Pozdrav!

Ovo je moj prvi post na ovom forumu kojeg tokom cijele trudnoće i nakon poroda redovito i intenzivno čitam uz rodine stranice. Sve što sam pročitala uvelike mi je pomoglo s obzirom da u mojoj bližoj okolini nemam gotovo nikoga s iskustvom u dojenju (dužem od mjesec dana).

Dakle imam sina koji je prije 5 dana navršio 6 mjeseci i s 5 mjeseci je udvostručio porođajnu masu. Dojen je na zahtjev i isključivo prvih 6 mj. Preko noći uglavnom nije sisao od 2. mj već spavao od oko 21.30 -6,6.30. Neki dan smo počeli probavati i nove namirnice prema tablici s rode. Sve je do sada išlo sasvim glatko.

S obzirom da suprug ne radi u zimskim mjesecima moram krenuti na posao 13.1.2014. Radit ću u školi, u prvoj smjeni, svaki dan oko 4-5 školska sata. Još ne znam kakav ću točno imati raspored a ni sama ne znam kako bih ga organizirala kad bih sama mogla birati. Zanima me kako su to izvele majke u istoj/sličnoj situaciju. Kakav je otprilike bio raspored dojenja? Jeste li se izdajale prije posla, na poslu? Jeste li ranije radile zalihu mlijeka? Jeste li probavali kako bi to izgledalo i prije nego što ste krenule raditi? Vjerujem da imam dovoljno vremena za organizaciju i pripremu u svakom pogledu.