivna i hrabra i zakopat se u krevet, to je jedino sto sad mogu.

  29. #13279

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Neka si otišla, radi svog mira. Drži se, sad je sve u Božjim rukama, bit će sve kako treba biti.

  30. #13280

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Mardu, naravno da uvijek postoji nada da će beta biti pozitivna unatoč negativnom testu na trudnoću! Stoga, vadi betu

  31. #13281

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Hvala na utjenim rjecima, ali nekako su mi nade potonule. Idem sutra vaditi betu pa cemo vidjeti...mozda se ipak iznenadim

  32. #13282

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav,molim vas za pomoć...danas mi je 11-ti dan od embriotransfera,radila sam kucni test i pokazao je bledu drugu crtu,beta mi je za 6 dana...ali ja vec dva dana imam bolove kao pred ciklus...da li je to normalno?

  33. #13283
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Katka, stvarno puno žena ima krvarenje u ranoj trudnoći i svejedno bude sve u redu. Kod mene, nažalost, to nije bio slučaj, ali kod mene se i nije nakon krvarenja sve vidjelo dobro kao što se vidi kod tebe. Znaš i sama scenarije, a ja ti želim onaj najljepši.

  34. #13284

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na utjenim rjecima, ali nekako su mi nade potonule. Idem sutra vaditi betu pa cemo vidjeti...mozda se ipak iznenadim
    Javi nam draga! Drzim fige da se iznenadis [emoji1696]
    Citiraj Iki25 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,molim vas za pomoć...danas mi je 11-ti dan od embriotransfera,radila sam kucni test i pokazao je bledu drugu crtu,beta mi je za 6 dana...ali ja vec dva dana imam bolove kao pred ciklus...da li je to normalno?
    Naravno da moze biti plus! Cim je sjena pozitivno je. Drzim fige da je to to.

    Ja sam si jucer davala stopericu i ne pitajte kako..ali sam slucajno uspjela malo van strcnut.koja sam ja budala ! Sta nervoza radi lol. Zvala sam da pitam i rekli su sta je tu je. Nadajmo se da je ipak veci ostatak zavrsio u trbuhu !
    Sutra ide inseminacija, prva je pa eto.

    Pitanje, dali ste dan nakon stoperice piskile lh trakicu? Trebala bi biti plus ili?


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  35. #13285

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ipak sam otisla na pregled sinoc. Mrva je tu, sve djeluje kao i neki dan na prvom uzv. Krvarenje je oskudno kaze dr, nije to kolicina krvi za spontani...sad mogu samo cekati jos koji dan i napraviti kontrolu da vidimo hocemo li vidjeti srcanu akciju ili zavrsiti pricu na najtezi nacin ovako rano.
    Nismo se tome nadali, nije bilo naznaka nikakvih i bas me iznenadilo. I dalje nema ni hematoma i nije mi jasno odakle krvarenje. Nemam ni bolova, ali neki mi je cudan osjecaj u abdomenu.
    Nastojat cu biti pozitivna i hrabra i zakopat se u krevet, to je jedino sto sad mogu.
    Katka, teško je dati neku suvislu utjehu u ovakvim trenucima. Meni se desila slična situacija u 7 tt. Iz čista mira krenula je krv i dosta jaki grčevi, bila sam uvjerena da je gotovo. Isto nije bilo hematoma. Krvarila sam još tjednima i onda je u drugom tromjesečju stalo. Ima nade. Lezi, miruj i nemoj misliti na torticu

  36. #13286

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Poz cure, evo i mene nakon nekog vremena. 13dnt trostanicni beta 141... jeli po vama to ok? Sestra kaze super i ponavljam naravno za 2 dana
    Posljednje uređivanje od garava13 : 17.09.2018. at 15:45

  37. #13287

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Poz cure, evo i mene nakon nekog vremena. 13dnt trostanicni beta 141... jeli po vama to ok? Sestra kaze super i ponavljam naravno za 2 dana
    Sve ovisi i duplanju bete. Drzim fige da je sve super

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  38. #13288
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Moje krvarenje se smirilo jos sinoc. Ostalo je minimalno smedjarenje u tragu samo nakon brisanja. I neki kao pms pritisak u predjelu maternice. Mirujem cijeli dan, kljukam se svime sto su rekli plus normabeli. Nastavljam tako jos par dana do sljedeceg uzv. Danas sam 5+5. Uzv bi trebao biti u petak, ako izdrzim do tada. Ne osjecam se ugodno uopce kretati, lagano minimalno po doma. Prespavala sam skoro cijeli dan. Uzasan osjecaj je ovo koji ja do sad nisam upoznala i ne bi ga pozeljela nikome. Nadam se najboljem citajuci neka vasa spomenuta pozitivna iskustva.

  39. #13289

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Moje krvarenje se smirilo jos sinoc. Ostalo je minimalno smedjarenje u tragu samo nakon brisanja. I neki kao pms pritisak u predjelu maternice. Mirujem cijeli dan, kljukam se svime sto su rekli plus normabeli. Nastavljam tako jos par dana do sljedeceg uzv. Danas sam 5+5. Uzv bi trebao biti u petak, ako izdrzim do tada. Ne osjecam se ugodno uopce kretati, lagano minimalno po doma. Prespavala sam skoro cijeli dan. Uzasan osjecaj je ovo koji ja do sad nisam upoznala i ne bi ga pozeljela nikome. Nadam se najboljem citajuci neka vasa spomenuta pozitivna iskustva.
    Drzi se draga! Odmaraj koliko god mozes. Drzim fige najjace sta mogu da bude sve ok [emoji173][emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  40. #13290

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Katka,
    ja sam u dobitnim postupku prokrvarila na punih 6tj, na uzv 6+1 se nije vidio hematom. Popodne poslije uzv je krenulo opet krvarenje koje je kratko trajalo da bih 3 dana kasnije imala pravi izljev i jurila na hitnu i tek tad je bio vidljiv hematom i polip na cervixu koji isto moze krvariti (nisam nikad prije vidjela da to netko spominje na forumu).
    Sretno draga!

  41. #13291

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    12dp5dt - beta 394

  42. #13292

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Poz cure, evo i mene nakon nekog vremena. 13dnt trostanicni beta 141... jeli po vama to ok? Sestra kaze super i ponavljam naravno za 2 dana
    Cestitam! Javi nam sutra poduplanu betu!

  43. #13293

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Katka,evo i mene s utjesnom pricom.Ja sam vec 6dnt imala smedji iscjedak,u pitanju je bio hematom.Na uzv s 6tt nije ga bilo(rekli da se povukao),a ja sam sutradan u noci na spavanju obilno prokrvarila i zavrsila u bolnici.Tad na uzv nije bio vidljiv hematom,pa su me ostavili par dana na mirovanju u bolnici a kasnije s preporukom kod kuce isto.Obadvije mrve su prezivjele to,i srca su kucala.Nakon tjedan dana na uzv je ipak bio vidljiv hematom.Da li je to bio ipak onaj stari a da ga nije nitko vidio ili se pojavio opet novi,ne znam.Mirovala sam i za 4 tjedna se povukao.Tako da vjerujem i da ce kod tebe biti ok..drzi se,znam da nije lako

    Ostalim curama cestitke na pozitivnim betama!

  44. #13294

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    November, super beta! Čestitam!

  45. #13295

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    November odlicna beta! Cestitam [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  46. #13296

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala svima. Ja sam uzasno nervozna i strah me ko vraga sutrasnje bete. Cak sam i sanjala da je pala.

    Nocas kad sam isla piskiti toliko me bolilo dolje da je malo falilo da ne odem na hitnu (znaci bas opaki grcevi, skoro kao bubrezni kamen, eto ta bol samo u pudrucju jajnika i maternice). Trajalo je kratko ali sam se bas prepala. Nije infekcija nista me ne pece. Izludit cu do sutra.

  47. #13297
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Hvala vam cure na podrsci...
    Garava, cestitke i tebi draga!
    November, beta je odlicna i vjerujem da ce se uduplati. Sto se tice tvojih bolova, i moji su bili slicni. Bez sumnje u urino infekt koji sam ipak imala. Ni sad nemam ni peckanja ni slicnih simptoma. Tako da preporucam da napravis urinokulturu ili bar da pocnes piti nesto za to sto ti nikako ne moze skoditi. (D manozu ili caj od brusnice). Na hitnoj ti ne mogu pomoci na ni jedan nacin ovako rano. Meni su i sad rekli da se u ovoj fazi mrva ukopava i da bolovi, rastezanja i mala krvarenja nisu neobicna pojava. Pomazes si utricima, duphastonom i mirovanjem.
    U prvoj trudnoci nisam imala krvarenja, zato je mene to toliko prepalo iako sam citala puno takvih situacija.
    Mi sve zaboravljamo sto sve prodjemo u trenutku dok potvrdimo trudnocu: silne preglede, uzv, punkcije, transfere...infekti nisu neobicna stvar koja bi se mogla desiti i cesti su kod ranih trudnoca.
    Ja sam u stanju mirovanja. Krvarenja nema uopce niti bolova niti ikakvih smetnji. Doma sam i mirujem u iscekivanju uzv krajem tjedna. Zelim vjerovati da ce biti sve ok i da cemo nadam se cuti srceko. Bojim se iti misliti na drugaciji scenarij. Danas sam 6tt.

  48. #13298

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    172

    Početno

    Beta danas 292.. kaze sestra da vise ne moram vaditi sto se njih tice. Al mislim da cu otici jos jednom. Uzv za 2 tj. Hvala cure i cestitke ostalima

  49. #13299
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta danas 292.. kaze sestra da vise ne moram vaditi sto se njih tice. Al mislim da cu otici jos jednom. Uzv za 2 tj. Hvala cure i cestitke ostalima [emoji813]
    Cestitam,draga!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #13300

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj garava13 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta danas 292.. kaze sestra da vise ne moram vaditi sto se njih tice. Al mislim da cu otici jos jednom. Uzv za 2 tj. Hvala cure i cestitke ostalima [emoji813]
    Cestitam [emoji173][emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •