Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 421

Tema: MPO trudnoća_rezultati, specifičnosti, nedoumice & uspjesi

  1. #101
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

  2. #102
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Draga naša Linalena,

    prije svega ti čestitam na dolasku tvog Palčića i šaljem ti milijun pozitivnih misli, vibri i molitvi za tvog hrabrog dječaka i tebe uz njega.

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku

    Ja konačno imam komp pa malo lakše tipkam, pa ću zamoliti admina da ne zamjeri na ovolikoj podršci a cure dalje informirati na nekoj temi na Trudnoći ili Bebama. No mislim da moje iskustvo može stajati ovdje i biti upozorenje ali i nada za mnoge koje dolaze a i jedan veliki dokaz što nam ova zajednica znači. Neplodnost je način života
    Tvoje iskustvo ovdje je svakako dragocjeno, korisno i dobrodošlo...i svakako mu je, bez dvojbe, mjesto ovdje, na ovom topicu. I vibrice i dobre želje i misli za tebe i tvog dječaka ostavljamo ovdje da ne uneredimo temu tamo na trudnoći (da ne budu ovi postovi prije tvog prvog posta...a želimo ti lijepu i pozitivnu temu ), a za ubuduće ćemo vas zamoliti da za ovako velike i bitne stvari za neku od naših suborki, jednostavno odmah nakon objave otvorite za njih novu temu i tamo im pružite svu moguću podršku.

    Linalena, još jednom ti želim da sve bude najbolje moguće i da tvoj dječak što prije ojača i dođe sretno kući

  3. #103
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    A evo i čestitarske teme za našu Linalenu i nejnog dječaka http://forum.roda.hr/threads/83485-l...8Di%C4%87a-%29

  4. #104
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Neznam gdje da pišem ovo, ak ne spada tu, molim admina da briše...

    Je normalan svakodnevni vodeni ljepljivi iscjedak (nije urin), curi par puta na dan, ne jaaaako obilno, al ono, ima ga toliko da bude mokro da osjetim da me hladi, nekad i osjetim kad se izlije.
    Pitala sam gin na prošlom pregledu prije 2 tjedna, ona veli da je to sve ok, pogotovo za 33tt...al njoj je sve uvijek ok...
    Ako je to plodna voda i nije znači obilno al je redovito....kad da se zabrinem...?

  5. #105
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Hm, koliko sam ja čitala, ako iscjedak postane vodenastiji dobro se javiti doktoru. Jer to stvarno može biti plodna voda. Al opet, kažu da tako može biti i od nekih gljivica...

    Možda da odeš opet kod dr, ili kod nekog po drugo mišljenje? Moj iscjedak je i dalje isti - bijeli i ne skroz rijedak. Nije se ništa promijenio u zadnjim tjednima

  6. #106
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Nemam pojma, gljivice nemam tj bar nemam nekih nuspojava, svrbež, iscjedak neugodna mirisa itd...
    Možda da odem privatno na UZV....
    A na slj kontrolu me naručila moj gin na razmak 4.5tjedna, skuzila sam tek kad sam doma došla. Ah....

    Vrci ti si još na mirovanju, jelda?

  7. #107
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I ja imam vodenasti iscjedak, ali se znatno smanjio nakon terapije za gljivice
    Nisam imala pojma da ih imam, al eto, imala sam ih
    Iscjedak je jos uvijek tu, al znaaatno manji
    Isto osjetim kad se iscjedi, al kad pogledam, i nema ga bas toliko koliko se meni cinilo
    Isto sam se bojala sa nije plodna voda, al smanjio se puno nakon terapije, pa valjda nije...

  8. #108
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Da, ja još mirujem. Iako sam mislila da ću se sada dizati, ne bih još. Sad čekam idući pregled, na 35tt I još sam na duphastonima, jel neka od vas pila tako kasnije u trudnoći, valjda budem nakon 35tt prestala s njima? Zaboravila sam pitati doktora prošli puta
    Ako sam već ovoliko izdržala, mogu još malo

    Eto upravo sam spremila torbu za bolnicu pa nek čeka. Nadam se da malac bude unutra barem negdje do početka veljače.

    Za gljivice kažu da ni ne mora biti nekih znakova, ja bih na tvom mjestu otišla privatno.

  9. #109
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Rodila se mala Korina 2700gr 47 cm... Prirodnim putem bez ikakvih lijekova i dripa. ))

  10. #110
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Corina, prije nego što otvoriš temu na čestiarima, ja ti od srca čestitam

  11. #111
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Čestitke i uzivaj u svom zlatu,,

  12. #112
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

  13. #113
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Rodila se mala Korina 2700gr 47 cm... Prirodnim putem bez ikakvih lijekova i dripa. ))
    Bravo Korina i dobro nam dosla...cestitke od srca! Pa to je bio porod iz snova nadam se!
    Ja i moji mali princ saljemo puse maloj Korini

  14. #114
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Evo da vam javim jutros je Mucica rodila svoju princezu Milu!

  15. #115

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Mucica cestitam, uzivaj u svom zlatu

  16. #116
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Još jednom vas molim da ne čestitate ovdje nego na teme predviđene za to. Onaj koji ostavlja obavijest neka odmah otvori temu na čestitarima i ostavi link ovdje.
    I corinaII i Mucica imaju svoje čestitarske teme pa svoje dobre želje možete izraziti tamo. Hvala.

  17. #117
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Inače, jel netko radio statistiku, koliko smo imali mpo trudnoća u 2013. u odnosu na prijašnje godine? Znam da je prva polovica godine bila žalosna, ali čini mi se da je u drugoj polovici bilo dosta plusića..

  18. #118
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    E pa da, vrijeme je da se nova lista okači na http://forum.roda.hr/threads/3197-Nase-trudnice
    bubekice

  19. #119

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Drage! Imam pitanje, dali vam vasi ginekolozi redovno rade one test trakice za urin? I dali ste sve radile ogt.( optrecenje secer)?
    Ja sam 15 tt i niti jednom nisam dobila trakicu niti sam radila ovu pretragu za secer kaze mi gin. Da se nisam puno udebljala pa nije potrebno to raditi ali koliko ja znam i mrsavi mogu imati dijabetes!

  20. #120
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    saan,da obavezno ti mora pogledat urin da se vidi ima li bjelančevina/proteina,baš čudno da ti ne gleda,meni je svaki put!i na zadnjem pregledu mi mokraća nije bila u redu ni tlak pa su me smjestili u bolnicu(bila sam u terminu), a šta se tiče ogtt-a ja sam ga vadila mislim u 15-16 tt nisam sigurna i isto se nisam puno udebljala pa sam morala otić,šećer možeš dobit bez obzira na kile.

  21. #121

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala Zeljkice!
    Inzistirat cu da odrade svoj posao kako treba, zalosno sto ja kao pacijent moram znati koje pretrage moram obaviti, a da oni fusare!
    Strasno

  22. #122
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ogtt se radi kasnije - oko 24tt. imate teme na pdf-u Trudnoća oko toga.

  23. #123
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Prvi puta su mi test trakice za urin radili s nekih 16tt (prije sam išla u 12tt na kombinirani, tada nisam to trebala raditi), i od tada svaki puta

    Na ogtt me nije slao, rekao je da nema potrebe. I moja endica mi je to kasnije potvrdila. Nekoliko sam puta radila guk, natašte, a i dogodilo se da nisam bila natašte. Te su mi radili i onaj tromjesečni guk , kako se već zove
    Posljednje uređivanje od Vrci : 07.01.2014. at 11:28

  24. #124
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja sam ga radila u 18 tt jer mi je na trakici bio pozitivan u urinu.

  25. #125
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    ogtt se radi kasnije - oko 24tt. imate teme na pdf-u Trudnoća oko toga.
    Moj ginić meni rekao da radim ogtt između 18 i 20 tt.

  26. #126
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Cure ! Ginger je danas rodila svoju 3 curku!

    Čestitajte joj na http://forum.roda.hr/threads/83599-ginger-je-rodila!!
    Posljednje uređivanje od Argente : 09.01.2014. at 23:24 Razlog: dodavanje linka na čestitarsku temu

  27. #127
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Napokon da se i ja prebacim na ovu temu, ali naravno s brigom i pitanjem...
    Ima li netko sličnih iskustava??
    Nakon niske bete-sumlje na vm,(sve je u potpisu) ustanovila se trudnoća....srčeko kuca (162) crl 0,88 , cirkulacija je ok
    Jedino što me od samog početka zabrinjava-mala gestracijska, te manjak vode. Po ginekologu-može bit sve ok,ali i može stvoriti komplikacije :/
    Ima li netko da se razumije ili da ima iskustva?

  28. #128
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    orhideja,
    kad si bila na zadnjem uz?
    koliki je bio crl? o,44 ili 0,88 cm?

    na što se odnosi taj "manjak vode"?

    prepiši nam nalaz uz.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 10.01.2014. at 14:30

  29. #129
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Danas uzv crl 0,88 kao GV nije kakva bi trebala biti (manja je) i manjak je neke vode (čak se kao zbog toga ni plod ne vidi jasno na povećanoj slici)

  30. #130
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    di ste svi odavde ?? ......imam sretnu vijest koju cu podjelit s vama,
    nasa draga inaa nam je postala mama curice male 2500gr
    sve se isplatilo hdB, i strahovi i lezanje u bolnici od 16tj
    Posljednje uređivanje od crvenkapica77 : 24.01.2014. at 23:29

  31. #131

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    nisam sigurna da li moje pitanje spada tu, ali pokusat cu, ako je krivo pls premjestite.
    JA sljedeci tjedan idem na VV na kombinirani, dr. Alebic mi je na zadnjem uzv rekao vidimo se u 2 mj na kombiniranom, ako se odlucite za to. Mi smo odlucili ici na kombinirani, ma da nemamo bas neke godine ( tj u zbroju nemamo 75)
    E sad ja si mislim na vv napravit krv i uzv ali isti taj dan sam se mislila narucit kod dr Kosa ali samo na uzv, jel moguca ta kombinacija, hoce li kos prihvatit krv nalaz iz vv?
    Meni je logicno doci rano ujutro vadit krv i cekat na uzv, jel to ok i jel zna neka koliko se dugo ceka na pregled kod Alebica.
    Mislim malo mi je to cudno jer kad sam isla na ivf prije sam bila vani nego sto sam usla, a citala sam da taj uzv traje dosta da se to treba detaljno izmjerit.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Clematis cemu gubljenje vremena na vv i dupli uzv ako vec ides privat kod kosa, mozes privat i krv izvadit ili na uputnicu samo krv...

  33. #133
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    clematis,
    čini mi se da nisi dobro razumjela proceduru kod kombiniranog. najprije se mjeri nuhalni nabor, a onda s tim nalazom ide vaditi krv. kombinirani probir se upravo zove tako jer izračunava rizik kombinirajuću vrijednosti nuhalnog nabora i nekih biokemijksih parametara iz krvi majke.

    kombinirani probir ne daje dijagnozu već statističku vjerojatnost za neke kormosomske anomalije.

    da radim kombinirani napravila bih ovako:
    -kod dr kosa na mjerenje nuhalnog nabora
    -onda na vađenje krvi u Vinogradsku

  34. #134

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Clematis cemu gubljenje vremena na vv i dupli uzv ako vec ides privat kod kosa, mozes privat i krv izvadit ili na uputnicu samo krv...
    a jezi ga, kad me je dr sa vv pitao jel cu doci k njima na kombinirani, em nisam o tome nis znala pa sam odma bubnula pa naravno i tak su me zapisali. Sad mi glupo otkazati. Ali ja bi ionako htjela imati dva misljenja, s tim da na vv placam samo vadjenje krvi dok je uzv besplatan, pa reko da mi oni budu misljenje br 1. a kos br 2. jer cu kao tad biti pametnija.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    clematis,
    čini mi se da nisi dobro razumjela proceduru kod kombiniranog. najprije se mjeri nuhalni nabor, a onda s tim nalazom ide vaditi krv. kombinirani probir se upravo zove tako jer izračunava rizik kombinirajuću vrijednosti nuhalnog nabora i nekih biokemijksih parametara iz krvi majke.

    kombinirani probir ne daje dijagnozu već statističku vjerojatnost za neke kormosomske anomalije.

    da radim kombinirani napravila bih ovako:
    -kod dr kosa na mjerenje nuhalnog nabora
    -onda na vađenje krvi u Vinogradsku
    u principu mi je jasno kaj je kombinirani tu bas nemam dileme. Jedina dilema mi je koliko cu cekati kod alebica na pregled, pa koliko cu cekati na vadjenje krvi, koliko se ceka na te nalaze krvi i da li je moguce napraviti samo jedno vadjenje krvi i dva uzv. ( jedan na vv i drugi kod kosa) Procitala sam da uzv mora biti isti max drugi dan nakon vadjenja krvi, pa si tu pokusavam malo logistiku slozit.

  36. #136
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    [QUOTE=clematis;2563539]u principu mi je jasno kaj je kombinirani tu bas nemam dileme. Jedina dilema mi je koliko cu cekati kod alebica na pregled, pa koliko cu cekati na vadjenje krvi, koliko se ceka na te nalaze krvi i da li je moguce napraviti samo jedno vadjenje krvi i dva uzv. ( jedan na vv i drugi kod kosa) Procitala sam da uzv mora biti isti max drugi dan nakon vadjenja krvi, pa si tu pokusavam malo logistiku slozit.[/QUOTE
    i meni ti je dr Alebić na prvom ultrazvuku poslije pozitivne bete to predložil i ja sam rekla da može,poslije kad sam malo čitala o tome odustala sam i mislila da bum nazvala da otkažem,al sam isti dan bila naručena na ultrazvuk kod soc gin i ja jednostavno zaboravila i nisam ni išla

  37. #137
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj clematis prvotno napisa Vidi poruku
    u principu mi je jasno kaj je kombinirani tu bas nemam dileme. Jedina dilema mi je koliko cu cekati kod alebica na pregled, pa koliko cu cekati na vadjenje krvi, koliko se ceka na te nalaze krvi i da li je moguce napraviti samo jedno vadjenje krvi i dva uzv. ( jedan na vv i drugi kod kosa) Procitala sam da uzv mora biti isti max drugi dan nakon vadjenja krvi, pa si tu pokusavam malo logistiku slozit.
    clematis, uzv NE može biti poslije vađenja krvi - na vađenje moraš donijeti nalaz uzv-a. kad dobiješ nalaz kombiniranog, u njemu ti je kombinacija uzv i biokemijskih vrijednosti. ja bih napravila kako ti Inesz predlaže - Vinogradska je najiskusnija i najbolja opcija za kombinirani.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    clematis, uzv NE može biti poslije vađenja krvi - na vađenje moraš donijeti nalaz uzv-a. kad dobiješ nalaz kombiniranog, u njemu ti je kombinacija uzv i biokemijskih vrijednosti. ja bih napravila kako ti Inesz predlaže - Vinogradska je najiskusnija i najbolja opcija za kombinirani.
    fuck... ja si to nisam tak zamislila

    vinogradska mi nije opcija.... daleko mi je, parking je ocajan, mm nemre sa mnom ( a nemam nikog drugog da me vozi) a ja se ne usudim po ovom ledu bauljat okolo vinogradske.
    A ja njima na vadjenje krvi mogu donit samo jedan nalaz uzv, jel tak?
    Nemrem recimo rano ujutro otic kod Kosa na uzv uzet taj nalaz odletit na vv na uzv kod alebice i uzet od njega nalaz uzv i sa ta dva nalaza na vadjenje krvi?
    Ak nista onda cu ici kod kosa i kod alebica pa sta bude. Najbitnije mi je da imam dva misljenja!

  39. #139
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    kad je vv počeo raditi nalaze za kombinirani probir?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    nemam pojma, meni su tak rekli, frendica mi je prosle godine isla kod njih isto na kombinirani.

  41. #141
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ma ne trebaju ti 2 uzv-a. Znam da hoces biti sigurna,ali ne treba niti toliko paranoje

    Ja bih na tvom mjestu kod Kosa isla kasnije,na anomaly scan
    Posljednje uređivanje od Vrci : 30.01.2014. at 10:29

  42. #142

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne trebaju ti 2 uzv-a. Znam da hoces biti sigurna,ali ne treba niti toliko paranoje

    Ja bih na tvom mjestu kod Kosa isla kasnije,na anomaly scan

    Potpisujem.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Rade najmanje godinu dana vec.

  44. #144
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    clematis i aj se slažem da ti ne treba 2uzv (samo se opterećuješ)
    i meni su na VV rekli da 10.2. dođem na kombinirani (nisam ni znala da se tamo radi)--rekla sam im javit. Zatim mi moj soc gin napomenio da mogu to u kod njega kad uđem u 12tt.
    Nakraju ja nevijerujem da ću igdje ići to radit (to je naš (mm i mene)dogovor i mišljenje, jer što god nalaz pokazao -ukoliko je loše samo bi mi živce uznemirio,a nakon borbe za mrvicu--iskreno ne bi se mogla odlučiti na pobačaj ukoliko je nešto full loše).

  45. #145

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    31

    Početno

    Često pratim ovaj forum,ali na žalost rijetko pišem. Evo dok moja curka spava da napišem svoje iskustvo, ...

    Ja sam odradila na VV kombinirani probir kod dr A. još 2.2.2012 i bilo je sve ok,i procedura i sam nalaz. Prvo sam obavila uzv, a onda izvadila krv isti dan. Nalaz mi je došao poštom za nekih tjedan dana. Veličine nuhalnog nabora koju mi je mjerio dr A i moj soc.ginekolog,te još jedan ginekolog u KBC Osijek nisu se značajno razlikovale, a CRL je odgovarao TT. Kada sam dobila nalaz čula sam se s dr A i dobila sam preporuku, ukoliko želim da napravim anomaly scan kod dr Kosa. Nisam ga tamo napravila, nego kod svog soc.ginekologa jer ima 4 D uzv, a za amniocintezu se nisam mogla odlučiti i suprug me podržao u tome da je ne radim.

    Želim svima puuuno sreće i da se mazite sa svojim bebicama

  46. #146
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zasto ovdje vise nitko ne pise ?? zabrana ili sta

  47. #147
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    zasto ovdje vise nitko ne pise ?? zabrana ili sta
    tako nekako a tako smo se lipo tu družili,malo smo previše zachatali pA nas vikalo

  48. #148
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    zasto ovdje vise nitko ne pise ?? zabrana ili sta
    Ajme šta sam guštala čitati ovu temu i nadala se kako ću kad zatrudnim tu pisati,kad ono svi prestali pisati.

  49. #149
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Di nam je Snupi?

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno


Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •