Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 231

Tema: Koju kremu za lice koristite?

  1. #51
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim, pa na ovoj prvoj fotki bolje izgleda ova strana gdje je mazan creme de la mer, ima vidljivo manje bora?
    Nemam pojma, piše da su joj provjeravali vlažnost kože, valjda su po tome mjerili rezultate? Uglavnom, meni nema neke velike razlike na slici između jedne i druge strane lica, ali mi se žena čini poprilično izborana za samo 47 godina, pogotovo oko usta.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Prije sam koristila Vichy Aqualia Thermal (140kn), zadnjih mjeseci sam prešla na AVENE Hydrance optimale larg -rich mi je premasna....(110kn), imam izrazito dehidriranu kože i jedino mi ove kremu odgovaraju....one mjesece kada su mi preskupe uzimam druge jeftinije marke od nive, afrodite, i još nisam našla jeftiniju zamjenu...obično kupim neku zamjensku kremu za suhu kožu i imaju neki sastojak od kojeg mi se koža zacrveni i svrbi i odmah se moram umit.... i koža me jako zateže i čim se umijem , čekam 2 min da se osuši i ne mogu dočekat da se namažem kremom koliko me koža zateže....

    Ako mi netko može predložit neke zamjene za ove navedene kreme bila bi zahvalna da ih probam jer si ne mogu baš svaki mjesec priuštit ove....znači imam dehidriranu kožu...

  3. #53
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Vichy, Nuxe, Caudalie i ostala svita apotekarskih marki. Od svake mi je nešto dobro, a probala sam ih brdo.
    Sve ovisi o specifičnim potrebama kože.
    Moja je početkom ciklusa suha, u drugom dijelu ciklusa masna do užasno masna pa čak i do seboreje doguram.
    Kako koji mjesec bude i onda ne mogu koristiti stalno istu kremu ili šampon.
    Chanel i Dior su mi zakon za anti age njegu. Imaju super serume i maske.
    Collistar mi je odličan za zaštitu od sunca.
    Shiseido mi ima fantastičan puder, ovog ljeta me spasio od pigmentacijskih mrlja.
    E.Arden također ima odličan serum.
    Ja imam dosta godina, nemam pretjerano bora, ali primjećujem da mi se lice spušta, polako gubi tonus, a to ne može ni jedna krema spriječiti već samo kirurgija.

  4. #54
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnjih godinu dana koristim kremu protiv one gadne trudničke pigmentacije. Budući da je skupa i da sam riješila problem, nema smisla da je koristim do proljeća, sad mi treba nešto drugo.
    trina koju si koristila za pigmentaciju?
    imam problema ljeti s tim.

  5. #55
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim, pa na ovoj prvoj fotki bolje izgleda ova strana gdje je mazan creme de la mer, ima vidljivo manje bora?


    ja isto tražim kremu, pasala mi je nuxe nirvanesque ali mi je skupa, sad sam probala ušediti i naručila neke iz avona anew, ali mi baš i ne pašu


    Imam mješovitu kožu sklonu miteserima i čini mi se tračak rozaceje

    Inače mi je dermatologica u srednjoj školi rekla da nikako ne stavljam niveu jer ima dosta voska i začepljuje pore
    Moja mama koristi http://www.coner.hr/ljekarne/kozmeti...tiv%20crvenila

  6. #56
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Čitavu godinu koristim Ducray Melascreen Eclat. Onda kad proljeće stigne, koristim još i Ducray Melascreen Creme solaire. Provjereno dobro. Iako mi se ljeti pigmentacija svejedno vidi, ublažena je jako puno. A zimi se više ništa ne vidi.

  7. #57
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Kupila sam onu koja mi je trenutno najdostupnije od svih što ste spomenuli-Peterlinina Cien. I mogu reći da mi paše. Bar zasad.
    A njihova SOS krema za ruke, isto sam je kupila, mi je pravo otkriće, bolja je od bilo koje koju sam probala (u fazi sad kad mi je koža na rukama tioliko suha da mi se ranice stvaraju)

  8. #58
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    unazad dvi godine imam problema sa pigmentacijskim flekama. koristim kombinaciju kreme sa c vitaminom, uljnu mjesavinu za noc, zatim 1-2 tjedno kreme-peelinge
    sa kiselinama koje gule povrsinski sloj koze. probala sam cak i mlijecnu kiselinu, napravila par tretmana, napravit cu jos par ali samo na celu.
    i obavezno krema sa spf za dan.
    fleke su dosta izblijedile iako ih ja jos vidim

  9. #59
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja fleke imam od svoje treće trudnoće (prije 8 godina) a četvrta je dodatno pogoršala stvar. I svašta sam probala (nisam nikakve kiseline, pilinge, niti sam išla kod dermatologa ili kod kozmetičarke zbog toga). A ovo što sam gore napisala mi je pomoglo. sad ih recimo nemam uopće, niti tragova flekama. Ljeti će ih biti ali opet ublaženo za jedno 70%. Slučajno sam otkrila tu kremu, preporučila mi je apotekarka

  10. #60
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    unazad dvi godine imam problema sa pigmentacijskim flekama. koristim kombinaciju kreme sa c vitaminom, uljnu mjesavinu za noc
    koja krema i uljna mjesavina?

    sto s flekama na rukama (nadlanice)? jel neka uspjela maknuti mrljice?

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    koja krema i uljna mjesavina?

    sto s flekama na rukama (nadlanice)? jel neka uspjela maknuti mrljice?
    Kad se sjetim i kad imam vremena, koristim peršin i limun za to. Djeluje, ali trebalo bi redovitije nego ja to činim (ne da mi se jer sam sva nekakva flekava i pjegava, pa me to toliko ne smeta jer bi trebala cijelo tijelo mazati).

    Ipak s godinama imam više flekica na nadlanicama i podlakticama, ljeti na čelu i tak, ali takva mi je koža obiteljsko nasljeđe pa se baš ne uzrujavam oko toga.

    Evo da sad ne izmišljam (imam doma neku knjigu s "bakinim receptima" protiv flekova) ali ovdje je sve bitno - recepti iz kuhinje: http://magazin.net.hr/ljepota/rijesi...nom-od-persina

    Napomena: ja nisam nikad koristila kombinacije s alkoholom da mi ne isuši ionako presuhu kožu. Može se dodati koja kap maslinovog ulja ili bademovog.

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje si našla dr.Scheller kreme,mislim koji grad? Ja ih sigurno već godinu dana nisam nigdje vidjela,jer su ih povukli ,a obožavala sam je.
    U Westgateu u Bipi.
    Hoćeš da ti kupim pa pošaljem?
    Na pp mi točno napiši koje te zanimaju, daj i mob da ti javim cijene, kad budem iša, ako ih još bude.
    Posljednje uređivanje od bubica27 : 16.12.2013. at 10:15

  13. #63
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku

    Pola lica Nivea, a pola bezobrazno skupa Creme de la Mer:

    http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...revealing.html
    Nije mi jasno, pa na slici je vidljivo da polovica lica mazana skupom kremom ima manje bora, posebno oko usta ?

    No, evo, ja trenutno koristim ovu ljubičastu: http://www.dermavisc.com/index.php/hyamin i razlika je stvarno očita, to vidim najviše po komentarima ljudi koje sretnem, a nisam vidjela duže, obično me pitaju da kako tako odmorno izgledam? I sada mi se teško vratiti na neku običnu kremu, a za ovu me strah i pitati koliko košta.

  14. #64
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    koja krema i uljna mjesavina?

    sto s flekama na rukama (nadlanice)? jel neka uspjela maknuti mrljice?
    emily koristim od novexert kremu i peeling, uljnu mjesavinu mi je napravila green girl i ima komponente protiv tih mrlja. c vitamin kremu koristim neku
    iz dm, nije skupa a po sastavu bi trebala biti dobra.

  15. #65
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    hvala, jel mozes pogledati kako se zove ta dm c vit. krema?
    tko je green girl?
    ja na licu nemam mrlje, ali mm ima par malih, pa za njega trazim nesto ucinkovito (i ne jako skupo)

    ali zato imam par flekica po rukama, jel moguce da su to vec staracke pjege
    u ranim 40.ima sam


    za lice koristim zadnjih par mjeseci Alverde kremu s mrkvom cini mi se (zuta je, u tubi)
    i ok mi je
    zimi mi je lice suho, i obavezno moram mazati kremom
    hidratantne kreme mi ne pasu zimi, celo mi se peruta od njih, mora biti nesto masnije

    za ruke mi je najbolje plava Nivea, jedini nedostatak je sto joj treba dugo da se skroz upije
    od krema za ruke Neutrogena mi je br. 1
    imam u torbi i Kamill za ruke, sa kamilicom, aloe verom i avokado uljem, odlicna je

    iduci put kad cu ici u Lidl bas cu kupiti ovu koju preporucujete

  16. #66
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Čitavu godinu koristim Ducray Melascreen Eclat. Onda kad proljeće stigne, koristim još i Ducray Melascreen Creme solaire. Provjereno dobro. Iako mi se ljeti pigmentacija svejedno vidi, ublažena je jako puno. A zimi se više ništa ne vidi.
    cijena?

  17. #67
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    emily, ova krema https://www.google.hr/search?q=dm+c+...ml%3B328%3B485

    green girl http://kozmeticki-brlog.blogspot.com...kozmetika.html

    moze ti napravit i kremu, ne mora biti uljna mjesavina

  18. #68
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Peterlin, hvala za persin i limun losion, probat cu jednom

    Recept za izradu losiona od limuna i peršina koji osvježava i čisti kožu te smanjuje pore:
    1 dl limunovog soka
    2 žlice peršina
    1,5 dl destilirane vode
    0,5 dl 70 postotnog alkohola

    ● Listove peršina usitnite i prelijte destiliranom vodom i alkoholom. Protresite staklenku, zatvorite te ostavite da odstoji preko noći. Sljedeći dan tekućinu procijedite i dodajte limunov sok. Losion nanosite ujutro na očišćenu kožu lica i vrata. Čuvajte ga u tamnoj bočici.

    Učinak: svakodnevnom uporabom pjege i ožiljci nestat će sa kože u dogledno vrijeme.



    Losion gotovo istog učinka možete dobiti i spravljanjem tekućine bez limuna i alkohola, a recept glasi ovako:
    25 grama svježeg peršuna
    2 dl vode
    3 dl mineralne vode

    ● Peršin prokuhajte u dva decilitra vode, pustite da se ohladi u zatvorenoj posudi, a dobivenu tekućinu potom držite na otvorenom kako bi iz nje ispario ugljen-dioksid. Ohlađenu tekućinu procijedite i u nju dodajte tri decilitra mineralne vode. Losion čuvajte u tamnoj bočici na hladnom mjestu, a najbolje bi bilo da ga pohranite u hladnjaku.

    Učinak: štiti kožu od slobodnih radikala, sprječava isušivanje kože te osnažuje zaštitnu barijeru kože.


  19. #69
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno, pa na slici je vidljivo da polovica lica mazana skupom kremom ima manje bora, posebno oko usta ?

    No, evo, ja trenutno koristim ovu ljubičastu: http://www.dermavisc.com/index.php/hyamin i razlika je stvarno očita, to vidim najviše po komentarima ljudi koje sretnem, a nisam vidjela duže, obično me pitaju da kako tako odmorno izgledam? I sada mi se teško vratiti na neku običnu kremu, a za ovu me strah i pitati koliko košta.
    220 kn. zaintrigirana sam.

  20. #70
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    cijena?
    Ova prva oko 200, druga oko 100. Prva meni traje oko 6 mjeseci, iako je mala-bočica od 40 ml (koristim je samo ujutro, ne stavljam ništa navečer, mada ima ista ta za noć, cijena ista). Ova sa faktorom mi traje kraće, zato što je na proljeće i ljeto stalno trackam

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Dugo sam koristila od dr. Hauschk-e kremu s ružom, zbog crvenila lica. Sada sam na Alverde kremi, također od ruže za osjetljivu kožu.
    Ruke su mi problem, tu nisam našla odgovarajuću kremu. Jako se suše, područja oko noktiju pucaju do krvi. Pratim savjete s teme.

  22. #72
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    220 kn. zaintrigirana sam.
    Gdje ih ima za kupiti?

  23. #73

  24. #74
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ih ima za kupiti?
    nemam pojma, našla sam samo cijenu na nekoj stranici. Čini mi se da ih nema po ljekarnama.

  25. #75
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Meni je Ulola kozmetika odlicna, kao i Biobaza.
    Ulola Facelift mi je trenutno super za lice.

  26. #76
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma, piše da su joj provjeravali vlažnost kože, valjda su po tome mjerili rezultate? Uglavnom, meni nema neke velike razlike na slici između jedne i druge strane lica, ali mi se žena čini poprilično izborana za samo 47 godina, pogotovo oko usta.
    moguće da na jednoj strani ima prirodno više bora
    lice nije baš poptuno simetrično, pa je logično da je tako

    ja npr. imam boru samo s jedne strane usta :tuđman:

    on topik, koristim niveu pure & natural, to mi je jedina uz koju mi se ne pojavljuje ljuskanje kože oko nosa i obrva
    doduše, nisam nikad probala ove skuplje kreme, možda bi i one djelovale slično, ali dok ova djeluje, koristit ću ju
    Posljednje uređivanje od betty blue : 16.12.2013. at 12:57

  27. #77
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma, piše da su joj provjeravali vlažnost kože, valjda su po tome mjerili rezultate? Uglavnom, meni nema neke velike razlike na slici između jedne i druge strane lica, ali mi se žena čini poprilično izborana za samo 47 godina, pogotovo oko usta.
    kako sam na brzinu samo preletila članak, pomislila sam da ima 66 godina, a to se odnosilo na neku drugu glumicu.

  28. #78
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    moguće da na jednoj strani ima prirodno više bora
    lice nije baš poptuno simetrično, pa je logično da je tako
    Pa ne znam koliko je onda uopće imalo smisla raditi ovaj eksperiment na osobi toliko nesimetričnih bora/lica

    Ja brijem da je ipak nivea platila za eksperiment

  29. #79
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Trina, po prvom postu, čini se da imam sličnu kožu i slične zahtjeve na kremu.
    I sad mi je otkriće od A-derme "Exomega" na bazi zobi, u velikoj tubi. Nevjerojatno mi je da mi je ista krema odlična za jako suha stopala (boja od ijedne dosad) i istovremeno jako ugodna na licu (i to isto bolje od ijedne). Evo je. Mislim da dođe oko 120 kn, 200 ml. Koristim je za sve, os područja oko očiju, do stopala. (A bila sam je kupila za D. kojem bi se zimi ruke znale jako oštetiti.)

  30. #80
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Joj, pardon, nisam čitala, sad vidim da ste Exomegu spominjali.
    Ja ne podnosim masne kreme i uopće ne kužim kako mi ova nije masna, a na prvu se čini da jest. Jednostavno mi se sva upije i ne ostavlja nikakve ostatke na koži, koje inače stvarno ne podnosim.

  31. #81
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi uvijek imamo ono veliko mlijeko od Exomege, na pumpicu, i koristim ga za sve i svašta, pa i za lice.

  32. #82
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    krema samo po danu, biobaza od smilja, za tijelo biobazina od badema
    super su a i hrvatski proizvod je

  33. #83
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    I ja kremu samo po danu koristim,voda mi uopce ne dotice lice jer u protivnom imam instant face-lifting efekt.
    Koristim liniju Roseliane (osjetljiva koza sklona crvenilu) od Uriage-a, mlijeko za ciscenje,krema i fluid za pokrivanje crvenila/kapilara oko nosa...

    Ruke su mi ocaj,u skoro svakoj prostoriji imam tubu neke kreme za ruke pa na poslu,u torbama...prije navlacenja najlonki obavezno moram namazati ruke da ih slucajno zanokticom ne rasparam....super je kad sam na poslu i ne mocim ruke ali doma...100x sam si rekla da moram pocet koristiti one tanke rukavice dok su ruke u vodi ali nikako....to mi je nespretno i gotovo...

  34. #84
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku

    Ako mi netko može predložit neke zamjene za ove navedene kreme bila bi zahvalna da ih probam jer si ne mogu baš svaki mjesec priuštit ove....znači imam dehidriranu kožu...
    I ja imam takvu kožu kao ti,suhu,dehidriranu,osjetljivu. Koristila sam La Roche Posay Hydrane i Biodrema Sensibio Rich.
    Probaj s ovom kremom : http://www.kozmetika-afrodita.com/cr...ijelo/?id=1681
    Meni je koža jako lijepo reagirala,nije izazvala nikakve iritacije,a košta oko 25 kn ili manje u Kozmo.

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    U Westgateu u Bipi.
    Hoćeš da ti kupim pa pošaljem?
    Na pp mi točno napiši koje te zanimaju, daj i mob da ti javim cijene, kad budem iša, ako ih još bude.
    Poslat ću ti pp.

  35. #85
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    ako se smijem uvaliti s pitanjem - koja krema za masnu dehidriranu kožu? nekad davno je postojao Nivein gel za masnu kožu i bio je savršen, ali to ne postoji već bar 5 godina (prozirni s nekim plavim zrncima)

  36. #86
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    krema samo po danu, biobaza od smilja, za tijelo biobazina od badema
    super su a i hrvatski proizvod je
    Imam je i ja, ok je, ali mi uzasno smrdi...

  37. #87
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam je i ja, ok je, ali mi uzasno smrdi...
    ne smrdi nego miriše po smilju

  38. #88
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Baš sam htjela pitati da li je to ona smrdljiva Biobaza, sad znam odgovor.

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne smrdi nego miriše po smilju
    X!

    Ali da pitaš moju mamu, ona bi rekla da smrdi PO MAGARCIMA ! Imam doma, ali kantica pripada mm-u (atopičar) i dobra mu je.

  40. #90
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    imam izrazito suhu kožu koja u ovo vrijeme grijanja podivlja i spas sam našla u Aderminoj Exomegi, skupa je ali sa 25 % u Dm-u ispadne oko 110 kuna. meni i djeci to traje oko 2 mj.
    za lice koristim i niveu, najobičniju.

  41. #91
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne smrdi nego miriše po smilju


    Meni stoji cijela doma, namazali se par puta, ni djeci se ne svida miris. To mi je bas steta, jer je zbilja dobra.

  42. #92
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Otkrila sam novu kozmetiku, zove se Natura Siberica i baš sam oduševljena. S obzirom da znaju nabiti cijene prirodne kozmetike, ove su relativno pristojne. Krema za lice s kavijarom je odlična i fino miriše.

    http://www.biobio.hr/robnemarke/natu...a/?brandID=173

  43. #93
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne smrdi nego miriše po smilju
    Meni je taj miris nepodnošljiv, iako provjereno znam iz prve ruke da su Biobazini sastojci "zdravi". Sadrže kamfor, to je ta nota, a ne smilje.

  44. #94
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    čini mi se dobra po sastavu ova biobaza od smilja (meni smilje jako lijepo miriši)
    i ova natura siberica mi se čini dobra, a nije preskupa
    nivee i slične kreme ne koristim, sve mi se čine prepune konzervansa, parabena i ostalog

  45. #95
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je taj miris nepodnošljiv, iako provjereno znam iz prve ruke da su Biobazini sastojci "zdravi". Sadrže kamfor, to je ta nota, a ne smilje.
    sastojci su kao i vecini krema na trzistu. ali u kremi za lice nije kamfor i miris je fakat po smilju
    Posljednje uređivanje od magriz : 13.04.2014. at 11:17

  46. #96
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je otkriće Nikel krema od peršina
    I sve njihovo mi je super, a pogotovo kako su pokrenuli super uspješnu tvrtku iz ničega.

  47. #97
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    sastojci su kao i vecini krema na trzistu. ali u kremi za lice nije kamfor i miris je fakat po smilju
    ah, oprosti, tek sad vidim da je riječ o kremama za lice. dobili smo nekoliko drugih biobazinih mazalica (za tijelo, za ruke, gel za tuširanje, krema za noge itd.) i sve imaju tu neku meni nepodnošljivu "notu", a kako sam u sastojcima pročitala i kamfor, shvatila sam otkud mi je miris poznat (po sredstvu protiv moljaca iz djetinjstva).

  48. #98
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    isprika opet, bolje da se tipkovnice ne laćam. sad sam išla provjeriti, nije pisalo kamfor, samo me miris JAKO podsjetio na njega.

  49. #99
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja koristim macerat ili melem od smilja...i meni je miris predobar - podsjeća me na ljeto
    iako, za vrućine su i jedan i drugi malo preteški, pa se onda prebacim na home-made kremu od lavande...

  50. #100

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    zadnjih godina sam koristila cijelu niveinu liniju pure & natural, za mazanje i ciscenje, da bi mi ove zime koza pocela nenormalno se susit ( i prije sam imala suhu kozu), te jako crveniti. Dr. opce prakse mi dala tablete za alergiju i da netrebam s nicim posebnim mazati. ali suhoca je bila uzasna. niveaina za suho lice - nula bodova. posto mi je crvenilo bilo katastrofa, po preporuci ljekarnika sam uzela od la roche neku protiv alergije, rjesila se crvenila ali suhoca bila sve gora. spasila me weleda cold cream, ali mi je premasna pa sam se prebacila na aderma exomega i snjome mi je ok. al cim stavim pudera kaos nastane. neznam jeli mi valja exomega za stalno mazanje?
    ima li itko slicnu situaciju?
    nabrojali ste razne marke na topicu, pa neznam koju da probam
    i jos ako mi netko ima za preporuciti neki dobar puder ili nesto sto ce mi prikrit povremena crvenila?

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •