Stranica 287 od 310 PrviPrvi ... 187237277285286287288289297 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 14,301 do 14,350 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #14301

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Zene dali koju od vas muci nesanica?!?
    Prosla sam 20 tjedana ali ne spavam od pocetka transfera. Budenje u 3 ili 5 ujutro i nikako san uhvatit

  2. #14302
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    To ti je od silnog progesterona. Ja sam bila poput zombija sve dok sam koristila utrogestane. Čim sam prestala s njima odmah sam prespavala noć u komadu.

  3. #14303

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Da na pocetku. Prestala sam ih koristiti s 12tt. I sad dalje opet isto. Uzas

  4. #14304
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Valjda te sad muči prirodno lučenje progesterona. Preko dana ne možeš malo odspavati?

  5. #14305

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj stars001 prvotno napisa Vidi poruku
    Da na pocetku. Prestala sam ih koristiti s 12tt. I sad dalje opet isto. Uzas
    Pun je mjesec ovih dana, mozda je to s tim povezano isto

  6. #14306

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Stars, eto i mene muči nesanica, a tek sam na početku... cure pratim vas već neko vrijeme, čestitam na lijepim vijestima. Onima koje još čekaju na svoje čudo držim fige i šaljem pozitivne misli
    Moja priča? Nakon 2 neuspjele inseminacije krenuli smo na IVF, stigli do predivnog zametka koji je onda zamrznut i FET je bio 4.6.
    Dr. je rekla vaditi betu 24.6. Kako mi kasni vec 5 dana (nevjerojatan osjećaj, to mi se nikad nije dogodilo), a simptomi su kao da ću dobit, možete mislit kako se osjećam. Sutra tj. danas radim test, a onda u petak vadim krv. To je moj plan, pa evo, držite fige

  7. #14307
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    LaLuna - baš lijepo. Držimo fige i čekamo te s lijepim vijestima.

  8. #14308

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    LaLuna sretno s testom! Neka donese veselje u vasu kucu!

  9. #14309

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala cure, veeeeliki plus se odmah pokazao

  10. #14310

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Nestao mi je veći dio posta, s puno emotikona, veselja, zahvale i žeja za pozitivnim testovima i lijepim betama svima vama!!!

  11. #14311

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    LaLuna čestitke! Veseli me kada tako brzo urodi plodom
    Ja se pikam gonal penom i doslovno ništa nisam osjetila, a ni vidjela pošto je prvi put dragi obavio posao. Ja sam zatvorenih očiju čekala i govorila: 'ajde, samo brzo... A on već gotov bio koji smijeh. 4 pika po 150, danas zadnji, a sutra slušamo šta kaže dr na pregledu
    Puse svima!

  12. #14312
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    LaLuna - odlično! Čestitam

  13. #14313

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala cure ❤️ Sad čekam to i službeno potvrditi, da vidim betu...

  14. #14314

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda te sad muči prirodno lučenje progesterona. Preko dana ne možeš malo odspavati?
    Ma odspavam popodne 2 do 3 sata. Ali se preko noci budim. A inače sam velika spavalica. Bude proslo valjda ☺️☺️

  15. #14315

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Molim iskustva s utrogestanom nakon insemimacije. Prva mi je jučer bila pa nisam sigurna jel utrogestan trebam oralno ili vaginalno koristiti. Na nalazu piše vag 3x1 ali mi je čudnocjer su kao meke kapsule u obliku bisera. Koliko dana se troše?

  16. #14316
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    202Mare - stavljaju se vaginalno jer je tako bolja iskoristivost progesterona. Nakon toga odležiš pola sata da ti ne iscuri. Morate ćeš nositi dnevni uložak jer će ti višak polako curkati. Koristit ćeš ih do 12 tjedna trudnoće, a možda i duže.

  17. #14317

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala,očekivala sam da će biti kao vaginalete u obliku badema pa me ovaj oblik i veličina zbunilo

  18. #14318

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    27

    Početno

    Zanima me imali tko iskustva s vađenjem bete u Osijeku??? Radno vrijeme,gužva pri vađenju krvi i sl.

  19. #14319

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Danas je na humanoj u Ri bila guzva na kvadrat! Đabe meni dolazit prije 7 kad sam tek u 10.30 bila na redu. Odustajem i izgleda da cu morat po bolovanjima i u te "obične" dane, kad je "samo" pregled.
    Inače bila je profka i rekla sljedeće (prva stimulacija gonal penom, 6dc pregled): čudi me što je tako malo folikula obzirom na vaše godine (uskoro 33). Ja nisam ništa pitala, bilo mi je dosta 3 sata sjedenja i još sjedenja za loše vijesti. Poslala me sestri da se dogovorima za novi lijek (cetrotide) koji ću sutra piknut nakon zadnje doze gonalpena s kojima nastavljam (a valjda je bilo u planu da će biti dovoljne 4 doze po 150). U ned. ćemo vidjeti ima li dobrih vijesti.
    Ma baš sam
    Pozdrav svima

  20. #14320
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ladida - bude ti to često, počinje e se s manjom dozom pa se povećava prema potrebi. Ne brini, još se stignu i drugi aktivirati.
    Ovo za čekanje ti vjerujem. Nisam nikad stigla na posao kad sam imala folikulometriju. Morala sam se mijenjati da ne uzimam bolovanje.

  21. #14321
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Još najbolje da idem na dijetu. Trudim se jesti zdravo, apetit jest pojačan, pa mi traži jest češće ali pomalo. I inače volim papat, samo sad ne smijem vježbat što mi je žao, al tako je kako je...sve za sigurnost bebice!

    Što se tiče spola, i mene je iznenadilo tako rano, no kasnije sam uočila da nije neobično saznati tada (pogotovo za dečkiće), ovisi i o vještinama onoga tko gleda. Postoji grupa na fejsu 'Trudnice 2018/2019/2020' gdje možeš saznati puno korisnih informacija od drugih trudnica.


    Btw. Imamo li nekoga friškog s transfera? Di ste cure?
    Pridruzila sam se u tu grupu. Tnx. Stvarno bude zanimljivih tema.

  22. #14322
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj stars001 prvotno napisa Vidi poruku
    Zene dali koju od vas muci nesanica?!?
    Prosla sam 20 tjedana ali ne spavam od pocetka transfera. Budenje u 3 ili 5 ujutro i nikako san uhvatit
    Pa mene tjera piskit pa onda sam budna oko 2 ujutro i onda opet oko 5 ujutro...

  23. #14323
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj LaLuna prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure, veeeeliki plus se odmah pokazao
    Ajme pa to je diiivnooo!!! Čestitam!! Bravo, bravo! Sad pazi na sebe i mrvicu! I sretno dalje!

  24. #14324
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je na humanoj u Ri bila guzva na kvadrat! Đabe meni dolazit prije 7 kad sam tek u 10.30 bila na redu. Odustajem i izgleda da cu morat po bolovanjima i u te "obične" dane, kad je "samo" pregled.
    Inače bila je profka i rekla sljedeće (prva stimulacija gonal penom, 6dc pregled): čudi me što je tako malo folikula obzirom na vaše godine (uskoro 33). Ja nisam ništa pitala, bilo mi je dosta 3 sata sjedenja i još sjedenja za loše vijesti. Poslala me sestri da se dogovorima za novi lijek (cetrotide) koji ću sutra piknut nakon zadnje doze gonalpena s kojima nastavljam (a valjda je bilo u planu da će biti dovoljne 4 doze po 150). U ned. ćemo vidjeti ima li dobrih vijesti.
    Ma baš sam
    Pozdrav svima
    Joj ja sam znalq u humanu u ri dolazit u 6 i pol samo da budem prva na redu. Naravno da nisam nikad bila prva na redu jer prednost imaju one koje su blize punkciji... al radno vrijeme mi je bilo od 9 do 17 tako da sam uglavnom stizala na posao, eventualno zakasnila 10-15min...

    Cetrotide dobivas za sazrijevanje jajnih stanica a ujedno sprijecava njihovo pucanje. To ces skupa sa gonalom dobivat sad nekoliko dana.

    Sretno i javi nam u nedjelju koliko ih imas

    I ja cu uskoro 33 (u rujnu)

  25. #14325

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala curke na lijepim željama
    Posljednje uređivanje od LaLuna : 23.06.2019. at 14:15 Razlog: Odrezalo post

  26. #14326

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Hvala curke na lijepim željama

  27. #14327

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Evo i novosti. U utorak me čeka punkcija, za sada samo 2 folikula (lijevi j), a desni nije mogla dobro ni vidjeti, nekako je bio visoko, uz maternicu, nedohvatljiv, i boljelo je (zatvorena sam, napuhana) tako da nadam se da ćemo u utorak prije punkcije ugledati još koji
    Moram se, dakle, pobrinuti i taj dan doći prazna što preporučate da popijem?!
    Inače doručak to sve sredi, ali gotovo nikad ne doručkujem tako rano pa ću morati ovog puta.

  28. #14328

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ladida uzmi donat mg, pomaže. Meni je isto ljevi jajnik skroz visoko, radi toga sam uzela anesteziju da lakše dođu do njega. Na zadnjoj folikulometriji ga nisu mogli uopće vidjeti, sestra ga je pokušala pritiskom spustiti ali ništa.

  29. #14329

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Cure, ne da mi postati odgovor- u čemu je problem?

  30. #14330

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Danas nije baš moj dan, jutros sam skužila da sam zaboravila jučer navečer uzet crinone, što to znači? u uputama piše da se samo nastavi uzimati po uobičajenom rasporedu, dakle 1 dozu preskačem, ima li to utjecaja? E da, kad smo kod toga, od nekog 3-4. dana uzimanja primjećujem neke siraste bijele grudice, čitam da je to normalno?
    Danas sam strašno živčana (fali mi progesteron?). Umorna sam, imam masu posla po kući a mislim da ne bi smjela (peglanje, usisavanje...) a to samo čeka, pa sam još živčanija

  31. #14331

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Inače, sve mi se više roje misli je li mogao crinone utjecati na pozitivan test (16nt 5.-dnevni FET). Cice su malo narasle i stale, grčevi u trbuhu povremeni, apetit uobičajen (volim papat). Sori na podužem postu, ali ako će netko razumijet, znam da ćete vi ✌️

  32. #14332

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj Unadva prvotno napisa Vidi poruku
    Ladida uzmi donat mg, pomaže. Meni je isto ljevi jajnik skroz visoko, radi toga sam uzela anesteziju da lakše dođu do njega. Na zadnjoj folikulometriji ga nisu mogli uopće vidjeti, sestra ga je pokušala pritiskom spustiti ali ništa.
    Hvala, draga. Probat ću
    Vidiš, meni je rekla da ne bi išla iglom tako visoko hm. Nadam se da će sve biti ok!
    Za sad kod mene bez anestezije ako ostanu 2 za vaditi.
    @La Luna ja kad stisnem "brzi odgovor" , nikad mi ne ode cijela poruka, tako da kad napisem post idem na "odgovori na temu". Kad smo već kod toga, mene zanima kako se dodaju ove info ispod crte
    La Luna i ja sam imala sirasti iscjedak, ćak me pred kraj koristenja pocelo i peckat ali prestalo je kako sam i prestala s njim. Bitno da nemaš veće smetnje.

  33. #14333

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    LaLuna, čestitam, divne vijesti!!!

    Sarah, Ladida, znači sve smo isto godište. Meni je u studenom.

    Ladida, jesi li ikad vadila AMH? Meni je ispod granice, niska rezerva jajnika, prerano za godine, ali što ćeš... Bitna je kvaliteta, tako me tješio dr. M.
    Rekao je da na stimulaciji max 3 jajne bih dobila...

    Inače, kod mene upala u cervixu i dalje prisutna, antibiotik nije pomogao, trebam drugu turu.
    Zatim sam pokupila crijevnu virozu, visoka temp... Jedva skinula na prirodne načine i tako.

    Ma kod mene nikad dosadno... Bitno mi je da mog bebana nije briga za moje probleme.

  34. #14334

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, draga. Probat ću
    Vidiš, meni je rekla da ne bi išla iglom tako visoko hm. Nadam se da će sve biti ok!
    Za sad kod mene bez anestezije ako ostanu 2 za vaditi.
    @La Luna ja kad stisnem "brzi odgovor" , nikad mi ne ode cijela poruka, tako da kad napisem post idem na "odgovori na temu". Kad smo već kod toga, mene zanima kako se dodaju ove info ispod crte
    La Luna i ja sam imala sirasti iscjedak, ćak me pred kraj koristenja pocelo i peckat ali prestalo je kako sam i prestala s njim. Bitno da nemaš veće smetnje.
    Odi na Postavke - Uredi potpis.

    Meni je mlada dr. S. na zadnjoj punkciji rekla da držim jajnik s rukom preko trbuha, jedva mi je iščupala tu jedinu jajnu st. jer je jajnik bježao. Bilo je slobodne tekućine, valjda zato...
    Sva sreća pa je uspjela!

    Sretno i tebi!!!

  35. #14335

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj LaLuna prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, sve mi se više roje misli je li mogao crinone utjecati na pozitivan test (16nt 5.-dnevni FET). Cice su malo narasle i stale, grčevi u trbuhu povremeni, apetit uobičajen (volim papat). Sori na podužem postu, ali ako će netko razumijet, znam da ćete vi ✌️
    Ne brini, sve je to normalno. Imaš plus, a sad se opusti do ultrazvuka!
    Poslove po kući smiješ, samo nemoj se baš naprezat, pomalo.

    Ja sam sve radila normalno dok mi nisu napisali mirovanje zbog krvarenja u 12-13. TT.
    Ovo ljeto ću morat preskočit, nema kupanja, ali nema veze, samo da sve bude ok.

  36. #14336

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Ja u Kolovozu, Sarah u Rujnu, a Gravity Studeni... Ima li koja u Listopadu
    Da, Antigravity, i ja sam tako držala ruku na vađenju stanica. AMH ja mislim da jesam i opcenito uvijek su hormoni bili u redu. Morat ću pitati.
    Hvala za postavke

  37. #14337

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    @Ladida @Antigravity hvala cure na odgovorima... još malo i proći će i ovaj dan...
    Hvala i za upute za odgovore/poruke i uređivanje potpisa

  38. #14338

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Sutra idem vaditi betu... jako me zanima kolika će biti

  39. #14339

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Inače ja sam navršila 38 ovog mjeseca...

  40. #14340
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    LaLuna - joj, draga moja ne može ti progesteron utjecati na rezultat testa. Ne brini, bebica je tu sigurno. Ako ti se slučajno dogodi da ponovo zaboraviš staviti crinone gel onda šibni 2 kuglice utrogestana, naravno ako ih imaš.

  41. #14341
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Antigravity - tebi je baš imunitet oslabio u trudnoći. Samo polako i dalje se hrani zdravo.
    Ladida - vidiš, meni nitko nije nikad spominjao da crijeva trebaju biti prazna, samo mjehur. No, logično je da se ovako bolje vidi. Navečer uzmi šumeći magnezij i ujtro ćeš sigurno prazniti crijeva.

  42. #14342
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i novosti. U utorak me čeka punkcija, za sada samo 2 folikula (lijevi j), a desni nije mogla dobro ni vidjeti, nekako je bio visoko, uz maternicu, nedohvatljiv, i boljelo je (zatvorena sam, napuhana) tako da nadam se da ćemo u utorak prije punkcije ugledati još koji
    Moram se, dakle, pobrinuti i taj dan doći prazna što preporučate da popijem?!
    Inače doručak to sve sredi, ali gotovo nikad ne doručkujem tako rano pa ću morati ovog puta.
    Ja ti preporucam da odes negdje na neku losu kavu. Nema boljeg poticaja od toga
    A bas neki pametniji savjet ti ne znam dat jer nisam nikad imala tih problema.

  43. #14343

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala cure na savjetima, nešto ćemo već skuhati
    Samo se nadam da me neće uhvatit u čekaoni

  44. #14344
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj LaLuna prvotno napisa Vidi poruku
    Danas nije baš moj dan, jutros sam skužila da sam zaboravila jučer navečer uzet crinone, što to znači? u uputama piše da se samo nastavi uzimati po uobičajenom rasporedu, dakle 1 dozu preskačem, ima li to utjecaja? E da, kad smo kod toga, od nekog 3-4. dana uzimanja primjećujem neke siraste bijele grudice, čitam da je to normalno?
    Danas sam strašno živčana (fali mi progesteron?). Umorna sam, imam masu posla po kući a mislim da ne bi smjela (peglanje, usisavanje...) a to samo čeka, pa sam još živčanija
    A nis, nastavi dalje istim tempom i ne sekiraj se stavsi 1 zaboravila. A za ubuduce stavi si alarm u neko doba navecer prije nego odes u krevet okvirno i ravnaj se po tome.

    Grudice...da, sjecam se kad sam koristila crinone da je i meni tako bilo, normalno je to, nekako mora izac taj visak... Ja sam sad na utrogestanu i stalno nosim dnevni ulozak, svako malo pa malo curkne...

    Mani se poslova, lezi i odmaraj! Nek muz cisti i sprema. Evo mogu ti iz vlastitog iskustva rec da ces se naviknut nakon nekog vremena. Hahahahaha
    Samo sta moj nije doma vise, vraca se sad oko 12.7.i jedva cekam da dodje i napravi generalku doma. Najgore mi je sta se jako umaram, kad usisam kucu moja misija je gotova za tajndan. Zato sad usisavam 1 tjedno...usporedbe radi uvijek usisavamo svaki drugi dan, imamo francuskog bulldoga pa eto bude i dlaka...pa kad pije napravi poplavu ko da je slon pio a ne pas od 12kg... pa malo zagazim u koju kapljicu a da ni ne znam pa eto ti veselja po podu...
    A peglanje..nikad nisam skupljala robu, uvijek peglam cim se osusi roba. A sad...eno tamo mi je kanta u sobi sa 4 masine robe za ispeglat. To cu rijesit evo sljedeci vikend, u srijedu mi dolaze montirat klimu pa se necu preznojavat dok peglam, zatonsam to odgadjala.
    Uglavnom, opusti se... nema nervoze..

  45. #14345
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj LaLuna prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, sve mi se više roje misli je li mogao crinone utjecati na pozitivan test (16nt 5.-dnevni FET). Cice su malo narasle i stale, grčevi u trbuhu povremeni, apetit uobičajen (volim papat). Sori na podužem postu, ali ako će netko razumijet, znam da ćete vi ✌️
    Jako tesko da je mogao crinone utjecati...
    Trudna si, prihvati to
    I ne brininza simptome, dolaze i odlaze iz dana u dan, on toga da ne mozes taknut cice do toga da drugi dan mozes spavat na trbuhu ko beba...
    I ja sam se bila isprestravljivala tako pa sam popisala valjda 15 testova ukupno do 1.ultrazvuka, samo da si mozak uvjerim i smirim da je bebica jos tu. Sramota me vec bilo ic u istu ljekarnu pa sam isla u druge u blizini. Na kasi bi rekla teta, 1 clearblue i to je sve? Ja reko, ne, jos 3 clearbluea

  46. #14346
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u Kolovozu, Sarah u Rujnu, a Gravity Studeni... Ima li koja u Listopadu
    Da, Antigravity, i ja sam tako držala ruku na vađenju stanica. AMH ja mislim da jesam i opcenito uvijek su hormoni bili u redu. Morat ću pitati.
    Hvala za postavke
    Opa, sve isto godiste... bome smo se nasle.
    A vas dvije ste isto iz rijeke, je tako? Koliko vidim po postovima, u kbc ri ste obje...

  47. #14347

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Sarah, ja sam iz Istre

  48. #14348

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozz curke! Ja u četvrtak bila na transferu, vračena su mi dva embrija, sad nestrpljivo čekam vađenje bete. Nadamo se blizancima, ali daj bože da se barem jedan primi.

  49. #14349

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Cureee, beta je skoro 3000!!

  50. #14350

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Jeeee, LaLuna
    Sretno MariNala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •