Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 421

Tema: MPO trudnoća_rezultati, specifičnosti, nedoumice & uspjesi

  1. #301
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Danas malo koji socijalni gin nema utz, barem u Ri. Pretpostavljam da tvoja onda svima daje uputnice za bolnicu da tamo naprave TVS. Nije tragedija, al meni bi to šetanje u trudnoći išlo na živce.
    Na tvom mjestu ja bi definitivno tražila da mi napravi briseve, čisto zbog mirne duše da nije neka beštija, i usput vidjela za promjenu terapije na Crinone. Ili još bolje, na Dufaston jer se on pije pa nema što iritirati 'donji dom'. Pisale su cure tu na nekoj tema od potpomognute da se i s njim može nadoknaditi taj nedostatak žutog tijela zbog punkcije al s njim nemam iskustva. Crinone mi je bio ok. Vrlo malo toga bi iscurilo van, ali ima cura koje je i on iritirao pa možda i ne bi bio bolja opcija od utrića no vrijedi probati.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

  2. #302

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    I ja sam mislila da je kakav takav UZV aparat danas već neki standard,
    ali eto na žalost kod nas nije

    Dakle brisevi se mogu uzimati u tako ranoj trudnoći?

    hvala za prijedlog promjene terapije, izgleda da će mi taj Crinone ostati jedina opcija,
    jer tablete kod mene ne dolaze u obzir, jako me uspavljuju, na poslu teško funkcioniram
    (a i ovako sam usporena od T)

  3. #303

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    11

    Početno

    Poštovani, ne znam da li pitanje pripada tu no trebam pomoć. Večeras sam sebi davala ovittrele i nisam dobro dala, dio mi je ostao malo možda petina. Jesam napravila velik problem?!

  4. #304
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Username,
    jesi nazvala svog dr i pitala za savjet?

    Ovdhe bi možda mogla pitati forumašice jesu li imale slična iskustva:

    http://forum.roda.hr/threads/30090-s...anje+injekcija

  5. #305

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala Inesz, pitala sam med. sestru kaže da nije problem ako je malo ostalo. Nadam se da neće biti problem, a injekcija penkala me iznenadila. Prošli put sam se bola sa normalnom špricom. Ovo mi je bio sf, mislila sam da ne valja ako se pojavljuju crtice i vratila na početku 250, big mistake!

  6. #306
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Jesi imala aspiraciju? Kakve su js?

  7. #307

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    11

    Početno

    Imala sam aspiraciju u pon. Dobila sam 3 js i oplođene su, sutra imam transfer. Nisu mi nista rekli kakve su . Molim Vas da li da uzmem vaginalno Utrogestan prije ET?

  8. #308
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    Ja sam ga normalno stavljala.
    Ako ti je transfer baš pol sata-sat nakon stavljanja, onda bih ga ja stavila odmah nakon transfera.
    Meni ga je doktor i sam stavio nakon transfera i rekao da ja dalje nastavim normalno stavljati.

  9. #309
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj username prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam aspiraciju u pon. Dobila sam 3 js i oplođene su, sutra imam transfer. Nisu mi nista rekli kakve su . Molim Vas da li da uzmem vaginalno Utrogestan prije ET?
    Ovisno o klinici,kakvu praxu ima...u Petrovoj sam ih pila od punkcije do transfera a na VV stavljala vaginalno,čak i to jutro prije transfera.
    Super za sve tri oplođene,sretno dalje!

  10. #310

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    I ja sam ih pila do transfera, a onda mi ih je dr. poslije transfera sam stavio i dalje sam nastavila vaginalno.

  11. #311

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala vam cure! Na kraju sam uzela oralno i doktor je rekao da i popodnevnu dozu uzmem oralno i tek navečer vaginalno! Vraćene su dvije osmostanicna zametka, sad čekam betu!

  12. #312
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Super,sretno!

  13. #313

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Sretno

  14. #314

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Bok! Za početak hvala na tome što dijelite svoja iskustva na ovom forumu. Pomogle ste mi bezbroj puta! Ugl... treba mi pomoć, savjet ili što već... Naime, ove godine sam prošla dva IVF/ICSI postupka. Sveukupno smo dobili 6 jajnih stanica. Prvi put 3 (stimulacija Klomifen), drugi put 3 (stimulacija Klomifen + Puregon). No, zabrinjava me to što se niti u prvom niti u drugom postupku niti jedna JS nije oplodila. Unatoč tome što su po riječima biologa prvi put 2 JS bile zrele, a drugi put smo dobili čak 3 zrele kvalitetne JS. Čak je i spermiogram, a koji je inače problem radi čega smo u postupku (težak oblik oligoasthenozoospermia), bio dobar. Niti u prvom, niti u drugom postupku se niti jedna JS nije počela niti dijeliti. U laboratoriju mi jednostavno nisu znali reči razlog zbog čega bi to bilo tako. Što se tiče mog zdrav. stanja, moji nalazi su uredni. Nikad u životu nisam imala niti jednu cistu, jajnici su mi prohodni, čak niti infekcije nisam nikad imala, a problem sa spermiogramom koji je inače problem, smo uspijeli riješiti. Ima li tko sličnih iskustava?

  15. #315
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    evo da i tu postavim pitanje, pošto na podforumu trudnica ima i ne MPO trudnoća, pa me ne kuže

    dakle, uskoro ćemo početi govoriti da smo trudni. išli smo na IVF i to mi je nešto sasvim normalno i ne mislim to skrivati.
    iznenadila me reakcija moje mame koja je rekla da ne govorim određenim ljudima (o IVF-u), jer kao, neće shvatiti... npr. baka.

    koje je vaše iskustvo? prvenstveno me zanima sa starijim/manje obrazovanim ljudima?

    kasnije sam još malo razmišljala, dal će možda netko moje dijete zezati u školi da je dijete iz epruvete, ili slično?! kao što znaju zezati posvojenu djecu...

    eto, otišla sam miljama daleko, pošto sam još u prvom tromjesečju

  16. #316

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Draga Leon@ i od mog dragog baka nije mogla razumjeti da ima problem. Ona je govorila kako ja ne mogu imati a 'jako je pametna' pa sam joj rekla da je bila malo pametnija mogla je kceri savjetovati da se na op spustanja jajceka ide dok je djete staro do tri god. To ju je uvrjedilo jer sam samo iznjela cinjenicu. Al meni je bilo svejedno. I rekla sam joj ako hoce cuvati nek si napravi a ne da nas stalno gnjavi. To je bilo prije tri cetri god. Od onda vise nije pitala kad cemo imati. Kad smo krenuli u mpo nikad nije pitala sta smo rjesili a ni mi joj ne govorimo. Ja sam samo rekla kad ce biti bit ce a moj dragi joj je rekao da nek se ne zamara s tim sta ce drugi reci nek prvo pogledaju svoje brige. Tako da ti je najbolje poslusati majku i nista ne govoriti jer stariji ljudi to ne mogu ili ne zele shvatiti da nije sve kako je nekad bilo. Oprosti na duzem postu al samo sam ti zeljela pomoci. Sretno draga.

  17. #317
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    hvala ti na ovom slikovitom prikazu. točno tako mogu zamisliti i svoju :D ispadnu najveće zlice, a lupe bez razmišljanja.

  18. #318

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Nazalost je to tako. S obzirom da u njihovo vrijeme nije bilo neceg takvog one to ne mogu razumjeti nazalost. Sad ti je jedino stvar kako se ko s tim nosi. Ja nemam dlaku na jeziku tako da me ne kosta nista i smitenija sam kad kazem sta imam za reci. U svakom slucaju sretno.

  19. #319

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Dobar dan,pozdrav svima,nova sam ovdje,lani od 12.mjeseca u postupku MPO,dva puta dosad bez uspjeha nazalost,krajem mjeseca idem na treci,vracaju mi jedan zamrznuti zametak,napravljena mi je scratching metoda uz nadu da ce pospjesiti implantaciju ploda,zanima me kakva su vasa iskustva sa tim,ako je jos nekome radeno i koliko vas ima kojima je vracen zamrznuti zametak?hvala unaprijed.

  20. #320

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Pozdrav E. Split, citam tvoj post i kao da sam ga ja pisala
    I ja sam do sada bila 2 puta u postupku, nez uspjeha i sada se pripremam za prvi FET (imamo 2 zamrznuta zametka) krajem mjeseca. Takoder sam nedavno bila na scratcingu :D
    Transfer smrznutih embrija je vrlo cest postupak i cini mi se da je po uspjesnosti tu negdje kao transfer svjezih embrija. Njegova prednost je to sto je zenski organizam manje izmucen jer nema jakih hormona, punkcija, manje j stresan proces.
    Imas negdje na 2 stranici foruma temu Uspjesnost FET-a. Tamo su cure puno pisale o svojim iskustvima, protokolima i ostvarenim trudnocama
    Kako te pripremaju za FET? Uzimas estrofem ili ides u prirodnom ciklusu?
    Kod mene je dr bio neodlucan sto odabrati ali se u konacnici odlucio da za svaki slucaj krenem s estrofemom.

    Sretno nam bilo!!!

  21. #321
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Pozdrav cure, ne znam jesam li na pravom mjestu ali imam jednu nedoumicu

    Početkom godine sam krenula u MPO u Petrovoj, i zapela na lošim hormonima...
    Sada kada sam ih dovela u red privatno morala sam na HSG na Sveti Duh (jer ga Petrova ne radi) i tamo su me isto sada upisali kao njihovog pacijenta i rekli da ako hsg bude ok idemo na AIH. E sada, što mi savjetujete, da se vratim u Petrovu ili da nastavim na Svetom Duhu? Ima li netko iskustva? Kroz cca tjedan dana bi trebala odlučiti jer se moram naručiti negdje kad obavim hsg...

    Koliko je uopće za AIH bitno koja je bolnica, doktor itd?

  22. #322

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Mona, na tebi je da se odlučiš gdje želiš ići. Uvijek je bitan liječnik, ne želim nikog promovirati ali na sv duhu sam bila na 3 ivf-a i 1 fet i sada u petrovoj na 1 ivf, po mom mišljenju i iskustvu u petrovoj su stručniji, na sv duhu su liječnici otišli u inozemstvo pa ne znam tko sad radi (Zadnji put sam bila u 6 mjesecu). Ne kažem da su na SD loši ali blago im je raspad sistema. Svakako se još raspitaj i sama odluči, uvijek možeš i promijenit svoju odluku. Sretno!

  23. #323
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Laine hvala ti na odgovoru... Koliko si čekala na IVF, jesu šta ubrzali to čekanje na SD?
    Mislim da se vraćam u Petrovu onda... i nadam se da neću dugo čekati da me naruče na kontrolu opet.
    Ma joj nisam pametna šta da radim... nikako da krenem, uvijek nešto čekam.

  24. #324

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Pa iskreno ni na SD nisam dugo čekala a u Petrovoj još manje tako da tu nisam imala problema. Nažalost nitko ne može odlučit umjesto tebe a i ne moramo svi imati ista iskustva, kako se kome potrefi

  25. #325
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ma odlučila sam, riješim HSG na SD i natrag u Petrovu.
    Smijem li ovaj ciklus dok idem na HSG koristiti i Klomifen? Jel to problem?

    Čini se da imam vise nedoumica trenutno

  26. #326
    sultania avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    17

    Početno

    Pozdrav cure.
    U 3 mj.sam pisala na forumu o svom transferu i prošla negativnu Betu nažalost.
    Ovaj mjesec idem na FET (blastica) i konkretno danas sam bila na UZV 3.d.c gdje mi je liječnik ustanovio cistu za koju misli daje paraovarijalna.
    Dobila sam Estrofem 3x1 koji trebam uzimati i u petak ponovo na UZV.
    Što mislite i da li imate iskustva da li to moze negativno utjecati na tu cistu?Pomalo me strah piti taj hormon jer sam pročitala brojne nuspojave istog.

  27. #327

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    85

    Početno

    Pozdrav
    Zanima me ima li u Petrovoj zamrzavanja ili ne?
    I postoji li mogucnost (ukoliko nema u bolnici) da se uzme ostatak (ukoliko ga ima) i plati zamrzavanje negdje?
    I još me zanima, nije mi jasno
    Imala sam sad 6.dan ciklusa folikule D 15,12,11 i L 15,9,9
    (Na 20 otp mi pucaju) sutra opet uzv
    E sad ne kužim, sto ako su nejednaki, po velicini kao sto jesu, kako se vade, kada? Je li moguće da i u manjim postoji stanica koja će se moći oploditi?
    Nejasno sam možda napisala, no ako netko razumije i možda zna objasniti...
    Hvala!

  28. #328

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    U petrovoj se zamrzava kao i u svakoj bolnici. Folikuli nikad nisu jednaki, kad su cca 18mm dobiješ štopericu i 2 dana kasnije na punkciju. Ne bude uvijek brojka kao na folikulometrijama, nekad ih bude više, nekad manje. Sretno!

  29. #329

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    85

    Početno

    Joj, hvala puno!!!
    Mislila sam da je preglupo pitanje, a kako nam je prvi pit još dosta toga ne znam. Ustvari iako dosta čitam tu ipak se osjećam kao neznalica!
    Hvala

  30. #330

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    189

    Početno

    drage moje mpo-ovke samo da vas malo skicnem i da vam zazelim jako puno srece u postupcima. I ja uskoro krecem po drugu srecicu.

  31. #331

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Kako lijep post...

  32. #332

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam ovdje imam par pitanja ako mi tko može malo pomoći. Zanimaju me vaša iskustva u Petrovoj bolnici s doktoricom Marinom Šprem Goldštajn? Oko pola godine sam njena pacijentica, prošle godine dogodila mi se prirodno trudnoća koja je nakon par tjedana završila krvarenjem. Ona nam savjetuje postupak potpomognute oplodnje, više je za klasičan jer je suprugu bio loš drugi nalaz spermiograma pa je rekla da sumnja da bi postupak inseminacije bio uspiješan. Mi smo se odlučili za klasičan postupak, jer smatramo da nam je to onda sigurnija opcija. Skupljamo papire trenutno i kad sve bude spremno krećemo u postupak. Malo nas je strah svega toga. Kakva su vaša iskustva jel uspije uvijek iz prve? Kolike su šanse?
    Hvala unaprijed!

  33. #333

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Vidim da ima iskusnih zena pa me zanima mogu li mi odgovoriti na ovo. Na punkciji dobili 10 js, od toga 4 kvalitetne i dobili 4 embrija. Jedan stao na 5 celija, jedan nastavio sa razvojem ima 9 a druga dva 12 celija. To je bilo 3ci dan. Danas trebao biti transfer jer su smatrali da ce se razviti do blastociste. Danas me zovu i kazu mi da se embriji sporo razvijaju ali da se razvijaju pa ce ih pratiti do 7og dana i onda ce ih zalediti. Tansfer odgodjen jer endometriji nece biti ok taj dan. Dajte mi neku informaciju o tim embijima i sporom razvoju i embrijima od 7og dana. Hvala vam u naprijed. Iz Sarajeva sam i tu sam u postupku.
    Btw kod nas nema bas iskusnih dovoljno da mi odgovore na ovo pitanje.

  34. #334
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Vrapčice, koliko pamtim u RH laboratoriji u pravilu ne uzgajaju embrije do 7. dana. Transfer blastociste (ili morule, ovisno do kojeg stadija se razvije) rade peti dan. Malo sam proguglala pa vidim da blastociste 7. dana imaju lošiji potencijal, ali je u jednoj studiji njih 27 % rezultiralo trudnoćom (iz FET-a).

    http://www.fertstert.org/article/S00...720-6/abstract

    Trebala bi inzistirati da ti sve objasne u klinici u kojoj se liječiš.

    (Ovo naravno ne pripada na ovu temu, ali eto kad je već tu... )
    Posljednje uređivanje od Konfuzija : 25.01.2017. at 21:30

  35. #335
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    U Hrvatskoj Zakon o medicinski pomognutoj oplodnji, članak 36.

    1) U postupku medicinski pomognute oplodnje zabranjeno je:

    1. omogućiti izvantjelesni razvoj zametka koji je stariji od šest dana,

  36. #336
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Dakle, IVF trudnoća, 9 tjedana. Do sada bila na UZV kod dr-a kod kojeg smo radili IVF (privatnik, ima ugovor sa HZZO-om). Sada se javila svojoj socijalnoj ginekologici kod koje sam željela nastaviti voditi trudnoću. Inače je i ona privatnici koja ima ugovor sa HZZO-om pa mi je to super kombinacija jer je sve lijepo uredno, ima dobre aparate, naručivanje, komunikacija e-mailom, uglavnom jako zadovoljna. Mislila sam si nadoplatim 4D UZV samo i sl. sto HZZO ne pokriva, sve ostalo besplatno. A kad ono - šok, barem meni - kaže ne vodi MPO trudnoće!!! Prvi put čujem tako nesto. Pogotovo jer imam curicu iz IVF postupka i trudnoća je tretirana kao i svaka druga. No, ona tvrdi da bi je u bolnici mogli "špotati" ak se neš zakomplicira, jer kaj ona ima vodit IVF trudnoće, to se mora u bolnici. Pa eto, kao nek već krenem u bolnicu u kojoj mislim rodit. Baš sam razočarana Jeste imale takvo iskustvo?? Gdje vodite trudnoću? Ne želim u bolnicu, a nisam mislila ni kod privatnika jer je skupo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #337
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni su svi doktori rekli da ne razlikuju mpo trudnocu od spontane.
    Cak i u bolnici, rekli su da im ta informacija nije bitna.

    Ocito se njoj ne da,il ne znam cega se boji.

  38. #338
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Prvo - suludo! Izmišlja! Ali mislim da nije jedina.
    Mene je nakon potvrđene trudnoće uz MPO u VG pitano hoću li voditi trudnoću kod njih ili kod svog gin. Ja sam ostala zbunjena uopće idejom da je moguće voditi t kod njih, rekla da ću kod svog s kojim sam izuzetno zadovoljna, i pitala sam ih zašto bi netko vodio t kod njih? Sestra mi je odgovorila da se to u principu ne bi trebalo raditi, ali da neke žene imaju problema sa svojim socijalcima i da onda vode t kod njih. Tako da....očito se događa, iako mi je to stvarno suludo.
    Trudnoća nakon MPO je apsolutno jednaka svakoj drugoj trudnoći u smislu tijeka - nema nikakvog razumnog razloga zašto ju neki dr. ne bi mogao/znao/htio voditi. Mislim da ti je doktorica samo izuzetno neprofesionalna bezobrazna.
    Ako ti je ok boriti se za to da te ona vodi (znam da netko možda ne bi htio nakon natezanja ići k njoj) - uvijek možeš nazvati HZZO (imaju neke super tete na telefonu) i pitati ih jel te može ona samo tako odbiti, čisto da ti potvrde. I onda joj doći i reći joj ako ima problema da se obrati HZZO i da tebe ne za*ebava. Mislim, od čekanja, putovanja do bolnice, ogromnog broja ljudi u čekaonici i izlaganja zarazi, virusima...svaki put drugi doktor (nikad ne možeš biti sigurna). Mislim da ti tim idejama može i ugroziti trudnoću. Bezobraznica.
    Uglavnom, nema ona nikakvog zakonskog uporišta za te bedastoće. Drži se!

  39. #339
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Hvala vam! I meni je to poprilično suludo i stvarno ne razumijem. Probat ću nazvati HZZO - to zovem prema područnom uredu (doduše u ZG-u ih ima podosta pa koji odabrati?) ili ima neki centralni broj za informacije?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #340
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    mislim da sam ja zvala prema mjestu stanovanja. odi na stranicu pa vidi, nazoveš par puta i naći ćeš nekoga javi kako je završilo!

  41. #341
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Curke koje ste dobivale andol u trudnoci nakon MPO - do kad ste ga uzimale?
    Mene muci zeludac pa me zanimaju vasa iskustva.

  42. #342
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Curke koje ste dobivale andol u trudnoci nakon MPO - do kad ste ga uzimale?
    Mene muci zeludac pa me zanimaju vasa iskustva.
    Do 34 tt!

  43. #343

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Pozdrav, mis mo bili u Vinogradskoj gdje smo dobili preporuku da probamo prvo s dvije inseminacija, pa ako one ne budu uspješne da onda idemo na IVF. Bili smo i u Beta+ gdje su nam preporučili da odmah idemo na IVF. Sad smo u dilemi, imate kakve preporuke?

  44. #344
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Moje iskustvo sa vinogradskom nije dobro tako da bolje beta+ a isto imaju ugovor sa hzzo.

  45. #345
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hvala matahari

    Zulta - neke su cure spominjale da privatnici ne mogu raditi ivf bez inseminacije na trosak hzzo, provjerite to prije nego se upustis u postupak.

  46. #346
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Zulta,po meni odi rade privatno.
    Isla sam u Vinogradsku 2 puta i vise ne bi.

  47. #347
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Zulta prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, mis mo bili u Vinogradskoj gdje smo dobili preporuku da probamo prvo s dvije inseminacija, pa ako one ne budu uspješne da onda idemo na IVF. Bili smo i u Beta+ gdje su nam preporučili da odmah idemo na IVF. Sad smo u dilemi, imate kakve preporuke?
    Zulta, ti imaš samo jedan jajovod i amh 9 pmol/L? Koliko imaš godina? Kakav vam je spermiogram?

  48. #348

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Zulta, ti imaš samo jedan jajovod i amh 9 pmol/L? Koliko imaš godina? Kakav vam je spermiogram?

    Da, jedan jajovod, amh 9 pmol/L, TSH 5,22 (sad ga snižavam), spermiogram odličan. Skroz sam zbunjena, išla sam ponoviti papa test u Beta+ gdje su mi rekli da samo dr. Bračun radi preko HZZO-a i sad bi ponovo trebali kod nje na konzultacije, a već smo platili konzultacije kod dr. Dmitrović koja nam je napisala da idemo preko HZZO-a ukoliko obnove ugovor.Više mi ništa nije jasno. O dr. D imamo samo riječi hvale, ali neće nas sad valjda navlačiti da ponavljamo hrpu tih konzultacija kod raznih doktora unutar Beta+, meni to nema nikakvog smisla. Baš sam ljuta i razočarana s takvim pristupom, kao da već postupak sam po sebi nije dovoljno težak.

  49. #349

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Zaboravila sam napisati, imam 30 godina. Molim preporuku, ako mislite da ima netko bolji od beta+

  50. #350
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Dr.Škvorc-poliklinika Škvorc isto imaju ugovor za hzzo -om .
    Posljednje uređivanje od snelly85 : 11.04.2017. at 16:48

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •