Stranica 277 od 310 PrviPrvi ... 177227267275276277278279287 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,801 do 13,850 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13801
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Nemasekiracije, znaš da na teret HZZO-a imaš pravo na samo 4 stimulirana IVF-a?
    Jesi pitala kako bi ti računali postupak s klomifenom i eventualnim dodatkom nekoliko ampula gonadotropina?

  2. #13802

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemasekiracije, znaš da na teret HZZO-a imaš pravo na samo 4 stimulirana IVF-a?
    Jesi pitala kako bi ti računali postupak s klomifenom i eventualnim dodatkom nekoliko ampula gonadotropina?
    Znam da. Neznam na sta je mislila pod ampule (koje) i kako bi se pisalo. Ako se radi o dodatne 1,2 ampule onda sam mislila pitat da ih kupim. Da mi se ne vodi kao stimulirani. Mislim da se to moze? Tako mi je predlozila soc gin.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  3. #13803

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    A navodno postoje i neke koje se mogu racunati i kao prirodni. Al to neznam. Ali da..rekla je ak se uvode ampule naknadno da se racuna kao stimulirani. Al onda sam eto mislila o opciji da ih u tom slucaju kupim..

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  4. #13804
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Samo klomići i femara idu pod prirodni. Plus štoperica. Šta god si drugo ubodeš, piše se pod stimulaciju. Ovaj prijedlog tvoje soc gin je dobar, ali to popričaj s reproduktivcem da li će ti omogućiti PRIJE nego krenete s postupkom. Sretno!

  5. #13805

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Samo klomići i femara idu pod prirodni. Plus štoperica. Šta god si drugo ubodeš, piše se pod stimulaciju. Ovaj prijedlog tvoje soc gin je dobar, ali to popričaj s reproduktivcem da li će ti omogućiti PRIJE nego krenete s postupkom. Sretno!
    A da..vidjeti cemo sve. Korak po korak. Hvala ti [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  6. #13806

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Ja ne mogu vjerovati..ali eto 4 dc i meni se vratila svrbez. Poludit cu. Sad neznam kaj da radim…imam doma Lactogin probiotike pa cu krenut s njima. Kad sam pitala mpo ako se to desi rekla je radje ne ove druge tablete,a za probiotike ok. Al me brine to kaj nisam sigurna da ce mi se od probiotika smiriti.
    Kaj vi mislite? Ima koja iskustvo za gljivice usred postupka?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  7. #13807

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Smijes slobodno u postupku koristiti Geonistin vaginalete al ti treba recept. Prije je bilo uobicajeno da se daju vaginalete od strane mpo dr. Polygynax su cesto znali propisati.
    Isto tako Canesten bez recepta mozes kupiti.

  8. #13808

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Libra prvotno napisa Vidi poruku
    Smijes slobodno u postupku koristiti Geonistin vaginalete al ti treba recept. Prije je bilo uobicajeno da se daju vaginalete od strane mpo dr. Polygynax su cesto znali propisati.
    Isto tako Canesten bez recepta mozes kupiti.
    Uzela sam probiotike oralne i vaginalne, lactogin..posto sam tocno prije M koristila vaginalete. Jer mi se eto vec 2 mj svako malo pojavi. A brisevi uredni. Vidjeti cemo kako ce to sad djelovati..

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  9. #13809

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Žene drage, ja sam nova u ovome svemu i evo 4 dan u stimulaciji sa pergoverisom 150 IE i brine me sto ne osjetim bas neke simptome i probadanje u jajnicima kao sto sam čitala da je to normalno, odnosno da je to znak da se folikulu stvaraju! Kod mene je samo napuhan stomak i tu i tamo nešto me bocne u jajnicima, jel to ok ili nije?

  10. #13810
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ne obaziri se na simptome, netko ih ima, netko nema. Sretno!

  11. #13811
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Uzela sam probiotike oralne i vaginalne, lactogin..posto sam tocno prije M koristila vaginalete. Jer mi se eto vec 2 mj svako malo pojavi. A brisevi uredni. Vidjeti cemo kako ce to sad djelovati..

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Stres čini čuda, znaš i sama sigurna sam. Uopće ne mora značiti da gljivice imaš ponovo tako da ne znam da li je pametno uzimati išta osim probiotika dok nemaš recimo bris koji potvrđuje da je gljivica prisutna. Dizanje imuniteta je ključ, što je prirodnije moguće. A opet, ne do te mjere da budeš neki superwomen s obzirom da si u postupku...
    Nastoj si olakšati unosom dovoljno tekućine, na to svi jako često zaboravimo, probioticima raznim (kefirima, jogurtima). Prirodnim nekim pripravcima tipa češnjaka (ne znam koliko si sklona takvim rješenjima, ali postoji i način liječenja sa uvođenjem tampona umočenog u jogurt u rodnicu, češnjaka i sl.). Ja sam jako često kroz godine imala tegobe s gljivicama i sličnim simptomima koje sam često sama nazivala gljivicama, a da bi brisevi rekli da sam istovremeno sterilna. Bila sam prisiljena okrenuti se upravo ovakvim rješenjima i kod mene je to donijelo rezultate.

    Citiraj Azoivi prvotno napisa Vidi poruku
    Žene drage, ja sam nova u ovome svemu i evo 4 dan u stimulaciji sa pergoverisom 150 IE i brine me sto ne osjetim bas neke simptome i probadanje u jajnicima kao sto sam čitala da je to normalno, odnosno da je to znak da se folikulu stvaraju! Kod mene je samo napuhan stomak i tu i tamo nešto me bocne u jajnicima, jel to ok ili nije?
    Kao što reče Optimist, nemamo svi iste reakcije na stimulaciju. A opet, vidiš da i ti imaš svoje simptome. Nastoj skrenuti misli sa takvih stvari i propitivanja. Da mi je današnja pamet, koliko god ja osobno volim biti informirana o svakom detalju i sama sam sate i sate provodila na forumu, ja bih se osobno kanila iščitavanja raznoraznih tema već bi se pokušala zatrpati bilo kakvim drugim poslovima. Sada vidim koliko sam si stresnih situacija sama znala izazvati povremeno samo uspoređivanjem sa drugima u datim situacijama.

    Veliki pozdrav svim trudilicama!!!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 24.01.2019. at 09:31

  12. #13812

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Jutro cure. Ovaj mj smo u prirodnom ivfu. Obavila sam uzv danas. Moram doci opet u uto. Vidjela sam da je mjerila 1 veci..nije nista rekla koliko ih je. Pitala sam jel ima cega, rekla je ima, al lagano napreduju. Danas je btw 11dc. Utorak ce biti 14dc. Zadnja 2 ciklusa su mi bila 35 i 40 dana, pa mozda zato sporo idu. Nemam pojma. Nadam se... kaj vi mislite? Inace pila sam klomifen 3x1 5 dana, pa 2x1 2 dana. Od jucet vise nista

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  13. #13813
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    U prirodnom ciklusu ni nećeš imati puno folikula. Već sam to negdje pisala... Doktorica mi je objasnila da se najčešće dobivaju 2 do 3 stanice, normalno uz izuzetke. Sad ti je valjda mjerila da se ne bi koji izdvojio kao vodeći. Ne brini draga, samo opušteno.

  14. #13814

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    U prirodnom ciklusu ni nećeš imati puno folikula. Već sam to negdje pisala... Doktorica mi je objasnila da se najčešće dobivaju 2 do 3 stanice, normalno uz izuzetke. Sad ti je valjda mjerila da se ne bi koji izdvojio kao vodeći. Ne brini draga, samo opušteno.
    Ma da. Brinem bezveze. Ionako ne utjecemo na nista sta bude biti ce. Vidjeti cemo u utorak.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  15. #13815
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    U prirodnom ciklusu ni nećeš imati puno folikula. Već sam to negdje pisala... Doktorica mi je objasnila da se najčešće dobivaju 2 do 3 stanice, normalno uz izuzetke. Sad ti je valjda mjerila da se ne bi koji izdvojio kao vodeći. Ne brini draga, samo opušteno.
    Ja sam imala prvi put 5JS a drugi put 4JS...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #13816
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Eto, ti si nam taj izuzetak...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 27.01.2019. at 15:26

  17. #13817

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Cure nista mi nije jasno..nema moje dr bolesna je. U utorak jedan od 13mm, u cetvrtak taj isti od 15mm. Danas doktor koji je bio kaze..3 od 11 mm. I pregled opet u ponedjeljak. Pitam jel mogao puknut kaze ne s 15mm. Nije mi jasno sta se desava?? Jeste kad cule tako nesto?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  18. #13818

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Trudnice i trudilice koje ste vitamine pile nakon transfera, ja sam prije transfera bila na (kršitelj koda)u sad 2 dan od transfera nekako me strah piti ga na svoju ruku, imate kakav savjet??

  19. #13819
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nakon transfera pijem samo folnu, ni ja se ne usudim uzimati ništa drugo...
    Posljednje uređivanje od Vaki : 02.02.2019. at 22:02

  20. #13820
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon transfera pijem samo folnu, ni ja se ne usudim uzimati ništa drugo...
    Vaki draga, na kojem ti puta???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #13821
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ništa još kod mene. Pojavila se cista na lijevom jajniku pa moram piti duphastone od 16 dc. Uvijek nešto. Ti?

  22. #13822
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ništa još kod mene. Pojavila se cista na lijevom jajniku pa moram piti duphastone od 16 dc. Uvijek nešto. Ti?
    I kod mene nista...drugi mjesec sam na klomifenu i temp.odnose ali nista...

    Bas sam jadna...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #13823

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    I kod mene nista...drugi mjesec sam na klomifenu i temp.odnose ali nista...

    Bas sam jadna...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Kad mozes na novi postupak?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  24. #13824
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Kad mozes na novi postupak?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Nisam ja u postupku... Prirodno sve osim kaj mi moj gin.dao piti klomifen .. posto neznamo kako ali nestala prirodna O cini se nakon kiretaze... Pa to pratimo folikul.uzv i kaze koji dane imamo odnos...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #13825
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ajme, baš mi je žao. Znam da lijepo reagiraš na klomifene pa se nadam da će vam sada uspjeti.

  26. #13826
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, baš mi je žao. Znam da lijepo reagiraš na klomifene pa se nadam da će vam sada uspjeti.
    A nije bas ovog puta dobro... Nemam takvu dozu 3×1 kako sam imala u zagrebu nego 2×1 a na tu dozu samo imam jedan folukul

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #13827
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Drage moje rode, rekla sam si stoput neću više čitati forum i samo se zbediram kad vidim da svi imaju nekakve simptome, samo ja nista i radila jutros test i on negativan, betu radim tek 25-tog, do onda tko ziv tko mrtav. danas 11dnt 3d, 6st. Mislim da nije rano za test da pokaže, ne želim lažne nade, ali testu je prošao rok. O čemu ovisi rok na tim testovima?? Jel zna netko?

  28. #13828

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Evo da te utješim. Meni je danas 10 ti dan transfera isto simptom 0.Test neću do srijede, to ja dan kad bi trebalo dobiti. Beta tek 26. Inače mislim da postoji razlog zašto testovi imaju rok trajanja ipak moraju detektirati hormon pa vrijeme utjeće na te reagense čime su natopljene trakice. Lijepo ga ponovno napravi,za koji dan. Držim fige

  29. #13829
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Hvala ti Unadva, odmah mi je nekako lakse nadam se da će biti velike bete tog 25. i 26-tog Sretno!!
    Posljednje uređivanje od SexySpru : 15.02.2019. at 11:10

  30. #13830
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj SexySpru prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti Unadva, odmah mi je nekako lakse nadam se da će biti velike bete tog 25. i 26-tog Sretno!!
    Cure, sretno!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #13831
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Hvalaaaaa

  32. #13832
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Cure ja danas 13dnt prokrvarila nista od moje bete. Sretno cekalicama

  33. #13833

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj SexySpru prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ja danas 13dnt prokrvarila nista od moje bete. Sretno cekalicama
    A *****u. Zao mi je draga! Biti ce drugi put [emoji173]. Una drzimo fige jos i tebi. [emoji1696][emoji1696][emoji1696]
    Ja sutra idem 3dc na uzv, ako je sve ok krecemo prvi put u stimulirani. Nekak nisam ziher da se stiglo sad nakon prirodnog sve ocistiti..ali vidjeti cemo sve sutra. Javim.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  34. #13834

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ja još čekam. Jučer je bio 15 dan od punkcije i nisam dobila. Danas 12 dan transfera. Betu vadim tek 26.

  35. #13835
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Drzim vam fige cure i nadam velikim betama!!!

  36. #13836

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Unadva prvotno napisa Vidi poruku
    Ja još čekam. Jučer je bio 15 dan od punkcije i nisam dobila. Danas 12 dan transfera. Betu vadim tek 26.
    Oces piskiti test?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  37. #13837
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    A-joj, baš mi je žao. Bilo bi dobro da ipak izvadiš betu... Jedino ako si sigurna da je baš prava menga.
    Unadva - sretno!
    Nemasekirancije - ma sve je sigurno u najboljem redu.
    Javljajte novosti...

  38. #13838
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    A-joj, baš mi je žao. Bilo bi dobro da ipak izvadiš betu... Jedino ako si sigurna da je baš prava menga.
    Unadva - sretno!
    Nemasekirancije - ma sve je sigurno u najboljem redu.
    Javljajte novosti...
    Ma neću raditi betu, moj MPO dr. je još jednom "probao" mislim da ću morati vaditi jajovod prije daljnjih uzaludnih pokušaja ;(
    Radila sam jutros test i bio je negativan, tako da nema baš neke nade ali cure samo pozitiva sve će se već nekako riješitit.
    Čuvajte se

  39. #13839

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Obavila pregled. Sve je ok. Krecemo u punu stimulaciju. Izvadili mi krv radi hormona. Dobila sam inekcije za pikanje. Idemo na blazu stinulaciju s obzirom da imam pcos. Dobila gonale 112,5. Od danas do sub. U sub pregled. Uz to decortin radi hashimora i antitijela. Nalaz MM kad je bio zadnji put u 9 mj je slabiji s pbzirom na prethodni tako da nema smisla da vise pije profertil neg ce preci na nesto drugo.Dost je velika razlika s 36% pao na 6%. Malo me isokiralo. Taman ima jos za 3 dana profertila i onda ce preci na nesto. Ja razmisljam o maticnoj. Jedino me brine kaj ce usred postupka stat s profertilom a kazu da kad stane s tim da se jos smanji. Kud ce nize [emoji849]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  40. #13840
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Uh, već sam negdje čitala da se od tog pokvari spermiogram pa to nismo ni uzimali. Zapravo je tek od 9. mjeseca počeo nešto uzimati. Uzimao je matičnu, a u pauzi od nje l-arginin i l-carnitin. Ne znam jeli pomoglo jer još nismo u postupku pa ti ne mogu ništa savjetovati. No, ako veliš da se ne smije prekidati možda bi bilo dobro da to popije do kraja pa onda udri po matičnoj...

  41. #13841

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, već sam negdje čitala da se od tog pokvari spermiogram pa to nismo ni uzimali. Zapravo je tek od 9. mjeseca počeo nešto uzimati. Uzimao je matičnu, a u pauzi od nje l-arginin i l-carnitin. Ne znam jeli pomoglo jer još nismo u postupku pa ti ne mogu ništa savjetovati. No, ako veliš da se ne smije prekidati možda bi bilo dobro da to popije do kraja pa onda udri po matičnoj...
    A ima jos par tableta. Pa nisam pametna...znaci morala bi kupit da ima za ovaj cijeli mjesec.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  42. #13842
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Aha! E, ne znam što bi bilo najpametnije. Možda da ipak onda još to popije jer matična ne bude puno pomogla u tako kratkom roku. Ja bih isto najrađe skakala s proizvoda na proizvod kad čujem za nešto bolje, ali to tako ne funkcionira...

  43. #13843

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    15 dan nakon transfera veliki minus na testu

  44. #13844
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Unadva prvotno napisa Vidi poruku
    15 dan nakon transfera veliki minus na testu
    Znam da je to jako neohrabrujuće ali misli pozitivno ipak još nisi prokrvarila, znaš da test može biti lažno negativan.
    Počekaj još koji dan. Ti si bila na prirodnom ili stimuliranom?

  45. #13845

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Stimulirani, ma očajna sam toliko sam vjerovala baš zbog toga jer sam prošli put dobila 14 od punkcije a prije toga imala iscjedak 4 dana. Sad toga nije bilo. A mislim da bi test makar malo pokazao ipak.

  46. #13846
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Ja sam prošli put dobila 17dnt, sad 13dnt, neznam o čemu to ovisi. Sve je bilo isto, oba dva puta prirodni, crinone, 3dan vratili...baš neznam o čemu to ovisi

  47. #13847

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj SexySpru prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prošli put dobila 17dnt, sad 13dnt, neznam o čemu to ovisi. Sve je bilo isto, oba dva puta prirodni, crinone, 3dan vratili...baš neznam o čemu to ovisi
    Sve u svemu treba to izdržati.

  48. #13848
    SexySpru avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Unadva prvotno napisa Vidi poruku
    Sve u svemu treba to izdržati.
    Samo hrabro!!

  49. #13849

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Unadva prvotno napisa Vidi poruku
    Sve u svemu treba to izdržati.
    Drzi se draga. Da nazalost sanse su male. Al znas i sama da se cuda desavaju. Mozda beta pokaze nesto [emoji173]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  50. #13850
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Koji test si koristila? Ima svakakvih testova... Meni su uvijek bili točni oni jeftini iz Mullera.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •