Stranica 127 od 310 PrviPrvi ... 2777117125126127128129137177227 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,301 do 6,350 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6301

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Pina, slusaj one tamo u Pragu i vadi betu 17 dan kako su ti rekli. Ne trci pred rudo!
    Miiiiimssssiiiiii cestitam!!!!!! Wooohoooo!!!!

  2. #6302
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj PinaColada prvotno napisa Vidi poruku
    Eh jutros vadila betu
    Nalaz pise <1,20
    Toliko sam nade ulagala u ovaj put...i pazila se, minimizirala stres, cak sam imala i neke "fine" bolove...mislim etooo prima se....jeste mi 15dnt i u Pragu mi rekli da radim 17dnt nalaz....ne znam ima li smisla ponavljati nalaz?!
    Bas sam losa
    Pina, žao mi je radi negativne bete.
    Nema potrebe ponavljati. Drži se.

  3. #6303

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj zeljica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne brini, dobra je to beta...meni je vise dr reklo da se ne mora uduplati, bitno da raste za oko 70 %. Bice to sve dobro.
    Hvala Zeljice!

  4. #6304

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Pina bas mi je žao
    Drži se draga.
    Klamerice, Mimsi sretno, sretno dalje - divne vijesti i za vas i za nas ostale

  5. #6305

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Tola prvotno napisa Vidi poruku
    Dugi protokol se proteže kroz 2 ciklusa i uključuje kontraceptive,kreće se cca 18 dan ciklusa. Kakva si ti dosad iskustva imala?
    Prvi IVF gonali i orgalutran, 4 js od toga 3 blastociste. Dva vraćena i jedna FET, beta nula.
    Drugi IVF menopur i orgalutran, 2 js nikakve kvalitete, jedna vraćena, druga se prestala razvijati, biokemijska.
    Treći - sad bi trebala u prvom mjesecu.

  6. #6306

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    353,80 Hvala Bogu!!!

  7. #6307

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Čestitam Mimsi

  8. #6308
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cestitam ti i po treci put mimsi

  9. #6309
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cestitam od srca!!!!!

  10. #6310

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Čestitam! Nadam se da si se konačno umirila! Uživaj u danu!

  11. #6311

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Hvala cure!!
    Jesam, sada mi je puuno lakše!!

    Ama, ti danas isto vadiš?

  12. #6312

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Izvadila krv, nalaz očekujem oko 13h! Mogu zamisliti kako lebdiš!!!

  13. #6313

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Jao Ama, želim ti ovaj osjećaj uskoro!!

  14. #6314

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala ti puno Kad ćeš ti na UZV?

  15. #6315

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Evo upravo me naručili 21.12. Dva dana prije rođendana

  16. #6316
    giulia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    63

    Početno

    Mimsi predivno!!! Rekoh ti da ne brines ♡
    Uzivaj u danasnjem danu jer vec od sutra opet slijedi svakodnevnu strepnja sto, kako, zasto ovo je ili nije.... To su te cari trudnoce

    Ama sretno!!!!
    Posljednje uređivanje od giulia : 05.12.2016. at 12:11

  17. #6317
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Mimsi - čestitam! Super!

  18. #6318

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Mimsi cestitam!!!!!

  19. #6319
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Ama? Ima li novosti?

  20. #6320

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Cure, da li je rano sto me ginekolog narucio za pregled 12.12.? To ce mi biti ravno 6 tjedan

  21. #6321
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ja idem na 5+5 tako da bi rekla da ne ali pripremi se da ces morati ici opet za tjedan-dva vidjeti srce, ne mora se vidjet na 6tt.

    Ama di si nam?

  22. #6322

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Evo mene sa prvog UZV, kuca srce,sve ok!!!! Idemo dalje, ponovno za dva tjedna.

  23. #6323
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Jeee mimi! Cestitam! Koji si sad tt?

  24. #6324

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Evo me, cure moje drage! Najprije nikako do nalaza, masa komplikacija i tehn.problema a onda ono što nikako nisam očekivala: beta 6,7! Zbunjoza totalna! Zvala sam doktora, on misli da se neka mala “trudnoćica“ bila zakačila al nije ostala! Rekao mi je da ipak ponovim prekosutra.
    Posljednje uređivanje od AMA : 05.12.2016. at 14:53

  25. #6325
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Zao mi je ama, bas sam mislila da bude velika beta. Al cim je bilo neko "kacenje", to je dobar znak za dalje. Sto planiras?

  26. #6326

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je ama, bas sam mislila da bude velika beta. Al cim je bilo neko "kacenje", to je dobar znak za dalje. Sto planiras?
    Ma pravi si psiholog! U planovima sam već, naravno, samo da mi utrići ne odgode jako sljedeći ciklus! Moram vam priznati: volja i želja su sad još jače! Hvala vam puno, cure moje! S vama se stvarno ne osjećam usamljeno u ovome!

  27. #6327

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Žao mi je, Ama. I ja sam baš imala nekako dobar osjećaj za tebe. Ali kao što Sybila kaže, to je super znak. Sad se zainati i hrabro dalje. Drago mi je što smo tu jedne za druge
    Ja kad sam prestala s utrićima, mengu sam dobila kroz 2-3 dana, tak da ne brini.

    Giulia, Yarmmai, Klamerica, hvala vam!

    Meni će prvi uzv biti u 7. tjednu, tako da očekujem srčeko tada.

    Mimi1010, drago mi je zbog tvog srčeka!

  28. #6328

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    26

    Početno

    Ženice,nakon transfera osim folne, sto je jos preporučljivo? Nisu mi nista rekli. Ali neka mišljenja da čujem.

  29. #6329

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ja pijem i omegu

  30. #6330
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Cure da li je koja od vas koristila OVALEAP?

    Ja sam danas bila u petrovoj i uspjeli smo se dogovoriti za kraj 1 mjeseca za prvi ivf.

    ČESTITKE SVIM TRUDNICAMA

  31. #6331

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Ama, ja polazem sve nade u prekosutra! Nada umire posljednja!
    Mimi u kojem si tjednu?
    Cosmo, nakon transfera pila sam (i pijem dalje) folnu, tj. folate, Plibex, c vitamin, pazim da svakodnevno jedem kuhano i frisko, skoro svako jutro zovene sa orasastim plodovima + sjemenke, pijem dosta probiotika i ono za cime sam pocela biti luda je heljda!! Nadam se da ce sve to mojoj bebici pomoci da se razvije i rodi ziva i zdrava

  32. #6332

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi IVF gonali i orgalutran, 4 js od toga 3 blastociste. Dva vraćena i jedna FET, beta nula.
    Drugi IVF menopur i orgalutran, 2 js nikakve kvalitete, jedna vraćena, druga se prestala razvijati, biokemijska.
    Treći - sad bi trebala u prvom mjesecu.
    Ja krećem isto u prvom mjesecu u drugi pokušaj ali ne znam još detalje. Znaš li ti s kojim protokolom ideš? Gonal se svakako pokazao boljim izborom

  33. #6333

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    26

    Početno

    Hvala Klamerice!Krenula sam s Centravit prenatal. Čini mi se da sadrži sve potrebno kako si i navela. Ima dosta folne kiseline, pa cu ovu pojedinačnu izbacit.

  34. #6334

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Meni doktor u VG nije racunao koji sam tjedan jer me vise dolje oni ne vode. Znaci na drugi UZV za dva tjedna idem kod svog izabranog gin..Rekao je doktor u VG da nema potrebe da vise dolazim bzv u Zg. Napidao je "stanje",koju terapiju i dalje koristiti i koje pretrage napraviti.A sve dalje cu onda sa svojim gin.vidjet....

  35. #6335

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Po mojem kak sam u aplikaciju stavila na netu je danas 6+6, a budemo vidli kak ce gin.izracunat.

  36. #6336

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Mimi, pitala sam zato jer mi je toliko drago sto su kod tebe culi otkucaje bebe! Mene je sad ulovio neki strah da se na mojem uzv nece nista vidjeti. Nadam se da ce panika i strah proci!
    Ne znam kako se ostale cure nose sa tim cekanjem do prvog uzv, ali meni se cini da sam lakse podnosila vrijeme do cekanja bete. Hmmmm

  37. #6337

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Cosmo90 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Klamerice!Krenula sam s Centravit prenatal. Čini mi se da sadrži sve potrebno kako si i navela. Ima dosta folne kiseline, pa cu ovu pojedinačnu izbacit.
    Samo se ti filaj sa vitaminima, ne moze ti naskoditi. Samo umjereno I seci se puno, ja sam stalno bila u laganom pogonu. A i sada ne zapostavljam tjelovjezbu. Ali skroz laganu naravno

  38. #6338

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Jooj dok sam cekala gore u cekaoni skoro dam pala u nesvijest od uzbudrnja,a nisam spavala od 4h ujutro. Isti strah me ulovio al sam nekako sama sebe uvjeravala da bude sve ok.
    Ja ne koristim nikakve vitamine....vidjet cu sto kaze moj gin.,uglavom ako kks pokaze da je sve ok,onda se niti ne proporuca koristit nista osim folne prva 3mj.,tako mi i frendica rekla (njoj njena gin.rekla). Ako se dovoljno raznoliko hranimo onda nisu potrebni....a sad tko bi znao.

  39. #6339

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    26

    Početno

    Da, tesko je znati sto je ispravno. Svakako jesti zdravo, vitamini su dobrodosli. Hvala ti na savjetima klamerica. Neznam koji dan mogu u setnju? Neki kazu miruj, neki kazu kreci se odmah. Prosli transfer sam lezala, nista. Ovaj planiram sve umjereno. Samo neznam kad mogu krenut u šetnju. Bas mi je drago kad vidim da je curama uspjelo i da ce uskoro cuti otkucaje srceka svojih mrvica. A mi cekalice cekamo vase savjete, preporuke.

  40. #6340

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Cosmo, ja sam setala odmah sljedeci dan od transfera. Ne puno. Ono, laganih 10-15 minuta. Cak i 3 dnt kad sam se doma previjala u bolovima izasla sam van na 10 min hodati. Nigdje nije znanstveno dokazano da lezanje i strogo mirovanje pomaze implantaciji. Citala sam dosta strane int. stranice i svugdje sam naisla na clanke gdje bas kretanje pomaze u implantanciji. Naravno, ne pretjerivati! Ali, preporuca se. Poslusaj svoje tijelo, ako ti veli da je pokretno, pokreni ga. Nista se ne moze dogoditi!

    Mimi, ja cu pasti tri put u nesvjest od uzbudenja do ponedjeljka A na bolovanju si ili radis?

  41. #6341

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Na bolovanju sam, vec sam od FETa, samo sam sad nakon pozitivne bete promjenila sirfu bolovanja na kompl.u trudnoci. Imam posao sa strankama (je uredski ali stresan jako i uvijek neki pritisak), a toga mi stvarno ne treba.

  42. #6342
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Jutro svima trebam pomoc oko jednog "organizacijskog" problema. Kad ste isle na uzv, vi koje koristite utrice, jeste ih popile ili stavile to jutro? Ja ne znam sto da napravim, pa cisto me zanimaju vasa iskustva

  43. #6343

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ja sam ih vag. stavila..

  44. #6344
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala nina

  45. #6345

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    I ja sam ih stavila...

  46. #6346
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj giulia prvotno napisa Vidi poruku
    Mimsi predivno!!! Rekoh ti da ne brines ♡
    Uzivaj u danasnjem danu jer vec od sutra opet slijedi svakodnevnu strepnja sto, kako, zasto ovo je ili nije.... To su te cari trudnoce

    Ama sretno!!!!
    giulia imas pp.

  47. #6347

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Sybila, sretno sutra!

    Ajme...ja još dva tjedna, pa ko će to dočekat!

  48. #6348
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Prijavljujem dobar uzv dva su se primila, ali jedan je super, a drugi je upola manji i dr ne ocekuje da ce se zadrzati. Iskreno sam ocekivala tako nesto pa nisam previse razocarana, ali zao mi je. Nebi bilo niti dobro da ovaj koji jako kasni se zadrzi, veli dr. Glavno da imamo jednog! Uglavnom, slj tjedan idem vidjeti srceko curke, sad ste vi na redu mimsi - doci ce brzo, ne brini!
    Posljednje uređivanje od Sybila : 08.12.2016. at 11:33

  49. #6349

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Wau Sybila, čestitiam!!! Žao mi je zbog drugog što je slabiji...jel ti onda zbog toga bila i veća beta, jel?

  50. #6350

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Sybila,čestitam!
    Tako je bilo i kod mene,jedan je kasnio od početka i u 9 tt odustao..Bilo mi je teško ali iz medicinskih razloga bolje tako kad od početka nije bilo kako treba
    Sad sam 13tt i druga bebica lijepo napreduje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •