Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 421

Tema: MPO trudnoća_rezultati, specifičnosti, nedoumice & uspjesi

  1. #1
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno MPO trudnoća_rezultati, specifičnosti, nedoumice & uspjesi

    Ovu temu otvaramo kao nastavak na zaključanu temu MPO trudnoća nakon svega .Ta je stara tema otišla u potpuno krivom smjeru i završila kao potpuni chat te smo odlučili to prekinuti i otvoriti novo mjesto koje ćemo, uz pomoć novih moderatorskih snaga, moći redoviti pratiti. Molimo vas da zaista ostanete 'on topic' te da ne koristite ovaj topic za razmjenu svojih dnevnih navika, problema, promjena, potreba, odnosa s drugim ljudima i sl. u obliku chata, a posebno ne izvan konteksta MPO trudnoće.

    Smatramo da je realno da imate određena pitanja nakon što ostvarite trudnoću poslije, ponekad i dugogodišnjih, teških IVF postupaka. Iako najčešće IVF trudnoća, nakon početne faze 'bildanja' progesterona za žuto tijelo, poprima sasvim uredan i normalan tijek. Ipak uvijek će postojati neke specifičnosti, koje se navode u ovom citiranom dijeu ispod, a o kojima onda možete raspravljati ovdje.

    Također razumijemo potrebu da svoju, dugo i teško ostvarenu trudnoću obznanite i ovdje, iako vas molimo da to svakako činite (i) na Odbrojavanju, a posebno da se čestitke na tim objavama dalje sele na Odbrojavanje ili na zasebne topice koje ćete otvoriti o svom uspjehu. Dapače, bilo bi nam drago da napišete svoju MPO priču kako ste uspjele ostvariti trudnoću, ako imate volje za to!


    Ovo su upute sa starih tema, i one vrijede i dalje.

    Molim vas ponovo da ne pišete o stvarima o kojima možete raspravljati sa svim trudnicama (ii općenito ostalim korisnicama i korisnicima foruma) na drugim topicima i pdf-ovima...
    Ovo je zamišljeno kao mjesto gdje ćete govoriti o specifičnostima koje vas muče, plaše ili vesele...vas, kao MPO trudnice...i da izbjegnete chatanje...

    Ovo je uputa sa stare teme...

    Shvaćamo i da su vaše/naše trudnoće specifične u odnosu na druge i da ovdje možete opuštenije i realnije izmjenjivati iskustva nego na trudničkim pdf-ovima. Trudnoće su specifične s psihološkog aspekta - zbog načina začeće i teškoća prilikom ostvarivanja, kao i zbog 'tehničkih', pitanja i problema - već samom činjenicom da od prvog dana do 12 tjedna koristite utrogestan, neke koriste heparin, neke u trudnoću ulaze s cističnim jajnicima i iz hiperstimulacija, neke su i dalje po liječničkom pashom jer troše lijekove za neka druga stanja i bolesti…

    Iako nemamo ništa protiv da otvarate slavljeničke topice, odnosno topice sa svojim sretnim pričama svaka za sebe, a gdje onda možete pisati i o tijeku svoje trudnoće te, iako je naše mišljenje kao osoblja foruma, da na tudničkim pdf-ovima možete naći/dobiti/razmijeniti puno više informacije o samoj trudnoći kad jednom poprimi normalni tijek, shvaćamo vašu potrebu za razmjenom mpo iskustava, otvaramo vam ovaj topic i stikamo ga gore…nadamo se da ćete ga koristiti kako bismo raskrčili topice klinika i kako biste razmjenili baš iskustva o stanjima koje su posljedica MPO-a.
    Pozivamo vas da pitanja koja imate baš u vezi trudnoće izvan konteksta MPO-a ne postavljate ovdje, već baš na trudničkim pdf-ovima jer je tamo koncentrirano iskustvo i osoblja i korisnica i korisnika, a ovdje zasigurno nećete moći dobiti adekvatne i kvalitetne odgovore.

    Dakle, ovdje možete postavljati pitanja i iznositi iskustva o specifičnostima i drugim aspektima vaših MPO trudnoća te vas molimo da više o tome ne pišete na drugim topicima.

    Možete si raditi aktualnu listu MPO trudnica, ako će se netko primiti toga i ako vas to veseli
    Voljeli bismo da se svakako vodi računa da se ta lista barem krajem godine seli i na ovaj topic Naše trudnice ...tako da u internetskim bespućima imamo na jednom mjestu trag o svim našim trudnicama kroz sve godine (Bliži se i kraj ove godine pa bi bilo lijepo da netko upravo sada napravi i tu listu za 2013.)
    Posljednje uređivanje od BHany : 13.12.2013. at 15:42

  2. #2
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Samo da još dodam ovim uputama od BHany, jer smo pitale na odbrojavanju...

    Bilo bi super da se ovdje napiše kada neka MPO trudnica rodi, ali bez da nakon toga slijedi chat i čestitke. Tek mala info tipa "xy je rodila, čestitke na temi na ..." i link na temu

    Hvala

  3. #3
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pozdrav
    samo da vam javim da je nasa zeljkica rodila jutros carskim putem svog sincica

    Marino 4600 g , mašala

    cestitamo joj , docekla ona svoje zlato <3

    ______

    čestitarski topic: link
    Posljednje uređivanje od Argente : 15.12.2013. at 14:33 Razlog: dodavanje linka na čestitarski topic

  4. #4
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Drage moje prijateljice, 12.12. U 22.50 rodila sam malog,cupavog i meni nejlijepse bice , carskim rezom. Maleni je tezak 3420 , 54cm. Puno papamo, mazimo se i ne mogu jos uvijek vjerovati. U bolnici smo jos.

    Vidjela sam da sam ipak zadrzala moje mjesto na listi, zeljkice mrvu si zakasnila. Cestitam od srca.

    Shvatila sam da odgovori na pitanja o susretu sa bebom ne mogu biti jasna dok se to ne iskusi,jednostavno te emocije se ne mogu opisati.

    Cure koje cekate porod,zelim vam sve naj naj i da napokon dozivite taj predivan osijecaj.

    Izvinite ali nisam se stigla javit,jer sve je islo nekako brzo, sad je mali na previjanju pa sam uhvaatila vrijeme da vam se javim

    _______

    čestitarski topic: link
    Posljednje uređivanje od Argente : 15.12.2013. at 14:32 Razlog: dodavanje linka na čestitarski topic

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Cestitki do site novi majkicki neka im se zivi I zdravi bebcinjata golemi da rastat pisuvam na makedonski oti sum makedonka. Da ne mi se zamere zatoa nesto si kazuvam porano

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    zeljkica i butterfly cestitam!
    steta sto je zamrla tema, nadam se da cu aktualne trudnice dobro. saljem svima velike pozdrave!
    i nadam se da ce se prikljuciti sto vise friskih!
    Posljednje uređivanje od bubekica : 18.12.2013. at 23:26

  7. #7
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Nadam se da će se nove trudnice tu javiti s raznim dvojbama. Ja rado pomognem i odgovorim ako znam, ali sad sve pišu na odbrojavanju, a ne pratim redovno više tu temu

    Znači trudnice, javite se, ajmo opet napraviti temu korisnom

    (nadam se da ovo nije offtopic, samo bih htjela skrenuti pažnju trudnicama da nas ima još koje pratimo ovu temu i želimo pomoći )

  8. #8
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Jel netko zna šta je sa Sybylle,ona je prokrvarila,to je pisala i više se nije javila,pa eto ako tko zna ??!

  9. #9
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Javila se na temu trudnica blizanaca, u bolnici je bila, prst otvorena i na tokolizi

  10. #10
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    evo,ovo valjda slobodno pišem ak ne,brišite
    jučer uvz na 12 tt sve dobro,bebica je bila skroz nemirna,vidli smo rukice,nogice,nuhalni je 1,5,a bebica je velika 56,mm,a kaj je najvažnije nema više hematoma
    kad sam se ja oblačila u kabini,sestra mi donese papire i veli da je slikicu dala vani tati,kad sam izašla vidim mm gleda slikicu i briše suze,a ja unutra cmizdrila...prevelika sreća

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Nadam se da ce se sybylle javiti.. Da nam pojasni situaciju..bas mi je zao da joj se to desilo..znam kako joj je...Drzi nam se!!!!

    Iberc kako lijepo... Nek bude sve skolski..

    Ajde stara ekipo ozivimo temu da se ne trazimo..

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    hej cure baš je pusto ovdje ovih dana
    ja sam bila na pregledu 13 -1 sve ok sve super ,oči u oči ja i moj muž sa našom malom bebicom koja je duga 6,06 cm
    mjerili smo nuhalni nabor 2.3 ali zbog godina (38)mojih preporučuju amniocintezu ili kako se već kaže ja sam u dilemi jer naravno postoji rizik od spontanog
    a kad dobijem rezultate vjerovatno ću bit u 5. mj trudnoće ,ma ja apsolutno nisam zato ali eto tražim savjet ovdije ima li ko da je radio ili neki pametan savjet
    zval asam dr P U Cito i on kaže da nuhalni nabor nij enikakva indikacija za amnio...

  13. #13
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Bebi ja sam nedavno radila amnio u Petrovoj u Zg, ako hoćeš napišem ti moje iskustvo na pp, a negdje sam i pisal ana odgovarajućoj temi

    Meni je jedina indikacija bila dob (41) i sjećam se da kada sam došla ujutro na pregled prije samog zahvata da me sestra pitala zašto? ja kažem dob, a ona je nešto promrmljala da kao kakve to veze ima s obzirom da je MPO trudnoća i da smo je dugo čekali

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    113

    Početno

    linalena hvala ti svakako bi mi bilo drago kad imaš vremena da mi napišeš pp kako se to sve odvijalo
    pa i dr Poljak kaže znaš kako ste teškom mukom došli do tog djeteta zar sad treba taj rizik i stres da podnosim
    a ova moja dr mrtva hladna kaže ja svakom preporučujem ...

  15. #15
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ne znam da li je ovo pravo mjesto za ovakvo pitanje. U cetvrtak smo bili na 1. UZV. Culi smo srceko, dr. je rekao da je sve ok. U petak popodne sam prokrvarila i to toliko obilno da sam mislila da je sve gotovo. Bila sam na hitnoj, srce kuca, hematoma nema. Dr. mi je naredio strogo mirovanje i dobila sam duphaston 3 x 2. Rekao mi je da je zbog MPO- a to visoko rizicna trudnoca od samog pocetka i da ne zna u kojem ce se pravcu razvijati. Jucer mi se krvarenje malo smirilo,danas je jace,ali manje nego u petak. Na kontrolu idem tek 27. Na uzv je bio vidljiv jos jedan GM od 6 mm. Da li je moguce da je krvarenje od njega? Oprostite na dugom postu,ali svaki savjet mi je dobrodosao jer sam stvarno ocajna.

  16. #16
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Dino moguće je da ti se čisti taj drugi GM, i tko ti je rekao da je samo zbog MPO to visoko rizična trudnoća, šta dr. s hitne?
    Stvarno me živciraju takvi komentari, naše trudnoće jesu specifične ali da su odmah visoko rizične samo zbog MPO mislim da je malo pretjerana izjava.
    Ti se samo odmaraj i bit će sve OK

  17. #17
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Da,Mali Mimi,to je izjava dr. s hitne. I meni je dignuo zivce i odmah je promijenio pristup prema meni kad je vidio da je MPO. Nesto u stilu da od svega toga nece biti nista. I dr. V. mi je rekao da je moguce krvarenje zbog tog drugog GM,ali nisam mislila da ce biti tako obilno pa sam sva uplasena. Ne micem se s kreveta do petka i nadam se da ce biti sve ok.

  18. #18
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    bebi,
    tko ti je mjerio nuhalni nabor?

    je li dr predložio kombinirani probir?

  19. #19
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    dino, otfikari takve komentare - žalosno je koliko je neznalica i među ginekolozima. krvarenja se u ranoj trudnoći relativno često događaju i u MPO i u spontanim trudnoćama. i sasvim je moguće da je to zbog drugog embrija. MPO trudnoća je kao svaka druga s iznimkom obaveznog uzimanja progesterona na početku i ponekad uvećanih jajnika. nema tu rizičnosti samo jer je MPO. tukla bih ginekologe neznalice, majke mi! baš kao i sve koji se usuđuju davati ovako stupidne komentare kao ova sestra lini prije amnio - što se to koga tiče?!

  20. #20
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Moja socijalna ginićka ne vodi mpo kao nešto rizik za trudnoću, ali za mpo trudnice daje bolovanje / komplikacije odmah nakon bete ili srčeka. Znači priznaju nam da možda ne želimo / možemo raditi, ali ne radi neku frku da je mpo nešto posebno

  21. #21
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    dino , i ja sam imala krvarenje jako i dugo zbog druge mrvice koja se cistila, to krvarenje moze trajati duze, samo miruj, koristi utrice, i bit ce to dobro

    potpisujem frku !!

  22. #22
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ej cure vidim da je otvorena nova tema, baš mi je žao šta nema stare i uopće neznam di da se javim i podjelim svoje iskustvo??!!

  23. #23
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj linalena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jedina indikacija bila dob (41) i sjećam se da kada sam došla ujutro na pregled prije samog zahvata da me sestra pitala zašto? ja kažem dob, a ona je nešto promrmljala da kao kakve to veze ima s obzirom da je MPO trudnoća i da smo je dugo čekali
    Ma je li? Mi nemamo prava kao i svi ostali?
    Prenatalna testiranja su stvar iskljucivo osobnog izbora i nitko od lijecnika (ili bilo koga drugog) nema pravo predlagati ni za ni protiv
    Izbor je na paru!

    Dino, drz se, ja sam jaaako krvarila, isto pretpostavljaju zbog drugig zametka
    Curka ima 3 godine

  24. #24
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj bebi prvotno napisa Vidi poruku
    hej cure baš je pusto ovdje ovih dana
    ja sam bila na pregledu 13 -1 sve ok sve super ,oči u oči ja i moj muž sa našom malom bebicom koja je duga 6,06 cm
    mjerili smo nuhalni nabor 2.3 ali zbog godina (38)mojih preporučuju amniocintezu ili kako se već kaže ja sam u dilemi jer naravno postoji rizik od spontanog
    a kad dobijem rezultate vjerovatno ću bit u 5. mj trudnoće ,ma ja apsolutno nisam zato ali eto tražim savjet ovdije ima li ko da je radio ili neki pametan savjet
    zval asam dr P U Cito i on kaže da nuhalni nabor nij enikakva indikacija za amnio...
    Cito radi i NIFTY test, dobru alternativu za amnio. Malo je skup, ali je neusporedivo manji rizik.

  25. #25
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    bebi, i meni je gin predložila kombinirani,ali sam ja odbila i nije me niš nagovarala,rekla je da ona to mora predložiti i da razumije da nakon 10 godina borbe za bebicu,ne želim nikakve dodatne pretrage koje mogu ugroziti bebicu(amniocenteza),nuhalni mi je 1,5..bumo vidli kak bu dalje

  26. #26
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Obavili kontrolu ali ne i UZV, ufff ja valjda jedina kod privatnika koji ne radi svaki put UZV, no idem u petak na 3D. Vaginalno je sve OK, ona kaj treba biti čvrsto je čvrsto, tvrdo je tvrdo a mekano je mekano. Moram napraviti UK, KKS i za trombofiliju nalaze i naravno paziti na hranu. Sljedeća kontrola 20.1 kada ćemo se dogovoriti kada hospitalizacija, najvjerojantije od 35tt!!!! A sada zašto hospitalizacija nije baš jasno ali zbog svega pomalo i da budem stalno pod nadzorom. Niš idem iskorisititi još slobodni siječanj za definitivnu nabavku i mislim da nema potrebe da idemo na tečaj u Petrovu, em ću biti tamo em CR

    Pišem ovdje jer jedna od stvari koja nas muči su moje godine (42. za koji dan) i MPO trudnoća, teško mi je uopće i napisati, ali svi se sjećamo izgubljenih bebica na ovom topicu a posebno iz 39+. Jako mi je teško jer imam osjećaj da sam kriva za nešto a opet sretna jer znam da će me doktor pratiti. Metabolizam više ne radi kao nekada, jako teško gubim težinu a vratim odmah i to je sada veliki problem jer sam u 29tt u +16kg. Sigurno su i stimulacije ostavile traga, npr prije nisam imala problema sa štitnjačom. Moram se malo sastaviti i skoncentrirati na dijete koje sve jače lupka

    velik pozdrav i zagrljaj svim trudnicama na ovim temama, iako nam trudnoće jesu kao i ostale one su opet toliko različite da je to teško ispričati riječima, može se samo osjetiti

  27. #27
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    linalena,nemoj mislit crno,ipak budeš u bolnici pa te budu mogli kontrolirati,nisi za niš kriva,na neke stvari mi nemremo utjecati...vrijeme brzo ide,ne budeš se ni snašla,a već buš držala bebicu u rukama
    a ovo da su naše trudnoće skroz drukčije, se slažem

  28. #28
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Mi smo danas obavili kontrolni pregled nakon onog krvarenja. Veliki smo 20 mm i sve je u redu. I dalje sam na duphastonima i preporuceno mi je mirovanje i dalje. Drugi GM je i dalje vidljiv, ali kaze dr. da bi se on trebao apsorbirati kako trudnoca bude napredovala.

    Steta sto ova tema nije aktivna kao ona prije.

  29. #29
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Drage moje, dobila sam težak zadatak javiti vam da je naša draga linalena zadržana u bolnici. Nažalost nisu lijepe vijesti. Uzv je pokazao zastoj u rastu; prva procjena je bila 840 g, druga svega 650g i jako malo plodne vode. Misle da je upitna posteljica zbog loše implantacije. Lina je primila svu terapiju, stavljena je na tokolizu i sad čeka ponedjeljak i odluku što i kako dalje.

    Bez riječi sam i beskrajno tužna, puno mislim na tebe draga, i nadam se... nadam se... nadam se...

  30. #30
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Uh... Linalena, drži se!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Linalena sva moja pozitiva usmjerena je u tvom smjeru...

  32. #32
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Linalena drzi se..
    Ja sam ovaj tjedan imala kontrolu na 12+3, nuhalni je 1mm, bebolino je 5,7cm , za sad sve djeluje ok, vidjeli smo i mjehur i zeludac,rukice,nogice i napokon sam vidjela na UZ da se moj eskimic mrda neopisivo...
    E sad pitanje, dr je rekla da me lagano skida s utica, kaze tjedan dana smanjit na 2x2 pa tjedan dana 1x2 pa prestati.. kako ste vi smanjivale jer me pitala sta su rekli na humanoj ali nisam te upute dobila od njih pa sad ne znam je li to ok ovako smanjivati ili bi trebalo polakse ili kako?

  33. #33
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Linalena, držim fige da bude sve ok

    Jejja, ja sam smanjivala tako da sam svaki dan pila jednu manje. Znači još brže nego što budeš ti. Ne brini, ok je i tako

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Joj Linalena draga jako mi je žao, drži se draga moja.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jejja ja sam bila na duphastonima 3 x 1 i nisam smanjivala nego sam odjednomPrestala piti.

  36. #36
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ajme linalena, steglo me oko srca
    saljem vam beskrajno puno vibri i pozitivnih misli
    drzte se!

    jejja, sve ce biti ok
    neke cure su i naglo prestajale s progesteronom i sve je bilo ok
    posteljica preuzima svoju ulogu i to je to

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ajme Linalena drzi se draga, u mojim molitvama ste... Kako sam tuzna zbog tebe "terminuso" moja... Mora biti dobro...

    Jejja meni nas mpo dr.V rekao da se slobodno moze naglo prestati a i tako sam napravila

  38. #38
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Joj Lina, grlim i nadam se najboljem

  39. #39
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Lina draga nadam se da če sve biti u redu
    Posljednje uređivanje od corinaII : 27.12.2013. at 19:21

  40. #40
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    lina drz se , ~~~~~sretno <3
    sta to zapravo znaci' jel to uzrok trombofilija ?

  41. #41
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    linalena draga mislim na tebe! Nek su dobre vijesti u ponedjeljak!

  42. #42
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Linalena draga, mislim na tebe i nadam se najboljem

  43. #43
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Lina draga, mislim na tebe i šaljem ti hrpu zagrljaja i pozitivnih misli i vibrica....

  44. #44
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    linalena, draga... u mislima ste mi.
    Vibram da bude sve dobro.

  45. #45
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Lina mislimo na vas....drzi se

  46. #46
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    lina, držite se... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Linalena,nadam se da ce sve biti u redu..u mislima ste mi..
    Sa mnom je u sobi bila zena koju su zadrzali zbog zastoja u rastu..u 35 tt beba je bila procjenjena na 1800 g..rodila ja 10 dana prije termina zdravu bebu,od 2400 g i 47 cm..sa 5 mj.je prava bucka od 6700 i 66 cm..
    Drzim fige za takav scenarij i kod tebe

  48. #48
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    linalena,nadam se da bude u ponedjeljak sve i redu,bebač je jak,izborit ćete se vi..

  49. #49
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    drage moje evo prenosim vam vijesti od Linalene.
    Upravo je bila sat i pol prikopcana na ctg, odkucaji u redu ali slabi. Naravno kad je malo vode da je mali slab.Ponovit ce ga danas jos 2 puta, jako joj je vazno da cuje srceko. Zahvaljuje svima sto mislite na nju!

  50. #50
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    snupi drago mi je da se barem ti čuješ s linom i prenosiš nam informacije. Da li je što rekla kakve su prognoze i što kažu doktori?

    Mene ljuti što se to moglo možda spriječiti ili ranije uočiti da joj je doktor češće radio uzv. Mislim da ona po skoro 2 mj nije vidjela bebicu jel da? Znam da se priča da česti uzv nisu dobri, ali opet i premalo uzv može dovesti do problema. I još mi je čudnije da se tako radi kod privatnika

    Pošalji joj puno pozdrava i sve naše dobre želje

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •