Stranica 180 od 310 PrviPrvi ... 80130170178179180181182190230280 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 8,951 do 9,000 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #8951
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Mono zato neki doktori prepisuju decortin, on rusi imunitet da tijelo ne odbaci embrij. Kod mene ni to nije upalilo.

  2. #8952

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Jolice,kolika doza decortina ide? Ja sam ga nekad uzimala ali radi crijeva i s njim isto treba oprezno.Da se ne bi krivo shvatili,ne bih ga ja uzimala na svoju ruku samo me zanima kako on ide u protokolu.Nacula sam bila da se daje ali nisam znala da radi imuniteta.

  3. #8953
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Daju od 5 mg. Ne znam kako ostale klinike, ali Cesi ubacuju u protokol od prvog dana uglavnom pa onda negdje do 10-12 tj.

  4. #8954
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka,
    hvala na savjetu.

    Budem se posavjetovala s doktorom R.
    Nama je prvenstveno cilj popraviti spermiogram kod MM-a, ako je moguće.
    Morfologija spermija je izrazito loša (imaju velike vakuole u glavama-sve do jednog), a nalazi hormona, urina i ostali koje smo radili savršeni.
    Kaže biolog da negdje u spermatogenezi se nešto dogodi (ne može pretpostaviti što).
    Magistra farmacije je MM preporučila uzimanje svježe matične mliječi uz Profertil.
    Naravno da bi sve pokušali da poboljšamo situaciju kod spermija.

  5. #8955
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Nije zgorega da ti mm za koji mjesec ponovi nalaze hormona. A s druge strane svjesna si da tri mjeseca treba proci za obnovu spermija, pa bas zato jos jedan nalaz nakon izvjesnog vremena, a i spermiogram, je pozeljno napraviti. Sad polako, pokupite savjete, dogovorite se i laganini u rjesavanje sto stana sto problema sa spermicima. I rezultat ce doci

  6. #8956

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Martilala, evo tu sam...
    Oprostite ali nerado idem na forum i opcenito po internetu...tesko mi je citati bilo kakve teme vezane uz sve ovo..eto tesko mi je to i izgovoriti (napisati)...toliko se bojim da me nocu hvata panika..ali ozbiljno! ..zaspim i probudim se s mislima da ako uopce pomislim da ce se desiti nesto lose da ce se to onda i desiti.. a naravno vec samim time razmisljam o tome i onda panicarim jos vise..onda zaspim..onda opet isto..drzim muza za ruku dok spavam ali ne pomaze..ovo je strasan osjecaj....
    Beta mi je ok..u cet bila oko 1000 a jucer (sub) oko 3000..dok veli da je super..u petak idem na uzv...ali vec dvaput do sad mi je neslavno zavrsilo (da tako kazem) tako da sam i dalje nervozna i ne znam kad cu se uspjeti opustiti...ovo nam je vec 6.postupak i stvaaaarno je jako tesko sve ovo prolaziti...
    Tesko nam je svima koji se borimo s neplodnoscu..nitko drugi to ne moze razumjeti..

  7. #8957

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ne moze to nitko drugi shvatiti,slazem se..
    Fuksija,drzi se.I da bude napokon sve u redu

  8. #8958

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Super beta fuksija! Držim fige da sve bude u redu
    Evo meni je 8dnt, uopce nemam osjecaj da se nesto dogodilo. (.)(.) nisu ni priblizno vise toliko natekle, negdje sam citala da to nije dobar znak, a onda sam naisla na neki post gdje je nekoj zeni bilo tako pa ostala trudna. Nisam vise pametna. Ne zelim raditi testove, previse sam ih negativnih vidjela.. Izdrzat cu nekak do petka, to ce biti 12dnt pa cu vaditi betu. Danas me nesto grci opet dolje kao nakon ET. Ma joooj, čekalice moje kako je kod vas?

  9. #8959

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Grčenje prešlo u krvarenje Doduše, smeđe je i pokušavam se nadati da je implantacijsko, ali svejedno je teško...

  10. #8960

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Provy,koji ti je sad ono dan nakon transfera?

    Sad vidim u petak ti je 12dnt..moguce da je implantacijsko.
    Posljednje uređivanje od aska : 24.07.2017. at 17:24

  11. #8961

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Provy, drzim fige da je implantacijsko!

  12. #8962

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Curke kako ste mi ima kaj novoga

  13. #8963
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    evo cure kod mene beta 0,1
    vracen aje jedna blastocista.

  14. #8964
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,

    Evo meni je dns bio transfer ! Vracene dvije blastice ! Beta za 14 danaaa !

  15. #8965
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Sretno mono...

  16. #8966

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Malena,zao mi je.Nema tu neke velike utjehe,znam..ali drzi se.

    Mono,sad ajde u nove pobjede.Sretno!

    Provy,ima li kakvih novosti?
    Posljednje uređivanje od aska : 25.07.2017. at 21:24

  17. #8967

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Isto beta 0,1. Lezim u bolnici trenutno, prokrvarila sam k'o prava, bas me jako boli...
    Sretno svima, ja sam puno ocekivala od ovog postupka i malo je reci da sam razocarana i tuzna. Već gledam šta kako i gdje dalje, mislim da više neću u Petrovoj, ne želim biti kao na pokretnoj traci... Vjerojatno cu u nekoj poliklinici probati, sad cu malo na drugim temama gledati koje su najbolje.
    Pusa svima i puno sreće

  18. #8968
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Provy,

    Zao mi je ! Drzi se ! Sretno !

  19. #8969

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Provy zao mi je. Ja jos cekam

    Poslano sa mog F3311 koristeći Tapatalk

  20. #8970
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Provy, malena , cure zao mi je!
    I ja sam od proslog postupka ocekivala puno, zapravo uvijek puno ocekujem, treba odtugovati i smisliti plan za dalje.
    drzite se!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  21. #8971

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Cure malena i provy bas mi je zao drži te se znam da nema utjehe ali morate hrabro dalje sad se jedna i druga dobro odmorite napunite baterije za dalje šaljem vam virtualni zagrljaj

  22. #8972

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Uh,Provy zao mi je Ja sam krvarila 10 dana,zao mi je sto si zavrsila i u bolnici.Svi mi ocekujemo i nadamo se i onda nas neuspjeh srusi.Ali,evo digla sam se i za tjedan dana idem na novi dogovor.Drzi se

  23. #8973

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala cure. Razmisljam sta i kako dalje, zelim napokon da mi netko posveti dovoljno vremena i k'o covjek mi objasni u cemu je tocno problem. To zahtijeva novce tako da gledamo Prag sada. Uzet cemo malu pauzu i uzivati preko ljeta, ali ne odustajemo. Vidim puno hrabrih zena ovdje i to i meni nekako daje snage. Divne ste i zelim vam da sto prije ostvarite svoje snove

  24. #8974
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cureeeee, molim pomoc !!!

    Dns mi.je 19 dpt, 5 + 4 po M.
    Beta 7 dpt 110
    9 dpt 349
    19 dpt 12 011
    Dns se vidi znaci s betom od 12 000 samo GV i ZV, jedna GV...!!!
    Nije li to previsoka beta a da se bi plod ne vidi??
    Vracena su dva embrija, ali se znaci samo jedna GV vidi.

  25. #8975

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Cureeeee, molim pomoc !!!

    Dns mi.je 19 dpt, 5 + 4 po M.
    Beta 7 dpt 110
    9 dpt 349
    19 dpt 12 011
    Dns se vidi znaci s betom od 12 000 samo GV i ZV, jedna GV...!!!
    Nije li to previsoka beta a da se bi plod ne vidi??
    Vracena su dva embrija, ali se znaci samo jedna GV vidi.
    Ništa ne brini meni se na betu od 20592.1 vidjela samo gestacijska od 8mm...
    Sad sam u 31tj.trudnoće!

  26. #8976
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hvalaa ! Jojjj nadam se da ce sve biti ok !!!

  27. #8977
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Bok cure. Evo i mene nakon prvog transfera koji je bio danas. Vratili smo 2 blastociste, dobila sam utrogestan i dupahstone od terapije. Inače su mi ciklusi jako kratki (23-25 dana) pa me zanima da li navedena terapija zapravo produžuje cikluse tj čula sam da je nemoguće dobiti mjesečnicu dok sam na terapiji utrogestanima... I da koje ste simptome trudnoće ste imale nakon transfera?

  28. #8978

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ivana nema pravila.Znam cure a i cula sam da znaju procuriti ranije i u vrijeme ocekivane menstruacije pod Utrogestanom.Ja sam procurila tek 13dnt a beta je bila negativna.Za simptome trudnoce ti nazalost ne mogu pomoci.Mislim da to i nije bitno.Mozes ih imati hrpu a ne biti trudna i obrnuto.Vrijeme ce pokazati.Sretno

  29. #8979
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Nazalost Ivana ja sam jedna od onih koja sam svaki put dobila mengu pod utrogestanom, inace su mi ciklusi oko 35-37 dana a u postupku obavezno krene vec 30-ti dan.

  30. #8980
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Pa hvala na info...bitno je da znam...a onda odete vadit betu svejedno prema uputama (meni piše za 14 dana) ili samo javite da ste dobile? Ja sam pila duphastone i prije i po njemu mi je mjesečnica dolazila prvo jako oskudno 3 dana (doktorica je rekla da je to lažna mjesečnica) pa tri dana ništa pa ponovno... Pa me eto zanima što i kako da mislim ako opet bude tako.. Za simptome sam malo pročitala da se simptomi pms i trudnoće dosta puta pomješaju...

  31. #8981

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Moj ti je savjet da za svaki slucaj uvijek izvadis betu jer samo ona je sigurna i tocna.Ja sam ju vadila.

  32. #8982
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    I ja sam uvijek vadila betu iako nije bilo dvojbe dali je to menga. Ja sam svaki put znala da je menga u pitanju i da nine uspjelo ali sam uvijek i za potvrdu isla po betu.

  33. #8983
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ivana,
    Uvijek izvadi betu 14 dpt, bez obzira na krvarenje i nikako prekidati terapiju do bete !

  34. #8984
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Ivana, beta je jedini pravi pokazatelj, obavezno vaditi bez obzira na eventualno krvarenje! sretno !

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  35. #8985
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Cure hvala puno na savjetima. Budući da mi je prvi put izašla sam a da sam zaboravila pitati...Shvatila sam da je pravilo da nema pravila. Iako se nadam da neće biti takvih situacija da će beta biti velika i isto želim i svima vama!

  36. #8986

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    evo curke i mene danas mi je 5dnt, vraćen nam je jedan smrzlić i sad čekamo..za sada ništa ne osjećam osim tu i tamo nekakvog pikanja ali moguće da je to i od utrića..vidjet ćemo..još 7 dana do bete..
    doma guštam i odmaram, odšećem po kvartu i s curkama na kavice i to je to, ovaj put sam odlučila sve laganini pa ćemo vidjeti..želim svim čekalicama velike bete

  37. #8987
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    patuljcica - da li mi možeš reći kakvo pikanje? ja od prvog utrića osjetim kao lagane menstrualne grčeve, to traje cijelo vrijeme, danas mi je 5 dan od transfera. Danas me počeo jako probadati desni jajnik i bole me leđa (kao kad trebam dobiti m). Ima li ijedna cura sa sličnim simptomima...

  38. #8988

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Imala sam ja, identicne kao ti i jutro poslije je bio plusic

  39. #8989
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Bas mi je drago zbog plusica ja jos nisam mislila radit test,malo mi je prerano.. Al dobro da znam da moze biti i dobro

  40. #8990

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Ja (sam valjda jedna od sretnica koja) inace nemam nikakva pikanja, probadanja ni grceve pred mengu, nego mi je poprilicno tocna pa znam kad treba doci i samo osjetim da je krenula...
    ali da, i ja sad osjetim stezanja dole, kao lagani grcevi i probadanje isto oko desnog jajnika, samo meni nije jasno kakve veze ima meni probadanje s obzirom da ja nisam punktirana jer se u mom slučaju radi o fet-u..
    meni je danas 9.-ti dan i cekam ponedjeljak da napravimo betu..
    svakakvih ima simptoma i za uspjeh i za neuspjeh i mozda se ni ne bi trebalo s tim zamarati, znam da su cure pisale da ih cesto znaju i prsa boljeti, mene npr. nista ne boli, ali nisu ni bila prsa napuhnuta kad nisam imala stimulaciju pa zapravo samo cekam ponedjeljak...prosli put kad sam imala stimulirani sam vec oko 8.-og dana krenula brljaviti kao spotting da bi se na kraju pretvorilo u mengu..sad sam happy jer je za sada sve ok i nadam se da ce tako i ostati jedino sto spavaam ko velika..vjerojatno od utrogestana..
    Ivana je li odmaras domeka ili radis? ja sam trenutno domeka, ali svaki dan prosecem i izadem malo van..sretno!!!

  41. #8991
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Ja sam isto doma, odmaram, evo napokon sam dohvatila i neke knjige da ih konacno procitam. Dok nisi spomenula nisam povezivala al spavam ko nikad Mene bas probada pa cas mislim da cu dobit m, cas da su to simptomi od lijekova,a kad si vec spomenula grudi su mi ko baloni. Kolko sam shvatila bilo bi dobro da tako i ostane . Pa tebi je beta uskoro, zelim ti svu srecu ovaj put!

  42. #8992

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Super, Ivana drago mi je da se sve dobro odvija, i samo neka cicke rastu :D
    kad je tebi beta? Da, ja sam svoja dva tjedna joooos malo izgurala do kraja...
    mene i dalje steze i bas osjetim i dok hodam, ali i dok mirujem..jos nemam nikakav spotting (juhuhu!!) sve cemo znati u ponedjeljak...je li to od utrogestana ili se malac zalijepio..
    Hvala ti na lijepim željama i tebi želim lijepu veliku betu!

  43. #8993
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ivana,
    Dobra.su to probadanja povremeno !!!!!

    Sretno cure

  44. #8994
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    patuljcica - beta mi je idući petak. Ali moram priznati da sam nekako sretna jer za sada nema spottinga..meni su ciklusi inače jako kratki i da je normalno m bi došla jučer. Jučer me probadalo opet, prvo jajnici pa trbuh ali možda je to zbog punkcije... Hoćeš ti napraviti test il ćeš ipak čekati betu u pon? Mislim da m dođe unatoč utrogestanima tako da da je dobro!!!
    mono111 - nadam se da su dobra, sad se već jako nadam!!!

  45. #8995

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Suuper Ivana, bit će to sve dobro!
    Mislim da neću raditi testiće..probat ću biti strpljiva do bete
    Do sad sam izdržala, još maloo pa ćemo više znati
    Dobro se osjećam, sve je ok za sada i nadam se da će tako i ostati

  46. #8996
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Javi obavezno i sretno!!

  47. #8997

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Kod mene je nažalost beta danas bila negativna..Ivana tebi želim svu sreću!

  48. #8998
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    ;-( a nemogu vjerovat, bila sam sigurna po tvojim simptomima da ce biti lijepa beta... Drzi se,samo hrabro i mora jednom biti. Ja brojim sitno B-)

  49. #8999

    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala draga Ivana, i mi smo se nadali...ali ispada kako mi kažu..pravilo je da pravila nema...netko ima svakave simptome i ne uspije, netko nema nikakve i uspije i obrnuto..
    sad malo odmora pa u nove pobjede..mislim na tebe i želim ti veliku betu u petak! još malo izdrži

  50. #9000
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    I dočekala betu, uspjela izdržati i ne napraviti test... dakle.. 2817.02

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •