Stranica 225 od 310 PrviPrvi ... 125175215223224225226227235275 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,201 do 11,250 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11201
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Hvala vam puno ❤️❤️❤️

  2. #11202
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Isabel cestitam!

    Kaji ja nemam iskustva, ali vjerujem da su cure upravu. Sta je doktorica rekla kad ides opet na pregled? Zelim ti da sve dobro prode uredu ❤

  3. #11203
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    )))

  4. #11204
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam puno ❤️❤️❤️
    Eto vidis nema panike...sve bu uredu

  5. #11205
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    U ponedeljak je rekla da dodjem i napisala mi bolovanje tjedan dana

  6. #11206

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    kaji, bit će sve u redu, samo probaj ostati smirena koliko god možeš. Sve će biti ok, ja sam isto uvjerena da su cure u pravu

  7. #11207

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Cure, pitanje, malo me panika uhvatila, pa mi treba vaše iskustvo. Trebala sam uzeti Ovitrelle stopericu, prema naputku, "oko 20 sati večeras". Ja sam je uzela u 21.30. Jesam li nešto gadno zeznula, ili je to isto ok?

  8. #11208
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Draga vikky ja bas nisam sigurna ali mislim da nebi trebalo smetati.
    Kod mene je sve ok za sada. Od juce nije bilo krvi samo par puta poslije wc kad se obrisem svijelo smedje ali minimalno, jutros nista hvala bogu. Stavljala sam sinoc i jutros utrogest vaginalno i unutra je cini mi se kao i zadnjih para dana. Juce kad sam krvarila jedva sam uspijela ugurati utrogest i cinilo mi se da se sve spustilo a sad je ok. Htjela sam jos jednom da vam se zahvalim na utjehi i podrski, hvala cure moje ❤️❤️❤️

  9. #11209
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Dobro jutro cure!! Isabel i Kaji, moje cestitke na pozitivnim betama!! Kaji, draga, u obje T sam krvarila. Sad u drugoj i sa komadicima a evo, sve je u redu (da kuc kuc). Usla sam u 12tt pa se nadam da cu prodisati jer strah je vrag. I ja jako volim FET jer moje najvece zlato je mali smrzlic ❤.

    I da, Kaji, ako bude jos krvarenja (nedajBoze) popij Duphastone, ne stavljaj ga vaginalno. Dok ne prestane.

  10. #11210
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Kaji drago mi je i ujedno moras znati da tek krenu prave brige(od pozitivne bete pa do poroda)sve prije je bilo med i mlijeko idemo dan po dan i do zavrsnog cilja kojeg sve prizeljkujemo...

  11. #11211

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Pozz,evi ja danas procurila,trbuh me rastura.10dan idem na ultrazvuk i idemo vidjet ako ce bit sta od ovog mjeseca.
    Sretno svima..

  12. #11212

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Skupila sam hrabrost i napravila test danas na 6dnt 1 blastice.. Negativan..ocekivala sam taj rezultat..

    Sad cekam mengu i vadit cu betu u petak na 12dnt ak bas budem morala..

    Treba napraviti strategiju za dalje..dal da iskoristim jos jedan stimulirani koji imam prek HZZOa ili da odmah idem privatno u Repromed?? Nemam pojma..
    Ali za 3 ciklusa planiramo opet..

  13. #11213
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Skupila sam hrabrost i napravila test danas na 6dnt 1 blastice.. Negativan..ocekivala sam taj rezultat..

    Sad cekam mengu i vadit cu betu u petak na 12dnt ak bas budem morala..

    Treba napraviti strategiju za dalje..dal da iskoristim jos jedan stimulirani koji imam prek HZZOa ili da odmah idem privatno u Repromed?? Nemam pojma..
    Ali za 3 ciklusa planiramo opet..
    Draga pa ti si ovaj tjedan tek imala transfer. Jos je rano. I ako su blastice rijetko se prije 8 ili 9 dnt pokaze. Napravi jos jedan za dva dana. Zelim ti jedan lijepi plusic ❤️

  14. #11214
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Milasova, 6dnt test negativan. 7dnt jeeedva vidljiva druga crtica. Koji si test radila?

  15. #11215

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    One step 10mlU

  16. #11216

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    One step 10mlU
    Mislim da ti to malo rano,pricekaj pa napravi za 3-4 dana i sretno!

  17. #11217

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mislim da bi trebala biti bar sjena da je doslo do trudnoce..ipak je to 11dpo..

    Ali ponovit cu u pon.8dnt..

    Jedino sta me muci su valunzi i navale vrucine i preznojavanje po noci i erotski snovi..
    Ostalo nista...

  18. #11218
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Milasova. Isto sam imala one step. I sto je jos najsmjesnije, jaca je crta bila popodne nego ujutro. A piskila sam jedno pet dana za redom. Ujutro i pop.

  19. #11219
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Skupila sam hrabrost i napravila test danas na 6dnt 1 blastice.. Negativan..ocekivala sam taj rezultat..

    Sad cekam mengu i vadit cu betu u petak na 12dnt ak bas budem morala..

    Treba napraviti strategiju za dalje..dal da iskoristim jos jedan stimulirani koji imam prek HZZOa ili da odmah idem privatno u Repromed?? Nemam pojma..
    Ali za 3 ciklusa planiramo opet..
    Uhh 6 dnt pa to je preeerano...ponovi ga!! Meni je zadnji put morula bila ( 4dnt) 9 dnt test u zadanom vremenu je bio neg ali nakon 10 mn bila je skroz slaba crta (primastick) izmedu ostalo sr...e od testa...a 13 dana beta 536...stoga ponovi ga za 3 dana!! I nemoj gubiti nadu...

  20. #11220
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Bokic svima,danas 5 dnt jucer tokom dana zatezanje,probadanje,vrucine,oci me peku ...kasnije popodne takvu bol kao da me struja zdrmala i to kako je doslo tako proslo...danas grudi i bradavice bolne i vruce a tak i trbuh...nos i dalje suh ,crijeva puna zraka kao da se voda preljeva temp imam do 37,8 po danu...ujutro ne mjerim...pere me neka nervoza(bezveze) kao da neznam kam bi sa sobom i kao da mi nesto fali...slabo spavam pa tu i tam popijem normabel..

  21. #11221

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da bi trebala biti bar sjena da je doslo do trudnoce..ipak je to 11dpo..

    Ali ponovit cu u pon.8dnt..

    Jedino sta me muci su valunzi i navale vrucine i preznojavanje po noci i erotski snovi..
    Ostalo nista...
    Milasova dal si mozda ponavljala test jutros?
    Ja sam se u oba svoja transfera samo jednu noc preznojila.
    Prvi put na 7 dnt dvodnevnih a drugi put na 6 dnt isto dvodnevnih.
    U prvoj trudnoci sam na taj 7 dnt zaspala popodne sto ja nemam obicaj ama bas nikada i vec sam taj dan pocela osjecati intezivno mirise.

    Sto se tice blastica bilo je ovdje i na 5 dnt vec sjenica a ima i onih kojima se tek na 7 dnt pojavi jedva vidljiva sjena.

    Ja sam na 10 dnt u obe trudnoce imala jasno pozitivan test......a to je 12 dno.
    Mislim da bi bilo bolje da si danas radila na 7 dnt jer bi bilo pouzdanije.
    Koliko sam citala da se cure sve vise zale na one step testove pa uzmi s rezervom to svakako

    Kako se uopce osjecas?

  22. #11222

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Uhh 6 dnt pa to je preeerano...ponovi ga!! Meni je zadnji put morula bila ( 4dnt) 9 dnt test u zadanom vremenu je bio neg ali nakon 10 mn bila je skroz slaba crta (primastick) izmedu ostalo sr...e od testa...a 13 dana beta 536...stoga ponovi ga za 3 dana!! I nemoj gubiti nadu...
    Primastick je jedan od nepouzdanih i najgorih testova i ne preporucuje se uopce ga raditi.
    Nakon 10 min test nije vazeci.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.02.2018. at 09:40

  23. #11223

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Nocas me probudila jaka bol u donjem dijelu leda i fakat imam osjecaj da cu svaki cas procuriti..ali nema nicega sve cisto..
    Ne znam stvarno..na cice se ne mogu osloniti one su uvijek iste ,trbuh vise nije nimalo napuhan niti tvrd..
    Jedini simptom u prvoj trudnoci je bila ta bol u ledima ali tada se nisam toliko pratila kao sada..

    Nisam ponavljala ,budem sutra ujutro prije posla..

  24. #11224

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Nocas me probudila jaka bol u donjem dijelu leda i fakat imam osjecaj da cu svaki cas procuriti..ali nema nicega sve cisto..
    Ne znam stvarno..na cice se ne mogu osloniti one su uvijek iste ,trbuh vise nije nimalo napuhan niti tvrd..
    Jedini simptom u prvoj trudnoci je bila ta bol u ledima ali tada se nisam toliko pratila kao sada..

    Nisam ponavljala ,budem sutra ujutro prije posla..
    Ako imas tih testica i ako ce ti biti lakse da znas na cemu si ponovi danas tokom dana.
    Znas da se nekome bolje vidi popodne, zbog cega ne znam.
    A nije ti sad ono neka razlika od danas popodne do ujutro.
    Jedno dva tri sata nemoj mokriti i piti.

    Ali naravno napravi kako zelis...ovo ja razmisljam na glas.

  25. #11225
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic svima,danas 5 dnt jucer tokom dana zatezanje,probadanje,vrucine,oci me peku ...kasnije popodne takvu bol kao da me struja zdrmala i to kako je doslo tako proslo...danas grudi i bradavice bolne i vruce a tak i trbuh...nos i dalje suh ,crijeva puna zraka kao da se voda preljeva temp imam do 37,8 po danu...ujutro ne mjerim...pere me neka nervoza(bezveze) kao da neznam kam bi sa sobom i kao da mi nesto fali...slabo spavam pa tu i tam popijem normabel..
    Puno sreće ti želim i da je bol bila implantacijska!

  26. #11226
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Primastick je jedan od nepouzdanih i najgorih testova i ne preporucuje se uopce ga raditi.
    Nakon 10 min test nije vazeci.
    Lazno poz test (da) lazno poz test(nikada),koliko god sam ih napravila( a bog zna koliko) niti jedan nije se pokazao poz ni nakon 10mn niti nakon sat vremena...

  27. #11227
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Puno sreće ti želim i da je bol bila implantacijska!

  28. #11228
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Ej, cure
    Dobila sam štopericu brevactid 10000 iu dali od nje mogu biti lažno pozitivni rezultati.?? negdje sam pročitala da se ona daje i na dan transfera i da sadži beta hcg hormon..mislim raditi test za koji dan pa da znam..

  29. #11229

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej, cure
    Dobila sam štopericu brevactid 10000 iu dali od nje mogu biti lažno pozitivni rezultati.?? negdje sam pročitala da se ona daje i na dan transfera i da sadži beta hcg hormon..mislim raditi test za koji dan pa da znam..
    Iva koji si danas dan od transfera?
    I ja sam dobila 10000 i.j. i koliko je meni poznato da desetak dana treba da izadje iz organizma.

    Da to je hcg al ti ga nisi dobila na dan transfera?
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.02.2018. at 14:05

  30. #11230
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Danas mi je peti dan od transfera.. brevactid sam uzela 6.02. Navečer..
    Napravila bi test sutra na 6dan blastocista.. iako je rano ali strpljenje mi nije jača strana.. a vrijeme tako sporo prolazi dok čekaš betu..

  31. #11231

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Iva, ako ikako mozes strpi se barem do 7dnt sa testom..
    Ja sam luda sta sam ga radila tako rano,inace ga ne radim uopce ne znam zasto sam ga sad napravila..

  32. #11232

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Inace kod mene vise nema naznaka da ce menga doci sve se smirilo..sutra na 8dnt cu napraviti test i to bi trebao onda biti pravi rezultat.

  33. #11233
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Milasova ~~~~~~~~~ sutra za plusić

  34. #11234

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je peti dan od transfera.. brevactid sam uzela 6.02. Navečer..
    Napravila bi test sutra na 6dan blastocista.. iako je rano ali strpljenje mi nije jača strana.. a vrijeme tako sporo prolazi dok čekaš betu..
    Danas je znaci 12 dan od stop.
    To je definitivno sutra na 13 dan od primanja izaslo van.
    Napravi kako zelis. Ako imas testica pisaj...i ja sam i nitko me ne bi mogao zaustaviti.

    Ako sam ja dobro skuzila blastica se podje implantirati odmah 1 dnt i to traje tako oko 3 dana kad se zavrsi implantacija. Od zavrsetka implantacije treba dva dana proci da kucni test moze ocitati hcg u urinu.
    E sad je tu plus minus dan i dal je zaista se to tako dogodilo. Realno bi mogao test sutra pokazati.
    Sad je stvar u glavi koliko ces moci podnijeti ako ne pokaze.
    A svega je bilo ovdje. Od 5 dnt blijeda crtica a ima i tek se 7 ili 8 dnt pokaze.

    Kod icsi oplodnje je pocetna beta manja...cisto eto da znas jer i vidis tu kako se bete razlikuju od zene do zene.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 18.02.2018. at 17:20

  35. #11235

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Inace kod mene vise nema naznaka da ce menga doci sve se smirilo..sutra na 8dnt cu napraviti test i to bi trebao onda biti pravi rezultat.
    Tako su se i kod mene simptomi smirili al samo jedan dan...na 9 dnt. I opet sve nastavilo po starom sve do 12 tt.

  36. #11236
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Znam da je rano.. al kupila sam par testova u mulleru po 15 kn, pa ću napraviti u utorak to bi bio 7 dan.. valjda ću izdržati.. nemam bas neke simptome trudnoće a čekanje me ubija.. Znate u same kakva je ta neizvjesnost..

    Milasova kad ponovo radiš test??

  37. #11237

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hvala vam na iskustvima.
    Sutra cu ga napraviti samo ne znam dal cu prije ili poslje posla..sutra 8dnt..

  38. #11238
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam na iskustvima.
    Sutra cu ga napraviti samo ne znam dal cu prije ili poslje posla..sutra 8dnt..
    Jel pao test?

  39. #11239
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja nisam htjela ništa raditi prije 9dnt, to je naaaaajranije kaj sam radila, i to tek kasno navečer. Sve prije iako je i blastica je zbiljaaaa jako rano i zaključila sam da prerani negativni test ima više štete nego eventualni slabo pozitivni. I onda bi se opet pitala jel je stvarno pozitivan, jel biokemijska, hoće i sutra biti pozitivan, hoće li biti tamnija crtica, da li beta pada il raste... Uf, sto misli

    Ja sam jutros na 14dnt išla vaditi drugu betu, čekam rezultate.

    Hoćete li napraviti listicu čekalica da vas bolje pratimo?

  40. #11240
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Drage moje..
    ja sam jutrost ipak napravila test na 6 dan blastica, to je jednostavno bilo jače od mene, morala sam , iako mi je razum govoro da je rano..
    Test je bio neki za 15 kn iz mullera na kojem nije naznačena osjetljivost.. učinilo mi se da vidim sjenu, za koju nisam sigurna dali umišlajm ili..
    sutra ponovo radim test i nadam se najboljem..

    Milasova javi nam kad napraviš test..

  41. #11241

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mene nocas opet probudio pritisak nadolazece menge..
    Ustala se a ono nema nista..
    Nisam jos napravila test ,budem oko 18 kad se vratim s posla..
    Iva,nadam se da nije umisljena crta!

    Isabel,slazem se s tobom..ne znam koji mi je vrag bio da sam isla raditi test tako rano-inace ga niti ne radim..
    Ali sad kad sam vec napravila moram ga ponoviti..
    Iako ne vjerujem da ce biti pozitivan..
    Nemam nekih simptoma koji bi me uvjerili u suprotno,odnosno dali mi iole nadu..

  42. #11242
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam htjela ništa raditi prije 9dnt, to je naaaaajranije kaj sam radila, i to tek kasno navečer. Sve prije iako je i blastica je zbiljaaaa jako rano i zaključila sam da prerani negativni test ima više štete nego eventualni slabo pozitivni. I onda bi se opet pitala jel je stvarno pozitivan, jel biokemijska, hoće i sutra biti pozitivan, hoće li biti tamnija crtica, da li beta pada il raste... Uf, sto misli

    Ja sam jutros na 14dnt išla vaditi drugu betu, čekam rezultate.

    Hoćete li napraviti listicu čekalica da vas bolje pratimo?
    Potpuno se slazem stobom,i ja sam 9 dnt radila test...znam da je nekome jace!! Ali samo si zadajes jos vece muke a same i bez toga smo na mukama...

  43. #11243
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Drage moje ja sam jutros bila kod dr na kontroli i na UZ de nista ne vidi. Izvadili smo betu za svaki slucaj ali nemam bas neku nadu. Tako mi je tesko. Nemogu vam opisati.

  44. #11244

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Beta 97,00

  45. #11245
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kaji, da nije samo prerano? Do kad moras cekati betu? Drzi se <3
    Milasova, nadam se da su to bolovi od smjestanja. I da ce test popodne biti +!
    Katesplit1, koji dan si vadila betu? Jesu bile blastice ili? <3 bit ce to ok!

  46. #11246

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Kaji,nadam se da nije gotovo..vjerujem da ti je grozno,ali drzi se..

  47. #11247

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Deveti dan nakon transfera, blastice, sluzbeno trebala tek u srijedu. Svakako cu ponovit, trazili su mi inace I da izvadim progesteron na dan testa
    Posljednje uređivanje od Katesplit1 : 19.02.2018. at 12:39

  48. #11248

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Katesplit1, mislim da ti je to skroz dobra beta za 9dnt..
    Sretno do kraja!

  49. #11249
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji, da nije samo prerano? Do kad moras cekati betu? Drzi se <3
    Milasova, nadam se da su to bolovi od smjestanja. I da ce test popodne biti +!
    Katesplit1, koji dan si vadila betu? Jesu bile blastice ili? <3 bit ce to ok!
    Neznam jeli rano draga rominka, oko 4 ce mi javiti betu. U petak je bila 2000. ja mislim da bi se bar nesto trebalo vidjeti, danas sam 5+4 neznam jeli se tako kaze, kod nekih se tad vec srce culo. Ma da mi je samo znati na cemu sam. Da se nepatim vise.

  50. #11250
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Kate cestitam, za 9 dnt je fina beta. Navijamo za lijepo duplanje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •