Stranica 310 od 310 PrviPrvi ... 210260300308309310
Pokazuje rezultate 15,451 do 15,499 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #15451

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Bokic svima, evo danas 15ti dan beta 250, pomalo raste....narucili me 20.11. Na ultrazvuk.
    Ruska sad bum ko ti strikala opet 2 dva tjedan.
    Ma samo pozitivno i sve bu okej...

  2. #15452

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic svima, evo danas 15ti dan beta 250, pomalo raste....narucili me 20.11. Na ultrazvuk.
    Ruska sad bum ko ti strikala opet 2 dva tjedan.
    Ma samo pozitivno i sve bu okej...
    Ma tako je! Ti si trudna i sta te briga.. Bitno da raste!

  3. #15453

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Raste ali pomalo u mene )
    Sad gledam jedan komentar od curke, beta 250 i nakon dva dana 1300, a kod mene po sitno. Taman bu za 2 tjedna presla prek 1000 ))

  4. #15454

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Raste ali pomalo u mene )
    Sad gledam jedan komentar od curke, beta 250 i nakon dva dana 1300, a kod mene po sitno. Taman bu za 2 tjedna presla prek 1000 ))
    A gle, bitno da raste.. Mozda je bila kasnija implantacija pa zbog toga... Ko ce ga znat!

  5. #15455

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    A da, po tablici je super, po nekom prosjeku. A nismo svi isti . Znam kad je bila, kad me bolio trbuh 9 i 10 dan.

  6. #15456

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Dan 16: jutro jutro, pocelo je moje nocno pisanje. Danas prvi dan osjecam mucninu, ali fala bogu laganu. Sto znaci da nista od moje kavice....
    Kak ste vi?

  7. #15457

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Bok cure,
    Evo i moje 3će iskustvo sa IVF om ali FET prvi put, 1 blastica.
    Jučer, 6 dan nakon transfera ( ako računam da je dan transfera 0) smedi iscjedak. Danas kao isto malo, za sad u tragovima.
    Bojim se da je vještica tu

  8. #15458

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Jagodesašlagom prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure,
    Evo i moje 3će iskustvo sa IVF om ali FET prvi put, 1 blastica.
    Jučer, 6 dan nakon transfera ( ako računam da je dan transfera 0) smedi iscjedak. Danas kao isto malo, za sad u tragovima.
    Bojim se da je vještica tu
    Meni je tako bilo u IVF postupku koji je bio dobitan, tjedan iza transfera se pojavilo malo krvi i drugi dan malko smeđeg iscjedka, na kraju se ispostavilo da je to bilo implantacijsko krvarenje tako da držim fige da je isti slučaj. I jesi možda na Vuk Vrhovcu bila u fetu, ako jesi imam par pitanja jer ja se spremam na fet

  9. #15459

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Bok Sladja,
    Hvala na potpori, ali sam na rubu suza danas cijeli dan.
    Nisam u VV, privatno sam u IVF u ZG!

  10. #15460

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Jagodesašlagom prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Sladja,
    Hvala na potpori, ali sam na rubu suza danas cijeli dan.
    Nisam u VV, privatno sam u IVF u ZG!
    Ne mora to nista znacit... Dosta cura ima to smedjarenje pa postupak bude uspjesan!

  11. #15461

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Jagodesašlagom prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Sladja,
    Hvala na potpori, ali sam na rubu suza danas cijeli dan.
    Nisam u VV, privatno sam u IVF u ZG!
    I samoj mi je bilo tako, i onda sam da ne ludim više napravila test 9dnt. Baš se jako nadam da će to biti ok.

  12. #15462

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, radila sam danas na 10dnt betu i negativna je. Vraceni su mi bili embrioni od 3 dana. Da li se ikome desilo da posle par dana beta bude pozitivna?

  13. #15463

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj MajaA1111 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, radila sam danas na 10dnt betu i negativna je. Vraceni su mi bili embrioni od 3 dana. Da li se ikome desilo da posle par dana beta bude pozitivna?
    Nazalost, beta bi ti trebala vec sada nesto pokazati jer u tom razdoblju, i test bi trebao biti pozitivan.. Poprilicno sam sigurna

  14. #15464

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Bok cure,
    Uspjela sam bez testa i vadila sam krv danas, ali Beta je ispod 1.
    Mislim da cu uzet stanku od postupaka, malo se resetirati i vidjet sta i ako da dalje.

  15. #15465

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Curke samo hrabro i ne odustajte, mora jednom da se primi..
    Ja sutra na prvi ultrazvuk, na samu pomisao sam nervozna. Jos malo pa da vidim kakva je situacija...

  16. #15466

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Bok svima, ja bila na uzvu prvom i kaze ginic sve je super, vidi se vrecica ali se plod jos ne vidi...tek za tjedan dana. Ne znam dal da se brinem...

  17. #15467

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima, ja bila na uzvu prvom i kaze ginic sve je super, vidi se vrecica ali se plod jos ne vidi...tek za tjedan dana. Ne znam dal da se brinem...
    Ne mora nista znacit.. Vjerovatno je uvz bio prerano! Stigne to sve jos nadoc, bez brige.. Nije tako rijetko da se prvo vrecica vidi, a onda kasnije i plod.. Kao sta ti mozda slij put nece cut srce a isto postoji mogucnost da je prerano...

  18. #15468

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    A da, nadam se, samo sam se sad bacila u stres, sutra ce bit 6 tjedana, citam da moze bit da je prerano. Doktor mi je rekao da ja spadam u drugu skupinu, obe kojima se kasnije vidi plod. Nadam se da je u pravu. Imam sve simptome, grudi su mi bolne i vec su onak vece. Nadam se da ce se sve dobro zavrsiti, samo dodatni stres....

  19. #15469

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav, vidim da nema vec dugo nikakvih novosti. Ajmo malo pisat, podrzavat se, ja idem za dva dana na uzv i nervozna sam ko pas, kao da idem na streljanu....kaj ima kod vas?

  20. #15470

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, vidim da nema vec dugo nikakvih novosti. Ajmo malo pisat, podrzavat se, ja idem za dva dana na uzv i nervozna sam ko pas, kao da idem na streljanu....kaj ima kod vas?
    Sutra ides na uvz?

  21. #15471

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Joj da, sutra idem na uzv, nervozna i luda. Dobro pa je u pola 10 odmah ujutro...
    Ja nemam niti jednog simptoma da nisam trudna, ja mislim da bu sve okej, al opet sam nervozna....

  22. #15472

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Mojoj drami nikad kraja, imamo tockicu srcrko kuca ali nije zadovoljan je 3mm. Za tjedan dana opet. Rekao je da izgleda kasni kod mene tjedan dana. Danas mu je 6+6....
    Eto pa si ti misli....

  23. #15473

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Mojoj drami nikad kraja, imamo tockicu srcrko kuca ali nije zadovoljan je 3mm. Za tjedan dana opet. Rekao je da izgleda kasni kod mene tjedan dana. Danas mu je 6+6....
    Eto pa si ti misli....
    Tako puno da kasni? Znaci, njemu je 6 + 6, a tebi je inace koji dan? Mozda je bila kasnija implementacija pa zato.. Ne mora to nista bas lose znacit

  24. #15474

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Ma i ja mislim, meni je implementacija bila taman 2 dana prije vadenja bete, a isla ju vadit 11 dan, sigurno, jer sam tada osjecala 2 dana bolove, tada se to desavalo.
    Ja mislim da ce bit sve okej, meni je i beta bila mala u pocetku, sve nekako kasni kod mene...
    Ali eto iz tjedna u tjedan neka borba....

  25. #15475

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Ma i ja mislim, meni je implementacija bila taman 2 dana prije vadenja bete, a isla ju vadit 11 dan, sigurno, jer sam tada osjecala 2 dana bolove, tada se to desavalo.
    Ja mislim da ce bit sve okej, meni je i beta bila mala u pocetku, sve nekako kasni kod mene...
    Ali eto iz tjedna u tjedan neka borba....
    Da, tako je to.. Rijetko kad da ide nest opusteno, nazalost.. A kako se ti osjecas?

  26. #15476

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Ja se osjecam dobro, nemam vise grceva u trbuhu, samo jajnike osjetim malo i bol u krizima. Vec me danas treci dan glava boli onako po sitno. Grudi i dalje bolne i spava mi se. Puno odmaram i sopam se imunomedom

  27. #15477

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Ne moze biti bolje....kcer mi dobila koronu, ja bila negativna. Osim sto strepim da li ce sve biti okej posto mi je tockica bila manja od ocekivanog, i trebala sam u petak opet na kontrolu, sad necu moc. Jer moram biti u karanteni 20 dana. Bas sam sretna. Lezim doma i nadam se da ce sve zavrsiti dobro. U svemu tome jos i ta prokleta korona....

  28. #15478

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Zenice, kako su vam racunali termin poroda nakon ICSI, od posljednje menstruacije ili od punkcije??

  29. #15479

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Zenice, kako su vam racunali termin poroda nakon ICSI, od posljednje menstruacije ili od punkcije??
    Pozdrav! Meni racunaju od prvog dana ZM. Ali se poklapa trudnoca i sa danom punkcije tako da mi kako god, ispadne isti datum trudnoce

  30. #15480

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Bunda, kako si ti?

  31. #15481

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Evo dobro sam, nemam nikakve simptome, znaci da sam se izvukla od korone

  32. #15482

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Sto se tice trudnoce, sise ko lubenice, papa mi se samo kad me glad uhvati. Ja mislim da je sve okej. Jucer me trbuh malo bolio, ali kratko, uglavnom jos uvijek se osjecam teudno tako da se nadam da se bebac razvija.
    Ruska kak si mi ti?

  33. #15483

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tice trudnoce, sise ko lubenice, papa mi se samo kad me glad uhvati. Ja mislim da je sve okej. Jucer me trbuh malo bolio, ali kratko, uglavnom jos uvijek se osjecam teudno tako da se nadam da se bebac razvija.
    Ruska kak si mi ti?
    Evo uzivam! Konacno bez zgaravice, beba se javlja.. U pon imam anomaly pa se nadam da ce sve ostat u tom dobrom tonu.. Kad onda ides na UVZ?

  34. #15484

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Ja idem tek u srijedu na uzv. Trebala sam sutra, ali nista. Izdrzat cu, nema mi druge.
    U kojem si sad tjednu tocno? I ja se nadam da ce sve ostati dobro i zdravo...

  35. #15485

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Kad smo vec kod zgaravice, i mene upravo zgaravica muci

  36. #15486

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Žene, jel neka od vas imala po noci groznice. Onak da ti je na kratko zima za poludit, onda se pokrijes s dekama i vruce ti je. Ja sam se jutros probudila sva znojna..

  37. #15487

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Samo da prijavim da sam danas bila na uzv i plod se prestao razvijati, srceko je prestalo kucati. Kcer i ja smo se isplakale, ne znam kako se osjecm, ali ne odustajem, u 2 mjesecu idem ponovo.

  38. #15488

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da prijavim da sam danas bila na uzv i plod se prestao razvijati, srceko je prestalo kucati. Kcer i ja smo se isplakale, ne znam kako se osjecm, ali ne odustajem, u 2 mjesecu idem ponovo.
    O joj, bas mi je zao... I ne znam sta da ti kazem osim da se drzis. Moras na kiretazu ili kako? U kojem tjednu se prestao razvijati?

  39. #15489

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Necu na kiretazu, do petka ako ne prokrvarim idem na medikamentozni pobacaj. U petrovu ili sveti duh.
    Nemam pojma, bila sam u izolaciji pa nisam mogla na pregled. Danas mi je bilo 8+4, i plod je bio samo 5mm. Tako da na zalost cekam 2 mjesec pa ponovo u nove nade i pobjede

  40. #15490

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Necu na kiretazu, do petka ako ne prokrvarim idem na medikamentozni pobacaj. U petrovu ili sveti duh.
    Nemam pojma, bila sam u izolaciji pa nisam mogla na pregled. Danas mi je bilo 8+4, i plod je bio samo 5mm. Tako da na zalost cekam 2 mjesec pa ponovo u nove nade i pobjede
    Bas mi je zao, drz se!

  41. #15491

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Hvala ti. Tako je trebalo biti iz nekog razloga.
    Sretno i nadam se da ce tebi biti sve okej.
    Ma brzo ce doci 2 mjesec, pa idem ponovo...

  42. #15492

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Evo ako neko moze da pomogne sa nekim savetom ili komentarom bila bih zahvalna jer postajem OCAJNA!

    Danas mi je 7dnt, vracene dvije osmostanicne
    od simptoma apsolutno nista..grudi me malo bole al to prepisujem Utrogestan vaginaletama..

    Ovo mi je druga IVF, pre smo pokusali sa 3 inseminacije ..sa nama navodno sve ok nemaju objasnjenje zasto ne dolazi do trudnoce!
    I prosli put su mi vracene 2morule 4 dan i nista.
    Sad opet ne osecam nikakav simptom nista i vec padam u ocaj da i od ovog pokusaja nema nista a ne znam kako cu to podneti

  43. #15493

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bunda, ovo su vijesti koje se nerado citaju, ali drzi se, koliko mozes, ocito je tako moralo biti.

  44. #15494

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Mrvica777 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ako neko moze da pomogne sa nekim savetom ili komentarom bila bih zahvalna jer postajem OCAJNA!

    Danas mi je 7dnt, vracene dvije osmostanicne
    od simptoma apsolutno nista..grudi me malo bole al to prepisujem Utrogestan vaginaletama..

    Ovo mi je druga IVF, pre smo pokusali sa 3 inseminacije ..sa nama navodno sve ok nemaju objasnjenje zasto ne dolazi do trudnoce!
    I prosli put su mi vracene 2morule 4 dan i nista.
    Sad opet ne osecam nikakav simptom nista i vec padam u ocaj da i od ovog pokusaja nema nista a ne znam kako cu to podneti
    Ja se nadam da jednostavno jos nemate simptome i da je sve u redu! Ja uopce nemam osjecaj da se ista u meni dogadja... 2dnt

  45. #15495

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    4

    Početno

    simptome nemam ni ja. meni danas 9dnt 2 blastice i test je pozitivan od 5dnt.
    da nema crtice na testu bila bi uvjerena da nisam trudna. tako da ne ocajavajte prije vremena. ~~~~

  46. #15496

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Mrvica777 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ako neko moze da pomogne sa nekim savetom ili komentarom bila bih zahvalna jer postajem OCAJNA!

    Danas mi je 7dnt, vracene dvije osmostanicne
    od simptoma apsolutno nista..grudi me malo bole al to prepisujem Utrogestan vaginaletama..

    Ovo mi je druga IVF, pre smo pokusali sa 3 inseminacije ..sa nama navodno sve ok nemaju objasnjenje zasto ne dolazi do trudnoce!
    I prosli put su mi vracene 2morule 4 dan i nista.
    Sad opet ne osecam nikakav simptom nista i vec padam u ocaj da i od ovog pokusaja nema nista a ne znam kako cu to podneti
    Mrvica, kako si?
    Sada si vec negdje vadila betu

  47. #15497
    Ledamo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    196

    Početno

    U mom slucaju doktori nisu bas bilioptimisticni jer je kvaliteta jajnih stanica losa. Krecemo u 11.mj u 3.postupak,ujedno i zadnji koji nam osiguranje pokriva. Moja jaca strana je bila sto sam uvijek dobivala puno jajnih stanica, tako da su mogli birati najbolje. Prije punkcije receno mi da cu ih imati oko 15, a onda poslije punkcije sok. Dobili smo ih samo 6. Vec u tom trenutku sam sve otpisala i narednih 5 dana ocekivala poziv da se nista nije oplodilo. A onda pozitivni sok na dan transfera. Od 6 jajnih stanica, 5 je bilo zrelih, dvije su se oplodile i dosle do stadija rane blastociste i morule. Prvi put da mi je biolog rekao da sam dobila jako lijepu ranu blastocistu. Nakon 10 dugih dana ponovno sok, beta je 280. Sutra vadim ponovno i nadam se da se pravilno razvija. Oprostite sto ovoliko pisem al samo hocu da podijelim moje iskustvo i mozda nekome pomognem. Sta sam ovaj put drukcije radila? Istrazujuci po njemackim forumima naisla sam na informaciju kako melatonin, kao pomoc za spavanje,moze pomoci da se poboljsa kvaliteta jajnih stanica. Kupila sam u dm i od 1.dana ciklusa do punkcije koristila i spavala kao beba. Inace imam probleme sa spavanjem. Istovremeno sam koristila globuli Ovaria Comp do punkcije,a od punkcije Bryophyllum Pulver 50% od Welede. Za mene je ovo veliko cudo,nadam se da ce mozda nekome pomoci.

  48. #15498

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    64

    Početno

    Niti oka sklopila

  49. #15499
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •