Stranica 90 od 310 PrviPrvi ... 40808889909192100140190 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,451 do 4,500 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #4451

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Curke da javim ! Beta je 0
    Smijesno je to šta vise nisam tużna nego żivčana i ludim, i neznam kako dalje ,moram neku promjenu napraviti!!
    Eto sada sam vam se malo izjadala

    Svim curkama koje su u postupku ili čekaju betu držim fige da bude lijepih vijesti!!
    Katjuša držim fige !!

  2. #4452
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj Katjuša prvotno napisa Vidi poruku
    I tek sto sam napisala da je ok, upravo opet nesto brljavim, nakon skoro tjedan dana..
    Nadam se da ce se primiriti

    Sent from my JY-S3 using Tapatalk
    Drzi se i miruj. Ako je hematom (a mozak mi ne radi uopce jel je) on zna krenut pa stat pa krenut.. duugo me u prvoj t zezao. Samo mirovanje i utrici i biti ce ok

  3. #4453

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    jooj što ovo vrijeme sporo prolazi, tek mi je 7 dnt. Simptoma skoro pa nikakvih, osim što me više ne pati zatvor a što nije dobro s obzirom na utrogestan.
    Posljednje uređivanje od tihaa : 27.05.2016. at 09:28

  4. #4454

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Paulina28 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke da javim ! Beta je 0
    Smijesno je to šta vise nisam tużna nego żivčana i ludim, i neznam kako dalje ,moram neku promjenu napraviti!!
    Eto sada sam vam se malo izjadala

    Svim curkama koje su u postupku ili čekaju betu držim fige da bude lijepih vijesti!!
    Katjuša držim fige !!
    Tako je i meni bilo. Nisam bila tuzna vec zivcana jer ne znam u cemu je problem? Jel ti to bio FET ili friski? Imas jos kojeg smrznuog?
    Posljednje uređivanje od LF2 : 27.05.2016. at 09:58

  5. #4455
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    jejja odlična beta!!! tihaa samo strpljivo

    Paulina28 jako mi je žao, drži se!!

    Katjuša vjerujem da će sve biti ok!

    Ja sam za vikend opet prokrvarila nakon više od tjedan dana, i to više nego taj zadnji put i baš sam bila tužna, nisam mogla vjerovati. Javila sam se doktoru i rekao mi je što da napravim i da će sve biti ok, baš me smirio . Jedan dan je bilo crveno, pa drugi smeđe, pa opet crveno, utorak ništa, srijeda opet ujutro crveno. U srijedu smo išli na prvi ultrazvuk i cure drage sve je u redu!! U srijedu smo bili 5+5 i vidjeli smo kako maleno srce kuca, prekrasno!!!! A krvarenje je od hematoma koji se nalazi na ušću maternice, tako da mirujem.

  6. #4456
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Paulina jako mi je žao!!
    Katjusa vjerujem da će sve bit ok!
    Rebecca tak mi je drago da je sve ok i da ste čuli srceko, predivno! <3
    Tiha strpi se još malo i 9.dan pisni test
    Jejja beta odlična!
    Leona i ja ne mogu dočekati prvi pregled..imam 31.5. i brojim dane ko za prvu betu... Inače sam ok, osim kaj sam stalno umorna i muče me hemici, strašno nešto...

  7. #4457

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    FET je bio! Nemam vise smrzića! Ja sada stvarno neznam zašto se na żeli primiti! Do sada sam išla u drżavnu bolnicu a sljedeči postupak idem privatno pa cemo vidjeti!
    Tihaa drži se , znam da je tesko ,meni su bili najgori 8 i 9 dan !!

  8. #4458

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    LF2 jesi radila koje dodatne pretage? Imunoloske itd..

  9. #4459

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Paulina28 prvotno napisa Vidi poruku
    LF2 jesi radila koje dodatne pretage? Imunoloske itd..
    Nakon FET-a sam napravila faktore trombofilije i kariogram i razgovor sa hematologom koja preporuca da krenem sa heparinom od transfera. I trazila dodatne pretrage antikardiolipinska antitijela, ANA, ANCA beta2GP koje jos nisam napravila.
    Cekam mengu i krecemo na stimulirani. Ovaj put sa menopurima ne sa gonalima sto god to znacilo. I imam igrom slucaja drugog doktora pa mi mozda donese srecu
    Posljednje uređivanje od LF2 : 27.05.2016. at 21:39

  10. #4460

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Ja cu isto traziti doktora za te pretrage! Jojj moram sve proučiti za sve te pretrage jer nemam pojma o tome!
    Ako budem imala nekih pitanja posaljem ti poruku
    Sta sa gonalima ti nije pasala terapija?
    Drżim ti fige da ti uspije ovoga puta !!
    Ti si u drzavnoj bolnici na postupku?

  11. #4461

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Paulina28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu isto traziti doktora za te pretrage! Jojj moram sve proučiti za sve te pretrage jer nemam pojma o tome!
    Ako budem imala nekih pitanja posaljem ti poruku
    Sta sa gonalima ti nije pasala terapija?
    Drżim ti fige da ti uspije ovoga puta !!
    Ti si u drzavnoj bolnici na postupku?
    Naravno, sto god te zanima.
    Ok su mi bili gonali, dobila 4 js i od toga se sve oplodile. S obzirom da je nova doktorica, mozda hoce promjeniti pa zato. Budemo vidli. U Petrovoj sam. Za sad sam zadovoljna...ide...

  12. #4462

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Meni je danas 3. dan nakon et. Do sada je sve bilo ok. Danas sam shvatila da cu morati lod zubara da mi promijeni plombe. Bit ce super ako nije u pitanju cista. Sto sad? Smijem li primiti onu anesteziju od koje utrne pola glave kako bi mi to sredila zubarica? Uvijek nesto...

  13. #4463

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Jutro cure
    9dnt i debeli minus na testu

  14. #4464
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas 3. dan nakon et. Do sada je sve bilo ok. Danas sam shvatila da cu morati lod zubara da mi promijeni plombe. Bit ce super ako nije u pitanju cista. Sto sad? Smijem li primiti onu anesteziju od koje utrne pola glave kako bi mi to sredila zubarica? Uvijek nesto...
    Možeš ici u zubara bez problema i primit anastetik lokalni bila trudna ili ne..


    tihaa žao mi je ... ipak i bbetu za svaki slucaj izvadi..

  15. #4465

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Još uvijek se nadam da je prerano i da je loš test (s ebay)... nada umire posljednja

  16. #4466
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj tihaa prvotno napisa Vidi poruku
    Još uvijek se nadam da je prerano i da je loš test (s ebay)... nada umire posljednja
    meni ti testovi sa e bay-a najbolji, ja narucujem one iz U.K i odlicni su ne kineske..ali beta je napouzdanije...

  17. #4467

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Mislim da su moji kineski, dosli su gratis uz trakice. Nisu kao trakice vec su veliki plasticni. Ma vidjet cemo, imam pozitivan osjecaj premda je negativan test. Idem vadit betu tek u petak, 14dnt a ne 12 dnt kako sam mislila. A do tada se nadam...

  18. #4468

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    zatišje na ovoj našoj temi..... čini mi se da smo jedino MB21 i ja na čekanju... MB21 ima li novosti kod tebe?

  19. #4469
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Curke citam vas redovito, u toku sam, sretno cekalicama....
    I ja krećem sa stimulacijom, sutra idem na pregled i sve ostalo, danas mi je 1dc.

  20. #4470
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Tihaa jesi radila ponovno test?

  21. #4471

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke citam vas redovito, u toku sam, sretno cekalicama....
    I ja krećem sa stimulacijom, sutra idem na pregled i sve ostalo, danas mi je 1dc.
    Romeo, pa zašto stimulacija? Pa imaš smrzliće, zar ne? Što ne bi trebala u FET? I meni je danas 1 dc, i trebala od sutra krenuti sa stimulacijom, ali kod nas je u klinici neko renoviranje, pa su me odgodili za 7mj. Ali mi to i paše, taman ću tad na godišnji, pa ne moram uzimati bolovanje. Nakon gonala i menopura ovog puta idemo s puregonom. Zamjenio mi je i utriće crinone gelom. Cure,kakva su vam iskustva s njim? Ima li isti učinak kao utrići?

  22. #4472
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Lea, da idemo u FET, ja ti nemam pojma sta i kako...to mi je prvi...znam da idemo s nekom terapijom, nemam pojma nista dok sutra ne vidim...

    Sretno ti u 7mj, super jer ti se poklapa s godisnjem, probaj u medjuvremenu skoknuti na more, ako ces ikako moci, recimo dok cekas betu, brze ce ti proci...Ja dok budem cekala betu taman idem na more, poklopilo se.

  23. #4473

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Ajde baš javi kakva terapija. Nikad nisam imala terapiju kad sam išla na FET, osim što bi počela ranije s utričima. baš me zanima o čemu se radi. A što se tiče godišnjeg, ja živim na moru pa se nadam iskupati u 6 mj, jer ne vjerujem da će mi se dati na plažu s masnicama od uboda po bedrima što od stimulacije što od heparina. Drago mi je da ti se poklopilo to s godišnjim, brže će ti proći iščekivanje bete. Je li ti dr. rekao što za biokemijsku?

  24. #4474

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Danas mi je 7. dan nakon et. U 4 sata ujutro, probudila me uzasna groznica, hladnoca. Sve kao pred gripu. A nije gripa. Imate li i vi ovakvih "napadaja"? Inace, punkciju i transfer prosla sam iznenadujuce dobro (41. mi je godina), vracene 2 mrve osmostanicne.

  25. #4475

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    @romeo85 - odustala sam od testova, obećala sam samoj sebi da neću više raditi testove i to svima preporučam... Isplakala sam se bezveze, a još nisam 100% sigurna da nije uspjelo. Tek će beta pokazati.
    @lea13 - mislim da nekima, i kod FET-a, daju estrofem od početka ciklusa.
    @brar - ne znam ti za "gripu", i ja imam hrpu simptoma, al slabo onih trudničkih Već me par dana boli zub odnosno cijela jedna strana desni; kišem; natiču mi noge (vjerojatno od vručine); stalno sam gladna...

    Čekam betu i pozitivno razmišljam
    Posljednje uređivanje od tihaa : 01.06.2016. at 09:49

  26. #4476

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    179

    Početno

    Tihaa, i mene su prošli put kad je bila pozitivna beta( iako je bila biokemijska) sedmi dan transfera blastice počele boliti desni, i to cijela desna strana. U početku sam mislila da je zub, ali sam onda shvatila da ne mogu locirati bol, i da me ne bole zubi već desni. Sutra je bio pozitivan test. Osim toga navečer su me hvatali valunzi vručine, što mi se ne događa ni usred ljeta, a ujutro drhtavice, nešto slično ko tebi brar. Inače sam realna i ne vilom buditi lažne nade ni sebi ni drugima, ali mi se iskreno sviđaju vaši simptomi. tako da cure sreeetno od srca!

  27. #4477

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj lea13 prvotno napisa Vidi poruku
    Tihaa, i mene su prošli put kad je bila pozitivna beta( iako je bila biokemijska) sedmi dan transfera blastice počele boliti desni, i to cijela desna strana. U početku sam mislila da je zub, ali sam onda shvatila da ne mogu locirati bol, i da me ne bole zubi već desni. Sutra je bio pozitivan test. Osim toga navečer su me hvatali valunzi vručine, što mi se ne događa ni usred ljeta, a ujutro drhtavice, nešto slično ko tebi brar. Inače sam realna i ne vilom buditi lažne nade ni sebi ni drugima, ali mi se iskreno sviđaju vaši simptomi. tako da cure sreeetno od srca!

    Oh, hvala draga. Ja sam ti isto kao ti vrlo realna i smirena sam svih ovih dana (za razliku od mog dragog muza koji ce iskociti iz koze). Nisam znala da bi ta hladnoca mogla biti simptom trudnoce; ja sam se uplasila da nije nesto ne daj Boze poslo krivo.

  28. #4478

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 7. dan nakon et. U 4 sata ujutro, probudila me uzasna groznica, hladnoca. Sve kao pred gripu. A nije gripa. Imate li i vi ovakvih "napadaja"? Inace, punkciju i transfer prosla sam iznenadujuce dobro (41. mi je godina), vracene 2 mrve osmostanicne.
    Ja sam imala groznice prvi put 5/6 dpt, drugi put 3/4 dpt. Cijelu noc me tresla groznica. Nekako sam to protumacila da se mozda desava implantacija pa organizam reagira na ''strano tijelo''. Mislim da je to dobar simptom. Nazlost, kod mene nije uspjelo ali sigurno iz drugih razloga.
    Cim tijelo reagira, smatram da je ok.

  29. #4479
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    tihaa i brar sretno i samo pozitivno mislite!!!!

    Mene su ovaj dobitni put nakon transfera isto bolile desni, dva tri dana, mislila sam da je zub, nisam mogla normalno jesti. Bilo mi je hladno par dana, palila grijanje, a muž prokuhao . Kihala sam i čelo mi je bilo puno sitnih prištića, još uvijek je. Sad smo 6+5 .

    Ja sam u FET išla uz pripremu endometrija sa estrofemom od 3 dc i onda par dana prije transfera počela sam i sa utrićima.

  30. #4480

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    hvala vam svima .. i sretno svima koje čekaju a i onima koje tek kreću u postupak




    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    tihaa i brar isto bolile desni, dva tri dana, mislila sam da je zub, nisam mogla normalno jesti. Bilo mi je hladno par dana, palila grijanje, a muž prokuhao .
    ovako je i meni ... bolile desni jedno tri dana i prestale...
    Posljednje uređivanje od tihaa : 01.06.2016. at 13:29

  31. #4481
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Paulina, nemaš potpis pa ne vidim koliko dugo ideš na postupke i što vas muči. Nemoj se obeshrabriti. Nema ti tu nekog pravila, meni se primila morulica koja baš i nije imala blistave šanse. Iz tog stimuliranog smo dobili čini mi se 7 zametaka. Dr. i emriologica su me pitali želim li zamrzavati 5 zametaka jer nisu bili neka kvaliteta. Na dobitnom FET-u dr. je htjela napraviti transfer 3 zametka jer nisu obećavali. I primila se morulica. A bolji zameci nisu.
    Ne znam kak je u soc. bolnicama. Mi idemo privatno i tam te lijepo posjednu i sve ti lijepo objasne. I nisu trgovci (da navlače samo da ti više naplate). Nama je trebalo vremena da se vidi u čemu je problem.

    Zna li koja od vas do kada se vadi beta u Petrovoj? Zadnji put sam ju vadila rano i nisam gledala radno vrijeme, a sad ne mogu doć tak rano.

  32. #4482
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Lea evo moje th, estrofem 2×2 dnevno i 7 dana injekcija decapeptyla....za tjedan dana uzv i dogovor kada ce transfer i tada pocinjem s utricima.
    Tako je to kod mog dr.
    Nisam ga nista posebno pitala za biokemijsku, ali samo je spomenuo da je to bio dobar znak. Tako da se ja drzim toga, idemo pozitivno pa cemo vidjeti.

    Tihaa sretno s betom, javi rezultat, budi pozitivna...mene su samo dobre misli izvukle prosli put kad je bila biokemijska, a jos mi je to bio i prvi postupak...
    Posljednje uređivanje od Romeo85 : 01.06.2016. at 18:42

  33. #4483
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Romeo sretno na FETu

  34. #4484

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    58

    Početno

    Ja opet jutros s grozniom i ladnoćom. Ali ono...u kosti se zavukla...
    Ugl., betu za 7 dana vadim na Sv. Duu. Pošto je dr. Turudić malo nervozna i škrta na riječima, ako netko zna; jel idem u laboratorij ili se javljam sestrama na odjel?
    Dali su mi uputnice i sve drugo...

  35. #4485

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Ja opet jutros s grozniom i ladnoćom. Ali ono...u kosti se zavukla...
    Ugl., betu za 7 dana vadim na Sv. Duu. Pošto je dr. Turudić malo nervozna i škrta na riječima, ako netko zna; jel idem u laboratorij ili se javljam sestrama na odjel?
    Dali su mi uputnice i sve drugo...
    meni su rekli da idem u lab i da se s nalazom javim sestrama

  36. #4486
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    11 dnt beta je bila 199. Danas mi je 17nt i sad je 3500. Čini mi se malo velika. Valjda to ne može biti problem.

  37. #4487

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Paulina, nemaš potpis pa ne vidim koliko dugo ideš na postupke i što vas muči. Nemoj se obeshrabriti. Nema ti tu nekog pravila, meni se primila morulica koja baš i nije imala blistave šanse. Iz tog stimuliranog smo dobili čini mi se 7 zametaka. Dr. i emriologica su me pitali želim li zamrzavati 5 zametaka jer nisu bili neka kvaliteta. Na dobitnom FET-u dr. je htjela napraviti transfer 3 zametka jer nisu obećavali. I primila se morulica. A bolji zameci nisu.
    Ne znam kak je u soc. bolnicama. Mi idemo privatno i tam te lijepo posjednu i sve ti lijepo objasne. I nisu trgovci (da navlače samo da ti više naplate). Nama je trebalo vremena da se vidi u čemu je problem.

    Zna li koja od vas do kada se vadi beta u Petrovoj? Zadnji put sam ju vadila rano i nisam gledala radno vrijeme, a sad ne mogu doć tak rano.
    Bila sam na 2 blaga IVF i prirodni IVF i fet , meni su nalazi svi dobri ali muž ima oligoastenozoospermija!!
    Dođemo do zadnjega do blastacista i uvijek dvije i tu sve stane!!
    krajem ovog mjeseca krećemo na postupak privatno da cemo vidjeti!
    Dobila sam da koristim suprefact spray i Puregon od 900 ,
    jesi u Hr kupovala lijekove ili u Sloveniji?
    razlika između privatno i državno je ogromna

    Vidim sa si trudna neka bude školska trudnoća

  38. #4488
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ne znam za razliku u cijeni privatno i državno jer smo išli samo privatno. Mislila sam da državno nema cijene već ih samo podigneš. Nas su u jednom postupku koštali oko 4500, a u drugom oko 6000 kn. Tada su lijekovi bili najjeftiniji kod nas u Zagorskoj, al mi se za tu sitnu razliku nije vozilo i zafrkavalo s parkingom. O Slo nisam ni razmišljala. Mislim da nije bilo vrijedno truda.

    Hvala.

  39. #4489
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    11 dnt beta je bila 199. Danas mi je 17nt i sad je 3500. Čini mi se malo velika. Valjda to ne može biti problem.
    Ma super ti je beta!!

  40. #4490
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni je to sumnjivo. Možda su nešto pogriješili u laboratoriju.

  41. #4491
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Cure sretno svima!!
    Mi smo danas 6+4... Prokrvarila sam nakon prvog pregleda pa sam morala ostati u bolnici...lezim i mirujem, srećom ne krvarim više i nadam se da će sve bit ok!

  42. #4492
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Kažem ti Sadie, odlična ti je beta!! Pogledaj moju u potpisu... Jel ideš opet vaditi betu?
    LemonK baš sam se pitala gdje si, znam da si 31.05. trebala na ultrazvuk. Žao mi je za krvarenje, bitno da je sve ok sa bebicom!! Jesu ti rekli zašto si krvarila? Kad te puštaju doma?

  43. #4493

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Sadie beta ti je super!
    Meni je bila 11dnt405, a 21dnt 10120
    Mozes mislit soka,a sve je super proslo i rodila se curka

  44. #4494
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    11 dnt beta je bila 199. Danas mi je 17nt i sad je 3500. Čini mi se malo velika. Valjda to ne može biti problem.
    18dnt kod mene 5288, odlicna je beta Sadie ne brini nista.

  45. #4495
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    A ja si mislim kak je netko razocaran ak su zamijenili uzorke krvi il nalaze.
    rebeka, necu vise vadit betu. Vadila sam jos i "obicnu" krv pa mi je dosta pikanja.
    lemon, nadam se da ce sve biti u redu.

  46. #4496
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Pozdrav iz Praga, jutros obavljen ET sa smrzicima. Sad sijedi cekanje 16 dana. Sretno svim betocekalicama!

  47. #4497
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Bok curke, sretno cekalicama!
    Danas sam imala transfer 2 blastice i sad slijedi čekanje.

  48. #4498
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Sretno cure svima i svim cekalicama zelim velike bete

  49. #4499
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Frixie odlično!!! Sad laganini, uživaj i javi nam veliku betu!!
    Leona29 danas ideš na ultrazvuk?

  50. #4500
    Leona29 avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Frixie odlično!!! Sad laganini, uživaj i javi nam veliku betu!!
    Leona29 danas ideš na ultrazvuk?
    A joj rebecca ja sam ti bila malo ranije, jer mi se desilo lagano krvarenje, ustvari više sukrvica i to sto je najgore mojom krivnjom, prreviše duboko sam ugurala utrogestan i onda sam ozljedila grlic malo. tako da sam odmah isla na uvz i dr je rekao da je sve u redu, nikakvog hematoma nema.. Bebici srce kuca, sad me je opet narucio za 2 ipol tjedna da mu dodem pa cemo napravit još neke dodatne pretrage, tipa briseva i kks, urina..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •