Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: kuhinja, raspored napa, štednjak

  1. #51
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj crnkica prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam pomoć...
    Imam kuhinju u u 2,5m desni zid,srednji 3,10 i lijevi 1,75. Na zidu srednjem centralnom mi je prozor. Zanima me može li na desni zid od 2,5 m stati samostojeći hladnjak,zamrzivač. Povišena pećnica i pored ploča za kuhanje ?
    NIje svejedno kako se otvaraju vrata i prozor i na kojoj su visini.

    Uzmi milimetarski papir i sve si to ucrtaj, vodeći računa kakav je radijus vrata i prozora. Uzmi mjere aparata + dodatak za frižider (otraga ima odstojnike jer ne smije ležati na zidu) pa ćeš to lako ustanoviti.

  2. #52
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja bih uvijek PORED ploče za kuhanje stavila radnu plohu. Kako misliš nanizati frižider pa visoku pećnicu pa ploču pa - zid?

  3. #53
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Aparati su obično 60, a pećnicu i ploču vjerojatno ne možeš nalijepiti na frižider.

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Aparati su obično 60, a pećnicu i ploču vjerojatno ne možeš nalijepiti na frižider.
    Ovo je točno, ali ima i rješenje - kod mene je frižider u kutu, pa je uski element (spremište za boce, sa izvlačivom ladicom) pa tek onda pećnica, tako da pećnica ne grije frižider i škrinju.

  5. #55
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Skoro isto veliku kuhinju imam. Samo L sam popunila kuhinjom, na onom trećem je polica sa cvijećem.
    Na mom zidu od 2,4 je visoki ormar sa pećnicom i mikrovalnom, pa radna ploča ispod koje je suđerica, pa onaj veliki i duboki Blanco škaf u kutnom ormariću, malo prelazi u kut. Iznad su dva velika ormarića sa staklima i jedna uska polica da popuni.
    Na dugačkom zidu od 3,6 m je prozor i tu nemam gornjih ormara. Do škafa pod 90 °je jedan ladičar s onim dubokim ladicama, pa još jedan veći s ladicama i onaj koji se izvlači, za boce. Radna ploha je od zida do frižidera, a na njoj je indukcijska ploča, točno ispod prozora i ne treba napa.
    I na kraju visoki samostojeći frižider.
    Ima ugradbene ručke i to je super za čišćenje. Gornji se ormarići otvaraju prema gore, i s tim sam jako zadovoljna.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 11.12.2018. at 15:27

  6. #56
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ovako je i kod mene, uski element visoki, do njega uska izvlaciva ladica za boce i onda pecnica...slijedi radna ploha, sudoper pa opet radna ploha.

    Nadovezala sam se na post od Peterlin.
    Posljednje uređivanje od anabeg : 11.12.2018. at 15:27

  7. #57
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •