Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 231

Tema: Koju kremu za lice koristite?

  1. #1
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno Koju kremu za lice koristite?

    Znam da je i ova tema nekad bila ali je ne mogu naći. Zadnjih godinu dana koristim kremu protiv one gadne trudničke pigmentacije. Budući da je skupa i da sam riješila problem, nema smisla da je koristim do proljeća, sad mi treba nešto drugo. A što? Nebi Niveu, Soleu, Becutan i to, treba mi nešto što nije pregusto, teško, premasno a opet mi treba nešto što mi neće iritirati lice (imam neku kožu koja je više suha nego normalna, ne prima baš sve na sebe a bježi i od preskupih stvari)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    ja koristim od afrodite sa bademom za suhu kožu, ali često znam uzet od La roche posay-a kremu, nisu pretjerano skupe a meni odgovaraju.

  3. #3
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Najbolje bi bilo da pitaš za par testera u ljekarni i isprobaš.

  4. #4
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    mutim koješta sama za noćne kreme, imam suhu kožu i nekako mi najbolje paše kombinacija shemaslaca i bademovog ulja(i super povoljno), a danju se namuljam baleom sa ureom ili s nekom od onih bb krema.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    ja koristim od avene-a kremu za suhu i osjretljivu kožu. mislim da dođe 100 kn, znači nije preskupa i baš mi odgovara jer inače imam kombiniranu kožu, s tim da me sad po zimi baš zna svrbit i zatezat oko nosa i po čelu...pakiranje je 40ml čini mi se.

  6. #6
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Skoro nista. Zimi svaki treći-četvrti dan stavim neku hidratantnu kremu i to je to.
    Ali zato me ruke izludjuju, suhe, presuhe.. Ako imate pametan savjet, slušam.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    probaj sa onom kremom 48, imaš je u dm-u, to je krema sa dugogodišnjom tradicijom i meni je za ruke odlična, a cijena joj je oko 10 kn

  8. #8
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da je i ova tema nekad bila ali je ne mogu naći. Zadnjih godinu dana koristim kremu protiv one gadne trudničke pigmentacije. Budući da je skupa i da sam riješila problem, nema smisla da je koristim do proljeća, sad mi treba nešto drugo. A što? Nebi Niveu, Soleu, Becutan i to, treba mi nešto što nije pregusto, teško, premasno a opet mi treba nešto što mi neće iritirati lice (imam neku kožu koja je više suha nego normalna, ne prima baš sve na sebe a bježi i od preskupih stvari)
    Pogledaj Miyu prirodna kozmetika! Ima na facebooku. Zenska radi super kremice i svasta nesto za njegu koze. Ja sam dugo bila u potrazi za kremom i od kad sam pocela tu njeno koristit preporodila sam se. Cijena je super prihvatljiva! Mozes joj poslati poruku pa ce ti ona preporucit nesto ciljano.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Meni je najbolja hidratantna Loreal Triple actice (oko 45kn) i njoj se uvijek vraćam, a noćna Dr Scheller, trenutno od ribiz&ulje marula, za dubinsko djelovanje (bude na akcijama često u dm-u i bipi, čini mi se da ih izbacuju iz asortimana pa su bile trajno snižene kad sam nedavno kupila).

  10. #10
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    A nivea family soft? Ona je baš skroz lagana i nemasna,nema veze s klasičnom niveom. Ja je koristim godinama i odlična mi je. Baš neutralna, čini mi se da odgovara svakom tipu kože.

  11. #11
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ali zato me ruke izludjuju, suhe, presuhe.. Ako imate pametan savjet, slušam.
    Mojca, probaj Cold Cream od Avene. I ja imam suhe ruke i ta mi se do sad pokazala najboljom.

    Inače, najbolja krema za lice mi je Nuxe Creme Fraiche, ali mi je skupa pa sam prešla na Niveinu Pure&Natural. Imam mješovitu kožu.

  12. #12
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, probaj Cold Cream od Avene.
    Kupujem je u apoteci, košta oko 67kn

  13. #13
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    koristim već dugo olay iz DM-a, dobra mi se pokazala.
    ima stvarno široku paletu rano raznih krema za svaki tip kože i njege.
    nije skupa, a meni zadovoljava sve kriterije, lagana, ne premasna, fino hidratizira...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, probaj Cold Cream od Avene. I ja imam suhe ruke i ta mi se do sad pokazala najboljom.

    Inače, najbolja krema za lice mi je Nuxe Creme Fraiche, ali mi je skupa pa sam prešla na Niveinu Pure&Natural. Imam mješovitu kožu.
    Ovo sam i ja koristila i pomagalo je, dok nisam otkrila bolje rješenje-izbacila tekuće sapune i vratila one vulgaris. PREPOROD!!
    Za lice koristim ulje od argana i biobazu, običnu kremu.

  15. #15
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Skoro nista. Zimi svaki treći-četvrti dan stavim neku hidratantnu kremu i to je to.
    Ali zato me ruke izludjuju, suhe, presuhe.. Ako imate pametan savjet, slušam.
    Meni je gusta neutrogena za ruke odlična...

  16. #16
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Najobičniju plavu Niveu.. Al i to svake prijestupne, ne sjetim se baš.. Koristim ju i za ruke, isto toliko često Jedino ako mi ruke stvarno ispucaju, onda si preko noći namažem bepanthen mast koji sam prije malo ugrijala na radijatoru da se lakše maže i manje potroši, do jutra ruke ko bebine..

  17. #17
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Meni je za ruke bitnije da stavim rukavice kad perem sudje i one druge kada idem van. To je ono sto mi ubija kozu. A za lice koristim Garnier dnevnu sa cickom, jako lagana i predobra. A i nocna, mislim jedna jedina, plava, isto je super, Obje su, svaka oko 40-50kn

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da je i ova tema nekad bila ali je ne mogu naći. Zadnjih godinu dana koristim kremu protiv one gadne trudničke pigmentacije. Budući da je skupa i da sam riješila problem, nema smisla da je koristim do proljeća, sad mi treba nešto drugo. A što? Nebi Niveu, Soleu, Becutan i to, treba mi nešto što nije pregusto, teško, premasno a opet mi treba nešto što mi neće iritirati lice (imam neku kožu koja je više suha nego normalna, ne prima baš sve na sebe a bježi i od preskupih stvari)
    Ne koristim kreme već skoro godinu dana: samo bazna ulja na vlažnu kožu i preporodila sam se. Koža lica i tijela mi je suha i osjetljiva, od svake kreme mi se nešto događalo s njom i na kraju mi je pukao film pa sam ih izbacila iz upotrebe. Probaj, košta te par desetaka kuna. Kupi ulje pšeničnih klica, avokada, ulje divlje ruže ili neko drugo (bademovo izbjegavam jer je potencijalno alergeno) i pokušaj jedno vrijeme koristiti samo to. Nekoliko kapi na vlažnu kožu, umasiraš, pričekaš i to je to. Isto vrijedi i nakon tuširanja za kožu tijela. A za ruke koristim Just kremu od nevena i to mi je definitivno najbolja do sad.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    koristim već dugo olay iz DM-a, dobra mi se pokazala.
    ima stvarno široku paletu rano raznih krema za svaki tip kože i njege.
    nije skupa, a meni zadovoljava sve kriterije, lagana, ne premasna, fino hidratizira...
    Isto ovako.

    Ili Garnier ako je na akciji.

  20. #20
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    I ja sam pocela koristiti ulja, jos uvijek isprobavam i kombiniram,
    Najbolja krema za lice mi je fluid od Melvite. Nedugo uzela od Vichya, dala za nju 170 kn, a ne valja mi niti malo.
    Pokazale su mi se jeko dobre Alverde kreme, a kostaju oko 25 kn u DM-u. Ne pasu mi samo Garnierove, niti jedna mi nije bas nesto.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Za ruke mi je najbolja Garnier u crvenoj ambalaži, bolja mi je čak i od Neutrogene.
    Evo ova.

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da je i ova tema nekad bila ali je ne mogu naći. Zadnjih godinu dana koristim kremu protiv one gadne trudničke pigmentacije. Budući da je skupa i da sam riješila problem, nema smisla da je koristim do proljeća, sad mi treba nešto drugo. A što? Nebi Niveu, Soleu, Becutan i to, treba mi nešto što nije pregusto, teško, premasno a opet mi treba nešto što mi neće iritirati lice (imam neku kožu koja je više suha nego normalna, ne prima baš sve na sebe a bježi i od preskupih stvari)
    Ja sam ugodno iznenađena Cien-ovom kremom Q10 Anti Wrinkle iz Lidla za 19.99 kn. Ima u bijeloj kutiji (dnevna) i plavoj (noćna, ta je masnija).

    Kupila iz čiste znatiželje, jer ne koristim baš puno kreme, osim zimi. Isto imam kožu koja je više suha nego normalna, a ne trpim masni sloj. Ovo Cien-ovo mi baš odgovara naročito sada kad imam finu mrežicu bora oko očiju.

    Inače, ljeti se ne mažem ničim osim kremom ili losionom poslije sunčanja. Isto sam neki Cien-ov preprat kupila, ni kremu ni losion (polutekuće nešto, a u plitkoj kutijici kao krema). Odličan mi je jer fino ovlaži kožu, a ne ostavlja masni sloj i još ga koristim makar je kalendarska jesen na kraju.

    Dobri su mi i Balea preparati (DM) ali zatvorili su mi kvartovski DM, tako da ga nemam baš pri ruci.

    Ako imaš Lidl u kvartu, probaj ovu Q10 - ako ti ne odgovara, barem nisi puno potrošila.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Loreal Triple active dnevna, noćnu kremu ne koristim.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Alverde -prirodna kozmetika u dm-u ,povoljna i super.preporučam

  25. #25
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo sam i ja koristila i pomagalo je, dok nisam otkrila bolje rješenje-izbacila tekuće sapune i vratila one vulgaris. PREPOROD!!
    Yes, ni mi više ne koristimo tekuće

  26. #26
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Skoro nista. Zimi svaki treći-četvrti dan stavim neku hidratantnu kremu i to je to.
    Ali zato me ruke izludjuju, suhe, presuhe.. Ako imate pametan savjet, slušam.
    Izbaci tekući sapun za ruke, ako ga koristiš i bježi od deterdženata za suđe ko vrag od tamjana, to bar meni najbolje pali. Ako misliš na kreme, one mi pašu u fazama, trenutno mi je the best ona Neutrogena ali za tijelo (u piksi), ali od same kreme uvijek mi je bila bitnija redovitost nanošenja. Jel dan-dva preskočim, ajme meni!
    Još mi je najbolja koža bila sa nekom DM-ovom hidratantnom na pumpicu koja je stajala kraj lavaboa pa je radnja bila-pranje ruku, brisanje, jedan špric kreme i tako svaki put.
    Jedino su se gosti često zaj... i čudili kakav mi je to sapun

  27. #27
    bojanwish avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    15

    Početno

    Ja sam ljudi imao perutanje kože u isao lječniku i svašta probavao i ništa, dok nisam otkrio pantenol!
    To je najhidratantnija krema ikad, a nije skupa. Nije sav kvalitet u skupoći

  28. #28
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja za lice koristim Ulola Family kremu, prirodna je i nije jako skupa. Po potrebi mogu namazati i klince, i sebi noge i ruke, tako da mi je super i za putovanja (jedna krema za sve). Prije nje sam ispobavala sve i svašta i ništa mi nije baš sjelo (od svega me je lagano peckala koža, osim od nekih home made kremica koje kupim preko Fb od Lilith prirodna kozmetika). Za ruke mi je super iz Lidla njihova krema, crveno-bijelo pakiranje. A za tijelo su mi najbolji kruti maslaci, ti me stvarno "zamaste" za dva dana, sve ostalo je koma (jako suha koža , pogotova na nogama).

  29. #29
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Dobila sam na poklon neku Hyamine e kremu, koja se koristi nakon nekih estetskih tretmana i savrsena je! No, jako je skupa, pa mislim da cu se kad je potrosim vratiti na Afroditu ili Eucerin koje obicno koristim. Imam masnu kozu, doslo mi to s godinama, a u mladosti je bila ekstremno suha, cak s lisajevima.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 14.12.2013. at 22:22

  30. #30
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Izbaci tekući sapun za ruke, ako ga koristiš i bježi od deterdženata za suđe ko vrag od tamjana, to bar meni najbolje pali. Ako misliš na kreme, one mi pašu u fazama, trenutno mi je the best ona Neutrogena ali za tijelo (u piksi), ali od same kreme uvijek mi je bila bitnija redovitost nanošenja. Jel dan-dva preskočim, ajme meni!
    Još mi je najbolja koža bila sa nekom DM-ovom hidratantnom na pumpicu koja je stajala kraj lavaboa pa je radnja bila-pranje ruku, brisanje, jedan špric kreme i tako svaki put.
    Jedino su se gosti često zaj... i čudili kakav mi je to sapun
    pa ovo je fenomenalna ideja za mog dragog,da mi se više ne može izvlačiti kako zaboravi namazati ruke.. aaahaha hvala!!

  31. #31
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Kad smo već kod krema za lice, bila je već neka tema prije godinu, dvije na kojoj se već raspravljalo o kremama i sjećam se da je tamo netko linkao članak u kojem je bila top lista poznatijih krema za lice, mjerio se učinak krema pa je ispalo da je jedna Niveina pobijedila iako je tamo bilo i višestruko skupljih. Prije jedno posla godine htjela sam pronaći taj članak, ali bezupješno.
    Jel' se netko od vas toga sjeća?

  32. #32
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Bio je nedavno opet negdje.

  33. #33
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo već kod krema za lice, bila je već neka tema prije godinu, dvije na kojoj se već raspravljalo o kremama i sjećam se da je tamo netko linkao članak u kojem je bila top lista poznatijih krema za lice, mjerio se učinak krema pa je ispalo da je jedna Niveina pobijedila iako je tamo bilo i višestruko skupljih. Prije jedno posla godine htjela sam pronaći taj članak, ali bezupješno.
    Jel' se netko od vas toga sjeća?
    nedavno sam gledala prilog na tv-u.
    testirali su niveu i neku turbo skupu kremu,
    pola lica jednom, pola lica drugom u nekakvom vrem. periodu (tjedan ili mjesec, ne sjećam se).
    nivea je ispala kudikamo bolja.

  34. #34
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Olay rules! Ova mi je najdraža, bez mirisa je, ali je više ne nalazim:

    http://c1.soap.com/images/products/p/pg/pg-474_1z.jpg

    Super je što Olay drže u DM-u, pa se može kupiti jeftinije uz kupone.


    Netko je spomenuo Niveu Soft - ona ima alkohola na listi sastojaka, ja to ne bih na lice stavljala. (Ne bih ni na tijelo, ali sad sam OT. )

  35. #35
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Za ruke:

    http://db3.stb.s-msn.com/i/66/2D706A...98_w598_m2.jpg

    10 kn u Lidlu.


    Pola lica Nivea, a pola bezobrazno skupa Creme de la Mer:

    http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...revealing.html


    Potpis: ovisnica o kozmetici

  36. #36
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    nedavno sam gledala prilog na tv-u.
    testirali su niveu i neku turbo skupu kremu,
    pola lica jednom, pola lica drugom u nekakvom vrem. periodu (tjedan ili mjesec, ne sjećam se).
    nivea je ispala kudikamo bolja.

    Ne znam je li to bio isti prilog, ali nedavno je bio u, čini mi se, Provjerenom sličan test s kremama protiv bora pa je pobjedu odnijela - skupa kremica
    Posljednje uređivanje od čokolada : 14.12.2013. at 23:05

  37. #37
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Tu Lidl za ruke sa linka imam ja - zakon je. A kupila sam je jednom skroz bezveze, nestalo mi Neutogene i nije mi se dalo do drogerije pa ono...

  38. #38
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam je li to bio isti prilog, ali nedavno je bio u, čini mi se, Provjerenom sličan test s kremama protiv bora pa je pobjedu odnijela - skupa kremica
    da i to sam gledala, ali druga nije bila nivea

  39. #39
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Super ste, nešto ću isprobati od svega ovoga.

  40. #40
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja koristim Cera di Cupra, rosa za noć, bianca za dan.

    I jedna i druga su cca 30-tak kuna svaka, ima ih u svakom dm-u.

  41. #41
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Za ruke:

    http://db3.stb.s-msn.com/i/66/2D706A...98_w598_m2.jpg

    10 kn u Lidlu.


    Pola lica Nivea, a pola bezobrazno skupa Creme de la Mer:

    [
    Ne kužim, pa na ovoj prvoj fotki bolje izgleda ova strana gdje je mazan creme de la mer, ima vidljivo manje bora?


    ja isto tražim kremu, pasala mi je nuxe nirvanesque ali mi je skupa, sad sam probala ušediti i naručila neke iz avona anew, ali mi baš i ne pašu


    Imam mješovitu kožu sklonu miteserima i čini mi se tračak rozaceje

    Inače mi je dermatologica u srednjoj školi rekla da nikako ne stavljam niveu jer ima dosta voska i začepljuje pore

  42. #42
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku

    [URL]http://db3.stb.s-msn.com/i/66/2D706AC5FF59CFD53310CD2734A5A0_h
    http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...revealing.html
    :
    Poznavala sam jednu ženu, kad sam ja imala oko 15, ona je imala oko 80, a lice kao kod bebe, ništa bora, fina koza... Izgledala je bar 30 godina mladja. Mama ju je pitala koju kremu koristi. Samo plavu Niveu, ali iz Njemačke.

  43. #43
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moja baba je imala mekano lice bez bora, mirišljavo Uvijek je koristila Soleu onu sivu običnu..

  44. #44
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    A možda uopće nije do krema, nego do genetike?

  45. #45
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    A-derma exomega, oko 130 kn, ali dugo traje. Imam crvenilo i svrbež kože oko nosa i obrva, pogotovo u zimsko vrijeme - nešto kao seboreični dermatitis. Jedino mi ta krema pomaže i nije mi teška . Mogu je i djeca koristiti,mojoj kćeri je ublažavala dermatitis.

  46. #46
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Za ruke neutrogena, ili, jos bolje, najobicniji lanolin iz apoteke.

  47. #47
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj tanja37 prvotno napisa Vidi poruku
    A-derma exomega, oko 130 kn, ali dugo traje. Imam crvenilo i svrbež kože oko nosa i obrva, pogotovo u zimsko vrijeme - nešto kao seboreični dermatitis. Jedino mi ta krema pomaže i nije mi teška . Mogu je i djeca koristiti,mojoj kćeri je ublažavala dermatitis.
    Ta je krema izvrsna, ali mi je premasna za lice. Koristim je za sina (atopijski), a pokazala se izvrsnom i za opekline od sunca.

  48. #48
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Trina, probaj Excipial kremu (http://www.spirig.com.hr/excipial-krema.html), kupuje se u ljekarnama i tuba od 100 ml košta oko 50 kn.

    Ima i za suhu kožu, ali ta bi ti mogla biti premasna.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 15.12.2013. at 12:29

  49. #49
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ugodno iznenađena Cien-ovom kremom Q10 Anti Wrinkle iz Lidla za 19.99 kn. Ima u bijeloj kutiji (dnevna) i plavoj (noćna, ta je masnija).

    Kupila iz čiste znatiželje, jer ne koristim baš puno kreme, osim zimi. Isto imam kožu koja je više suha nego normalna, a ne trpim masni sloj. Ovo Cien-ovo mi baš odgovara naročito sada kad imam finu mrežicu bora oko očiju.

    Inače, ljeti se ne mažem ničim osim kremom ili losionom poslije sunčanja. Isto sam neki Cien-ov preprat kupila, ni kremu ni losion (polutekuće nešto, a u plitkoj kutijici kao krema). Odličan mi je jer fino ovlaži kožu, a ne ostavlja masni sloj i još ga koristim makar je kalendarska jesen na kraju.
    potpis od riječi do riječi

    za ruke koristim aveo sa ureom. jedina koja nije masna, brzo se upije i stvarno riješi problem suhe kože ruku

  50. #50
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    a noćna Dr Scheller, trenutno od ribiz&ulje marula, za dubinsko djelovanje (bude na akcijama često u dm-u i bipi, čini mi se da ih izbacuju iz asortimana pa su bile trajno snižene kad sam nedavno kupila).
    Gdje si našla dr.Scheller kreme,mislim koji grad? Ja ih sigurno već godinu dana nisam nigdje vidjela,jer su ih povukli ,a obožavala sam je.

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •