Stranica 293 od 293 PrviPrvi ... 193243283291292293
Pokazuje rezultate 14,601 do 14,620 od 14620

Tema: Nakon transfera II

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Test je Babyrapid.. Probacu i ujutru sa drugim koji je 20miu (neki Quick). Ja nisam nasla osjetljiviji od 20

Datum pristupanja
    Apr 2013

Početno

Citiraj Durmire prvotno napisa Vidi poruku
    Test je Babyrapid.. Probacu i ujutru sa drugim koji je 20miu (neki Quick). Ja nisam nasla osjetljiviji od 20
    Cula sam za ta oba testa ali ih ja nisam radila. Svakako napravi i javi! Sretno

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Rezultat bete 1,2..Ovaj put nista a na proljece nadam se Prag. Srecno svim zenama - cujemo se u aprilu i da budete sve trudne i debele

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Helou

Prijavljujem FET 2 vrlo dobre blastice u srijedu, 30.10.
    Isli smo u prirodnom ciklusu ali je morao piknuti folikul jer nije sam pukao, znaci punkcija je bila 24.10
    Danas 6dnt i osim sto sam napuhana i sva jadna nemam simptoma

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Stalno racunam, ali zasto je meni tranafer radjen 6 dan? Blastice su u pitanju
    Ok, punkcija je bila oko 14:30h ali opet, zasto 6 dan?! Danas sam to skontala

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Evo, ženice da i ja napisem svoje iskustvo, amh 7, nakon maticne mlijeci 8,5
    Ugl, 3 postupka su iza mene, 1.inseminacija sa klomifenima, 4 folikula, biokemijska
    2.Bemfola 3 dana 225, jos 2 dana 150, 5 folikula, 3 oplođene, sve 3 vracene, beta 0
    3.dugi protokol, od 23.dana decapeptyl, od 2.dana gonal 250, od 5-9 gonal 200, 10-ti dan bemfola 200- 7 folikula, 5 js,3 oplođene, jedna prezivjela do 4 dana i vracena...cekamo betu.
    Ugl, izgleda da mi se najvise isplati popit 3 tabletice klomifena a ne pikati se 20 dana.

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Rokas dan punkcije je nulti dan.

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Aha - pardon, sad brojim, peti dan bi ti bio 29.10. Ako je blastica započela hatch onda je bolje transfer napraviti bez problema i šesti dan. Gdje si u postupku? Vjerujem znaju što rade.

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno

Dolazi li iko na ovaj forum..i ja imam ms i zanima me da li jos pisete o ms.

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

gdje si bila u postupcima?

Datum pristupanja
    Jun 2019

Početno

Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Odlično majci. Ja danas, 12dc dobijam štopericu, u subotu vađenje. Imam dva komada od 18,5mm, a treci se nadzire od 15mm, ali ne polažu nade u njega. Uglavnom, drzim nam fige. Sa niskim amh ovo je ajme.
    Eej kako napreduje? Meni danas 10.dan od transfera, vec lagano luda. Imala sam svakakvih simptoma, danas nista. 5.dan su mi krenuli gadni grcevi, mislila sam da cu dobiti ali nista. Stavljam Utrogestane doduse. Ugl dva dana kasni menga a u srijedu beta pa cemo vidjeti.

Datum pristupanja
    May 2018

Početno

Citiraj mejan prvotno napisa Vidi poruku
    gdje si bila u postupcima?
    Vinogradska

Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

Emicka,

dobro došla na forum.
    Na ovoj temi piše se o iskustvima nakon transfera embrija iz postupaka izvantjelesne oplodnje (IVF-a).

Ako trebaš IVF, pregledaj i druge teme teme na podforumu: http://forum.roda.hr/forums/87-Potpomognuta-oplodnja
    Tema o IVF-u je puno i aktivne su.

Pravila foruma zahtjevaju odobrenje prvih poruka novoregistriranih članova. Pravila foruma:
    http://forum.roda.hr/threads/54572-Pravila-ovog-foruma

Trebaš napisati još 4-5 poruka na u skladu sa postojećim temama, a nakon toga ćeš i sama moći otvoriti novu temu i ostvariti opciju primanja i slanja privtnih poruka.

Nadam se da ćeš na odgovarajućim temama ovog foruma dobiti odgovore o pitanjima vezanim uz multiplu sklerozu.

Sigurna sam da ćeš o IVF-u na ovom podforumu u okviru odgvarajućih tema dobiti odgovore i podršku vezanu uz problematiku neplodnosti.

Koliko mi je poznato, ovdje piše jedna divna žena koja se bori s MS i neplodnošću. Nadam se da čita i da ćete moći ovdje javno ili preko privatnih poruka na forumu komunicirati o problematici multiple skleroze.

Sretno!

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Ja sam kod dr L.
    Jucer beta 209
    Zadnji brevactid 1500 je bio 4.11
    Dva testa su bila pozitivna, ali sam se bojala da su od inekcije (boostera)....
    Ne mirujem i nemam simptoma
    Stomak me ne boli
    Sike ispuhane, malo boluckaju kad ih dirnem, nisu tamne, nemam zile, ne piskim cesto, nije mi muka, nemam ni jedan simltom... Eto
    Pila sam andol 100 od punkcije po jedan, pila vitamine, folnu i magnezij, prije tranafsera jedan diazepam 0.2 jer sam cula da ce mi smanjit kontrakcije maternice i kao da moze pomoci
    Drzite se i javljajte se

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Pozdrav cure nova sam,prvo zelim svim cekalicama srpljenje kao i samoj sebe,2.10sam prvi put isla na punkciju,nazalost 4dnt ja sam pocela brljaviti i neuzspjesna trudnoca.prokrvarila sam 7dan nakon transfera,isla sam opet ovaj put u prirodni ciklus,vraćena mi je blacostistica.danas mi je 4dnt malo mi dojke pocele biti osjetljive i povremeno osjetim kao da cu dobiti menstruaciju.betu vadim 18.11
    Recite mi vi svoja izkustva??

Datum pristupanja
    Mar 2013

Početno

Rokas jesi ponavljala betu? Čini mi se da ste uspjeli

Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013

Početno

Rokas - čestitam. Sjećam te se još od prije pa me baš veseli da vam je uspjelo. Mislim da s drugog foruma...
    Ostale cure - sretno!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 13.11.2019. at 20:56

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Ima li smisla radit test 7 dan nakon blastica? Stalno mislim da cu dobit, nikakvih simptoma

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Koka0904 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li smisla radit test 7 dan nakon blastica? Stalno mislim da cu dobit, nikakvih simptoma
    Mozes

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Ok. Strpit cu se jos pa sutra 8 dan napravim.. I do sad mi crinone ne bi iscurio, a zadnja dva dana mi se to dogodi? Jel moguce da ne stavim dobro?

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •